Home / Sacramento County / Northern Lights Northern Lights ranges $4.25–$49.60 across 23 dispensaries in Sacramento County, cheapest $4.25 at Perfect Union (Northside), as of Sep 29, 2026.
Updated Sep 29, 2026
How much does Northern Lights cost in other regions?→ relaxed sleepy happy euphoric hungry Northern Lights is a foundational indica strain dating to the mid-1980s Pacific Northwest. Its precise lineage is uncertain (most accounts credit Afghani and Thai parents), and the strain was popularized worldwide through Sensi Seeds' commercial release in the Netherlands. Northern Lights is one of the most-bred-from strains in cannabis history, serving as the indica parent for countless modern hybrids.
Dispensaries 23
in Sacramento County
Products 142
in stock
Price range $4–$70
in Sacramento County
All142 Flower9 Pre-Rolls17 Cartridges108 Concentrates5 Edibles3 Flower See all carriers Northern Lights
$8.45
$2.39/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Northern Lights
3.5g $20 $16 Sale
$4.57/g Updated Sep 17, 2026 Sticky Indica
Buds
See all carriers Northern Lights
7g $16.91
$2.42/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Northern Lights
3.5g $45 $22.50 Sale
$6.43/g Updated Sep 28, 2026 Rush Hybrid
See all carriers Northern Lights
28g $25
$0.89/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Northern Lights
7g $38 $30.40 Sale
$4.34/g Updated Sep 17, 2026 Sticky Indica
Buds
See all carriers Northern Lights
$63 $37.80 Sale
$10.80/g Updated Sep 17, 2026 Sense Indica
Buds
See all carriers Northern Lights
3.5g $45.02
$12.86/g Updated Sep 18, 2026 UpNorth Indica
Pre-Rolls See all carriers Northern Lights
1g $4.25
$4.25/piece Updated Sep 29, 2026 Gelato Indica
See all carriers Northern Lights
1g $9
$9/piece Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
1g $9.05
$9.05/piece Updated Sep 18, 2026 Tutti - Diamond Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
1g $9.23
$9.23/piece Updated Sep 16, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
1g $10
$10/piece Updated Sep 16, 2026 Fuzzies Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
1.5g $10.41
$10.41/piece Updated Sep 17, 2026 New Skool Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
$11.79
$11.79/piece Updated Sep 28, 2026 Infused Pre Roll
See all carriers Northern Lights
$14
$14/piece Updated Sep 18, 2026 Nasha Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
0.6g $28 $19.60 Sale
$19.60/piece Updated Sep 28, 2026 New Skool Indica
Infused
See all carriers Northern Lights
5pc · 0.5g $31 $21.70 Sale
$4.34/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
5pc · 0.5g $22.30
$4.46/piece Updated Sep 16, 2026 DIME BAG Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
5pc · 0.5g $24.60
$4.92/piece Updated Sep 16, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
7pc $28.61
$4.09/piece Updated Sep 17, 2026 New Skool Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
0.5g $30
$30/piece Updated Sep 28, 2026 THREDDY Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers Northern Lights
0.5g $16.50 $8.25 Sale
$16.50/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Northern Lights
1g $15 $10.50 Sale
$10.50/g Updated Sep 28, 2026 Allswell Indica
See all carriers Northern Lights
1g $13.75 $11 Sale
$11/g Updated Sep 17, 2026 Allswell
See all carriers Northern Lights
5g $13
$2.60/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Northern Lights
1g $23 $13.80 Sale
$13.80/g Updated Sep 28, 2026 DIME BAG Indica
See all carriers Northern Lights
1g $22.50 $15.75 Sale
$15.75/g Updated Sep 28, 2026 Gelato Indica
See all carriers Northern Lights
1g $16
$16/g Updated Sep 28, 2026 Allswell Indica
See all carriers Northern Lights
1g $16
$16/g Updated Sep 18, 2026 Crystal Clear
See all carriers Northern Lights
1g $28 $16.80 Sale
$16.80/g Updated Sep 28, 2026 Crystal Clear Indica
See all carriers Northern Lights
1g $17
$17/g Updated Sep 29, 2026 Eureka Vapor Indica
See all carriers Northern Lights
1g $25 $17.50 Sale
$17.50/g Updated Sep 28, 2026 Ol' Skool Indica
See all carriers Northern Lights
1g $26 $18.20 Sale
$18.20/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Northern Lights
1g $37.50 $18.75 Sale
$18.75/g Updated Sep 29, 2026 Home Grown Indica
See all carriers Northern Lights
1g $27 $18.90 Sale
$18.90/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Northern Lights
1g $28.05 $19.63 Sale
$19.63/g Updated Sep 18, 2026 Halara
See all carriers Northern Lights
1g $19.99
$19.99/g Updated Sep 16, 2026 DIME BAG
See all carriers Northern Lights
1g $19.99
$19.99/g Updated Sep 17, 2026 Crystal Clear
See all carriers Northern Lights
$20
$20/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
See all carriers Northern Lights
1g $20
$20/g Updated Sep 18, 2026 Sauce
See all carriers Northern Lights
1g $20
$20/g Updated Sep 16, 2026 Cabo
See all carriers Northern Lights
1.25g $22
$17.60/g Updated Sep 18, 2026 Vior Extracts
See all carriers Northern Lights
0.5g $38 $22.80 Sale
$45.60/g Updated Sep 28, 2026 Papa's Herb Indica
See all carriers Northern Lights
1g $24.60
$24.60/g Updated Sep 16, 2026 DIME BAG
See all carriers Northern Lights
$24.60
$24.60/g Updated Sep 28, 2026 DIME BAG Indica
All-In-One
See all carriers Northern Lights
1g $25
$25/g Updated Sep 28, 2026 THREDDY Hybrid
See all carriers Northern Lights
1g $42 $25.20 Sale
$25.20/g Updated Sep 28, 2026 turn
See all carriers Northern Lights
0.5g $36.50 $25.55 Sale
$51.10/g Updated Sep 28, 2026 Vior Extracts Indica
See all carriers Northern Lights
1g $26.01
$26.01/g Updated Sep 17, 2026 OL SKOOL Indica
See all carriers Northern Lights
1g $26.91
$26.91/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Northern Lights
1g $27
$27/g Updated Sep 18, 2026 ROVE
Vapes
Also at 14 other stores Delta Health & Wellness, Inc.· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Northern Lights at Delta Health & Wellness, Inc. → Green Solutions· Sep 17, 2026 $30.80 Visit shop: Northern Lights at Green Solutions ↗ Toasty· Sep 18, 2026 $32 Visit shop: Northern Lights at Toasty ↗ KOLAS #103· Sep 16, 2026 $33.06 Visit shop: Northern Lights at KOLAS #103 ↗ KOLAS #104· Sep 17, 2026 $33.06 Visit shop: Northern Lights at KOLAS #104 ↗ Kolas #102· Sep 16, 2026 $33.06 Visit shop: Northern Lights at Kolas #102 ↗ Delta Health & Wellness, Inc.· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Northern Lights at Delta Health & Wellness, Inc. → Green Solutions· Sep 17, 2026 $35.70 Visit shop: Northern Lights at Green Solutions ↗ Zen Garden Wellness (Northgate)· Sep 18, 2026 $36 Visit shop: Northern Lights at Zen Garden Wellness (Northgate) ↗ Two Rivers Wellness· Sep 28, 2026 $38.34 Visit shop: Northern Lights at Two Rivers Wellness ↗ Kolas #102· Sep 16, 2026 $38.44 Visit shop: Northern Lights at Kolas #102 ↗ KOLAS #103· Sep 16, 2026 $38.44 Visit shop: Northern Lights at KOLAS #103 ↗ KOLAS #104· Sep 17, 2026 $38.44 Visit shop: Northern Lights at KOLAS #104 ↗ Zen Garden Wellness (Northgate)· Sep 18, 2026 $40 Visit shop: Northern Lights at Zen Garden Wellness (Northgate) ↗ See all carriers Northern Lights
1g $45 $27 Sale
$27/g Updated Sep 28, 2026 ROVE Indica
Vape Kits
See all carriers Northern Lights
1g $34 $27.20 Sale
$27.20/g Updated Sep 17, 2026 Home Grown Indica
See all carriers Northern Lights
1g $28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Punch Indica
See all carriers Northern Lights
1g $40 $28 Sale
$28/g Updated Sep 28, 2026 PlugPlay Indica
See all carriers Northern Lights
1g $40.05 $28.03 Sale
$28.03/g Updated Sep 18, 2026 Turn - Turn Down Live Resin POD
See all carriers Northern Lights
1g $37.50 $30 Sale
$30/g Updated Sep 17, 2026 Home Grown Indica
See all carriers Northern Lights
1g $32
$32/g Updated Sep 18, 2026 PlugPlay
See all carriers Northern Lights
1g $32
$32/g Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Northern Lights
0.5g $32.50
$65/g Updated Sep 28, 2026 Potters Indica
See all carriers Northern Lights
disposable $33
$33/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Northern Lights
1g $50 $35 Sale
$35/g Updated Sep 18, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Northern Lights
$36
$36/g Updated Sep 18, 2026 PlugPlay
See all carriers Northern Lights
1g $62 $37.20 Sale
$37.20/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Hybrid
See all carriers Northern Lights
$37.98
$37.98/g Updated Sep 28, 2026 ROVE Indica
All-In-One
See all carriers Northern Lights
1g $55.05 $38.54 Sale
$38.54/g Updated Sep 18, 2026 PAX
See all carriers Northern Lights
$49 $39.20 Sale
$39.20/g Updated Sep 17, 2026 turn Indica
See all carriers Northern Lights
1g $39.98
$39.98/g Updated Sep 16, 2026 Hanabi
See all carriers Northern Lights
1g $40
$40/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Indica
See all carriers Northern Lights
1g $40
$40/g Updated Sep 18, 2026 ROVE
See all carriers Northern Lights
1g $40
$40/g Updated Sep 28, 2026 Cabo Indica
See all carriers Northern Lights
1g $45
$45/g Updated Sep 28, 2026 PlugPlay Indica
See all carriers Northern Lights
1g $46
$46/g Updated Sep 28, 2026 turn
See all carriers Northern Lights
1g $49
$49/g Updated Sep 28, 2026 turn Indica
See all carriers Northern Lights
1g $62 $49.60 Sale
$49.60/g Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters
Concentrates See all carriers Northern Lights
1g $13.84
$13.84/g Updated Sep 17, 2026 Tutti
Concentrates
See all carriers Northern Lights
1g $31.50 $15.75 Sale
$15.75/g Updated Sep 29, 2026 Home Grown Indica
Syringes/Tankers
See all carriers Northern Lights
1g $16
$16/g Updated Sep 17, 2026 Greenline Indica
Crystalline
See all carriers Northern Lights
1g $20
$20/g Updated Sep 18, 2026 Home Grown Indica
Sauce
Edibles See all carriers Northern Lights
10mg · 10pk $22.05 $15.43 Sale
$1.54/mg Updated Sep 18, 2026 Lost Farm