Home / Los Angeles / White Runtz White Runtz ranges $3–$120 across 128 dispensaries in Los Angeles, cheapest $3 at Off The Charts - Artesia, as of Sep 29, 2026.
Updated Sep 29, 2026
How much does White Runtz cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted White Runtz is a phenotype of Runtz distinguished by heavy white trichome coverage that gives the flower its frosted appearance. Bred by Cookies Fam, the cultivar shares parentage with standard Runtz — a cross of Gelato and Zkittlez — but expresses a paler, more trichome-dense phenotype than the standard or Pink variants. Flowers carry a sweet candy and tropical-fruit aroma backed by mild Gelato creaminess. Effects are balanced — cerebral euphoria paired with mild body relaxation — and THC tests commonly land in the 24-29% range. White Runtz remains one of the most-recognizable Runtz-pedigree phenotypes on California shelves and frequently appears within the premium "exotic" tier on dispensary menus alongside its parent and sibling cultivars.
Dispensaries 128
in Los Angeles
Products 189
in stock
Price range $3–$120
in Los Angeles
All189 Flower39 Pre-Rolls9 Cartridges99 Concentrates42 Flower See all carriers White Runtz
3.5g $10 $7.50 Sale
$2.14/g Updated Sep 18, 2026 Quiet Kings Indica
Buds
See all carriers White Runtz
7g $12
$1.71/g Updated Sep 17, 2026 Original Intelligence Indica
Ground Shake
See all carriers White Runtz
14g $12
$0.86/g Updated Sep 17, 2026 Quiet Kings Indica
Buds
See all carriers White Runtz
3.5g $14
$4/g Updated Sep 17, 2026 Martians Indica
Buds
See all carriers White Runtz
3.5g $15
$4.29/g Updated Sep 17, 2026 Soma Rosa Farms Indica
Smalls
See all carriers White Runtz
$20
$5.71/g Updated Sep 18, 2026 Quiet Kings Indica
See all carriers White Runtz
5g $22.50
$4.50/g Updated Sep 17, 2026 Yada Yada Indica
Smalls
See all carriers White Runtz
7g $35 $24.50 Sale
$3.50/g Updated Sep 18, 2026 Coastal Sun Indica
See all carriers White Runtz
3.5g $25
$7.14/g Updated Sep 17, 2026 Fridaze House Indica
See all carriers White Runtz
3.5g $36.02 $25.21 Sale
$7.20/g Updated Sep 17, 2026 Sky Club Indica
See all carriers White Runtz
7g $26.40
$3.77/g Updated Sep 17, 2026 Henry's Original Indica
Buds
See all carriers White Runtz
3.5g $65.77 $29.60 Sale
$8.46/g Updated Sep 17, 2026 Frostiez Indica
Buds
See all carriers White Runtz
10g $30
$3/g Updated Sep 17, 2026 Yada Yada Indica
Smalls
See all carriers White Runtz
14g $56.59 $31.68 Sale
$2.26/g Updated Sep 17, 2026 Martians Indica
Buds
See all carriers White Runtz
3.5g $40 $35 Sale
$10/g Updated Sep 17, 2026 Bishop Boyz Indica
Buds
See all carriers White Runtz
14g $50 $37.50 Sale
$37.50/g Updated Sep 17, 2026 TASTEBUDZ Indica
Buds
See all carriers White Runtz
$40.99
$11.71/g Updated Sep 17, 2026 Indica
Buds
See all carriers White Runtz
20g $60.05 $42.04 Sale
$2.10/g Updated Sep 18, 2026 Yada Yada Indica
Smalls
See all carriers White Runtz
7g $45
$6.43/g Updated Sep 17, 2026 Original Intelligence Indica
Smalls
See all carriers White Runtz
14g $50
$3.57/g Updated Sep 17, 2026 Soma Rosa Farms Indica
Buds
See all carriers White Runtz
14g $54
$3.86/g Updated Sep 17, 2026 Henry's Original Indica
Buds
See all carriers White Runtz
20g $55
$2.75/g Updated Sep 17, 2026 Yada Yada Indica
Smalls
See all carriers White Runtz
14g $60
$4.29/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure Indica
Buds
See all carriers White Runtz
28g $89 $66.75 Sale
$2.38/g Updated Sep 17, 2026 Coastal Sun Indica
See all carriers White Runtz
$98 $68.60 Sale
$2.45/g Updated Sep 29, 2026 Coastal Sun Hybrid
Whole Flower - 1 Oz
See all carriers White Runtz
28g $80
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 Henry's Original Indica
Buds
See all carriers White Runtz
28g $82.30
$2.94/g Updated Sep 16, 2026 Quiet Kings Indica
Buds
See all carriers White Runtz
$120
$4.29/g Updated Sep 30, 2026 Nomad Extracts
Pre-Rolls See all carriers White Runtz
1g $3
$3/piece Updated Sep 17, 2026 Quiet Kings Hybrid
Infused
See all carriers White Runtz
$5
$5/piece Updated Sep 30, 2026 Soma Rosa
Flower
See all carriers White Runtz
1g $6
$6/piece Updated Sep 29, 2026 Soma Rosa Farms Hybrid
See all carriers White Runtz
1.5g $27 $15 Sale
$15/piece Updated Sep 17, 2026 Honey King Hybrid
Infused
See all carriers White Runtz
10pc · 0.35g $22
$2.20/piece Updated Sep 29, 2026 Coastal Sun Hybrid
Preroll Pack
See all carriers White Runtz
$28
$28/piece Updated Sep 30, 2026 Punch
Preroll
See all carriers White Runtz
14pc · 7g $50 $35 Sale
$2.50/piece Updated Sep 16, 2026 Canabotanica Hybrid
Infused
See all carriers White Runtz
7pc $45
$6.43/piece Updated Sep 17, 2026 Bishop Boyz Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers White Runtz
1g $13.86
$13.86/g Updated Sep 17, 2026 Oil Traderz Hybrid
See all carriers White Runtz
0.5g $14.79
$29.58/g Updated Sep 18, 2026 Chairman's Choice
See all carriers White Runtz
1.25g $27 $17.55 Sale
$14.04/g Updated Sep 18, 2026 Besos
See all carriers White Runtz
1g $38.61 $19.30 Sale
$19.30/g Updated Sep 17, 2026 PlugPlay
Also at 72 other stores Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $20 Visit shop: White Runtz at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ ZZFLUX· Sep 17, 2026 $20 See this shop: White Runtz at ZZFLUX → Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $21.41 See this shop: White Runtz at Superior Herbal Health, LLC → Euphoros· Sep 18, 2026 $21.61 See this shop: White Runtz at Euphoros → OG Time· Sep 17, 2026 $22.52 See this shop: White Runtz at OG Time → The Circle· Sep 17, 2026 $22.95 See this shop: White Runtz at The Circle → Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $23.80 Visit shop: White Runtz at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD· Sep 17, 2026 $26 See this shop: White Runtz at OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD → Urban Smoke La LLC· Sep 18, 2026 $26 Visit shop: White Runtz at Urban Smoke La LLC ↗ Robertson Caregivers Beverlywood· Sep 18, 2026 $26.02 See this shop: White Runtz at Robertson Caregivers Beverlywood → Catalyst Cannabis Dispensary South LA - Figueroa· Sep 17, 2026 $26.60 See this shop: White Runtz at Catalyst Cannabis Dispensary South LA - Figueroa → Catalyst Van Nuys· Sep 16, 2026 $26.60 Visit shop: White Runtz at Catalyst Van Nuys ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $26.60 See this shop: White Runtz at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → Catalyst Cannabis Dispensary Hawthorne· Sep 16, 2026 $26.60 See this shop: White Runtz at Catalyst Cannabis Dispensary Hawthorne → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $26.71 Visit shop: White Runtz at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $27 See this shop: White Runtz at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $27 See this shop: White Runtz at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → Universal Herbal Center, LLC· Sep 17, 2026 $27 Visit shop: White Runtz at Universal Herbal Center, LLC ↗ Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $27.23 Visit shop: White Runtz at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Palladium Alliance, LLC· Sep 17, 2026 $28 Visit shop: White Runtz at Palladium Alliance, LLC ↗ Hot Box Dispensary· Sep 16, 2026 $29.99 See this shop: White Runtz at Hot Box Dispensary → 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $29.99 Visit shop: White Runtz at 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer] ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $30 See this shop: White Runtz at Off the Charts - Harbor City → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $30 See this shop: White Runtz at Off The Charts - Eagle Rock → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $30 See this shop: White Runtz at Off The Charts - Bell Gardens → Off the Charts· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: White Runtz at Off the Charts ↗ Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $30 See this shop: White Runtz at Off The Charts - Cudahy → Traditional - DTLA· Sep 17, 2026 $30.25 See this shop: White Runtz at Traditional - DTLA → Rd Lynwood Retail LLC· Sep 16, 2026 $30.60 Visit shop: White Runtz at Rd Lynwood Retail LLC ↗ Firehouse Health Care Industries, Inc.· Sep 17, 2026 $30.84 Visit shop: White Runtz at Firehouse Health Care Industries, Inc. ↗ GREENWOLF BELLFLOWER· Sep 16, 2026 $31.50 See this shop: White Runtz at GREENWOLF BELLFLOWER → The set Northridge· Sep 17, 2026 $32 See this shop: White Runtz at The set Northridge → Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $32 Visit shop: White Runtz at Vvs Panorama LLC ↗ Cana Silver Lake· Sep 17, 2026 $32.41 See this shop: White Runtz at Cana Silver Lake → Rdc Collective Corp.· Sep 17, 2026 $32.82 Visit shop: White Runtz at Rdc Collective Corp. ↗ Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $33 Visit shop: White Runtz at Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer] ↗ Trinity Ma Inc.· Sep 17, 2026 $33.15 Visit shop: White Runtz at Trinity Ma Inc. ↗ Mota Inc.· Sep 18, 2026 $33.93 Visit shop: White Runtz at Mota Inc. ↗ ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $34 See this shop: White Runtz at ATRIUM - Topanga → Highway DTLA (South LA)· Sep 17, 2026 $34 See this shop: White Runtz at Highway DTLA (South LA) → The Cure Company - South LA· Sep 17, 2026 $34.07 See this shop: White Runtz at The Cure Company - South LA → CCC by The Cure Company· Sep 16, 2026 $34.07 See this shop: White Runtz at CCC by The Cure Company → Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $34.20 Visit shop: White Runtz at Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer] ↗ Originals Factory & Weed Shop· Sep 17, 2026 $34.57 See this shop: White Runtz at Originals Factory & Weed Shop → LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $34.57 See this shop: White Runtz at LA Kush - Los Angeles → Off Green· Sep 16, 2026 $34.65 Visit shop: White Runtz at Off Green ↗ Ghost Management Retail LLC· Sep 17, 2026 $35 See this shop: White Runtz at Ghost Management Retail LLC → JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $35 See this shop: White Runtz at JADEROOM Artesia → X Raided - San Pedro· Sep 17, 2026 $35 See this shop: White Runtz at X Raided - San Pedro → HYPERWOLF· Sep 17, 2026 $35 See this shop: White Runtz at HYPERWOLF → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $35 See this shop: White Runtz at Off the Charts - Long Beach → ReLeaf· Sep 17, 2026 $35 See this shop: White Runtz at ReLeaf → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $35 See this shop: White Runtz at Off The Charts - Artesia → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $35 See this shop: White Runtz at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Macapa Inc. [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: White Runtz at Macapa Inc. [Equity Retailer] ↗ Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: White Runtz at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ Gravity Retail· Sep 18, 2026 $35 See this shop: White Runtz at Gravity Retail → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $35 See this shop: White Runtz at Leaf and Lion - Long Beach → The Ounce· Sep 17, 2026 $39.60 See this shop: White Runtz at The Ounce → La Greenplanet LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $39.61 Visit shop: White Runtz at La Greenplanet LLC [Equity Retailer] ↗ Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $39.65 See this shop: White Runtz at Long Beach Green Room → The 18629 LLC· Sep 18, 2026 $40 Visit shop: White Runtz at The 18629 LLC ↗ Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $40 Visit shop: White Runtz at Medical Caregivers Company ↗ La Wonderland Caregivers Inc.· Sep 17, 2026 $40.50 Visit shop: White Runtz at La Wonderland Caregivers Inc. ↗ Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $41 See this shop: White Runtz at Mr. Nice Guy → The Drop LA· Sep 18, 2026 $43 See this shop: White Runtz at The Drop LA → Greenhouse Herbal Center, LLC· Sep 17, 2026 $45 Visit shop: White Runtz at Greenhouse Herbal Center, LLC ↗ Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $45 See this shop: White Runtz at Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer] → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $46 Visit shop: White Runtz at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $47 Visit shop: White Runtz at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ Rebud - San Pedro· Sep 17, 2026 $51 See this shop: White Runtz at Rebud - San Pedro → Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $55 Visit shop: White Runtz at Lax Cc, Inc. ↗ See all carriers White Runtz
1g $19.95
$19.95/g Updated Sep 17, 2026 Oakfruitland (OFL)
See all carriers White Runtz
1.25g $20
$16/g Updated Sep 17, 2026 Be$os
See all carriers White Runtz
1g $43.22 $21.61 Sale
$21.61/g Updated Sep 29, 2026 PlugPlay
Vapes
See all carriers White Runtz
1g $40.05 $24.03 Sale
$24.03/g Updated Sep 18, 2026 PLUGPLAY - DNA
See all carriers White Runtz
1000mg $35 $24.50 Sale
$24.50/g Updated Sep 18, 2026 ALIVE & WELL
See all carriers White Runtz
1g $36 $25.20 Sale
$25.20/g Updated Sep 29, 2026 PlugPlay Hybrid
See all carriers White Runtz
$26.60
$26.60/g Updated Sep 30, 2026 PlugPlay
Also at 7 other stores Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Sep 30, 2026 $26.60 See this shop: White Runtz at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → Catalyst - Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $26.60 Visit shop: White Runtz at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ Catalyst - Lynwood LLC· Sep 30, 2026 $26.60 Visit shop: White Runtz at Catalyst - Lynwood LLC ↗ 11500 Vermont Holdings LLC· Sep 30, 2026 $26.60 Visit shop: White Runtz at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ Casey Crow Collective· Sep 30, 2026 $26.60 Visit shop: White Runtz at Casey Crow Collective ↗ 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $26.60 Visit shop: White Runtz at 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ 4th Street Collective, Inc.· Sep 30, 2026 $26.60 Visit shop: White Runtz at 4th Street Collective, Inc. ↗ See all carriers White Runtz
$30
$30/g Updated Sep 30, 2026 Drip
Hybrids
See all carriers White Runtz
1.25g $30
$24/g Updated Sep 29, 2026 Besos
Vapes
See all carriers White Runtz
1g $34
$34/g Updated Sep 28, 2026 PlugPlay Hybrid
Cartridges / Pods
See all carriers White Runtz
$34.57
$34.57/g Updated Sep 29, 2026 PlugPlay
See all carriers White Runtz
$35.74
$35.74/g Updated Sep 30, 2026 PlugPlay
See all carriers White Runtz
1g $40
$40/g Updated Sep 17, 2026 ALIVE & WELL
See all carriers White Runtz
$50
$50/g Updated Sep 30, 2026 Giggles
Vape Cartridges
See all carriers White Runtz
1g $51
$51/g Updated Sep 29, 2026 PlugPlay
Vapes
Concentrates See all carriers White Runtz
$21.61 $8.65 Sale
$8.65/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Sauce
Also at 26 other stores OG Time· Sep 17, 2026 $9 See this shop: White Runtz at OG Time → Stilo Supply· Sep 17, 2026 $10.50 See this shop: White Runtz at Stilo Supply → Robertson Caregivers Beverlywood· Sep 18, 2026 $10.61 See this shop: White Runtz at Robertson Caregivers Beverlywood → Euphoros· Sep 18, 2026 $10.80 See this shop: White Runtz at Euphoros → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $12 See this shop: White Runtz at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $12 See this shop: White Runtz at STIIIZY Inglewood → STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $12 See this shop: White Runtz at STIIIZY Atlantic → STIIIZY Wilmington (Long Beach)· Sep 16, 2026 $12 See this shop: White Runtz at STIIIZY Wilmington (Long Beach) → CannaCruz - Watsonville· Sep 18, 2026 $12 See this shop: White Runtz at CannaCruz - Watsonville → HYPERWOLF· Sep 17, 2026 $15 See this shop: White Runtz at HYPERWOLF → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $15 See this shop: White Runtz at Off the Charts - Long Beach → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $15 See this shop: White Runtz at Off The Charts - Cudahy → Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $15 See this shop: White Runtz at Superior Herbal Health, LLC → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $15.13 Visit shop: White Runtz at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Bread Farms· Sep 17, 2026 $15.85 See this shop: White Runtz at Bread Farms → La Greenplanet LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $15.85 Visit shop: White Runtz at La Greenplanet LLC [Equity Retailer] ↗ Genetics Dispensary LLC· Sep 16, 2026 $16 Visit shop: White Runtz at Genetics Dispensary LLC ↗ The Chronic· Sep 17, 2026 $17 See this shop: White Runtz at The Chronic → Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $17 Visit shop: White Runtz at Vvs Panorama LLC ↗ The Ounce· Sep 17, 2026 $17.60 See this shop: White Runtz at The Ounce → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $18 See this shop: White Runtz at Off The Charts - Dispensary in McFarland → PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $19 See this shop: White Runtz at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → LA Cannabis Co - Los Angeles· Sep 17, 2026 $21 See this shop: White Runtz at LA Cannabis Co - Los Angeles → LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $22 See this shop: White Runtz at LA Kush - Los Angeles → Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $23 Visit shop: White Runtz at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $25 See this shop: White Runtz at Herbal Relief Caregivers → See all carriers White Runtz
1g $14 $10.50 Sale
$10.50/g Updated Sep 17, 2026 hashtag
Sauce
See all carriers White Runtz
1g $21.60 $10.80 Sale
$10.80/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Indica
Concentrates
See all carriers White Runtz
$11
$11/g Updated Sep 29, 2026 WVY Hybrid
Concentrate
See all carriers White Runtz
$12.71
$12.71/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Clr Sauce
See all carriers White Runtz
1g $15
$15/g Updated Sep 17, 2026 LMFAO Cannabis
Solvent
See all carriers White Runtz
1g $15
$15/g Updated Sep 17, 2026 Smoove
Sauce
See all carriers White Runtz
$15.88
$15.88/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
Concentrate
See all carriers White Runtz
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 SKY GARDEN
Badder
See all carriers White Runtz
1g $20
$20/g Updated Sep 18, 2026 Bishop Boyz
Sugar
See all carriers White Runtz
1g $23
$23/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Indica
Concentrates Concentrate
See all carriers White Runtz
$24
$24/g Updated Sep 18, 2026 SKY GARDEN
Badder
See all carriers White Runtz
1g $25
$25/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Indica
Concentrates