Home / Los Angeles / Gelato
Gelato Hybrid Cookies Family
Gelato ranges $2.89–$155 across 193 dispensaries in Los Angeles, cheapest $2.89 at Deli by Caliva Dispensary - Hanford, as of Sep 30, 2026.
Updated Sep 30, 2026
How much does Gelato cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted creative Gelato is a hybrid bred by the Cookies Family / Sherbinski in the Bay Area, crossing Sunset Sherbet with Thin Mint Girl Scout Cookies. The strain spawned an entire numbered line (Gelato #33, #41, #45) that drove the late-2010s "dessert-strain" wave in California genetics. Gelato is the foundational parent of Wedding Cake, Ice Cream Cake, and Sunday Driver among many others.
Dispensaries 193
in Los Angeles
Products 1000
in stock
Price range $3–$155
in Los Angeles
All1000 Flower242 Pre-Rolls272 Cartridges391 Concentrates28 Edibles67 Flower See all carriers Gelato
$8.67
$2.48/g Updated Sep 30, 2026 POPPYS Indica
Sungrown Smalls
See all carriers Gelato
3.5g $10
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 Poppy’s Indica
Smalls
Also at 9 other stores STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $12 See this shop: Gelato at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $12 See this shop: Gelato at STIIIZY Inglewood → SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance· Sep 18, 2026 $13 See this shop: Gelato at SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance → Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Gelato at Lax Cc, Inc. ↗ Valley Verde· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Gelato at Valley Verde ↗ Greenhouse Herbal Center, LLC· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Gelato at Greenhouse Herbal Center, LLC ↗ Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $15 See this shop: Gelato at Leaf and Lion - Long Beach → 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $15.99 Visit shop: Gelato at 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer] ↗ Lizbor, Inc.· Sep 17, 2026 $16 Visit shop: Gelato at Lizbor, Inc. ↗ See all carriers Gelato
$16 $12.80 Sale
$3.66/g Updated Sep 17, 2026 Blue Indica
See all carriers Gelato
3.5g $15
$4.29/g Updated Sep 17, 2026 The Farmacy Westwood Indica
See all carriers Gelato
3.5g $20 $15 Sale
$4.29/g Updated Sep 17, 2026 Daily Smoke Indica
Buds
See all carriers Gelato
$16.50
$4.71/g Updated Sep 30, 2026 Coastal Sun
Also at 7 other stores Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Sep 29, 2026 $16.50 See this shop: Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $16.50 Visit shop: Gelato at 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 29, 2026 $16.50 Visit shop: Gelato at 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ 4th Street Collective, Inc.· Sep 30, 2026 $16.50 Visit shop: Gelato at 4th Street Collective, Inc. ↗ Casey Crow Collective· Sep 30, 2026 $16.50 Visit shop: Gelato at Casey Crow Collective ↗ 11500 Vermont Holdings LLC· Sep 30, 2026 $16.50 Visit shop: Gelato at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ Catalyst - Lynwood LLC· Sep 29, 2026 $16.50 Visit shop: Gelato at Catalyst - Lynwood LLC ↗ See all carriers Gelato
3.5g $22 $16.50 Sale
$4.71/g Updated Sep 17, 2026 Coastal Sun Indica
Buds
See all carriers Gelato
3.5g $16.57
$4.73/g Updated Sep 17, 2026 Hotbox Indica
Smalls
See all carriers Gelato
28g $17
$0.61/g Updated Sep 17, 2026 Jeff's Sessions Indica
Ground Shake
See all carriers Gelato
3.5g $18
$5.14/g Updated Sep 29, 2026 Poppy’s Indica
See all carriers Gelato
3.5g $18.01
$5.15/g Updated Sep 17, 2026 Originals Indica
Buds
See all carriers Gelato
$31.07 $18.64 Sale
$3.73/g Updated Sep 30, 2026 Traditional Indica
Indoor Smalls
See all carriers Gelato
7g $48.36 $19.34 Sale
$2.76/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
Also at 31 other stores OG Time· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Gelato at OG Time → Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $21.41 See this shop: Gelato at Traditional - LAX → Euphoros· Sep 18, 2026 $25.20 See this shop: Gelato at Euphoros → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Gelato at Off The Charts - Eagle Rock → The Circle· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Gelato at The Circle → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $28.88 Visit shop: Gelato at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Perennial Holistic Wellness Center, Inc.· Sep 17, 2026 $29.40 Visit shop: Gelato at Perennial Holistic Wellness Center, Inc. ↗ Sweetflower Culver, LLC· Sep 17, 2026 $29.40 Visit shop: Gelato at Sweetflower Culver, LLC ↗ Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $31.50 See this shop: Gelato at Superior Herbal Health, LLC → Firehouse Health Care Industries, Inc.· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Gelato at Firehouse Health Care Industries, Inc. ↗ Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $32.19 Visit shop: Gelato at Discount Caregivers ↗ La Greenplanet LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $32.41 Visit shop: Gelato at La Greenplanet LLC [Equity Retailer] ↗ Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $33.85 Visit shop: Gelato at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Valley Verde· Sep 17, 2026 $34 Visit shop: Gelato at Valley Verde ↗ STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Gelato at STIIIZY - Hawthorne → Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Gelato at Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer] ↗ STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Gelato at STIIIZY Atlantic → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Gelato at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Gelato at STIIIZY Inglewood → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $35.40 See this shop: Gelato at Leaf and Lion - Long Beach → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $36 Visit shop: Gelato at Greenhouse Organics, Inc. ↗ The Ounce· Sep 17, 2026 $38.50 See this shop: Gelato at The Ounce → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $39.65 See this shop: Gelato at Long Beach Green Room → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Gelato at Off The Charts - Bell Gardens → Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $45 See this shop: Gelato at Mr. Nice Guy → Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Gelato at Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens → Third & Kenmore LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $45 Visit shop: Gelato at Third & Kenmore LLC [Equity Retailer] ↗ Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $46 See this shop: Gelato at Varda - Dispensary → Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $50 See this shop: Gelato at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $52 Visit shop: Gelato at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $54.99 Visit shop: Gelato at 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Gelato
3.5g $20
$5.71/g Updated Sep 17, 2026 DIME BAG Indica
Buds
See all carriers Gelato
$20
$5.71/g Updated Sep 29, 2026 Pacific Stone Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Gelato
3.5g $36.01 $20.16 Sale
$5.76/g Updated Sep 17, 2026 Traditional Indica
Buds
Also at 16 other stores Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $20.16 See this shop: Gelato at Traditional - LAX → Traditional - DTLA· Sep 17, 2026 $20.16 See this shop: Gelato at Traditional - DTLA → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $25.21 Visit shop: Gelato at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $29.40 See this shop: Gelato at Off The Charts - Bell Gardens → Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $30.80 See this shop: Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $30.80 See this shop: Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → Palladium Alliance, LLC· Sep 17, 2026 $31.50 Visit shop: Gelato at Palladium Alliance, LLC ↗ Bread Farms· Sep 17, 2026 $35.65 See this shop: Gelato at Bread Farms → Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $40.05 Visit shop: Gelato at Armla One, Inc. ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $42 See this shop: Gelato at Off the Charts - Harbor City → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $42 See this shop: Gelato at Off The Charts - Eagle Rock → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $42 See this shop: Gelato at Off The Charts - Artesia → Off the Charts· Sep 17, 2026 $42 Visit shop: Gelato at Off the Charts ↗ STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $43 See this shop: Gelato at STIIIZY Inglewood → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $43 See this shop: Gelato at STIIIZY Downtown LA → OG Time· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Gelato at OG Time → See all carriers Gelato
3.5g $29 $20.30 Sale
$5.80/g Updated Sep 29, 2026 FLEETWOOD Hybrid
Smalls
See all carriers Gelato
3.5g $25 $21.25 Sale
$6.07/g Updated Sep 17, 2026 Glass House Farms Indica
Buds
See all carriers Gelato
14g $44.97 $22.48 Sale
$1.61/g Updated Sep 17, 2026 THE SYNDICATE Indica
Smalls
See all carriers Gelato
3.5g $23.10
$6.60/g Updated Sep 17, 2026 Sticky Indica
See all carriers Gelato
5g $43.22 $24.20 Sale
$4.84/g Updated Sep 18, 2026 Traditional Indica
Smalls
Also at 12 other stores Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $24.20 See this shop: Gelato at Traditional - LAX → Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $24.20 Visit shop: Gelato at Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Traditional - DTLA· Sep 17, 2026 $24.20 See this shop: Gelato at Traditional - DTLA → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Gelato at Off The Charts - Cudahy → Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $28.03 Visit shop: Gelato at Armla One, Inc. ↗ Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $35.70 Visit shop: Gelato at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ SWED A SNOOP DOGG Dispensary - LBC· Sep 18, 2026 $36.40 See this shop: Gelato at SWED A SNOOP DOGG Dispensary - LBC → Catalyst Cannabis Dispensary El Monte· Sep 17, 2026 $36.40 See this shop: Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary El Monte → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Gelato at Off the Charts - Long Beach → STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $43 See this shop: Gelato at STIIIZY Atlantic → The Ounce· Sep 17, 2026 $44 See this shop: Gelato at The Ounce → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $46 See this shop: Gelato at ATRIUM - Topanga → See all carriers Gelato
$25
$1.19/g Updated Sep 17, 2026 lolo Indica
Ground Shake
See all carriers Gelato
3.5g $42 $25.20 Sale
$7.20/g Updated Sep 18, 2026 Allswell Indica
Smalls
See all carriers Gelato
$25.30
$3.61/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
40's Mylar
See all carriers Gelato
7g $51 $25.50 Sale
$3.64/g Updated Sep 16, 2026 KINGROLL Indica
Infused Flower Infused
Also at 19 other stores Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation· Sep 17, 2026 $25.60 Visit shop: Gelato at Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $26.60 See this shop: Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → OG NATION· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Gelato at OG NATION → Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Gelato at Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Gelato at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Gelato at Off The Charts - Artesia → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Gelato at Off the Charts - Harbor City → Off the Charts· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Gelato at Off the Charts ↗ OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Gelato at OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Gelato at Off the Charts - Long Beach → The Circle· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Gelato at The Circle → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Gelato at Off The Charts - Cudahy → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Gelato at Off The Charts - Bell Gardens → Dtpg Collective· Sep 17, 2026 $35.65 See this shop: Gelato at Dtpg Collective → Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $37.80 See this shop: Gelato at Higher Ground - Baldwin Park → Wonderland Oasis Inc.· Sep 17, 2026 $40 Visit shop: Gelato at Wonderland Oasis Inc. ↗ Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $48 Visit shop: Gelato at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ CCA California Caregivers Alliance· Sep 17, 2026 $50 See this shop: Gelato at CCA California Caregivers Alliance → Rebud North Hollywood· Sep 17, 2026 $61.20 Visit shop: Gelato at Rebud North Hollywood ↗ See all carriers Gelato
$25.90
$3.70/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
$26.40
$7.54/g Updated Sep 30, 2026 Traditional
Also at 7 other stores Casey Crow Collective· Sep 30, 2026 $26.40 Visit shop: Gelato at Casey Crow Collective ↗ Catalyst - Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $26.40 Visit shop: Gelato at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ Catalyst - Lynwood LLC· Sep 30, 2026 $30.80 Visit shop: Gelato at Catalyst - Lynwood LLC ↗ 11500 Vermont Holdings LLC· Sep 30, 2026 $30.80 Visit shop: Gelato at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $30.80 Visit shop: Gelato at 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $30.80 Visit shop: Gelato at 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Sep 30, 2026 $30.80 See this shop: Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → See all carriers Gelato
7g $38 $26.60 Sale
$3.80/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused Flower
See all carriers Gelato
3.5g $27.73
$7.92/g Updated Sep 17, 2026 Hotbox Indica
Buds
See all carriers Gelato
$27.79
$7.94/g Updated Sep 30, 2026 See all carriers Gelato
$48 $28.80 Sale
$4.11/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
Whole Flower - 1/4 Oz
See all carriers Gelato
14g $33.89 $28.81 Sale
$2.06/g Updated Sep 17, 2026 THE SYNDICATE Indica
Ground Shake
See all carriers Gelato
3.5g $29
$8.29/g Updated Sep 17, 2026 Goddess Indica
Buds
See all carriers Gelato
3.5g $30
$8.57/g Updated Sep 17, 2026 Mohave Cannabis Co. Indica
Buds
See all carriers Gelato
3.5g $30.80
$8.80/g Updated Sep 17, 2026 Duffy's Indica
Buds
See all carriers Gelato
$31.24
$31.24/g Updated Sep 30, 2026 Jungle Boys
See all carriers Gelato
$31.76
$9.07/g Updated Sep 30, 2026 Originals
See all carriers Gelato
$32.14
$9.18/g Updated Sep 29, 2026 Traditional Indica
Indoor
See all carriers Gelato
3.5g $34.99
$10/g Updated Sep 17, 2026 CRYSTAL COLLECTION Indica
Buds
See all carriers Gelato
$35
$5/g Updated Sep 29, 2026 Kingpen Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
$35.65
$5.09/g Updated Sep 29, 2026 KINGROLL
See all carriers Gelato
10g $35.76
$3.58/g Updated Sep 17, 2026 Field Trip Indica
Smalls
See all carriers Gelato
$36
$5.14/g Updated Sep 30, 2026 Kingpen
See all carriers Gelato
3.5g $45 $36 Sale
$10.29/g Updated Sep 29, 2026 Originals Hybrid
See all carriers Gelato
14g $51.45 $36.01 Sale
$2.57/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Treez Indica
Buds
See all carriers Gelato
$36.40
$7.28/g Updated Sep 30, 2026 Traditional
Also at 7 other stores 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $36.40 Visit shop: Gelato at 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst - Lynwood LLC· Sep 30, 2026 $36.40 Visit shop: Gelato at Catalyst - Lynwood LLC ↗ Casey Crow Collective· Sep 30, 2026 $36.40 Visit shop: Gelato at Casey Crow Collective ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Sep 30, 2026 $36.40 See this shop: Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → 4th Street Collective, Inc.· Sep 30, 2026 $36.40 Visit shop: Gelato at 4th Street Collective, Inc. ↗ 11500 Vermont Holdings LLC· Sep 30, 2026 $36.40 Visit shop: Gelato at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ Catalyst - Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $36.40 Visit shop: Gelato at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ See all carriers Gelato
7g $36.52
$5.22/g Updated Sep 18, 2026 Heritage Indica
Smalls
See all carriers Gelato
$37.24
$3.72/g Updated Sep 30, 2026 Jungle Boys
See all carriers Gelato
14g $40
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 Quiet Kings Indica
Buds
See all carriers Gelato
$40
$5.71/g Updated Sep 30, 2026 Hi Canna
See all carriers Gelato
7g $40.45
$5.78/g Updated Sep 17, 2026 Hotbox Indica
Smalls
See all carriers Gelato
14g $46 $41.40 Sale
$2.96/g Updated Sep 18, 2026 Allswell Indica
Smalls
See all carriers Gelato
$42
$12/g Updated Sep 30, 2026 Traditional
See all carriers Gelato
$42.22
$6.03/g Updated Sep 30, 2026 KINGROLL
See all carriers Gelato
3.5g $43
$12.29/g Updated Sep 18, 2026 TRADITIONAL - INDOOR Indica
See all carriers Gelato
7g $45
$6.43/g Updated Sep 24, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused-Bud Infused
See all carriers Gelato
14g $45
$3.21/g Updated Sep 17, 2026 DIME BAG Indica
Buds
See all carriers Gelato
7g $45
$6.43/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy - FL Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Gelato
$46.99
$13.43/g Updated Sep 17, 2026 Fog City Farms Indica
Buds
See all carriers Gelato
14g $47.54
$3.40/g Updated Sep 17, 2026 Daily Smoke Indica
Smalls
See all carriers Gelato
7g $48
$6.86/g Updated Sep 17, 2026 Tutti Lemon Cherry Indica
Smalls
See all carriers Gelato
3.5g $60 $48 Sale
$13.71/g Updated Sep 18, 2026 BLEM Indica
Buds
See all carriers Gelato
7g $50
$7.14/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
28g $50
$1.79/g Updated Sep 17, 2026 Eyeelle Indica
Buds
See all carriers Gelato
3.5g $50
$14.29/g Updated Sep 17, 2026 TCO - TCO Indica
See all carriers Gelato
$50
$14.29/g Updated Sep 30, 2026 Legendary Laboratories
See all carriers Gelato
7g $50
$7.14/g Updated Sep 19, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused-Bud Infused
See all carriers Gelato
$50
$7.14/g Updated Sep 30, 2026 Smoken Promises
See all carriers Gelato
3.5g $51
$14.57/g Updated Sep 18, 2026 CAM Indica
Buds
See all carriers Gelato
14g $102 $51 Sale
$3.64/g Updated Sep 17, 2026 XOTX Indica
Buds
See all carriers Gelato
3.5g $55
$15.71/g Updated Sep 17, 2026 710 Labs Indica
Buds
See all carriers Gelato
$56.25
$8.04/g Updated Sep 30, 2026 Smoken Promises
See all carriers Gelato
14g $57.62
$4.12/g Updated Sep 30, 2026 Dab Daddy Hybrid
Flowers
See all carriers Gelato
$62.30
$4.45/g Updated Sep 30, 2026 Originals
Also at 7 other stores Catalyst - Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $62.30 Visit shop: Gelato at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $62.30 Visit shop: Gelato at 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ Casey Crow Collective· Sep 30, 2026 $62.30 Visit shop: Gelato at Casey Crow Collective ↗ 4th Street Collective, Inc.· Sep 30, 2026 $62.30 Visit shop: Gelato at 4th Street Collective, Inc. ↗ 11500 Vermont Holdings LLC· Sep 30, 2026 $62.30 Visit shop: Gelato at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $62.30 Visit shop: Gelato at 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst - Lynwood LLC· Sep 30, 2026 $62.30 Visit shop: Gelato at Catalyst - Lynwood LLC ↗ See all carriers Gelato
14g $68
$4.86/g Updated Sep 17, 2026 Smoakland Indica
Buds
See all carriers Gelato
14g $72.03
$5.15/g Updated Sep 17, 2026 Originals Indica
See all carriers Gelato
$102.90 $72.03 Sale
$4.80/g Updated Sep 17, 2026 Traditional Indica
Smalls
Also at 8 other stores Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $72.03 Visit shop: Gelato at Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $72.03 Visit shop: Gelato at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $72.03 See this shop: Gelato at Traditional - LAX → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $84 See this shop: Gelato at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $100 See this shop: Gelato at Off the Charts - Long Beach → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $100 See this shop: Gelato at Off The Charts - Artesia → Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower· Sep 17, 2026 $100.80 See this shop: Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower → Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $100.80 See this shop: Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → See all carriers Gelato
$105.05 $73.54 Sale
$4.90/g Updated Sep 18, 2026 Traditional Indica
Smalls
See all carriers Gelato
10g $75
$7.50/g Updated Sep 17, 2026 [Sluggers] Indica
See all carriers Gelato
14g $75
$5.36/g Updated Sep 18, 2026 Awesome Dope Indica
Smalls
See all carriers Gelato
7g $77
$11/g Updated Sep 17, 2026 CAM Indica
Buds
See all carriers Gelato
28g $84
$3/g Updated Sep 17, 2026 Smoakland Indica
Smalls
See all carriers Gelato
$93.43
$6.23/g Updated Sep 29, 2026 Traditional Indica
Indoor Smalls
See all carriers Gelato
28g $100
$3.57/g Updated Sep 18, 2026 DIME BAG Indica
Buds
See all carriers Gelato
$100.80
$6.72/g Updated Sep 30, 2026 Traditional
Also at 7 other stores Catalyst - Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $100.80 Visit shop: Gelato at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $100.80 Visit shop: Gelato at 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ Casey Crow Collective· Sep 30, 2026 $100.80 Visit shop: Gelato at Casey Crow Collective ↗ Catalyst - Lynwood LLC· Sep 30, 2026 $100.80 Visit shop: Gelato at Catalyst - Lynwood LLC ↗ 11500 Vermont Holdings LLC· Sep 30, 2026 $100.80 Visit shop: Gelato at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $100.80 Visit shop: Gelato at 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ 4th Street Collective, Inc.· Sep 30, 2026 $100.80 Visit shop: Gelato at 4th Street Collective, Inc. ↗ See all carriers Gelato
14g $120
$8.57/g Updated Sep 18, 2026 CAM Indica
Buds
See all carriers Gelato
10g $138
$13.80/g Updated Sep 17, 2026 BLEM Indica
Buds
See all carriers Gelato
28g $155
$5.54/g Updated Sep 17, 2026 XOTX Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers Gelato
$2.89
$2.89/piece Updated Sep 30, 2026 Sparkiez
Indoor Single
See all carriers Gelato
$3.50
$3.50/piece Updated Sep 30, 2026 Sparkiez
Preroll
See all carriers Gelato
$5 $3.50 Sale
$3.50/piece Updated Sep 29, 2026 Sparkiez Hybrid
Preroll Single
See all carriers Gelato
$5
$5/piece Updated Sep 30, 2026 Sparkiez
Flower
See all carriers Gelato
$5
$5/piece Updated Sep 29, 2026 Sparkiez Hybrid
See all carriers Gelato
$5
$5/piece Updated Sep 30, 2026 Sparkiez Hybrid
Preroll
See all carriers Gelato
$5
$5/piece Updated Sep 30, 2026 Sparkiez
Preroll
See all carriers Gelato
$6
$6/piece Updated Sep 30, 2026 Hybrid
Prerolls
See all carriers Gelato
1g $17.49 $6.99 Sale
$6.99/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 27 other stores Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $6.99 Visit shop: Gelato at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $6.99 Visit shop: Gelato at Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ OG Time· Sep 17, 2026 $9 See this shop: Gelato at OG Time → Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $9 Visit shop: Gelato at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $11.20 See this shop: Gelato at STIIIZY Atlantic → Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $11.20 See this shop: Gelato at Superior Herbal Health, LLC → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $12 See this shop: Gelato at Varda - Dispensary → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $12 See this shop: Gelato at Leaf and Lion - Long Beach → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $12.04 See this shop: Gelato at STIIIZY Inglewood → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $12.04 See this shop: Gelato at STIIIZY Downtown LA → Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $12.75 Visit shop: Gelato at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $12.79 Visit shop: Gelato at Armla One, Inc. ↗ Off the Charts· Sep 17, 2026 $13 Visit shop: Gelato at Off the Charts ↗ Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $13 Visit shop: Gelato at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Highway DTLA (South LA)· Sep 17, 2026 $13 See this shop: Gelato at Highway DTLA (South LA) → Mota Inc.· Sep 18, 2026 $13.72 Visit shop: Gelato at Mota Inc. ↗ The Ounce· Sep 17, 2026 $13.75 See this shop: Gelato at The Ounce → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $14 See this shop: Gelato at STIIIZY - Hawthorne → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Gelato at Off The Charts - Artesia → HYPERWOLF· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Gelato at HYPERWOLF → Wfarm1045· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Gelato at Wfarm1045 ↗ Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Gelato at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Nature's Story· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Gelato at Nature's Story → Weed Lane· Sep 17, 2026 $15.31 See this shop: Gelato at Weed Lane → PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $17 See this shop: Gelato at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $17.99 Visit shop: Gelato at Discount Caregivers ↗ North Hills Society LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $18 Visit shop: Gelato at North Hills Society LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Gelato
1g $7.20
$7.20/piece Updated Sep 17, 2026 Greenline Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $14.50 $7.25 Sale
$7.25/piece Updated Sep 29, 2026 Originals Hybrid
See all carriers Gelato
1g $18.52 $7.40 Sale
$7.40/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 14 other stores La Flora Organica [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $9.32 Visit shop: Gelato at La Flora Organica [Equity Retailer] ↗ Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $12.95 Visit shop: Gelato at Discount Caregivers ↗ STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $12.96 See this shop: Gelato at STIIIZY Atlantic → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $12.96 Visit shop: Gelato at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $13 See this shop: Gelato at Off the Charts - Long Beach → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $13 See this shop: Gelato at Off The Charts - Cudahy → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $13 See this shop: Gelato at Off the Charts - Harbor City → Off the Charts· Sep 17, 2026 $13 Visit shop: Gelato at Off the Charts ↗ Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $13 See this shop: Gelato at Long Beach Green Room → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $13 See this shop: Gelato at Off The Charts - Bell Gardens → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $13.12 See this shop: Gelato at STIIIZY Inglewood → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $16 See this shop: Gelato at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $16 See this shop: Gelato at STIIIZY - Hawthorne → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Gelato at Varda - Dispensary → See all carriers Gelato
1g $15.99 $7.99 Sale
$7.99/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
$8
$8/piece Updated Sep 30, 2026 PICC Platform (PP)
Preroll
See all carriers Gelato
1g $17.55 $8.77 Sale
$8.77/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
Also at 15 other stores ZZFLUX· Sep 17, 2026 $9 See this shop: Gelato at ZZFLUX → Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $9 Visit shop: Gelato at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $14 Visit shop: Gelato at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ The Syndicate - Woodland Hills· Sep 17, 2026 $14.92 See this shop: Gelato at The Syndicate - Woodland Hills → STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Gelato at STIIIZY Atlantic → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $15 See this shop: Gelato at STIIIZY - Hawthorne → Cana Silver Lake· Sep 17, 2026 $15.84 See this shop: Gelato at Cana Silver Lake → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Gelato at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Cali Cal Ventures, Inc.· Sep 17, 2026 $16 Visit shop: Gelato at Cali Cal Ventures, Inc. ↗ New Apothecary, Inc.· Sep 18, 2026 $17.50 Visit shop: Gelato at New Apothecary, Inc. ↗ Harvest Of Santa Monica· Sep 18, 2026 $18 Visit shop: Gelato at Harvest Of Santa Monica ↗ The 18629 LLC· Sep 18, 2026 $19 Visit shop: Gelato at The 18629 LLC ↗ Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $19.59 Visit shop: Gelato at Discount Caregivers ↗ The Ounce· Sep 17, 2026 $19.80 See this shop: Gelato at The Ounce → The Chronic· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Gelato at The Chronic → See all carriers Gelato
1g $14 $9.80 Sale
$9.80/piece Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
28pc $10
$0.36/piece Updated Sep 30, 2026 Fly Indica
See all carriers Gelato
1g $10
$10/piece Updated Sep 29, 2026 Greenline Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
2g $20 $10 Sale
$10/piece Updated Sep 16, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 19 other stores Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $13.58 Visit shop: Gelato at Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Traditional - DTLA· Sep 17, 2026 $13.99 See this shop: Gelato at Traditional - DTLA → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Gelato at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $15.23 See this shop: Gelato at Traditional - LAX → ZZFLUX· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Gelato at ZZFLUX → OG Time· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Gelato at OG Time → Euphoros· Sep 18, 2026 $18 See this shop: Gelato at Euphoros → Stilo Supply· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Gelato at Stilo Supply → Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Gelato at Superior Herbal Health, LLC → STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $21.06 See this shop: Gelato at STIIIZY Atlantic → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $21.06 See this shop: Gelato at STIIIZY Inglewood → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Gelato at Off The Charts - Eagle Rock → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $24 See this shop: Gelato at Leaf and Lion - Long Beach → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Gelato at Off The Charts - Artesia → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $27 See this shop: Gelato at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $27 See this shop: Gelato at STIIIZY - Hawthorne → Wfarm1045· Sep 17, 2026 $27 Visit shop: Gelato at Wfarm1045 ↗ Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $33 See this shop: Gelato at Mr. Nice Guy → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $34 See this shop: Gelato at Varda - Dispensary → See all carriers Gelato
$10.12
$10.12/piece Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
40's Single
See all carriers Gelato
1g $11.99 $10.79 Sale
$10.79/piece Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
10pc $10.80
$1.08/piece Updated Sep 30, 2026 Originals
Preroll
See all carriers Gelato
1g $11
$11/piece Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1.5g $18 $11.70 Sale
$11.70/piece Updated Sep 18, 2026 SELFiES Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
2pc · 5g $12
$6/piece Updated Sep 17, 2026 SELFiES Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $12
$12/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
$12
$12/piece Updated Sep 30, 2026 Rosin Tech Labs
Preroll
See all carriers Gelato
$12.96
$12.96/piece Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused Pre Roll
See all carriers Gelato
$13
$13/piece Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $26 $13 Sale
$2.60/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $21.25 $14.88 Sale
$14.88/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1.2g $14.99
$14.99/piece Updated Sep 17, 2026 Wave Rider Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
12pc $15
$1.25/piece Updated Sep 30, 2026 Fly
Prerolls
See all carriers Gelato
5pc · 5g $25 $15 Sale
$3/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 36 other stores Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Gelato at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $15.23 See this shop: Gelato at Traditional - LAX → Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $18 Visit shop: Gelato at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ Euphoros· Sep 18, 2026 $18 See this shop: Gelato at Euphoros → LB Collective· Sep 17, 2026 $18.02 See this shop: Gelato at LB Collective → La Greenplanet LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $19.45 Visit shop: Gelato at La Greenplanet LLC [Equity Retailer] ↗ Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Gelato at Off The Charts - Eagle Rock → Sweetflower Culver, LLC· Sep 17, 2026 $21 Visit shop: Gelato at Sweetflower Culver, LLC ↗ Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $22 See this shop: Gelato at Higher Ground - Baldwin Park → Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $23.09 Visit shop: Gelato at Discount Caregivers ↗ CannaCruz - Watsonville· Sep 18, 2026 $23.10 See this shop: Gelato at CannaCruz - Watsonville → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $23.77 Visit shop: Gelato at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $24 See this shop: Gelato at Long Beach Green Room → The High Way Dispensary· Sep 17, 2026 $24.57 See this shop: Gelato at The High Way Dispensary → STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $24.92 See this shop: Gelato at STIIIZY Atlantic → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $24.92 See this shop: Gelato at STIIIZY Inglewood → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $24.92 See this shop: Gelato at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $24.92 See this shop: Gelato at STIIIZY Downtown LA → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Gelato at Off the Charts - Harbor City → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $25 Visit shop: Gelato at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Gelato at Medical Caregivers Company ↗ Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $25.54 Visit shop: Gelato at Armla One, Inc. ↗ The Ounce· Sep 17, 2026 $28.60 See this shop: Gelato at The Ounce → HYPERWOLF· Sep 17, 2026 $29 See this shop: Gelato at HYPERWOLF → Wfarm1045· Sep 17, 2026 $29 Visit shop: Gelato at Wfarm1045 ↗ Nature's Story· Sep 17, 2026 $29 See this shop: Gelato at Nature's Story → 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $29.99 Visit shop: Gelato at 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer] ↗ Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Gelato at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Dragonfly Wellness Center· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Gelato at Dragonfly Wellness Center → The Chronic· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Gelato at The Chronic → Evergreen Cannabis Dispensary· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Gelato at Evergreen Cannabis Dispensary → Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $31.50 See this shop: Gelato at Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens → PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Gelato at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $32 See this shop: Gelato at Varda - Dispensary → Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Gelato at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → Macapa Inc. [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $40 Visit shop: Gelato at Macapa Inc. [Equity Retailer] ↗ See all carriers Gelato
5pc · 5g $38.07 $15.23 Sale
$3.05/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 28 other stores Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $15.23 Visit shop: Gelato at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $16.46 See this shop: Gelato at Traditional - LAX → OG Time· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Gelato at OG Time → Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $18.50 Visit shop: Gelato at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Gelato at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Safe Harbor Patient's Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $21 Visit shop: Gelato at Safe Harbor Patient's Collective, Inc. ↗ Stilo Supply· Sep 17, 2026 $21.70 See this shop: Gelato at Stilo Supply → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Gelato at Off The Charts - Eagle Rock → Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $24.75 See this shop: Gelato at Higher Ground - Baldwin Park → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $24.94 See this shop: Gelato at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $24.94 See this shop: Gelato at STIIIZY Inglewood → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $24.94 See this shop: Gelato at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $24.94 See this shop: Gelato at STIIIZY Atlantic → Lemonnade Van Nuys· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Gelato at Lemonnade Van Nuys ↗ Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $25.89 Visit shop: Gelato at Discount Caregivers ↗ Off the Charts· Sep 17, 2026 $26 Visit shop: Gelato at Off the Charts ↗ Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $26.40 See this shop: Gelato at Leaf and Lion - Long Beach → Ohana Cannabis - Beverly Hills· Sep 17, 2026 $26.95 See this shop: Gelato at Ohana Cannabis - Beverly Hills → Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $28 Visit shop: Gelato at Medical Caregivers Company ↗ The Ounce· Sep 17, 2026 $28.60 See this shop: Gelato at The Ounce → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Gelato at Off The Charts - Artesia → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $30 Visit shop: Gelato at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Gelato at Off the Charts - Long Beach → The Chronic· Sep 17, 2026 $31 See this shop: Gelato at The Chronic → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Gelato at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $36 See this shop: Gelato at Varda - Dispensary → Evergreen Cannabis Dispensary· Sep 17, 2026 $37 See this shop: Gelato at Evergreen Cannabis Dispensary → Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Gelato at Herbal Relief Caregivers → See all carriers Gelato
1g $16
$16/piece Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
2g $33 $16.50 Sale
$16.50/piece Updated Sep 16, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $35.69 $17.84 Sale
$3.57/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
Also at 18 other stores ZZFLUX· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Gelato at ZZFLUX → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $24.50 Visit shop: Gelato at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $24.50 Visit shop: Gelato at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $24.50 See this shop: Gelato at Off The Charts - Artesia → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $25.84 See this shop: Gelato at STIIIZY Inglewood → Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $27 Visit shop: Gelato at Vvs Panorama LLC ↗ Highway DTLA (South LA)· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Gelato at Highway DTLA (South LA) → Rdc Collective Corp.· Sep 17, 2026 $30.34 Visit shop: Gelato at Rdc Collective Corp. ↗ Emerald Ventures, Inc [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $32.22 Visit shop: Gelato at Emerald Ventures, Inc [Equity Retailer] ↗ Trinity Ma Inc.· Sep 17, 2026 $32.90 Visit shop: Gelato at Trinity Ma Inc. ↗ STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $34 See this shop: Gelato at STIIIZY - Hawthorne → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Gelato at Off The Charts - Eagle Rock → Weed Lane· Sep 17, 2026 $35.65 See this shop: Gelato at Weed Lane → The Ounce· Sep 17, 2026 $37.40 See this shop: Gelato at The Ounce → Sweetflower Culver, LLC· Sep 17, 2026 $38 Visit shop: Gelato at Sweetflower Culver, LLC ↗ Perennial Holistic Wellness Center, Inc.· Sep 17, 2026 $38 Visit shop: Gelato at Perennial Holistic Wellness Center, Inc. ↗ Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $45 See this shop: Gelato at Mr. Nice Guy → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $55 See this shop: Gelato at Leaf and Lion - Long Beach → See all carriers Gelato
5pc · 2.5g $18
$3.60/piece Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
4g $36 $18 Sale
$18/piece Updated Sep 17, 2026 Drippz Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
14pc · 7g $20
$1.43/piece Updated Sep 30, 2026 Coastal Sun
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $20
$4/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $20
$4/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc $30 $21 Sale
$4.20/piece Updated Sep 17, 2026 STIIIZY - 40's Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
$22
$22/piece Updated Sep 29, 2026 Jeeter Hybrid
Infused Preroll Single
See all carriers Gelato
5pc · 2.5g $37 $22.20 Sale
$4.44/piece Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused Preroll Pack
See all carriers Gelato
2g $32 $22.40 Sale
$22.40/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $23
$23/piece Updated Sep 30, 2026 Jeeter Hybrid
Pre-Rolls & Blunts
See all carriers Gelato
5pc · 2.5g $24.50
$4.90/piece Updated Sep 29, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc $25
$5/piece Updated Sep 17, 2026 XRAIDED LEMON CHERRY Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
0.5g $25
$25/piece Updated Sep 17, 2026 Munchies Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $56 $28 Sale
$5.60/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
Also at 11 other stores Mota Inc.· Sep 18, 2026 $29.60 Visit shop: Gelato at Mota Inc. ↗ Palladium Alliance, LLC· Sep 17, 2026 $29.75 Visit shop: Gelato at Palladium Alliance, LLC ↗ Cali Cal Ventures, Inc.· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Gelato at Cali Cal Ventures, Inc. ↗ The 18629 LLC· Sep 18, 2026 $35 Visit shop: Gelato at The 18629 LLC ↗ Mmd, Inc.· Sep 18, 2026 $35 Visit shop: Gelato at Mmd, Inc. ↗ Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Gelato at Off The Charts - Bell Gardens → Wonderland Oasis Inc.· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Gelato at Wonderland Oasis Inc. ↗ Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $35 Visit shop: Gelato at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont· Sep 17, 2026 $35.99 See this shop: Gelato at HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont → Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $38.05 Visit shop: Gelato at Armla One, Inc. ↗ Greenlight Discount Pharmacy· Sep 17, 2026 $45 Visit shop: Gelato at Greenlight Discount Pharmacy ↗ See all carriers Gelato
4pc · 0.5g $33.90 $28.81 Sale
$7.20/piece Updated Sep 17, 2026 Cizi Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 2.5g $30
$6/piece Updated Sep 24, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $30
$6/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
14pc $30
$2.14/piece Updated Sep 30, 2026 Sparkiez Hybrid
See all carriers Gelato
5pc · 2.5g $31.50
$6.30/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $32
$32/piece Updated Sep 30, 2026 Jeeter Hybrid
See all carriers Gelato
5pc · 3.5g $46.01 $32.21 Sale
$6.44/piece Updated Sep 17, 2026 GREEN Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
10pc · 0.35g $33
$3.30/piece Updated Sep 17, 2026 Koa Cannabis Co. Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 2.5g $35
$7/piece Updated Sep 29, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 2.5g $35
$7/piece Updated Sep 30, 2026 Jeeter
See all carriers Gelato
28pc · 14g $70 $35 Sale
$1.25/piece Updated Sep 17, 2026 Smoove Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
14pc $35.50
$2.54/piece Updated Sep 29, 2026 Sparkiez Hybrid
See all carriers Gelato
2.5g $36
$36/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
14pc $36
$2.57/piece Updated Sep 30, 2026 Sparkiez
Preroll
See all carriers Gelato
5pc $37.74
$7.55/piece Updated Sep 30, 2026 Jeeter
Preroll
See all carriers Gelato
5pc $38
$7.60/piece Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
4pc · 5g $38
$9.50/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
$39.61
$39.61/piece Updated Sep 30, 2026 Jungle Boys
Preroll
See all carriers Gelato
4pc · 5g $41
$10.25/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc $41
$8.20/piece Updated Sep 29, 2026 Jeeter Hybrid
See all carriers Gelato
14pc · 0.5g $45
$3.21/piece Updated Sep 29, 2026 Coastal Sun Hybrid
Preroll Pack
See all carriers Gelato
5pc · 2.5g $45
$9/piece Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
5pc · 65g $45
$9/piece Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc $50
$10/piece Updated Sep 30, 2026 Legendary Laboratories
Preroll
Cartridges All(100 of 111 ) cheapest first · refine filters to narrow See all carriers Gelato
$6.92
$13.84/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy
Vape Pens - Pod
See all carriers Gelato
5g $13.85 $6.92 Sale
$1.38/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
5g $13.85 $6.93 Sale
$1.39/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 17 other stores Traditional - DTLA· Sep 17, 2026 $7.40 See this shop: Gelato at Traditional - DTLA → Off the Charts· Sep 17, 2026 $8.40 Visit shop: Gelato at Off the Charts ↗ Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $8.40 See this shop: Gelato at Off The Charts - Bell Gardens → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $12 See this shop: Gelato at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $12 See this shop: Gelato at Off the Charts - Long Beach → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $12 See this shop: Gelato at Leaf and Lion - Long Beach → Trinity Ma Inc.· Sep 17, 2026 $12.60 Visit shop: Gelato at Trinity Ma Inc. ↗ STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $13 See this shop: Gelato at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $13 See this shop: Gelato at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $13 See this shop: Gelato at STIIIZY Inglewood → STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $13 See this shop: Gelato at STIIIZY Atlantic → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Gelato at Off The Charts - Eagle Rock → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $16 See this shop: Gelato at Varda - Dispensary → Evergreen Cannabis Dispensary· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Gelato at Evergreen Cannabis Dispensary → Highland Park Patient Collective, Inc.· Sep 17, 2026 $18 Visit shop: Gelato at Highland Park Patient Collective, Inc. ↗ Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $19 See this shop: Gelato at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Gelato at Lax Cc, Inc. ↗ See all carriers Gelato
$7.20
$7.20/g Updated Sep 30, 2026 Originals
See all carriers Gelato
1g $7.20
$7.20/g Updated Sep 17, 2026 Originals
See all carriers Gelato
5g $12 $8.40 Sale
$1.68/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
$17 $8.50 Sale
$8.50/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 22 other stores OG Time· Sep 17, 2026 $9 See this shop: Gelato at OG Time → Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $10.50 Visit shop: Gelato at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $11.05 Visit shop: Gelato at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $11.90 See this shop: Gelato at Superior Herbal Health, LLC → Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation· Sep 17, 2026 $12 Visit shop: Gelato at Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation ↗ Palladium Alliance, LLC· Sep 17, 2026 $12.78 Visit shop: Gelato at Palladium Alliance, LLC ↗ Firehouse Health Care Industries, Inc.· Sep 17, 2026 $13.19 Visit shop: Gelato at Firehouse Health Care Industries, Inc. ↗ Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $13.99 Visit shop: Gelato at Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ The Chronic· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Gelato at The Chronic → Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Gelato at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Gelato at STIIIZY Atlantic → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $16 See this shop: Gelato at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Gelato at STIIIZY Inglewood → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $16 See this shop: Gelato at STIIIZY Downtown LA → Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $16.10 Visit shop: Gelato at Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer] ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Gelato at Off the Charts - Harbor City → Dtpg Collective· Sep 17, 2026 $19.81 See this shop: Gelato at Dtpg Collective → Highland Park Patient Collective, Inc.· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Gelato at Highland Park Patient Collective, Inc. ↗ Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Gelato at Varda - Dispensary → Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Gelato at Herbal Relief Caregivers → 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $24.99 Visit shop: Gelato at 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer] ↗ Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Gelato at Lax Cc, Inc. ↗ See all carriers Gelato
$10
$10/g Updated Sep 30, 2026 Wavi
See all carriers Gelato
1g $16 $11.20 Sale
$11.20/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
See all carriers Gelato
1g $24.50 $12.25 Sale
$12.25/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 52 other stores Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $13.17 Visit shop: Gelato at Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Euphoros· Sep 18, 2026 $14.40 See this shop: Gelato at Euphoros → Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $14.41 See this shop: Gelato at Traditional - LAX → OG Time· Sep 17, 2026 $15.40 See this shop: Gelato at OG Time → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $16.10 See this shop: Gelato at Long Beach Green Room → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $16.10 See this shop: Gelato at Off The Charts - Cudahy → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $16.10 See this shop: Gelato at Off The Charts - Bell Gardens → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $16.61 Visit shop: Gelato at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ The Circle· Sep 17, 2026 $17.40 See this shop: Gelato at The Circle → Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $17.50 Visit shop: Gelato at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ Sweetflower Culver, LLC· Sep 17, 2026 $18.90 Visit shop: Gelato at Sweetflower Culver, LLC ↗ Safe Harbor Patient's Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $18.90 Visit shop: Gelato at Safe Harbor Patient's Collective, Inc. ↗ Perennial Holistic Wellness Center, Inc.· Sep 17, 2026 $18.90 Visit shop: Gelato at Perennial Holistic Wellness Center, Inc. ↗ Stilo Supply· Sep 17, 2026 $19.60 See this shop: Gelato at Stilo Supply → Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville· Sep 17, 2026 $19.73 See this shop: Gelato at Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville → HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont· Sep 17, 2026 $19.73 See this shop: Gelato at HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont → The Drop LA· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Gelato at The Drop LA → Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Gelato at Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation ↗ STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $20.01 See this shop: Gelato at STIIIZY Inglewood → STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $20.01 See this shop: Gelato at STIIIZY Atlantic → Palladium Alliance, LLC· Sep 17, 2026 $21 Visit shop: Gelato at Palladium Alliance, LLC ↗ Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $22 See this shop: Gelato at Higher Ground - Baldwin Park → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $22 See this shop: Gelato at Leaf and Lion - Long Beach → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Gelato at Off the Charts - Long Beach → Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $23 Visit shop: Gelato at Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer] ↗ Evergreen Cannabis Dispensary· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Gelato at Evergreen Cannabis Dispensary → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Gelato at Off The Charts - Dispensary in McFarland → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Gelato at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Gelato at STIIIZY Downtown LA → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Gelato at Off The Charts - Artesia → Trinity Ma Inc.· Sep 17, 2026 $23.80 Visit shop: Gelato at Trinity Ma Inc. ↗ Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $24 Visit shop: Gelato at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ Mota Inc.· Sep 18, 2026 $24.55 Visit shop: Gelato at Mota Inc. ↗ LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Gelato at LA Kush - Los Angeles → Valley Verde· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Gelato at Valley Verde ↗ The Chronic· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Gelato at The Chronic → The set Northridge· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Gelato at The set Northridge → Gravity Retail· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Gelato at Gravity Retail → Macapa Inc. [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Gelato at Macapa Inc. [Equity Retailer] ↗ Bread Farms· Sep 17, 2026 $25.36 See this shop: Gelato at Bread Farms → La Greenplanet LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $25.73 Visit shop: Gelato at La Greenplanet LLC [Equity Retailer] ↗ Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $26 See this shop: Gelato at Varda - Dispensary → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $27 See this shop: Gelato at ATRIUM - Topanga → Highway DTLA (South LA)· Sep 17, 2026 $27 See this shop: Gelato at Highway DTLA (South LA) → JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $29 See this shop: Gelato at JADEROOM Artesia → Lemonnade Van Nuys· Sep 17, 2026 $29 Visit shop: Gelato at Lemonnade Van Nuys ↗ Highland Park Patient Collective, Inc.· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Gelato at Highland Park Patient Collective, Inc. ↗ Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Gelato at Herbal Relief Caregivers → Dtpg Collective· Sep 17, 2026 $31.69 See this shop: Gelato at Dtpg Collective → Rebud - San Pedro· Sep 17, 2026 $32.20 See this shop: Gelato at Rebud - San Pedro → Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $33 Visit shop: Gelato at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Gelato at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → See all carriers Gelato
1g $32.93 $13.17 Sale
$13.17/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $26.50 $13.25 Sale
$13.25/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 40 other stores Traditional - DTLA· Sep 17, 2026 $13.99 See this shop: Gelato at Traditional - DTLA → OG Time· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Gelato at OG Time → Euphoros· Sep 18, 2026 $15.85 See this shop: Gelato at Euphoros → Originals Factory & Weed Shop· Sep 17, 2026 $17.14 See this shop: Gelato at Originals Factory & Weed Shop → Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $17.23 Visit shop: Gelato at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $17.50 See this shop: Gelato at Superior Herbal Health, LLC → La Greenplanet LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $18 Visit shop: Gelato at La Greenplanet LLC [Equity Retailer] ↗ Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $18.20 See this shop: Gelato at Off The Charts - Artesia → Off the Charts· Sep 17, 2026 $18.20 Visit shop: Gelato at Off the Charts ↗ Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $19.60 See this shop: Gelato at Off The Charts - Bell Gardens → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $20.01 See this shop: Gelato at STIIIZY Inglewood → STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $20.01 See this shop: Gelato at STIIIZY Atlantic → Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $21 Visit shop: Gelato at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ Stilo Supply· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Gelato at Stilo Supply → Robertson Caregivers Beverlywood· Sep 18, 2026 $21.37 See this shop: Gelato at Robertson Caregivers Beverlywood → Palladium Alliance, LLC· Sep 17, 2026 $21.88 Visit shop: Gelato at Palladium Alliance, LLC ↗ STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Gelato at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Gelato at STIIIZY - Hawthorne → Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $23.99 Visit shop: Gelato at Medical Caregivers Company ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Gelato at Off the Charts - Harbor City → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $24.49 Visit shop: Gelato at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ The High Way Dispensary· Sep 17, 2026 $24.57 See this shop: Gelato at The High Way Dispensary → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Gelato at Off The Charts - Eagle Rock → Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Gelato at Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer] ↗ The Drop LA· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Gelato at The Drop LA → Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $25.20 Visit shop: Gelato at Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer] ↗ New Apothecary, Inc.· Sep 18, 2026 $25.22 Visit shop: Gelato at New Apothecary, Inc. ↗ Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $26 See this shop: Gelato at Varda - Dispensary → LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Gelato at LA Kush - Los Angeles → Macapa Inc. [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $27 Visit shop: Gelato at Macapa Inc. [Equity Retailer] ↗ Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Gelato at Off the Charts - Long Beach → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $28 See this shop: Gelato at ATRIUM - Topanga → Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Gelato at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ Highland Park Patient Collective, Inc.· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Gelato at Highland Park Patient Collective, Inc. ↗ PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $33 See this shop: Gelato at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $34 See this shop: Gelato at Mr. Nice Guy → Rebud North Hollywood· Sep 17, 2026 $34.30 Visit shop: Gelato at Rebud North Hollywood ↗ Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Gelato at Herbal Relief Caregivers → Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $40 Visit shop: Gelato at Lax Cc, Inc. ↗ Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Gelato at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → See all carriers Gelato
1g $23 $13.80 Sale
$13.80/g Updated Sep 30, 2026 Jeeter Hybrid
See all carriers Gelato
1g $14
$14/g Updated Sep 17, 2026 Jeff's Sessions
See all carriers Gelato
$14
$14/g Updated Sep 27, 2026 Jeeter
510 Thread
See all carriers Gelato
1g $28 $14 Sale
$14/g Updated Sep 16, 2026 Jeeter
Also at 15 other stores ZZFLUX· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Gelato at ZZFLUX → Catalyst Cannabis Dispensary El Monte· Sep 17, 2026 $16.80 See this shop: Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary El Monte → Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $23.80 Visit shop: Gelato at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Gelato at Off the Charts - Harbor City → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Gelato at Leaf and Lion - Long Beach → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $26 See this shop: Gelato at STIIIZY Downtown LA → The Ounce· Sep 17, 2026 $26.40 See this shop: Gelato at The Ounce → Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $27 Visit shop: Gelato at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ Gravity Retail· Sep 18, 2026 $27 See this shop: Gelato at Gravity Retail → The Syndicate - Woodland Hills· Sep 17, 2026 $27.45 See this shop: Gelato at The Syndicate - Woodland Hills → Rdc Collective Corp.· Sep 17, 2026 $27.45 Visit shop: Gelato at Rdc Collective Corp. ↗ Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville· Sep 17, 2026 $29.99 See this shop: Gelato at Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville → HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont· Sep 17, 2026 $29.99 See this shop: Gelato at HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $30 Visit shop: Gelato at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $36 Visit shop: Gelato at Vvs Panorama LLC ↗ See all carriers Gelato
1000mg $24 $14.40 Sale
$14.40/g Updated Sep 17, 2026 CATALYST
Also at 15 other stores Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $16.20 Visit shop: Gelato at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst Cannabis Dispensary El Monte· Sep 17, 2026 $16.80 See this shop: Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary El Monte → Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $16.80 See this shop: Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $16.80 See this shop: Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → Catalyst Cannabis Dispensary South LA - Figueroa· Sep 17, 2026 $16.80 See this shop: Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary South LA - Figueroa → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Gelato at Off the Charts - Long Beach → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Gelato at Off the Charts - Harbor City → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Gelato at Off The Charts - Bell Gardens → Off the Charts· Sep 17, 2026 $18 Visit shop: Gelato at Off the Charts ↗ Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Gelato at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Gelato at Off The Charts - Cudahy → Traditional - DTLA· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Gelato at Traditional - DTLA → Atwater Retail Partners, LLC· Sep 17, 2026 $19 Visit shop: Gelato at Atwater Retail Partners, LLC ↗ SWED A SNOOP DOGG Dispensary - LBC· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Gelato at SWED A SNOOP DOGG Dispensary - LBC → Originals Factory & Weed Shop· Sep 17, 2026 $21.61 See this shop: Gelato at Originals Factory & Weed Shop → See all carriers Gelato
1g $15
$15/g Updated Sep 17, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS Indica
See all carriers Gelato
$15
$15/g Updated Sep 30, 2026 Crystal Clear
See all carriers Gelato
1g $24.50 $15.93 Sale
$15.93/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
Also at 8 other stores Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $16.09 Visit shop: Gelato at Discount Caregivers ↗ Big Chief Cannabis Dispensary· Sep 18, 2026 $21.74 See this shop: Gelato at Big Chief Cannabis Dispensary → Greenlight Discount Pharmacy· Sep 17, 2026 $22.40 Visit shop: Gelato at Greenlight Discount Pharmacy ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Gelato at Off the Charts - Harbor City → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $23.05 Visit shop: Gelato at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $23.80 Visit shop: Gelato at Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer] ↗ Third & Kenmore LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Gelato at Third & Kenmore LLC [Equity Retailer] ↗ Atwater Retail Partners, LLC· Sep 17, 2026 $38 Visit shop: Gelato at Atwater Retail Partners, LLC ↗ See all carriers Gelato
1g $16
$16/g Updated Sep 18, 2026 The Artist Tree Hybrid
See all carriers Gelato
1g $16
$16/g Updated Sep 30, 2026 The Artist Tree Hybrid
See all carriers Gelato
1g $23 $16.10 Sale
$16.10/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
See all carriers Gelato
1g $32.29 $16.14 Sale
$16.14/g Updated Sep 17, 2026 ROVE
Also at 26 other stores Firehouse Health Care Industries, Inc.· Sep 17, 2026 $30.40 Visit shop: Gelato at Firehouse Health Care Industries, Inc. ↗ SWED A SNOOP DOGG Dispensary - LBC· Sep 18, 2026 $30.80 See this shop: Gelato at SWED A SNOOP DOGG Dispensary - LBC → Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $30.80 See this shop: Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → Catalyst Cannabis Dispensary South LA - Figueroa· Sep 17, 2026 $30.80 See this shop: Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary South LA - Figueroa → Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower· Sep 17, 2026 $30.80 See this shop: Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower → Bread Farms· Sep 17, 2026 $30.97 See this shop: Gelato at Bread Farms → Herb N Vibes· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Gelato at Herb N Vibes → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $33 See this shop: Gelato at ATRIUM - Topanga → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $34 See this shop: Gelato at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Off the Charts· Sep 17, 2026 $34 Visit shop: Gelato at Off the Charts ↗ Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Gelato at Superior Herbal Health, LLC → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Gelato at Off the Charts - Long Beach → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Gelato at Off The Charts - Bell Gardens → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Gelato at Off the Charts - Harbor City → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Gelato at Off The Charts - Artesia → The Drop LA· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Gelato at The Drop LA → Cana Silver Lake· Sep 17, 2026 $36.01 See this shop: Gelato at Cana Silver Lake → Rebud - San Pedro· Sep 17, 2026 $39 See this shop: Gelato at Rebud - San Pedro → Mission Hills Patients Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $40 Visit shop: Gelato at Mission Hills Patients Collective, Inc. ↗ Nature's Story· Sep 17, 2026 $41 See this shop: Gelato at Nature's Story → Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $44 See this shop: Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Gelato at Herbal Relief Caregivers → Hazelwood Patients Collective· Sep 17, 2026 $45 Visit shop: Gelato at Hazelwood Patients Collective ↗ Evergreen Cannabis Dispensary· Sep 17, 2026 $48 See this shop: Gelato at Evergreen Cannabis Dispensary → Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $50 See this shop: Gelato at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $55 Visit shop: Gelato at Lax Cc, Inc. ↗ See all carriers Gelato
1g $24 $16.80 Sale
$16.80/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers Gelato
1g $24 $16.80 Sale
$16.80/g Updated Sep 17, 2026 LEFT COAST
See all carriers Gelato
1g $17
$17/g Updated Sep 17, 2026 Crystal Clear
See all carriers Gelato
0.5g $19 $17.10 Sale
$34.20/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
Vapes
See all carriers Gelato
1g $17.35
$17.35/g Updated Sep 18, 2026 Crown
See all carriers Gelato
1g $34.99 $17.49 Sale
$17.49/g Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts
Also at 21 other stores The Artist Tree Dispensary West Hollywood· Sep 17, 2026 $17.50 See this shop: Gelato at The Artist Tree Dispensary West Hollywood → Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Gelato at Superior Herbal Health, LLC → Palladium Alliance, LLC· Sep 17, 2026 $21 Visit shop: Gelato at Palladium Alliance, LLC ↗ Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $23.10 Visit shop: Gelato at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Gelato at Off The Charts - Bell Gardens → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Gelato at Off The Charts - Eagle Rock → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Gelato at Off The Charts - Artesia → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Gelato at Off The Charts - Cudahy → OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Gelato at OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Gelato at Off the Charts - Long Beach → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Gelato at Off the Charts - Harbor City → Off the Charts· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Gelato at Off the Charts ↗ Macapa Inc. [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Gelato at Macapa Inc. [Equity Retailer] ↗ Gravity Retail· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Gelato at Gravity Retail → Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Gelato at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $27 See this shop: Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $31 See this shop: Gelato at ATRIUM - Topanga → Sweet Flower - Pasadena· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Gelato at Sweet Flower - Pasadena → Perennial Holistic Wellness Center, Inc.· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Gelato at Perennial Holistic Wellness Center, Inc. ↗ Safe Harbor Patient's Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $35.75 Visit shop: Gelato at Safe Harbor Patient's Collective, Inc. ↗ Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $38 See this shop: Gelato at Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens → See all carriers Gelato
$17.50
$17.50/g Updated Sep 29, 2026 Jeeter Hybrid
510 Thread
See all carriers Gelato
0.5g $18
$36/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
See all carriers Gelato
$18
$3.60/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
0.5g $18
$36/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
1g $36 $18 Sale
$18/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers Gelato
$18.79
$18.79/g Updated Sep 30, 2026 Jeeter
Lqd
See all carriers Gelato
$27 $18.90 Sale
$18.90/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy - Gelato
See all carriers Gelato
1g $19
$19/g Updated Sep 18, 2026 Hanabi
See all carriers Gelato
0.5g $19
$38/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Hybrid
0.5g Vape Carts & Pods
See all carriers Gelato
1g $28 $19.60 Sale
$19.60/g Updated Sep 17, 2026 Kingpen
See all carriers Gelato
1g $19.81
$19.81/g Updated Sep 17, 2026 Jungle Boys
See all carriers Gelato
$19.81
$3.96/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
$20
$20/g Updated Sep 30, 2026 Crystal Clear
See all carriers Gelato
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 Crystal Clear
See all carriers Gelato
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
See all carriers Gelato
$20
$20/g Updated Sep 30, 2026 Raw Garden
All-In-One
See all carriers Gelato
1g $31 $20.15 Sale
$20.15/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $41.16 $20.58 Sale
$20.58/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
Also at 19 other stores Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $20.58 Visit shop: Gelato at Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $22.49 Visit shop: Gelato at Discount Caregivers ↗ ZZFLUX· Sep 17, 2026 $23.40 See this shop: Gelato at ZZFLUX → Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $23.40 Visit shop: Gelato at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ Firehouse Health Care Industries, Inc.· Sep 17, 2026 $25.59 Visit shop: Gelato at Firehouse Health Care Industries, Inc. ↗ La Greenplanet LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $28.82 Visit shop: Gelato at La Greenplanet LLC [Equity Retailer] ↗ Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $29 Visit shop: Gelato at Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer] ↗ Sweet Flower - Pasadena· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Gelato at Sweet Flower - Pasadena → SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance· Sep 18, 2026 $32.30 See this shop: Gelato at SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance → Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $33.44 See this shop: Gelato at Higher Ground - Baldwin Park → Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Gelato at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ Ghost Management Retail LLC· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Gelato at Ghost Management Retail LLC → Dtpg Collective· Sep 17, 2026 $35.65 See this shop: Gelato at Dtpg Collective → Macapa Inc. [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $36 Visit shop: Gelato at Macapa Inc. [Equity Retailer] ↗ PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $37 See this shop: Gelato at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $37 See this shop: Gelato at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne· Sep 17, 2026 $38 See this shop: Gelato at The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne → Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $42 See this shop: Gelato at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $44 See this shop: Gelato at Herbal Relief Caregivers → See all carriers Gelato
1g $30 $21 Sale
$21/g Updated Sep 18, 2026 LEFT COAST
See all carriers Gelato
$21.61
$21.61/g Updated Sep 30, 2026 CATALYST
See all carriers Gelato
1g $43.99 $21.99 Sale
$21.99/g Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts
Also at 10 other stores Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $29.40 See this shop: Gelato at Higher Ground - Baldwin Park → Macapa Inc. [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Gelato at Macapa Inc. [Equity Retailer] ↗ Gravity Retail· Sep 18, 2026 $30 See this shop: Gelato at Gravity Retail → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $34 See this shop: Gelato at ATRIUM - Topanga → Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $38 See this shop: Gelato at Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens → Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $38 See this shop: Gelato at Mr. Nice Guy → CannaCruz - Watsonville· Sep 18, 2026 $41 See this shop: Gelato at CannaCruz - Watsonville → Rebud - San Pedro· Sep 17, 2026 $48 See this shop: Gelato at Rebud - San Pedro → Rebud North Hollywood· Sep 17, 2026 $48 Visit shop: Gelato at Rebud North Hollywood ↗ CCA California Caregivers Alliance· Sep 17, 2026 $52 See this shop: Gelato at CCA California Caregivers Alliance → See all carriers Gelato
1g $22.18
$22.18/g Updated Sep 17, 2026 Kingpen
See all carriers Gelato
1g $22.50
$22.50/g Updated Sep 30, 2026 Raw Garden Indica
See all carriers Gelato
$22.50
$4.50/g Updated Sep 30, 2026 Raw Garden
See all carriers Gelato
$22.58
$22.58/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $45.28 $22.64 Sale
$22.64/g Updated Sep 18, 2026 Raw Garden
See all carriers Gelato
$22.75
$22.75/g Updated Sep 27, 2026 Left Coast Extracts Hybrid
See all carriers Gelato
$23.77
$23.77/g Updated Sep 17, 2026 Jungle Boys
See all carriers Gelato
$24
$24/g Updated Sep 30, 2026 Crown Genetics Hybrid
Vape Pens - Cartridge
See all carriers Gelato
1g $40 $24 Sale
$24/g Updated Sep 18, 2026 Greenline Hybrid
See all carriers Gelato
$24.46
$24.46/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy
All-In-One
See all carriers Gelato
$24.49
$19.59/g Updated Sep 29, 2026 Sauce Hybrid
All-In-One
See all carriers Gelato
$24.56
$4.91/g Updated Sep 29, 2026 Raw Garden
See all carriers Gelato
$24.89
$24.89/g Updated Sep 30, 2026 LEFT COAST Hybrid
See all carriers Gelato
$25
$25/g Updated Sep 30, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Gelato
$25
$25/g Updated Sep 30, 2026 Crystal Clear
See all carriers Gelato
$25
$25/g Updated Sep 30, 2026 Jeeter
See all carriers Gelato
1g $25
$25/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
1g $25
$25/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
See all carriers Gelato
1g $42 $25.20 Sale
$25.20/g Updated Sep 18, 2026 Mad Labs
See all carriers Gelato
1g $38 $25.84 Sale
$25.84/g Updated Sep 17, 2026 Alien Labs
See all carriers Gelato
$27
$27/g Updated Sep 18, 2026 Cherry Gelato
See all carriers Gelato
$27
$27/g Updated Sep 30, 2026 Gelato Seeds
See all carriers Gelato
1g $27
$27/g Updated Sep 17, 2026 Sauce
See all carriers Gelato
$28
$28/g Updated Sep 30, 2026 ROVE Indica
510 Thread
See all carriers Gelato
1g $47.50 $28.50 Sale
$28.50/g Updated Sep 18, 2026 Alien Labs
See all carriers Gelato
1.25g $41 $28.70 Sale
$22.96/g Updated Sep 17, 2026 Sauce
See all carriers Gelato
$28.81
$28.81/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Hybrid
All-In-One
See all carriers Gelato
1g $45 $29.25 Sale
$29.25/g Updated Sep 17, 2026 Purist Extracts Hybrid
See all carriers Gelato
$30
$30/g Updated Sep 30, 2026 Walden Cannabis
See all carriers Gelato
1g $30
$30/g Updated Sep 17, 2026 RNBW
See all carriers Gelato
0.5g $30
$60/g Updated Sep 17, 2026 Rokin Cannabis
See all carriers Gelato
1g $30
$30/g Updated Sep 30, 2026 CannaBeast Hybrid
Vape Pens - Disposable
See all carriers Gelato
3g $30.27
$10.09/g Updated Sep 17, 2026 Cartel Oil Co
See all carriers Gelato
$30.97
$30.97/g Updated Sep 30, 2026 ROVE
See all carriers Gelato
$31
$31/g Updated Sep 30, 2026 Jetty Extracts
All-In-One
See all carriers Gelato
$31.24
$31.24/g Updated Sep 30, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Gelato
$32
$32/g Updated Sep 30, 2026 Gelato Seeds
See all carriers Gelato
$32.93
$32.93/g Updated Sep 29, 2026 ROVE
See all carriers Gelato
1g $33
$33/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
Vapes
See all carriers Gelato
1g $33
$33/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Hybrid
1g Vape Carts & Pods
See all carriers Gelato
1g $35
$35/g Updated Sep 17, 2026 RNBW
See all carriers Gelato
1g $35
$35/g Updated Sep 18, 2026 Arcata Fire
See all carriers Gelato
1g $35
$35/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
Vapes
See all carriers Gelato
$35
$35/g Updated Sep 30, 2026 ROVE
See all carriers Gelato
1g $35
$35/g Updated Sep 30, 2026 ROVE Indica
Vape Pens - Cartridge
See all carriers Gelato
$35.25
$35.25/g Updated Sep 30, 2026 Kaizen Medicinals
See all carriers Gelato
1g $35.46
$35.46/g Updated Sep 26, 2026 Jetty Extracts
All-In-One
See all carriers Gelato
$35.65
$35.65/g Updated Sep 29, 2026 Raw Garden
See all carriers Gelato
1g $49 $36.75 Sale
$36.75/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
Concentrates See all carriers Gelato
1g $8.64 $6.91 Sale
$6.91/g Updated Sep 18, 2026 Chico Verde
Badder
See all carriers Gelato
1g $12 $9 Sale
$9/g Updated Sep 17, 2026 Smoakland
Crumble
See all carriers Gelato
1g $15.43 $9.18 Sale
$9.18/g Updated Sep 18, 2026 Astronauts
Sugar
See all carriers Gelato
1g $15.44 $9.19 Sale
$9.19/g Updated Sep 18, 2026 Astronauts
Sugar
See all carriers Gelato
$10.42
$10.42/g Updated Sep 17, 2026 WVY
Concentrates
See all carriers Gelato
$11.52
$11.52/g Updated Sep 30, 2026 Originals
Concentrate
See all carriers Gelato
$11.52
$11.52/g Updated Sep 30, 2026 Originals
Concentrate
See all carriers Gelato
1g $12
$12/g Updated Sep 17, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS
Shatter
See all carriers Gelato
$12
$12/g Updated Sep 17, 2026 WVY -
Badder
See all carriers Gelato
$14.04
$14.04/g Updated Sep 30, 2026 Sauce
Concentrate
See all carriers Gelato
$15
$15/g Updated Sep 30, 2026 Indica
Concentrates
See all carriers Gelato
$15
$15/g Updated Sep 30, 2026 Hi Canna
Concentrate
See all carriers Gelato
1g $18.01
$18.01/g Updated Sep 18, 2026 MOTA Extract LHR
Concentrates
See all carriers Gelato
1g $19.44
$19.44/g Updated Sep 17, 2026 SunSmoke
Badder
See all carriers Gelato
1g $26 $19.50 Sale
$19.50/g Updated Sep 17, 2026 CES
Concentrates
See all carriers Gelato
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 Dab Daddy Ⓡ
Sauce
See all carriers Gelato
1.2g $20.32
$16.93/g Updated Sep 17, 2026 ALMORA
Badder
See all carriers Gelato
1g $23
$23/g Updated Sep 17, 2026 SunSmoke
Sauce
See all carriers Gelato
$30.52 $23.32 Sale
$23.32/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
Diamonds
See all carriers Gelato
1g $25.21
$25.21/g Updated Sep 17, 2026 Originals
Ice Water Hash Concentrate
See all carriers Gelato
$39.99 $27.99 Sale
$27.99/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
Diamonds
See all carriers Gelato
$30
$30/g Updated Sep 30, 2026 Sauce Essentials
See all carriers Gelato
$35.65
$35.65/g Updated Sep 29, 2026 Raw Garden
Concentrate
See all carriers Gelato
$45
$45/g Updated Sep 30, 2026 Bodega Boyz
Concentrate
See all carriers Gelato
1g $70 $59.50 Sale
$59.50/g Updated Sep 17, 2026 Team Elite Genetics
Cold Cure Badder
Edibles See all carriers Gelato
10mg · 10pk $20 $10 Sale
$1/mg Updated Sep 17, 2026 Lost Farm
Also at 68 other stores The Syndicate - Huntington Park· Sep 17, 2026 $10.68 See this shop: Gelato at The Syndicate - Huntington Park → Stilo Supply· Sep 17, 2026 $12.60 See this shop: Gelato at Stilo Supply → Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation· Sep 17, 2026 $14 Visit shop: Gelato at Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation ↗ Euphoros· Sep 18, 2026 $14.40 See this shop: Gelato at Euphoros → ZZFLUX· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Gelato at ZZFLUX → Universal Herbal Center, LLC· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Gelato at Universal Herbal Center, LLC ↗ Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $15.39 Visit shop: Gelato at Discount Caregivers ↗ Green Goddess Collective· Sep 17, 2026 $15.40 See this shop: Gelato at Green Goddess Collective → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Gelato at Off the Charts - Harbor City → Robertson Caregivers Beverlywood· Sep 18, 2026 $16.19 See this shop: Gelato at Robertson Caregivers Beverlywood → The Syndicate - Woodland Hills· Sep 17, 2026 $16.46 See this shop: Gelato at The Syndicate - Woodland Hills → Rdc Collective Corp.· Sep 17, 2026 $16.46 Visit shop: Gelato at Rdc Collective Corp. ↗ The Artist Tree Dispensary West Hollywood· Sep 17, 2026 $16.63 See this shop: Gelato at The Artist Tree Dispensary West Hollywood → The Artist Tree Dispensary Koreatown· Sep 18, 2026 $16.63 See this shop: Gelato at The Artist Tree Dispensary Koreatown → Harvest Of Santa Monica· Sep 18, 2026 $16.80 Visit shop: Gelato at Harvest Of Santa Monica ↗ OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Gelato at OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Gelato at Off The Charts - Artesia → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Gelato at Off The Charts - Cudahy → MMD Marina Del Rey· Sep 17, 2026 $17.50 See this shop: Gelato at MMD Marina Del Rey → Urban Smoke La LLC· Sep 18, 2026 $17.55 Visit shop: Gelato at Urban Smoke La LLC ↗ Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Gelato at Off The Charts - Bell Gardens → Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Gelato at Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey → Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $18.94 Visit shop: Gelato at Medical Caregivers Company ↗ ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $19 See this shop: Gelato at ATRIUM - Topanga → Mota Inc.· Sep 18, 2026 $19.20 Visit shop: Gelato at Mota Inc. ↗ Emerald Ventures, Inc [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $19.30 Visit shop: Gelato at Emerald Ventures, Inc [Equity Retailer] ↗ Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $19.50 Visit shop: Gelato at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $19.60 See this shop: Gelato at Higher Ground - Baldwin Park → Trinity Ma Inc.· Sep 17, 2026 $19.60 Visit shop: Gelato at Trinity Ma Inc. ↗ HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont· Sep 17, 2026 $19.99 See this shop: Gelato at HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont → Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville· Sep 17, 2026 $19.99 See this shop: Gelato at Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville → Hazelwood Patients Collective· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Gelato at Hazelwood Patients Collective ↗ Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Gelato at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Gelato at Off the Charts - Long Beach → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Gelato at Varda - Dispensary → Valley Verde· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Gelato at Valley Verde ↗ Lemonnade Van Nuys· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Gelato at Lemonnade Van Nuys ↗ STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Gelato at STIIIZY - Hawthorne → Highway DTLA (South LA)· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Gelato at Highway DTLA (South LA) → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Gelato at STIIIZY Downtown LA → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $20 Visit shop: Gelato at Greenhouse Organics, Inc. ↗ STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Gelato at STIIIZY Inglewood → Wonderland Oasis Inc.· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Gelato at Wonderland Oasis Inc. ↗ STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Gelato at STIIIZY Atlantic → The High Way Dispensary· Sep 17, 2026 $20.10 See this shop: Gelato at The High Way Dispensary → Pac Wellness, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $20.17 Visit shop: Gelato at Pac Wellness, LLC [Equity Retailer] ↗ Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $20.17 Visit shop: Gelato at Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Traditional - DTLA· Sep 17, 2026 $20.17 See this shop: Gelato at Traditional - DTLA → Atwater Retail Partners, LLC· Sep 17, 2026 $21 Visit shop: Gelato at Atwater Retail Partners, LLC ↗ Studio City Caregivers, Inc.· Sep 17, 2026 $21.75 Visit shop: Gelato at Studio City Caregivers, Inc. ↗ JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Gelato at JADEROOM Artesia → The Ounce· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Gelato at The Ounce → Highland Park Patient Collective, Inc.· Sep 17, 2026 $22 Visit shop: Gelato at Highland Park Patient Collective, Inc. ↗ LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $22.34 See this shop: Gelato at LA Kush - Los Angeles → Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Gelato at Mr. Nice Guy → The Chronic· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Gelato at The Chronic → Third & Kenmore LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $24 Visit shop: Gelato at Third & Kenmore LLC [Equity Retailer] ↗ PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Gelato at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Gelato at Leaf and Lion - Long Beach → Big Chief Cannabis Dispensary· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Gelato at Big Chief Cannabis Dispensary → Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $25 Visit shop: Gelato at Vvs Panorama LLC ↗ Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Gelato at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Gelato at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ Macapa Inc. [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Gelato at Macapa Inc. [Equity Retailer] ↗ Gravity Retail· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Gelato at Gravity Retail → South Coast Safe Access Cannabis Dispensary· Sep 17, 2026 $25.73 See this shop: Gelato at South Coast Safe Access Cannabis Dispensary → Lizbor, Inc.· Sep 17, 2026 $26 Visit shop: Gelato at Lizbor, Inc. ↗ Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Gelato at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc →