Home / Los Angeles / Blue Dream Blue Dream ranges $3–$70 across 114 dispensaries in Los Angeles, cheapest $3 at Green Earth Vitality Corporation [Equity Retailer], as of Oct 1, 2026.
Updated Oct 1, 2026
How much does Blue Dream cost in other regions?→ relaxed happy creative euphoric uplifted Blue Dream is a sativa-dominant hybrid (~60/40) that emerged from Santa Cruz in the mid-2000s, becoming one of California's flagship cultivars. Its cross of Blueberry indica with Haze sativa produces a balanced effect profile — relaxed body with cerebral elevation — that made it a dispensary mainstay nationwide. By the early 2010s Blue Dream was among the most-stocked strains on the West Coast and remains a recurring top-seller in California legal markets.
Dispensaries 114
in Los Angeles
Products 1000
in stock
Price range $3–$130
in Los Angeles
All1000 Flower240 Pre-Rolls287 Cartridges423 Concentrates22 Edibles28 Flower All(100 of 194 ) cheapest first · refine filters to narrow See all carriers Blue Dream
$4.50
$4.50/g Updated Oct 1, 2026 Time Machine
See all carriers Blue Dream
1g $5.04
$5.04/g Updated Sep 18, 2026 Hotbox Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
1g $5.50
$5.50/g Updated Sep 30, 2026 Eighth Brothers
See all carriers Blue Dream
1g $6
$6/g Updated Sep 18, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
1g $6.50
$6.50/g Updated Sep 30, 2026 Pacific Stone
See all carriers Blue Dream
$7.23
$2.07/g Updated Sep 30, 2026 Time Machine Sativa
Mixed Light Smalls
See all carriers Blue Dream
3.5g $12 $7.80 Sale
$2.23/g Updated Sep 18, 2026 Eighth Brothers Indica
See all carriers Blue Dream
$8
$6.67/g Updated Sep 30, 2026 Ol' Skool
See all carriers Blue Dream
1g $8.43
$8.43/g Updated Sep 18, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $10
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 Quiet Kings Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $10
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 Tiny Fires Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
$10
$2.82/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Blue Dream
$10
$10/g Updated Sep 17, 2026 REMZ Indica
See all carriers Blue Dream
1g $10
$10/g Updated Sep 18, 2026 Erb & Arbor Sativa
See all carriers Blue Dream
$17 $10.20 Sale
$2.91/g Updated Oct 1, 2026 Mr. Zips Sativa
Whole Flower - 1/8 Oz
See all carriers Blue Dream
7g $16 $10.40 Sale
$1.49/g Updated Sep 18, 2026 Mr.Zips Indica
See all carriers Blue Dream
$10.52
$3.01/g Updated Sep 30, 2026 West Coast Treez
See all carriers Blue Dream
$10.75
$3.07/g Updated Sep 29, 2026 Eyeelle
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
3.5g $11.99 $10.79 Sale
$3.08/g Updated Sep 18, 2026 Eyeelle Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
1g $11
$11/g Updated Oct 1, 2026 Green Habitat Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $11
$11/g Updated Sep 18, 2026 Habitat Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
1g $11.52
$11.52/g Updated Sep 30, 2026 Habitat Sativa
Flowers
See all carriers Blue Dream
$11.56
$3.30/g Updated Sep 30, 2026 Pacific Stone Sativa
Mixed Light
See all carriers Blue Dream
$17.05 $11.94 Sale
$3.41/g Updated Sep 18, 2026 West Coast Treez Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
3.5g $11.99
$3.43/g Updated Sep 18, 2026 Eyeelle Indica
See all carriers Blue Dream
7g $12
$1.71/g Updated Sep 17, 2026 Original Intelligence Indica
Ground Shake
See all carriers Blue Dream
3.5g $12.49
$3.57/g Updated Oct 1, 2026 West Coast Treez Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $14
$14/g Updated Sep 17, 2026 Caviar Gold Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Blue Dream
3.5g $14.40
$4.11/g Updated Sep 17, 2026 SUNNY HAZE Indica
See all carriers Blue Dream
3.5g $18 $14.94 Sale
$4.27/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $15
$4.29/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
1g $15
$15/g Updated Oct 1, 2026 Green Habitat Sativa
See all carriers Blue Dream
7g $15
$2.14/g Updated Sep 18, 2026 Bishop Boyz Indica
Ground Shake
See all carriers Blue Dream
1g $15
$15/g Updated Oct 1, 2026 Habitat Sativa
See all carriers Blue Dream
3.5g $15
$4.29/g Updated Oct 1, 2026 Eyeelle Sativa
See all carriers Blue Dream
3.5g $15
$4.29/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
Also at 9 other stores Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Blue Dream at Off the Charts - Long Beach → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Blue Dream at Off The Charts - Bell Gardens → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $16 See this shop: Blue Dream at Varda - Dispensary → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $16 See this shop: Blue Dream at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $16 See this shop: Blue Dream at STIIIZY - Hawthorne → Mmd, Inc.· Sep 18, 2026 $17.49 Visit shop: Blue Dream at Mmd, Inc. ↗ La Organic Pharmacy Inc.· Sep 18, 2026 $18 Visit shop: Blue Dream at La Organic Pharmacy Inc. ↗ Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $20 Visit shop: Blue Dream at Greenhouse Organics, Inc. ↗ The Green Heart Collective· Sep 18, 2026 $24 See this shop: Blue Dream at The Green Heart Collective → See all carriers Blue Dream
3.5g $25 $15 Sale
$4.29/g Updated Sep 18, 2026 West Coast Treez Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$31.39 $15.69 Sale
$4.48/g Updated Sep 30, 2026 Originals Sativa
Indoor
See all carriers Blue Dream
$16.50
$4.71/g Updated Oct 1, 2026 DIME BAG
See all carriers Blue Dream
1g $17
$17/g Updated Sep 30, 2026 Pacific Stone Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $17
$17/g Updated Sep 30, 2026 West Coast Treez Sativa
See all carriers Blue Dream
3.5g $24.50 $17.15 Sale
$4.90/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
Infused Flower
See all carriers Blue Dream
3.5g $17.49
$5/g Updated Sep 18, 2026 Sundaze Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$22 $17.60 Sale
$5.03/g Updated Sep 18, 2026 Autumn Brands Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $19.99 $17.99 Sale
$5.14/g Updated Sep 18, 2026 Mr. Zips Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $36 $18 Sale
$5.14/g Updated Sep 18, 2026 Oakfruitland (OFL) Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $36 $18 Sale
$5.14/g Updated Oct 1, 2026 Daze Off Hybrid
Smalls
See all carriers Blue Dream
3.5g $23 $18.40 Sale
$5.26/g Updated Oct 1, 2026 Autumn Brands Sativa
Buds Smalls
Also at 8 other stores Green Qween LLC. [Equity Retailer]· Oct 1, 2026 $21.60 Visit shop: Blue Dream at Green Qween LLC. [Equity Retailer] ↗ Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $22 Visit shop: Blue Dream at Greenhouse Organics, Inc. ↗ The Van Nuys Group, LLC· Sep 30, 2026 $23.40 Visit shop: Blue Dream at The Van Nuys Group, LLC ↗ Tat Koreatown LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $23.40 Visit shop: Blue Dream at Tat Koreatown LLC [Equity Retailer] ↗ Nature's Natural Inc· Oct 1, 2026 $44.80 Visit shop: Blue Dream at Nature's Natural Inc ↗ Green Qween LLC. [Equity Retailer]· Oct 1, 2026 $56 Visit shop: Blue Dream at Green Qween LLC. [Equity Retailer] ↗ Nature's Natural Inc· Oct 1, 2026 $86.40 Visit shop: Blue Dream at Nature's Natural Inc ↗ Green Qween LLC. [Equity Retailer]· Oct 1, 2026 $100 Visit shop: Blue Dream at Green Qween LLC. [Equity Retailer] ↗ See all carriers Blue Dream
3.5g $23 $18.40 Sale
$5.26/g Updated Oct 1, 2026 Autumn Brands CBD
See all carriers Blue Dream
$27 $18.90 Sale
$1.35/g Updated Oct 1, 2026 Pacific Stone Sativa
Pre-Ground Flower
See all carriers Blue Dream
7g $48.36 $19.34 Sale
$2.76/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
Also at 18 other stores Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $21.41 See this shop: Blue Dream at Traditional - LAX → Euphoros· Sep 18, 2026 $25.20 See this shop: Blue Dream at Euphoros → CannaCruz - Watsonville· Sep 18, 2026 $28.20 See this shop: Blue Dream at CannaCruz - Watsonville → Safe Harbor Patient's Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $29.40 Visit shop: Blue Dream at Safe Harbor Patient's Collective, Inc. ↗ Sweetflower Culver, LLC· Sep 17, 2026 $29.40 Visit shop: Blue Dream at Sweetflower Culver, LLC ↗ Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey· Sep 17, 2026 $30.60 See this shop: Blue Dream at Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey → Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville· Sep 17, 2026 $32.49 See this shop: Blue Dream at Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $33.85 Visit shop: Blue Dream at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $34 Visit shop: Blue Dream at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Blue Dream at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Blue Dream at STIIIZY Downtown LA → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Blue Dream at Off the Charts - Long Beach → Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $35.74 Visit shop: Blue Dream at Armla One, Inc. ↗ Third & Kenmore LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $45 Visit shop: Blue Dream at Third & Kenmore LLC [Equity Retailer] ↗ The Artist Tree Dispensary Koreatown· Sep 18, 2026 $45 See this shop: Blue Dream at The Artist Tree Dispensary Koreatown → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $46 See this shop: Blue Dream at Varda - Dispensary → Gravity Retail· Sep 18, 2026 $50 See this shop: Blue Dream at Gravity Retail → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $59 See this shop: Blue Dream at Leaf and Lion - Long Beach → See all carriers Blue Dream
$19.45
$5.56/g Updated Sep 30, 2026 DIME BAG
See all carriers Blue Dream
14g $20
$1.43/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Ground Shake
See all carriers Blue Dream
$20
$20/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
$20
$15.38/g Updated Sep 30, 2026 KINGROLL
See all carriers Blue Dream
$21.61
$6.17/g Updated Sep 18, 2026 MOTA Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$22.86
$22.86/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
28g $23
$0.82/g Updated Sep 30, 2026 Eighth Brothers
See all carriers Blue Dream
28g $23
$0.82/g Updated Sep 18, 2026 Eighth Brother Indica
Ground Shake
See all carriers Blue Dream
7g $39 $23.40 Sale
$3.34/g Updated Sep 18, 2026 Autumn Brands Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
3.5g $47.50 $23.75 Sale
$6.79/g Updated Sep 30, 2026 Originals Sativa
See all carriers Blue Dream
$23.80
$6.80/g Updated Oct 1, 2026 Preferred Gardens
Also at 7 other stores Casey Crow Collective· Oct 1, 2026 $23.80 Visit shop: Blue Dream at Casey Crow Collective ↗ 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer]· Oct 1, 2026 $23.80 Visit shop: Blue Dream at 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ 4th Street Collective, Inc.· Sep 30, 2026 $23.80 Visit shop: Blue Dream at 4th Street Collective, Inc. ↗ Catalyst - Lynwood LLC· Oct 1, 2026 $23.80 Visit shop: Blue Dream at Catalyst - Lynwood LLC ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Oct 1, 2026 $23.80 See this shop: Blue Dream at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → Catalyst - Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $23.80 Visit shop: Blue Dream at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $23.80 Visit shop: Blue Dream at 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Blue Dream
$24
$6.86/g Updated Sep 30, 2026 Rush
See all carriers Blue Dream
3.5g $24
$6.86/g Updated Sep 30, 2026 The Bohemian Chemist Hybrid
See all carriers Blue Dream
3.5g $25
$7.14/g Updated Sep 17, 2026 Sticky Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
14g $25
$1.79/g Updated Sep 18, 2026 Bishop Boyz Indica
Ground Shake
See all carriers Blue Dream
$25
$7.14/g Updated Sep 30, 2026 Daze Off
See all carriers Blue Dream
$25
$1.79/g Updated Sep 30, 2026 Pacific Stone Sativa
See all carriers Blue Dream
3.5g $25
$7.14/g Updated Sep 17, 2026 Autumn Brands Indica
See all carriers Blue Dream
3.5g $25
$7.14/g Updated Sep 17, 2026 Rush Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $25
$7.14/g Updated Sep 30, 2026 Green Earth Co.
See all carriers Blue Dream
28g $25
$0.89/g Updated Sep 18, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Blue Dream
$42 $25.20 Sale
$7.20/g Updated Oct 1, 2026 Claybourne Co. Sativa
Whole Flower - 1/8 Oz
See all carriers Blue Dream
$25.30
$3.61/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
40's Mylar
See all carriers Blue Dream
$25.50
$7.29/g Updated Oct 1, 2026 Seven Leaves
See all carriers Blue Dream
5g $25.93
$5.19/g Updated Sep 18, 2026 LB Green Room Indica
See all carriers Blue Dream
3.5g $26
$7.43/g Updated Sep 30, 2026 Pacific Stone Sativa
See all carriers Blue Dream
3.5g $28
$8/g Updated Sep 30, 2026 ICED
See all carriers Blue Dream
3.5g $28.09
$8.03/g Updated Sep 18, 2026 Habitat Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$28.81
$2.06/g Updated Sep 30, 2026 Originals
See all carriers Blue Dream
$28.91
$2.07/g Updated Sep 30, 2026 Time Machine Sativa
Mixed Light Smalls
See all carriers Blue Dream
$29
$8.29/g Updated Sep 30, 2026 The Pairist
See all carriers Blue Dream
$30
$30/g Updated Sep 30, 2026 Lowell Herb Co.
See all carriers Blue Dream
7g $30
$4.29/g Updated Sep 30, 2026 Pacific Stone
See all carriers Blue Dream
14g $30
$2.14/g Updated Sep 17, 2026 Smoakland Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$30
$8.57/g Updated Sep 30, 2026 Sticky
See all carriers Blue Dream
7g $50 $30 Sale
$4.29/g Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Blue Dream
14g $45.05 $31.53 Sale
$2.25/g Updated Sep 18, 2026 West Coast Treez Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
$31.69
$9.05/g Updated Sep 30, 2026 Originals
See all carriers Blue Dream
$31.76
$9.07/g Updated Sep 30, 2026 Hotbox
See all carriers Blue Dream
14g $32
$2.29/g Updated Sep 17, 2026 Tiny Fires Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
3.5g $32
$9.14/g Updated Oct 1, 2026 Hotbox Sativa
See all carriers Blue Dream
3.5g $32
$9.14/g Updated Sep 18, 2026 ICED Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Blue Dream
1g $32
$32/g Updated Sep 30, 2026 Pacific Stone Sativa
See all carriers Blue Dream
7g $32.41
$4.63/g Updated Sep 18, 2026 MOTA Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3g $33
$11/g Updated Sep 30, 2026 Green Habitat Sativa
See all carriers Blue Dream
$33
$33/g Updated Sep 18, 2026 Green Habitat Indica
See all carriers Blue Dream
$55 $33 Sale
$2.36/g Updated Oct 1, 2026 Habitat Sativa
Whole Flower - 1/2 Oz
See all carriers Blue Dream
$33.60
$9.60/g Updated Sep 30, 2026 Claybourne
Also at 7 other stores Catalyst - Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $33.60 Visit shop: Blue Dream at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ Catalyst - Lynwood LLC· Oct 1, 2026 $33.60 Visit shop: Blue Dream at Catalyst - Lynwood LLC ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Oct 1, 2026 $33.60 See this shop: Blue Dream at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → Casey Crow Collective· Oct 1, 2026 $33.60 Visit shop: Blue Dream at Casey Crow Collective ↗ 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer]· Oct 1, 2026 $33.60 Visit shop: Blue Dream at 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ 11500 Vermont Holdings LLC· Oct 1, 2026 $33.60 Visit shop: Blue Dream at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ 4th Street Collective, Inc.· Sep 30, 2026 $33.60 Visit shop: Blue Dream at 4th Street Collective, Inc. ↗ See all carriers Blue Dream
$33.99
$2.43/g Updated Sep 30, 2026 TINY FIRE Sativa
Pre-Pack
Pre-Rolls All(100 of 211 ) cheapest first · refine filters to narrow See all carriers Blue Dream
1g $3
$3/piece Updated Sep 30, 2026 Moonland Cannabis Sativa
See all carriers Blue Dream
$3.50
$3.50/piece Updated Sep 30, 2026 PUFF
Preroll
See all carriers Blue Dream
$3.50
$3.50/piece Updated Oct 1, 2026 Lime Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
0.5g $5 $3.50 Sale
$3.50/piece Updated Oct 1, 2026 DE LA BO Sativa
See all carriers Blue Dream
$4
$4/piece Updated Sep 30, 2026 Eighth Brother
See all carriers Blue Dream
1g $6 $4.80 Sale
$4.80/piece Updated Oct 1, 2026 Autumn Brands CBD
See all carriers Blue Dream
$8 $4.80 Sale
$4.80/piece Updated Oct 1, 2026 Habitat Sativa
Preroll Single
See all carriers Blue Dream
1g $5
$5/piece Updated Sep 19, 2026 DIME BAG Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $5
$5/piece Updated Oct 1, 2026 Allswell Sativa
See all carriers Blue Dream
$5.60
$5.60/piece Updated Sep 30, 2026 Habitat Sativa
Flower
See all carriers Blue Dream
6g $8 $5.60 Sale
$5.60/piece Updated Sep 18, 2026 Lime Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
2pc · 1g $14.41 $5.77 Sale
$2.89/piece Updated Sep 18, 2026 CATALYST Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $6
$6/piece Updated Sep 30, 2026 Green Earth Co. Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $6
$6/piece Updated Sep 30, 2026 Soma Rosa Farms Sativa
Preroll
See all carriers Blue Dream
1g $6
$6/piece Updated Sep 29, 2026 Soma Rosa Farms Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $6
$6/piece Updated Sep 30, 2026 Habitat - California Sativa
See all carriers Blue Dream
2pc $6
$3/piece Updated Sep 30, 2026 Seattle Bubble Works
Preroll
See all carriers Blue Dream
$8.22 $6.16 Sale
$6.16/piece Updated Sep 30, 2026 Rosin Tech Labs Sativa
Infused Single
See all carriers Blue Dream
1.2g $17.49 $6.99 Sale
$6.99/piece Updated Sep 18, 2026 West Coast Cure Hybrid
Infused
Also at 9 other stores Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $10 See this shop: Blue Dream at Leaf and Lion - Long Beach → JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $12 See this shop: Blue Dream at JADEROOM Artesia → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $12 See this shop: Blue Dream at STIIIZY - Hawthorne → Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $12.24 Visit shop: Blue Dream at Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $12.96 See this shop: Blue Dream at Traditional - LAX → Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville· Sep 17, 2026 $14.99 See this shop: Blue Dream at Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Blue Dream at Off the Charts - Harbor City → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $16.02 See this shop: Blue Dream at Long Beach Green Room → Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $18 Visit shop: Blue Dream at Vvs Panorama LLC ↗ See all carriers Blue Dream
1g $17.49 $6.99 Sale
$6.99/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 16 other stores CannaCruz - Watsonville· Sep 18, 2026 $11.20 See this shop: Blue Dream at CannaCruz - Watsonville → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $12 See this shop: Blue Dream at Long Beach Green Room → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $12 See this shop: Blue Dream at Varda - Dispensary → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $12.04 See this shop: Blue Dream at STIIIZY Downtown LA → Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $12.79 Visit shop: Blue Dream at Armla One, Inc. ↗ Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $13 Visit shop: Blue Dream at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Mota Inc.· Sep 18, 2026 $13.72 Visit shop: Blue Dream at Mota Inc. ↗ STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $14 See this shop: Blue Dream at STIIIZY - Hawthorne → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $16 See this shop: Blue Dream at ATRIUM - Topanga → The Artist Tree Dispensary Koreatown· Sep 18, 2026 $16.50 See this shop: Blue Dream at The Artist Tree Dispensary Koreatown → PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $17 See this shop: Blue Dream at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville· Sep 17, 2026 $17.93 See this shop: Blue Dream at Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville → Third & Kenmore LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $18 Visit shop: Blue Dream at Third & Kenmore LLC [Equity Retailer] ↗ Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $18 Visit shop: Blue Dream at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ Gravity Retail· Sep 18, 2026 $18 See this shop: Blue Dream at Gravity Retail → Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $27.50 See this shop: Blue Dream at Higher Ground - Baldwin Park → See all carriers Blue Dream
$7
$7/piece Updated Sep 30, 2026 Playa Grande Cannabis Co.
Preroll
See all carriers Blue Dream
$7
$7/piece Updated Sep 30, 2026 Soma Rosa
Pre_rolls
See all carriers Blue Dream +
2pc · 1.2g $7
$3.50/piece Updated Sep 30, 2026 Autumn Brands CBD
Flower
See all carriers Blue Dream
1g $7
$7/piece Updated Sep 30, 2026 Autumn Brands Sativa
See all carriers Blue Dream
2pc · 0.75g $10.50 $7.35 Sale
$3.68/piece Updated Sep 17, 2026 Cizi Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $18.52 $7.40 Sale
$7.40/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 12 other stores Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $8.24 See this shop: Blue Dream at Traditional - LAX → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $12.96 Visit shop: Blue Dream at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $13 See this shop: Blue Dream at Long Beach Green Room → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $13 See this shop: Blue Dream at Off The Charts - Bell Gardens → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $13 See this shop: Blue Dream at Off the Charts - Harbor City → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $15 See this shop: Blue Dream at ATRIUM - Topanga → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $16 See this shop: Blue Dream at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $16 See this shop: Blue Dream at STIIIZY Downtown LA → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $16 Visit shop: Blue Dream at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Cana Silver Lake· Sep 17, 2026 $17.29 See this shop: Blue Dream at Cana Silver Lake → Gravity Retail· Sep 18, 2026 $18 See this shop: Blue Dream at Gravity Retail → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Blue Dream at Varda - Dispensary → See all carriers Blue Dream
1g $7.50
$7.50/piece Updated Oct 1, 2026 DIME BAG Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $11.05 $7.74 Sale
$7.74/piece Updated Sep 18, 2026 PUFF - DIAMOND Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.5g $12 $7.80 Sale
$7.80/piece Updated Sep 18, 2026 Black Mamba Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
2pc · 1g $7.99
$4/piece Updated Oct 1, 2026 Pacific Stone Sativa
See all carriers Blue Dream
$8
$8/piece Updated Sep 30, 2026 PICC Platform (PP)
Preroll
See all carriers Blue Dream
$8
$8/piece Updated Sep 30, 2026 See all carriers Blue Dream
2g $20.58 $8.24 Sale
$8.24/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 10 other stores Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $13.58 Visit shop: Blue Dream at Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $13.99 Visit shop: Blue Dream at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Euphoros· Sep 18, 2026 $18 See this shop: Blue Dream at Euphoros → CannaCruz - Watsonville· Sep 18, 2026 $19.80 See this shop: Blue Dream at CannaCruz - Watsonville → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $24 See this shop: Blue Dream at Leaf and Lion - Long Beach → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $27 See this shop: Blue Dream at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $27 See this shop: Blue Dream at STIIIZY Downtown LA → Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Blue Dream at Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $34 See this shop: Blue Dream at Varda - Dispensary → LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $36 See this shop: Blue Dream at LA Kush - Los Angeles → See all carriers Blue Dream
2pc $9
$4.50/piece Updated Sep 30, 2026 Autumn Brands CBD
See all carriers Blue Dream
1g $9
$9/piece Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
2pc · 1g $9
$4.50/piece Updated Sep 30, 2026 CAT4
Preroll
Also at 7 other stores Catalyst - Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $9 Visit shop: Blue Dream at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ 4th Street Collective, Inc.· Sep 30, 2026 $9 Visit shop: Blue Dream at 4th Street Collective, Inc. ↗ Casey Crow Collective· Sep 30, 2026 $9 Visit shop: Blue Dream at Casey Crow Collective ↗ Catalyst - Lynwood LLC· Sep 30, 2026 $9 Visit shop: Blue Dream at Catalyst - Lynwood LLC ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Sep 30, 2026 $9 See this shop: Blue Dream at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → 11500 Vermont Holdings LLC· Sep 30, 2026 $9 Visit shop: Blue Dream at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $9 Visit shop: Blue Dream at 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Blue Dream
$9
$9/piece Updated Sep 30, 2026 Sundae
Pre_rolls
See all carriers Blue Dream
$9
$9/piece Updated Sep 30, 2026 Fuzzies
See all carriers Blue Dream
$13 $9.10 Sale
$9.10/piece Updated Oct 1, 2026 Claybourne Co. Sativa
Preroll Single
See all carriers Blue Dream
1.75g $18.72 $9.36 Sale
$9.36/piece Updated Sep 18, 2026 Lime Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
2pc $10
$5/piece Updated Sep 30, 2026 KOA
Preroll
See all carriers Blue Dream
2pc $10
$5/piece Updated Oct 1, 2026 Autumn Brands CBD
See all carriers Blue Dream
1g $10
$10/piece Updated Sep 17, 2026 Fuzzies Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $10
$10/piece Updated Sep 17, 2026 The Pairist Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$10
$10/piece Updated Sep 30, 2026 Ol' Skool Sativa
See all carriers Blue Dream
$10
$10/piece Updated Oct 1, 2026 Fuzzies
Preroll
See all carriers Blue Dream
1g $14 $10 Sale
$10/piece Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$10.12
$10.12/piece Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
40's Single
See all carriers Blue Dream
1.5g $10.30
$10.30/piece Updated Sep 17, 2026 Black Mamba Cannabis Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 1g $16 $10.40 Sale
$2.08/piece Updated Sep 18, 2026 Gramlin Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $11.99 $10.79 Sale
$10.79/piece Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $18 $10.80 Sale
$10.80/piece Updated Sep 18, 2026 Presidential Hybrid
Infused
Also at 10 other stores Calm and Collective· Sep 18, 2026 $11.20 See this shop: Blue Dream at Calm and Collective → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $12.96 Visit shop: Blue Dream at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $13 See this shop: Blue Dream at Off the Charts - Harbor City → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $13.72 See this shop: Blue Dream at Long Beach Green Room → Bread Farms· Sep 17, 2026 $14.26 See this shop: Blue Dream at Bread Farms → Cana Silver Lake· Sep 17, 2026 $14.40 See this shop: Blue Dream at Cana Silver Lake → Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville· Sep 17, 2026 $15.99 See this shop: Blue Dream at Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $17 Visit shop: Blue Dream at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $17 See this shop: Blue Dream at Mr. Nice Guy → The Drop LA· Sep 18, 2026 $18 See this shop: Blue Dream at The Drop LA → See all carriers Blue Dream
$11
$11/piece Updated Oct 1, 2026 Rosin Tech Labs
Preroll
See all carriers Blue Dream
$11
$11/piece Updated Sep 30, 2026 Juicy Pot
Pre_rolls
See all carriers Blue Dream
$11
$11/piece Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
Infused Pre-Roll Single
See all carriers Blue Dream
1g $11
$11/piece Updated Sep 30, 2026 Green Habitat Indica
See all carriers Blue Dream
1g $17 $11.05 Sale
$11.05/piece Updated Sep 18, 2026 Cizi Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $13.11 $11.14 Sale
$11.14/piece Updated Sep 17, 2026 THE SYNDICATE Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $16.50 $11.55 Sale
$11.55/piece Updated Sep 30, 2026 Presidential RX Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $16.50 $11.55 Sale
$11.55/piece Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
Infused
Also at 8 other stores Tat Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $11.55 Visit shop: Blue Dream at Tat Hawthorne LLC ↗ The Artist Tree Oxnard Dispensary· Oct 1, 2026 $11.55 See this shop: Blue Dream at The Artist Tree Oxnard Dispensary → The Van Nuys Group, LLC· Sep 30, 2026 $11.55 Visit shop: Blue Dream at The Van Nuys Group, LLC ↗ Nature's Natural Inc· Oct 1, 2026 $20.30 Visit shop: Blue Dream at Nature's Natural Inc ↗ The Van Nuys Group, LLC· Sep 30, 2026 $22.40 Visit shop: Blue Dream at The Van Nuys Group, LLC ↗ Tat Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $22.40 Visit shop: Blue Dream at Tat Hawthorne LLC ↗ Tat Koreatown LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $22.40 Visit shop: Blue Dream at Tat Koreatown LLC [Equity Retailer] ↗ Zxc11 LLC· Sep 30, 2026 $31 Visit shop: Blue Dream at Zxc11 LLC ↗ See all carriers Blue Dream
1g $16.50 $11.55 Sale
$11.55/piece Updated Sep 18, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $12
$12/piece Updated Sep 30, 2026 Goddess Sativa
Preroll
See all carriers Blue Dream
$12
$12/piece Updated Sep 30, 2026 Jetty Extracts
Preroll
See all carriers Blue Dream
2pc · 1g $12
$6/piece Updated Oct 1, 2026 Pacific Stone Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $12
$12/piece Updated Sep 30, 2026 3 Bros Sativa
See all carriers Blue Dream
2pc · 1g $12
$6/piece Updated Sep 17, 2026 Featured Farms Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
2pc · 1g $12
$6/piece Updated Sep 18, 2026 ROVE Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $12
$12/piece Updated Sep 30, 2026 The Bohemian Chemist Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $15 $12 Sale
$12/piece Updated Sep 18, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.3g $15 $12 Sale
$12/piece Updated Sep 18, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
Also at 8 other stores Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $12.96 Visit shop: Blue Dream at Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $12.96 Visit shop: Blue Dream at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $14.41 See this shop: Blue Dream at Traditional - LAX → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Blue Dream at Off the Charts - Harbor City → Bread Farms· Sep 17, 2026 $15.85 See this shop: Blue Dream at Bread Farms → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $17 See this shop: Blue Dream at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $17 See this shop: Blue Dream at STIIIZY - Hawthorne → PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $19 See this shop: Blue Dream at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → See all carriers Blue Dream
1.2g $15.50 $12.40 Sale
$12.40/piece Updated Sep 30, 2026 West Coast Cure Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
$12.96
$12.96/piece Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
1.25g $13
$13/piece Updated Sep 18, 2026 ICED Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$13
$13/piece Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
$13
$13/piece Updated Sep 30, 2026 Presidential
See all carriers Blue Dream
1.5g $13
$13/piece Updated Sep 18, 2026 $13 - Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$13
$13/piece Updated Oct 1, 2026 Jeeter
Infused Pre-Roll Single
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.5g $26 $13 Sale
$2.60/piece Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$14
$14/piece Updated Sep 30, 2026 West Coast Cure
Preroll
See all carriers Blue Dream
5pc · 2.5g $14
$2.80/piece Updated Sep 18, 2026 THREDDY Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $14
$14/piece Updated Oct 1, 2026 Green Habitat Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $14
$14/piece Updated Sep 24, 2026 Claybourne Co. Hybrid
See all carriers Blue Dream
$14.26
$14.26/piece Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
Preroll
See all carriers Blue Dream
$14.27
$14.27/piece Updated Sep 30, 2026 Claybourne Co.
Preroll
See all carriers Blue Dream
23pc $15
$0.65/piece Updated Sep 30, 2026 Jointman
Prerolls
See all carriers Blue Dream
1g $15
$15/piece Updated Sep 30, 2026 Habitat Sativa
Pre-Rolls & Blunts
See all carriers Blue Dream
$15
$15/piece Updated Sep 30, 2026 Gramlin Indica
See all carriers Blue Dream
1.2g $15
$15/piece Updated Sep 17, 2026 Wave Rider Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$15
$15/piece Updated Sep 30, 2026 West Coast Cure
See all carriers Blue Dream
1.5g $15
$15/piece Updated Sep 17, 2026 Caviar Gold Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
7g $15
$15/piece Updated Sep 30, 2026 Moonland Cannabis Sativa
See all carriers Blue Dream
5pc $15
$3/piece Updated Sep 30, 2026 Playa Grande Cannabis Co.
Preroll
See all carriers Blue Dream
1g $15
$15/piece Updated Sep 30, 2026 Habitat Sativa
Preroll
See all carriers Blue Dream
3pc $15
$5/piece Updated Sep 30, 2026 Seattle Bubble Works
Preroll
See all carriers Blue Dream
1.5g $25 $15 Sale
$15/piece Updated Sep 18, 2026 Presidential Hybrid
Infused
Also at 14 other stores Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Blue Dream at Off the Charts - Harbor City → The Artist Tree Dispensary Koreatown· Sep 18, 2026 $17.33 See this shop: Blue Dream at The Artist Tree Dispensary Koreatown → Cana Silver Lake· Sep 17, 2026 $19.45 See this shop: Blue Dream at Cana Silver Lake → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $19.83 See this shop: Blue Dream at Long Beach Green Room → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $21 See this shop: Blue Dream at STIIIZY - Hawthorne → JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Blue Dream at JADEROOM Artesia → Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville· Sep 17, 2026 $22.99 See this shop: Blue Dream at Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $23 Visit shop: Blue Dream at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Blue Dream at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Blue Dream at Leaf and Lion - Long Beach → The Drop LA· Sep 18, 2026 $27 See this shop: Blue Dream at The Drop LA → Premium Blossom - Local Marijuana and Weed Dispensary· Sep 17, 2026 $27.45 See this shop: Blue Dream at Premium Blossom - Local Marijuana and Weed Dispensary → Gravity Retail· Sep 18, 2026 $30 See this shop: Blue Dream at Gravity Retail → Flower & Leaf LA· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Blue Dream at Flower & Leaf LA → See all carriers Blue Dream
$15.12
$15.12/piece Updated Oct 1, 2026 Caviar Gold
Infused Pre-Roll Single
See all carriers Blue Dream
5pc · 5g $38.07 $15.23 Sale
$3.05/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 20 other stores Euphoros· Sep 18, 2026 $18 See this shop: Blue Dream at Euphoros → CannaCruz - Watsonville· Sep 18, 2026 $19.80 See this shop: Blue Dream at CannaCruz - Watsonville → Safe Harbor Patient's Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $21 Visit shop: Blue Dream at Safe Harbor Patient's Collective, Inc. ↗ Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $22 See this shop: Blue Dream at Higher Ground - Baldwin Park → Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $23 Visit shop: Blue Dream at Vvs Panorama LLC ↗ Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $24 See this shop: Blue Dream at Long Beach Green Room → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $24.49 Visit shop: Blue Dream at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $24.92 See this shop: Blue Dream at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $24.92 See this shop: Blue Dream at STIIIZY Downtown LA → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Blue Dream at Off the Charts - Harbor City → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $25 Visit shop: Blue Dream at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Blue Dream at Off the Charts - Long Beach → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $28 See this shop: Blue Dream at ATRIUM - Topanga → Mota Inc.· Sep 18, 2026 $28.16 Visit shop: Blue Dream at Mota Inc. ↗ Cana Silver Lake· Sep 17, 2026 $28.81 See this shop: Blue Dream at Cana Silver Lake → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $32 See this shop: Blue Dream at Varda - Dispensary → The Artist Tree Dispensary Koreatown· Sep 18, 2026 $32 See this shop: Blue Dream at The Artist Tree Dispensary Koreatown → Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville· Sep 17, 2026 $34.67 See this shop: Blue Dream at Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville → Gravity Retail· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Blue Dream at Gravity Retail → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $40 Visit shop: Blue Dream at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Blue Dream
5pc · 5g $38.07 $15.23 Sale
$3.05/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 14 other stores CannaCruz - Watsonville· Sep 18, 2026 $21.60 See this shop: Blue Dream at CannaCruz - Watsonville → Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $24.75 See this shop: Blue Dream at Higher Ground - Baldwin Park → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $24.94 See this shop: Blue Dream at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $24.94 See this shop: Blue Dream at STIIIZY Downtown LA → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $26 See this shop: Blue Dream at Long Beach Green Room → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Blue Dream at Off The Charts - Bell Gardens → La Organic Pharmacy Inc.· Sep 18, 2026 $27 Visit shop: Blue Dream at La Organic Pharmacy Inc. ↗ Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $28.09 Visit shop: Blue Dream at Armla One, Inc. ↗ Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $30 Visit shop: Blue Dream at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Blue Dream at Off the Charts - Long Beach → PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $32 See this shop: Blue Dream at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → Cana Silver Lake· Sep 17, 2026 $32.41 See this shop: Blue Dream at Cana Silver Lake → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $36 See this shop: Blue Dream at Varda - Dispensary → Premium Blossom - Local Marijuana and Weed Dispensary· Sep 17, 2026 $38.25 See this shop: Blue Dream at Premium Blossom - Local Marijuana and Weed Dispensary → See all carriers Blue Dream
$15.24
$15.24/piece Updated Oct 1, 2026 Presidential RX
Preroll
See all carriers Blue Dream
$15.85
$15.85/piece Updated Sep 30, 2026 KINGROLL
Preroll
Cartridges All(100 of 280 ) cheapest first · refine filters to narrow See all carriers Blue Dream
$6.92
$13.84/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Sativa
Vape Pens - Pod
See all carriers Blue Dream
$7.20
$7.20/g Updated Sep 30, 2026 Originals
See all carriers Blue Dream
5g $18.52 $7.40 Sale
$1.48/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 12 other stores Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $8.24 See this shop: Blue Dream at Traditional - LAX → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $9.10 See this shop: Blue Dream at Long Beach Green Room → PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $10.80 See this shop: Blue Dream at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville· Sep 17, 2026 $11.66 See this shop: Blue Dream at Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $12 See this shop: Blue Dream at Off the Charts - Harbor City → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $12 See this shop: Blue Dream at Leaf and Lion - Long Beach → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $12.96 Visit shop: Blue Dream at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $13 See this shop: Blue Dream at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $13 See this shop: Blue Dream at STIIIZY - Hawthorne → Gravity Retail· Sep 18, 2026 $15 See this shop: Blue Dream at Gravity Retail → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $16 See this shop: Blue Dream at Varda - Dispensary → Central Remedies· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Blue Dream at Central Remedies → See all carriers Blue Dream
$19.55 $7.81 Sale
$7.81/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
1g $13 $8.45 Sale
$8.45/g Updated Sep 18, 2026 Eighth Brother
See all carriers Blue Dream
$13.01 $8.71 Sale
$8.71/g Updated Sep 30, 2026 Gramlin Sativa
Thc
See all carriers Blue Dream
1g $10
$10/g Updated Sep 17, 2026 Smoakland
See all carriers Blue Dream
1g $10
$10/g Updated Sep 18, 2026 Eighth Brother
Also at 7 other stores ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $14 See this shop: Blue Dream at ATRIUM - Topanga → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Blue Dream at Off the Charts - Long Beach → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $15 Visit shop: Blue Dream at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Blue Dream at Off The Charts - Bell Gardens → Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $16.20 See this shop: Blue Dream at Higher Ground - Baldwin Park → New Apothecary, Inc.· Sep 18, 2026 $20.71 Visit shop: Blue Dream at New Apothecary, Inc. ↗ Gravity Retail· Sep 18, 2026 $21 See this shop: Blue Dream at Gravity Retail → See all carriers Blue Dream
$10
$10/g Updated Sep 27, 2026 Tutti
510 Thread
See all carriers Blue Dream
$10.50
$10.50/g Updated Sep 30, 2026 Cizi
Also at 12 other stores 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $12.25 Visit shop: Blue Dream at 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ 11500 Vermont Holdings LLC· Sep 30, 2026 $12.25 Visit shop: Blue Dream at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ Catalyst - Lynwood LLC· Sep 30, 2026 $12.25 Visit shop: Blue Dream at Catalyst - Lynwood LLC ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Sep 30, 2026 $12.25 See this shop: Blue Dream at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → Catalyst - Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $12.25 Visit shop: Blue Dream at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $12.25 Visit shop: Blue Dream at 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ 4th Street Collective, Inc.· Sep 30, 2026 $12.25 Visit shop: Blue Dream at 4th Street Collective, Inc. ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $12.25 See this shop: Blue Dream at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → Pac Wellness, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $12.97 Visit shop: Blue Dream at Pac Wellness, LLC [Equity Retailer] ↗ PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $15 See this shop: Blue Dream at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $15 See this shop: Blue Dream at Leaf and Lion - Long Beach → Premium Blossom - Local Marijuana and Weed Dispensary· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Blue Dream at Premium Blossom - Local Marijuana and Weed Dispensary → See all carriers Blue Dream
$14.20 $10.65 Sale
$10.65/g Updated Sep 30, 2026 West Coast Cure Sativa
Thc
See all carriers Blue Dream
1g $18 $10.80 Sale
$10.80/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
Also at 28 other stores Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $13.17 Visit shop: Blue Dream at Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $16.10 See this shop: Blue Dream at Off The Charts - Bell Gardens → PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $18 See this shop: Blue Dream at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville· Sep 17, 2026 $19.73 See this shop: Blue Dream at Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville → The Drop LA· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Blue Dream at The Drop LA → Urban Smoke La LLC· Sep 18, 2026 $20.15 Visit shop: Blue Dream at Urban Smoke La LLC ↗ Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $21 Visit shop: Blue Dream at Vvs Panorama LLC ↗ New Apothecary, Inc.· Sep 18, 2026 $21.61 Visit shop: Blue Dream at New Apothecary, Inc. ↗ Big Chief Cannabis Dispensary· Sep 18, 2026 $21.74 See this shop: Blue Dream at Big Chief Cannabis Dispensary → Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $22 See this shop: Blue Dream at Higher Ground - Baldwin Park → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $22 See this shop: Blue Dream at Leaf and Lion - Long Beach → Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey· Sep 17, 2026 $22.20 See this shop: Blue Dream at Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Blue Dream at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Blue Dream at STIIIZY - Hawthorne → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Blue Dream at Off the Charts - Long Beach → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Blue Dream at Off the Charts - Harbor City → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $23.05 Visit shop: Blue Dream at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $24 Visit shop: Blue Dream at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ Mota Inc.· Sep 18, 2026 $24.55 Visit shop: Blue Dream at Mota Inc. ↗ LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Blue Dream at LA Kush - Los Angeles → Gravity Retail· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Blue Dream at Gravity Retail → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $26 See this shop: Blue Dream at Varda - Dispensary → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $27 See this shop: Blue Dream at ATRIUM - Topanga → Cana Silver Lake· Sep 17, 2026 $27.37 See this shop: Blue Dream at Cana Silver Lake → JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $29 See this shop: Blue Dream at JADEROOM Artesia → The Artist Tree Dispensary Koreatown· Sep 18, 2026 $30 See this shop: Blue Dream at The Artist Tree Dispensary Koreatown → Third & Kenmore LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Blue Dream at Third & Kenmore LLC [Equity Retailer] ↗ Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $35 Visit shop: Blue Dream at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Blue Dream
$11
$11/g Updated Oct 1, 2026 BUZZNUG
See all carriers Blue Dream
$11
$11/g Updated Sep 30, 2026 Side Hustle
See all carriers Blue Dream
1g $19 $11.40 Sale
$11.40/g Updated Sep 18, 2026 Gramlin
Also at 9 other stores Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Blue Dream at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Blue Dream at Off the Charts - Long Beach → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Blue Dream at Off the Charts - Harbor City → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Blue Dream at Off The Charts - Bell Gardens → Urban Smoke La LLC· Sep 18, 2026 $16.25 Visit shop: Blue Dream at Urban Smoke La LLC ↗ Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $17.69 See this shop: Blue Dream at Long Beach Green Room → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $18 See this shop: Blue Dream at Varda - Dispensary → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $18 See this shop: Blue Dream at STIIIZY Downtown LA → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $22 Visit shop: Blue Dream at Greenhouse Organics, Inc. ↗ See all carriers Blue Dream
1g $12
$12/g Updated Sep 18, 2026 Allswell
See all carriers Blue Dream
$12
$12/g Updated Sep 30, 2026 Fuzzies
See all carriers Blue Dream
$12
$12/g Updated Sep 30, 2026 West Coast Treez
See all carriers Blue Dream
1g $24.25 $12.12 Sale
$12.12/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Sativa
Also at 8 other stores Tat Koreatown LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $15 Visit shop: Blue Dream at Tat Koreatown LLC [Equity Retailer] ↗ The Van Nuys Group, LLC· Sep 30, 2026 $15 Visit shop: Blue Dream at The Van Nuys Group, LLC ↗ The Artist Tree Oxnard Dispensary· Oct 1, 2026 $15 See this shop: Blue Dream at The Artist Tree Oxnard Dispensary → Tat Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $15 Visit shop: Blue Dream at Tat Hawthorne LLC ↗ Tat Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $16 Visit shop: Blue Dream at Tat Hawthorne LLC ↗ The Van Nuys Group, LLC· Oct 1, 2026 $16 Visit shop: Blue Dream at The Van Nuys Group, LLC ↗ Tat Koreatown LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $16 Visit shop: Blue Dream at Tat Koreatown LLC [Equity Retailer] ↗ The Green Co. Dispensary Inc.· Oct 1, 2026 $30.60 Visit shop: Blue Dream at The Green Co. Dispensary Inc. ↗ See all carriers Blue Dream
$12.28
$12.28/g Updated Sep 30, 2026 Punch Sativa
Thc
See all carriers Blue Dream
1g $13
$13/g Updated Sep 17, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS Sativa
See all carriers Blue Dream
$13.50
$13.50/g Updated Oct 1, 2026 Punch
See all carriers Blue Dream
1g $19.55 $13.68 Sale
$13.68/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
See all carriers Blue Dream
1g $14
$14/g Updated Sep 18, 2026 Side Hustle Sativa
See all carriers Blue Dream
$20.95 $14.03 Sale
$14.03/g Updated Oct 1, 2026 Gramlin Sativa
Thc Aio
See all carriers Blue Dream
1g $20.24 $14.17 Sale
$14.17/g Updated Sep 18, 2026 Dabwoods
See all carriers Blue Dream
$14.40
$2.88/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
$14.40
$14.40/g Updated Oct 1, 2026 Eighth Brother Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
$14.40
$2.88/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Blue Dream
1g $20.57 $14.40 Sale
$14.40/g Updated Sep 18, 2026 Big Chief
See all carriers Blue Dream
1g $28.80 $14.40 Sale
$14.40/g Updated Sep 18, 2026 Gramlin
Vapes
Also at 15 other stores CannaCruz - Watsonville· Sep 18, 2026 $16.20 See this shop: Blue Dream at CannaCruz - Watsonville → The Syndicate - Woodland Hills· Sep 17, 2026 $21.96 See this shop: Blue Dream at The Syndicate - Woodland Hills → Rdc Collective Corp.· Sep 17, 2026 $21.96 Visit shop: Blue Dream at Rdc Collective Corp. ↗ Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Blue Dream at Off the Charts - Long Beach → Euphoros, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $23.76 Visit shop: Blue Dream at Euphoros, LLC [Equity Retailer] ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Blue Dream at Off the Charts - Harbor City → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Blue Dream at Off The Charts - Bell Gardens → Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $26 Visit shop: Blue Dream at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Blue Dream at Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens → Mmd, Inc.· Sep 18, 2026 $28 Visit shop: Blue Dream at Mmd, Inc. ↗ Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $28 See this shop: Blue Dream at Mr. Nice Guy → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $29 See this shop: Blue Dream at STIIIZY Downtown LA → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $29 See this shop: Blue Dream at Varda - Dispensary → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $29 See this shop: Blue Dream at STIIIZY - Hawthorne → LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $33 See this shop: Blue Dream at LA Kush - Los Angeles → See all carriers Blue Dream
0.5g $14.41
$28.82/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
$14.50
$2.90/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
1g $15
$15/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
See all carriers Blue Dream
$15
$15/g Updated Sep 18, 2026 WCT
See all carriers Blue Dream
$15
$15/g Updated Sep 27, 2026 Left Coast Extracts Sativa
510 Thread
See all carriers Blue Dream
5g $19 $15 Sale
$3/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
1g $20 $15 Sale
$15/g Updated Sep 18, 2026 Canna America -
See all carriers Blue Dream
1g $15.05
$15.05/g Updated Sep 17, 2026 PURE VAPE
See all carriers Blue Dream
1g $38.07 $15.23 Sale
$15.23/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
Also at 20 other stores Euphoros· Sep 18, 2026 $15.85 See this shop: Blue Dream at Euphoros → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $19.60 See this shop: Blue Dream at Off The Charts - Bell Gardens → PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $19.80 See this shop: Blue Dream at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Blue Dream at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Blue Dream at STIIIZY Downtown LA → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $24 See this shop: Blue Dream at Leaf and Lion - Long Beach → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $24.49 Visit shop: Blue Dream at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ The Drop LA· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Blue Dream at The Drop LA → New Apothecary, Inc.· Sep 18, 2026 $25.22 Visit shop: Blue Dream at New Apothecary, Inc. ↗ LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Blue Dream at LA Kush - Los Angeles → La Organic Pharmacy Inc.· Sep 18, 2026 $26 Visit shop: Blue Dream at La Organic Pharmacy Inc. ↗ Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $26 See this shop: Blue Dream at Varda - Dispensary → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Blue Dream at Off the Charts - Long Beach → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $28 See this shop: Blue Dream at ATRIUM - Topanga → Gravity Retail· Sep 18, 2026 $28 See this shop: Blue Dream at Gravity Retail → Cana Silver Lake· Sep 17, 2026 $28.81 See this shop: Blue Dream at Cana Silver Lake → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $30 Visit shop: Blue Dream at Greenhouse Organics, Inc. ↗ The Artist Tree Dispensary Koreatown· Sep 18, 2026 $32 See this shop: Blue Dream at The Artist Tree Dispensary Koreatown → Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $34 See this shop: Blue Dream at Mr. Nice Guy → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $40 Visit shop: Blue Dream at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Blue Dream
1g $26 $15.60 Sale
$15.60/g Updated Sep 18, 2026 Halara
See all carriers Blue Dream
1g $39.10 $15.64 Sale
$15.64/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
Also at 4 other stores Sweetflower Culver, LLC· Sep 17, 2026 $18.90 Visit shop: Blue Dream at Sweetflower Culver, LLC ↗ Safe Harbor Patient's Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $18.90 Visit shop: Blue Dream at Safe Harbor Patient's Collective, Inc. ↗ Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $25 Visit shop: Blue Dream at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Blue Dream at Off the Charts - Long Beach → See all carriers Blue Dream
$15.85
$15.85/g Updated Sep 30, 2026 EUREKA
See all carriers Blue Dream
$16
$16/g Updated Sep 30, 2026 Gramlin Sativa
See all carriers Blue Dream
0.5g $16
$32/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
0.5g $16
$32/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
Vapes
See all carriers Blue Dream
1g $16
$16/g Updated Sep 18, 2026 The Artist Tree Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $16
$16/g Updated Oct 1, 2026 The Artist Tree Sativa
See all carriers Blue Dream
$16
$3.20/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
$16
$16/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
$16.13
$16.13/g Updated Sep 29, 2026 Gramlin
510 Thread
See all carriers Blue Dream
1g $33 $16.50 Sale
$16.50/g Updated Oct 1, 2026 turn Sativa
Vapes
See all carriers Blue Dream
$16.80
$16.80/g Updated Sep 29, 2026 turn
See all carriers Blue Dream
$16.84
$16.84/g Updated Sep 30, 2026 Punch
See all carriers Blue Dream
1g $24.21 $16.95 Sale
$16.95/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
See all carriers Blue Dream
1g $17
$17/g Updated Sep 17, 2026 dompen
See all carriers Blue Dream
1g $34 $17 Sale
$17/g Updated Sep 18, 2026 Papa's Herb
See all carriers Blue Dream
1g $34 $17 Sale
$17/g Updated Sep 30, 2026 Papa's Herb Hybrid
Vapes
See all carriers Blue Dream
1g $17.35
$17.35/g Updated Sep 18, 2026 Crown
See all carriers Blue Dream
1g $29 $17.40 Sale
$17.40/g Updated Sep 18, 2026 Halara
See all carriers Blue Dream
1g $29 $17.40 Sale
$17.40/g Updated Sep 30, 2026 Jeeter Sativa
See all carriers Blue Dream
$17.50
$17.50/g Updated Oct 1, 2026 Gelato Hybrid
510 Thread
See all carriers Blue Dream
1g $18
$18/g Updated Sep 30, 2026 Tutti Sativa
Vapes
See all carriers Blue Dream
$18
$18/g Updated Sep 30, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Blue Dream
$18
$18/g Updated Oct 1, 2026 Raw Garden Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
1g $18
$18/g Updated Sep 17, 2026 Tutti Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $30 $18 Sale
$18/g Updated Sep 18, 2026 West Coast Treez Sativa
See all carriers Blue Dream
1.25g $30 $18 Sale
$14.40/g Updated Sep 18, 2026 CAKE she hits different
See all carriers Blue Dream
1g $18.01
$18.01/g Updated Sep 18, 2026 MOTA
See all carriers Blue Dream
$18.20
$18.20/g Updated Oct 1, 2026 Geek THCx Hybrid
All-In-One
See all carriers Blue Dream
$18.26
$18.26/g Updated Sep 30, 2026 Big Chief
See all carriers Blue Dream
0.5g $19
$38/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
0.5g Vape Carts & Pods
See all carriers Blue Dream
$48.36 $19.34 Sale
$19.34/g Updated Sep 18, 2026 PlugPlay
Also at 13 other stores PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $27 See this shop: Blue Dream at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey· Sep 17, 2026 $32.40 See this shop: Blue Dream at Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Blue Dream at Off the Charts - Long Beach → Pac Wellness, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $36.01 Visit shop: Blue Dream at Pac Wellness, LLC [Equity Retailer] ↗ JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $39 See this shop: Blue Dream at JADEROOM Artesia → Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $39 Visit shop: Blue Dream at Vvs Panorama LLC ↗ Bread Farms· Sep 17, 2026 $39.61 See this shop: Blue Dream at Bread Farms → Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $41.30 See this shop: Blue Dream at Higher Ground - Baldwin Park → Rdc Collective Corp.· Sep 17, 2026 $41.77 Visit shop: Blue Dream at Rdc Collective Corp. ↗ Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $45 Visit shop: Blue Dream at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $46 See this shop: Blue Dream at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $52 Visit shop: Blue Dream at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ Central Remedies· Sep 17, 2026 $54 See this shop: Blue Dream at Central Remedies → See all carriers Blue Dream
1g $30 $19.50 Sale
$19.50/g Updated Sep 18, 2026 Geek THCx
See all carriers Blue Dream
1g $39 $19.50 Sale
$19.50/g Updated Sep 18, 2026 PlugPlay
Also at 25 other stores Euphoros· Sep 18, 2026 $21.61 See this shop: Blue Dream at Euphoros → Urban Smoke La LLC· Sep 18, 2026 $26 Visit shop: Blue Dream at Urban Smoke La LLC ↗ Robertson Caregivers Beverlywood· Sep 18, 2026 $26.02 See this shop: Blue Dream at Robertson Caregivers Beverlywood → Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $26.60 See this shop: Blue Dream at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $27 See this shop: Blue Dream at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey· Sep 17, 2026 $28.80 See this shop: Blue Dream at Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Blue Dream at Off the Charts - Harbor City → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Blue Dream at Off The Charts - Bell Gardens → Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Blue Dream at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $32 Visit shop: Blue Dream at Vvs Panorama LLC ↗ Cana Silver Lake· Sep 17, 2026 $32.41 See this shop: Blue Dream at Cana Silver Lake → Rdc Collective Corp.· Sep 17, 2026 $32.82 Visit shop: Blue Dream at Rdc Collective Corp. ↗ SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance· Sep 18, 2026 $34 See this shop: Blue Dream at SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Blue Dream at Off the Charts - Long Beach → JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Blue Dream at JADEROOM Artesia → Gravity Retail· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Blue Dream at Gravity Retail → Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $35.70 See this shop: Blue Dream at Higher Ground - Baldwin Park → New Apothecary, Inc.· Sep 18, 2026 $36 Visit shop: Blue Dream at New Apothecary, Inc. ↗ Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $39.65 See this shop: Blue Dream at Long Beach Green Room → Central Remedies· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Blue Dream at Central Remedies → The 18629 LLC· Sep 18, 2026 $40 Visit shop: Blue Dream at The 18629 LLC ↗ Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $41 See this shop: Blue Dream at Mr. Nice Guy → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $42 See this shop: Blue Dream at Leaf and Lion - Long Beach → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $45 See this shop: Blue Dream at ATRIUM - Topanga → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $46 Visit shop: Blue Dream at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Blue Dream
1g $24.75 $19.80 Sale
$19.80/g Updated Sep 30, 2026 West Coast Cure Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $19.83
$19.83/g Updated Sep 18, 2026 Fuzzies
See all carriers Blue Dream
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 ABX / absoluteXtracts
See all carriers Blue Dream
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 DIME BAG
See all carriers Blue Dream
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 Sauce
See all carriers Blue Dream
1g $20
$20/g Updated Sep 18, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Blue Dream
$20
$20/g Updated Sep 30, 2026 West Coast Cure
See all carriers Blue Dream
$20
$20/g Updated Oct 1, 2026 EZ Vape
See all carriers Blue Dream
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 Waxx Brandz
See all carriers Blue Dream
$20
$20/g Updated Sep 30, 2026 Platinum Vape
Vape Cartridges
See all carriers Blue Dream
0.5g $20
$40/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Sativa
Vapes
See all carriers Blue Dream
1g $30 $20 Sale
$20/g Updated Sep 18, 2026 THREDDY
See all carriers Blue Dream
1.25g $31 $20.15 Sale
$16.12/g Updated Sep 18, 2026 Vior Extracts
See all carriers Blue Dream
$20.17
$20.17/g Updated Sep 29, 2026 Gramlin
All-In-One
See all carriers Blue Dream
1g $24.22 $20.59 Sale
$20.59/g Updated Sep 17, 2026 Kushy Punch
See all carriers Blue Dream
$20.64
$20.64/g Updated Sep 18, 2026 Twenty Two K / 22k
See all carriers Blue Dream
1g $23 $20.70 Sale
$20.70/g Updated Oct 1, 2026 Punch Sativa
See all carriers Blue Dream
$32 $20.80 Sale
$20.80/g Updated Sep 18, 2026 turn Sativa
See all carriers Blue Dream
$20.92
$20.92/g Updated Sep 30, 2026 The Plant Sativa
Live Resin
See all carriers Blue Dream
$21
$21/g Updated Sep 30, 2026 Gelato Hybrid
All-In-One
See all carriers Blue Dream
1000mg $21
$21/g Updated Sep 18, 2026 BLOOM
See all carriers Blue Dream
1g $21
$21/g Updated Sep 18, 2026 Punch Extracts Hybrid
See all carriers Blue Dream
1000mg $30 $21 Sale
$21/g Updated Sep 18, 2026 LEFT COAST
See all carriers Blue Dream
$21.39
$21.39/g Updated Sep 30, 2026 EUREKA
See all carriers Blue Dream
1g $43.20 $21.60 Sale
$21.60/g Updated Sep 18, 2026 Jeeter
Concentrates See all carriers Blue Dream
$10
$10/g Updated Sep 30, 2026 Forbidden Farms
Concentrate
See all carriers Blue Dream
1g $12
$12/g Updated Sep 18, 2026 Micro Greenz
Concentrates
See all carriers Blue Dream
1g $21.61 $12.86 Sale
$12.86/g Updated Sep 18, 2026 Galaxy
Sugar
See all carriers Blue Dream
$15
$15/g Updated Sep 30, 2026 Agro Couture
Concentrate
See all carriers Blue Dream
$15
$15/g Updated Sep 30, 2026 Micro Greenz
Concentrate
See all carriers Blue Dream
1g $16
$16/g Updated Sep 18, 2026 Bishop Boyz
Badder
See all carriers Blue Dream
1g $16
$16/g Updated Sep 18, 2026 Greenline Sativa
Sugar
See all carriers Blue Dream
1g $17.13
$17.13/g Updated Sep 18, 2026 Zips By Crown
Crumble
See all carriers Blue Dream
$17.43
$17.43/g Updated Sep 30, 2026 Punch
Concentrate
See all carriers Blue Dream
$18
$18/g Updated Oct 1, 2026 Concentrates
See all carriers Blue Dream
$18
$18/g Updated Sep 30, 2026 Playa Grande Cannabis Co.
Concentrate
See all carriers Blue Dream
$25.72 $18 Sale
$18/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
Badder
See all carriers Blue Dream
$20
$40/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
Concentrate
See all carriers Blue Dream
1g $20
$20/g Updated Sep 18, 2026 Bishop Boyz
Crumble
See all carriers Blue Dream
$20
$20/g Updated Sep 30, 2026 Micro Greenz
Concentrate
See all carriers Blue Dream
1g $22.50
$22.50/g Updated Sep 18, 2026 Micro Greenz
Diamonds
See all carriers Blue Dream
1g $34 $23.80 Sale
$23.80/g Updated Oct 1, 2026 Emerald Bay Extracts Sativa
Rick Simpson Oil (rso)
See all carriers Blue Dream
1.2g $25
$20.83/g Updated Sep 18, 2026 ALMORA
Sauce
See all carriers Blue Dream
$25
$25/g Updated Sep 30, 2026 hashtag
Concentrate
See all carriers Blue Dream
1g $25
$25/g Updated Sep 17, 2026 hashtag
Temple Ball
See all carriers Blue Dream
$25.35
$25.35/g Updated Sep 30, 2026 Concentrate
See all carriers Blue Dream
$30
$30/g Updated Oct 1, 2026 Gelato Canna
Concentrate
See all carriers Blue Dream
$43 $32.25 Sale
$32.25/g Updated Sep 17, 2026 Bear Labs
Sauce
See all carriers Blue Dream
$33
$33/g Updated Sep 30, 2026 BLOOM BRAND
Concentrate
See all carriers Blue Dream
$38
$38/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
Concentrate
See all carriers Blue Dream
$38
$38/g Updated Sep 30, 2026 Emerald Bay Extracts
Concentrate
See all carriers Blue Dream
$40
$5.71/g Updated Sep 30, 2026 Sativa
Concentrates
See all carriers Blue Dream
$40
$40/g Updated Sep 30, 2026 Kingpen
Concentrate
See all carriers Blue Dream
$45
$45/g Updated Sep 30, 2026 PlugPlay
Concentrate
See all carriers Blue Dream
$50
$40/g Updated Sep 30, 2026 Sauce
Concentrate
See all carriers Blue Dream
$70
$70/g Updated Sep 30, 2026 Fresh Canna
Concentrates
Edibles See all carriers Blue Dream
100mg · 5pk $17.32 $13.86 Sale
$0.14/mg Updated Sep 18, 2026 Heavy Hitters
Also at 10 other stores Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $14.04 Visit shop: Blue Dream at Armla One, Inc. ↗ The Artist Tree Dispensary Koreatown· Sep 18, 2026 $14.40 See this shop: Blue Dream at The Artist Tree Dispensary Koreatown → Mmd, Inc.· Sep 18, 2026 $16.10 Visit shop: Blue Dream at Mmd, Inc. ↗ CannaCruz - Watsonville· Sep 18, 2026 $16.10 See this shop: Blue Dream at CannaCruz - Watsonville → JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Blue Dream at JADEROOM Artesia → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Blue Dream at Leaf and Lion - Long Beach → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $20 Visit shop: Blue Dream at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Blue Dream at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $23.80 See this shop: Blue Dream at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Blue Dream at LA Kush - Los Angeles → See all carriers Blue Dream
10mg · 10pk $20.05 $14.04 Sale
$1.40/mg Updated Sep 18, 2026 Lost Farm
Also at 26 other stores Euphoros· Sep 18, 2026 $14.40 See this shop: Blue Dream at Euphoros → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $14.41 Visit shop: Blue Dream at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Green Goddess Collective· Sep 17, 2026 $15.40 See this shop: Blue Dream at Green Goddess Collective → Robertson Caregivers Beverlywood· Sep 18, 2026 $16.19 See this shop: Blue Dream at Robertson Caregivers Beverlywood → Rdc Collective Corp.· Sep 17, 2026 $16.46 Visit shop: Blue Dream at Rdc Collective Corp. ↗ The Syndicate - Woodland Hills· Sep 17, 2026 $16.46 See this shop: Blue Dream at The Syndicate - Woodland Hills → Harvest Of Santa Monica· Sep 18, 2026 $16.80 Visit shop: Blue Dream at Harvest Of Santa Monica ↗ Urban Smoke La LLC· Sep 18, 2026 $17.55 Visit shop: Blue Dream at Urban Smoke La LLC ↗ Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Blue Dream at Off The Charts - Bell Gardens → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $19 See this shop: Blue Dream at ATRIUM - Topanga → Mota Inc.· Sep 18, 2026 $19.20 Visit shop: Blue Dream at Mota Inc. ↗ SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance· Sep 18, 2026 $19.55 See this shop: Blue Dream at SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance → Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $19.60 See this shop: Blue Dream at Higher Ground - Baldwin Park → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $20 Visit shop: Blue Dream at Greenhouse Organics, Inc. ↗ STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Blue Dream at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Blue Dream at STIIIZY Downtown LA → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Blue Dream at Off the Charts - Long Beach → Mmd, Inc.· Sep 18, 2026 $21.08 Visit shop: Blue Dream at Mmd, Inc. ↗ Bread Farms· Sep 17, 2026 $21.39 See this shop: Blue Dream at Bread Farms → Cana Silver Lake· Sep 17, 2026 $21.61 See this shop: Blue Dream at Cana Silver Lake → The 18629 LLC· Sep 18, 2026 $22 Visit shop: Blue Dream at The 18629 LLC ↗ Sweetflower Culver, LLC· Sep 17, 2026 $22 Visit shop: Blue Dream at Sweetflower Culver, LLC ↗ Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Blue Dream at Mr. Nice Guy → Third & Kenmore LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $24 Visit shop: Blue Dream at Third & Kenmore LLC [Equity Retailer] ↗ Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Blue Dream at Leaf and Lion - Long Beach → Gravity Retail· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Blue Dream at Gravity Retail → See all carriers Blue Dream
2.01mg $30
$14.93/mg Updated Sep 30, 2026 LOST FARMS
Edible (solid)
See all carriers Blue Dream
$30
$30/mg Updated Sep 30, 2026 Sundaze
Edibles
See all carriers Blue Dream
1000mg · 40pk $49 $34.30 Sale
$0.03/mg Updated Sep 30, 2026 Emerald Bay Extracts Sativa
See all carriers Blue Dream
53.43mg $39.60
$0.74/mg Updated Sep 30, 2026 Emerald Bay Extracts Sativa
Edibles