Home / San Diego / Blue Dream Blue Dream ranges $2.10–$120 across 18 dispensaries in San Diego, cheapest $2.10 at Lucky's, as of Oct 3, 2026.
Updated Oct 3, 2026
How much does Blue Dream cost in other regions?→ relaxed happy creative euphoric uplifted Blue Dream is a sativa-dominant hybrid (~60/40) that emerged from Santa Cruz in the mid-2000s, becoming one of California's flagship cultivars. Its cross of Blueberry indica with Haze sativa produces a balanced effect profile — relaxed body with cerebral elevation — that made it a dispensary mainstay nationwide. By the early 2010s Blue Dream was among the most-stocked strains on the West Coast and remains a recurring top-seller in California legal markets.
Dispensaries 18
in San Diego
Products 253
in stock
Price range $2–$120
in San Diego
All253 Flower74 Pre-Rolls78 Cartridges95 Concentrates6 Flower See all carriers Blue Dream
$6 $3.60 Sale
$3.60/g Updated Sep 27, 2026 Time Machine Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
$12 $8.40 Sale
$2.40/g Updated Sep 27, 2026 Eighth Brother Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
$12 $8.40 Sale
$2.40/g Updated Sep 27, 2026 Eyeelle Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
$15 $9 Sale
$2.57/g Updated Sep 27, 2026 Time Machine Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
$15 $10.50 Sale
$3/g Updated Sep 27, 2026 Tiny Fires Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
3.5g $11.55
$3.30/g Updated Sep 23, 2026 West Coast Treez Sativa
See all carriers Blue Dream
$12
$3.43/g Updated Oct 2, 2026 Time Machine Sativa
See all carriers Blue Dream
$13
$3.71/g Updated Oct 2, 2026 DIME BAG
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
$14
$4/g Updated Sep 25, 2026 Pacific Stone Sativa
See all carriers Blue Dream
3.5g $14.99
$4.28/g Updated Sep 28, 2026 DIME BAG Sativa
See all carriers Blue Dream
3.5g $14.99
$4.28/g Updated Sep 29, 2026 Pacific Stone Sativa
See all carriers Blue Dream
$15
$4.29/g Updated Oct 3, 2026 Quiet Kings
See all carriers Blue Dream
$15
$4.29/g Updated Sep 27, 2026 Pacific Stone Sativa
See all carriers Blue Dream
$16
$4.57/g Updated Sep 27, 2026 Time Machine
See all carriers Blue Dream
3.5g $16.99
$4.85/g Updated Sep 26, 2026 DIME BAG Sativa
See all carriers Blue Dream
$17
$4.86/g Updated Sep 27, 2026 Autumn Brands
See all carriers Blue Dream
$25 $17.50 Sale
$0.63/g Updated Sep 27, 2026 Eighth Brother Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
14g $18.99
$1.36/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Sativa
Shake-Trim
See all carriers Blue Dream
3.5g $19
$5.43/g Updated Sep 23, 2026 Eyeelle
N/A
See all carriers Blue Dream
$20
$5.71/g Updated Sep 27, 2026 Autumn Brands
See all carriers Blue Dream
$20
$5.71/g Updated Oct 3, 2026 Autumn Brands Sativa
See all carriers Blue Dream
3.5g $20
$5.71/g Updated Sep 23, 2026 Pacific Stone
N/A
See all carriers Blue Dream
14g $20.99
$1.50/g Updated Sep 23, 2026 Pacific Stone Sativa
Shake-Trim
See all carriers Blue Dream
$35 $24.50 Sale
$3.50/g Updated Sep 27, 2026 Pacific Stone Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
$25
$7.14/g Updated Sep 27, 2026 Daze Off CA
See all carriers Blue Dream
$25
$7.14/g Updated Oct 2, 2026 Sticky
See all carriers Blue Dream
$25
$7.14/g Updated Oct 3, 2026 Puff-N-Dash
See all carriers Blue Dream
$28
$8/g Updated Oct 3, 2026 Habitat
See all carriers Blue Dream
$40 $28 Sale
$4/g Updated Sep 27, 2026 KINGROLL Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
7g $30
$4.29/g Updated Sep 23, 2026 Time Machine
N/A
See all carriers Blue Dream
$30
$8.57/g Updated Oct 2, 2026 Daze Off
See all carriers Blue Dream
3.5g $43.70 $30.59 Sale
$8.74/g Updated Oct 3, 2026 MOTA Sativa
See all carriers Blue Dream
$31
$4.43/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
$45 $31.50 Sale
$2.25/g Updated Sep 27, 2026 Eighth Brother Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
$45 $31.50 Sale
$2.25/g Updated Sep 27, 2026 Eyeelle Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
7g $32.99
$4.71/g Updated Sep 23, 2026 Stiiizy Sativa
Premium
See all carriers Blue Dream
7g $32.99
$4.71/g Updated Sep 23, 2026 UP! Sativa
Premium
See all carriers Blue Dream
7g $33.99
$4.86/g Updated Sep 26, 2026 Stiiizy Sativa
Premium
See all carriers Blue Dream
7g $49.54 $34.68 Sale
$4.95/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Sativa
Infused Flower
See all carriers Blue Dream
$35
$5/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
3.5g $35
$10/g Updated Sep 23, 2026 Preferred Gardens
N/A
See all carriers Blue Dream
$35
$10/g Updated Oct 3, 2026 Nameless Genetics
See all carriers Blue Dream
14g $35.99
$2.57/g Updated Sep 28, 2026 West Coast Treez Sativa
See all carriers Blue Dream
$36
$10.29/g Updated Oct 3, 2026 Claybourne
See all carriers Blue Dream
7g $37
$5.29/g Updated Sep 23, 2026 Pacific Stone
N/A
See all carriers Blue Dream
3.5g $37
$10.57/g Updated Sep 23, 2026 Stiiizy
N/A
See all carriers Blue Dream
$42
$12/g Updated Oct 3, 2026 Black Pearl
See all carriers Blue Dream
$45
$12.86/g Updated Oct 2, 2026 UpNorth
See all carriers Blue Dream
$65 $45.50 Sale
$3.25/g Updated Sep 27, 2026 Pacific Stone Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
7g $45.99
$6.57/g Updated Sep 29, 2026 Oakfruitland Sativa
Premium
See all carriers Blue Dream
7g $50
$7.14/g Updated Sep 28, 2026 KINGROLL Sativa
Infused-Buds
See all carriers Blue Dream
$50
$14.29/g Updated Sep 25, 2026 Sticky Status Sativa
See all carriers Blue Dream
$50.40
$7.20/g Updated Oct 3, 2026 Oakfruitland
See all carriers Blue Dream
14g $72.84 $50.99 Sale
$3.64/g Updated Oct 3, 2026 DIME BAG Sativa
See all carriers Blue Dream
14g $55
$3.93/g Updated Sep 23, 2026 Time Machine
N/A
See all carriers Blue Dream
14g $65
$4.64/g Updated Sep 23, 2026 Pacific Stone
N/A
See all carriers Blue Dream
$100 $70 Sale
$2.50/g Updated Sep 27, 2026 Tiny Fires Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
28g $113.65 $79.55 Sale
$2.84/g Updated Oct 3, 2026 Solis Sativa
See all carriers Blue Dream
14g $119.34 $83.54 Sale
$5.97/g Updated Oct 3, 2026 Daze Off Hybrid
Smalls
See all carriers Blue Dream
$120 $84 Sale
$3/g Updated Sep 27, 2026 Pacific Stone Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
$90
$6.43/g Updated Oct 2, 2026 Daze Off
See all carriers Blue Dream
28g $95
$3.39/g Updated Sep 23, 2026 Time Machine
N/A
See all carriers Blue Dream
$140 $98 Sale
$3.50/g Updated Sep 27, 2026 DIME BAG Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
28g $120
$4.29/g Updated Sep 23, 2026 Pacific Stone
N/A
Pre-Rolls See all carriers Blue Dream
$3 $2.10 Sale
$2.10/piece Updated Sep 27, 2026 Eighth Brother Sativa
Flower
See all carriers Blue Dream
$5 $3.50 Sale
$3.50/piece Updated Sep 27, 2026 Soma Rosa Sativa
Flower
See all carriers Blue Dream
$4
$4/piece Updated Sep 25, 2026 Eighth Brother Sativa
See all carriers Blue Dream
$4
$4/piece Updated Sep 27, 2026 Country
See all carriers Blue Dream
$5
$5/piece Updated Oct 2, 2026 Allswell
Preroll
See all carriers Blue Dream
1g $5
$5/piece Updated Sep 28, 2026 DIME BAG Sativa
See all carriers Blue Dream
$6
$6/piece Updated Sep 25, 2026 Ol' Skool Sativa
See all carriers Blue Dream
2pc · 1g $6.99
$3.50/piece Updated Sep 23, 2026 Pacific Stone Sativa
See all carriers Blue Dream
$8
$8/piece Updated Oct 2, 2026 OL SKOOL
Preroll
See all carriers Blue Dream
$9
$9/piece Updated Sep 27, 2026 Gelato
See all carriers Blue Dream
1g $9
$9/piece Updated Oct 3, 2026 Habitat
See all carriers Blue Dream
2pc · 1g $9
$4.50/piece Updated Oct 3, 2026 CAT4
Preroll
See all carriers Blue Dream
$10
$10/piece Updated Sep 27, 2026 Ol' Skool
See all carriers Blue Dream
1g $10
$10/piece Updated Oct 2, 2026 PUFF Sativa
See all carriers Blue Dream
$10
$10/piece Updated Oct 3, 2026 Sticky
See all carriers Blue Dream
6pc · 6g $15 $10.50 Sale
$1.75/piece Updated Sep 27, 2026 Eighth Brother Sativa
Flower
See all carriers Blue Dream
$11
$11/piece Updated Oct 3, 2026 Gelato Hybrid
See all carriers Blue Dream
7pc · 3.5g $16 $11.20 Sale
$1.60/piece Updated Sep 27, 2026 Time Machine Sativa
Flower
See all carriers Blue Dream
1g $16.31 $11.42 Sale
$11.42/piece Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $11.99
$11.99/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
$12
$12/piece Updated Oct 3, 2026 Presidential
See all carriers Blue Dream
1g $13
$13/piece Updated Oct 3, 2026 Gramlin
See all carriers Blue Dream
$13
$13/piece Updated Oct 3, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
$15
$15/piece Updated Sep 25, 2026 Gramlin Sativa
See all carriers Blue Dream
$15
$15/piece Updated Sep 27, 2026 Gramlin
See all carriers Blue Dream
$15
$15/piece Updated Oct 3, 2026 Caviar Gold
See all carriers Blue Dream
$15
$15/piece Updated Oct 3, 2026 West Coast Cure Sativa
See all carriers Blue Dream
$15
$15/piece Updated Sep 27, 2026 West Coast Cure Sativa
See all carriers Blue Dream
$15
$15/piece Updated Oct 3, 2026 Quiet Kings
Preroll
See all carriers Blue Dream
$15
$15/piece Updated Oct 3, 2026 Ganjeez
Preroll
See all carriers Blue Dream
$15
$15/piece Updated Sep 27, 2026 Wave Rider
See all carriers Blue Dream
$16
$16/piece Updated Oct 3, 2026 Jeeter
See all carriers Blue Dream
$16
$16/piece Updated Oct 3, 2026 Caviar Gold
See all carriers Blue Dream
1.5g $24.02 $16.81 Sale
$16.81/piece Updated Oct 3, 2026 Caviar Gold Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
$17
$17/piece Updated Sep 27, 2026 Jeeter
See all carriers Blue Dream
$18
$18/piece Updated Sep 25, 2026 KINGROLL Sativa
See all carriers Blue Dream
5pc · 2.5g $19.20
$3.84/piece Updated Oct 3, 2026 CAT4
Preroll
See all carriers Blue Dream
7pc · 3.5g $19.99
$2.86/piece Updated Sep 28, 2026 Time Machine Sativa
See all carriers Blue Dream
7pc · 3.5g $20
$2.86/piece Updated Oct 3, 2026 Time Machine Sativa
See all carriers Blue Dream
5pc · 2.5g $20
$4/piece Updated Sep 27, 2026 Punch Extracts
See all carriers Blue Dream
5pc · 2.5g $21
$4.20/piece Updated Oct 2, 2026 PUFF Sativa
See all carriers Blue Dream
0.5g $46.90 $23.45 Sale
$23.45/piece Updated Oct 3, 2026 Jeeter Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 2.5g $24
$4.80/piece Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
14pc · 7g $35 $24.50 Sale
$1.75/piece Updated Sep 27, 2026 Pacific Stone Sativa
Flower
See all carriers Blue Dream
5pc · 3.5g $25
$5/piece Updated Sep 27, 2026 Gramlin
See all carriers Blue Dream
5pc · 3.5g $25
$5/piece Updated Sep 25, 2026 Gramlin Sativa
See all carriers Blue Dream
5pc $25
$5/piece Updated Oct 2, 2026 Punch
Preroll
See all carriers Blue Dream
5pc · 3g $26
$5.20/piece Updated Sep 27, 2026 Gelato
See all carriers Blue Dream
7pc · 3.5g $26
$3.71/piece Updated Oct 3, 2026 Pacific Stone Sativa
See all carriers Blue Dream
5pc · 3g $26
$5.20/piece Updated Oct 3, 2026 Gelato Sativa
See all carriers Blue Dream
5pc · 1g $27
$5.40/piece Updated Oct 3, 2026 Gramlin
See all carriers Blue Dream
14pc · 7g $27.99
$2/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Sativa
See all carriers Blue Dream
5pc $28
$5.60/piece Updated Oct 2, 2026 Stiiizy
Preroll
See all carriers Blue Dream
7pc · 3.5g $30
$4.29/piece Updated Sep 27, 2026 Pacific Stone
See all carriers Blue Dream
5pc $30
$6/piece Updated Oct 3, 2026 Uniq Pressure
Preroll
See all carriers Blue Dream
10pc $30
$3/piece Updated Oct 2, 2026 KOA
Preroll
See all carriers Blue Dream
5pc · 3.25g $30
$6/piece Updated Sep 25, 2026 West Coast Cure Sativa
See all carriers Blue Dream
5pc · 2.5g $30
$6/piece Updated Sep 27, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
7pc · 3.5g $34
$4.86/piece Updated Oct 3, 2026 Pacific Stone Sativa
See all carriers Blue Dream
14pc · 7g $35
$2.50/piece Updated Sep 27, 2026 Pacific Stone Sativa
See all carriers Blue Dream
5pc · 2.5g $35
$7/piece Updated Oct 3, 2026 Jeeter
See all carriers Blue Dream
1.5g $35
$35/piece Updated Sep 23, 2026 Claybourne Co.
See all carriers Blue Dream
7pc $35
$5/piece Updated Oct 3, 2026 OL SKOOL
Preroll
See all carriers Blue Dream
5pc · 2.5g $35
$7/piece Updated Sep 27, 2026 Jeeter
See all carriers Blue Dream
28pc · 14g $65 $45.50 Sale
$1.63/piece Updated Sep 27, 2026 Time Machine Sativa
Flower
See all carriers Blue Dream
28pc · 14g $49.99
$1.79/piece Updated Sep 28, 2026 Time Machine Sativa
See all carriers Blue Dream
28pc · 14g $57.99
$2.07/piece Updated Sep 28, 2026 Time Machine Sativa
See all carriers Blue Dream
28pc · 14g $60
$2.14/piece Updated Sep 27, 2026 Time Machine
See all carriers Blue Dream
28pc · 14g $62
$2.21/piece Updated Oct 3, 2026 Time Machine
Cartridges See all carriers Blue Dream
0.5g $9.99
$19.98/g Updated Sep 26, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
$10
$20/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
$15 $10.50 Sale
$10.50/g Updated Sep 27, 2026 Eighth Brother Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
1g $15.70 $10.99 Sale
$10.99/g Updated Oct 3, 2026 THREDDY Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $11
$11/g Updated Oct 3, 2026 Cizi Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $11.42
$11.42/g Updated Sep 26, 2026 Legacy Genetix Sativa
See all carriers Blue Dream
$12
$24/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
$12.25
$12.25/g Updated Oct 3, 2026 Cizi
See all carriers Blue Dream
1g $19.99 $13.99 Sale
$13.99/g Updated Oct 3, 2026 BUZZNUG Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $14
$14/g Updated Oct 3, 2026 Crystal Clear Sativa
See all carriers Blue Dream
$20 $14 Sale
$14/g Updated Sep 27, 2026 Kushy Punch Sativa
510 Thread
See all carriers Blue Dream
$20 $14 Sale
$14/g Updated Sep 27, 2026 Big Chief Sativa
510 Thread
See all carriers Blue Dream
$20 $14 Sale
$14/g Updated Sep 27, 2026 Crystal Clear Sativa
510 Thread
See all carriers Blue Dream
1g $15
$15/g Updated Oct 2, 2026 Tutti Sativa
See all carriers Blue Dream
$15
$15/g Updated Oct 3, 2026 Pure Extract Hybrid
See all carriers Blue Dream
$15
$15/g Updated Oct 3, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS Sativa
See all carriers Blue Dream
$15
$3/g Updated Oct 2, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
1g $15.99
$15.99/g Updated Sep 28, 2026 UP! Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $16
$16/g Updated Oct 2, 2026 Fuzzies Sativa
See all carriers Blue Dream
$16
$16/g Updated Sep 25, 2026 Gramlin Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $16
$16/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
$16
$32/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
$24 $16.80 Sale
$16.80/g Updated Sep 27, 2026 Crystal Clear Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
$17
$17/g Updated Sep 27, 2026 Big Chief
See all carriers Blue Dream
$17
$17/g Updated Sep 27, 2026 Crystal Clear
See all carriers Blue Dream
$17
$17/g Updated Sep 25, 2026 Big Chief Sativa
See all carriers Blue Dream
$17
$17/g Updated Oct 3, 2026 Crystal Clear
See all carriers Blue Dream
1g $25.50 $17.85 Sale
$17.85/g Updated Oct 3, 2026 Punch Sativa
See all carriers Blue Dream
$18
$18/g Updated Oct 2, 2026 Allswell
See all carriers Blue Dream
$18
$18/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $28.55 $18.56 Sale
$18.56/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
$18.75
$18.75/g Updated Oct 3, 2026 BLOOM
See all carriers Blue Dream
1g $19
$19/g Updated Oct 3, 2026 Dabwoods
See all carriers Blue Dream
1g $19
$19/g Updated Oct 3, 2026 Punch Extracts
See all carriers Blue Dream
1g $19
$19/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
$20
$20/g Updated Oct 2, 2026 Daze Off
See all carriers Blue Dream
$20
$20/g Updated Sep 27, 2026 Gelato
See all carriers Blue Dream
$20
$20/g Updated Oct 3, 2026 Big Chief Sativa
See all carriers Blue Dream
$20
$20/g Updated Sep 25, 2026 Gelato Sativa
See all carriers Blue Dream
$20
$20/g Updated Oct 2, 2026 dompen
See all carriers Blue Dream
$20
$20/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
$40 $20 Sale
$16/g Updated Sep 27, 2026 Vior Hybrid
All-In-One
See all carriers Blue Dream
$30 $21 Sale
$21/g Updated Sep 27, 2026 dompen Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
$30 $21 Sale
$21/g Updated Sep 27, 2026 Fuzzies Sativa
510 Thread
See all carriers Blue Dream
$30 $21 Sale
$21/g Updated Sep 27, 2026 Geek THCx Hybrid
All-In-One
See all carriers Blue Dream
$21.75
$21.75/g Updated Oct 3, 2026 BLOOM
See all carriers Blue Dream
$22
$22/g Updated Oct 3, 2026 Halara Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $23.99
$23.99/g Updated Sep 26, 2026 Vior Extracts Hybrid
See all carriers Blue Dream
1g $24
$24/g Updated Sep 23, 2026 Dabwoods
See all carriers Blue Dream
$35 $24.50 Sale
$24.50/g Updated Sep 27, 2026 Dabwoods Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $35.69 $24.98 Sale
$24.98/g Updated Oct 3, 2026 Jetty Extracts Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $25
$25/g Updated Oct 3, 2026 BLOOM
See all carriers Blue Dream
$25
$25/g Updated Oct 3, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Blue Dream
$25
$25/g Updated Sep 25, 2026 Jetty Extracts Sativa
See all carriers Blue Dream
$25
$20/g Updated Oct 2, 2026 CAKE she hits different
See all carriers Blue Dream
$25
$25/g Updated Sep 27, 2026 Pure Extract
See all carriers Blue Dream
$26.60
$26.60/g Updated Oct 3, 2026 PlugPlay
See all carriers Blue Dream
$28
$28/g Updated Oct 3, 2026 Jetty Extracts Sativa
See all carriers Blue Dream
$28
$28/g Updated Oct 3, 2026 turn Sativa
See all carriers Blue Dream
$28
$28/g Updated Oct 3, 2026 Raw Garden
See all carriers Blue Dream
$40 $28 Sale
$28/g Updated Sep 27, 2026 Dabwoods Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
1g $40.79 $28.55 Sale
$28.55/g Updated Oct 3, 2026 turn Sativa
See all carriers Blue Dream
$30
$30/g Updated Oct 3, 2026 turn
See all carriers Blue Dream
1g $30
$30/g Updated Sep 28, 2026 Fuzzies Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
$30
$30/g Updated Oct 2, 2026 OL SKOOL
See all carriers Blue Dream
$30
$30/g Updated Oct 2, 2026 Pressure Extracts
See all carriers Blue Dream
1g $42.94 $30.06 Sale
$30.06/g Updated Oct 3, 2026 Ghost Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $32
$32/g Updated Oct 3, 2026 Jetty Extracts Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $45.90 $32.13 Sale
$32.13/g Updated Oct 3, 2026 Raw Garden Sativa
See all carriers Blue Dream
$33.60
$33.60/g Updated Oct 3, 2026 ROVE
See all carriers Blue Dream
$35
$35/g Updated Sep 27, 2026 PAX ERA
See all carriers Blue Dream
$36
$36/g Updated Oct 2, 2026 Gelato Canna
See all carriers Blue Dream
$36.40
$18.20/g Updated Oct 3, 2026 turn
See all carriers Blue Dream
1g $52.45 $36.71 Sale
$36.71/g Updated Oct 3, 2026 PlugPlay Sativa
Vape Kits
See all carriers Blue Dream
$38.50
$38.50/g Updated Oct 3, 2026 ROVE
See all carriers Blue Dream
$39
$39/g Updated Sep 27, 2026 PlugPlay
See all carriers Blue Dream
1g $39
$39/g Updated Sep 28, 2026 Halara Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
$40
$40/g Updated Sep 27, 2026 ROVE
See all carriers Blue Dream
1g $41
$41/g Updated Sep 23, 2026 PlugPlay
See all carriers Blue Dream
1g $59.72 $41.80 Sale
$41.80/g Updated Oct 3, 2026 Heavy Hitters Sativa
See all carriers Blue Dream
$60 $42 Sale
$42/g Updated Sep 27, 2026 Heavy Hitters Sativa
510 Thread
See all carriers Blue Dream
1g $44.99
$44.99/g Updated Sep 23, 2026 PAX Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $49.99
$49.99/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $50
$50/g Updated Sep 23, 2026 Claybourne Co.
See all carriers Blue Dream
$50
$50/g Updated Sep 27, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Blue Dream
1g $55
$55/g Updated Oct 3, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Blue Dream
1g $57
$57/g Updated Sep 23, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Blue Dream
1g $60
$60/g Updated Sep 23, 2026 PAX