Home / Los Angeles / Jack Herer Jack Herer ranges $4–$150 across 191 dispensaries in Los Angeles, cheapest $4 at Green Earth Vitality Corporation [Equity Retailer], as of Sep 30, 2026.
Updated Sep 30, 2026
How much does Jack Herer cost in other regions?→ uplifted energetic focused happy creative Jack Herer is a sativa-leaning hybrid bred by Sensi Seeds in the Netherlands in the mid-1990s, crossing Haze with Northern Lights #5 and Shiva Skunk. The cultivar is named for the cannabis activist Jack Herer, author of "The Emperor Wears No Clothes" — one of the founding texts of the modern legalization movement. Jack Herer has won multiple Cannabis Cup placements and remains one of the most-recognized cerebral sativas in legal markets worldwide. The aroma layers pine and spice over earthy citrus. Effects are energetic, focus-oriented, and cerebral, with minimal body component. THC tests commonly land in the 18-23% range. The cultivar is a parent of dozens of modern sativa hybrids.
Dispensaries 191
in Los Angeles
Products 648
in stock
Price range $4–$161
in Los Angeles
All648 Flower121 Pre-Rolls174 Cartridges268 Concentrates32 Edibles53 Flower See all carriers Jack Herer
1g $8
$8/g Updated Sep 30, 2026 Red Moon - Sativa
See all carriers Jack Herer
3.5g $8.64
$2.47/g Updated Sep 17, 2026 Originals Indica
Buds
Also at 10 other stores The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne· Sep 17, 2026 $23.75 See this shop: Jack Herer at The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne → The Artist Tree Dispensary Koreatown· Sep 18, 2026 $23.75 See this shop: Jack Herer at The Artist Tree Dispensary Koreatown → The Artist Tree Dispensary West Hollywood· Sep 17, 2026 $23.75 See this shop: Jack Herer at The Artist Tree Dispensary West Hollywood → PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $37.50 See this shop: Jack Herer at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → La Organic Pharmacy Inc.· Sep 18, 2026 $42 Visit shop: Jack Herer at La Organic Pharmacy Inc. ↗ The Chronic· Sep 17, 2026 $42 See this shop: Jack Herer at The Chronic → Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower· Sep 17, 2026 $44 See this shop: Jack Herer at Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower → Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $44 See this shop: Jack Herer at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $52 See this shop: Jack Herer at LA Kush - Los Angeles → Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $55 Visit shop: Jack Herer at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Jack Herer
$10
$10/g Updated Sep 30, 2026 Sativa
See all carriers Jack Herer
1g $10
$10/g Updated Sep 24, 2026 Hierba
N/A
See all carriers Jack Herer
3.5g $27.78 $11.12 Sale
$3.18/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Jack Herer
$15
$12.50/g Updated Sep 30, 2026 Gelato Seeds
See all carriers Jack Herer
3.5g $15
$4.29/g Updated Sep 17, 2026 SUNNY HAZE Indica
Buds
See all carriers Jack Herer
$15
$7.50/g Updated Sep 30, 2026 Black Mamba Joints
See all carriers Jack Herer
2g $15
$7.50/g Updated Sep 17, 2026 Sugarbudz Indica
Buds
See all carriers Jack Herer
3.5g $17.95
$5.13/g Updated Sep 17, 2026 [STIIIZY] Indica
See all carriers Jack Herer
7g $20
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 Cream Indica
Ground Shake
See all carriers Jack Herer
3.5g $32 $20.80 Sale
$5.94/g Updated Sep 18, 2026 Fields Family Farmz Indica
Buds
See all carriers Jack Herer
5g $21.58
$4.32/g Updated Sep 17, 2026 Okie Nugz 5g MoonRocks Indica
See all carriers Jack Herer
3.5g $24.50
$7/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Jack Herer
$25
$5/g Updated Sep 17, 2026 GSC - Indica
See all carriers Jack Herer
3.5g $25
$7.14/g Updated Sep 17, 2026 Sticky Indica
Buds
See all carriers Jack Herer
3.5g $25
$7.14/g Updated Sep 24, 2026 Hierba Sativa
See all carriers Jack Herer
7g $30 $26.10 Sale
$3.73/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Jack Herer
$27.54
$7.87/g Updated Sep 17, 2026 Pearl Pharma Indica
Buds
See all carriers Jack Herer
2g $28
$14/g Updated Sep 29, 2026 Humboldt Family Farms Sativa
Also at 6 other stores Tat Koreatown LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $28 Visit shop: Jack Herer at Tat Koreatown LLC [Equity Retailer] ↗ The Van Nuys Group, LLC· Sep 30, 2026 $28 Visit shop: Jack Herer at The Van Nuys Group, LLC ↗ Tat Koreatown LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $105 Visit shop: Jack Herer at Tat Koreatown LLC [Equity Retailer] ↗ Tat Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $105 Visit shop: Jack Herer at Tat Hawthorne LLC ↗ The Artist Tree Oxnard Dispensary· Sep 29, 2026 $105 See this shop: Jack Herer at The Artist Tree Oxnard Dispensary → The Van Nuys Group, LLC· Sep 30, 2026 $105 Visit shop: Jack Herer at The Van Nuys Group, LLC ↗ See all carriers Jack Herer
3.5g $28.81
$8.23/g Updated Sep 17, 2026 Cana Indica
See all carriers Jack Herer
3.5g $30
$8.57/g Updated Sep 18, 2026 POSIE - INDOOR Indica
See all carriers Jack Herer
14g $30
$2.14/g Updated Sep 19, 2026 818 Enjoy Sativa
Whole-Flower
See all carriers Jack Herer
7g $33
$4.71/g Updated Sep 17, 2026 Glass House Farms Indica
See all carriers Jack Herer
3.5g $55 $33 Sale
$9.43/g Updated Sep 17, 2026 A Golden State Indica
Buds
See all carriers Jack Herer
3.5g $47.68 $33.38 Sale
$9.54/g Updated Sep 18, 2026 CAM Indica
Buds
See all carriers Jack Herer
7g $34.99
$5/g Updated Sep 17, 2026 Lil' Buzzies - Indica
Smalls
See all carriers Jack Herer
3.5g $35
$10/g Updated Sep 30, 2026 Green Earth Co. Sativa
See all carriers Jack Herer
3.5g $35
$10/g Updated Sep 17, 2026 MOLLYZ Indica
Buds
See all carriers Jack Herer
7g $35
$5/g Updated Sep 17, 2026 Best Buds Indica
See all carriers Jack Herer
3.5g $36
$10.29/g Updated Sep 30, 2026 818 BRANDS
Flowers
See all carriers Jack Herer
7g $36.52
$5.22/g Updated Sep 18, 2026 Heritage Indica
Smalls
See all carriers Jack Herer
3.5g $46 $36.80 Sale
$10.51/g Updated Sep 18, 2026 Northern Harvest Indica
Buds
See all carriers Jack Herer
3.5g $37
$10.57/g Updated Sep 17, 2026 818 BRANDS Indica
Buds
See all carriers Jack Herer
20g $39.99
$2/g Updated Sep 17, 2026 NUGGIES Indica
Smalls
See all carriers Jack Herer
5g $49.99 $39.99 Sale
$8/g Updated Sep 17, 2026 High Five - Indica
See all carriers Jack Herer
14g $40
$2.86/g Updated Sep 24, 2026 Sparkiez Sativa
See all carriers Jack Herer
3.5g $40
$11.43/g Updated Sep 29, 2026 Northern Harvest
See all carriers Jack Herer
5g $40
$8/g Updated Sep 17, 2026 VALLEY VERDE - Indica
Buds
See all carriers Jack Herer
3.5g $44.99 $40 Sale
$11.43/g Updated Sep 17, 2026 Jack Herer (Reserve) [S] Indica
See all carriers Jack Herer
$41.99
$12/g Updated Sep 30, 2026 Northern Harvest Sativa
Pre-Pack
See all carriers Jack Herer
1g $42.50
$42.50/g Updated Sep 29, 2026 Originals Sativa
See all carriers Jack Herer
5g $45
$9/g Updated Sep 17, 2026 Sugarbudz Indica
Buds
See all carriers Jack Herer
$45
$4.50/g Updated Sep 17, 2026 GSC - Indica
See all carriers Jack Herer
$45
$6.43/g Updated Sep 30, 2026 Sativa
See all carriers Jack Herer
$45.37
$12.96/g Updated Sep 30, 2026 CAM Sativa
See all carriers Jack Herer
3.5g $50
$14.29/g Updated Sep 17, 2026 Snowtill Indica
Buds
See all carriers Jack Herer
7g $50
$7.14/g Updated Sep 19, 2026 818 Enjoy Sativa
Small-Buds Smalls
See all carriers Jack Herer
$50
$50/g Updated Sep 30, 2026 Alien Labs
See all carriers Jack Herer
$50
$14.29/g Updated Sep 18, 2026 Sticky Indica
See all carriers Jack Herer
7g $60
$8.57/g Updated Sep 18, 2026 Sticky Indica
Ground Shake
See all carriers Jack Herer
7g $76 $60.80 Sale
$8.69/g Updated Sep 18, 2026 CAM Indica
Buds
See all carriers Jack Herer
14g $64.99
$4.64/g Updated Sep 17, 2026 Side Hustle Indica
See all carriers Jack Herer
14g $65.21
$4.66/g Updated Sep 18, 2026 Heritage Indica
Smalls
See all carriers Jack Herer
14g $74.99
$5.36/g Updated Sep 17, 2026 Dope St. Exotics Indica
See all carriers Jack Herer
14g $85 $76.50 Sale
$5.46/g Updated Sep 29, 2026 We Roll Up Hybrid
Smalls
See all carriers Jack Herer
14g $80
$5.71/g Updated Sep 17, 2026 Daze Off CA Indica
Smalls
See all carriers Jack Herer
$90
$6.43/g Updated Sep 30, 2026 Sativa
See all carriers Jack Herer
28g $99 $90.09 Sale
$3.22/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Jack Herer
14g $95
$6.79/g Updated Sep 30, 2026 Green Earth Co. Sativa
See all carriers Jack Herer
28g $100
$3.57/g Updated Sep 29, 2026 Tahoe Harvest Collection™️ Sativa
Flowers
See all carriers Jack Herer
14g $140 $105 Sale
$7.50/g Updated Sep 17, 2026 CAM Indica
Buds
See all carriers Jack Herer
28g $115
$4.11/g Updated Sep 17, 2026 SUNNY HAZE Indica
Buds
See all carriers Jack Herer
$120
$4.29/g Updated Sep 17, 2026 GSC - Indica
See all carriers Jack Herer
$150
$5.36/g Updated Sep 30, 2026 Sativa
Pre-Rolls See all carriers Jack Herer
1g $4
$4/piece Updated Sep 30, 2026 Moonland Cannabis Sativa
See all carriers Jack Herer
0.5g $5
$5/piece Updated Sep 17, 2026 Smoakland Hybrid
Infused
See all carriers Jack Herer
$5
$5/piece Updated Sep 29, 2026 Awesome Dope Sativa
Flower
See all carriers Jack Herer
1.2g $10 $5 Sale
$5/piece Updated Sep 17, 2026 Black Mamba Cannabis Hybrid
Infused
See all carriers Jack Herer
$5.75
$5.75/piece Updated Sep 30, 2026 lolo
Preroll
See all carriers Jack Herer
0.7g $6
$6/piece Updated Sep 18, 2026 hashtag Hybrid
Infused
See all carriers Jack Herer
$7
$7/piece Updated Sep 30, 2026 Gelato Sativa
Infused
See all carriers Jack Herer
1.2g $11 $7.15 Sale
$7.15/piece Updated Sep 18, 2026 Black Mamba Hybrid
Infused
See all carriers Jack Herer
2g $10 $7.50 Sale
$7.50/piece Updated Sep 17, 2026 Black Mamba Cannabis Hybrid
Infused
See all carriers Jack Herer
1g $8.19
$8.19/piece Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb Hybrid
Infused
See all carriers Jack Herer
0.7g $10
$10/piece Updated Sep 19, 2026 Awesome Dope Sativa
See all carriers Jack Herer
$10
$10/piece Updated Sep 30, 2026 Ol' Skool Sativa
See all carriers Jack Herer
1.2g $10
$10/piece Updated Sep 18, 2026 West Coast Cure Hybrid
Infused
See all carriers Jack Herer
1.2g $11
$11/piece Updated Sep 17, 2026 Gelato Hybrid
Infused
See all carriers Jack Herer
1.3g $16 $11.20 Sale
$11.20/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
Also at 14 other stores Palladium Alliance, LLC· Sep 17, 2026 $12.60 Visit shop: Jack Herer at Palladium Alliance, LLC ↗ Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $13.30 Visit shop: Jack Herer at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Off the Charts· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Jack Herer at Off the Charts ↗ OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Jack Herer at OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD → Catalyst Cannabis Dispensary South LA - Figueroa· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Jack Herer at Catalyst Cannabis Dispensary South LA - Figueroa → Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $16.19 Visit shop: Jack Herer at Medical Caregivers Company ↗ Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $16.20 See this shop: Jack Herer at Leaf and Lion - Long Beach → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $17 See this shop: Jack Herer at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $17 See this shop: Jack Herer at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Jack Herer at STIIIZY Atlantic → Dragonfly Wellness Center· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Jack Herer at Dragonfly Wellness Center → PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $19 See this shop: Jack Herer at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → CCA California Caregivers Alliance· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Jack Herer at CCA California Caregivers Alliance → The Drop LA· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Jack Herer at The Drop LA → See all carriers Jack Herer
$11.99
$11.99/piece Updated Sep 17, 2026 Quiet Kings Hybrid
Infused
See all carriers Jack Herer
2pc · 2.4g $15 $12 Sale
$6/piece Updated Sep 17, 2026 Black Mamba Cannabis Hybrid
Infused
See all carriers Jack Herer
$12.10
$12.10/piece Updated Sep 29, 2026 Papa's Herb
Flower
See all carriers Jack Herer
1.5g $17.50 $12.25 Sale
$12.25/piece Updated Sep 17, 2026 Sluggers Hit Hybrid
Infused Infused Pre Roll
Also at 12 other stores Urban Smoke La LLC· Sep 18, 2026 $12.35 Visit shop: Jack Herer at Urban Smoke La LLC ↗ Stilo Supply· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Jack Herer at Stilo Supply → OG NATION· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Jack Herer at OG NATION → Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $14 Visit shop: Jack Herer at Vvs Panorama LLC ↗ High-Land Cannabis, LLC [Equity Retailer]· Sep 29, 2026 $14.40 Visit shop: Jack Herer at High-Land Cannabis, LLC [Equity Retailer] ↗ Good Times Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $14.45 Visit shop: Jack Herer at Good Times Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ The Chronic· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Jack Herer at The Chronic → The 18629 LLC· Sep 18, 2026 $18 Visit shop: Jack Herer at The 18629 LLC ↗ Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $18 Visit shop: Jack Herer at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $18.90 Visit shop: Jack Herer at Medical Caregivers Company ↗ La Wonderland Caregivers Inc.· Sep 17, 2026 $19 Visit shop: Jack Herer at La Wonderland Caregivers Inc. ↗ PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Jack Herer at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → See all carriers Jack Herer
2pc $14
$7/piece Updated Sep 30, 2026 Black Mamba Cannabis
Infused Pre Roll
See all carriers Jack Herer
1g $14
$14/piece Updated Sep 29, 2026 CAM Sativa
See all carriers Jack Herer
7pc $14
$2/piece Updated Sep 30, 2026 Sparkiez
Preroll
See all carriers Jack Herer
$15
$15/piece Updated Sep 30, 2026 Sluggers Hit Sativa
See all carriers Jack Herer
$15
$15/piece Updated Sep 29, 2026 Ganjeez Sativa
See all carriers Jack Herer
3pc · 0.5g $35.10 $17.55 Sale
$5.85/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Jack Herer
1.5g $18
$18/piece Updated Sep 29, 2026 Sluggers Hit Sativa
See all carriers Jack Herer
1.5g $18
$18/piece Updated Sep 30, 2026 Sluggers Sativa
See all carriers Jack Herer
4g $36 $18 Sale
$18/piece Updated Sep 17, 2026 Drippz Hybrid
Infused
See all carriers Jack Herer
0.5g $32 $19.20 Sale
$19.20/piece Updated Sep 29, 2026 Jeeter Sativa
Infused
See all carriers Jack Herer
1g $30 $19.50 Sale
$19.50/piece Updated Sep 16, 2026 Heavy Hitters Hybrid
Infused
See all carriers Jack Herer
4pc · 0.75g $28 $19.60 Sale
$4.90/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
Also at 12 other stores Catalyst Cannabis Dispensary El Monte· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Jack Herer at Catalyst Cannabis Dispensary El Monte → Traditional - DTLA· Sep 17, 2026 $23.34 See this shop: Jack Herer at Traditional - DTLA → Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $25.93 Visit shop: Jack Herer at Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $25.93 Visit shop: Jack Herer at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Jack Herer at Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Jack Herer at Off The Charts - Eagle Rock → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Jack Herer at Off The Charts - Cudahy → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $33 Visit shop: Jack Herer at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ Dragonfly Wellness Center· Sep 17, 2026 $34 See this shop: Jack Herer at Dragonfly Wellness Center → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $34 See this shop: Jack Herer at STIIIZY Downtown LA → Dtpg Collective· Sep 17, 2026 $35.65 See this shop: Jack Herer at Dtpg Collective → The Ounce· Sep 17, 2026 $36.30 See this shop: Jack Herer at The Ounce → See all carriers Jack Herer
5pc · 2.5g $20
$4/piece Updated Sep 17, 2026 Daze Off CA Hybrid
Infused
See all carriers Jack Herer /
2pc · 2.4g $20
$10/piece Updated Sep 30, 2026 Black Mamba Sativa
See all carriers Jack Herer
5pc $21
$4.20/piece Updated Sep 30, 2026 Sativa
See all carriers Jack Herer
1.3g $27 $21.06 Sale
$21.06/piece Updated Sep 18, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Jack Herer
1.5g $22
$22/piece Updated Sep 30, 2026 Sluggers Sativa
Infused
See all carriers Jack Herer
5pc · 3.5g $35 $22.75 Sale
$4.55/piece Updated Sep 18, 2026 Sluggers Hit Hybrid
Infused
Also at 30 other stores OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Jack Herer at OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD → The Artist Tree Dispensary West Hollywood· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Jack Herer at The Artist Tree Dispensary West Hollywood → Stilo Supply· Sep 17, 2026 $25.90 See this shop: Jack Herer at Stilo Supply → STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $28.88 See this shop: Jack Herer at STIIIZY Atlantic → Robertson Caregivers Beverlywood· Sep 18, 2026 $28.90 See this shop: Jack Herer at Robertson Caregivers Beverlywood → Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $31 Visit shop: Jack Herer at Vvs Panorama LLC ↗ Valley Verde· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Jack Herer at Valley Verde ↗ Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $34.30 Visit shop: Jack Herer at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Off the Charts· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Jack Herer at Off the Charts ↗ The Cure Company - South LA· Sep 17, 2026 $35.65 See this shop: Jack Herer at The Cure Company - South LA → OG NATION· Sep 17, 2026 $36 See this shop: Jack Herer at OG NATION → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $36 See this shop: Jack Herer at Off The Charts - Cudahy → Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $36 Visit shop: Jack Herer at Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer] ↗ Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $36.40 See this shop: Jack Herer at Higher Ground - Baldwin Park → HYPERWOLF· Sep 17, 2026 $37 See this shop: Jack Herer at HYPERWOLF → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Jack Herer at Off The Charts - Artesia → Lemonnade Van Nuys· Sep 17, 2026 $40 Visit shop: Jack Herer at Lemonnade Van Nuys ↗ La Flora Organica [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $40.40 Visit shop: Jack Herer at La Flora Organica [Equity Retailer] ↗ LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $41.06 See this shop: Jack Herer at LA Kush - Los Angeles → The Ounce· Sep 17, 2026 $41.80 See this shop: Jack Herer at The Ounce → Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $42.05 Visit shop: Jack Herer at Armla One, Inc. ↗ Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $44 Visit shop: Jack Herer at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ The 18629 LLC· Sep 18, 2026 $45 Visit shop: Jack Herer at The 18629 LLC ↗ Evergreen Cannabis Dispensary· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Jack Herer at Evergreen Cannabis Dispensary → Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $45.01 Visit shop: Jack Herer at Medical Caregivers Company ↗ Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $50 See this shop: Jack Herer at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → Lizbor, Inc.· Sep 17, 2026 $50 Visit shop: Jack Herer at Lizbor, Inc. ↗ PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $50 See this shop: Jack Herer at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $55 See this shop: Jack Herer at Herbal Relief Caregivers → CCA California Caregivers Alliance· Sep 17, 2026 $55 See this shop: Jack Herer at CCA California Caregivers Alliance → See all carriers Jack Herer
5pc · 3.5g $23
$4.60/piece Updated Sep 29, 2026 Awesome Dope Sativa
Flower
See all carriers Jack Herer
5pc · 65g $33 $24.75 Sale
$4.95/piece Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure Hybrid
Infused
See all carriers Jack Herer
7pc $25
$3.57/piece Updated Sep 18, 2026 Moonchiez Hybrid
Infused
See all carriers Jack Herer
$27
$27/piece Updated Sep 17, 2026 Hashish Hybrid
Infused
See all carriers Jack Herer
$34 $27.20 Sale
$27.20/piece Updated Sep 30, 2026 West Coast Cure Sativa
Infused
See all carriers Jack Herer
5pc $30
$6/piece Updated Sep 17, 2026 Fridaze Hybrid
Infused
See all carriers Jack Herer
5pc · 6g $38.55 $30.84 Sale
$6.17/piece Updated Sep 17, 2026 Black Mamba Cannabis Hybrid
Infused
See all carriers Jack Herer
14pc $33.50
$2.39/piece Updated Sep 30, 2026 Sparkiez
Preroll
See all carriers Jack Herer
5pc $35.50
$7.10/piece Updated Sep 30, 2026 California Artisanal Medicine
Preroll
See all carriers Jack Herer
5pc · 0.5g $35.80
$7.16/piece Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters Hybrid
Infused
See all carriers Jack Herer
5pc · 3.5g $36
$7.20/piece Updated Sep 30, 2026 CAM
See all carriers Jack Herer
5pc $36.01
$7.20/piece Updated Sep 30, 2026 Sluggers Hit Sativa
Infused Pre Roll
See all carriers Jack Herer
5pc $36.01
$7.20/piece Updated Sep 30, 2026 CAM Sativa
See all carriers Jack Herer
5pc · 3.5g $36.23
$7.25/piece Updated Sep 26, 2026 Sluggers
See all carriers Jack Herer
3pc · 2g $40
$13.33/piece Updated Sep 30, 2026 Jeeter
See all carriers Jack Herer
5pc $40
$8/piece Updated Sep 30, 2026 Sluggers Official Retail
Preroll
See all carriers Jack Herer
5pc $40
$8/piece Updated Sep 30, 2026 Sluggers Hit
Infused Pre-Roll Single
See all carriers Jack Herer
5pc $40
$8/piece Updated Sep 29, 2026 CAM Sativa
See all carriers Jack Herer
14pc · 7g $43
$3.07/piece Updated Sep 29, 2026 Awesome Dope Sativa
Flower
See all carriers Jack Herer
5pc · 3g $45
$9/piece Updated Sep 30, 2026 Gelato Sativa
Preroll
See all carriers Jack Herer
5pc $45
$9/piece Updated Sep 29, 2026 Sluggers Hit Sativa
See all carriers Jack Herer
5pc · 3.5g $50
$10/piece Updated Sep 19, 2026 CAM Sativa
See all carriers Jack Herer
$54
$54/piece Updated Sep 28, 2026 Sluggers
See all carriers Jack Herer
5pc · 3.5g $55
$11/piece Updated Sep 30, 2026 Sluggers Hit Sativa
Pre-Rolls & Blunts
See all carriers Jack Herer
5pc · 3.5g $56.46
$11.29/piece Updated Sep 29, 2026 Sluggers
Flower
Cartridges See all carriers Jack Herer
1g $18.01 $9 Sale
$9/g Updated Sep 17, 2026 Big Chief
Also at 19 other stores La Greenplanet LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $14.40 Visit shop: Jack Herer at La Greenplanet LLC [Equity Retailer] ↗ Euphoros· Sep 18, 2026 $14.40 See this shop: Jack Herer at Euphoros → ZZFLUX· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Jack Herer at ZZFLUX → Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $15 Visit shop: Jack Herer at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $15.44 Visit shop: Jack Herer at Medical Caregivers Company ↗ The Cure Company - South LA· Sep 17, 2026 $15.88 See this shop: Jack Herer at The Cure Company - South LA → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $15.89 Visit shop: Jack Herer at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Jack Herer at Off The Charts - Eagle Rock → OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Jack Herer at OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD → OG NATION· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Jack Herer at OG NATION → Highway DTLA (South LA)· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Jack Herer at Highway DTLA (South LA) → Off the Charts· Sep 17, 2026 $17 Visit shop: Jack Herer at Off the Charts ↗ Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Jack Herer at Off The Charts - Artesia → The Ounce· Sep 17, 2026 $19.80 See this shop: Jack Herer at The Ounce → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Jack Herer at Off The Charts - Bell Gardens → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Jack Herer at Off The Charts - Cudahy → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Jack Herer at Off the Charts - Harbor City → Big Chief Cannabis Dispensary· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Jack Herer at Big Chief Cannabis Dispensary → Fuego· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Jack Herer at Fuego → See all carriers Jack Herer
1g $19.55 $9.77 Sale
$9.77/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
Also at 23 other stores Rdc Collective Corp.· Sep 17, 2026 $13.68 Visit shop: Jack Herer at Rdc Collective Corp. ↗ The Syndicate - Woodland Hills· Sep 17, 2026 $13.68 See this shop: Jack Herer at The Syndicate - Woodland Hills → Off the Charts· Sep 17, 2026 $14 Visit shop: Jack Herer at Off the Charts ↗ Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $15 See this shop: Jack Herer at Leaf and Lion - Long Beach → Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $15.60 Visit shop: Jack Herer at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ ZZFLUX· Sep 17, 2026 $15.60 See this shop: Jack Herer at ZZFLUX → Weed Lane· Sep 17, 2026 $15.85 See this shop: Jack Herer at Weed Lane → The Cure Company - South LA· Sep 17, 2026 $17.43 See this shop: Jack Herer at The Cure Company - South LA → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $19 See this shop: Jack Herer at Varda - Dispensary → The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne· Sep 17, 2026 $19.80 See this shop: Jack Herer at The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $19.83 See this shop: Jack Herer at Long Beach Green Room → Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Jack Herer at Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Jack Herer at Off The Charts - Dispensary in McFarland → OG Time· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Jack Herer at OG Time → Valley Verde· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Jack Herer at Valley Verde ↗ Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Jack Herer at Mr. Nice Guy → OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Jack Herer at OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD → Catalyst Cannabis Dispensary South LA - Figueroa· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Jack Herer at Catalyst Cannabis Dispensary South LA - Figueroa → Trinity Ma Inc.· Sep 17, 2026 $24 Visit shop: Jack Herer at Trinity Ma Inc. ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Jack Herer at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Jack Herer at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → The Ounce· Sep 17, 2026 $24.20 See this shop: Jack Herer at The Ounce → Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Jack Herer at Superior Herbal Health, LLC → See all carriers Jack Herer
$10.12
$10.12/g Updated Sep 30, 2026 Side Hustle
Thc
See all carriers Jack Herer
1g $21.60 $10.80 Sale
$10.80/g Updated Sep 18, 2026 Cabo
Also at 13 other stores Bread Farms· Sep 17, 2026 $13.47 See this shop: Jack Herer at Bread Farms → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Jack Herer at Off The Charts - Eagle Rock → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Jack Herer at Off The Charts - Cudahy → Off the Charts· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Jack Herer at Off the Charts ↗ Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Jack Herer at Off The Charts - Bell Gardens → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Jack Herer at Off the Charts - Harbor City → SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance· Sep 18, 2026 $16.15 See this shop: Jack Herer at SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance → Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $18 Visit shop: Jack Herer at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ CannaCruz - Watsonville· Sep 18, 2026 $18 See this shop: Jack Herer at CannaCruz - Watsonville → Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $18.99 Visit shop: Jack Herer at Medical Caregivers Company ↗ Highland Park Patient Collective, Inc.· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Jack Herer at Highland Park Patient Collective, Inc. ↗ The Drop LA· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Jack Herer at The Drop LA → Greenlight Discount Pharmacy· Sep 17, 2026 $20.70 Visit shop: Jack Herer at Greenlight Discount Pharmacy ↗ See all carriers Jack Herer
$11
$11/g Updated Sep 30, 2026 Side Hustle
See all carriers Jack Herer
1g $16 $11.20 Sale
$11.20/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
See all carriers Jack Herer
$12
$12/g Updated Sep 30, 2026 Propane
See all carriers Jack Herer
1g $13
$13/g Updated Sep 17, 2026 Micro Greenz
See all carriers Jack Herer
$13.68
$13.68/g Updated Sep 30, 2026 Cabo Sativa
All-In-One
See all carriers Jack Herer
1g $14
$14/g Updated Sep 18, 2026 Side Hustle Sativa
See all carriers Jack Herer
1g $14.40
$14.40/g Updated Sep 17, 2026 Allswell
See all carriers Jack Herer
1g $14.40
$14.40/g Updated Sep 30, 2026 Cabo Sativa
Vapes
See all carriers Jack Herer
1000mg $29.24 $14.62 Sale
$14.62/g Updated Sep 17, 2026 BLOOM
Also at 12 other stores Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $18.75 See this shop: Jack Herer at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → SWED A SNOOP DOGG Dispensary - LBC· Sep 18, 2026 $20.25 See this shop: Jack Herer at SWED A SNOOP DOGG Dispensary - LBC → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $21 See this shop: Jack Herer at Varda - Dispensary → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $21 See this shop: Jack Herer at STIIIZY Downtown LA → Rebud - San Pedro· Sep 17, 2026 $25.65 See this shop: Jack Herer at Rebud - San Pedro → Green Goddess Collective· Sep 17, 2026 $26.40 See this shop: Jack Herer at Green Goddess Collective → HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont· Sep 17, 2026 $27.99 See this shop: Jack Herer at HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont → Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville· Sep 17, 2026 $27.99 See this shop: Jack Herer at Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville → Rebud North Hollywood· Sep 17, 2026 $28.50 Visit shop: Jack Herer at Rebud North Hollywood ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Jack Herer at Off the Charts - Harbor City → Malibu Community Collective Inc.· Sep 18, 2026 $32 Visit shop: Jack Herer at Malibu Community Collective Inc. ↗ Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $36 Visit shop: Jack Herer at Lax Cc, Inc. ↗ See all carriers Jack Herer
$15
$15/g Updated Sep 27, 2026 Big Chief
510 Thread
See all carriers Jack Herer
1g $15
$15/g Updated Sep 17, 2026 Muha Meds
See all carriers Jack Herer
1g $15
$15/g Updated Sep 17, 2026 Muha Meds
See all carriers Jack Herer
1g $18 $15 Sale
$15/g Updated Sep 17, 2026 Greenline Sativa
See all carriers Jack Herer
$15.18
$15.18/g Updated Sep 30, 2026 BLOOM Sativa
Thc
See all carriers Jack Herer
1g $16
$16/g Updated Sep 17, 2026 Tutti Sativa
See all carriers Jack Herer
5g $21 $16 Sale
$3.20/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Jack Herer
1g $23 $16.10 Sale
$16.10/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
See all carriers Jack Herer
1g $24 $16.80 Sale
$16.80/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
See all carriers Jack Herer
1g $34 $17 Sale
$17/g Updated Sep 30, 2026 Papa's Herb Sativa
Vapes
See all carriers Jack Herer
1000mg $34.80 $17.40 Sale
$17.40/g Updated Sep 17, 2026 BLOOM
Also at 17 other stores Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $21.75 See this shop: Jack Herer at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $21.75 See this shop: Jack Herer at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → Catalyst Cannabis Dispensary El Monte· Sep 17, 2026 $21.75 See this shop: Jack Herer at Catalyst Cannabis Dispensary El Monte → Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $22.50 Visit shop: Jack Herer at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Jack Herer at STIIIZY Downtown LA → La Wonderland Caregivers Inc.· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Jack Herer at La Wonderland Caregivers Inc. ↗ Mota Inc.· Sep 18, 2026 $32.09 Visit shop: Jack Herer at Mota Inc. ↗ Rebud North Hollywood· Sep 17, 2026 $33 Visit shop: Jack Herer at Rebud North Hollywood ↗ The Ounce· Sep 17, 2026 $33 See this shop: Jack Herer at The Ounce → Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $33 Visit shop: Jack Herer at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ Rebud - San Pedro· Sep 17, 2026 $33 See this shop: Jack Herer at Rebud - San Pedro → Off the Charts· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Jack Herer at Off the Charts ↗ Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Jack Herer at Off The Charts - Eagle Rock → PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $38 See this shop: Jack Herer at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $38 See this shop: Jack Herer at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → CCA California Caregivers Alliance· Sep 17, 2026 $41 See this shop: Jack Herer at CCA California Caregivers Alliance → Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $42 Visit shop: Jack Herer at Lax Cc, Inc. ↗ See all carriers Jack Herer
$17.50
$17.50/g Updated Sep 30, 2026 Gelato Sativa
510 Thread
See all carriers Jack Herer
$17.50
$17.50/g Updated Sep 27, 2026 Left Coast Extracts Sativa
See all carriers Jack Herer
1g $25 $17.50 Sale
$17.50/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
See all carriers Jack Herer
1g $18
$18/g Updated Sep 29, 2026 Tutti Sativa
Vapes
See all carriers Jack Herer
1g $25.72 $18 Sale
$18/g Updated Sep 18, 2026 West Coast Cure
See all carriers Jack Herer
1g $40 $18 Sale
$18/g Updated Sep 17, 2026 Frostiez
See all carriers Jack Herer
1.25g $38 $19 Sale
$15.20/g Updated Sep 17, 2026 Vior Extracts
Also at 20 other stores Urban Smoke La LLC· Sep 18, 2026 $20.15 Visit shop: Jack Herer at Urban Smoke La LLC ↗ The Circle· Sep 17, 2026 $21.25 See this shop: Jack Herer at The Circle → Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower· Sep 17, 2026 $22.40 See this shop: Jack Herer at Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower → Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $22.75 Visit shop: Jack Herer at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ ZZFLUX· Sep 17, 2026 $22.75 See this shop: Jack Herer at ZZFLUX → The High Way Dispensary· Sep 17, 2026 $26.06 See this shop: Jack Herer at The High Way Dispensary → CannaCruz - Watsonville· Sep 18, 2026 $27 See this shop: Jack Herer at CannaCruz - Watsonville → Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Jack Herer at Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Jack Herer at Off The Charts - Bell Gardens → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Jack Herer at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Mission Hills Patients Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $30 Visit shop: Jack Herer at Mission Hills Patients Collective, Inc. ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Jack Herer at Off the Charts - Harbor City → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Jack Herer at Off the Charts - Long Beach → X Raided - San Pedro· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Jack Herer at X Raided - San Pedro → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Jack Herer at Off The Charts - Artesia → Ghost Management Retail LLC· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Jack Herer at Ghost Management Retail LLC → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $32 See this shop: Jack Herer at ATRIUM - Topanga → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $32 Visit shop: Jack Herer at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ Nature's Story· Sep 17, 2026 $33 See this shop: Jack Herer at Nature's Story → LA Cannabis Co - Los Angeles· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Jack Herer at LA Cannabis Co - Los Angeles → See all carriers Jack Herer
1g $32 $19.20 Sale
$19.20/g Updated Sep 30, 2026 Jeeter Sativa
See all carriers Jack Herer
1g $28 $19.60 Sale
$19.60/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Jack Herer
1g $24.75 $19.80 Sale
$19.80/g Updated Sep 30, 2026 West Coast Cure Sativa
See all carriers Jack Herer
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 ABX / absoluteXtracts
See all carriers Jack Herer
$20
$20/g Updated Sep 30, 2026 West Coast Cure
See all carriers Jack Herer
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 Black Mamba Cannabis
See all carriers Jack Herer
1g $40 $20 Sale
$20/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers Jack Herer
1g $21
$21/g Updated Sep 18, 2026 Quiet Kings
See all carriers Jack Herer
1g $35 $21 Sale
$21/g Updated Sep 17, 2026 Almora Farm
See all carriers Jack Herer
$22
$22/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Jack Herer
$24
$24/g Updated Sep 30, 2026 West Coast Cure
Also at 7 other stores 11500 Vermont Holdings LLC· Sep 30, 2026 $24 Visit shop: Jack Herer at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ Casey Crow Collective· Sep 30, 2026 $24 Visit shop: Jack Herer at Casey Crow Collective ↗ 4th Street Collective, Inc.· Sep 30, 2026 $24 Visit shop: Jack Herer at 4th Street Collective, Inc. ↗ Catalyst - Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $24 Visit shop: Jack Herer at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $24 Visit shop: Jack Herer at 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Sep 30, 2026 $24 See this shop: Jack Herer at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $24 Visit shop: Jack Herer at 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Jack Herer
1g $48 $24 Sale
$24/g Updated Sep 17, 2026 Friendly Sativa
See all carriers Jack Herer
$25
$25/g Updated Sep 30, 2026 Amnesia
Vape Cartridges
See all carriers Jack Herer
$25
$25/g Updated Sep 30, 2026 Crude Boys Sativa
See all carriers Jack Herer
1g $25
$25/g Updated Sep 30, 2026 BLOOM Sativa
Cartridges / Pods
See all carriers Jack Herer
$25
$25/g Updated Sep 30, 2026 Sativa
All-In-One
See all carriers Jack Herer
$50.42 $25.21 Sale
$25.21/g Updated Sep 30, 2026 Jeeter Sativa
Vapes
See all carriers Jack Herer
1g $51 $25.50 Sale
$25.50/g Updated Sep 16, 2026 ALMORA
Also at 8 other stores CannaCruz - Watsonville· Sep 18, 2026 $32.90 See this shop: Jack Herer at CannaCruz - Watsonville → MMD Marina Del Rey· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Jack Herer at MMD Marina Del Rey → Wfarm1045· Sep 17, 2026 $36 Visit shop: Jack Herer at Wfarm1045 ↗ The 18629 LLC· Sep 18, 2026 $38 Visit shop: Jack Herer at The 18629 LLC ↗ Mmd, Inc.· Sep 18, 2026 $38.50 Visit shop: Jack Herer at Mmd, Inc. ↗ JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Jack Herer at JADEROOM Artesia → The Ounce· Sep 17, 2026 $40.70 See this shop: Jack Herer at The Ounce → 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $42.99 Visit shop: Jack Herer at 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Jack Herer
1.25g $26
$20.80/g Updated Sep 24, 2026 Vior Extracts Sativa
See all carriers Jack Herer
$26.50
$26.50/g Updated Sep 30, 2026 BLOOM BRAND
See all carriers Jack Herer
$26.65
$26.65/g Updated Sep 29, 2026 BLOOM Sativa
See all carriers Jack Herer
$27
$27/g Updated Sep 30, 2026 Gelato Sativa
510 Thread
See all carriers Jack Herer
$27
$27/g Updated Sep 30, 2026 Gelato Seeds
See all carriers Jack Herer
$30
$30/g Updated Sep 30, 2026 Crystal Clear
See all carriers Jack Herer
1g $30
$30/g Updated Sep 28, 2026 Big Chief Sativa
Vapes
See all carriers Jack Herer
3g $30.27
$10.09/g Updated Sep 17, 2026 Cartel Oil Co
See all carriers Jack Herer
1g $61.53 $30.76 Sale
$30.76/g Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters
Also at 15 other stores OG NATION· Sep 17, 2026 $43.50 See this shop: Jack Herer at OG NATION → Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation· Sep 17, 2026 $44 Visit shop: Jack Herer at Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation ↗ Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $44.20 Visit shop: Jack Herer at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $52 See this shop: Jack Herer at Superior Herbal Health, LLC → HYPERWOLF· Sep 17, 2026 $52 See this shop: Jack Herer at HYPERWOLF → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $55 See this shop: Jack Herer at Leaf and Lion - Long Beach → The Chronic· Sep 17, 2026 $57 See this shop: Jack Herer at The Chronic → JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $57 See this shop: Jack Herer at JADEROOM Artesia → Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $60 Visit shop: Jack Herer at Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer] ↗ The Green Heart Collective· Sep 18, 2026 $65 See this shop: Jack Herer at The Green Heart Collective → LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $68 See this shop: Jack Herer at LA Kush - Los Angeles → Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $70 See this shop: Jack Herer at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $70 Visit shop: Jack Herer at Medical Caregivers Company ↗ La Wonderland Caregivers Inc.· Sep 17, 2026 $70.20 Visit shop: Jack Herer at La Wonderland Caregivers Inc. ↗ Greenlight Discount Pharmacy· Sep 17, 2026 $72 Visit shop: Jack Herer at Greenlight Discount Pharmacy ↗ See all carriers Jack Herer
$32
$32/g Updated Sep 30, 2026 Gelato Seeds
See all carriers Jack Herer
1.25g $32
$25.60/g Updated Sep 30, 2026 Vior Sativa
Vape Pens - Disposable
See all carriers Jack Herer
1g $47.50 $33.25 Sale
$33.25/g Updated Sep 17, 2026 Hanabi
See all carriers Jack Herer
1g $58 $34.80 Sale
$34.80/g Updated Sep 18, 2026 Humboldt Terp Council
See all carriers Jack Herer
$35
$35/g Updated Sep 30, 2026 ABX Sativa
510 Thread
See all carriers Jack Herer
1g $35
$35/g Updated Sep 17, 2026 PAX
See all carriers Jack Herer
1g $40 $36 Sale
$36/g Updated Sep 29, 2026 BLOOM Sativa
See all carriers Jack Herer
1g $46 $39.10 Sale
$39.10/g Updated Sep 17, 2026 Kurvana
See all carriers Jack Herer
1g $78.99 $39.49 Sale
$39.49/g Updated Sep 17, 2026 PAX
Also at 8 other stores Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $48 See this shop: Jack Herer at Off The Charts - Dispensary in McFarland → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $50 See this shop: Jack Herer at ATRIUM - Topanga → Gravity Retail· Sep 18, 2026 $50 See this shop: Jack Herer at Gravity Retail → Macapa Inc. [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $50 Visit shop: Jack Herer at Macapa Inc. [Equity Retailer] ↗ Atwater Retail Partners, LLC· Sep 17, 2026 $54 Visit shop: Jack Herer at Atwater Retail Partners, LLC ↗ JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $55 See this shop: Jack Herer at JADEROOM Artesia → Green Goddess Collective· Sep 17, 2026 $60 See this shop: Jack Herer at Green Goddess Collective → Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $64 Visit shop: Jack Herer at Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Jack Herer
1g $40
$40/g Updated Sep 18, 2026 Pacific Coast Heritage
See all carriers Jack Herer
$40
$40/g Updated Sep 30, 2026 Jeeter
See all carriers Jack Herer / /
$44
$44/g Updated Sep 30, 2026 ALMORA FARMS Sativa
Vape Pens - Disposable
See all carriers Jack Herer
1g $45
$45/g Updated Sep 29, 2026 BLOOM Sativa
Vapes
See all carriers Jack Herer
1g $46
$46/g Updated Sep 30, 2026 PAX Sativa
Cartridges / Pods
See all carriers Jack Herer
1g $48
$48/g Updated Sep 17, 2026 Coldfire Extracts
See all carriers Jack Herer
$48.50
$48.50/g Updated Sep 30, 2026 PAX
See all carriers Jack Herer
$48.50
$48.50/g Updated Sep 30, 2026 PAX
See all carriers Jack Herer
1g $52
$52/g Updated Sep 29, 2026 Heavy Hitters Sativa
Vape Cartridges
See all carriers Jack Herer
$52
$52/g Updated Sep 30, 2026 PAX
Vaporizers
See all carriers Jack Herer
$55
$55/g Updated Sep 29, 2026 Heavy Hitters Sativa
See all carriers Jack Herer
$60
$60/g Updated Sep 30, 2026 Heavy Hitters Sativa
Concentrates See all carriers Jack Herer
1g $13.23 $6.61 Sale
$6.61/g Updated Sep 17, 2026 Buddies Brand
Sugar
See all carriers Jack Herer
$16.56 $8.28 Sale
$8.28/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
Sugar
Also at 11 other stores Rdc Collective Corp.· Sep 17, 2026 $11.59 Visit shop: Jack Herer at Rdc Collective Corp. ↗ The Syndicate - Woodland Hills· Sep 17, 2026 $11.59 See this shop: Jack Herer at The Syndicate - Woodland Hills → Stilo Supply· Sep 17, 2026 $13.50 See this shop: Jack Herer at Stilo Supply → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $13.60 Visit shop: Jack Herer at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $18 Visit shop: Jack Herer at Vvs Panorama LLC ↗ Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $18 See this shop: Jack Herer at Leaf and Lion - Long Beach → Weed Lane· Sep 17, 2026 $18.22 See this shop: Jack Herer at Weed Lane → Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $19 See this shop: Jack Herer at Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens → Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $19 See this shop: Jack Herer at Mr. Nice Guy → Originals Factory & Weed Shop· Sep 17, 2026 $20.17 See this shop: Jack Herer at Originals Factory & Weed Shop → Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Jack Herer at Superior Herbal Health, LLC → See all carriers Jack Herer
$9.53
$9.53/g Updated Sep 30, 2026 Originals
Concentrate
See all carriers Jack Herer
$10.08
$10.08/g Updated Sep 30, 2026 CAM Sativa
Concentrates
See all carriers Jack Herer
$15
$15/g Updated Sep 30, 2026 Concentrates
See all carriers Jack Herer
1g $19.99
$19.99/g Updated Sep 17, 2026 hashtag
Dry Sift
See all carriers Jack Herer
$20
$20/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
Sauce
See all carriers Jack Herer
$20
$20/g Updated Sep 29, 2026 Buddies Brand Sativa
Concentrate
See all carriers Jack Herer
1g $25
$25/g Updated Sep 17, 2026 Hashish
Ice Water Hash
See all carriers Jack Herer
$25
$25/g Updated Sep 30, 2026 Hashish
See all carriers Jack Herer
1g $35 $25 Sale
$25/g Updated Sep 18, 2026 TEMPO
Diamonds
See all carriers Jack Herer
$35
$35/g Updated Sep 30, 2026 Jeeter
Edibles See all carriers Jack Herer
10mg · 10pk $21.36 $10.68 Sale
$1.07/mg Updated Sep 17, 2026 Lost Farm
Also at 50 other stores Euphoros· Sep 18, 2026 $14.40 See this shop: Jack Herer at Euphoros → Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation· Sep 17, 2026 $15.40 Visit shop: Jack Herer at Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation ↗ Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $15.43 Visit shop: Jack Herer at Armla One, Inc. ↗ Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $16.09 Visit shop: Jack Herer at Discount Caregivers ↗ Rdc Collective Corp.· Sep 17, 2026 $16.46 Visit shop: Jack Herer at Rdc Collective Corp. ↗ The Syndicate - Woodland Hills· Sep 17, 2026 $16.46 See this shop: Jack Herer at The Syndicate - Woodland Hills → Green Goddess Collective· Sep 17, 2026 $16.80 See this shop: Jack Herer at Green Goddess Collective → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Jack Herer at Off the Charts - Harbor City → OG NATION· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Jack Herer at OG NATION → OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Jack Herer at OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Jack Herer at Off The Charts - Cudahy → The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne· Sep 17, 2026 $17.33 See this shop: Jack Herer at The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne → The Artist Tree Dispensary West Hollywood· Sep 17, 2026 $17.33 See this shop: Jack Herer at The Artist Tree Dispensary West Hollywood → Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $17.40 See this shop: Jack Herer at Higher Ground - Baldwin Park → Robertson Caregivers Beverlywood· Sep 18, 2026 $17.92 See this shop: Jack Herer at Robertson Caregivers Beverlywood → Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $18.70 Visit shop: Jack Herer at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ Urban Smoke La LLC· Sep 18, 2026 $18.85 Visit shop: Jack Herer at Urban Smoke La LLC ↗ Palladium Alliance, LLC· Sep 17, 2026 $18.90 Visit shop: Jack Herer at Palladium Alliance, LLC ↗ Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $19 Visit shop: Jack Herer at Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer] ↗ ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $19 See this shop: Jack Herer at ATRIUM - Topanga → MMD Marina Del Rey· Sep 17, 2026 $19.60 See this shop: Jack Herer at MMD Marina Del Rey → Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey· Sep 17, 2026 $19.80 See this shop: Jack Herer at Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Jack Herer at Off the Charts - Long Beach → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Jack Herer at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Jack Herer at Off The Charts - Bell Gardens → Pac Wellness, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $20.17 Visit shop: Jack Herer at Pac Wellness, LLC [Equity Retailer] ↗ Mota Inc.· Sep 18, 2026 $21.33 Visit shop: Jack Herer at Mota Inc. ↗ Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville· Sep 17, 2026 $21.99 See this shop: Jack Herer at Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville → HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont· Sep 17, 2026 $21.99 See this shop: Jack Herer at HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont → JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Jack Herer at JADEROOM Artesia → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $22 See this shop: Jack Herer at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Jack Herer at STIIIZY Atlantic → The 18629 LLC· Sep 18, 2026 $22 Visit shop: Jack Herer at The 18629 LLC ↗ Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $22 Visit shop: Jack Herer at Greenhouse Organics, Inc. ↗ The Chronic· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Jack Herer at The Chronic → Sweet Flower - Pasadena· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Jack Herer at Sweet Flower - Pasadena → Safe Harbor Patient's Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $24 Visit shop: Jack Herer at Safe Harbor Patient's Collective, Inc. ↗ Sweetflower Culver, LLC· Sep 17, 2026 $24 Visit shop: Jack Herer at Sweetflower Culver, LLC ↗ The Ounce· Sep 17, 2026 $24.20 See this shop: Jack Herer at The Ounce → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Jack Herer at Leaf and Lion - Long Beach → Macapa Inc. [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Jack Herer at Macapa Inc. [Equity Retailer] ↗ SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance· Sep 18, 2026 $26 See this shop: Jack Herer at SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance → South Coast Safe Access Cannabis Dispensary· Sep 17, 2026 $28.25 See this shop: Jack Herer at South Coast Safe Access Cannabis Dispensary → CCA California Caregivers Alliance· Sep 17, 2026 $29 See this shop: Jack Herer at CCA California Caregivers Alliance → Greenhouse Herbal Center, LLC· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Jack Herer at Greenhouse Herbal Center, LLC ↗ Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Jack Herer at Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer] ↗ Greenlight Discount Pharmacy· Sep 17, 2026 $31.50 Visit shop: Jack Herer at Greenlight Discount Pharmacy ↗ Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Jack Herer at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $33 Visit shop: Jack Herer at Lax Cc, Inc. ↗ LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Jack Herer at LA Kush - Los Angeles →