Home / San Diego / Wedding Cake
Wedding Cake Hybrid Seed Junky Genetics
Wedding Cake ranges $2.10–$89.99 across 18 dispensaries in San Diego, cheapest $2.10 at Lucky's, as of Oct 3, 2026.
Updated Oct 3, 2026
How much does Wedding Cake cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted aroused Wedding Cake (also Pink Cookies) is an indica-leaning hybrid from Seed Junky Genetics, released in the late 2010s. It crosses Triangle Kush with Animal Mints and rose quickly to flagship status in the post-Cookies-family modern California canon. Wedding Cake won Leafly's Strain of the Year in 2019 and remains one of the most-stocked premium cultivars across legal markets.
Dispensaries 18
in San Diego
Products 131
in stock
Price range $2–$97
in San Diego
All131 Flower51 Pre-Rolls56 Cartridges15 Concentrates9 Flower See all carriers Wedding Cake
$12 $8.40 Sale
$2.40/g Updated Sep 27, 2026 Eighth Brother Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
$15 $9 Sale
$2.57/g Updated Sep 27, 2026 Time Machine Indica
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
$10
$2.86/g Updated Sep 25, 2026 BAGGIE BUDS Indica
See all carriers Wedding Cake
$10
$2.86/g Updated Sep 27, 2026 BAGGIE BUDS
See all carriers Wedding Cake
$14
$4/g Updated Sep 25, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
3.5g $14.99
$4.28/g Updated Sep 23, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
3.5g $14.99
$4.28/g Updated Sep 26, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
$15
$4.29/g Updated Sep 27, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
3.5g $16
$4.57/g Updated Sep 23, 2026 Time Machine
N/A
See all carriers Wedding Cake
$25 $17.50 Sale
$0.63/g Updated Sep 27, 2026 Eighth Brother Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
$18
$1.29/g Updated Oct 3, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
$30 $21 Sale
$3/g Updated Sep 27, 2026 Time Machine Indica
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
14g $21.99
$1.57/g Updated Sep 26, 2026 Pacific Stone Indica
Shake-Trim
See all carriers Wedding Cake
7g $22.99
$3.28/g Updated Sep 26, 2026 Mr. Zips Hybrid
See all carriers Wedding Cake
14g $23.99
$1.71/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Shake-Trim
See all carriers Wedding Cake
$35 $24.50 Sale
$3.50/g Updated Sep 27, 2026 Pacific Stone Indica
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
7g $24.99
$3.57/g Updated Sep 26, 2026 Mr. Zips Hybrid
See all carriers Wedding Cake
7g $24.99
$3.57/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
$25
$7.14/g Updated Oct 3, 2026 Puff-N-Dash
See all carriers Wedding Cake
$45 $31.50 Sale
$2.25/g Updated Sep 27, 2026 Eighth Brother Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
14g $35.99
$2.57/g Updated Sep 28, 2026 Mr. Zips Hybrid
See all carriers Wedding Cake
$36
$10.29/g Updated Oct 3, 2026 Claybourne
See all carriers Wedding Cake
3.5g $37.99
$10.85/g Updated Sep 23, 2026 Cannabiotix Hybrid
Premium
See all carriers Wedding Cake
14g $37.99
$2.71/g Updated Sep 26, 2026 Mr. Zips Hybrid
See all carriers Wedding Cake
$42
$12/g Updated Sep 25, 2026 Cannabiotix Hybrid
See all carriers Wedding Cake
$60 $42 Sale
$12/g Updated Sep 27, 2026 CBX Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
$60 $42 Sale
$3/g Updated Sep 27, 2026 Time Machine Indica
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
14g $44.99
$3.21/g Updated Sep 28, 2026 Time Machine Indica
See all carriers Wedding Cake
3.5g $44.99
$12.85/g Updated Sep 28, 2026 Cannabiotix Hybrid
Premium
See all carriers Wedding Cake
$65 $45.50 Sale
$3.25/g Updated Sep 27, 2026 Pacific Stone Indica
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
14g $49.99
$3.57/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
$50
$14.29/g Updated Sep 27, 2026 Cannabiotix
See all carriers Wedding Cake
$50
$14.29/g Updated Sep 25, 2026 CAM Hybrid
See all carriers Wedding Cake
$50
$14.29/g Updated Sep 27, 2026 CAM
See all carriers Wedding Cake
$120 $84 Sale
$3/g Updated Sep 27, 2026 Pacific Stone Indica
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
14g $123.86 $86.70 Sale
$6.19/g Updated Oct 3, 2026 Claybourne Hybrid
Smalls
See all carriers Wedding Cake
28g $89.99
$3.21/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Pre-Rolls See all carriers Wedding Cake
$3 $2.10 Sale
$2.10/piece Updated Sep 27, 2026 Eighth Brother Hybrid
Flower
See all carriers Wedding Cake
1g $3.99
$3.99/piece Updated Sep 23, 2026 City Roots Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1g $3.99
$3.99/piece Updated Sep 26, 2026 City Roots Hybrid
See all carriers Wedding Cake
$4
$4/piece Updated Sep 25, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Wedding Cake
1g $5
$5/piece Updated Oct 3, 2026 PUFF Indica
See all carriers Wedding Cake
$5
$5/piece Updated Oct 3, 2026 Smoove Hybrid
See all carriers Wedding Cake
2pc $5.99
$3/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
2pc $6.99
$3.50/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
$8
$8/piece Updated Sep 25, 2026 Cannabiotix Indica
See all carriers Wedding Cake
$10
$10/piece Updated Sep 27, 2026 West Coast Cure
See all carriers Wedding Cake
$10
$10/piece Updated Sep 27, 2026 Cannabiotix
See all carriers Wedding Cake
6pc · 6g $15 $10.50 Sale
$1.75/piece Updated Sep 27, 2026 Eighth Brother Hybrid
Flower
See all carriers Wedding Cake
$11
$11/piece Updated Sep 27, 2026 CAM
See all carriers Wedding Cake
7pc · 3.5g $16 $11.20 Sale
$1.60/piece Updated Sep 27, 2026 Time Machine Indica
Flower
See all carriers Wedding Cake
1g $11.99
$11.99/piece Updated Sep 28, 2026 CAM Hybrid
See all carriers Wedding Cake
5pc · 5g $12
$2.40/piece Updated Sep 27, 2026 Bubba's Cannabis
See all carriers Wedding Cake
$18 $12.60 Sale
$12.60/piece Updated Sep 27, 2026 Raw Garden Indica
Flower
See all carriers Wedding Cake
$13
$13/piece Updated Sep 27, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
$14
$14/piece Updated Sep 25, 2026 New Skool Hybrid
See all carriers Wedding Cake
$15
$15/piece Updated Oct 2, 2026 New Skool
Preroll
See all carriers Wedding Cake
$15
$15/piece Updated Sep 25, 2026 Eighth Brother
See all carriers Wedding Cake
7pc · 3.5g $16
$2.29/piece Updated Oct 3, 2026 Time Machine Indica
See all carriers Wedding Cake
1g $18
$18/piece Updated Sep 29, 2026 CAM Hybrid
See all carriers Wedding Cake
6pc · 6g $20
$3.33/piece Updated Oct 3, 2026 Eighth Brother Hybrid
See all carriers Wedding Cake
20pc · 7g $20
$1/piece Updated Oct 3, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
7pc · 3.5g $20
$2.86/piece Updated Oct 3, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
14pc · 7g $35 $24.50 Sale
$1.75/piece Updated Sep 27, 2026 Pacific Stone Indica
Flower
See all carriers Wedding Cake
7pc · 7g $24.99
$3.57/piece Updated Sep 23, 2026 City Roots Hybrid
See all carriers Wedding Cake
7pc · 7g $24.99
$3.57/piece Updated Sep 26, 2026 City Roots Hybrid
See all carriers Wedding Cake
14pc · 7g $27.99
$2/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
14pc · 7g $29.99
$2.14/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
7pc · 3.5g $30
$4.29/piece Updated Sep 27, 2026 Pacific Stone
See all carriers Wedding Cake
14pc · 14g $30
$2.14/piece Updated Sep 27, 2026 Bubba's Cannabis
See all carriers Wedding Cake
5pc · 2.5g $32
$6.40/piece Updated Oct 3, 2026 Raw Garden Indica
See all carriers Wedding Cake
7pc · 3.5g $34
$4.86/piece Updated Oct 3, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
14pc · 7g $35
$2.50/piece Updated Oct 2, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
$35
$35/piece Updated Sep 27, 2026 Verano Hybrid
See all carriers Wedding Cake
5pc · 3.5g $36
$7.20/piece Updated Oct 3, 2026 CAM Hybrid
See all carriers Wedding Cake
5pc · 2.85g $37
$7.40/piece Updated Oct 3, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
7pc · 4.2g $40
$5.71/piece Updated Sep 25, 2026 New Skool Hybrid
See all carriers Wedding Cake
5pc · 3.5g $45
$9/piece Updated Sep 27, 2026 CAM
See all carriers Wedding Cake
28pc · 14g $65 $45.50 Sale
$1.63/piece Updated Sep 27, 2026 Time Machine Indica
Flower
See all carriers Wedding Cake
28pc · 14g $57.99
$2.07/piece Updated Sep 26, 2026 Time Machine Indica
See all carriers Wedding Cake
28pc · 14g $57.99
$2.07/piece Updated Sep 28, 2026 Time Machine Indica
See all carriers Wedding Cake
28pc $60
$2.14/piece Updated Oct 2, 2026 Time Machine
Preroll
See all carriers Wedding Cake
28pc · 14g $60
$2.14/piece Updated Oct 3, 2026 Time Machine
See all carriers Wedding Cake
28pc · 14g $60
$2.14/piece Updated Sep 27, 2026 Time Machine
Cartridges See all carriers Wedding Cake
$15
$15/g Updated Sep 25, 2026 Muha Meds Indica
See all carriers Wedding Cake
$16
$16/g Updated Sep 27, 2026 Papa's Herb Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1g $27.67 $19.37 Sale
$19.37/g Updated Oct 3, 2026 Big Chief Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1g $24.99
$24.99/g Updated Sep 23, 2026 Dime Industries Hybrid
All-In-One
See all carriers Wedding Cake
$25
$25/g Updated Oct 2, 2026 Stiiizy
See all carriers Wedding Cake
1g $26.99
$26.99/g Updated Sep 28, 2026 Dime Industries Hybrid
See all carriers Wedding Cake
0.5g $28
$56/g Updated Sep 27, 2026 Select Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1g $30
$30/g Updated Sep 28, 2026 Timeless Indica
See all carriers Wedding Cake
1g $42.94 $30.06 Sale
$30.06/g Updated Oct 3, 2026 Ghost Hybrid
See all carriers Wedding Cake
$33
$33/g Updated Oct 2, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Wedding Cake
$35
$35/g Updated Oct 2, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Wedding Cake
$43.50
$43.50/g Updated Oct 2, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
1g $43.99
$43.99/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Hybrid
All-In-One
See all carriers Wedding Cake
1g $50
$50/g Updated Sep 23, 2026 turn