Home / Madera / Wedding Cake
Wedding Cake Hybrid Seed Junky Genetics
Wedding Cake ranges $20.05–$77.04 across 1 dispensary in Madera, cheapest $20.05 at Responsible And Compliant Retail Madera LLC, as of Sep 16, 2026.
Updated Sep 16, 2026
How much does Wedding Cake cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted aroused Wedding Cake (also Pink Cookies) is an indica-leaning hybrid from Seed Junky Genetics, released in the late 2010s. It crosses Triangle Kush with Animal Mints and rose quickly to flagship status in the post-Cookies-family modern California canon. Wedding Cake won Leafly's Strain of the Year in 2019 and remains one of the most-stocked premium cultivars across legal markets.
Dispensaries 1
in Madera
Products 9
in stock
Price range $20–$77
in Madera
All9 Flower5 Pre-Rolls1 Cartridges3 Flower See all carriers Wedding Cake
3.5g $20.05
$5.73/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
7g $30.05
$4.29/g Updated Sep 17, 2026 Yada Yada Indica
Ground Shake
See all carriers Wedding Cake
3.5g $45.05 $31.53 Sale
$9.01/g Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
14g $55.05 $38.54 Sale
$2.75/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
14g $110.05 $77.04 Sale
$5.50/g Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Indica
Smalls
Pre-Rolls See all carriers Wedding Cake
2.5g $35.05
$35.05/piece Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers Wedding Cake
1g $35.05 $22.78 Sale
$22.78/g Updated Sep 17, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Wedding Cake
1g $40.05 $28.03 Sale
$28.03/g Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co.
See all carriers Wedding Cake
1g $50.05 $35.04 Sale
$35.04/g Updated Sep 17, 2026 CAM