Home / San Diego / OG Kush OG Kush ranges $3–$87 across 14 dispensaries in San Diego, cheapest $3 at Otc Miramar LLC, as of Oct 3, 2026.
Updated Oct 3, 2026
How much does OG Kush cost in other regions?→ relaxed happy euphoric sleepy hungry OG Kush is a hybrid (often described as indica-dominant) of contested origin — most accounts trace it to early-1990s Southern California, with attribution to a cross of Chemdawg and Hindu Kush. The "OG" prefix has been claimed to mean "Ocean Grown" or "Original Gangster." OG Kush became the genetic parent of countless West Coast cultivars and remains a foundational strain in California cannabis culture.
Dispensaries 14
in San Diego
Products 68
in stock
Price range $3–$87
in San Diego
All68 Flower15 Pre-Rolls13 Cartridges31 Concentrates9 Flower See all carriers OG Kush
3.5g $15.28 $10.70 Sale
$3.06/g Updated Oct 3, 2026 BUZZNUG Indica
See all carriers OG Kush
3.5g $11.55
$3.30/g Updated Sep 23, 2026 West Coast Treez Hybrid
See all carriers OG Kush
3.5g $12.99
$3.71/g Updated Sep 28, 2026 West Coast Treez Hybrid
See all carriers OG Kush
$15
$4.29/g Updated Sep 27, 2026 Soma Rosa
See all carriers OG Kush
$25 $17.50 Sale
$0.63/g Updated Sep 27, 2026 Eighth Brother Hybrid
Pre-Ground
See all carriers OG Kush
$25
$7.14/g Updated Sep 27, 2026 Sticky
See all carriers OG Kush
$25
$7.14/g Updated Sep 25, 2026 Sticky Indica
See all carriers OG Kush
$25
$7.14/g Updated Oct 3, 2026 Sticky
See all carriers OG Kush
3.5g $28.99
$8.28/g Updated Sep 23, 2026 Oakfruitland Indica
Premium
See all carriers OG Kush
7g $41.99
$6/g Updated Sep 23, 2026 Oakfruitland Indica
Premium
See all carriers OG Kush
7g $47.99
$6.86/g Updated Sep 26, 2026 Oakfruitland Hybrid
Premium
See all carriers OG Kush
$72
$10.29/g Updated Oct 3, 2026 Oakfruitland
See all carriers OG Kush
$87
$6.21/g Updated Oct 2, 2026 Rush
Pre-Rolls See all carriers OG Kush
$3
$3/piece Updated Oct 3, 2026 Quiet Kings Indica
See all carriers OG Kush
$4
$4/piece Updated Sep 27, 2026 Daze Off CA
See all carriers OG Kush
$4
$4/piece Updated Sep 25, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers OG Kush
$5
$5/piece Updated Oct 3, 2026 Daze Off
See all carriers OG Kush
1g $8.99
$8.99/piece Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Indica
See all carriers OG Kush
1.2g $14.56 $10.19 Sale
$10.19/piece Updated Oct 3, 2026 West Coast Cure Indica
Infused
See all carriers OG Kush
2pc · 2g $11.99
$6/piece Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Indica
See all carriers OG Kush
$15
$15/piece Updated Sep 27, 2026 Wave Rider
See all carriers OG Kush
$16
$16/piece Updated Oct 2, 2026 KINGROLL
Preroll
See all carriers OG Kush
3pc · 1.5g $20.30
$6.77/piece Updated Oct 3, 2026 Jeeter
Preroll
See all carriers OG Kush
0.5g $42.82 $21.41 Sale
$21.41/piece Updated Oct 3, 2026 Jeeter Indica
Infused
See all carriers OG Kush
7pc · 7g $24.99
$3.57/piece Updated Sep 23, 2026 City Roots Indica
See all carriers OG Kush
3pc · 1.5g $35
$11.67/piece Updated Sep 27, 2026 Jeeter
Cartridges See all carriers OG Kush
$10
$20/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers OG Kush
$20 $14 Sale
$14/g Updated Sep 27, 2026 Big Chief Indica
510 Thread
See all carriers OG Kush
$16
$16/g Updated Oct 3, 2026 Daze Off
See all carriers OG Kush
$17
$17/g Updated Sep 25, 2026 Big Chief Indica
See all carriers OG Kush
$17
$17/g Updated Sep 27, 2026 Big Chief
See all carriers OG Kush
$17
$17/g Updated Oct 2, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
1g $28.55 $18.56 Sale
$18.56/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers OG Kush
1g $18.99
$18.99/g Updated Sep 28, 2026 West Coast Cure Indica
See all carriers OG Kush
1g $19
$19/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers OG Kush
1g $27.67 $19.37 Sale
$19.37/g Updated Oct 3, 2026 Big Chief Indica
See all carriers OG Kush
$20
$20/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers OG Kush
$20
$20/g Updated Oct 3, 2026 Papa's Herb Indica
See all carriers OG Kush
$20
$20/g Updated Oct 2, 2026 Daze Off
See all carriers OG Kush
$30 $21 Sale
$21/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Indica
All-In-One
See all carriers OG Kush
0.5g $41.81 $22.43 Sale
$44.86/g Updated Oct 3, 2026 Vior Extracts Hybrid
See all carriers OG Kush
$35 $24.50 Sale
$24.50/g Updated Sep 27, 2026 Raw Garden Hybrid
510 Thread
See all carriers OG Kush
$35 $24.50 Sale
$24.50/g Updated Sep 27, 2026 dompen Hybrid
510 Thread
See all carriers OG Kush
$25
$25/g Updated Sep 27, 2026 Timeless Vapes
See all carriers OG Kush
$25
$25/g Updated Sep 27, 2026 ABX / absoluteXtracts
See all carriers OG Kush
$25
$20/g Updated Oct 3, 2026 Vior
See all carriers OG Kush
$28
$28/g Updated Oct 2, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
1g $29.99
$29.99/g Updated Sep 23, 2026 PAX Hybrid
See all carriers OG Kush
$30
$30/g Updated Sep 27, 2026 PAX ERA
See all carriers OG Kush
1g $30
$30/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Indica
All-In-One
See all carriers OG Kush
$30.10
$30.10/g Updated Oct 3, 2026 PAX
See all carriers OG Kush
$35
$35/g Updated Oct 3, 2026 Jeeter Indica
See all carriers OG Kush
1g $52.46 $36.72 Sale
$36.72/g Updated Oct 3, 2026 Raw Garden Hybrid
See all carriers OG Kush
1g $45
$45/g Updated Sep 29, 2026 PAX Hybrid