Home / San Diego / Biscotti Biscotti ranges $3.99–$88.20 across 17 dispensaries in San Diego, cheapest $3.99 at Federal And College Group Inc., as of Sep 29, 2026.
Updated Sep 29, 2026
How much does Biscotti cost in other regions?→ relaxed sleepy euphoric happy Biscotti is an indica-leaning hybrid bred by Cookies Fam Genetics in San Francisco, with a parentage tracing through Girl Scout Cookies and South Florida OG lines. Released around 2018, the cultivar quickly became a Cookies Brand flagship and helped define the modern dessert-pedigree cookies-line aesthetic. Flowers carry a sweet, earthy aroma with sharp diesel snap and pronounced trichome coverage. Effects skew heavily toward body relaxation with mood-elevating cerebral euphoria, and THC tests routinely land in the 24-28% range. Biscotti is a foundational parent for many modern hybrids and remains one of the most-cloned cultivars in California legal markets.
Dispensaries 17
in San Diego
Products 62
in stock
Price range $4–$88
in San Diego
All62 Flower20 Pre-Rolls13 Cartridges24 Concentrates5 Flower See all carriers Biscotti
$27
$7.71/g Updated Oct 3, 2026 Galaxy
See all carriers Biscotti
$31
$4.43/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Indica
Pre-Pack
See all carriers Biscotti
7g $32.99
$4.71/g Updated Sep 23, 2026 Stiiizy Hybrid
Premium
See all carriers Biscotti
7g $33.99
$4.86/g Updated Sep 26, 2026 Stiiizy Hybrid
Premium
See all carriers Biscotti
7g $49.54 $34.68 Sale
$4.95/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower
See all carriers Biscotti
$35
$5/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
$42
$12/g Updated Oct 3, 2026 LAX PACKS
See all carriers Biscotti
$42
$12/g Updated Sep 25, 2026 Traditional Hybrid
See all carriers Biscotti
$45
$12.86/g Updated Oct 2, 2026 LAX PACKS
See all carriers Biscotti
$45
$12.86/g Updated Sep 27, 2026 LAX
See all carriers Biscotti
$45
$12.86/g Updated Oct 2, 2026 Maven Genetics
See all carriers Biscotti
$46
$13.14/g Updated Oct 3, 2026 Connected
See all carriers Biscotti
$50
$14.29/g Updated Oct 3, 2026 Connected
See all carriers Biscotti
$50
$14.29/g Updated Sep 27, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Biscotti
3.5g $60
$17.14/g Updated Sep 27, 2026 Connected Cannabis Co Indica
See all carriers Biscotti
$88.20
$8.82/g Updated Oct 3, 2026 Connected
See all carriers Biscotti
$88.20
$6.30/g Updated Oct 3, 2026 Connected
Pre-Rolls See all carriers Biscotti
1g $3.99
$3.99/piece Updated Sep 26, 2026 Direct Hybrid
See all carriers Biscotti
1g $4
$4/piece Updated Sep 28, 2026 Direct Hybrid
See all carriers Biscotti
1g $6
$6/piece Updated Oct 2, 2026 DIME BAG
See all carriers Biscotti
$10
$10/piece Updated Sep 27, 2026 Traditional
See all carriers Biscotti
$13
$13/piece Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
1g $13
$13/piece Updated Sep 23, 2026 Stiiizy Indica
Infused
See all carriers Biscotti
1g $16
$16/piece Updated Sep 28, 2026 Connected Cannabis Hybrid
See all carriers Biscotti
5pc · 2.5g $22
$4.40/piece Updated Oct 3, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
5pc · 2.5g $24
$4.80/piece Updated Oct 3, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
5pc · 2.5g $35
$7/piece Updated Sep 27, 2026 Connected Cannabis Co
Cartridges See all carriers Biscotti
$10
$20/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
$11
$22/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
$12
$24/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
0.5g $15
$30/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
$15
$3/g Updated Oct 2, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
1g $16
$16/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
$16
$32/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
$18
$18/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
1g $28.55 $18.56 Sale
$18.56/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
1g $19
$19/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
$20
$20/g Updated Sep 25, 2026 Gelato Indica
See all carriers Biscotti
$20
$20/g Updated Oct 3, 2026 Gelato Indica
See all carriers Biscotti
$20
$20/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
0.5g $20
$40/g Updated Sep 27, 2026 (The) Essence Hybrid
See all carriers Biscotti
$20
$20/g Updated Sep 27, 2026 Gelato
See all carriers Biscotti
$20
$20/g Updated Oct 3, 2026 Connected
See all carriers Biscotti
$30 $21 Sale
$21/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Indica
All-In-One
See all carriers Biscotti
$30
$30/g Updated Oct 2, 2026 Maven Genetics
See all carriers Biscotti
$36
$36/g Updated Oct 3, 2026 Gelato Seeds
See all carriers Biscotti
1g $70
$70/g Updated Sep 27, 2026 Item 9 Labs