Home / Los Angeles / Wedding Cake
Wedding Cake Hybrid Seed Junky Genetics
Wedding Cake ranges $2.16–$80 across 214 dispensaries in Los Angeles, cheapest $2.16 at Deli by Caliva Dispensary - Hanford, as of Sep 30, 2026.
Updated Sep 30, 2026
How much does Wedding Cake cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted aroused Wedding Cake (also Pink Cookies) is an indica-leaning hybrid from Seed Junky Genetics, released in the late 2010s. It crosses Triangle Kush with Animal Mints and rose quickly to flagship status in the post-Cookies-family modern California canon. Wedding Cake won Leafly's Strain of the Year in 2019 and remains one of the most-stocked premium cultivars across legal markets.
Dispensaries 214
in Los Angeles
Products 977
in stock
Price range $2–$250
in Los Angeles
All977 Flower344 Pre-Rolls284 Cartridges255 Concentrates87 Edibles7 Flower All(100 of 117 ) cheapest first · refine filters to narrow See all carriers Wedding Cake
1g $3
$3/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Wedding Cake
1g $5 $3.50 Sale
$3.50/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
1g $6 $4.20 Sale
$4.20/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
Also at 7 other stores Atwater Retail Partners, LLC· Sep 17, 2026 $5 Visit shop: Wedding Cake at Atwater Retail Partners, LLC ↗ Highway DTLA (South LA)· Sep 17, 2026 $6.50 See this shop: Wedding Cake at Highway DTLA (South LA) → Ohana Cannabis - Beverly Hills· Sep 17, 2026 $7 See this shop: Wedding Cake at Ohana Cannabis - Beverly Hills → MMD Marina Del Rey· Sep 17, 2026 $7 See this shop: Wedding Cake at MMD Marina Del Rey → Mmd, Inc.· Sep 18, 2026 $8.43 Visit shop: Wedding Cake at Mmd, Inc. ↗ Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $9 Visit shop: Wedding Cake at Medical Caregivers Company ↗ Big Chief Cannabis Dispensary· Sep 18, 2026 $10 See this shop: Wedding Cake at Big Chief Cannabis Dispensary → See all carriers Wedding Cake
$4.50
$4.50/g Updated Sep 30, 2026 Time Machine
See all carriers Wedding Cake
1g $6.50
$6.50/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone
See all carriers Wedding Cake
$7.47
$2.13/g Updated Sep 29, 2026 Time Machine Indica
Mixed Light Smalls
See all carriers Wedding Cake
3.5g $12 $7.80 Sale
$2.23/g Updated Sep 16, 2026 1/8 OZ Indica
See all carriers Wedding Cake
3.5g $7.92
$2.26/g Updated Sep 16, 2026 Eyeelle Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
$8
$2.26/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
Also at 8 other stores Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $8 Visit shop: Wedding Cake at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $10 See this shop: Wedding Cake at Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer] → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $10 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Rd Lynwood Retail LLC· Sep 16, 2026 $11.20 Visit shop: Wedding Cake at Rd Lynwood Retail LLC ↗ The Drop LA· Sep 18, 2026 $11.70 See this shop: Wedding Cake at The Drop LA → X Raided - San Pedro· Sep 17, 2026 $12 See this shop: Wedding Cake at X Raided - San Pedro → Ghost Management Retail LLC· Sep 17, 2026 $12 See this shop: Wedding Cake at Ghost Management Retail LLC → Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $14.40 See this shop: Wedding Cake at Higher Ground - Baldwin Park → See all carriers Wedding Cake
$18.36 $9.18 Sale
$2.62/g Updated Sep 17, 2026 THE SYNDICATE Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
3.5g $14 $9.80 Sale
$2.80/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
Also at 17 other stores Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation· Sep 17, 2026 $11.20 Visit shop: Wedding Cake at Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation ↗ OG NATION· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Wedding Cake at OG NATION → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Wedding Cake at Off the Charts - Long Beach → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $15.40 Visit shop: Wedding Cake at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Emerald Ventures, Inc [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $15.70 Visit shop: Wedding Cake at Emerald Ventures, Inc [Equity Retailer] ↗ Palladium Alliance, LLC· Sep 17, 2026 $15.75 Visit shop: Wedding Cake at Palladium Alliance, LLC ↗ Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Artesia → STIIIZY Wilmington (Long Beach)· Sep 16, 2026 $16 See this shop: Wedding Cake at STIIIZY Wilmington (Long Beach) → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Bell Gardens → Highway DTLA (South LA)· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Wedding Cake at Highway DTLA (South LA) → Mmd, Inc.· Sep 18, 2026 $17.49 Visit shop: Wedding Cake at Mmd, Inc. ↗ La Organic Pharmacy Inc.· Sep 18, 2026 $18 Visit shop: Wedding Cake at La Organic Pharmacy Inc. ↗ Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Cudahy → Tradecraft Farms El Monte· Sep 16, 2026 $19 See this shop: Wedding Cake at Tradecraft Farms El Monte → JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $19 See this shop: Wedding Cake at JADEROOM Artesia → The Ounce· Sep 17, 2026 $19.80 See this shop: Wedding Cake at The Ounce → Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Wedding Cake at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Wedding Cake
3.5g $10
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 Cabo Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Wedding Cake
3.5g $10
$2.86/g Updated Sep 18, 2026 Time Machine Indica
Smalls
Also at 6 other stores STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $10 See this shop: Wedding Cake at STIIIZY Downtown LA → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $11.20 Visit shop: Wedding Cake at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Palladium Alliance, LLC· Sep 17, 2026 $13.13 Visit shop: Wedding Cake at Palladium Alliance, LLC ↗ Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Bell Gardens → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Wedding Cake at Off the Charts - Long Beach → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Cudahy → See all carriers Wedding Cake
$10
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 BAGGIE BUDS Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
$10
$2.86/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Hybrid
See all carriers Wedding Cake
3.5g $10
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 CBX: Cannabiotix Indica
Buds
Also at 41 other stores Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $30 Visit shop: Wedding Cake at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $31.50 See this shop: Wedding Cake at Superior Herbal Health, LLC → Xzibit's West Coast Cannabis Bel Air· Sep 16, 2026 $35 See this shop: Wedding Cake at Xzibit's West Coast Cannabis Bel Air → Urban Smoke La LLC· Sep 18, 2026 $35.75 Visit shop: Wedding Cake at Urban Smoke La LLC ↗ Rd Lynwood Retail LLC· Sep 16, 2026 $39.05 Visit shop: Wedding Cake at Rd Lynwood Retail LLC ↗ Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $39.99 Visit shop: Wedding Cake at Discount Caregivers ↗ OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Wedding Cake at OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD → Mota Inc.· Sep 18, 2026 $41.77 Visit shop: Wedding Cake at Mota Inc. ↗ Valley Verde· Sep 17, 2026 $43 Visit shop: Wedding Cake at Valley Verde ↗ Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $44 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Eagle Rock → The set Northridge· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Wedding Cake at The set Northridge → OG Time· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Wedding Cake at OG Time → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Wedding Cake at Off the Charts - Harbor City → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $46.20 Visit shop: Wedding Cake at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Lemonnade Van Nuys· Sep 17, 2026 $47 Visit shop: Wedding Cake at Lemonnade Van Nuys ↗ Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $47.60 Visit shop: Wedding Cake at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ Off the Charts· Sep 17, 2026 $50 Visit shop: Wedding Cake at Off the Charts ↗ Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $50 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Bell Gardens → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $50 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Cudahy → Highway DTLA (South LA)· Sep 17, 2026 $50 See this shop: Wedding Cake at Highway DTLA (South LA) → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $50 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Artesia → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $50 See this shop: Wedding Cake at Off the Charts - Long Beach → The Chronic· Sep 17, 2026 $50 See this shop: Wedding Cake at The Chronic → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $50 Visit shop: Wedding Cake at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ The 18629 LLC· Sep 18, 2026 $52 Visit shop: Wedding Cake at The 18629 LLC ↗ SWED A SNOOP DOGG Dispensary - LBC· Sep 18, 2026 $52.50 See this shop: Wedding Cake at SWED A SNOOP DOGG Dispensary - LBC → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $53 See this shop: Wedding Cake at ATRIUM - Topanga → Weed Lane· Sep 17, 2026 $53.08 See this shop: Wedding Cake at Weed Lane → CCC by The Cure Company· Sep 16, 2026 $53.08 See this shop: Wedding Cake at CCC by The Cure Company → Bread Farms· Sep 17, 2026 $53.88 See this shop: Wedding Cake at Bread Farms → Tradecraft Farms El Monte· Sep 16, 2026 $54 See this shop: Wedding Cake at Tradecraft Farms El Monte → Stilo Supply· Sep 17, 2026 $57 See this shop: Wedding Cake at Stilo Supply → Ghost Management Retail LLC· Sep 17, 2026 $60 See this shop: Wedding Cake at Ghost Management Retail LLC → X Raided - San Pedro· Sep 17, 2026 $60 See this shop: Wedding Cake at X Raided - San Pedro → Highland Park Patient Collective, Inc.· Sep 17, 2026 $65 Visit shop: Wedding Cake at Highland Park Patient Collective, Inc. ↗ Wonderland Oasis Inc.· Sep 17, 2026 $65 Visit shop: Wedding Cake at Wonderland Oasis Inc. ↗ Trinity Ma Inc.· Sep 17, 2026 $69 Visit shop: Wedding Cake at Trinity Ma Inc. ↗ LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $75 See this shop: Wedding Cake at LA Kush - Los Angeles → CCA California Caregivers Alliance· Sep 17, 2026 $75 See this shop: Wedding Cake at CCA California Caregivers Alliance → Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $75 See this shop: Wedding Cake at Herbal Relief Caregivers → Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $80 Visit shop: Wedding Cake at Lax Cc, Inc. ↗ See all carriers Wedding Cake
$10
$6.67/g Updated Sep 30, 2026 New Skool Hybrid
See all carriers Wedding Cake
3.5g $25 $10 Sale
$2.86/g Updated Sep 18, 2026 FYPM Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
$11.56
$3.30/g Updated Sep 30, 2026 Pacific Stone Indica
Mixed Light
See all carriers Wedding Cake
$12
$3.43/g Updated Sep 28, 2026 BAGGIE BUDS
See all carriers Wedding Cake
7g $20 $14 Sale
$2/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Wedding Cake
3.5g $21 $14.70 Sale
$4.20/g Updated Sep 29, 2026 ALMORA Hybrid
See all carriers Wedding Cake
3.5g $14.99
$4.28/g Updated Sep 16, 2026 ALMORA Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
$15
$3/g Updated Sep 30, 2026 Yada Yada
Flower 5g
See all carriers Wedding Cake
$15
$4.29/g Updated Sep 30, 2026 EZ Vape
See all carriers Wedding Cake
3.5g $16
$4.57/g Updated Sep 29, 2026 Pacific Stone
See all carriers Wedding Cake
1g $16
$16/g Updated Sep 24, 2026 Claybourne Co. Indica
Whole-Flower
See all carriers Wedding Cake
3.5g $16
$4.57/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
28g $17
$0.61/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
Ground Shake
Also at 16 other stores Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Eagle Rock → Natural Remedies Caregivers· Sep 17, 2026 $18.73 See this shop: Wedding Cake at Natural Remedies Caregivers → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $19.60 Visit shop: Wedding Cake at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Wedding Cake at STIIIZY Atlantic → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Wedding Cake at Off the Charts - Harbor City → Off the Charts· Sep 17, 2026 $22 Visit shop: Wedding Cake at Off the Charts ↗ Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Artesia → Highway DTLA (South LA)· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Wedding Cake at Highway DTLA (South LA) → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Wedding Cake at ATRIUM - Topanga → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $25 Visit shop: Wedding Cake at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → Flower & Leaf LA· Sep 18, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at Flower & Leaf LA → X Raided - San Pedro· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at X Raided - San Pedro → Macapa Inc. [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Wedding Cake at Macapa Inc. [Equity Retailer] ↗ Gravity Retail· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Wedding Cake at Gravity Retail → Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $36 Visit shop: Wedding Cake at Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Wedding Cake
$17.26
$4.93/g Updated Sep 17, 2026 Kind Love Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
3.5g $17.49
$5/g Updated Sep 18, 2026 Sundaze Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
28g $27 $17.55 Sale
$0.63/g Updated Sep 18, 2026 Eighth Brothers Indica
Ground Shake
See all carriers Wedding Cake
14g $35.99 $17.99 Sale
$1.29/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Ground Shake
Also at 11 other stores Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation· Sep 17, 2026 $19.60 Visit shop: Wedding Cake at Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation ↗ Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Bell Gardens → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Eagle Rock → Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $22.50 Visit shop: Wedding Cake at Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer] ↗ Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Wedding Cake at Off the Charts - Long Beach → Trinity Ma Inc.· Sep 17, 2026 $27.30 Visit shop: Wedding Cake at Trinity Ma Inc. ↗ OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Cudahy → The Ounce· Sep 17, 2026 $33 See this shop: Wedding Cake at The Ounce → Lizbor, Inc.· Sep 17, 2026 $38 Visit shop: Wedding Cake at Lizbor, Inc. ↗ See all carriers Wedding Cake
$18
$3.60/g Updated Sep 29, 2026 Highway
See all carriers Wedding Cake
7g $26 $18.20 Sale
$2.60/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
7g $29 $20.30 Sale
$2.90/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
Also at 12 other stores Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $27.29 Visit shop: Wedding Cake at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Originals Factory & Weed Shop· Sep 17, 2026 $28.81 See this shop: Wedding Cake at Originals Factory & Weed Shop → Trinity Ma Inc.· Sep 17, 2026 $29.40 Visit shop: Wedding Cake at Trinity Ma Inc. ↗ Palladium Alliance, LLC· Sep 17, 2026 $29.75 Visit shop: Wedding Cake at Palladium Alliance, LLC ↗ Emerald Ventures, Inc [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $32.22 Visit shop: Wedding Cake at Emerald Ventures, Inc [Equity Retailer] ↗ Ohana Cannabis - Beverly Hills· Sep 17, 2026 $34.95 See this shop: Wedding Cake at Ohana Cannabis - Beverly Hills → JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Wedding Cake at JADEROOM Artesia → Sweetflower Culver, LLC· Sep 17, 2026 $36 Visit shop: Wedding Cake at Sweetflower Culver, LLC ↗ Sweet Flower - Pasadena· Sep 17, 2026 $36 See this shop: Wedding Cake at Sweet Flower - Pasadena → The set Northridge· Sep 17, 2026 $38 See this shop: Wedding Cake at The set Northridge → The Ounce· Sep 17, 2026 $38.50 See this shop: Wedding Cake at The Ounce → Mmd, Inc.· Sep 18, 2026 $38.65 Visit shop: Wedding Cake at Mmd, Inc. ↗ See all carriers Wedding Cake
$22.50
$3.21/g Updated Sep 30, 2026 Time Machine
See all carriers Wedding Cake
3.5g $23
$6.57/g Updated Sep 29, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
28g $23
$0.82/g Updated Sep 29, 2026 Eighth Brothers
See all carriers Wedding Cake
$23.75
$1.70/g Updated Sep 30, 2026 Pacific Stone
See all carriers Wedding Cake
3.5g $24
$6.86/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
$25
$1.79/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
$25
$7.14/g Updated Sep 30, 2026 Good Earth Cannabis
See all carriers Wedding Cake
3.5g $50 $25 Sale
$7.14/g Updated Sep 17, 2026 UpNorth Indica
See all carriers Wedding Cake
$42 $25.20 Sale
$7.20/g Updated Sep 29, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Whole Flower - 1/8 Oz
See all carriers Wedding Cake
14g $38 $26.60 Sale
$1.90/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Wedding Cake
$27
$3.86/g Updated Sep 29, 2026 Mr. Zips Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
3.5g $28
$8/g Updated Sep 17, 2026 Gramlin Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
3.5g $28
$8/g Updated Sep 29, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
14g $35 $28 Sale
$2/g Updated Sep 18, 2026 Yada Yada Indica
Ground Shake
See all carriers Wedding Cake
14g $40 $28 Sale
$2/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
Also at 10 other stores Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $32.90 Visit shop: Wedding Cake at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ STIIIZY Wilmington (Long Beach)· Sep 16, 2026 $40 See this shop: Wedding Cake at STIIIZY Wilmington (Long Beach) → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $40 See this shop: Wedding Cake at Varda - Dispensary → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Bell Gardens → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $40 See this shop: Wedding Cake at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $40 See this shop: Wedding Cake at STIIIZY Downtown LA → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Artesia → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $50 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Cudahy → JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $52 See this shop: Wedding Cake at JADEROOM Artesia → Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $55 Visit shop: Wedding Cake at Lax Cc, Inc. ↗ See all carriers Wedding Cake
$28.81
$4.12/g Updated Sep 29, 2026 Pacific Stone
See all carriers Wedding Cake
$29
$8.29/g Updated Sep 30, 2026 The Pairist
See all carriers Wedding Cake
$29.90
$2.14/g Updated Sep 29, 2026 Time Machine Indica
Mixed Light Smalls
See all carriers Wedding Cake
14g $30
$2.14/g Updated Sep 24, 2026 Pacific Stone Indica
Pre-Ground Shake
See all carriers Wedding Cake
$30
$8.57/g Updated Sep 27, 2026 Cannabiotix Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
7g $30
$4.29/g Updated Sep 29, 2026 Pacific Stone
See all carriers Wedding Cake
14g $32.18
$2.30/g Updated Sep 17, 2026 Sundaze Indica
Ground Shake
See all carriers Wedding Cake
$33.60
$9.60/g Updated Sep 29, 2026 Claybourne
Also at 7 other stores Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Sep 29, 2026 $33.60 See this shop: Wedding Cake at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → Catalyst - Lynwood LLC· Sep 29, 2026 $33.60 Visit shop: Wedding Cake at Catalyst - Lynwood LLC ↗ 4th Street Collective, Inc.· Sep 30, 2026 $33.60 Visit shop: Wedding Cake at 4th Street Collective, Inc. ↗ 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $33.60 Visit shop: Wedding Cake at 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ 11500 Vermont Holdings LLC· Sep 29, 2026 $33.60 Visit shop: Wedding Cake at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ Catalyst - Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $33.60 Visit shop: Wedding Cake at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ Casey Crow Collective· Sep 30, 2026 $36 Visit shop: Wedding Cake at Casey Crow Collective ↗ See all carriers Wedding Cake
$34
$2.43/g Updated Sep 30, 2026 Eyeelle
See all carriers Wedding Cake
14g $35
$2.50/g Updated Sep 17, 2026 Smoakland Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
3.5g $44.32 $35.46 Sale
$10.13/g Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Indica
Buds
Also at 12 other stores Catalyst Cannabis Dispensary El Monte· Sep 17, 2026 $36 See this shop: Wedding Cake at Catalyst Cannabis Dispensary El Monte → Off Green· Sep 16, 2026 $36.10 Visit shop: Wedding Cake at Off Green ↗ Stilo Supply· Sep 17, 2026 $37 See this shop: Wedding Cake at Stilo Supply → MMD Marina Del Rey· Sep 17, 2026 $42 See this shop: Wedding Cake at MMD Marina Del Rey → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $45 Visit shop: Wedding Cake at Greenhouse Organics, Inc. ↗ ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $45 See this shop: Wedding Cake at ATRIUM - Topanga → Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $45.05 Visit shop: Wedding Cake at Armla One, Inc. ↗ La Flora Organica [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $45.20 Visit shop: Wedding Cake at La Flora Organica [Equity Retailer] ↗ Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $48 See this shop: Wedding Cake at Mr. Nice Guy → CCA California Caregivers Alliance· Sep 17, 2026 $50 See this shop: Wedding Cake at CCA California Caregivers Alliance → Rebud North Hollywood· Sep 17, 2026 $50 Visit shop: Wedding Cake at Rebud North Hollywood ↗ Studio City Caregivers, Inc.· Sep 17, 2026 $52 Visit shop: Wedding Cake at Studio City Caregivers, Inc. ↗ See all carriers Wedding Cake
14g $51.45 $36.01 Sale
$2.57/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Treez Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
3.5g $50 $37.50 Sale
$10.71/g Updated Sep 17, 2026 CAM Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
14g $55 $38.50 Sale
$2.75/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
Also at 20 other stores OG NATION· Sep 17, 2026 $39 See this shop: Wedding Cake at OG NATION → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $39 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Eagle Rock → Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $42.49 Visit shop: Wedding Cake at Discount Caregivers ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $48 See this shop: Wedding Cake at Off the Charts - Harbor City → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $48 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Cudahy → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $48 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Bell Gardens → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $48 See this shop: Wedding Cake at Off the Charts - Long Beach → Trinity Ma Inc.· Sep 17, 2026 $51.10 Visit shop: Wedding Cake at Trinity Ma Inc. ↗ Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $51.80 Visit shop: Wedding Cake at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $55 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Artesia → Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $55 Visit shop: Wedding Cake at Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer] ↗ Emerald Ventures, Inc [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $55.16 Visit shop: Wedding Cake at Emerald Ventures, Inc [Equity Retailer] ↗ STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $56 See this shop: Wedding Cake at STIIIZY Inglewood → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $56 See this shop: Wedding Cake at STIIIZY Downtown LA → Palladium Alliance, LLC· Sep 17, 2026 $56 Visit shop: Wedding Cake at Palladium Alliance, LLC ↗ Mmd, Inc.· Sep 18, 2026 $59.65 Visit shop: Wedding Cake at Mmd, Inc. ↗ Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $64 Visit shop: Wedding Cake at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Cali Cal Ventures, Inc.· Sep 17, 2026 $64 Visit shop: Wedding Cake at Cali Cal Ventures, Inc. ↗ LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $82 See this shop: Wedding Cake at LA Kush - Los Angeles → La Flora Organica [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $89.95 Visit shop: Wedding Cake at La Flora Organica [Equity Retailer] ↗ See all carriers Wedding Cake
$55 $38.50 Sale
$11/g Updated Sep 29, 2026 Cannabiotix Hybrid
Whole Flower - 1/8 Oz
See all carriers Wedding Cake
7g $56 $39.20 Sale
$5.60/g Updated Sep 29, 2026 Claybourne Hybrid
Smalls
See all carriers Wedding Cake
7g $40
$5.71/g Updated Sep 16, 2026 Pacific Stone - Wedding Cake Indica
See all carriers Wedding Cake
7g $40
$5.71/g Updated Sep 19, 2026 Pacific Stone Indica
Whole-Flower
See all carriers Wedding Cake
$40.33
$2.88/g Updated Sep 29, 2026 Eyeelle
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
2g $41
$20.50/g Updated Sep 17, 2026 Presidential Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Wedding Cake
$41.39
$11.83/g Updated Sep 29, 2026 Claybourne Co.
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
$41.85
$2.99/g Updated Sep 29, 2026 Pacific Stone Indica
Mixed Light
See all carriers Wedding Cake
14g $42
$3/g Updated Sep 17, 2026 Waferz Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
7g $42
$6/g Updated Sep 18, 2026 Autumn Brands Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
3.5g $60.64 $42.45 Sale
$12.13/g Updated Sep 18, 2026 BLEM Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
$45.50
$3.25/g Updated Sep 30, 2026 Time Machine
See all carriers Wedding Cake
$47.72
$13.63/g Updated Sep 30, 2026 Cannabiotix
See all carriers Wedding Cake
$48
$48/g Updated Sep 29, 2026 UpNorth Hybrid
Flowers
See all carriers Wedding Cake
20g $50
$2.50/g Updated Sep 17, 2026 HOUSE PARTY - Indica
See all carriers Wedding Cake
7g $50
$7.14/g Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
14g $50
$3.57/g Updated Sep 16, 2026 Stone Age Indica
See all carriers Wedding Cake
20g $50
$2.50/g Updated Sep 18, 2026 HOUSE PARTY - Indica
See all carriers Wedding Cake
20g $50
$2.50/g Updated Sep 18, 2026 HOUSE PARTY - Indica
See all carriers Wedding Cake
20g $50
$2.50/g Updated Sep 18, 2026 HOUSE PARTY - Indica
See all carriers Wedding Cake
$50
$14.29/g Updated Sep 28, 2026 CAM
See all carriers Wedding Cake
3.5g $50
$14.29/g Updated Sep 24, 2026 Claybourne Co. Indica
Whole-Flower
See all carriers Wedding Cake
28g $75 $52.50 Sale
$1.88/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Wedding Cake
$54
$15.43/g Updated Sep 29, 2026 CBX Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
$54
$15.43/g Updated Sep 29, 2026 CAM Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
$54.75
$3.91/g Updated Sep 30, 2026 Pacific Stone
See all carriers Wedding Cake
14g $58.55
$4.18/g Updated Sep 17, 2026 Mendocino Natural Farms Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
3.5g $59
$16.86/g Updated Sep 29, 2026 CBX Cannabiotix Hybrid
See all carriers Wedding Cake
14g $60
$4.29/g Updated Sep 17, 2026 Eyeelle Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
7g $60
$8.57/g Updated Sep 16, 2026 Lucky Blue - Indica
See all carriers Wedding Cake
14g $60
$4.29/g Updated Sep 16, 2026 Pacific Stone - Wedding Cake Indica
See all carriers Wedding Cake
3.5g $80 $60 Sale
$17.14/g Updated Sep 29, 2026 CBX Hybrid
See all carriers Wedding Cake
28g $90 $63 Sale
$2.25/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
$64
$18.29/g Updated Sep 30, 2026 See all carriers Wedding Cake
28g $92 $64.40 Sale
$2.30/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
Pre-Rolls See all carriers Wedding Cake
$2.16
$2.16/piece Updated Sep 30, 2026 Eighth Brother
Sungrown Single
See all carriers Wedding Cake
$3.46
$3.46/piece Updated Sep 17, 2026 Sunday Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
$4
$4/piece Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother
See all carriers Wedding Cake
$5
$5/piece Updated Sep 30, 2026 Agro Couture
Preroll
See all carriers Wedding Cake
$5
$5/piece Updated Sep 30, 2026 Smoove
Infused Pre-Roll Single
See all carriers Wedding Cake
1.2g $10 $5 Sale
$5/piece Updated Sep 17, 2026 Smoove Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
2pc $6
$3/piece Updated Sep 30, 2026 Seattle Bubble Works
Preroll
See all carriers Wedding Cake
1g $13.34 $6.67 Sale
$6.67/piece Updated Sep 17, 2026 THE SYNDICATE Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
0.7g $7
$7/piece Updated Sep 17, 2026 Smoove Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1g $7
$7/piece Updated Sep 17, 2026 Fuzzies Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
0.75g $14.40 $7.20 Sale
$7.20/piece Updated Sep 29, 2026 Cannabiotix Hybrid
See all carriers Wedding Cake
2pc · 1g $15 $7.50 Sale
$3.75/piece Updated Sep 29, 2026 Everyday Hybrid
Infused Preroll Pack
See all carriers Wedding Cake
$8
$8/piece Updated Sep 30, 2026 STICKS
Preroll
See all carriers Wedding Cake
5g $8
$8/piece Updated Sep 17, 2026 Yada Yada Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1g $8.19
$8.19/piece Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1g $16.50 $8.25 Sale
$8.25/piece Updated Sep 17, 2026 Presidential Hybrid
Infused
Also at 28 other stores Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $10 See this shop: Wedding Cake at Off the Charts - Long Beach → Calm and Collective· Sep 18, 2026 $11.20 See this shop: Wedding Cake at Calm and Collective → Robertson Caregivers Beverlywood· Sep 18, 2026 $11.55 See this shop: Wedding Cake at Robertson Caregivers Beverlywood → The Artist Tree Dispensary Koreatown· Sep 18, 2026 $11.55 See this shop: Wedding Cake at The Artist Tree Dispensary Koreatown → The Artist Tree Dispensary West Hollywood· Sep 17, 2026 $12.38 See this shop: Wedding Cake at The Artist Tree Dispensary West Hollywood → Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $12.60 See this shop: Wedding Cake at Higher Ground - Baldwin Park → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $12.96 Visit shop: Wedding Cake at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $12.99 Visit shop: Wedding Cake at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $13.68 See this shop: Wedding Cake at LA Kush - Los Angeles → Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $14 See this shop: Wedding Cake at Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer] → Cana Silver Lake· Sep 17, 2026 $14.40 See this shop: Wedding Cake at Cana Silver Lake → Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $14.41 See this shop: Wedding Cake at Traditional - LAX → Catalyst Cannabis Dispensary El Monte· Sep 17, 2026 $14.63 See this shop: Wedding Cake at Catalyst Cannabis Dispensary El Monte → OG Time· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Wedding Cake at OG Time → The Ounce· Sep 17, 2026 $15.40 See this shop: Wedding Cake at The Ounce → The Chronic· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Wedding Cake at The Chronic → Originals Factory & Weed Shop· Sep 17, 2026 $16.57 See this shop: Wedding Cake at Originals Factory & Weed Shop → Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $17 Visit shop: Wedding Cake at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $17 Visit shop: Wedding Cake at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $18.74 Visit shop: Wedding Cake at Medical Caregivers Company ↗ SWED A SNOOP DOGG Dispensary - LBC· Sep 18, 2026 $19.50 See this shop: Wedding Cake at SWED A SNOOP DOGG Dispensary - LBC → Catalyst Cannabis Dispensary Hawthorne· Sep 16, 2026 $19.50 See this shop: Wedding Cake at Catalyst Cannabis Dispensary Hawthorne → Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Wedding Cake at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Wedding Cake at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ Valley Verde· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Wedding Cake at Valley Verde ↗ Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $21 Visit shop: Wedding Cake at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ Ghost Management Retail LLC· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Wedding Cake at Ghost Management Retail LLC → Flower & Leaf LA· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Wedding Cake at Flower & Leaf LA → See all carriers Wedding Cake
$9
$9/piece Updated Sep 29, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
2pc · 0.5g $15 $9 Sale
$4.50/piece Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1g $18.72 $9.36 Sale
$9.36/piece Updated Sep 18, 2026 Raw Garden Hybrid
Infused
Also at 30 other stores Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $11.99 Visit shop: Wedding Cake at Discount Caregivers ↗ Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $12 See this shop: Wedding Cake at Off the Charts - Long Beach → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $12.60 Visit shop: Wedding Cake at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Traditional - DTLA· Sep 17, 2026 $12.96 See this shop: Wedding Cake at Traditional - DTLA → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $13 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $13 Visit shop: Wedding Cake at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ The High Way Dispensary· Sep 17, 2026 $13.03 See this shop: Wedding Cake at The High Way Dispensary → Firehouse Health Care Industries, Inc.· Sep 17, 2026 $13.59 Visit shop: Wedding Cake at Firehouse Health Care Industries, Inc. ↗ JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Wedding Cake at JADEROOM Artesia → OG NATION· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Wedding Cake at OG NATION → Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $14 Visit shop: Wedding Cake at Vvs Panorama LLC ↗ Rd Lynwood Retail LLC· Sep 16, 2026 $14 Visit shop: Wedding Cake at Rd Lynwood Retail LLC ↗ Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $14 See this shop: Wedding Cake at Higher Ground - Baldwin Park → CCC by The Cure Company· Sep 16, 2026 $14.29 See this shop: Wedding Cake at CCC by The Cure Company → Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $14.44 Visit shop: Wedding Cake at Medical Caregivers Company ↗ Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Wedding Cake at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Cudahy → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Wedding Cake at Off the Charts - Harbor City → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Bell Gardens → Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Wedding Cake at Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey → La Flora Organica [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $16 Visit shop: Wedding Cake at La Flora Organica [Equity Retailer] ↗ The Chronic· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Wedding Cake at The Chronic → The Ounce· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Wedding Cake at The Ounce → Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $16 See this shop: Wedding Cake at Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer] → PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Wedding Cake at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance· Sep 18, 2026 $17 See this shop: Wedding Cake at SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance → Valley Verde· Sep 17, 2026 $18 Visit shop: Wedding Cake at Valley Verde ↗ Dtpg Collective· Sep 17, 2026 $19.81 See this shop: Wedding Cake at Dtpg Collective → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $20 Visit shop: Wedding Cake at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Wedding Cake at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → See all carriers Wedding Cake
2pc · 5g $10
$5/piece Updated Sep 29, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
$10
$10/piece Updated Sep 28, 2026 Cannabiotix
See all carriers Wedding Cake
1.2g $10.80
$10.80/piece Updated Sep 17, 2026 Smoove Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1.3g $21.98 $10.99 Sale
$10.99/piece Updated Sep 16, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
Also at 21 other stores Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $11.20 See this shop: Wedding Cake at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $11.20 See this shop: Wedding Cake at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → Palladium Alliance, LLC· Sep 17, 2026 $12.60 Visit shop: Wedding Cake at Palladium Alliance, LLC ↗ Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation· Sep 17, 2026 $12.80 Visit shop: Wedding Cake at Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation ↗ Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Cudahy → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Wedding Cake at Off the Charts - Harbor City → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Eagle Rock → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Off the Charts· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Wedding Cake at Off the Charts ↗ Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $15.75 Visit shop: Wedding Cake at Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer] ↗ Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $16.02 See this shop: Wedding Cake at Long Beach Green Room → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $16.20 See this shop: Wedding Cake at Leaf and Lion - Long Beach → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $17 See this shop: Wedding Cake at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $17 See this shop: Wedding Cake at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY Wilmington (Long Beach)· Sep 16, 2026 $17 See this shop: Wedding Cake at STIIIZY Wilmington (Long Beach) → The Ounce· Sep 17, 2026 $17.60 See this shop: Wedding Cake at The Ounce → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Artesia → PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $19 See this shop: Wedding Cake at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → CCA California Caregivers Alliance· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Wedding Cake at CCA California Caregivers Alliance → Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Wedding Cake at Herbal Relief Caregivers → The Green Heart Collective· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Wedding Cake at The Green Heart Collective → See all carriers Wedding Cake
1.5g $18 $11.70 Sale
$11.70/piece Updated Sep 18, 2026 SELFiES Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
5pc · 2.5g $12
$2.40/piece Updated Sep 17, 2026 Smoove Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
2pc · 1g $12
$6/piece Updated Sep 17, 2026 ROVE Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
2pc · 1g $12
$6/piece Updated Sep 29, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
$12.10
$12.10/piece Updated Sep 29, 2026 Papa's Herb
Flower
See all carriers Wedding Cake
0.5g $12.25
$12.25/piece Updated Sep 17, 2026 Raw Garden Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1.5g $24.75 $12.38 Sale
$12.38/piece Updated Sep 17, 2026 Presidential Hybrid
Infused
Also at 24 other stores The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne· Sep 17, 2026 $12.38 See this shop: Wedding Cake at The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne → Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $15 See this shop: Wedding Cake at Higher Ground - Baldwin Park → Euphoros· Sep 18, 2026 $15.84 See this shop: Wedding Cake at Euphoros → Rd Lynwood Retail LLC· Sep 16, 2026 $17.50 Visit shop: Wedding Cake at Rd Lynwood Retail LLC ↗ Cana Silver Lake· Sep 17, 2026 $19.45 See this shop: Wedding Cake at Cana Silver Lake → The Cure Company - South LA· Sep 17, 2026 $19.81 See this shop: Wedding Cake at The Cure Company - South LA → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $19.83 See this shop: Wedding Cake at Long Beach Green Room → Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $20 See this shop: Wedding Cake at Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer] → Highway DTLA (South LA)· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Wedding Cake at Highway DTLA (South LA) → Wonderland Oasis Inc.· Sep 17, 2026 $22 Visit shop: Wedding Cake at Wonderland Oasis Inc. ↗ The Chronic· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Wedding Cake at The Chronic → ReLeaf· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Wedding Cake at ReLeaf → Sweet Flower - Pasadena· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Wedding Cake at Sweet Flower - Pasadena → Mission Hills Patients Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $25 Visit shop: Wedding Cake at Mission Hills Patients Collective, Inc. ↗ Trinity Ma Inc.· Sep 17, 2026 $25.50 Visit shop: Wedding Cake at Trinity Ma Inc. ↗ Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $26 Visit shop: Wedding Cake at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ SWED A SNOOP DOGG Dispensary - LBC· Sep 18, 2026 $26 See this shop: Wedding Cake at SWED A SNOOP DOGG Dispensary - LBC → Catalyst Cannabis Dispensary Hawthorne· Sep 16, 2026 $26 See this shop: Wedding Cake at Catalyst Cannabis Dispensary Hawthorne → Catalyst Cannabis Dispensary South LA - Figueroa· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Wedding Cake at Catalyst Cannabis Dispensary South LA - Figueroa → Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $26.09 Visit shop: Wedding Cake at Medical Caregivers Company ↗ GREENWOLF BELLFLOWER· Sep 16, 2026 $27 See this shop: Wedding Cake at GREENWOLF BELLFLOWER → Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $28 Visit shop: Wedding Cake at Vvs Panorama LLC ↗ York Retailer LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $30 Visit shop: Wedding Cake at York Retailer LLC [Equity Retailer] ↗ Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Wedding Cake at Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Wedding Cake
5pc · 3.5g $25 $12.50 Sale
$2.50/piece Updated Sep 17, 2026 Smoove Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1.5g $25.21 $12.61 Sale
$12.61/piece Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1g $15 $12.75 Sale
$12.75/piece Updated Sep 29, 2026 Raw Garden Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
5pc · 0.5g $13
$2.60/piece Updated Sep 17, 2026 Raw Garden Hybrid
Infused
Also at 22 other stores Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $24.99 Visit shop: Wedding Cake at Discount Caregivers ↗ OG NATION· Sep 17, 2026 $27 See this shop: Wedding Cake at OG NATION → Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey· Sep 17, 2026 $28.80 See this shop: Wedding Cake at Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey → Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $29.25 Visit shop: Wedding Cake at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ The Artist Tree Dispensary West Hollywood· Sep 17, 2026 $30.80 See this shop: Wedding Cake at The Artist Tree Dispensary West Hollywood → Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Wedding Cake at Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer] ↗ Valley Verde· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Wedding Cake at Valley Verde ↗ Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $33.60 See this shop: Wedding Cake at Higher Ground - Baldwin Park → Bread Farms· Sep 17, 2026 $34.86 See this shop: Wedding Cake at Bread Farms → CCC by The Cure Company· Sep 16, 2026 $34.86 See this shop: Wedding Cake at CCC by The Cure Company → Weed Lane· Sep 17, 2026 $34.86 See this shop: Wedding Cake at Weed Lane → Tradecraft Farms El Monte· Sep 16, 2026 $35 See this shop: Wedding Cake at Tradecraft Farms El Monte → La Flora Organica [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $36 Visit shop: Wedding Cake at La Flora Organica [Equity Retailer] ↗ The Ounce· Sep 17, 2026 $38 See this shop: Wedding Cake at The Ounce → Sweet Flower - Pasadena· Sep 17, 2026 $38 See this shop: Wedding Cake at Sweet Flower - Pasadena → Hot Box Dispensary· Sep 16, 2026 $38.99 See this shop: Wedding Cake at Hot Box Dispensary → The Cure Company - South LA· Sep 17, 2026 $39.62 See this shop: Wedding Cake at The Cure Company - South LA → SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance· Sep 18, 2026 $40 See this shop: Wedding Cake at SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance → Dtpg Collective· Sep 17, 2026 $40.41 See this shop: Wedding Cake at Dtpg Collective → Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $44.43 Visit shop: Wedding Cake at Medical Caregivers Company ↗ Ghost Management Retail LLC· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Wedding Cake at Ghost Management Retail LLC → See all carriers Wedding Cake
$14
$14/piece Updated Sep 29, 2026 Cannabiotix Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1g $14
$14/piece Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
Also at 16 other stores Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $23.99 Visit shop: Wedding Cake at Discount Caregivers ↗ Universal Herbal Center, LLC· Sep 17, 2026 $24 Visit shop: Wedding Cake at Universal Herbal Center, LLC ↗ Xzibit's West Coast Cannabis Bel Air· Sep 16, 2026 $24 See this shop: Wedding Cake at Xzibit's West Coast Cannabis Bel Air → Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation· Sep 17, 2026 $25.60 Visit shop: Wedding Cake at Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation ↗ Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey· Sep 17, 2026 $27 See this shop: Wedding Cake at Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey → Natural Remedies Caregivers· Sep 17, 2026 $27.36 See this shop: Wedding Cake at Natural Remedies Caregivers → The Circle· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Wedding Cake at The Circle → ReLeaf· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at ReLeaf → Stilo Supply· Sep 17, 2026 $33 See this shop: Wedding Cake at Stilo Supply → Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $33 See this shop: Wedding Cake at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → Rebud - San Pedro· Sep 17, 2026 $33.66 See this shop: Wedding Cake at Rebud - San Pedro → Altaherb LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $33.66 Visit shop: Wedding Cake at Altaherb LLC [Equity Retailer] ↗ PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Wedding Cake at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $40 See this shop: Wedding Cake at Mr. Nice Guy → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $40 Visit shop: Wedding Cake at Greenhouse Organics, Inc. ↗ GREENWOLF BELLFLOWER· Sep 16, 2026 $55 See this shop: Wedding Cake at GREENWOLF BELLFLOWER → See all carriers Wedding Cake
$14.27
$14.27/piece Updated Sep 30, 2026 Claybourne Co.
Preroll
See all carriers Wedding Cake
5pc $29.84 $14.92 Sale
$2.98/piece Updated Sep 17, 2026 THE SYNDICATE Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
$15
$15/piece Updated Sep 30, 2026 Raw Garden
Preroll
See all carriers Wedding Cake
2pc · 0.5g $15
$7.50/piece Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1.5g $15
$15/piece Updated Sep 24, 2026 SELFiES Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
2pc $15
$7.50/piece Updated Sep 29, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
$15
$15/piece Updated Sep 29, 2026 Cannabiotix
See all carriers Wedding Cake
5pc $15
$3/piece Updated Sep 17, 2026 Glass House Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1g $15
$15/piece Updated Sep 29, 2026 Eighth Brother Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1g $16
$16/piece Updated Sep 16, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
2pc $16
$8/piece Updated Sep 29, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
$16.57
$16.57/piece Updated Sep 29, 2026 Presidential RX
Preroll
See all carriers Wedding Cake
2pc · 1.5g $17.27
$8.64/piece Updated Sep 17, 2026 Mello Gold Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
$17.45
$17.45/piece Updated Sep 29, 2026 Raw Garden
Flower
See all carriers Wedding Cake
$18
$18/piece Updated Sep 17, 2026 Presidential Moon Rock Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
2pc $18
$9/piece Updated Sep 30, 2026 Claybourne Co.
Preroll
See all carriers Wedding Cake
$18
$18/piece Updated Sep 30, 2026 Raw Garden
Preroll
See all carriers Wedding Cake
10pc · 0.35g $30 $18 Sale
$1.80/piece Updated Sep 29, 2026 Cloud Hybrid
Preroll Pack
See all carriers Wedding Cake
$19.81
$19.81/piece Updated Sep 29, 2026 Raw Garden
Preroll
See all carriers Wedding Cake
4pc · 0.75g $39.98 $19.99 Sale
$5/piece Updated Sep 16, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
Also at 14 other stores Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $21 Visit shop: Wedding Cake at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ Traditional - DTLA· Sep 17, 2026 $23.34 See this shop: Wedding Cake at Traditional - DTLA → Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation· Sep 17, 2026 $25.60 Visit shop: Wedding Cake at Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation ↗ Catalyst Van Nuys· Sep 16, 2026 $28 Visit shop: Wedding Cake at Catalyst Van Nuys ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Wedding Cake at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Wedding Cake at Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower → Weed Lane· Sep 17, 2026 $30.11 See this shop: Wedding Cake at Weed Lane → The Cure Company - South LA· Sep 17, 2026 $30.18 See this shop: Wedding Cake at The Cure Company - South LA → Bread Farms· Sep 17, 2026 $31.69 See this shop: Wedding Cake at Bread Farms → STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $34 See this shop: Wedding Cake at STIIIZY Atlantic → STIIIZY Wilmington (Long Beach)· Sep 16, 2026 $34 See this shop: Wedding Cake at STIIIZY Wilmington (Long Beach) → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $34 See this shop: Wedding Cake at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $34 See this shop: Wedding Cake at STIIIZY Inglewood → Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Wedding Cake at Herbal Relief Caregivers → See all carriers Wedding Cake
3pc · 0.5g $20
$6.67/piece Updated Sep 16, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
5pc $20
$4/piece Updated Sep 30, 2026 See all carriers Wedding Cake
2pc · 6g $20
$10/piece Updated Sep 18, 2026 Bangers Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
2g $23
$23/piece Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
7pc · 0.5g $34 $23.80 Sale
$3.40/piece Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
$24.49
$24.49/piece Updated Sep 29, 2026 Presidential RX
Preroll
See all carriers Wedding Cake
2g $25
$25/piece Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1.5g $25
$25/piece Updated Sep 17, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
7pc · 3.5g $26
$3.71/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone
See all carriers Wedding Cake
7pc · 3.5g $28
$4/piece Updated Sep 29, 2026 Pacific Stone Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
14pc · 0.5g $40 $28 Sale
$2/piece Updated Sep 29, 2026 Pacific Stone Indica
Preroll Pack
See all carriers Wedding Cake
7pc · 0.5g $42.01 $29.41 Sale
$4.20/piece Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
5pc $30
$6/piece Updated Sep 30, 2026 Seattle Bubble Works
Preroll
See all carriers Wedding Cake
10pc · 7g $30
$3/piece Updated Sep 17, 2026 Smoove Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
3.5g $30.05
$30.05/piece Updated Sep 17, 2026 The Pairist Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
5pc · 2.5g $32
$6.40/piece Updated Sep 28, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
14pc $32
$2.29/piece Updated Sep 30, 2026 Pacific Stone
See all carriers Wedding Cake
14pc · 7g $33.07
$2.36/piece Updated Sep 29, 2026 Almora Farm
Flower
See all carriers Wedding Cake
5pc $34
$6.80/piece Updated Sep 30, 2026 Raw Garden
Preroll
See all carriers Wedding Cake
14pc · 7g $36
$2.57/piece Updated Sep 30, 2026 Pacific Stone Indica
Flower
See all carriers Wedding Cake
14pc $37.74
$2.70/piece Updated Sep 30, 2026 Pacific Stone
Preroll
See all carriers Wedding Cake
20pc $38
$1.90/piece Updated Sep 29, 2026 Pacific Stone
Preroll
See all carriers Wedding Cake
14pc · 7g $38
$2.71/piece Updated Sep 30, 2026 Sundaze
Pre_rolls
See all carriers Wedding Cake
7pc · 4.2g $40
$5.71/piece Updated Sep 28, 2026 New Skool Hybrid
See all carriers Wedding Cake
5pc $41.64
$8.33/piece Updated Sep 30, 2026 Claybourne Co.
Preroll
See all carriers Wedding Cake
14pc · 7g $42
$3/piece Updated Sep 29, 2026 ALMORA Hybrid
See all carriers Wedding Cake
14pc $54 $44 Sale
$3.14/piece Updated Sep 29, 2026 ALMORA FARMS Hybrid
See all carriers Wedding Cake
28pc · 14g $60
$2.14/piece Updated Sep 28, 2026 Time Machine
See all carriers Wedding Cake
14pc · 7g $60
$4.29/piece Updated Sep 29, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
28pc · 14g $61.99
$2.21/piece Updated Sep 29, 2026 Time Machine Indica
Flower
See all carriers Wedding Cake
28pc $62
$2.21/piece Updated Sep 29, 2026 Time Machine
Preroll
Cartridges See all carriers Wedding Cake
1g $10.37
$10.37/g Updated Sep 17, 2026 Sunday Extracts
See all carriers Wedding Cake
$16 $10.40 Sale
$10.40/g Updated Sep 18, 2026 Zetti
See all carriers Wedding Cake
1g $21 $10.50 Sale
$10.50/g Updated Sep 17, 2026 Tutti Indica
See all carriers Wedding Cake
1g $16 $11.20 Sale
$11.20/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
See all carriers Wedding Cake
$12
$12/g Updated Sep 30, 2026 West Coast Treez
See all carriers Wedding Cake
1g $32.93 $13.17 Sale
$13.17/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
Also at 11 other stores Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $13.17 Visit shop: Wedding Cake at Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Weed Lane· Sep 17, 2026 $19.81 See this shop: Wedding Cake at Weed Lane → The Cure Company - South LA· Sep 17, 2026 $20.60 See this shop: Wedding Cake at The Cure Company - South LA → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $21 See this shop: Wedding Cake at Leaf and Lion - Long Beach → JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Wedding Cake at JADEROOM Artesia → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $22.11 See this shop: Wedding Cake at Long Beach Green Room → Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $23 Visit shop: Wedding Cake at Vvs Panorama LLC ↗ Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Dispensary in McFarland → The Chronic· Sep 17, 2026 $27 See this shop: Wedding Cake at The Chronic → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $28 See this shop: Wedding Cake at STIIIZY Downtown LA → Haven Hawthorne LLC· Sep 16, 2026 $29.99 Visit shop: Wedding Cake at Haven Hawthorne LLC ↗ See all carriers Wedding Cake
1g $13.86
$13.86/g Updated Sep 17, 2026 Oil Traderz Indica
See all carriers Wedding Cake
1g $20.57 $14.40 Sale
$14.40/g Updated Sep 18, 2026 Big Chief
Also at 12 other stores The Cure Company - South LA· Sep 17, 2026 $15.85 See this shop: Wedding Cake at The Cure Company - South LA → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $15.89 Visit shop: Wedding Cake at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Lemonnade Van Nuys· Sep 17, 2026 $16 Visit shop: Wedding Cake at Lemonnade Van Nuys ↗ Highway DTLA (South LA)· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Wedding Cake at Highway DTLA (South LA) → Dtpg Collective· Sep 17, 2026 $17.43 See this shop: Wedding Cake at Dtpg Collective → Bread Farms· Sep 17, 2026 $18.22 See this shop: Wedding Cake at Bread Farms → PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $19 See this shop: Wedding Cake at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → The Ounce· Sep 17, 2026 $19.80 See this shop: Wedding Cake at The Ounce → Big Chief Cannabis Dispensary· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Wedding Cake at Big Chief Cannabis Dispensary → Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $22.02 Visit shop: Wedding Cake at Medical Caregivers Company ↗ La Organic Pharmacy Inc.· Sep 18, 2026 $22.49 Visit shop: Wedding Cake at La Organic Pharmacy Inc. ↗ Fuego· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Wedding Cake at Fuego → See all carriers Wedding Cake
1g $15
$15/g Updated Sep 17, 2026 Muha Meds
See all carriers Wedding Cake
$16
$16/g Updated Sep 28, 2026 Papa's Herb
See all carriers Wedding Cake
1g $23 $16.10 Sale
$16.10/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
Also at 11 other stores Calm and Collective· Sep 18, 2026 $17.60 See this shop: Wedding Cake at Calm and Collective → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Artesia → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Bell Gardens → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Off Green· Sep 16, 2026 $20.21 Visit shop: Wedding Cake at Off Green ↗ Euphoros· Sep 18, 2026 $21.60 See this shop: Wedding Cake at Euphoros → Off the Charts· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Wedding Cake at Off the Charts ↗ STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Wedding Cake at STIIIZY Downtown LA → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $25.20 See this shop: Wedding Cake at Leaf and Lion - Long Beach → Dragonfly Wellness Center· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Wedding Cake at Dragonfly Wellness Center → Fuego· Sep 18, 2026 $31 See this shop: Wedding Cake at Fuego → See all carriers Wedding Cake
1g $34 $17 Sale
$17/g Updated Sep 29, 2026 Papa's Herb Hybrid
Vapes
See all carriers Wedding Cake
2g $21.65 $17.30 Sale
$8.65/g Updated Sep 17, 2026 Sunday Extracts
See all carriers Wedding Cake
$17.43
$17.43/g Updated Sep 29, 2026 Big Chief
See all carriers Wedding Cake
1g $35 $17.50 Sale
$17.50/g Updated Sep 17, 2026 SunSmoke
See all carriers Wedding Cake
1g $18
$18/g Updated Sep 29, 2026 Tutti
Vapes
See all carriers Wedding Cake
1g $20 $18 Sale
$18/g Updated Sep 17, 2026 SunSmoke
See all carriers Wedding Cake
1g $36 $18 Sale
$18/g Updated Sep 16, 2026 Platinum Vape
See all carriers Wedding Cake
2g $36 $18 Sale
$9/g Updated Sep 18, 2026 Zetti
See all carriers Wedding Cake
1g $40.45 $18.20 Sale
$18.20/g Updated Sep 17, 2026 Frostiez
See all carriers Wedding Cake
1g $19
$19/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Treez
See all carriers Wedding Cake
1g $38 $19 Sale
$19/g Updated Sep 17, 2026 Firecracker by Cali Banger
See all carriers Wedding Cake
1g $27.77 $19.44 Sale
$19.44/g Updated Sep 17, 2026 Dime Industries
Also at 31 other stores Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation· Sep 17, 2026 $22.40 Visit shop: Wedding Cake at Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation ↗ Universal Herbal Center, LLC· Sep 17, 2026 $25.50 Visit shop: Wedding Cake at Universal Herbal Center, LLC ↗ Cali Cal Ventures, Inc.· Sep 17, 2026 $26 Visit shop: Wedding Cake at Cali Cal Ventures, Inc. ↗ Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $27.50 See this shop: Wedding Cake at Leaf and Lion - Long Beach → The Cure Company - South LA· Sep 17, 2026 $27.73 See this shop: Wedding Cake at The Cure Company - South LA → Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $28 Visit shop: Wedding Cake at Vvs Panorama LLC ↗ Off Green· Sep 16, 2026 $28.88 Visit shop: Wedding Cake at Off Green ↗ Harvest Of Santa Monica· Sep 18, 2026 $29 Visit shop: Wedding Cake at Harvest Of Santa Monica ↗ Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $29.40 See this shop: Wedding Cake at Higher Ground - Baldwin Park → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Bell Gardens → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at Off the Charts - Long Beach → ReLeaf· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at ReLeaf → Dragonfly Wellness Center· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at Dragonfly Wellness Center → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at Off the Charts - Harbor City → Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey· Sep 17, 2026 $30.60 See this shop: Wedding Cake at Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey → Valley Verde· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Wedding Cake at Valley Verde ↗ HYPERWOLF· Sep 17, 2026 $33 See this shop: Wedding Cake at HYPERWOLF → Stilo Supply· Sep 17, 2026 $33 See this shop: Wedding Cake at Stilo Supply → Safe Harbor Patient's Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $35 Visit shop: Wedding Cake at Safe Harbor Patient's Collective, Inc. ↗ Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $35 Visit shop: Wedding Cake at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ Sweetflower Culver, LLC· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Wedding Cake at Sweetflower Culver, LLC ↗ Sweet Flower - Pasadena· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Wedding Cake at Sweet Flower - Pasadena → Perennial Holistic Wellness Center, Inc.· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Wedding Cake at Perennial Holistic Wellness Center, Inc. ↗ Evergreen Cannabis Dispensary· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Wedding Cake at Evergreen Cannabis Dispensary → X Raided - San Pedro· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Wedding Cake at X Raided - San Pedro → Ghost Management Retail LLC· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Wedding Cake at Ghost Management Retail LLC → Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Wedding Cake at Superior Herbal Health, LLC → Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $42 See this shop: Wedding Cake at Mr. Nice Guy → Premium Blossom - Local Marijuana and Weed Dispensary· Sep 17, 2026 $42.30 See this shop: Wedding Cake at Premium Blossom - Local Marijuana and Weed Dispensary → Nature's Story· Sep 17, 2026 $48 See this shop: Wedding Cake at Nature's Story → See all carriers Wedding Cake
1g $30 $19.50 Sale
$19.50/g Updated Sep 17, 2026 Crystal Clear
See all carriers Wedding Cake
1g $30.05 $19.53 Sale
$19.53/g Updated Sep 18, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Wedding Cake
1.2g $20
$16.67/g Updated Sep 17, 2026 Firecracker by Cali Banger
See all carriers Wedding Cake
1g $20.17
$20.17/g Updated Sep 18, 2026 Zetti
See all carriers Wedding Cake
$51.45 $20.57 Sale
$20.57/g Updated Sep 17, 2026 turn Indica
Also at 16 other stores Valley Verde· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Wedding Cake at Valley Verde ↗ Off the Charts· Sep 17, 2026 $40 Visit shop: Wedding Cake at Off the Charts ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Wedding Cake at Off the Charts - Harbor City → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Bell Gardens → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Cudahy → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Artesia → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Wedding Cake at Off the Charts - Long Beach → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $42 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Dispensary in McFarland → OG NATION· Sep 17, 2026 $44 See this shop: Wedding Cake at OG NATION → South Coast Safe Access Cannabis Dispensary· Sep 17, 2026 $44.42 See this shop: Wedding Cake at South Coast Safe Access Cannabis Dispensary → The Chronic· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Wedding Cake at The Chronic → Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $50 See this shop: Wedding Cake at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → Evergreen Cannabis Dispensary· Sep 17, 2026 $50 See this shop: Wedding Cake at Evergreen Cannabis Dispensary → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $50.40 See this shop: Wedding Cake at Leaf and Lion - Long Beach → Rebud North Hollywood· Sep 17, 2026 $57 Visit shop: Wedding Cake at Rebud North Hollywood ↗ York Retailer LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $57 Visit shop: Wedding Cake at York Retailer LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Wedding Cake
1g $41.16 $20.58 Sale
$20.58/g Updated Sep 18, 2026 Raw Garden
Also at 12 other stores Euphoros· Sep 18, 2026 $21.60 See this shop: Wedding Cake at Euphoros → Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $23.40 Visit shop: Wedding Cake at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ ZZFLUX· Sep 17, 2026 $23.40 See this shop: Wedding Cake at ZZFLUX → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $28.88 Visit shop: Wedding Cake at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $29 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Dispensary in McFarland → HYPERWOLF· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at HYPERWOLF → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at Off the Charts - Long Beach → Catalyst Cannabis Dispensary South LA - Figueroa· Sep 17, 2026 $30.75 See this shop: Wedding Cake at Catalyst Cannabis Dispensary South LA - Figueroa → Big Chief Cannabis Dispensary· Sep 18, 2026 $40 See this shop: Wedding Cake at Big Chief Cannabis Dispensary → Gravity Retail· Sep 18, 2026 $40 See this shop: Wedding Cake at Gravity Retail → Macapa Inc. [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $42 Visit shop: Wedding Cake at Macapa Inc. [Equity Retailer] ↗ Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $44 See this shop: Wedding Cake at Herbal Relief Caregivers → See all carriers Wedding Cake
1g $35 $21 Sale
$21/g Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co.
Also at 9 other stores Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $23.99 Visit shop: Wedding Cake at Discount Caregivers ↗ Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation· Sep 17, 2026 $27.20 Visit shop: Wedding Cake at Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation ↗ Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $28.03 Visit shop: Wedding Cake at Armla One, Inc. ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower· Sep 17, 2026 $35.20 See this shop: Wedding Cake at Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower → Studio City Caregivers, Inc.· Sep 17, 2026 $36 Visit shop: Wedding Cake at Studio City Caregivers, Inc. ↗ Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $41 See this shop: Wedding Cake at Mr. Nice Guy → Rebud North Hollywood· Sep 17, 2026 $46 Visit shop: Wedding Cake at Rebud North Hollywood ↗ Rebud - San Pedro· Sep 17, 2026 $46 See this shop: Wedding Cake at Rebud - San Pedro → York Retailer LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $46 Visit shop: Wedding Cake at York Retailer LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Wedding Cake
1g $21.60
$21.60/g Updated Sep 29, 2026 Big Chief Hybrid
Vapes
See all carriers Wedding Cake
2g $21.65
$10.83/g Updated Sep 17, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Wedding Cake
1g $22
$22/g Updated Sep 17, 2026 Dime Industries
Also at 13 other stores Weed Lane· Sep 17, 2026 $22.18 See this shop: Wedding Cake at Weed Lane → Firehouse Health Care Industries, Inc.· Sep 17, 2026 $27.20 Visit shop: Wedding Cake at Firehouse Health Care Industries, Inc. ↗ LB Collective· Sep 17, 2026 $27.95 See this shop: Wedding Cake at LB Collective → LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $29.54 See this shop: Wedding Cake at LA Kush - Los Angeles → Off the Charts· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Wedding Cake at Off the Charts ↗ Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Cudahy → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Artesia → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Eagle Rock → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at Off the Charts - Harbor City → Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $32 Visit shop: Wedding Cake at Vvs Panorama LLC ↗ Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $34.20 See this shop: Wedding Cake at Higher Ground - Baldwin Park → Evergreen Cannabis Dispensary· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Wedding Cake at Evergreen Cannabis Dispensary → See all carriers Wedding Cake
1g $23.76
$23.76/g Updated Sep 29, 2026 Papa's Herb Hybrid
Vapes
See all carriers Wedding Cake
1g $24.30
$24.30/g Updated Sep 16, 2026 Better
See all carriers Wedding Cake
1.2g $38 $24.70 Sale
$20.58/g Updated Sep 16, 2026 Juiced
See all carriers Wedding Cake
1g $25
$25/g Updated Sep 18, 2026 Tiny Fires Indica
See all carriers Wedding Cake
$25
$25/g Updated Sep 30, 2026 Crystal Clear
See all carriers Wedding Cake
1g $25
$25/g Updated Sep 17, 2026 Alien Labs
See all carriers Wedding Cake
2g $25.90
$12.95/g Updated Sep 17, 2026 Dime Industries
See all carriers Wedding Cake
$54.98 $27.49 Sale
$27.49/g Updated Sep 16, 2026 Raw Garden - Wedding Cake
See all carriers Wedding Cake
$28
$28/g Updated Sep 29, 2026 turn
See all carriers Wedding Cake
1g $30
$30/g Updated Sep 17, 2026 Rokin Cannabis
See all carriers Wedding Cake
$30
$30/g Updated Sep 30, 2026 Phat Panda
See all carriers Wedding Cake
$30
$30/g Updated Sep 30, 2026 Crystal Clear
See all carriers Wedding Cake
1g $30
$30/g Updated Sep 29, 2026 Big Chief
Vapes
See all carriers Wedding Cake
1g $60 $30 Sale
$30/g Updated Sep 18, 2026 Ghost
See all carriers Wedding Cake
1g $43 $30.10 Sale
$30.10/g Updated Sep 29, 2026 Raw Garden Indica
Vapes
See all carriers Wedding Cake
$30.50
$30.50/g Updated Sep 30, 2026 Dime Industries
See all carriers Wedding Cake
$31.69
$31.69/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy
See all carriers Wedding Cake
1g $55 $33 Sale
$33/g Updated Sep 18, 2026 Raw Garden
Also at 8 other stores Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey· Sep 17, 2026 $37.20 See this shop: Wedding Cake at Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey → Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $38.49 Visit shop: Wedding Cake at Discount Caregivers ↗ ZZFLUX· Sep 17, 2026 $39 See this shop: Wedding Cake at ZZFLUX → Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $39 Visit shop: Wedding Cake at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ Lemonnade Van Nuys· Sep 17, 2026 $39.50 Visit shop: Wedding Cake at Lemonnade Van Nuys ↗ Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $40 Visit shop: Wedding Cake at Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer] ↗ Third & Kenmore LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $50 Visit shop: Wedding Cake at Third & Kenmore LLC [Equity Retailer] ↗ Greenhouse Herbal Center, LLC· Sep 17, 2026 $60 Visit shop: Wedding Cake at Greenhouse Herbal Center, LLC ↗ See all carriers Wedding Cake
1g $35
$35/g Updated Sep 24, 2026 Timeless Indica
See all carriers Wedding Cake
1g $35
$35/g Updated Sep 24, 2026 Dime Industries Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1g $35
$35/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
1g $35
$35/g Updated Sep 17, 2026 Rokin Cannabis
See all carriers Wedding Cake
0.5g $35
$70/g Updated Sep 17, 2026 PAX
See all carriers Wedding Cake
1g $36.02
$36.02/g Updated Sep 17, 2026 CAM
See all carriers Wedding Cake
1g $37.73
$37.73/g Updated Sep 26, 2026 Raw Garden
All-In-One
See all carriers Wedding Cake
1g $38
$38/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
$38.17
$38.17/g Updated Sep 29, 2026 Raw Garden Indica
All-In-One
See all carriers Wedding Cake
$39
$39/g Updated Sep 29, 2026 DIME
Vapes
See all carriers Wedding Cake
1g $65 $39 Sale
$39/g Updated Sep 18, 2026 Flavorade
See all carriers Wedding Cake
$39.62
$39.62/g Updated Sep 29, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
1g $39.62
$39.62/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
1g $40
$40/g Updated Sep 26, 2026 Raw Garden
All-In-One
See all carriers Wedding Cake
$40
$40/g Updated Sep 30, 2026 Claybourne Co.
See all carriers Wedding Cake
1g $40
$40/g Updated Sep 28, 2026 Zetti Indica
See all carriers Wedding Cake
$41
$41/g Updated Sep 29, 2026 TurnOne
See all carriers Wedding Cake
5g $43.20
$8.64/g Updated Sep 17, 2026 Noble Nectar Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1g $45
$45/g Updated Sep 19, 2026 Kingpen Hybrid
See all carriers Wedding Cake
$45
$45/g Updated Sep 29, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
$45
$11.25/g Updated Sep 30, 2026 BATCH
See all carriers Wedding Cake
$48
$48/g Updated Sep 17, 2026 Kurvana
See all carriers Wedding Cake
$50
$50/g Updated Sep 29, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
1g $52
$52/g Updated Sep 17, 2026 Kurvana
See all carriers Wedding Cake
$54
$54/g Updated Sep 29, 2026 turn
Vapes
See all carriers Wedding Cake
$55
$55/g Updated Sep 30, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
$59.18
$59.18/g Updated Sep 29, 2026 Kurvana Hybrid
510 Thread
See all carriers Wedding Cake
$60
$60/g Updated Sep 30, 2026 Fly
Vape Cartridges
See all carriers Wedding Cake
1g $65
$65/g Updated Sep 17, 2026 Kingpen
Concentrates See all carriers Wedding Cake
1g $10
$10/g Updated Sep 17, 2026 MELTED ROOTS -
Sugar
See all carriers Wedding Cake
$22.75 $11.38 Sale
$11.38/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
Sugar
Also at 15 other stores The Artist Tree Dispensary West Hollywood· Sep 17, 2026 $11.38 See this shop: Wedding Cake at The Artist Tree Dispensary West Hollywood → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $13.60 Visit shop: Wedding Cake at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Traditional - DTLA· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Wedding Cake at Traditional - DTLA → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $18 See this shop: Wedding Cake at Leaf and Lion - Long Beach → CCC by The Cure Company· Sep 16, 2026 $18.22 See this shop: Wedding Cake at CCC by The Cure Company → The Chronic· Sep 17, 2026 $19 See this shop: Wedding Cake at The Chronic → Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $19 See this shop: Wedding Cake at Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens → The Ounce· Sep 17, 2026 $19.80 See this shop: Wedding Cake at The Ounce → Valley Verde· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Wedding Cake at Valley Verde ↗ Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Bell Gardens → Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Wedding Cake at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $22.88 See this shop: Wedding Cake at Long Beach Green Room → Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Wedding Cake at Superior Herbal Health, LLC → Haven Hawthorne LLC· Sep 16, 2026 $29.99 Visit shop: Wedding Cake at Haven Hawthorne LLC ↗ HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont· Sep 17, 2026 $29.99 See this shop: Wedding Cake at HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont → See all carriers Wedding Cake
1g $13
$13/g Updated Sep 18, 2026 hashtag
Badder
See all carriers Wedding Cake
$15
$15/g Updated Sep 30, 2026 Buddies Brand
Concentrate
See all carriers Wedding Cake
1g $15
$15/g Updated Sep 17, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS
Badder
See all carriers Wedding Cake
$15.69
$15.69/g Updated Sep 29, 2026 Raw Garden Indica
Live Resin Sauce Sauce
See all carriers Wedding Cake
$23 $16.10 Sale
$16.10/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
Sauce
Also at 20 other stores HYPERWOLF· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Wedding Cake at HYPERWOLF → Stilo Supply· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Wedding Cake at Stilo Supply → The Ounce· Sep 17, 2026 $19.80 See this shop: Wedding Cake at The Ounce → The Cure Company - South LA· Sep 17, 2026 $19.81 See this shop: Wedding Cake at The Cure Company - South LA → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Catalyst Cannabis Dispensary Hawthorne· Sep 16, 2026 $20.25 See this shop: Wedding Cake at Catalyst Cannabis Dispensary Hawthorne → Dtpg Collective· Sep 17, 2026 $20.60 See this shop: Wedding Cake at Dtpg Collective → Trinity Ma Inc.· Sep 17, 2026 $21.25 Visit shop: Wedding Cake at Trinity Ma Inc. ↗ The set Northridge· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Wedding Cake at The set Northridge → Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $22.50 See this shop: Wedding Cake at Higher Ground - Baldwin Park → Third & Kenmore LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $23 Visit shop: Wedding Cake at Third & Kenmore LLC [Equity Retailer] ↗ SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Wedding Cake at SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance → Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $24.99 Visit shop: Wedding Cake at Medical Caregivers Company ↗ Ghost Management Retail LLC· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Wedding Cake at Ghost Management Retail LLC → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $25 Visit shop: Wedding Cake at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ Studio City Caregivers, Inc.· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Wedding Cake at Studio City Caregivers, Inc. ↗ Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Wedding Cake at Mr. Nice Guy → Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $27 See this shop: Wedding Cake at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → Evergreen Cannabis Dispensary· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Wedding Cake at Evergreen Cannabis Dispensary → LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $33 See this shop: Wedding Cake at LA Kush - Los Angeles → See all carriers Wedding Cake
1g $25 $17.50 Sale
$17.50/g Updated Sep 17, 2026 CBX: Cannabiotix
Sugar
Also at 10 other stores Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $20.99 Visit shop: Wedding Cake at Discount Caregivers ↗ PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Wedding Cake at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Wedding Cake at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $23.80 See this shop: Wedding Cake at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $25 Visit shop: Wedding Cake at Vvs Panorama LLC ↗ Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $25.50 Visit shop: Wedding Cake at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $27 Visit shop: Wedding Cake at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ Rdc Collective Corp.· Sep 17, 2026 $27.37 Visit shop: Wedding Cake at Rdc Collective Corp. ↗ X Raided - San Pedro· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at X Raided - San Pedro → Rebud - San Pedro· Sep 17, 2026 $39 See this shop: Wedding Cake at Rebud - San Pedro → See all carriers Wedding Cake
$17.75
$17.75/g Updated Sep 30, 2026 Cannabiotix
Concentrate
See all carriers Wedding Cake
1g $18
$18/g Updated Sep 17, 2026 Galaxy
Crumble
See all carriers Wedding Cake
1g $19.44
$19.44/g Updated Sep 17, 2026 SunSmoke
Badder
See all carriers Wedding Cake
$20.60
$20.60/g Updated Sep 29, 2026 Raw Garden
Concentrate
See all carriers Wedding Cake
2g $30 $24 Sale
$12/g Updated Sep 17, 2026 Gelato
Solvent
Also at 10 other stores OG NATION· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Wedding Cake at OG NATION → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Eagle Rock → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Artesia → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Wedding Cake at Off the Charts - Long Beach → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Bell Gardens → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at Off the Charts - Harbor City → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Tradecraft Farms El Monte· Sep 16, 2026 $30 See this shop: Wedding Cake at Tradecraft Farms El Monte → The High Way Dispensary· Sep 17, 2026 $30.52 See this shop: Wedding Cake at The High Way Dispensary → Mmd, Inc.· Sep 18, 2026 $40 Visit shop: Wedding Cake at Mmd, Inc. ↗ See all carriers Wedding Cake
$25
$25/g Updated Sep 30, 2026 Fresh Canna Indica
Concentrates
See all carriers Wedding Cake
2g $25.90
$12.95/g Updated Sep 17, 2026 Sunday 2g Live Resin
Concentrates
See all carriers Wedding Cake
$28
$28/g Updated Sep 29, 2026 Cannabiotix
Concentrate
See all carriers Wedding Cake
$30
$30/g Updated Sep 30, 2026 Platinum Vape Hybrid
Concentrate
See all carriers Wedding Cake
1g $33
$33/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
Cold Cure Badder
See all carriers Wedding Cake
1g $34
$34/g Updated Sep 17, 2026 Nasha
Rosin
See all carriers Wedding Cake
$35
$35/g Updated Sep 29, 2026 Kaizen Medicinals
Concentrate
See all carriers Wedding Cake
$40
$40/g Updated Sep 28, 2026 turn
See all carriers Wedding Cake
1g $45
$45/g Updated Sep 29, 2026 Raw Garden Indica
Concentrates
See all carriers Wedding Cake
$65
$65/g Updated Sep 30, 2026 Anarchy Indica
Concentrates
See all carriers Wedding Cake
1g $80
$80/g Updated Sep 17, 2026 710 Labs
Ice Water Hash