Home / Madera / Gelato
Gelato Hybrid Cookies Family
Gelato ranges $12–$42.04 across 2 dispensaries in Madera, cheapest $12 at Shryne Madera LLC, as of Sep 17, 2026.
Updated Sep 17, 2026
How much does Gelato cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted creative Gelato is a hybrid bred by the Cookies Family / Sherbinski in the Bay Area, crossing Sunset Sherbet with Thin Mint Girl Scout Cookies. The strain spawned an entire numbered line (Gelato #33, #41, #45) that drove the late-2010s "dessert-strain" wave in California genetics. Gelato is the foundational parent of Wedding Cake, Ice Cream Cake, and Sunday Driver among many others.
Dispensaries 2
in Madera
Products 25
in stock
Price range $12–$42
in Madera
All25 Flower6 Pre-Rolls8 Cartridges10 Edibles1 Flower See all carriers Gelato
3.5g $12
$3.43/g Updated Sep 18, 2026 Poppy’s Indica
Smalls
See all carriers Gelato
3.5g $22.05
$6.30/g Updated Sep 17, 2026 Coastal Sun Indica
Buds
See all carriers Gelato
$38 $31.16 Sale
$8.90/g Updated Sep 18, 2026 Fog City Farms Indica
Buds
See all carriers Gelato
7g $35
$5/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Gelato
3.5g $60.05 $42.04 Sale
$12.01/g Updated Sep 17, 2026 BLEM Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers Gelato
1g $14 $12.04 Sale
$12.04/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $16 $12.96 Sale
$12.96/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
2g $27 $21.06 Sale
$21.06/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
2g $30 $23.10 Sale
$23.10/piece Updated Sep 18, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 5g $28 $24.92 Sale
$4.98/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 5g $29 $24.94 Sale
$4.99/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $34
$6.80/piece Updated Sep 18, 2026 Jeeter Hybrid
Infused