Home / San Jose / Green Crack Green Crack ranges $3–$52 across 16 dispensaries in San Jose, cheapest $3 at Otc San Jose LLC, as of Sep 24, 2026.
Updated Sep 24, 2026
How much does Green Crack cost in other regions?→ energetic focused uplifted happy creative Green Crack is a strong sativa whose lineage traces through Skunk #1 — the cultivar was reportedly renamed from "Green Cush" by Snoop Dogg, and the name stuck despite controversy over the drug-reference framing. Effects are notably cerebral: sharp focus, energy, and mood elevation, with minimal body component, making Green Crack one of the canonical daytime sativas in legal markets. The aroma layers tropical citrus and mango over Skunk-line sweet earthiness. THC tests commonly land in the 17-22% range. Green Crack remains a steady fixture on California dispensary shelves and is one of the most-recognizable sativas in the Skunk pedigree family.
Dispensaries 16
in San Jose
Products 89
in stock
Price range $3–$70
in San Jose
All89 Flower5 Pre-Rolls16 Cartridges57 Concentrates5 Edibles6 Pre-Rolls See all carriers Green Crack
$3
$3/piece Updated Sep 24, 2026 Quiet Kings
See all carriers Green Crack
$4
$4/piece Updated Sep 24, 2026 Eighth Brother
See all carriers Green Crack
$4
$4/piece Updated Sep 24, 2026 Heirbloom Legacy Flower
See all carriers Green Crack
0.75g $7.99 $5.99 Sale
$5.99/piece Updated Sep 24, 2026 Heirbloom Sativa
See all carriers Green Crack
1g $6
$6/piece Updated Sep 23, 2026 Quiet Kings Sativa
See all carriers Green Crack
$9
$9/piece Updated Sep 25, 2026 Heirbloom Sativa
See all carriers Green Crack
$12 $9.99 Sale
$9.99/piece Updated Sep 24, 2026 Raw Garden
See all carriers Green Crack
1g $20 $10 Sale
$10/piece Updated Sep 16, 2026 Raw Garden Hybrid
Infused
See all carriers Green Crack
1g $25 $12.50 Sale
$12.50/piece Updated Sep 16, 2026 Heavy Hitters Hybrid
Infused
See all carriers Green Crack
0.5g $22.99 $16.09 Sale
$16.09/piece Updated Sep 24, 2026 DIME BAG Sativa
Infused
See all carriers Green Crack
5pc · 0.5g $22.99 $16.09 Sale
$3.22/piece Updated Sep 16, 2026 DIME BAG Hybrid
Infused
See all carriers Green Crack
5pc · 2.5g $32 $26.99 Sale
$5.40/piece Updated Sep 24, 2026 Raw Garden
See all carriers Green Crack
5pc · 2.5g $42.99 $30.09 Sale
$6.02/piece Updated Sep 16, 2026 Heavy Hitters Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers Green Crack
5g $19 $11.40 Sale
$2.28/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
1g $19.99 $11.99 Sale
$11.99/g Updated Sep 24, 2026 Muha Meds Sativa
See all carriers Green Crack
1g $25.99 $12.99 Sale
$12.99/g Updated Sep 24, 2026 CAKE she hits different Sativa
See all carriers Green Crack
1g $25.99 $13 Sale
$13/g Updated Sep 16, 2026 CAKE she hits different
See all carriers Green Crack
$17 $13.60 Sale
$13.60/g Updated Sep 25, 2026 Chico Verde Sativa
See all carriers Green Crack
$15
$15/g Updated Sep 24, 2026 Pure Extracts
See all carriers Green Crack
$15
$15/g Updated Sep 24, 2026 Muha Meds
See all carriers Green Crack
1000mg $26.99 $16.19 Sale
$16.19/g Updated Sep 16, 2026 BLOOM
See all carriers Green Crack
1g $26.99 $16.19 Sale
$16.19/g Updated Sep 24, 2026 BLOOM Sativa
See all carriers Green Crack
$17
$17/g Updated Sep 24, 2026 DIME BAG
See all carriers Green Crack
1g $28.99 $17.39 Sale
$17.39/g Updated Sep 16, 2026 Kushy Punch
See all carriers Green Crack
1g $28.99 $17.39 Sale
$17.39/g Updated Sep 24, 2026 Kushy Punch Sativa
See all carriers Green Crack
1g $29 $17.40 Sale
$17.40/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
0.5g $24.99 $17.49 Sale
$34.98/g Updated Sep 16, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Green Crack
1g $24.99 $17.49 Sale
$17.49/g Updated Sep 25, 2026 Timeless Sativa
See all carriers Green Crack
1g $24.99 $17.49 Sale
$17.49/g Updated Sep 16, 2026 Daze Off CA
See all carriers Green Crack
1g $34.99 $17.49 Sale
$17.49/g Updated Sep 24, 2026 Stiiizy Sativa
Also at 8 other stores Vmk, Inc.· Sep 25, 2026 $20.29 See this shop: Green Crack at Vmk, Inc. → Vmk, Inc.· Sep 24, 2026 $20.29 Visit shop: Green Crack at Vmk, Inc. ↗ Jn Development, Inc.· Sep 24, 2026 $21.76 Visit shop: Green Crack at Jn Development, Inc. ↗ Vmk, Inc.· Sep 25, 2026 $22.39 See this shop: Green Crack at Vmk, Inc. → Vmk, Inc.· Sep 24, 2026 $22.39 Visit shop: Green Crack at Vmk, Inc. ↗ Bundy Canyon, LLC· Sep 24, 2026 $22.99 Visit shop: Green Crack at Bundy Canyon, LLC ↗ Jn Development, Inc.· Sep 24, 2026 $23.85 Visit shop: Green Crack at Jn Development, Inc. ↗ Jn Development, Inc.· Sep 25, 2026 $23.85 Visit shop: Green Crack at Jn Development, Inc. ↗ See all carriers Green Crack
1g $25 $17.50 Sale
$17.50/g Updated Sep 17, 2026 Muha Meds
See all carriers Green Crack
1g $23.99 $17.99 Sale
$17.99/g Updated Sep 24, 2026 Daze Off Sativa
See all carriers Green Crack
1g $30 $18 Sale
$18/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
$20
$20/g Updated Sep 24, 2026 Gelato Sativa
See all carriers Green Crack
$22
$22/g Updated Sep 24, 2026 Daze Off CA
See all carriers Green Crack
1g $44.99 $22.50 Sale
$22.50/g Updated Sep 16, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Green Crack
1g $32.99 $23.09 Sale
$23.09/g Updated Sep 24, 2026 Raw Garden Sativa
See all carriers Green Crack
1g $49.99 $24.99 Sale
$24.99/g Updated Sep 24, 2026 turn Sativa
See all carriers Green Crack
$31 $25 Sale
$25/g Updated Sep 17, 2026 The Plant
See all carriers Green Crack
$50 $25 Sale
$25/g Updated Sep 16, 2026 turn Sativa
See all carriers Green Crack
1g $34.99 $27.99 Sale
$27.99/g Updated Sep 16, 2026 Raw Garden
See all carriers Green Crack
1g $68 $34 Sale
$34/g Updated Sep 16, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Green Crack
$36
$36/g Updated Sep 25, 2026 Kushy Punch Sativa
All-In-One
See all carriers Green Crack
1g $45
$45/g Updated Sep 24, 2026 Daze Off Sativa
See all carriers Green Crack
1g $52
$52/g Updated Sep 24, 2026 BLOOM Sativa
All-In-One
Edibles See all carriers Green Crack
10mg · 10pk $19.99 $13.99 Sale
$1.40/mg Updated Sep 16, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Green Crack
20mg · 5pk $22.99 $16.09 Sale
$0.80/mg Updated Sep 16, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Green Crack
100mg $29
$0.29/mg Updated Sep 25, 2026 Heavy Hitters Sativa