Home / Los Angeles / Maui Wowie Maui Wowie ranges $1–$80 across 205 dispensaries in Los Angeles, cheapest $1 at Atwater Retail Partners, LLC, as of Sep 30, 2026.
Updated Sep 30, 2026
How much does Maui Wowie cost in other regions?→ uplifted energetic happy creative focused Maui Wowie is a classic Hawaiian sativa whose origins trace to the 1960s and 70s Maui Island grow tradition. One of the first widely-distributed tropical sativas to reach the mainland US market, Maui Wowie helped establish the broader Hawaiian-sativa pedigree that influenced many later tropical hybrids. Flowers carry a distinctive sweet pineapple and tropical-fruit aroma layered over citrus and mild pine. Effects are notably light and uplifting — cerebral, energetic, focus-oriented, with minimal body component — making Maui Wowie the canonical "beach strain" in legal markets. THC tests commonly land in the 14-20% range — moderate by modern standards but characteristic of the older landrace-sativa lineage from which the cultivar descends.
pineapple tropical citrus sweet Dispensaries 205
in Los Angeles
Products 1000
in stock
Price range $1–$87
in Los Angeles
All1000 Flower72 Pre-Rolls372 Cartridges506 Concentrates11 Edibles39 Flower See all carriers Maui Wowie
3.5g $1
$0.29/g Updated Sep 17, 2026 Eyeelle Indica
Buds
See all carriers Maui Wowie
1g $5.15 $3.61 Sale
$3.61/g Updated Sep 17, 2026 Cali Flwr Farms Indica
See all carriers Maui Wowie
1g $4
$4/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
Smalls
See all carriers Maui Wowie
1g $4
$4/g Updated Sep 18, 2026 Mecca Indica
Buds
See all carriers Maui Wowie
1g $7
$7/g Updated Sep 29, 2026 Cali Flwr Farms
See all carriers Maui Wowie
$11 $7.70 Sale
$2.18/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
Smalls
See all carriers Maui Wowie
$8.67
$2.48/g Updated Sep 30, 2026 POPPYS Sativa
Sungrown Smalls
See all carriers Maui Wowie
3.5g $10
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 Poppy’s Indica
Smalls
Also at 12 other stores Bread Farms· Sep 17, 2026 $10.32 See this shop: Maui Wowie at Bread Farms → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $12 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $12 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY Atlantic → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $12 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY Inglewood → Genetics Dispensary LLC· Sep 16, 2026 $12 Visit shop: Maui Wowie at Genetics Dispensary LLC ↗ SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance· Sep 18, 2026 $13 See this shop: Maui Wowie at SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance → Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Maui Wowie at Lax Cc, Inc. ↗ Valley Verde· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Maui Wowie at Valley Verde ↗ Greenhouse Herbal Center, LLC· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Maui Wowie at Greenhouse Herbal Center, LLC ↗ Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $15 See this shop: Maui Wowie at Leaf and Lion - Long Beach → 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $15.99 Visit shop: Maui Wowie at 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer] ↗ Lizbor, Inc.· Sep 17, 2026 $18 Visit shop: Maui Wowie at Lizbor, Inc. ↗ See all carriers Maui Wowie
1g $10
$10/g Updated Sep 29, 2026 Cali Flwr Farm Sativa
See all carriers Maui Wowie
$10.32
$2.95/g Updated Sep 30, 2026 See all carriers Maui Wowie
3.5g $14.44
$4.13/g Updated Sep 16, 2026 Froot - Poppy's Indica
See all carriers Maui Wowie
3.5g $14.99
$4.28/g Updated Sep 17, 2026 Side Hustle Indica
See all carriers Maui Wowie
3.5g $15
$4.29/g Updated Sep 28, 2026 Poppy’s Sativa
See all carriers Maui Wowie
$15
$12.50/g Updated Sep 30, 2026 Gelato Canna
See all carriers Maui Wowie
28g $17
$0.61/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
Ground Shake
Also at 13 other stores Natural Remedies Caregivers· Sep 17, 2026 $18.73 See this shop: Maui Wowie at Natural Remedies Caregivers → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Harbor City → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Artesia → Off the Charts· Sep 17, 2026 $22 Visit shop: Maui Wowie at Off the Charts ↗ Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Dispensary in McFarland → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Maui Wowie at ATRIUM - Topanga → Highway DTLA (South LA)· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Maui Wowie at Highway DTLA (South LA) → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $25 Visit shop: Maui Wowie at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Ghost Management Retail LLC· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Maui Wowie at Ghost Management Retail LLC → Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Maui Wowie at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Maui Wowie at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ Gravity Retail· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Maui Wowie at Gravity Retail → Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $36 Visit shop: Maui Wowie at Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Maui Wowie
3.5g $20
$5.71/g Updated Sep 29, 2026 Cali Flwr Farms Sativa
See all carriers Maui Wowie
14g $30.86 $21.60 Sale
$1.54/g Updated Sep 17, 2026 LMFAO Cannabis Indica
Smalls
See all carriers Maui Wowie
$22.50
$1.61/g Updated Sep 30, 2026 LMFAO Sativa
Pre-Pack
See all carriers Maui Wowie
28g $24.99
$0.89/g Updated Sep 17, 2026 Side Hustle Indica
Ground Shake
See all carriers Maui Wowie
3.5g $50 $25 Sale
$7.14/g Updated Sep 17, 2026 UpNorth Indica
Buds
See all carriers Maui Wowie
3.5g $50 $25 Sale
$7.14/g Updated Sep 29, 2026 UpNorth Humboldt Hybrid
Premium
See all carriers Maui Wowie
7g $28
$4/g Updated Sep 29, 2026 Cali Flwr Farm Sativa
See all carriers Maui Wowie
14g $30
$2.14/g Updated Sep 17, 2026 Eyeelle Indica
Buds
See all carriers Maui Wowie
14g $31
$2.21/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
Smalls
See all carriers Maui Wowie
$35
$14/g Updated Sep 30, 2026 BOUTIQ
See all carriers Maui Wowie
28g $51.46 $36.02 Sale
$1.29/g Updated Sep 17, 2026 LMFAO Cannabis Indica
Smalls
See all carriers Maui Wowie
28g $40
$1.43/g Updated Sep 17, 2026 Eyeelle Indica
Buds
See all carriers Maui Wowie
$40
$11.43/g Updated Sep 28, 2026 Northern Harvest
See all carriers Maui Wowie
$40
$2.86/g Updated Sep 30, 2026 Sativa
See all carriers Maui Wowie
14g $44
$3.14/g Updated Sep 29, 2026 Cali Flwr Farms Sativa
See all carriers Maui Wowie
14g $44
$3.14/g Updated Sep 18, 2026 Mecca - $61.09 Indica
Buds
See all carriers Maui Wowie
$46.99
$13.43/g Updated Sep 29, 2026 Sense Grown Sativa
Pre-Pack
See all carriers Maui Wowie
3.5g $55 $49 Sale
$14/g Updated Sep 17, 2026 Sense Indica
Buds
See all carriers Maui Wowie
14g $51.45
$3.68/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Treez Indica
Buds
See all carriers Maui Wowie
28g $75 $52.50 Sale
$1.88/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
Smalls
See all carriers Maui Wowie
3.5g $63
$18/g Updated Sep 29, 2026 UpNorth
See all carriers Maui Wowie
$64
$18.29/g Updated Sep 30, 2026 See all carriers Maui Wowie
$69
$2.46/g Updated Sep 30, 2026 Sativa
See all carriers Maui Wowie
$100.05 $70.04 Sale
$3.34/g Updated Sep 18, 2026 Humboldt Family Farms Indica
See all carriers Maui Wowie
14g $80
$5.71/g Updated Sep 17, 2026 Daze Off CA Indica
Smalls
Pre-Rolls See all carriers Maui Wowie
$2.16
$2.16/piece Updated Sep 30, 2026 Cizi Sativa
Indoor Single
See all carriers Maui Wowie
$3.46
$3.46/piece Updated Sep 17, 2026 Sunday Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
$7 $3.50 Sale
$3.50/piece Updated Sep 29, 2026 Circles Base Camp Sativa
Preroll Single
See all carriers Maui Wowie
6g $6 $4.80 Sale
$4.80/piece Updated Sep 17, 2026 Lime Hybrid
Infused
Also at 13 other stores Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $5 Visit shop: Maui Wowie at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $5.60 Visit shop: Maui Wowie at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ La Flora Organica [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $5.95 Visit shop: Maui Wowie at La Flora Organica [Equity Retailer] ↗ The Chronic· Sep 17, 2026 $6 See this shop: Maui Wowie at The Chronic → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $6 See this shop: Maui Wowie at ATRIUM - Topanga → Dragonfly Wellness Center· Sep 17, 2026 $6 See this shop: Maui Wowie at Dragonfly Wellness Center → Mission Hills Patients Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $7 Visit shop: Maui Wowie at Mission Hills Patients Collective, Inc. ↗ Green Goddess Collective· Sep 17, 2026 $7 See this shop: Maui Wowie at Green Goddess Collective → Third & Kenmore LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $8 Visit shop: Maui Wowie at Third & Kenmore LLC [Equity Retailer] ↗ The set Northridge· Sep 17, 2026 $8 See this shop: Maui Wowie at The set Northridge → Nature's Story· Sep 17, 2026 $8 See this shop: Maui Wowie at Nature's Story → Fuego· Sep 18, 2026 $9 See this shop: Maui Wowie at Fuego → Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Maui Wowie at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Maui Wowie
0.6g $5
$5/piece Updated Sep 16, 2026 Lime - Maui Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
1g $13 $6.50 Sale
$6.50/piece Updated Sep 29, 2026 UpNorth Humboldt Sativa
See all carriers Maui Wowie
1g $7.50
$7.50/piece Updated Sep 29, 2026 Greenline Sativa
See all carriers Maui Wowie
2pc · 1g $15 $7.50 Sale
$3.75/piece Updated Sep 16, 2026 ROVE Hybrid
Infused
Also at 6 other stores Bread Farms· Sep 17, 2026 $9.93 See this shop: Maui Wowie at Bread Farms → OG Time· Sep 17, 2026 $11 See this shop: Maui Wowie at OG Time → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $12 Visit shop: Maui Wowie at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $12 Visit shop: Maui Wowie at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ Cana Silver Lake· Sep 17, 2026 $12.96 See this shop: Maui Wowie at Cana Silver Lake → Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $16 Visit shop: Maui Wowie at Lax Cc, Inc. ↗ See all carriers Maui Wowie
1.5g $15 $7.50 Sale
$7.50/piece Updated Sep 17, 2026 Drippz Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
1g $11.25 $7.88 Sale
$7.88/piece Updated Sep 29, 2026 Henry's Original Sativa
See all carriers Maui Wowie
1g $15.99 $7.99 Sale
$7.99/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
1g $8
$8/piece Updated Sep 17, 2026 Tutti Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
1g $8
$8/piece Updated Sep 17, 2026 Tutti Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie . &
$8
$8/piece Updated Sep 29, 2026 Lime Sativa
Pre-Roll Infused
See all carriers Maui Wowie
1g $17.55 $8.77 Sale
$8.77/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
Also at 15 other stores The Artist Tree Dispensary Koreatown· Sep 18, 2026 $9 See this shop: Maui Wowie at The Artist Tree Dispensary Koreatown → The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne· Sep 17, 2026 $9 See this shop: Maui Wowie at The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne → The Artist Tree Dispensary West Hollywood· Sep 17, 2026 $9 See this shop: Maui Wowie at The Artist Tree Dispensary West Hollywood → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $12.60 Visit shop: Maui Wowie at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $13.30 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $14 Visit shop: Maui Wowie at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY Atlantic → Tradecraft Farms El Monte· Sep 16, 2026 $16 See this shop: Maui Wowie at Tradecraft Farms El Monte → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $16.02 See this shop: Maui Wowie at Long Beach Green Room → Lemonnade Van Nuys· Sep 17, 2026 $16.50 Visit shop: Maui Wowie at Lemonnade Van Nuys ↗ The Cure Company - South LA· Sep 17, 2026 $17.43 See this shop: Maui Wowie at The Cure Company - South LA → The set Northridge· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Maui Wowie at The set Northridge → Greenlight Discount Pharmacy· Sep 17, 2026 $18 Visit shop: Maui Wowie at Greenlight Discount Pharmacy ↗ Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at Superior Herbal Health, LLC → Lizbor, Inc.· Sep 17, 2026 $22 Visit shop: Maui Wowie at Lizbor, Inc. ↗ See all carriers Maui Wowie
1g $9
$9/piece Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
$9
$9/piece Updated Sep 29, 2026 Tutti Sativa
Preroll Single
See all carriers Maui Wowie
1g $18 $9.90 Sale
$9.90/piece Updated Sep 16, 2026 Presidential Hybrid
Infused
Also at 30 other stores Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $10 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Long Beach → Robertson Caregivers Beverlywood· Sep 18, 2026 $11.55 See this shop: Maui Wowie at Robertson Caregivers Beverlywood → Off the Charts· Sep 17, 2026 $12 Visit shop: Maui Wowie at Off the Charts ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $13 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Harbor City → Firehouse Health Care Industries, Inc.· Sep 17, 2026 $13.59 Visit shop: Maui Wowie at Firehouse Health Care Industries, Inc. ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $13.65 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $13.72 See this shop: Maui Wowie at Long Beach Green Room → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $14 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY Downtown LA → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $14 See this shop: Maui Wowie at Varda - Dispensary → Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $14 See this shop: Maui Wowie at Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer] → STIIIZY Wilmington (Long Beach)· Sep 16, 2026 $14 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY Wilmington (Long Beach) → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY Inglewood → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $14 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY - Hawthorne → Cana Silver Lake· Sep 17, 2026 $14.40 See this shop: Maui Wowie at Cana Silver Lake → Catalyst Cannabis Dispensary El Monte· Sep 17, 2026 $14.63 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary El Monte → The Ounce· Sep 17, 2026 $15.40 See this shop: Maui Wowie at The Ounce → MMD Marina Del Rey· Sep 17, 2026 $15.40 See this shop: Maui Wowie at MMD Marina Del Rey → Mmd, Inc.· Sep 18, 2026 $15.46 Visit shop: Maui Wowie at Mmd, Inc. ↗ HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont· Sep 17, 2026 $15.99 See this shop: Maui Wowie at HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont → Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville· Sep 17, 2026 $15.99 See this shop: Maui Wowie at Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville → ReLeaf· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Maui Wowie at ReLeaf → Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $18.74 Visit shop: Maui Wowie at Medical Caregivers Company ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Hawthorne· Sep 16, 2026 $19.50 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Hawthorne → Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $19.50 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → Catalyst Cannabis Dispensary South LA - Figueroa· Sep 17, 2026 $19.50 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary South LA - Figueroa → Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower· Sep 17, 2026 $19.50 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower → Valley Verde· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Maui Wowie at Valley Verde ↗ Gravity Retail· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at Gravity Retail → Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $21 Visit shop: Maui Wowie at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ Flower & Leaf LA· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at Flower & Leaf LA → See all carriers Maui Wowie
2pc $9.93
$4.97/piece Updated Sep 30, 2026 ROVE
Preroll
See all carriers Maui Wowie
$10
$10/piece Updated Sep 30, 2026 Tutti
Preroll
See all carriers Maui Wowie
1.2g $10
$10/piece Updated Sep 16, 2026 MOWIE WOWIE Hybrid
Infused
Also at 8 other stores Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $10 Visit shop: Maui Wowie at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $11 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Cudahy → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $11 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Bell Gardens → Valley Verde· Sep 17, 2026 $11 Visit shop: Maui Wowie at Valley Verde ↗ The set Northridge· Sep 17, 2026 $12 See this shop: Maui Wowie at The set Northridge → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $12 Visit shop: Maui Wowie at Greenhouse Organics, Inc. ↗ ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $13 See this shop: Maui Wowie at ATRIUM - Topanga → Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $14.05 Visit shop: Maui Wowie at Armla One, Inc. ↗ See all carriers Maui Wowie
1g $20 $10 Sale
$10/piece Updated Sep 18, 2026 ROVE Hybrid
Infused
Also at 7 other stores Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $12.50 Visit shop: Maui Wowie at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation· Sep 17, 2026 $12.80 Visit shop: Maui Wowie at Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation ↗ ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $16 See this shop: Maui Wowie at ATRIUM - Topanga → Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $16 Visit shop: Maui Wowie at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $18 Visit shop: Maui Wowie at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Premium Blossom - Local Marijuana and Weed Dispensary· Sep 17, 2026 $20.92 See this shop: Maui Wowie at Premium Blossom - Local Marijuana and Weed Dispensary → Mission Hills Patients Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $28 Visit shop: Maui Wowie at Mission Hills Patients Collective, Inc. ↗ See all carriers Maui Wowie
1.75g $21 $10.50 Sale
$10.50/piece Updated Sep 16, 2026 Lime Hybrid
Infused
Also at 16 other stores Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation· Sep 17, 2026 $11.20 Visit shop: Maui Wowie at Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation ↗ Harvest Of Santa Monica· Sep 18, 2026 $12 Visit shop: Maui Wowie at Harvest Of Santa Monica ↗ Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $13 Visit shop: Maui Wowie at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $13 Visit shop: Maui Wowie at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $13.30 Visit shop: Maui Wowie at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Cali Cal Ventures, Inc.· Sep 17, 2026 $14 Visit shop: Maui Wowie at Cali Cal Ventures, Inc. ↗ The Drop LA· Sep 18, 2026 $14 See this shop: Maui Wowie at The Drop LA → Mission Hills Patients Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $15 Visit shop: Maui Wowie at Mission Hills Patients Collective, Inc. ↗ The Chronic· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Maui Wowie at The Chronic → Off Green· Sep 16, 2026 $15.16 Visit shop: Maui Wowie at Off Green ↗ Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $15.33 Visit shop: Maui Wowie at Medical Caregivers Company ↗ ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $16 See this shop: Maui Wowie at ATRIUM - Topanga → Green Goddess Collective· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Maui Wowie at Green Goddess Collective → Third & Kenmore LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $18 Visit shop: Maui Wowie at Third & Kenmore LLC [Equity Retailer] ↗ LA Cannabis Co - Los Angeles· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at LA Cannabis Co - Los Angeles → Greenhouse Herbal Center, LLC· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Maui Wowie at Greenhouse Herbal Center, LLC ↗ See all carriers Maui Wowie
1g $18 $10.80 Sale
$10.80/piece Updated Sep 29, 2026 Jeeter Sativa
Infused
See all carriers Maui Wowie
$11
$11/piece Updated Sep 28, 2026 Gelato
See all carriers Maui Wowie
1.3g $16 $11.20 Sale
$11.20/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
Also at 17 other stores Calm and Collective· Sep 18, 2026 $12 See this shop: Maui Wowie at Calm and Collective → Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation· Sep 17, 2026 $12.80 Visit shop: Maui Wowie at Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation ↗ OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Maui Wowie at OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Dispensary in McFarland → The Cure Company - South LA· Sep 17, 2026 $15.05 See this shop: Maui Wowie at The Cure Company - South LA → Bread Farms· Sep 17, 2026 $15.85 See this shop: Maui Wowie at Bread Farms → Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $16 See this shop: Maui Wowie at Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer] → Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $16.20 See this shop: Maui Wowie at Leaf and Lion - Long Beach → Genetics Dispensary LLC· Sep 16, 2026 $17 Visit shop: Maui Wowie at Genetics Dispensary LLC ↗ Trinity Ma Inc.· Sep 17, 2026 $17.85 Visit shop: Maui Wowie at Trinity Ma Inc. ↗ PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $19 See this shop: Maui Wowie at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $21 Visit shop: Maui Wowie at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ CCA California Caregivers Alliance· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Maui Wowie at CCA California Caregivers Alliance → Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $21 Visit shop: Maui Wowie at Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer] ↗ The Drop LA· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Maui Wowie at The Drop LA → The Green Heart Collective· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Maui Wowie at The Green Heart Collective → See all carriers Maui Wowie
$12
$12/piece Updated Sep 29, 2026 Lime Sativa
Infused
See all carriers Maui Wowie
$12
$12/piece Updated Sep 30, 2026 UpNorth Sativa
Flower
See all carriers Maui Wowie
1g $12
$12/piece Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
1g $12
$12/piece Updated Sep 29, 2026 Henry's Original Sativa
See all carriers Maui Wowie
1.75g $12
$12/piece Updated Sep 16, 2026 Lime - Maui Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
1g $12
$12/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
1.5g $24.75 $12.38 Sale
$12.38/piece Updated Sep 17, 2026 Presidential Hybrid
Infused
Also at 37 other stores The Artist Tree Dispensary West Hollywood· Sep 17, 2026 $12.38 See this shop: Maui Wowie at The Artist Tree Dispensary West Hollywood → Rd Lynwood Retail LLC· Sep 16, 2026 $13.75 Visit shop: Maui Wowie at Rd Lynwood Retail LLC ↗ OG NATION· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Maui Wowie at OG NATION → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Long Beach → The Pottery Inc.· Sep 16, 2026 $15 Visit shop: Maui Wowie at The Pottery Inc. ↗ Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $15 See this shop: Maui Wowie at Higher Ground - Baldwin Park → Euphoros· Sep 18, 2026 $15.84 See this shop: Maui Wowie at Euphoros → Off the Charts· Sep 17, 2026 $17 Visit shop: Maui Wowie at Off the Charts ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Harbor City → Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $18.20 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → Catalyst Van Nuys· Sep 16, 2026 $18.20 Visit shop: Maui Wowie at Catalyst Van Nuys ↗ Lemonnade Van Nuys· Sep 17, 2026 $19 Visit shop: Maui Wowie at Lemonnade Van Nuys ↗ Cana Silver Lake· Sep 17, 2026 $19.45 See this shop: Maui Wowie at Cana Silver Lake → Catalyst Cannabis Dispensary El Monte· Sep 17, 2026 $19.50 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary El Monte → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $19.83 See this shop: Maui Wowie at Long Beach Green Room → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY Inglewood → Genetics Dispensary LLC· Sep 16, 2026 $21 Visit shop: Maui Wowie at Genetics Dispensary LLC ↗ STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $21 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Wilmington (Long Beach)· Sep 16, 2026 $21 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY Wilmington (Long Beach) → The set Northridge· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Maui Wowie at The set Northridge → The Ounce· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Maui Wowie at The Ounce → Wonderland Oasis Inc.· Sep 17, 2026 $22 Visit shop: Maui Wowie at Wonderland Oasis Inc. ↗ Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $23 Visit shop: Maui Wowie at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ Sweet Flower - Pasadena· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Maui Wowie at Sweet Flower - Pasadena → PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Maui Wowie at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at Leaf and Lion - Long Beach → Trinity Ma Inc.· Sep 17, 2026 $25.50 Visit shop: Maui Wowie at Trinity Ma Inc. ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $26 Visit shop: Maui Wowie at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $26.09 Visit shop: Maui Wowie at Medical Caregivers Company ↗ ReLeaf· Sep 17, 2026 $27 See this shop: Maui Wowie at ReLeaf → Rebud North Hollywood· Sep 17, 2026 $27 Visit shop: Maui Wowie at Rebud North Hollywood ↗ Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $28 Visit shop: Maui Wowie at Vvs Panorama LLC ↗ Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Maui Wowie at Lax Cc, Inc. ↗ Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Maui Wowie at Herbal Relief Caregivers → Gravity Retail· Sep 18, 2026 $30 See this shop: Maui Wowie at Gravity Retail → Flower & Leaf LA· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Maui Wowie at Flower & Leaf LA → See all carriers Maui Wowie
3pc · 0.5g $24.75 $12.38 Sale
$4.13/piece Updated Sep 18, 2026 Presidential Hybrid
Infused
Also at 21 other stores The Artist Tree Dispensary West Hollywood· Sep 17, 2026 $12.38 See this shop: Maui Wowie at The Artist Tree Dispensary West Hollywood → Rd Lynwood Retail LLC· Sep 16, 2026 $14.30 Visit shop: Maui Wowie at Rd Lynwood Retail LLC ↗ Traditional - DTLA· Sep 17, 2026 $16.85 See this shop: Maui Wowie at Traditional - DTLA → OG NATION· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Maui Wowie at OG NATION → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Harbor City → Firehouse Health Care Industries, Inc.· Sep 17, 2026 $19.20 Visit shop: Maui Wowie at Firehouse Health Care Industries, Inc. ↗ CCC by The Cure Company· Sep 16, 2026 $19.81 See this shop: Maui Wowie at CCC by The Cure Company → Bread Farms· Sep 17, 2026 $19.81 See this shop: Maui Wowie at Bread Farms → Weed Lane· Sep 17, 2026 $19.81 See this shop: Maui Wowie at Weed Lane → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY Downtown LA → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Artesia → Highway DTLA (South LA)· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at Highway DTLA (South LA) → OG Time· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Maui Wowie at OG Time → The Chronic· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Maui Wowie at The Chronic → Wonderland Oasis Inc.· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Maui Wowie at Wonderland Oasis Inc. ↗ The Ounce· Sep 17, 2026 $25.30 See this shop: Maui Wowie at The Ounce → Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $26 See this shop: Maui Wowie at Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer] → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $28 Visit shop: Maui Wowie at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Maui Wowie at Superior Herbal Health, LLC → Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $31 Visit shop: Maui Wowie at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ Rebud - San Pedro· Sep 17, 2026 $31.50 See this shop: Maui Wowie at Rebud - San Pedro → See all carriers Maui Wowie
5pc · 0.7g $25 $12.50 Sale
$2.50/piece Updated Sep 29, 2026 Everyday Sativa
Preroll Pack
See all carriers Maui Wowie
5pc · 0.5g $26 $13 Sale
$2.60/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
1g $14
$14/piece Updated Sep 29, 2026 UpNorth Sativa
See all carriers Maui Wowie
1g $21.25 $14.88 Sale
$14.88/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
$15.85
$15.85/piece Updated Sep 30, 2026 Preroll
See all carriers Maui Wowie
1g $16
$16/piece Updated Sep 17, 2026 UpNorth Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
$16
$16/piece Updated Sep 24, 2026 Lime Sativa
Infused
See all carriers Maui Wowie
$16
$16/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter
See all carriers Maui Wowie
5pc · 0.5g $16
$3.20/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
3pc · 0.7g $33 $16.50 Sale
$5.50/piece Updated Sep 17, 2026 Presidential Hybrid
Infused
Also at 25 other stores The Artist Tree Dispensary Koreatown· Sep 18, 2026 $16.50 See this shop: Maui Wowie at The Artist Tree Dispensary Koreatown → The Pottery Inc.· Sep 16, 2026 $19.80 Visit shop: Maui Wowie at The Pottery Inc. ↗ OG NATION· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at OG NATION → OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Eagle Rock → Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $20.40 See this shop: Maui Wowie at Higher Ground - Baldwin Park → Rd Lynwood Retail LLC· Sep 16, 2026 $23.80 Visit shop: Maui Wowie at Rd Lynwood Retail LLC ↗ Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Cudahy → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Harbor City → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Long Beach → Catalyst Cannabis Dispensary El Monte· Sep 17, 2026 $26.25 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary El Monte → STIIIZY Wilmington (Long Beach)· Sep 16, 2026 $28 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY Wilmington (Long Beach) → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $28 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY Downtown LA → Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $28 Visit shop: Maui Wowie at Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer] ↗ Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $28 See this shop: Maui Wowie at Varda - Dispensary → Originals Factory & Weed Shop· Sep 17, 2026 $29.53 See this shop: Maui Wowie at Originals Factory & Weed Shop → Valley Verde· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Maui Wowie at Valley Verde ↗ Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Maui Wowie at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $33 Visit shop: Maui Wowie at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Maui Wowie at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower → Catalyst Cannabis Dispensary South LA - Figueroa· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary South LA - Figueroa → Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Maui Wowie at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ Ghost Management Retail LLC· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Maui Wowie at Ghost Management Retail LLC → See all carriers Maui Wowie
2g $33 $16.50 Sale
$16.50/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
Also at 12 other stores Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $21.45 Visit shop: Maui Wowie at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $22.04 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY Downtown LA → Rdc Collective Corp.· Sep 17, 2026 $27.85 Visit shop: Maui Wowie at Rdc Collective Corp. ↗ STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $29 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY Atlantic → Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville· Sep 17, 2026 $29.99 See this shop: Maui Wowie at Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $30 See this shop: Maui Wowie at Leaf and Lion - Long Beach → MMD Marina Del Rey· Sep 17, 2026 $30.11 See this shop: Maui Wowie at MMD Marina Del Rey → 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $31.99 Visit shop: Maui Wowie at 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer] ↗ HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont· Sep 17, 2026 $32.99 See this shop: Maui Wowie at HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $33 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Harbor City → The Ounce· Sep 17, 2026 $35.20 See this shop: Maui Wowie at The Ounce → Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $42 See this shop: Maui Wowie at Mr. Nice Guy → See all carriers Maui Wowie
1g $17
$17/piece Updated Sep 29, 2026 UpNorth Sativa
See all carriers Maui Wowie
$17.43
$17.43/piece Updated Sep 30, 2026 Jeeter
Preroll
See all carriers Maui Wowie
1.75g $17.50
$17.50/piece Updated Sep 28, 2026 Lime Cannabis Sativa
See all carriers Maui Wowie
2.5g $25 $17.50 Sale
$17.50/piece Updated Sep 16, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS Hybrid
Infused
Also at 14 other stores Catalyst Cannabis Dispensary El Monte· Sep 17, 2026 $18.75 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary El Monte → Genetics Dispensary LLC· Sep 16, 2026 $21 Visit shop: Maui Wowie at Genetics Dispensary LLC ↗ STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $21 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY - Hawthorne → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $22.50 See this shop: Maui Wowie at Leaf and Lion - Long Beach → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Artesia → Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower → Catalyst Cannabis Dispensary Hawthorne· Sep 16, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Hawthorne → Ghost Management Retail LLC· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Maui Wowie at Ghost Management Retail LLC → York Retailer LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $31.49 Visit shop: Maui Wowie at York Retailer LLC [Equity Retailer] ↗ Rebud - San Pedro· Sep 17, 2026 $31.50 See this shop: Maui Wowie at Rebud - San Pedro → Rebud North Hollywood· Sep 17, 2026 $31.50 Visit shop: Maui Wowie at Rebud North Hollywood ↗ Altaherb LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $31.50 Visit shop: Maui Wowie at Altaherb LLC [Equity Retailer] ↗ LA Cannabis Co - Los Angeles· Sep 17, 2026 $33 See this shop: Maui Wowie at LA Cannabis Co - Los Angeles → See all carriers Maui Wowie
5pc · 0.5g $36 $18 Sale
$3.60/piece Updated Sep 18, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
Also at 23 other stores ZZFLUX· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Maui Wowie at ZZFLUX → Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $18 Visit shop: Maui Wowie at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ The 18629 LLC· Sep 18, 2026 $19 Visit shop: Maui Wowie at The 18629 LLC ↗ Euphoros· Sep 18, 2026 $19.45 See this shop: Maui Wowie at Euphoros → The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne· Sep 17, 2026 $21.60 See this shop: Maui Wowie at The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne → OG NATION· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Maui Wowie at OG NATION → Stilo Supply· Sep 17, 2026 $22.20 See this shop: Maui Wowie at Stilo Supply → Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $24.50 Visit shop: Maui Wowie at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ SWED A SNOOP DOGG Dispensary - LBC· Sep 18, 2026 $24.50 See this shop: Maui Wowie at SWED A SNOOP DOGG Dispensary - LBC → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $25.20 Visit shop: Maui Wowie at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Catalyst Cannabis Dispensary El Monte· Sep 17, 2026 $26.25 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary El Monte → Off Green· Sep 16, 2026 $30.32 Visit shop: Maui Wowie at Off Green ↗ Rdc Collective Corp.· Sep 17, 2026 $30.34 Visit shop: Maui Wowie at Rdc Collective Corp. ↗ Weed Lane· Sep 17, 2026 $31.69 See this shop: Maui Wowie at Weed Lane → Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $33 Visit shop: Maui Wowie at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ Gravity Retail· Sep 18, 2026 $33 See this shop: Maui Wowie at Gravity Retail → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Eagle Rock → Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Maui Wowie at Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer] ↗ The Artist Tree Dispensary West Hollywood· Sep 17, 2026 $36 See this shop: Maui Wowie at The Artist Tree Dispensary West Hollywood → Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $37 Visit shop: Maui Wowie at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ The Ounce· Sep 17, 2026 $37.40 See this shop: Maui Wowie at The Ounce → Hazelwood Patients Collective· Sep 17, 2026 $40 Visit shop: Maui Wowie at Hazelwood Patients Collective ↗ La Wonderland Caregivers Inc.· Sep 17, 2026 $45.90 Visit shop: Maui Wowie at La Wonderland Caregivers Inc. ↗ See all carriers Maui Wowie
6pc · 0.6g $36 $18 Sale
$3/piece Updated Sep 18, 2026 ROVE Hybrid
Infused
Also at 15 other stores ZZFLUX· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at ZZFLUX → Universal Herbal Center, LLC· Sep 17, 2026 $21 Visit shop: Maui Wowie at Universal Herbal Center, LLC ↗ Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Artesia → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Bell Gardens → Gravity Retail· Sep 18, 2026 $30 See this shop: Maui Wowie at Gravity Retail → Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Maui Wowie at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Cudahy → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $35 Visit shop: Maui Wowie at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Maui Wowie at ATRIUM - Topanga → X Raided - San Pedro· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Maui Wowie at X Raided - San Pedro → Ghost Management Retail LLC· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Maui Wowie at Ghost Management Retail LLC → SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance· Sep 18, 2026 $37 See this shop: Maui Wowie at SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance → Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Maui Wowie at Herbal Relief Caregivers → Hazelwood Patients Collective· Sep 17, 2026 $45 Visit shop: Maui Wowie at Hazelwood Patients Collective ↗ Greenlight Discount Pharmacy· Sep 17, 2026 $46 Visit shop: Maui Wowie at Greenlight Discount Pharmacy ↗ See all carriers Maui Wowie
2g $36 $18 Sale
$18/piece Updated Sep 29, 2026 Jeeter Sativa
See all carriers Maui Wowie
4g $36 $18 Sale
$18/piece Updated Sep 17, 2026 Drippz Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
5pc $19
$3.80/piece Updated Sep 16, 2026 Bubba's Cannabis Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
1g $19
$19/piece Updated Sep 29, 2026 Jeeter Sativa
See all carriers Maui Wowie
4pc · 0.75g $39.98 $19.99 Sale
$5/piece Updated Sep 16, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
Also at 13 other stores Catalyst Van Nuys· Sep 16, 2026 $28 Visit shop: Maui Wowie at Catalyst Van Nuys ↗ ZZFLUX· Sep 17, 2026 $29.25 See this shop: Maui Wowie at ZZFLUX → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Bell Gardens → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Cudahy → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Harbor City → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $30 See this shop: Maui Wowie at ATRIUM - Topanga → Bread Farms· Sep 17, 2026 $31.69 See this shop: Maui Wowie at Bread Farms → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $35 Visit shop: Maui Wowie at Greenhouse Organics, Inc. ↗ The Ounce· Sep 17, 2026 $36.30 See this shop: Maui Wowie at The Ounce → PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $37 See this shop: Maui Wowie at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $40.01 Visit shop: Maui Wowie at Medical Caregivers Company ↗ Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Maui Wowie at Herbal Relief Caregivers → See all carriers Maui Wowie
1.75g $20
$20/piece Updated Sep 29, 2026 Lime Sativa
Pre-Roll Infused Preroll
See all carriers Maui Wowie
5pc · 0.6g $25 $20 Sale
$4/piece Updated Sep 17, 2026 Lime Hybrid
Infused
Also at 10 other stores Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $21 Visit shop: Maui Wowie at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ The Drop LA· Sep 18, 2026 $24.50 See this shop: Maui Wowie at The Drop LA → The Ounce· Sep 17, 2026 $25.30 See this shop: Maui Wowie at The Ounce → Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $26 Visit shop: Maui Wowie at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $27 See this shop: Maui Wowie at ATRIUM - Topanga → The set Northridge· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Maui Wowie at The set Northridge → Off Green· Sep 16, 2026 $28.60 Visit shop: Maui Wowie at Off Green ↗ Mission Hills Patients Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $30 Visit shop: Maui Wowie at Mission Hills Patients Collective, Inc. ↗ Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $30.43 Visit shop: Maui Wowie at Medical Caregivers Company ↗ LA Cannabis Co - Los Angeles· Sep 17, 2026 $36 See this shop: Maui Wowie at LA Cannabis Co - Los Angeles → See all carriers Maui Wowie
$21
$21/piece Updated Sep 30, 2026 Sativa
Infused Pre-Roll Single
See all carriers Maui Wowie
$22.24
$22.24/piece Updated Sep 30, 2026 Presidential RX
Preroll
See all carriers Maui Wowie
5pc · 0.5g $45 $22.50 Sale
$4.50/piece Updated Sep 16, 2026 ROVE Hybrid
Infused
Also at 6 other stores Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $28.88 Visit shop: Maui Wowie at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Off the Charts· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Maui Wowie at Off the Charts ↗ Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Cudahy → Macapa Inc. [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Maui Wowie at Macapa Inc. [Equity Retailer] ↗ Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $35 Visit shop: Maui Wowie at Greenhouse Organics, Inc. ↗ PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Maui Wowie at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → See all carriers Maui Wowie
5pc · 6g $33 $23.10 Sale
$4.62/piece Updated Sep 16, 2026 MOWIE WOWIE Hybrid
Infused
Also at 11 other stores Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Harbor City → Off the Charts· Sep 17, 2026 $26 Visit shop: Maui Wowie at Off the Charts ↗ Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Eagle Rock → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Dispensary in McFarland → JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $27 See this shop: Maui Wowie at JADEROOM Artesia → The Ounce· Sep 17, 2026 $28.60 See this shop: Maui Wowie at The Ounce → Tradecraft Farms El Monte· Sep 16, 2026 $30 See this shop: Maui Wowie at Tradecraft Farms El Monte → The set Northridge· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Maui Wowie at The set Northridge → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $33 See this shop: Maui Wowie at ATRIUM - Topanga → 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $36.99 Visit shop: Maui Wowie at 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer] ↗ Trinity Ma Inc.· Sep 17, 2026 $39 Visit shop: Maui Wowie at Trinity Ma Inc. ↗ See all carriers Maui Wowie
3pc $23.24
$7.75/piece Updated Sep 29, 2026 Presidential RX
Preroll
See all carriers Maui Wowie
5pc $23.77
$4.75/piece Updated Sep 30, 2026 ROVE
Preroll
See all carriers Maui Wowie
1.5g $24
$24/piece Updated Sep 17, 2026 UpNorth Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
5pc · 0.5g $26.99 $24.29 Sale
$4.86/piece Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
5pc · 2.5g $24.50
$4.90/piece Updated Sep 29, 2026 Jeeter
Preroll
Also at 7 other stores 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $35 Visit shop: Maui Wowie at 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ 4th Street Collective, Inc.· Sep 30, 2026 $35 Visit shop: Maui Wowie at 4th Street Collective, Inc. ↗ 11500 Vermont Holdings LLC· Sep 29, 2026 $35 Visit shop: Maui Wowie at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ Catalyst - Lynwood LLC· Sep 29, 2026 $35 Visit shop: Maui Wowie at Catalyst - Lynwood LLC ↗ Catalyst - Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $35 Visit shop: Maui Wowie at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Sep 30, 2026 $35 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $35 Visit shop: Maui Wowie at 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Maui Wowie
5pc · 0.5g $25
$5/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
$26
$26/piece Updated Sep 16, 2026 LEFT COAST Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
6pc · 3.6g $28
$4.67/piece Updated Sep 16, 2026 ROVE - MAUI Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
5pc · 0.5g $30
$6/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
5pc · 0.5g $30
$6/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
5pc $33
$6.60/piece Updated Sep 29, 2026 Lime
Preroll
See all carriers Maui Wowie
5pc $34.57
$6.91/piece Updated Sep 30, 2026 Jeeter Sativa
Infused Pre Roll
See all carriers Maui Wowie
$35
$35/piece Updated Sep 30, 2026 No Bad Days
Prerolls
See all carriers Maui Wowie
14pc $35
$2.50/piece Updated Sep 17, 2026 TGR - Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
$36
$36/piece Updated Sep 30, 2026 Gelato Seeds
Preroll
See all carriers Maui Wowie
2g $39
$39/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
5pc $39
$7.80/piece Updated Sep 29, 2026 Lime
See all carriers Maui Wowie
$40
$40/piece Updated Sep 30, 2026 Jeeter
Preroll
See all carriers Maui Wowie
7g $40
$40/piece Updated Sep 18, 2026 $50 - Maui Hybrid
Infused
See all carriers Maui Wowie
14pc $40
$2.86/piece Updated Sep 30, 2026 Prerolls
See all carriers Maui Wowie
5pc $41
$8.20/piece Updated Sep 29, 2026 Jeeter Sativa
Cartridges All(100 of 141 ) cheapest first · refine filters to narrow See all carriers Maui Wowie
1g $1
$1/g Updated Sep 18, 2026 West Coast Cure
Also at 30 other stores Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $1 See this shop: Maui Wowie at Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens → The Syndicate - Huntington Park· Sep 17, 2026 $9.77 See this shop: Maui Wowie at The Syndicate - Huntington Park → The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne· Sep 17, 2026 $12.38 See this shop: Maui Wowie at The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne → The Syndicate - Woodland Hills· Sep 17, 2026 $13.68 See this shop: Maui Wowie at The Syndicate - Woodland Hills → Rdc Collective Corp.· Sep 17, 2026 $13.68 Visit shop: Maui Wowie at Rdc Collective Corp. ↗ Off the Charts· Sep 17, 2026 $14 Visit shop: Maui Wowie at Off the Charts ↗ Euphoros· Sep 18, 2026 $14.41 See this shop: Maui Wowie at Euphoros → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $15 See this shop: Maui Wowie at Leaf and Lion - Long Beach → Catalyst Cannabis Dispensary El Monte· Sep 17, 2026 $16.80 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary El Monte → CCC by The Cure Company· Sep 16, 2026 $17.43 See this shop: Maui Wowie at CCC by The Cure Company → Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → Catalyst Van Nuys· Sep 16, 2026 $18 Visit shop: Maui Wowie at Catalyst Van Nuys ↗ STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $19 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $19 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY Inglewood → STIIIZY Wilmington (Long Beach)· Sep 16, 2026 $19 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY Wilmington (Long Beach) → JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $19 See this shop: Maui Wowie at JADEROOM Artesia → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $19.83 See this shop: Maui Wowie at Long Beach Green Room → Valley Verde· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Maui Wowie at Valley Verde ↗ OG Time· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at OG Time → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Long Beach → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Eagle Rock → Trinity Ma Inc.· Sep 17, 2026 $20.40 Visit shop: Maui Wowie at Trinity Ma Inc. ↗ The Chronic· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Maui Wowie at The Chronic → Stilo Supply· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Maui Wowie at Stilo Supply → HYPERWOLF· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Maui Wowie at HYPERWOLF → The Ounce· Sep 17, 2026 $24.20 See this shop: Maui Wowie at The Ounce → Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at Superior Herbal Health, LLC → Lizbor, Inc.· Sep 17, 2026 $27 Visit shop: Maui Wowie at Lizbor, Inc. ↗ Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $28 Visit shop: Maui Wowie at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Maui Wowie
1g $18.72 $9.36 Sale
$9.36/g Updated Sep 17, 2026 Cabo
Also at 12 other stores Bread Farms· Sep 17, 2026 $13.47 See this shop: Maui Wowie at Bread Farms → Off the Charts· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Maui Wowie at Off the Charts ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Harbor City → Central Remedies· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Maui Wowie at Central Remedies → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Cudahy → SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance· Sep 18, 2026 $16.15 See this shop: Maui Wowie at SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance → Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $18 Visit shop: Maui Wowie at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $18.99 Visit shop: Maui Wowie at Medical Caregivers Company ↗ Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Maui Wowie at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ Greenlight Discount Pharmacy· Sep 17, 2026 $20.70 Visit shop: Maui Wowie at Greenlight Discount Pharmacy ↗ Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $21 Visit shop: Maui Wowie at Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer] ↗ Lizbor, Inc.· Sep 17, 2026 $23 Visit shop: Maui Wowie at Lizbor, Inc. ↗ See all carriers Maui Wowie
1g $20 $10 Sale
$10/g Updated Sep 17, 2026 Sugarbudz
See all carriers Maui Wowie
1g $10.37
$10.37/g Updated Sep 17, 2026 Sunday Extracts
See all carriers Maui Wowie
1g $10.37
$10.37/g Updated Sep 17, 2026 Sunday Extracts
See all carriers Maui Wowie
$11
$11/g Updated Sep 30, 2026 BUZZNUG
See all carriers Maui Wowie
1g $20 $12 Sale
$12/g Updated Sep 16, 2026 Allswell
See all carriers Maui Wowie
1g $24.22 $12.11 Sale
$12.11/g Updated Sep 17, 2026 Kushy Punch
Also at 14 other stores Weed Lane· Sep 17, 2026 $17.43 See this shop: Maui Wowie at Weed Lane → The Syndicate - Woodland Hills· Sep 17, 2026 $20.59 See this shop: Maui Wowie at The Syndicate - Woodland Hills → Rdc Collective Corp.· Sep 17, 2026 $20.59 Visit shop: Maui Wowie at Rdc Collective Corp. ↗ LB Collective· Sep 17, 2026 $21.84 See this shop: Maui Wowie at LB Collective → OG NATION· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Maui Wowie at OG NATION → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Cudahy → Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $22.40 See this shop: Maui Wowie at Higher Ground - Baldwin Park → The Chronic· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at The Chronic → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $27 See this shop: Maui Wowie at ATRIUM - Topanga → Dtpg Collective· Sep 17, 2026 $27.73 See this shop: Maui Wowie at Dtpg Collective → Evergreen Cannabis Dispensary· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Maui Wowie at Evergreen Cannabis Dispensary → Rebud - San Pedro· Sep 17, 2026 $31.50 See this shop: Maui Wowie at Rebud - San Pedro → Rebud North Hollywood· Sep 17, 2026 $31.50 Visit shop: Maui Wowie at Rebud North Hollywood ↗ Fuego· Sep 18, 2026 $38 See this shop: Maui Wowie at Fuego → See all carriers Maui Wowie
1g $13
$13/g Updated Sep 29, 2026 Crystal Clear Sativa
See all carriers Maui Wowie
$13.68
$13.68/g Updated Sep 30, 2026 Cabo Sativa
All-In-One
See all carriers Maui Wowie
1g $28 $14 Sale
$14/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
Also at 18 other stores Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $14 Visit shop: Maui Wowie at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ CannaCruz - Watsonville· Sep 18, 2026 $16.20 See this shop: Maui Wowie at CannaCruz - Watsonville → The Artist Tree Dispensary Koreatown· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Maui Wowie at The Artist Tree Dispensary Koreatown → OG NATION· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at OG NATION → The 18629 LLC· Sep 18, 2026 $25 Visit shop: Maui Wowie at The 18629 LLC ↗ Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Mota Inc.· Sep 18, 2026 $25.99 Visit shop: Maui Wowie at Mota Inc. ↗ Genetics Dispensary LLC· Sep 16, 2026 $26 Visit shop: Maui Wowie at Genetics Dispensary LLC ↗ STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY Atlantic → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $26 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY Wilmington (Long Beach)· Sep 16, 2026 $26 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY Wilmington (Long Beach) → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY Inglewood → The Ounce· Sep 17, 2026 $26.40 See this shop: Maui Wowie at The Ounce → The Syndicate - Woodland Hills· Sep 17, 2026 $27.45 See this shop: Maui Wowie at The Syndicate - Woodland Hills → Rdc Collective Corp.· Sep 17, 2026 $27.45 Visit shop: Maui Wowie at Rdc Collective Corp. ↗ Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Maui Wowie at Lax Cc, Inc. ↗ Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $36 Visit shop: Maui Wowie at Vvs Panorama LLC ↗ Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $38 See this shop: Maui Wowie at Herbal Relief Caregivers → See all carriers Maui Wowie
1g $28 $14 Sale
$14/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers Maui Wowie
$18.79 $14.09 Sale
$14.09/g Updated Sep 30, 2026 Jeeter
Lqd
See all carriers Maui Wowie
1g $14.40
$14.40/g Updated Sep 29, 2026 Cabo Sativa
Vapes
See all carriers Maui Wowie
1g $24 $14.40 Sale
$14.40/g Updated Sep 29, 2026 Jeeter Sativa
See all carriers Maui Wowie
1g $29 $14.50 Sale
$14.50/g Updated Sep 18, 2026 Gelato
Also at 14 other stores The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne· Sep 17, 2026 $14.50 See this shop: Maui Wowie at The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Long Beach → Robertson Caregivers Beverlywood· Sep 18, 2026 $19.65 See this shop: Maui Wowie at Robertson Caregivers Beverlywood → The Pottery Inc.· Sep 16, 2026 $20.30 Visit shop: Maui Wowie at The Pottery Inc. ↗ Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Cudahy → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Bell Gardens → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $25.20 Visit shop: Maui Wowie at Discount Caregivers ↗ ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $28 See this shop: Maui Wowie at ATRIUM - Topanga → Macapa Inc. [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Maui Wowie at Macapa Inc. [Equity Retailer] ↗ Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Maui Wowie at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ Atwater Retail Partners, LLC· Sep 17, 2026 $31 Visit shop: Maui Wowie at Atwater Retail Partners, LLC ↗ Hot Box Dispensary· Sep 16, 2026 $34.99 See this shop: Maui Wowie at Hot Box Dispensary → 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $34.99 Visit shop: Maui Wowie at 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Maui Wowie
1g $29 $14.50 Sale
$14.50/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
Also at 23 other stores The Artist Tree Dispensary West Hollywood· Sep 17, 2026 $17.40 See this shop: Maui Wowie at The Artist Tree Dispensary West Hollywood → Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $18 Visit shop: Maui Wowie at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst Cannabis Dispensary El Monte· Sep 17, 2026 $21.70 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary El Monte → ZZFLUX· Sep 17, 2026 $23.40 See this shop: Maui Wowie at ZZFLUX → Rdc Collective Corp.· Sep 17, 2026 $27.36 Visit shop: Maui Wowie at Rdc Collective Corp. ↗ Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $28 Visit shop: Maui Wowie at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $28.88 Visit shop: Maui Wowie at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Healpura LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $30.09 Visit shop: Maui Wowie at Healpura LLC [Equity Retailer] ↗ The Cure Company - South LA· Sep 17, 2026 $30.11 See this shop: Maui Wowie at The Cure Company - South LA → Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $31 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → Off the Charts· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Maui Wowie at Off the Charts ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Harbor City → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Eagle Rock → The Ounce· Sep 17, 2026 $33 See this shop: Maui Wowie at The Ounce → The Chronic· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Maui Wowie at The Chronic → Macapa Inc. [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Maui Wowie at Macapa Inc. [Equity Retailer] ↗ Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Maui Wowie at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ Gravity Retail· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Maui Wowie at Gravity Retail → Haven Hawthorne LLC· Sep 16, 2026 $36.99 Visit shop: Maui Wowie at Haven Hawthorne LLC ↗ Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $39 See this shop: Maui Wowie at Mr. Nice Guy → Evergreen Cannabis Dispensary· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Maui Wowie at Evergreen Cannabis Dispensary → Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $40.01 Visit shop: Maui Wowie at Medical Caregivers Company ↗ Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $42 See this shop: Maui Wowie at Herbal Relief Caregivers → See all carriers Maui Wowie
$14.62
$14.62/g Updated Sep 27, 2026 BLOOM Sativa
510 Thread
See all carriers Maui Wowie
1000mg $29.24 $14.62 Sale
$14.62/g Updated Sep 17, 2026 BLOOM
Also at 18 other stores Catalyst Cannabis Dispensary South LA - Figueroa· Sep 17, 2026 $18.75 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary South LA - Figueroa → Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $18.75 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → SWED A SNOOP DOGG Dispensary - LBC· Sep 18, 2026 $18.75 See this shop: Maui Wowie at SWED A SNOOP DOGG Dispensary - LBC → Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower· Sep 17, 2026 $18.75 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower → CCC by The Cure Company· Sep 16, 2026 $19.81 See this shop: Maui Wowie at CCC by The Cure Company → Healpura LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $19.99 Visit shop: Maui Wowie at Healpura LLC [Equity Retailer] ↗ Off the Charts· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Maui Wowie at Off the Charts ↗ STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $21 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY Downtown LA → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $21 See this shop: Maui Wowie at Varda - Dispensary → Mota Inc.· Sep 18, 2026 $26.51 Visit shop: Maui Wowie at Mota Inc. ↗ Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $27.77 Visit shop: Maui Wowie at Medical Caregivers Company ↗ Trinity Ma Inc.· Sep 17, 2026 $28.05 Visit shop: Maui Wowie at Trinity Ma Inc. ↗ Rebud - San Pedro· Sep 17, 2026 $28.50 See this shop: Maui Wowie at Rebud - San Pedro → Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $29 Visit shop: Maui Wowie at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Harbor City → CCA California Caregivers Alliance· Sep 17, 2026 $36 See this shop: Maui Wowie at CCA California Caregivers Alliance → Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $36 Visit shop: Maui Wowie at Lax Cc, Inc. ↗ Atwater Retail Partners, LLC· Sep 17, 2026 $36 Visit shop: Maui Wowie at Atwater Retail Partners, LLC ↗ See all carriers Maui Wowie
1g $15
$15/g Updated Sep 17, 2026 PURE VAPE
See all carriers Maui Wowie
$15
$15/g Updated Sep 27, 2026 Left Coast Extracts Sativa
510 Thread
See all carriers Maui Wowie
1g $15.85
$15.85/g Updated Sep 17, 2026 EUREKA
See all carriers Maui Wowie
$15.88
$15.88/g Updated Sep 28, 2026 EUREKA
See all carriers Maui Wowie
$16
$16/g Updated Sep 28, 2026 Daze Off
See all carriers Maui Wowie
1g $16
$16/g Updated Sep 17, 2026 Daze Off CA
See all carriers Maui Wowie
1g $16
$16/g Updated Sep 29, 2026 EUREKA Sativa
Vapes
See all carriers Maui Wowie
$16.13
$16.13/g Updated Sep 29, 2026 Allswell
510 Thread
See all carriers Maui Wowie
1g $17
$17/g Updated Sep 17, 2026 Crystal Clear
See all carriers Maui Wowie
2g $21.65 $17.30 Sale
$8.65/g Updated Sep 17, 2026 Sunday Extracts
See all carriers Maui Wowie
1g $29 $17.40 Sale
$17.40/g Updated Sep 18, 2026 Halara
See all carriers Maui Wowie
1g $34.99 $17.49 Sale
$17.49/g Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts
Also at 31 other stores The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne· Sep 17, 2026 $17.50 See this shop: Maui Wowie at The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne → Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at Superior Herbal Health, LLC → Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey· Sep 17, 2026 $21.60 See this shop: Maui Wowie at Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey → Rd Lynwood Retail LLC· Sep 16, 2026 $22.40 Visit shop: Maui Wowie at Rd Lynwood Retail LLC ↗ Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $23.10 Visit shop: Maui Wowie at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation· Sep 17, 2026 $24 Visit shop: Maui Wowie at Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation ↗ Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Artesia → OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Harbor City → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Eagle Rock → Off the Charts· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Maui Wowie at Off the Charts ↗ OG NATION· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at OG NATION → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Cudahy → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Bell Gardens → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Long Beach → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Maui Wowie at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $25.50 Visit shop: Maui Wowie at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $27 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower· Sep 17, 2026 $27 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $31 See this shop: Maui Wowie at ATRIUM - Topanga → Sweetflower Culver, LLC· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Maui Wowie at Sweetflower Culver, LLC ↗ Perennial Holistic Wellness Center, Inc.· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Maui Wowie at Perennial Holistic Wellness Center, Inc. ↗ Sweet Flower - Pasadena· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Maui Wowie at Sweet Flower - Pasadena → La Flora Organica [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $34.76 Visit shop: Maui Wowie at La Flora Organica [Equity Retailer] ↗ The Artist Tree Dispensary West Hollywood· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Maui Wowie at The Artist Tree Dispensary West Hollywood → The Artist Tree Dispensary Koreatown· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Maui Wowie at The Artist Tree Dispensary Koreatown → South Coast Safe Access Cannabis Dispensary· Sep 17, 2026 $35.04 See this shop: Maui Wowie at South Coast Safe Access Cannabis Dispensary → Safe Harbor Patient's Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $35.75 Visit shop: Maui Wowie at Safe Harbor Patient's Collective, Inc. ↗ Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $38 See this shop: Maui Wowie at Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens → Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Maui Wowie at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → See all carriers Maui Wowie
$17.50
$17.50/g Updated Sep 30, 2026 BLOOM
Also at 7 other stores Catalyst - Lynwood LLC· Sep 30, 2026 $17.50 Visit shop: Maui Wowie at Catalyst - Lynwood LLC ↗ Catalyst - Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $17.50 Visit shop: Maui Wowie at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $17.50 Visit shop: Maui Wowie at 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ 4th Street Collective, Inc.· Sep 30, 2026 $17.50 Visit shop: Maui Wowie at 4th Street Collective, Inc. ↗ 11500 Vermont Holdings LLC· Sep 30, 2026 $17.50 Visit shop: Maui Wowie at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ Casey Crow Collective· Sep 30, 2026 $18.75 Visit shop: Maui Wowie at Casey Crow Collective ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Sep 30, 2026 $18.75 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → See all carriers Maui Wowie
1g $35 $17.50 Sale
$17.50/g Updated Sep 29, 2026 Jetty Extracts Sativa
See all carriers Maui Wowie
$35.99 $17.99 Sale
$17.99/g Updated Sep 17, 2026 Twenty Two K / 22k
See all carriers Maui Wowie
$18
$9/g Updated Sep 29, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Maui Wowie
1g $27 $18.90 Sale
$18.90/g Updated Sep 16, 2026 MOWIE WOWIE
Also at 10 other stores Rd Lynwood Retail LLC· Sep 16, 2026 $19.60 Visit shop: Maui Wowie at Rd Lynwood Retail LLC ↗ Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Artesia → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Bell Gardens → OG NATION· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at OG NATION → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Harbor City → The Ounce· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Maui Wowie at The Ounce → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $23.10 Visit shop: Maui Wowie at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at ATRIUM - Topanga → Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $25.20 See this shop: Maui Wowie at Higher Ground - Baldwin Park → Atwater Retail Partners, LLC· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Maui Wowie at Atwater Retail Partners, LLC ↗ See all carriers Maui Wowie
1g $19
$19/g Updated Sep 16, 2026 Kushy Punch
See all carriers Maui Wowie
1g $28.05 $19.63 Sale
$19.63/g Updated Sep 18, 2026 Halara
See all carriers Maui Wowie
1g $33 $19.80 Sale
$19.80/g Updated Sep 17, 2026 PAX
Also at 9 other stores Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $22.99 Visit shop: Maui Wowie at Discount Caregivers ↗ Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Bell Gardens → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Cudahy → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $28 See this shop: Maui Wowie at ATRIUM - Topanga → Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Maui Wowie at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ Gravity Retail· Sep 18, 2026 $30 See this shop: Maui Wowie at Gravity Retail → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $32 Visit shop: Maui Wowie at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Long Beach → Macapa Inc. [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Maui Wowie at Macapa Inc. [Equity Retailer] ↗ See all carriers Maui Wowie
1g $19.99
$19.99/g Updated Sep 16, 2026 Pretty Dope Sativa
See all carriers Maui Wowie
$20
$20/g Updated Sep 29, 2026 BLOOM Sativa
510 Thread
See all carriers Maui Wowie
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 Crystal Clear
See all carriers Maui Wowie
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 Sweet Flower
See all carriers Maui Wowie
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 Daze Off CA
See all carriers Maui Wowie
0.5g $20
$40/g Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Maui Wowie
$20
$20/g Updated Sep 30, 2026 Raw Garden
All-In-One
See all carriers Maui Wowie
$20.30
$20.30/g Updated Sep 29, 2026 BLOOM
Also at 7 other stores Catalyst - Lynwood LLC· Sep 29, 2026 $21.75 Visit shop: Maui Wowie at Catalyst - Lynwood LLC ↗ 4th Street Collective, Inc.· Sep 30, 2026 $21.75 Visit shop: Maui Wowie at 4th Street Collective, Inc. ↗ 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $21.75 Visit shop: Maui Wowie at 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 29, 2026 $21.75 Visit shop: Maui Wowie at 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst - Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $21.75 Visit shop: Maui Wowie at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ 11500 Vermont Holdings LLC· Sep 29, 2026 $21.75 Visit shop: Maui Wowie at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Sep 29, 2026 $29 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → See all carriers Maui Wowie
1g $30 $21 Sale
$21/g Updated Sep 17, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Maui Wowie
1g $30 $21 Sale
$21/g Updated Sep 18, 2026 LEFT COAST
See all carriers Maui Wowie
$30 $21 Sale
$21/g Updated Sep 18, 2026 Platinum Vape Sativa
See all carriers Maui Wowie
1g $30.19 $21.13 Sale
$21.13/g Updated Sep 16, 2026 ROVE
See all carriers Maui Wowie
1g $21.58
$21.58/g Updated Sep 17, 2026 ROVE
Also at 76 other stores Euphoros· Sep 18, 2026 $21.60 See this shop: Maui Wowie at Euphoros → ZZFLUX· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at ZZFLUX → Kja Granada Hills LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $25.90 Visit shop: Maui Wowie at Kja Granada Hills LLC [Equity Retailer] ↗ Universal Herbal Center, LLC· Sep 17, 2026 $27 Visit shop: Maui Wowie at Universal Herbal Center, LLC ↗ Xzibit's West Coast Cannabis Bel Air· Sep 16, 2026 $27.50 See this shop: Maui Wowie at Xzibit's West Coast Cannabis Bel Air → OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Maui Wowie at OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD → Universal Herbal Center, LLC· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Maui Wowie at Universal Herbal Center, LLC ↗ Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation· Sep 17, 2026 $30.40 Visit shop: Maui Wowie at Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation ↗ Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $31.50 Visit shop: Maui Wowie at Medical Caregivers Company ↗ Firehouse Health Care Industries, Inc.· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Maui Wowie at Firehouse Health Care Industries, Inc. ↗ Firehouse Health Care Industries, Inc.· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Maui Wowie at Firehouse Health Care Industries, Inc. ↗ Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey· Sep 17, 2026 $32.40 See this shop: Maui Wowie at Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $32.41 Visit shop: Maui Wowie at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower· Sep 17, 2026 $33.60 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower → Catalyst Cannabis Dispensary El Monte· Sep 17, 2026 $33.60 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary El Monte → Catalyst Cannabis Dispensary Hawthorne· Sep 16, 2026 $33.60 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Hawthorne → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $33.93 Visit shop: Maui Wowie at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $34 Visit shop: Maui Wowie at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ Natural Remedies Caregivers· Sep 17, 2026 $34.57 See this shop: Maui Wowie at Natural Remedies Caregivers → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Bell Gardens → Macapa Inc. [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Maui Wowie at Macapa Inc. [Equity Retailer] ↗ Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Maui Wowie at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ Urban Smoke La LLC· Sep 18, 2026 $35.10 Visit shop: Maui Wowie at Urban Smoke La LLC ↗ Off the Charts· Sep 17, 2026 $36 Visit shop: Maui Wowie at Off the Charts ↗ Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $36 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $36 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Long Beach → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $36 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Cudahy → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $36 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Harbor City → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $36 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Artesia → Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $37 Visit shop: Maui Wowie at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $38 Visit shop: Maui Wowie at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ Haven Hawthorne LLC· Sep 16, 2026 $39.99 Visit shop: Maui Wowie at Haven Hawthorne LLC ↗ Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville· Sep 17, 2026 $39.99 See this shop: Maui Wowie at Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville → HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont· Sep 17, 2026 $39.99 See this shop: Maui Wowie at HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont → X Raided - San Pedro· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Maui Wowie at X Raided - San Pedro → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $40 Visit shop: Maui Wowie at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Long Beach → Ghost Management Retail LLC· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Maui Wowie at Ghost Management Retail LLC → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Artesia → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Bell Gardens → Wonderland Oasis Inc.· Sep 17, 2026 $40 Visit shop: Maui Wowie at Wonderland Oasis Inc. ↗ Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $40.43 Visit shop: Maui Wowie at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $41 See this shop: Maui Wowie at ATRIUM - Topanga → Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $43.40 See this shop: Maui Wowie at Higher Ground - Baldwin Park → Herb N Vibes· Sep 17, 2026 $44 See this shop: Maui Wowie at Herb N Vibes → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $45 Visit shop: Maui Wowie at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Wonderland Oasis Inc.· Sep 17, 2026 $45 Visit shop: Maui Wowie at Wonderland Oasis Inc. ↗ SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance· Sep 18, 2026 $45 See this shop: Maui Wowie at SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance → Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $45 Visit shop: Maui Wowie at Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer] ↗ PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Maui Wowie at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → Premium Blossom - Local Marijuana and Weed Dispensary· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Maui Wowie at Premium Blossom - Local Marijuana and Weed Dispensary → The Drop LA· Sep 18, 2026 $45 See this shop: Maui Wowie at The Drop LA → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $45 See this shop: Maui Wowie at Leaf and Lion - Long Beach → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $46 See this shop: Maui Wowie at ATRIUM - Topanga → Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $47 Visit shop: Maui Wowie at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ Evergreen Cannabis Dispensary· Sep 17, 2026 $48 See this shop: Maui Wowie at Evergreen Cannabis Dispensary → PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $50 See this shop: Maui Wowie at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $50 See this shop: Maui Wowie at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → York Retailer LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $52 Visit shop: Maui Wowie at York Retailer LLC [Equity Retailer] ↗ Rebud - San Pedro· Sep 17, 2026 $52 See this shop: Maui Wowie at Rebud - San Pedro → Altaherb LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $52 Visit shop: Maui Wowie at Altaherb LLC [Equity Retailer] ↗ Rebud North Hollywood· Sep 17, 2026 $52 Visit shop: Maui Wowie at Rebud North Hollywood ↗ GREENWOLF BELLFLOWER· Sep 16, 2026 $55 See this shop: Maui Wowie at GREENWOLF BELLFLOWER → Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $55 See this shop: Maui Wowie at Herbal Relief Caregivers → Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $55 Visit shop: Maui Wowie at Lax Cc, Inc. ↗ X Raided - San Pedro· Sep 17, 2026 $55 See this shop: Maui Wowie at X Raided - San Pedro → Ghost Management Retail LLC· Sep 17, 2026 $55 See this shop: Maui Wowie at Ghost Management Retail LLC → Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $57 Visit shop: Maui Wowie at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ Greenlight Discount Pharmacy· Sep 17, 2026 $57 Visit shop: Maui Wowie at Greenlight Discount Pharmacy ↗ Greenlight Discount Pharmacy· Sep 17, 2026 $57.60 Visit shop: Maui Wowie at Greenlight Discount Pharmacy ↗ Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $60 See this shop: Maui Wowie at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → Rebud North Hollywood· Sep 17, 2026 $63 Visit shop: Maui Wowie at Rebud North Hollywood ↗ York Retailer LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $63 Visit shop: Maui Wowie at York Retailer LLC [Equity Retailer] ↗ Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $65 Visit shop: Maui Wowie at Lax Cc, Inc. ↗ Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $65 See this shop: Maui Wowie at Herbal Relief Caregivers → See all carriers Maui Wowie
1g $36 $21.60 Sale
$21.60/g Updated Sep 29, 2026 BLOOM Sativa
See all carriers Maui Wowie
2g $21.65
$10.83/g Updated Sep 17, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Maui Wowie
$21.70
$21.70/g Updated Sep 29, 2026 Jeeter
Also at 7 other stores 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 29, 2026 $21.70 Visit shop: Maui Wowie at 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $21.70 Visit shop: Maui Wowie at 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst - Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $21.70 Visit shop: Maui Wowie at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ Casey Crow Collective· Sep 30, 2026 $21.70 Visit shop: Maui Wowie at Casey Crow Collective ↗ 4th Street Collective, Inc.· Sep 30, 2026 $21.70 Visit shop: Maui Wowie at 4th Street Collective, Inc. ↗ 11500 Vermont Holdings LLC· Sep 29, 2026 $21.70 Visit shop: Maui Wowie at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ Catalyst - Lynwood LLC· Sep 29, 2026 $21.70 Visit shop: Maui Wowie at Catalyst - Lynwood LLC ↗ See all carriers Maui Wowie
$21.70
$21.70/g Updated Sep 29, 2026 Kushy Punch
Also at 7 other stores Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Sep 30, 2026 $21.70 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $21.70 Visit shop: Maui Wowie at 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $21.70 Visit shop: Maui Wowie at 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst - Lynwood LLC· Sep 30, 2026 $21.70 Visit shop: Maui Wowie at Catalyst - Lynwood LLC ↗ 4th Street Collective, Inc.· Sep 30, 2026 $21.70 Visit shop: Maui Wowie at 4th Street Collective, Inc. ↗ Catalyst - Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $21.70 Visit shop: Maui Wowie at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ 11500 Vermont Holdings LLC· Sep 29, 2026 $21.70 Visit shop: Maui Wowie at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ See all carriers Maui Wowie
1000mg $29 $21.75 Sale
$21.75/g Updated Sep 17, 2026 BLOOM
Also at 24 other stores The Pottery Inc.· Sep 16, 2026 $22.80 Visit shop: Maui Wowie at The Pottery Inc. ↗ Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $24.50 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Cudahy → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $24.50 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Bell Gardens → Genetics Dispensary LLC· Sep 16, 2026 $25 Visit shop: Maui Wowie at Genetics Dispensary LLC ↗ STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at STIIIZY Downtown LA → La Wonderland Caregivers Inc.· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Maui Wowie at La Wonderland Caregivers Inc. ↗ Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $30 See this shop: Maui Wowie at Leaf and Lion - Long Beach → Green Goddess Collective· Sep 17, 2026 $30.40 See this shop: Maui Wowie at Green Goddess Collective → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Artesia → Malibu Community Collective Inc.· Sep 18, 2026 $32 Visit shop: Maui Wowie at Malibu Community Collective Inc. ↗ Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $32 Visit shop: Maui Wowie at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $32 See this shop: Maui Wowie at Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer] → Mota Inc.· Sep 18, 2026 $32.09 Visit shop: Maui Wowie at Mota Inc. ↗ Cana Silver Lake· Sep 17, 2026 $32.41 See this shop: Maui Wowie at Cana Silver Lake → Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $33 Visit shop: Maui Wowie at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ Rebud - San Pedro· Sep 17, 2026 $33 See this shop: Maui Wowie at Rebud - San Pedro → Trinity Ma Inc.· Sep 17, 2026 $33.15 Visit shop: Maui Wowie at Trinity Ma Inc. ↗ Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Maui Wowie at Medical Caregivers Company ↗ Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Eagle Rock → Sweetflower Culver, LLC· Sep 17, 2026 $37.50 Visit shop: Maui Wowie at Sweetflower Culver, LLC ↗ PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $38 See this shop: Maui Wowie at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → Atwater Retail Partners, LLC· Sep 17, 2026 $40 Visit shop: Maui Wowie at Atwater Retail Partners, LLC ↗ CCA California Caregivers Alliance· Sep 17, 2026 $41 See this shop: Maui Wowie at CCA California Caregivers Alliance → Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $42 Visit shop: Maui Wowie at Lax Cc, Inc. ↗ See all carriers Maui Wowie
1g $43.99 $21.99 Sale
$21.99/g Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts
Also at 10 other stores Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $29.40 See this shop: Maui Wowie at Higher Ground - Baldwin Park → Gravity Retail· Sep 18, 2026 $30 See this shop: Maui Wowie at Gravity Retail → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $34 See this shop: Maui Wowie at ATRIUM - Topanga → Malibu Community Collective Inc.· Sep 18, 2026 $34.19 Visit shop: Maui Wowie at Malibu Community Collective Inc. ↗ Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Maui Wowie at Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer] ↗ Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Maui Wowie at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $38 See this shop: Maui Wowie at Mr. Nice Guy → Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $38 See this shop: Maui Wowie at Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens → CCA California Caregivers Alliance· Sep 17, 2026 $52 See this shop: Maui Wowie at CCA California Caregivers Alliance → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $80 See this shop: Maui Wowie at Leaf and Lion - Long Beach → See all carriers Maui Wowie
$22
$22/g Updated Sep 28, 2026 Halara
See all carriers Maui Wowie
$22
$22/g Updated Sep 30, 2026 Sativa
See all carriers Maui Wowie
1g $22.18
$22.18/g Updated Sep 16, 2026 EUREKA
See all carriers Maui Wowie
1g $22.50
$22.50/g Updated Sep 17, 2026 BOUTIQ
Also at 11 other stores Bread Farms· Sep 17, 2026 $22.97 See this shop: Maui Wowie at Bread Farms → Weed Lane· Sep 17, 2026 $23.77 See this shop: Maui Wowie at Weed Lane → Valley Verde· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Maui Wowie at Valley Verde ↗ Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer] → Dtpg Collective· Sep 17, 2026 $25.35 See this shop: Maui Wowie at Dtpg Collective → Lizbor, Inc.· Sep 17, 2026 $29 Visit shop: Maui Wowie at Lizbor, Inc. ↗ PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Maui Wowie at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Maui Wowie at Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer] ↗ Mission Hills Patients Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $30 Visit shop: Maui Wowie at Mission Hills Patients Collective, Inc. ↗ Green Goddess Collective· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Maui Wowie at Green Goddess Collective → Fuego· Sep 18, 2026 $32 See this shop: Maui Wowie at Fuego → See all carriers Maui Wowie
1g $45 $22.50 Sale
$22.50/g Updated Sep 16, 2026 CAKE she hits different
See all carriers Maui Wowie
0.5g $45 $22.50 Sale
$45/g Updated Sep 29, 2026 Papa's Herb Sativa
See all carriers Maui Wowie
1g $35 $22.75 Sale
$22.75/g Updated Sep 16, 2026 Fields Family Farmz
See all carriers Maui Wowie
$23
$23/g Updated Sep 30, 2026 BLOOM BRAND
See all carriers Maui Wowie
1g $36 $23.40 Sale
$23.40/g Updated Sep 29, 2026 CAKE she hits different Sativa
See all carriers Maui Wowie
1g $23.77
$23.77/g Updated Sep 17, 2026 BOUTIQ
See all carriers Maui Wowie
$23.77
$23.77/g Updated Sep 29, 2026 EUREKA
See all carriers Maui Wowie
$23.82
$23.82/g Updated Sep 16, 2026 Twenty Two K / 22k
See all carriers Maui Wowie
$24
$48/g Updated Sep 16, 2026 BLOOM
See all carriers Maui Wowie
1g $48 $24 Sale
$24/g Updated Sep 29, 2026 turn Sativa
Vapes
See all carriers Maui Wowie
1g $24.35
$24.35/g Updated Sep 18, 2026 Heritage
See all carriers Maui Wowie
$24.50
$24.50/g Updated Sep 30, 2026 Jeeter
See all carriers Maui Wowie
$25
$25/g Updated Sep 30, 2026 Jeeter
See all carriers Maui Wowie
$25
$25/g Updated Sep 30, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Maui Wowie
$25
$25/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter Juice Liquid
See all carriers Maui Wowie
$25
$25/g Updated Sep 30, 2026 Crystal Clear
See all carriers Maui Wowie
$25
$25/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter
See all carriers Maui Wowie
1g $25
$25/g Updated Sep 17, 2026 RNBW
See all carriers Maui Wowie
$25
$25/g Updated Sep 29, 2026 Crystal Clear
See all carriers Maui Wowie
$25
$25/g Updated Sep 28, 2026 Jetty Extracts Sativa
See all carriers Maui Wowie
$25.35
$25.35/g Updated Sep 29, 2026 BOUTIQ
See all carriers Maui Wowie
1g $25.65
$25.65/g Updated Sep 17, 2026 CANNABIS EXTRACT Sativa
See all carriers Maui Wowie
$26.50
$26.50/g Updated Sep 29, 2026 BLOOM BRAND
See all carriers Maui Wowie
1g $27
$27/g Updated Sep 17, 2026 FIELDS FAMILY FARMS
See all carriers Maui Wowie
1g $27.38
$27.38/g Updated Sep 16, 2026 Cali Clear -
See all carriers Maui Wowie
$27.73
$27.73/g Updated Sep 29, 2026 CAKE she hits different
See all carriers Maui Wowie
$27.73
$27.73/g Updated Sep 29, 2026 Kushy Punch
See all carriers Maui Wowie
1g $28
$28/g Updated Sep 17, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Maui Wowie
1g $28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Twenty Two K / 22k Sativa
Cartridges / Pods
See all carriers Maui Wowie
0.3g $28
$93.33/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Sativa
See all carriers Maui Wowie
1g $40 $28 Sale
$28/g Updated Sep 18, 2026 Dabwoods
See all carriers Maui Wowie
1g $35 $28 Sale
$28/g Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Maui Wowie
$28.09
$28.09/g Updated Sep 30, 2026 Jeeter Sativa
All-In-One
See all carriers Maui Wowie
1g $29
$29/g Updated Sep 28, 2026 BLOOM Sativa
See all carriers Maui Wowie
1g $42 $29.40 Sale
$29.40/g Updated Sep 16, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Maui Wowie
1g $29.99
$29.99/g Updated Sep 17, 2026 EUREKA
Pull
See all carriers Maui Wowie
1g $30
$30/g Updated Sep 28, 2026 Twenty Two K / 22k Sativa
Cartridges / Pods
See all carriers Maui Wowie
$30
$30/g Updated Sep 29, 2026 EUREKA Sativa
Vapes
Concentrates See all carriers Maui Wowie
$16 $11.20 Sale
$11.20/g Updated Sep 29, 2026 Tutti Sativa
Sugar
See all carriers Maui Wowie
$14
$14/g Updated Sep 30, 2026 Tutti
Hash
See all carriers Maui Wowie
$15
$15/g Updated Sep 29, 2026 Tutti Sativa
Concentrate
See all carriers Maui Wowie
1g $16
$16/g Updated Sep 17, 2026 [Tutti] Ice Water Sativa
Ice Water Hash
See all carriers Maui Wowie
$23
$23/g Updated Sep 30, 2026 Cabo
Concentrate
See all carriers Maui Wowie
$30
$30/g Updated Sep 30, 2026 Gelato Seeds
Concentrate
See all carriers Maui Wowie
$30
$15/g Updated Sep 30, 2026 Juicy Pot
Concentrates
See all carriers Maui Wowie
$30
$30/g Updated Sep 28, 2026 Papa's Herb
See all carriers Maui Wowie
$33
$33/g Updated Sep 30, 2026 BLOOM BRAND
Concentrate
See all carriers Maui Wowie
$40
$40/g Updated Sep 28, 2026 turn
See all carriers Maui Wowie
$41
$41/g Updated Sep 30, 2026 Friendly Brand
Concentrate
Edibles See all carriers Maui Wowie
10mg · 10pk $11 $8.25 Sale
$0.83/mg Updated Sep 17, 2026 Kingpen
Also at 12 other stores Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $11 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Artesia → Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $11 Visit shop: Maui Wowie at Vvs Panorama LLC ↗ ZZFLUX· Sep 17, 2026 $11.70 See this shop: Maui Wowie at ZZFLUX → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $12 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $12 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Long Beach → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $12 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Harbor City → Off the Charts· Sep 17, 2026 $12 Visit shop: Maui Wowie at Off the Charts ↗ Herb N Vibes· Sep 17, 2026 $13.97 See this shop: Maui Wowie at Herb N Vibes → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $15.25 See this shop: Maui Wowie at Long Beach Green Room → CCA California Caregivers Alliance· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Maui Wowie at CCA California Caregivers Alliance → Fuego· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at Fuego → Rebud North Hollywood· Sep 17, 2026 $20.20 Visit shop: Maui Wowie at Rebud North Hollywood ↗ See all carriers Maui Wowie
1.23mg · 1pk $10
$8.13/mg Updated Sep 17, 2026 ABX / absoluteXtracts
See all carriers Maui Wowie
20mg · 5pk $20.21 $14.15 Sale
$0.71/mg Updated Sep 18, 2026 Heavy Hitters
Also at 27 other stores Stilo Supply· Sep 17, 2026 $16.10 See this shop: Maui Wowie at Stilo Supply → The Pottery Inc.· Sep 16, 2026 $16.20 Visit shop: Maui Wowie at The Pottery Inc. ↗ Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $16.84 Visit shop: Maui Wowie at Armla One, Inc. ↗ Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Eagle Rock → Palladium Alliance, LLC· Sep 17, 2026 $17.50 Visit shop: Maui Wowie at Palladium Alliance, LLC ↗ MMD Marina Del Rey· Sep 17, 2026 $18.20 See this shop: Maui Wowie at MMD Marina Del Rey → Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $18.70 Visit shop: Maui Wowie at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $19.60 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at Off the Charts - Harbor City → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Cudahy → OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD → The Chronic· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at The Chronic → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Maui Wowie at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $20 Visit shop: Maui Wowie at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Harvest Of Santa Monica· Sep 18, 2026 $21 Visit shop: Maui Wowie at Harvest Of Santa Monica ↗ Mmd, Inc.· Sep 18, 2026 $21.70 Visit shop: Maui Wowie at Mmd, Inc. ↗ JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Maui Wowie at JADEROOM Artesia → The Ounce· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Maui Wowie at The Ounce → ReLeaf· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Maui Wowie at ReLeaf → Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $22 Visit shop: Maui Wowie at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ HYPERWOLF· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Maui Wowie at HYPERWOLF → Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $23.80 See this shop: Maui Wowie at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $24.99 Visit shop: Maui Wowie at 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer] ↗ PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Maui Wowie at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → Hazelwood Patients Collective· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Maui Wowie at Hazelwood Patients Collective ↗ Herb N Vibes· Sep 17, 2026 $25.40 See this shop: Maui Wowie at Herb N Vibes → Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $28.99 Visit shop: Maui Wowie at Discount Caregivers ↗