Home / Los Angeles / Sour Diesel Sour Diesel ranges $1.44–$180 across 86 dispensaries in Los Angeles, cheapest $1.44 at Deli by Caliva Dispensary - Hanford, as of Oct 1, 2026.
Updated Oct 1, 2026
How much does Sour Diesel cost in other regions?→ energetic happy uplifted creative focused Sour Diesel — often abbreviated "Sour D" — is a sativa-dominant cultivar that emerged from New York City's underground market in the early-to-mid 1990s. Its precise lineage is contested, with most accounts crediting "AJ" (a grower at the Wetlands music venue) and a cross of Chemdawg and Super Skunk. Sour Diesel was among the first East Coast strains to achieve nationwide reputation in the medical-marijuana era and remains a benchmark sativa.
Dispensaries 86
in Los Angeles
Products 343
in stock
Price range $1–$180
in Los Angeles
All343 Flower62 Pre-Rolls129 Cartridges143 Concentrates9 Flower See all carriers Sour Diesel
$8
$8/g Updated Oct 1, 2026 Gelato Seeds
See all carriers Sour Diesel
1g $10
$10/g Updated Sep 18, 2026 Erb & Arbor Indica
See all carriers Sour Diesel
1g $14.70
$14.70/g Updated Sep 18, 2026 Claybourne Co. Indica
Buds
See all carriers Sour Diesel
$18
$5.14/g Updated Sep 30, 2026 lolo
See all carriers Sour Diesel
3.5g $18
$5.14/g Updated Sep 18, 2026 Mr. Nice Guy Indica
See all carriers Sour Diesel
3.5g $20 $18 Sale
$5.14/g Updated Sep 18, 2026 The Drop Indica
See all carriers Sour Diesel
7g $48.36 $19.34 Sale
$2.76/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
Also at 13 other stores Harvest Of Santa Monica· Sep 18, 2026 $25.20 Visit shop: Sour Diesel at Harvest Of Santa Monica ↗ Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $27.50 See this shop: Sour Diesel at Higher Ground - Baldwin Park → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Sour Diesel at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Sour Diesel at STIIIZY Downtown LA → Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $35.74 Visit shop: Sour Diesel at Armla One, Inc. ↗ Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $36 Visit shop: Sour Diesel at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Sour Diesel at Off The Charts - Bell Gardens → The 18629 LLC· Sep 18, 2026 $42 Visit shop: Sour Diesel at The 18629 LLC ↗ PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $43 See this shop: Sour Diesel at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Sour Diesel at Off the Charts - Harbor City → Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $45 See this shop: Sour Diesel at Mr. Nice Guy → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $46 See this shop: Sour Diesel at Varda - Dispensary → North Hills Society LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $48 Visit shop: Sour Diesel at North Hills Society LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Sour Diesel
3.5g $21.61
$6.17/g Updated Sep 17, 2026 Cana Indica
Smalls
See all carriers Sour Diesel
$24
$1.14/g Updated Sep 17, 2026 lolo Indica
Ground Shake
See all carriers Sour Diesel
$25.30
$3.61/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Sativa
40's Mylar
See all carriers Sour Diesel
$26.50
$1.26/g Updated Oct 1, 2026 lolo
See all carriers Sour Diesel
7g $38 $26.60 Sale
$3.80/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Sativa
Infused Flower
See all carriers Sour Diesel
3.5g $28.80
$8.23/g Updated Sep 17, 2026 Cana Indica
See all carriers Sour Diesel
$30
$30/g Updated Sep 30, 2026 Lowell Herb Co.
See all carriers Sour Diesel
7g $35 $30 Sale
$4.29/g Updated Sep 18, 2026 Erb & Arbor Indica
Smalls
See all carriers Sour Diesel
$30.80
$8.80/g Updated Oct 1, 2026 Originals
Also at 7 other stores 11500 Vermont Holdings LLC· Oct 1, 2026 $30.80 Visit shop: Sour Diesel at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $30.80 Visit shop: Sour Diesel at 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Oct 1, 2026 $30.80 See this shop: Sour Diesel at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → 4th Street Collective, Inc.· Sep 30, 2026 $30.80 Visit shop: Sour Diesel at 4th Street Collective, Inc. ↗ Catalyst - Lynwood LLC· Oct 1, 2026 $30.80 Visit shop: Sour Diesel at Catalyst - Lynwood LLC ↗ Catalyst - Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $30.80 Visit shop: Sour Diesel at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer]· Oct 1, 2026 $30.80 Visit shop: Sour Diesel at 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Sour Diesel
$31.50
$9/g Updated Oct 1, 2026 WILD LIGHT Sativa
Pre-Pack
See all carriers Sour Diesel
$35
$10/g Updated Oct 1, 2026 KOA Sativa
See all carriers Sour Diesel
1g $39
$39/g Updated Sep 30, 2026 Ganjeez
See all carriers Sour Diesel
$40
$11.43/g Updated Sep 17, 2026 Sense Indica
Buds
See all carriers Sour Diesel
$40
$16/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy
See all carriers Sour Diesel
$40
$40/g Updated Sep 30, 2026 Claybourne Co. Sativa
Flowers
See all carriers Sour Diesel
3.5g $51 $40.80 Sale
$11.66/g Updated Sep 18, 2026 Sticky Status Indica
Buds
See all carriers Sour Diesel
$42
$6/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
See all carriers Sour Diesel
7g $43.21
$6.17/g Updated Sep 17, 2026 Cana Indica
Smalls
See all carriers Sour Diesel
3.5g $45
$12.86/g Updated Sep 18, 2026 710 Labs Indica
Buds
See all carriers Sour Diesel
$45
$12.86/g Updated Sep 30, 2026 Sense
See all carriers Sour Diesel
$50
$7.14/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy
See all carriers Sour Diesel
1g $53
$53/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
See all carriers Sour Diesel
14g $60 $54 Sale
$3.86/g Updated Sep 18, 2026 The Drop Indica
See all carriers Sour Diesel - - (
7g $55
$7.86/g Updated Sep 18, 2026 WILD LIGHT Indica
Smalls
See all carriers Sour Diesel
3.5g $60
$17.14/g Updated Sep 30, 2026 LAX PACKS Sativa
See all carriers Sour Diesel
$65
$2.32/g Updated Oct 1, 2026 Equinox Gardens
See all carriers Sour Diesel
14g $97
$6.93/g Updated Sep 30, 2026 Ganjeez Sativa
See all carriers Sour Diesel
14g $106
$7.57/g Updated Sep 18, 2026 WILD LIGHT Indica
See all carriers Sour Diesel
14g $180
$12.86/g Updated Sep 18, 2026 710 Labs Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers Sour Diesel
$1.44
$1.44/piece Updated Oct 1, 2026 Quiet Kings
Mixed Light Single
See all carriers Sour Diesel
$3.50
$3.50/piece Updated Sep 30, 2026 PUFF
Preroll
See all carriers Sour Diesel
$6 $4.20 Sale
$4.20/piece Updated Oct 1, 2026 Gelato Sativa
Preroll Single
See all carriers Sour Diesel
$8.96 $4.48 Sale
$4.48/piece Updated Sep 30, 2026 Originals Sativa
Indoor Single
See all carriers Sour Diesel
1g $5
$5/piece Updated Sep 30, 2026 PUFF Sativa
See all carriers Sour Diesel
$5
$5/piece Updated Sep 30, 2026 Gelato
See all carriers Sour Diesel
1g $6
$6/piece Updated Sep 30, 2026 Gelato Sativa
See all carriers Sour Diesel
1g $6
$6/piece Updated Sep 30, 2026 Quiet Kings Hybrid
See all carriers Sour Diesel
1g $17.49 $6.99 Sale
$6.99/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 8 other stores Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $6.99 Visit shop: Sour Diesel at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $9.90 See this shop: Sour Diesel at Higher Ground - Baldwin Park → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $12 See this shop: Sour Diesel at Long Beach Green Room → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $12 See this shop: Sour Diesel at Leaf and Lion - Long Beach → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $12.04 See this shop: Sour Diesel at STIIIZY Downtown LA → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $13 Visit shop: Sour Diesel at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $13 Visit shop: Sour Diesel at Vvs Panorama LLC ↗ STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $14 See this shop: Sour Diesel at STIIIZY - Hawthorne → See all carriers Sour Diesel
1g $18.52 $7.40 Sale
$7.40/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 8 other stores Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $8.24 See this shop: Sour Diesel at Traditional - LAX → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $12.96 Visit shop: Sour Diesel at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $13 See this shop: Sour Diesel at Off the Charts - Harbor City → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $13 See this shop: Sour Diesel at Off The Charts - Bell Gardens → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $16 See this shop: Sour Diesel at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $16 See this shop: Sour Diesel at STIIIZY - Hawthorne → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Sour Diesel at Varda - Dispensary → Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $20 Visit shop: Sour Diesel at Vvs Panorama LLC ↗ See all carriers Sour Diesel
1g $11.25 $7.88 Sale
$7.88/piece Updated Sep 30, 2026 Henry's Original Sativa
See all carriers Sour Diesel
1g $8
$8/piece Updated Sep 18, 2026 lolo Hybrid
Infused
See all carriers Sour Diesel
1g $14 $9.80 Sale
$9.80/piece Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Sativa
Infused
See all carriers Sour Diesel
3pc $10
$3.33/piece Updated Oct 1, 2026 Stinger Detox
Preroll
See all carriers Sour Diesel
1g $10
$10/piece Updated Oct 1, 2026 Gelato Sativa
See all carriers Sour Diesel
$10
$10/piece Updated Sep 30, 2026 Jeeter
Preroll
See all carriers Sour Diesel
$10.12
$10.12/piece Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Sativa
40's Single
See all carriers Sour Diesel
10pc $10.80
$1.08/piece Updated Sep 30, 2026 Originals
Preroll
See all carriers Sour Diesel
$11
$11/piece Updated Oct 1, 2026 Stiiizy
Infused Pre-Roll Single
See all carriers Sour Diesel
1.25g $12
$12/piece Updated Sep 17, 2026 Bodega Boyz Hybrid
Infused
See all carriers Sour Diesel
$12.96
$12.96/piece Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Sativa
Infused Pre-Roll Single
See all carriers Sour Diesel
5pc $13
$2.60/piece Updated Sep 30, 2026 PUFF
Preroll
See all carriers Sour Diesel
2g $33.96 $13.58 Sale
$13.58/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 9 other stores Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $15.23 See this shop: Sour Diesel at Traditional - LAX → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $24 See this shop: Sour Diesel at Leaf and Lion - Long Beach → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $24.49 Visit shop: Sour Diesel at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $26 Visit shop: Sour Diesel at Greenhouse Organics, Inc. ↗ STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $27 See this shop: Sour Diesel at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $27 See this shop: Sour Diesel at STIIIZY Downtown LA → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $28 See this shop: Sour Diesel at ATRIUM - Topanga → Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $33 See this shop: Sour Diesel at Mr. Nice Guy → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $34 See this shop: Sour Diesel at Varda - Dispensary → See all carriers Sour Diesel
5pc · 5g $34.99 $13.99 Sale
$2.80/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 10 other stores Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $15.23 See this shop: Sour Diesel at Traditional - LAX → Euphoros, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $18 Visit shop: Sour Diesel at Euphoros, LLC [Equity Retailer] ↗ Euphoros· Sep 18, 2026 $18 See this shop: Sour Diesel at Euphoros → Safe Harbor Patient's Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $21 Visit shop: Sour Diesel at Safe Harbor Patient's Collective, Inc. ↗ Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $22 See this shop: Sour Diesel at Higher Ground - Baldwin Park → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $23.77 Visit shop: Sour Diesel at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $25 Visit shop: Sour Diesel at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $25.54 Visit shop: Sour Diesel at Armla One, Inc. ↗ ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $28 See this shop: Sour Diesel at ATRIUM - Topanga → PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $32 See this shop: Sour Diesel at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → See all carriers Sour Diesel
5pc · 5g $38.07 $15.23 Sale
$3.05/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 6 other stores Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $16.46 See this shop: Sour Diesel at Traditional - LAX → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $24.94 See this shop: Sour Diesel at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $24.94 See this shop: Sour Diesel at STIIIZY - Hawthorne → Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $28.09 Visit shop: Sour Diesel at Armla One, Inc. ↗ Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $30 Visit shop: Sour Diesel at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $36 See this shop: Sour Diesel at Varda - Dispensary → See all carriers Sour Diesel
$16
$16/piece Updated Oct 1, 2026 Stiiizy
Preroll
See all carriers Sour Diesel
2.5g $20.93 $16.74 Sale
$16.74/piece Updated Sep 18, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS Hybrid
Infused
See all carriers Sour Diesel
0.5g $17.50
$17.50/piece Updated Sep 30, 2026 lolo Sativa
Preroll
See all carriers Sour Diesel
5pc · 2.5g $17.99
$3.60/piece Updated Oct 1, 2026 Punch Sativa
Flower
See all carriers Sour Diesel
$18
$18/piece Updated Sep 30, 2026 lolo Sativa
See all carriers Sour Diesel
1g $18
$18/piece Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Sour Diesel
3pc · 0.5g $33 $19.80 Sale
$6.60/piece Updated Sep 18, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Sour Diesel
7pc · 3.5g $21
$3/piece Updated Oct 1, 2026 Creme De Canna
Preroll
Also at 7 other stores 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $21 Visit shop: Sour Diesel at 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst - Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $21 Visit shop: Sour Diesel at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer]· Oct 1, 2026 $21 Visit shop: Sour Diesel at 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ 4th Street Collective, Inc.· Sep 30, 2026 $21 Visit shop: Sour Diesel at 4th Street Collective, Inc. ↗ 11500 Vermont Holdings LLC· Oct 1, 2026 $21 Visit shop: Sour Diesel at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Oct 1, 2026 $21 See this shop: Sour Diesel at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → Catalyst - Lynwood LLC· Oct 1, 2026 $21 Visit shop: Sour Diesel at Catalyst - Lynwood LLC ↗ See all carriers Sour Diesel
1.3g $27 $21.06 Sale
$21.06/piece Updated Sep 18, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Sour Diesel
5pc · 2.5g $24.46
$4.89/piece Updated Sep 29, 2026 Stiiizy
Flower
See all carriers Sour Diesel
$25
$25/piece Updated Sep 30, 2026 OG Jesters Sativa
Prerolls
See all carriers Sour Diesel
5pc · 2.5g $25
$5/piece Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Sour Diesel
5pc · 2.5g $35 $25 Sale
$5/piece Updated Sep 18, 2026 Threddy - Threddy Hybrid
Infused
See all carriers Sour Diesel
14pc · 7g $25.21
$1.80/piece Updated Sep 17, 2026 Smoove Hybrid
Infused
See all carriers Sour Diesel
$25.35
$25.35/piece Updated Sep 30, 2026 Jeeter
Preroll
See all carriers Sour Diesel
$26
$26/piece Updated Sep 30, 2026 Jeeter
Preroll
See all carriers Sour Diesel
$26.80
$26.80/piece Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
Preroll
See all carriers Sour Diesel
10pc · 10g $27
$2.70/piece Updated Oct 1, 2026 CAT4
Preroll
Also at 7 other stores 4th Street Collective, Inc.· Sep 30, 2026 $27 Visit shop: Sour Diesel at 4th Street Collective, Inc. ↗ 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer]· Oct 1, 2026 $27 Visit shop: Sour Diesel at 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ Casey Crow Collective· Oct 1, 2026 $27 Visit shop: Sour Diesel at Casey Crow Collective ↗ 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $27 Visit shop: Sour Diesel at 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst - Lynwood LLC· Oct 1, 2026 $27 Visit shop: Sour Diesel at Catalyst - Lynwood LLC ↗ 11500 Vermont Holdings LLC· Oct 1, 2026 $27 Visit shop: Sour Diesel at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ Catalyst - Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $27 Visit shop: Sour Diesel at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ See all carriers Sour Diesel
5pc $30
$6/piece Updated Oct 1, 2026 Kingpen
Preroll
See all carriers Sour Diesel
10pc $30
$3/piece Updated Oct 1, 2026 KOA
Preroll
See all carriers Sour Diesel
7pc $32
$4.57/piece Updated Sep 30, 2026 LAX PACKS
See all carriers Sour Diesel
$32.41
$32.41/piece Updated Sep 30, 2026 Jeeter
Preroll
See all carriers Sour Diesel
5pc $33
$6.60/piece Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Sour Diesel
$34
$34/piece Updated Sep 18, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS Hybrid
Infused
See all carriers Sour Diesel
5pc $36
$7.20/piece Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Sour Diesel
6pc $37.46
$6.24/piece Updated Sep 30, 2026 KINGROLL
Preroll
See all carriers Sour Diesel
5pc $37.74
$7.55/piece Updated Oct 1, 2026 Jeeter
Preroll
See all carriers Sour Diesel
4pc · 5g $38
$9.50/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Sour Diesel
6pc · 0.7g $40
$6.67/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Sour Diesel
$60 $40 Sale
$40/piece Updated Sep 18, 2026 Luigi Hybrid
Infused
See all carriers Sour Diesel
10pc $41.20
$4.12/piece Updated Sep 30, 2026 Originals
Preroll
See all carriers Sour Diesel
$46
$46/piece Updated Sep 30, 2026 Henry's Original
Preroll
See all carriers Sour Diesel
$80
$80/piece Updated Oct 1, 2026 Equinox Gardens
Preroll
Cartridges See all carriers Sour Diesel
$6.92
$13.84/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Sour Diesel
5g $20.58 $8.24 Sale
$1.65/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Sour Diesel
5g $12 $8.40 Sale
$1.68/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Sour Diesel
$18 $10.80 Sale
$10.80/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Sour Diesel
5g $18 $10.80 Sale
$2.16/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Sour Diesel
$12
$12/g Updated Sep 30, 2026 West Coast Treez
See all carriers Sour Diesel
$12
$24/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Sour Diesel
$12.25
$12.25/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy
Vape Pens - Pod
See all carriers Sour Diesel
1g $32.93 $13.17 Sale
$13.17/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 18 other stores Euphoros· Sep 18, 2026 $14.40 See this shop: Sour Diesel at Euphoros → Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $14.41 See this shop: Sour Diesel at Traditional - LAX → Big Chief Cannabis Dispensary· Sep 18, 2026 $15.22 See this shop: Sour Diesel at Big Chief Cannabis Dispensary → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $16.10 See this shop: Sour Diesel at Long Beach Green Room → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $16.10 See this shop: Sour Diesel at Off The Charts - Bell Gardens → Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $16.84 Visit shop: Sour Diesel at Armla One, Inc. ↗ Mota Inc.· Sep 18, 2026 $17.43 Visit shop: Sour Diesel at Mota Inc. ↗ Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $22 See this shop: Sour Diesel at Higher Ground - Baldwin Park → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $22 See this shop: Sour Diesel at Leaf and Lion - Long Beach → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Sour Diesel at Off the Charts - Harbor City → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Sour Diesel at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Sour Diesel at STIIIZY - Hawthorne → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $23.05 Visit shop: Sour Diesel at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ La Organic Pharmacy Inc.· Sep 18, 2026 $24.50 Visit shop: Sour Diesel at La Organic Pharmacy Inc. ↗ Gravity Retail· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Sour Diesel at Gravity Retail → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $26 See this shop: Sour Diesel at Varda - Dispensary → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $27 See this shop: Sour Diesel at ATRIUM - Topanga → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $35 Visit shop: Sour Diesel at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Sour Diesel
1g $34.99 $13.99 Sale
$13.99/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 16 other stores Euphoros· Sep 18, 2026 $15.85 See this shop: Sour Diesel at Euphoros → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $17.15 See this shop: Sour Diesel at Long Beach Green Room → Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $18.94 Visit shop: Sour Diesel at Armla One, Inc. ↗ Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $19.60 See this shop: Sour Diesel at Off The Charts - Bell Gardens → PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $19.80 See this shop: Sour Diesel at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → Safe Harbor Patient's Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $21 Visit shop: Sour Diesel at Safe Harbor Patient's Collective, Inc. ↗ Robertson Caregivers Beverlywood· Sep 18, 2026 $21.37 See this shop: Sour Diesel at Robertson Caregivers Beverlywood → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Sour Diesel at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Sour Diesel at STIIIZY Downtown LA → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $24.49 Visit shop: Sour Diesel at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ New Apothecary, Inc.· Sep 18, 2026 $25.22 Visit shop: Sour Diesel at New Apothecary, Inc. ↗ Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $26 See this shop: Sour Diesel at Varda - Dispensary → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $28 See this shop: Sour Diesel at ATRIUM - Topanga → The 18629 LLC· Sep 18, 2026 $30 Visit shop: Sour Diesel at The 18629 LLC ↗ Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $34 See this shop: Sour Diesel at Mr. Nice Guy → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $40 Visit shop: Sour Diesel at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Sour Diesel
$14
$14/g Updated Sep 30, 2026 Jeff's Sessions Sativa
See all carriers Sour Diesel
1g $25.92 $14.40 Sale
$14.40/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
Vapes
See all carriers Sour Diesel
1g $17 $14.45 Sale
$14.45/g Updated Sep 18, 2026 Crown
See all carriers Sour Diesel
$15
$15/g Updated Sep 18, 2026 WCT
See all carriers Sour Diesel
1g $20 $15 Sale
$15/g Updated Sep 18, 2026 Canna America -
See all carriers Sour Diesel
1g $32 $16 Sale
$16/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Sour Diesel
1g $26.42 $17.30 Sale
$17.30/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
Vapes
See all carriers Sour Diesel
$17.50
$17.50/g Updated Sep 30, 2026 Gelato Sativa
510 Thread
See all carriers Sour Diesel
$18
$36/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Sativa
All-In-One
See all carriers Sour Diesel
0.5g $18
$36/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Sour Diesel
1g $18
$18/g Updated Sep 30, 2026 Tutti Sativa
Vapes
See all carriers Sour Diesel
$18
$3.60/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy
See all carriers Sour Diesel
1g $30 $18 Sale
$18/g Updated Sep 18, 2026 West Coast Treez Hybrid
See all carriers Sour Diesel
$18.26
$18.26/g Updated Sep 30, 2026 Big Chief
See all carriers Sour Diesel
1g $27 $18.90 Sale
$18.90/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Sour Diesel
0.5g $19
$38/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
0.5g Vape Carts & Pods
See all carriers Sour Diesel
1g $32 $19.20 Sale
$19.20/g Updated Sep 18, 2026 Jeeter
See all carriers Sour Diesel
1g $32 $19.20 Sale
$19.20/g Updated Sep 30, 2026 Jeeter Sativa
See all carriers Sour Diesel
1g $20
$20/g Updated Sep 18, 2026 Big Chief
See all carriers Sour Diesel
$20
$20/g Updated Oct 1, 2026 EZ Vape
See all carriers Sour Diesel
1g $21
$21/g Updated Sep 18, 2026 Quiet Kings
See all carriers Sour Diesel
1g $38 $22.80 Sale
$22.80/g Updated Sep 30, 2026 Dabwoods Sativa
Vapes
See all carriers Sour Diesel
$23
$23/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Sour Diesel
$23.82
$4.76/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
See all carriers Sour Diesel
1g $24
$24/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Sour Diesel
1g $48 $24 Sale
$24/g Updated Sep 30, 2026 LAX Sativa
See all carriers Sour Diesel
$24.46
$24.46/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy
All-In-One
See all carriers Sour Diesel
$25
$25/g Updated Sep 30, 2026 Jetty Extracts Sativa
See all carriers Sour Diesel
$25
$25/g Updated Sep 30, 2026 Amnesia
Vape Cartridges
See all carriers Sour Diesel
$25
$25/g Updated Sep 30, 2026 Giggles
Vape Cartridges
See all carriers Sour Diesel
$25
$25/g Updated Oct 1, 2026 Stinger Detox
See all carriers Sour Diesel
1g $25
$25/g Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Sour Diesel
1g $42 $25.20 Sale
$25.20/g Updated Sep 18, 2026 Mad Labs
See all carriers Sour Diesel
$25.35
$25.35/g Updated Sep 30, 2026 Jeeter
See all carriers Sour Diesel
$27
$27/g Updated Oct 1, 2026 Gelato Seeds
See all carriers Sour Diesel
$27.73
$27.73/g Updated Sep 30, 2026 CAKE she hits different
See all carriers Sour Diesel
$28.81
$28.81/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Sativa
All-In-One
See all carriers Sour Diesel
1g $30
$30/g Updated Sep 19, 2026 Timeless Sativa
See all carriers Sour Diesel
1g $30
$30/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Sour Diesel
1g $30
$30/g Updated Sep 17, 2026 Dabwoods
See all carriers Sour Diesel
$50 $30 Sale
$30/g Updated Sep 18, 2026 The Plant
See all carriers Sour Diesel
1g $39 $30.03 Sale
$30.03/g Updated Sep 18, 2026 LAX PACKS
See all carriers Sour Diesel
$31.69
$31.69/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
See all carriers Sour Diesel
1g $32
$32/g Updated Sep 17, 2026 ABX / absoluteXtracts
See all carriers Sour Diesel
1g $33
$33/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
1g Vape Carts & Pods
See all carriers Sour Diesel
1g $41.94 $33.55 Sale
$33.55/g Updated Sep 18, 2026 CAKE she hits different
See all carriers Sour Diesel
1g $35
$35/g Updated Oct 1, 2026 Gelato Sativa
Vapes
See all carriers Sour Diesel
1g $35
$35/g Updated Sep 30, 2026 The Plant Sativa
See all carriers Sour Diesel
1g $35
$35/g Updated Sep 18, 2026 Muha Meds
See all carriers Sour Diesel
$35
$35/g Updated Oct 1, 2026 Mfused
See all carriers Sour Diesel
$35
$17.50/g Updated Sep 30, 2026 Amnesia
See all carriers Sour Diesel
1g $38
$38/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
Vape Pens - Disposable
See all carriers Sour Diesel
$38.31
$38.31/g Updated Sep 29, 2026 LAX
All-In-One
See all carriers Sour Diesel
$60 $40 Sale
$40/g Updated Sep 18, 2026 Luigi
See all carriers Sour Diesel
1g $45 $40.50 Sale
$40.50/g Updated Oct 1, 2026 Punch Sativa
See all carriers Sour Diesel
1g $42
$42/g Updated Sep 30, 2026 Timeless Vapes Sativa
See all carriers Sour Diesel
$65
$32.50/g Updated Sep 30, 2026 Giggles