Home / Los Angeles / Green Crack Green Crack ranges $2.32–$72.03 across 68 dispensaries in Los Angeles, cheapest $2.32 at 4Twenty Market Weed Dispensary West Hollywood, as of Oct 2, 2026.
Updated Oct 2, 2026
How much does Green Crack cost in other regions?→ energetic focused uplifted happy creative Green Crack is a strong sativa whose lineage traces through Skunk #1 — the cultivar was reportedly renamed from "Green Cush" by Snoop Dogg, and the name stuck despite controversy over the drug-reference framing. Effects are notably cerebral: sharp focus, energy, and mood elevation, with minimal body component, making Green Crack one of the canonical daytime sativas in legal markets. The aroma layers tropical citrus and mango over Skunk-line sweet earthiness. THC tests commonly land in the 17-22% range. Green Crack remains a steady fixture on California dispensary shelves and is one of the most-recognizable sativas in the Skunk pedigree family.
Dispensaries 68
in Los Angeles
Products 229
in stock
Price range $2–$72
in Los Angeles
All229 Flower29 Pre-Rolls45 Cartridges121 Concentrates19 Edibles15 Flower See all carriers Green Crack
$8.64
$2.47/g Updated Oct 2, 2026 Originals
See all carriers Green Crack
$9
$2.54/g Updated Sep 18, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Green Crack
$10
$14.29/g Updated Oct 1, 2026 KOA Sativa
See all carriers Green Crack
$10
$2.86/g Updated Oct 2, 2026 Eighth Brother Sativa
See all carriers Green Crack
$15
$4.29/g Updated Oct 1, 2026 Cabo Sativa
See all carriers Green Crack
$25
$25/g Updated Oct 2, 2026 818 Sativa
Flowers
See all carriers Green Crack
$28.81
$2.06/g Updated Oct 2, 2026 Originals
See all carriers Green Crack
$30
$4.29/g Updated Oct 1, 2026 See all carriers Green Crack
$30.80
$8.80/g Updated Oct 1, 2026 Originals
Also at 7 other stores 4th Street Collective, Inc.· Oct 1, 2026 $30.80 Visit shop: Green Crack at 4th Street Collective, Inc. ↗ 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer]· Oct 1, 2026 $30.80 Visit shop: Green Crack at 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst - Hawthorne LLC· Oct 1, 2026 $30.80 Visit shop: Green Crack at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ Catalyst - Lynwood LLC· Oct 2, 2026 $30.80 Visit shop: Green Crack at Catalyst - Lynwood LLC ↗ Casey Crow Collective· Oct 2, 2026 $30.80 Visit shop: Green Crack at Casey Crow Collective ↗ 11500 Vermont Holdings LLC· Oct 2, 2026 $30.80 Visit shop: Green Crack at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Oct 1, 2026 $30.80 See this shop: Green Crack at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → See all carriers Green Crack
$32.41
$9.26/g Updated Sep 18, 2026 Heirbloom Legacy Flower Indica
Buds
See all carriers Green Crack
$32.50
$9.29/g Updated Oct 2, 2026 Heirbloom
Pre-Pack
See all carriers Green Crack
3.5g $45 $36 Sale
$10.29/g Updated Oct 1, 2026 Originals Sativa
See all carriers Green Crack
$41.99
$3/g Updated Oct 2, 2026 Box Lunch
Pre-Pack Smalls
See all carriers Green Crack
$45
$12.86/g Updated Oct 2, 2026 Heirbloom Sativa
Pre-Pack
See all carriers Green Crack
3.5g $60
$17.14/g Updated Oct 2, 2026 Heirbloom Hybrid
See all carriers Green Crack
3.5g $60
$17.14/g Updated Oct 2, 2026 Heirbloom Legacy Flower Sativa
See all carriers Green Crack
$65
$4.64/g Updated Oct 1, 2026 Equinox Gardens
See all carriers Green Crack
28g $68
$2.43/g Updated Sep 18, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Green Crack
$72.03
$5.15/g Updated Oct 2, 2026 Originals
Pre-Rolls See all carriers Green Crack
$2.32
$2.32/piece Updated Oct 1, 2026 Quiet Kings Hybrid
Flower
See all carriers Green Crack
1g $3 $2.40 Sale
$2.40/piece Updated Oct 1, 2026 Quiet Kings Sativa
See all carriers Green Crack
$4
$4/piece Updated Oct 2, 2026 Heirbloom Sativa
Flower
See all carriers Green Crack
$4
$4/piece Updated Oct 2, 2026 Eighth Brother
See all carriers Green Crack
$5
$5/piece Updated Oct 1, 2026 Smoakland
Preroll
See all carriers Green Crack
$12.96 $6.48 Sale
$6.48/piece Updated Oct 2, 2026 Heirbloom Legacy Flower Sativa
See all carriers Green Crack
0.75g $7.50
$7.50/piece Updated Oct 1, 2026 Heirbloom Sativa
See all carriers Green Crack
$9.41
$9.41/piece Updated Oct 2, 2026 Heirbloom
Flower Preroll
See all carriers Green Crack
1.2g $12 $9.60 Sale
$9.60/piece Updated Sep 18, 2026 Wave Rider Hybrid
Infused
See all carriers Green Crack
$10
$10/piece Updated Oct 2, 2026 Henry's Original
Preroll
See all carriers Green Crack
1g $10
$10/piece Updated Sep 29, 2026 Henry's Original Sativa
See all carriers Green Crack
0.75g $10
$10/piece Updated Oct 2, 2026 Heirbloom Sativa
See all carriers Green Crack
1g $13 $10.40 Sale
$10.40/piece Updated Oct 1, 2026 Raw Garden Sativa
Infused
See all carriers Green Crack
1g $16.50 $11.55 Sale
$11.55/piece Updated Oct 2, 2026 Stiiizy Sativa
Infused
See all carriers Green Crack
1g $12
$12/piece Updated Oct 2, 2026 Henry's Original Sativa
See all carriers Green Crack
$12
$12/piece Updated Oct 1, 2026 Raw Garden Sativa
Infused
See all carriers Green Crack
$12.50
$12.50/piece Updated Oct 1, 2026 Roller's Delight
Preroll
See all carriers Green Crack
$33.12 $16.56 Sale
$16.56/piece Updated Sep 18, 2026 Raw Garden Hybrid
Infused
See all carriers Green Crack
14pc $17
$1.21/piece Updated Oct 2, 2026 Quiet Kings
Preroll
See all carriers Green Crack
5pc · 0.5g $38.90 $19.45 Sale
$3.89/piece Updated Sep 18, 2026 Raw Garden Hybrid
Infused
See all carriers Green Crack
1g $20
$20/piece Updated Oct 2, 2026 Heavy Hitters Sativa
See all carriers Green Crack
1g $20
$20/piece Updated Sep 28, 2026 Raw Garden
See all carriers Green Crack
$25
$25/piece Updated Oct 1, 2026 Dragon Slayer
Prerolls
See all carriers Green Crack
5pc · 2.5g $30.10
$6.02/piece Updated Oct 1, 2026 Raw Garden
Preroll
Also at 7 other stores Catalyst - Lynwood LLC· Oct 1, 2026 $30.10 Visit shop: Green Crack at Catalyst - Lynwood LLC ↗ 4th Street Collective, Inc.· Oct 1, 2026 $30.10 Visit shop: Green Crack at 4th Street Collective, Inc. ↗ Catalyst - Hawthorne LLC· Oct 1, 2026 $30.10 Visit shop: Green Crack at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Oct 1, 2026 $30.10 See this shop: Green Crack at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer]· Oct 1, 2026 $30.10 Visit shop: Green Crack at 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer]· Oct 1, 2026 $30.10 Visit shop: Green Crack at 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ Casey Crow Collective· Oct 1, 2026 $30.10 Visit shop: Green Crack at Casey Crow Collective ↗ See all carriers Green Crack
5pc · 2.85g $32
$6.40/piece Updated Oct 2, 2026 Raw Garden
See all carriers Green Crack
5pc $34
$6.80/piece Updated Oct 2, 2026 Raw Garden Sativa
See all carriers Green Crack
5pc $35
$7/piece Updated Oct 1, 2026 Raw Garden
Preroll
See all carriers Green Crack
$35
$35/piece Updated Oct 1, 2026 Bamn
Prerolls
See all carriers Green Crack
2.5g $45
$45/piece Updated Sep 28, 2026 Raw Garden
Infused
See all carriers Green Crack
5pc $46
$9.20/piece Updated Oct 2, 2026 Heavy Hitters Sativa
Cartridges See all carriers Green Crack
5g $21.61 $8.65 Sale
$1.73/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
$10
$10/g Updated Oct 2, 2026 Chico Verde
See all carriers Green Crack
$10.12
$20.24/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Sativa
V3 Lqd
See all carriers Green Crack
1g $21.60 $10.80 Sale
$10.80/g Updated Sep 18, 2026 Cabo
See all carriers Green Crack
$12
$12/g Updated Oct 2, 2026 Propane
See all carriers Green Crack
1g $25.75 $12.87 Sale
$12.87/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
$14.04
$14.04/g Updated Oct 2, 2026 DIME BAG
See all carriers Green Crack
1g $14.40
$14.40/g Updated Oct 2, 2026 Cabo Sativa
Vapes
See all carriers Green Crack
$14.62
$14.62/g Updated Oct 2, 2026 BLOOM Sativa
510 Thread
See all carriers Green Crack
1g $39.10 $15.64 Sale
$15.64/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
$16
$16/g Updated Oct 2, 2026 DIME BAG
See all carriers Green Crack
$16.25
$16.25/g Updated Oct 2, 2026 Cabo Sativa
All-In-One
See all carriers Green Crack
1g $42.19 $16.87 Sale
$16.87/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
$17.43
$17.43/g Updated Oct 2, 2026 CAKE she hits different
See all carriers Green Crack
$17.50
$17.50/g Updated Oct 2, 2026 DIME BAG Sativa
All-In-One
See all carriers Green Crack
$18
$36/g Updated Oct 1, 2026 See all carriers Green Crack
$18.07
$18.07/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Sativa
V3 Lqd Aio
See all carriers Green Crack
$18.07
$18.07/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Sativa
V3 Lqd
See all carriers Green Crack
1g $18.50
$18.50/g Updated Oct 2, 2026 New Normal Sativa
See all carriers Green Crack
1000mg $25 $18.75 Sale
$18.75/g Updated Sep 18, 2026 BLOOM
See all carriers Green Crack
0.5g $20
$40/g Updated Oct 2, 2026 Stiiizy Sativa
0.5g Vape Carts & Pods
See all carriers Green Crack
$20.30
$20.30/g Updated Oct 2, 2026 BLOOM
Also at 7 other stores 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer]· Oct 1, 2026 $20.30 Visit shop: Green Crack at 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst - Lynwood LLC· Oct 2, 2026 $20.30 Visit shop: Green Crack at Catalyst - Lynwood LLC ↗ 4th Street Collective, Inc.· Oct 1, 2026 $20.30 Visit shop: Green Crack at 4th Street Collective, Inc. ↗ 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer]· Oct 1, 2026 $20.30 Visit shop: Green Crack at 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst - Hawthorne LLC· Oct 1, 2026 $20.30 Visit shop: Green Crack at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Oct 1, 2026 $21.75 See this shop: Green Crack at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → Casey Crow Collective· Oct 2, 2026 $21.75 Visit shop: Green Crack at Casey Crow Collective ↗ See all carriers Green Crack
$20.92
$20.92/g Updated Oct 2, 2026 The Plant Sativa
Live Resin
See all carriers Green Crack
1g $21
$21/g Updated Sep 18, 2026 Kushy Punch
See all carriers Green Crack
0.5g $25 $21.25 Sale
$42.50/g Updated Sep 18, 2026 Heirbloom Legacy Flower
See all carriers Green Crack
1g $45 $22.50 Sale
$22.50/g Updated Oct 2, 2026 turn Sativa
Vapes
See all carriers Green Crack
$23
$23/g Updated Oct 1, 2026 BLOOM BRAND
See all carriers Green Crack
1g $23
$23/g Updated Sep 18, 2026 CAKE she hits different
All-In-One
See all carriers Green Crack
$23.77
$23.77/g Updated Oct 2, 2026 Kushy Punch
See all carriers Green Crack
$48 $24 Sale
$24/g Updated Sep 18, 2026 turn Sativa
See all carriers Green Crack
$24.25
$24.25/g Updated Oct 1, 2026 DIME BAG
See all carriers Green Crack
$24.46
$24.46/g Updated Oct 2, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
1g $25
$25/g Updated Oct 2, 2026 Cake Sativa
Vapes
See all carriers Green Crack
$25
$50/g Updated Oct 2, 2026 Heirbloom Sativa
Ready To Use
See all carriers Green Crack
$25
$5/g Updated Oct 2, 2026 Stiiizy
Vapes
See all carriers Green Crack
$25
$25/g Updated Oct 1, 2026 Crystal Clear
See all carriers Green Crack
$25
$25/g Updated Oct 1, 2026 Full Spec
See all carriers Green Crack
1g $25
$25/g Updated Oct 2, 2026 Muha Meds Sativa
Vapes
See all carriers Green Crack
1g $26.09
$26.09/g Updated Sep 18, 2026 Chairman's Choice
See all carriers Green Crack
1g $38 $26.60 Sale
$26.60/g Updated Oct 2, 2026 Raw Garden Sativa
See all carriers Green Crack
1g $38 $26.60 Sale
$26.60/g Updated Sep 18, 2026 Raw Garden
See all carriers Green Crack
$27
$27/g Updated Oct 1, 2026 Gelato Seeds
See all carriers Green Crack
1g $27
$27/g Updated Sep 18, 2026 Kushy Punch
See all carriers Green Crack
$29
$29/g Updated Oct 1, 2026 Raw Garden Sativa
510 Thread
See all carriers Green Crack
$29.25
$29.25/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
$30
$30/g Updated Oct 1, 2026 Drip Sativa
See all carriers Green Crack
$30
$30/g Updated Oct 1, 2026 Crystal Clear
See all carriers Green Crack
$30
$30/g Updated Oct 1, 2026 The Plant
See all carriers Green Crack
$30.75
$30.75/g Updated Oct 1, 2026 Raw Garden
Also at 7 other stores 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer]· Oct 1, 2026 $30.75 Visit shop: Green Crack at 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ 4th Street Collective, Inc.· Oct 1, 2026 $30.75 Visit shop: Green Crack at 4th Street Collective, Inc. ↗ Catalyst - Hawthorne LLC· Oct 1, 2026 $30.75 Visit shop: Green Crack at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Oct 1, 2026 $30.75 See this shop: Green Crack at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → Catalyst - Lynwood LLC· Oct 2, 2026 $30.75 Visit shop: Green Crack at Catalyst - Lynwood LLC ↗ Casey Crow Collective· Oct 2, 2026 $30.75 Visit shop: Green Crack at Casey Crow Collective ↗ 11500 Vermont Holdings LLC· Oct 2, 2026 $30.75 Visit shop: Green Crack at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ See all carriers Green Crack
1g $31
$31/g Updated Oct 2, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
$31
$31/g Updated Sep 18, 2026 Twenty Two K / 22k
See all carriers Green Crack
$32
$32/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
$33
$33/g Updated Oct 2, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
1000mg $34
$34/g Updated Sep 18, 2026 BLOOM
See all carriers Green Crack
1g $34.79
$34.79/g Updated Sep 18, 2026 Chairman's Choice
See all carriers Green Crack
0.5g $35
$70/g Updated Oct 2, 2026 Heirbloom Legacy Flower Sativa
See all carriers Green Crack
1g $35
$35/g Updated Oct 2, 2026 Stiiizy Sativa
1g Vape Carts & Pods
See all carriers Green Crack
1g $36
$36/g Updated Oct 2, 2026 BLOOM Sativa
See all carriers Green Crack
1g $37.99
$37.99/g Updated Oct 1, 2026 turn Sativa
See all carriers Green Crack
$38
$38/g Updated Sep 18, 2026 Twenty Two K / 22k
See all carriers Green Crack
$39.61
$39.61/g Updated Oct 2, 2026 Stiiizy
See all carriers Green Crack
1g $40
$40/g Updated Oct 2, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
$40
$40/g Updated Oct 1, 2026 turn
See all carriers Green Crack
1g $40
$40/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Green Crack
$40
$40/g Updated Sep 18, 2026 The Plant
See all carriers Green Crack
$40
$40/g Updated Oct 1, 2026 turn Sativa
All-In-One
See all carriers Green Crack
$40
$40/g Updated Oct 1, 2026 Optimum Extracts
See all carriers Green Crack
$40
$40/g Updated Sep 18, 2026 ALMORA
See all carriers Green Crack
$41.67
$41.67/g Updated Oct 2, 2026 Raw Garden
510 Thread
See all carriers Green Crack
1g $42
$42/g Updated Oct 2, 2026 Timeless Vapes Sativa
See all carriers Green Crack
1g $44
$44/g Updated Oct 2, 2026 Raw Garden Sativa
1g Vape Carts & Pods
See all carriers Green Crack
1g $44
$44/g Updated Sep 18, 2026 Raw Garden
See all carriers Green Crack
1g $45
$45/g Updated Oct 2, 2026 BLOOM Sativa
Vapes
See all carriers Green Crack
1g $53
$53/g Updated Oct 2, 2026 turn Sativa
1g Vape Carts & Pods
See all carriers Green Crack
$55
$55/g Updated Oct 1, 2026 Muha Meds
Vape Cartridges
Concentrates See all carriers Green Crack
$10
$10/g Updated Oct 2, 2026 Smoove
Live Resin
See all carriers Green Crack
$18.73 $13.11 Sale
$13.11/g Updated Sep 18, 2026 Raw Garden
Sauce Concentrate
See all carriers Green Crack
$15
$15/g Updated Oct 1, 2026 Smoakland
Concentrate
See all carriers Green Crack
1g $22.75 $15.93 Sale
$15.93/g Updated Oct 2, 2026 Raw Garden Indica
Concentrate Live Resins Live_resin
See all carriers Green Crack
$22.75 $15.93 Sale
$15.93/g Updated Sep 18, 2026 Raw Garden
Sauce
See all carriers Green Crack
1g $17
$17/g Updated Oct 2, 2026 Smoove Sativa
Concentrate
See all carriers Green Crack
$18
$18/g Updated Oct 1, 2026 Playa Grande Cannabis Co.
Concentrate
See all carriers Green Crack
$20.60
$20.60/g Updated Oct 2, 2026 Raw Garden
Concentrate
See all carriers Green Crack
1g $22
$22/g Updated Oct 2, 2026 Raw Garden Sativa
Concentrate
See all carriers Green Crack
$23
$23/g Updated Oct 1, 2026 Cabo
Concentrate
See all carriers Green Crack
$25
$25/g Updated Oct 2, 2026 Home Grown
Concentrate
See all carriers Green Crack
$27.50
$27.50/g Updated Oct 2, 2026 Raw Garden
Concentrate
See all carriers Green Crack
$38
$380/g Updated Oct 2, 2026 Raw Garden
See all carriers Green Crack
$40
$40/g Updated Oct 2, 2026 turn Sativa
Edibles See all carriers Green Crack
10mg · 10pk $17.32 $13.86 Sale
$1.39/mg Updated Sep 18, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Green Crack
20mg · 5pk $20.21 $16.17 Sale
$0.81/mg Updated Sep 18, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Green Crack
100mg $19
$0.19/mg Updated Oct 2, 2026 Heavy Hitters Sativa
Edibles
See all carriers Green Crack
100mg · 5pk $19.60
$0.20/mg Updated Oct 1, 2026 Heavy Hitters
Edible
Also at 7 other stores 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer]· Oct 1, 2026 $19.60 Visit shop: Green Crack at 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst - Hawthorne LLC· Oct 1, 2026 $19.60 Visit shop: Green Crack at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ Catalyst - Lynwood LLC· Oct 2, 2026 $19.60 Visit shop: Green Crack at Catalyst - Lynwood LLC ↗ 11500 Vermont Holdings LLC· Oct 2, 2026 $19.60 Visit shop: Green Crack at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ 4th Street Collective, Inc.· Oct 1, 2026 $19.60 Visit shop: Green Crack at 4th Street Collective, Inc. ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Oct 1, 2026 $23.80 See this shop: Green Crack at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → Casey Crow Collective· Oct 2, 2026 $23.80 Visit shop: Green Crack at Casey Crow Collective ↗ See all carriers Green Crack
$22
$22/mg Updated Oct 2, 2026 Heavy Hitters
Edible
See all carriers Green Crack
1pk $23
$23/mg Updated Sep 18, 2026 Heavy Hitters