Home / San Jose / Biscotti Biscotti ranges $6.99–$120 across 17 dispensaries in San Jose, cheapest $6.99 at Bundy Canyon, LLC, as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does Biscotti cost in other regions?→ relaxed sleepy euphoric happy Biscotti is an indica-leaning hybrid bred by Cookies Fam Genetics in San Francisco, with a parentage tracing through Girl Scout Cookies and South Florida OG lines. Released around 2018, the cultivar quickly became a Cookies Brand flagship and helped define the modern dessert-pedigree cookies-line aesthetic. Flowers carry a sweet, earthy aroma with sharp diesel snap and pronounced trichome coverage. Effects skew heavily toward body relaxation with mood-elevating cerebral euphoria, and THC tests routinely land in the 24-28% range. Biscotti is a foundational parent for many modern hybrids and remains one of the most-cloned cultivars in California legal markets.
Dispensaries 17
in San Jose
Products 89
in stock
Price range $7–$120
in San Jose
All89 Flower23 Pre-Rolls36 Cartridges27 Concentrates3 Flower See all carriers Biscotti
3.5g $34.99 $20.99 Sale
$6/g Updated Sep 28, 2026 Duffy$ Hybrid
See all carriers Biscotti
$23
$6.57/g Updated Sep 28, 2026 Galaxy
See all carriers Biscotti
7g $39 $23.40 Sale
$3.34/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Biscotti
7g $40.99 $24.59 Sale
$3.51/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower
See all carriers Biscotti
3.5g $49.99 $29.99 Sale
$8.57/g Updated Sep 28, 2026 Connected Cannabis Co Indica
Also at 4 other stores Vmk, Inc.· Sep 28, 2026 $29.99 See this shop: Biscotti at Vmk, Inc. → Bundy Canyon, LLC· Sep 28, 2026 $29.99 Visit shop: Biscotti at Bundy Canyon, LLC ↗ Jn Development, Inc.· Sep 28, 2026 $50.05 Visit shop: Biscotti at Jn Development, Inc. ↗ Vmk, Inc.· Sep 28, 2026 $59.99 See this shop: Biscotti at Vmk, Inc. → See all carriers Biscotti
3.5g $49.99 $29.99 Sale
$8.57/g Updated Sep 16, 2026 Connected Cannabis Co Indica
Buds
See all carriers Biscotti
3.5g $34.99
$10/g Updated Sep 16, 2026 Duffy$ Indica
Buds
See all carriers Biscotti
$40
$5.71/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
$50
$14.29/g Updated Sep 28, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Biscotti
10g $99.99 $59.99 Sale
$6/g Updated Sep 16, 2026 Connected Cannabis Co Indica
Buds
See all carriers Biscotti
14g $119.99 $60 Sale
$4.29/g Updated Sep 16, 2026 Connected Cannabis Co Indica
Smalls
See all carriers Biscotti
14g $120
$8.57/g Updated Sep 28, 2026 Rush Hybrid
Pre-Rolls See all carriers Biscotti
1g $13.99 $6.99 Sale
$6.99/piece Updated Sep 28, 2026 Connected Cannabis Co Indica
See all carriers Biscotti
1g $13 $7.80 Sale
$7.80/piece Updated Sep 16, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
1g $14.99 $8.99 Sale
$8.99/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Infused
Also at 6 other stores Bundy Canyon, LLC· Sep 28, 2026 $10.79 Visit shop: Biscotti at Bundy Canyon, LLC ↗ Bundy Canyon, LLC· Sep 28, 2026 $16.79 Visit shop: Biscotti at Bundy Canyon, LLC ↗ Vmk, Inc.· Sep 28, 2026 $17.99 Visit shop: Biscotti at Vmk, Inc. ↗ Vmk, Inc.· Sep 28, 2026 $17.99 Visit shop: Biscotti at Vmk, Inc. ↗ Vmk, Inc.· Sep 28, 2026 $17.99 See this shop: Biscotti at Vmk, Inc. → Bundy Canyon, LLC· Sep 28, 2026 $19.19 Visit shop: Biscotti at Bundy Canyon, LLC ↗ See all carriers Biscotti
1g $17.99 $10.79 Sale
$10.79/piece Updated Sep 16, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
1.3g $19.99 $13.99 Sale
$13.99/piece Updated Sep 16, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
5g $26 $15.60 Sale
$15.60/piece Updated Sep 16, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
1g $16
$16/piece Updated Sep 28, 2026 Connected Cannabis Hybrid
See all carriers Biscotti
5pc · 5g $27 $16.20 Sale
$3.24/piece Updated Sep 16, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
2g $27.99 $16.79 Sale
$16.79/piece Updated Sep 16, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
5pc · 2.5g $24
$4.80/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
4pc · 0.75g $34.99 $24.49 Sale
$6.12/piece Updated Sep 16, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
5pc · 2.5g $35
$7/piece Updated Sep 28, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Biscotti
14pc · 7g $35
$2.50/piece Updated Sep 24, 2026 Quiet Kings Indica
Cartridges See all carriers Biscotti
5g $13 $7.80 Sale
$1.56/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
0.5g $15.99 $7.99 Sale
$15.98/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Also at 7 other stores Bundy Canyon, LLC· Sep 28, 2026 $8.49 Visit shop: Biscotti at Bundy Canyon, LLC ↗ Bundy Canyon, LLC· Sep 28, 2026 $16.49 Visit shop: Biscotti at Bundy Canyon, LLC ↗ Ewc Resources, Inc· Sep 28, 2026 $19.50 Visit shop: Biscotti at Ewc Resources, Inc ↗ Vmk, Inc.· Sep 28, 2026 $19.59 See this shop: Biscotti at Vmk, Inc. → Ewc Resources, Inc· Sep 28, 2026 $19.60 Visit shop: Biscotti at Ewc Resources, Inc ↗ Bundy Canyon, LLC· Sep 28, 2026 $19.99 Visit shop: Biscotti at Bundy Canyon, LLC ↗ Vmk, Inc.· Sep 28, 2026 $20.99 See this shop: Biscotti at Vmk, Inc. → See all carriers Biscotti
5g $15.99 $8 Sale
$1.60/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
1g $17 $11.90 Sale
$11.90/g Updated Sep 28, 2026 BOUTIQ Indica
See all carriers Biscotti
$12
$24/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
1g $28.99 $14.50 Sale
$14.50/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
1g $25 $15 Sale
$15/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
$32.99 $16.50 Sale
$16.50/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
1g $25 $17.50 Sale
$17.50/g Updated Sep 17, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Biscotti
1g $27.99 $19.59 Sale
$19.59/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
1g $39.99 $19.99 Sale
$19.99/g Updated Sep 28, 2026 Connected Cannabis Co Indica
See all carriers Biscotti
$20
$20/g Updated Sep 28, 2026 Gelato Indica
See all carriers Biscotti
$23
$23/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
$25
$25/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
Concentrates See all carriers Biscotti
$13.99
$13.99/g Updated Sep 28, 2026 Allswell
Concentrate
See all carriers Biscotti
1g $15.99
$15.99/g Updated Sep 28, 2026 LMFAO Indica
Live Resins Live_resin