Home / Contra Costa County / White Widow White Widow ranges $2.24–$80 across 25 dispensaries in Contra Costa County, cheapest $2.24 at Authentic Concord LLC, as of Sep 24, 2026.
Updated Sep 24, 2026
How much does White Widow cost in other regions?→ happy uplifted relaxed creative euphoric White Widow is a balanced hybrid bred by Green House Seeds in the Netherlands in the mid-1990s, crossing a Brazilian sativa with a South Indian indica landrace. The cultivar is one of the most-famous European hybrids of all time and helped establish the broader 1990s Dutch-coffeeshop aesthetic that influenced cannabis culture worldwide. Flowers display heavy white trichome coverage — the source of the cultivar's name — and carry a classic earthy, pine, and woody aroma layered over mild sweetness. Effects are balanced: cerebral mood elevation paired with mild body relaxation, neither dimension dominating. THC tests commonly land in the 18-25% range. White Widow remains stocked across California legal markets as a heritage European hybrid.
Dispensaries 25
in Contra Costa County
Products 89
in stock
Price range $2–$80
in Contra Costa County
All89 Flower8 Pre-Rolls16 Cartridges60 Concentrates5 Flower See all carriers White Widow
28g $19
$0.68/g Updated Sep 16, 2026 Side Hustle Indica
Ground Shake
See all carriers White Widow
0.6g $19.50
$32.50/g Updated Sep 18, 2026 Muha Meds Indica
Infused Flower Infused
See all carriers White Widow
3.5g $24
$6.86/g Updated Sep 18, 2026 Rush Indica
Buds
See all carriers White Widow
$25
$7.14/g Updated Sep 25, 2026 Rush
See all carriers White Widow
14g $80
$5.71/g Updated Sep 18, 2026 Daze Off CA Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers White Widow
$2.24
$2.24/piece Updated Sep 24, 2026 Cizi
Indoor Single
See all carriers White Widow
1.5g $8 $4 Sale
$4/piece Updated Sep 18, 2026 Ol' Skool Hybrid
Infused
See all carriers White Widow
1g $5
$5/piece Updated Sep 18, 2026 Tutti Hybrid
Infused
See all carriers White Widow
$8.96 $6.72 Sale
$6.72/piece Updated Sep 24, 2026 West Coast Cure Sativa
Infused Single Infused Prerolls
See all carriers White Widow
$8
$8/piece Updated Sep 25, 2026 Gelato Hybrid
See all carriers White Widow
1.2g $12
$12/piece Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure Hybrid
Infused
See all carriers White Widow
5pc · 3g $25
$5/piece Updated Sep 25, 2026 Muha Meds
Cartridges See all carriers White Widow
$11.21
$22.42/g Updated Sep 24, 2026 Stiiizy Indica
V3 Lqd
See all carriers White Widow
1g $11.50
$11.50/g Updated Sep 18, 2026 Big Chief
See all carriers White Widow
$15.37 $11.52 Sale
$11.52/g Updated Sep 23, 2026 West Coast Cure Sativa
Thc
See all carriers White Widow
$11.53
$11.53/g Updated Sep 23, 2026 Side Hustle Hybrid
Thc
See all carriers White Widow
$11.90
$23.80/g Updated Sep 24, 2026 Stiiizy
See all carriers White Widow
1g $12
$12/g Updated Sep 17, 2026 Side Hustle Hybrid
See all carriers White Widow
$12
$12/g Updated Sep 25, 2026 Propane
See all carriers White Widow
1g $25.75 $12.87 Sale
$12.87/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers White Widow
$14
$28/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy
See all carriers White Widow
1g $15
$15/g Updated Sep 18, 2026 Crystal Clear
See all carriers White Widow
1g $17 $15.30 Sale
$15.30/g Updated Sep 18, 2026 EUREKA
See all carriers White Widow
$16.80
$16.80/g Updated Sep 25, 2026 West Coast Cure
See all carriers White Widow
$22.42 $16.81 Sale
$16.81/g Updated Sep 24, 2026 West Coast Cure Sativa
Thc Aio
See all carriers White Widow
$18.90
$18.90/g Updated Sep 23, 2026 Stiiizy
See all carriers White Widow
1g $19
$19/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
See all carriers White Widow
$19
$38/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers White Widow
1g $19
$19/g Updated Sep 17, 2026 Crystal Clear
See all carriers White Widow
$19.43
$19.43/g Updated Sep 24, 2026 Stiiizy Indica
V3 Lqd
See all carriers White Widow
$19.43
$19.43/g Updated Sep 24, 2026 Stiiizy Indica
V3 Lqd Aio
See all carriers White Widow
1g $22 $19.80 Sale
$19.80/g Updated Sep 18, 2026 CAKE she hits different
See all carriers White Widow
1g $22
$22/g Updated Sep 25, 2026 Crystal Clear Hybrid
See all carriers White Widow
1g $23
$23/g Updated Sep 17, 2026 Crystal Clear
See all carriers White Widow
1g $23
$23/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers White Widow
1g $24
$24/g Updated Sep 17, 2026 Gelato
See all carriers White Widow
1g $25
$25/g Updated Sep 18, 2026 West Coast Cure
See all carriers White Widow
$28
$28/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Indica
All-In-One
See all carriers White Widow
1.25g $29
$23.20/g Updated Sep 16, 2026 Sauce
See all carriers White Widow
1g $30
$30/g Updated Sep 17, 2026 Sauce
See all carriers White Widow
1g $60.05 $42.04 Sale
$42.04/g Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters
See all carriers White Widow
$43.40
$43.40/g Updated Sep 23, 2026 Heavy Hitters