Home / Contra Costa County / Northern Lights Northern Lights ranges $5–$73 across 27 dispensaries in Contra Costa County, cheapest $5 at Bakery Antioch I, LLC, as of Sep 29, 2026.
Updated Sep 29, 2026
How much does Northern Lights cost in other regions?→ relaxed sleepy happy euphoric hungry Northern Lights is a foundational indica strain dating to the mid-1980s Pacific Northwest. Its precise lineage is uncertain (most accounts credit Afghani and Thai parents), and the strain was popularized worldwide through Sensi Seeds' commercial release in the Netherlands. Northern Lights is one of the most-bred-from strains in cannabis history, serving as the indica parent for countless modern hybrids.
Dispensaries 27
in Contra Costa County
Products 145
in stock
Price range $5–$73
in Contra Costa County
All145 Flower13 Pre-Rolls15 Cartridges108 Concentrates4 Edibles5 Flower See all carriers Northern Lights
$10
$2.82/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Northern Lights
$10
$2.86/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother
See all carriers Northern Lights
$19
$5.43/g Updated Sep 28, 2026 Sticky Indica
Pre-Pack
See all carriers Northern Lights
28g $21
$0.75/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
Ground Shake
See all carriers Northern Lights
3.5g $25
$7.14/g Updated Sep 17, 2026 Rush Indica
Buds
See all carriers Northern Lights
$25
$7.14/g Updated Sep 28, 2026 Rush
See all carriers Northern Lights
$40
$11.43/g Updated Sep 28, 2026 Sense
See all carriers Northern Lights
$63 $56.70 Sale
$16.20/g Updated Sep 18, 2026 Sense Indica
Buds
See all carriers Northern Lights
$60
$2.14/g Updated Sep 28, 2026 Smoakland
See all carriers Northern Lights
14g $60
$4.29/g Updated Sep 18, 2026 Sticky Indica
Smalls
See all carriers Northern Lights
$68
$19.43/g Updated Sep 28, 2026 UpNorth Indica
Pre-Pack
Pre-Rolls See all carriers Northern Lights
1g $5
$5/piece Updated Sep 17, 2026 Tutti Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
$5
$5/piece Updated Sep 28, 2026 Tutti
See all carriers Northern Lights
1.5g $11 $5.50 Sale
$5.50/piece Updated Sep 18, 2026 New Skool Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
1g $7
$7/piece Updated Sep 18, 2026 Tutti Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
$8
$8/piece Updated Sep 28, 2026 Gelato Indica
See all carriers Northern Lights
2pc · 1g $9
$4.50/piece Updated Sep 17, 2026 ROVE Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
2pc · 1g $9
$4.50/piece Updated Sep 28, 2026 ROVE
See all carriers Northern Lights
1g $9.05
$9.05/piece Updated Sep 17, 2026 Tutti - Diamond Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
1g $11 $9.90 Sale
$9.90/piece Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
$14
$14/piece Updated Sep 16, 2026 Nasha Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
5pc · 0.5g $21
$4.20/piece Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers Northern Lights
$8.50
$17/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy
See all carriers Northern Lights
5g $17 $8.50 Sale
$1.70/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Northern Lights
$11.21
$22.42/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
V3 Lqd
See all carriers Northern Lights
1g $11.50
$11.50/g Updated Sep 18, 2026 Big Chief
See all carriers Northern Lights
$11.90
$11.90/g Updated Sep 28, 2026 HALFPIPE
See all carriers Northern Lights
$12
$12/g Updated Sep 28, 2026 Propane
See all carriers Northern Lights
1g $25.75 $12.87 Sale
$12.87/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Northern Lights
$13.50
$13.50/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy
See all carriers Northern Lights
1g $27 $13.50 Sale
$13.50/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Northern Lights
1g $14
$14/g Updated Sep 17, 2026 Cabo
See all carriers Northern Lights
1g $14
$14/g Updated Sep 18, 2026 Micro Greenz
See all carriers Northern Lights
1g $16 $14.40 Sale
$14.40/g Updated Sep 18, 2026 Allswell
See all carriers Northern Lights
1g $14.50
$14.50/g Updated Sep 18, 2026 Sauce
See all carriers Northern Lights
1g $17 $15.30 Sale
$15.30/g Updated Sep 18, 2026 EUREKA
See all carriers Northern Lights
1g $16
$16/g Updated Sep 18, 2026 Halara
See all carriers Northern Lights
$16.80
$16.80/g Updated Sep 28, 2026 West Coast Cure
See all carriers Northern Lights
$17
$17/g Updated Sep 28, 2026 EUREKA Indica
See all carriers Northern Lights
1g $18
$18/g Updated Sep 18, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS Indica
See all carriers Northern Lights
$19
$38/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Northern Lights
$19.43
$19.43/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
V3 Lqd
See all carriers Northern Lights
$19.43
$19.43/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
V3 Lqd Aio
See all carriers Northern Lights
$20
$20/g Updated Sep 28, 2026 Halara
See all carriers Northern Lights
1.25g $22
$17.60/g Updated Sep 16, 2026 Vior Extracts
See all carriers Northern Lights
0.5g $45 $22.50 Sale
$45/g Updated Sep 28, 2026 Papa's Herb Indica
See all carriers Northern Lights
1g $23.50
$23.50/g Updated Sep 18, 2026 PlugPlay
See all carriers Northern Lights
1g $25
$25/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Northern Lights
1g $25
$25/g Updated Sep 17, 2026 Micro Greenz
See all carriers Northern Lights
$26
$26/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers Northern Lights
$26.60
$26.60/g Updated Sep 28, 2026 PlugPlay
See all carriers Northern Lights
1g $27
$27/g Updated Sep 16, 2026 ROVE
See all carriers Northern Lights
1g $45.05 $27.03 Sale
$27.03/g Updated Sep 17, 2026 See all carriers Northern Lights
$28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
All-In-One
See all carriers Northern Lights
1g $32
$32/g Updated Sep 16, 2026 Papa's Herb
See all carriers Northern Lights
$33.60
$33.60/g Updated Sep 29, 2026 ROVE
See all carriers Northern Lights
$35
$35/g Updated Sep 28, 2026 PAX
See all carriers Northern Lights
$36
$36/g Updated Sep 28, 2026 ROVE
See all carriers Northern Lights
$36
$36/g Updated Sep 17, 2026 PlugPlay
See all carriers Northern Lights
1g $61 $36.60 Sale
$36.60/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Indica
See all carriers Northern Lights
1g $53 $37.10 Sale
$37.10/g Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Northern Lights
1g $38.05
$38.05/g Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Northern Lights
$49 $39.20 Sale
$39.20/g Updated Sep 18, 2026 turn Indica
See all carriers Northern Lights
1g $65.05 $45.54 Sale
$45.54/g Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Northern Lights
$47.70
$47.70/g Updated Sep 29, 2026 Heavy Hitters Indica
510 Thread
See all carriers Northern Lights
$48
$48/g Updated Sep 28, 2026 Indica
All-In-One
See all carriers Northern Lights
$68
$68/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Indica
510 Thread
See all carriers Northern Lights
$69
$69/g Updated Sep 28, 2026 ROVE Indica
All-In-One
See all carriers Northern Lights
1g $70
$70/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Indica
Vape Cartridge
See all carriers Northern Lights
$73
$73/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Indica
All-In-One
Edibles See all carriers Northern Lights
10mg · 10pk $12
$1.20/mg Updated Sep 18, 2026 Lost Farm