Home / San Jose / Apple Fritter Apple Fritter ranges $7.99–$82 across 14 dispensaries in San Jose, cheapest $7.99 at Bundy Canyon, LLC, as of Sep 25, 2026.
Updated Sep 25, 2026
How much does Apple Fritter cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted creative Apple Fritter is a balanced hybrid bred by Lumpy's Flowers in California, crossing Sour Apple with Animal Cookies. The cultivar earned a spot on High Times' 2016 World's Strongest Strains list and has remained a fixture on California shelves since. Flowers carry a sweet baked-pastry aroma backed by sour green apple, an unusual terpene combination that contributes to its enduring popularity. Effects are well-balanced — relaxed cerebral euphoria paired with a moderate body buzz that stops short of full couchlock. THC test results commonly land in the 22-26% range. Apple Fritter is one of the more reliable hybrids for users seeking a long, even-keeled high without strong sedation.
Dispensaries 14
in San Jose
Products 39
in stock
Price range $8–$82
in San Jose
All39 Flower4 Pre-Rolls8 Cartridges26 Concentrates1 Flower See all carriers Apple Fritter
3.5g $24.99 $18.74 Sale
$5.35/g Updated Sep 30, 2026 Yada Yada CBD
Smalls
See all carriers Apple Fritter
$23
$6.57/g Updated Sep 30, 2026 Galaxy
See all carriers Apple Fritter
3.5g $49.99 $34.99 Sale
$10/g Updated Sep 30, 2026 Lumpy's Flowers Indica
Pre-Rolls See all carriers Apple Fritter
1g $19.99 $11.99 Sale
$11.99/piece Updated Sep 30, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
5pc $33.99
$6.80/piece Updated Sep 28, 2026 ROVE
Preroll
See all carriers Apple Fritter
6pc · 3.6g $35
$5.83/piece Updated Sep 30, 2026 ROVE
See all carriers Apple Fritter
14pc $41.99
$3/piece Updated Sep 27, 2026 Preroll
See all carriers Apple Fritter
14pc · 7g $60
$4.29/piece Updated Sep 24, 2026 TGR Hybrid
Cartridges See all carriers Apple Fritter
0.5g $15.99 $7.99 Sale
$15.98/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Hybrid
Also at 10 other stores Bundy Canyon, LLC· Sep 30, 2026 $8.49 Visit shop: Apple Fritter at Bundy Canyon, LLC ↗ Bundy Canyon, LLC· Sep 30, 2026 $16.49 Visit shop: Apple Fritter at Bundy Canyon, LLC ↗ Vmk, Inc.· Sep 30, 2026 $19.59 Visit shop: Apple Fritter at Vmk, Inc. ↗ Vmk, Inc.· Sep 30, 2026 $19.59 See this shop: Apple Fritter at Vmk, Inc. → Jn Development, Inc.· Sep 30, 2026 $20.31 Visit shop: Apple Fritter at Jn Development, Inc. ↗ Jn Development, Inc.· Sep 30, 2026 $20.31 Visit shop: Apple Fritter at Jn Development, Inc. ↗ Ewc Resources, Inc· Sep 30, 2026 $20.80 Visit shop: Apple Fritter at Ewc Resources, Inc ↗ Vmk, Inc.· Sep 30, 2026 $20.99 See this shop: Apple Fritter at Vmk, Inc. → Jn Development, Inc.· Sep 30, 2026 $21.76 Visit shop: Apple Fritter at Jn Development, Inc. ↗ Jn Development, Inc.· Sep 30, 2026 $21.76 Visit shop: Apple Fritter at Jn Development, Inc. ↗ See all carriers Apple Fritter
5g $13
$2.60/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
$14.99
$29.98/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
$16
$16/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
1g $41 $17 Sale
$17/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
1g $20
$20/g Updated Sep 28, 2026 DIME BAG Hybrid
See all carriers Apple Fritter
$23
$23/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
1g $24.99
$24.99/g Updated Sep 30, 2026 Eighth Brother Hybrid
See all carriers Apple Fritter
1g $30
$30/g Updated Sep 28, 2026 DIME BAG Hybrid
All-In-One
See all carriers Apple Fritter
1g $56.99 $39.89 Sale
$39.89/g Updated Sep 30, 2026 Heavy Hitters Hybrid
See all carriers Apple Fritter
$48
$48/g Updated Sep 30, 2026 Heavy Hitters Hybrid
510 Thread
See all carriers Apple Fritter
1g $82
$82/g Updated Sep 24, 2026 Heavy Hitters Hybrid