Home / San Diego / White Widow White Widow ranges $4–$90 across 17 dispensaries in San Diego, cheapest $4 at Olive Tree Patients, as of Oct 1, 2026.
Updated Oct 1, 2026
How much does White Widow cost in other regions?→ happy uplifted relaxed creative euphoric White Widow is a balanced hybrid bred by Green House Seeds in the Netherlands in the mid-1990s, crossing a Brazilian sativa with a South Indian indica landrace. The cultivar is one of the most-famous European hybrids of all time and helped establish the broader 1990s Dutch-coffeeshop aesthetic that influenced cannabis culture worldwide. Flowers display heavy white trichome coverage — the source of the cultivar's name — and carry a classic earthy, pine, and woody aroma layered over mild sweetness. Effects are balanced: cerebral mood elevation paired with mild body relaxation, neither dimension dominating. THC tests commonly land in the 18-25% range. White Widow remains stocked across California legal markets as a heritage European hybrid.
Dispensaries 17
in San Diego
Products 81
in stock
Price range $4–$90
in San Diego
All81 Flower3 Pre-Rolls20 Cartridges52 Concentrates6 Pre-Rolls See all carriers White Widow
$4
$4/piece Updated Sep 27, 2026 Tutti
See all carriers White Widow
$5
$5/piece Updated Oct 3, 2026 Gelato Hybrid
See all carriers White Widow
1g $5
$5/piece Updated Oct 3, 2026 Gelato Hybrid
See all carriers White Widow
1g $7.27 $5.09 Sale
$5.09/piece Updated Oct 3, 2026 Gelato Hybrid
See all carriers White Widow
1g $6
$6/piece Updated Oct 2, 2026 Cizi
See all carriers White Widow
$6
$6/piece Updated Sep 27, 2026 Ol' Skool
See all carriers White Widow
$6
$6/piece Updated Sep 25, 2026 Ol' Skool Hybrid
See all carriers White Widow
$8
$8/piece Updated Oct 2, 2026 Tutti
Preroll
See all carriers White Widow
$8
$8/piece Updated Oct 3, 2026 Gelato Seeds
Preroll
See all carriers White Widow
$8
$8/piece Updated Oct 3, 2026 OL SKOOL
Preroll
See all carriers White Widow
$8
$8/piece Updated Sep 25, 2026 Tutti Hybrid
See all carriers White Widow
$12
$12/piece Updated Sep 27, 2026 UpNorth
See all carriers White Widow
$15
$15/piece Updated Sep 25, 2026 West Coast Cure Hybrid
See all carriers White Widow
5pc · 3g $21
$4.20/piece Updated Oct 3, 2026 Muha Meds
See all carriers White Widow
0.5g $30.58 $21.41 Sale
$21.41/piece Updated Oct 3, 2026 Quiet Kings Hybrid
See all carriers White Widow
5pc · 3g $25
$5/piece Updated Oct 3, 2026 Muha Meds
See all carriers White Widow
7pc $35
$5/piece Updated Oct 3, 2026 OL SKOOL
Preroll
Cartridges See all carriers White Widow
0.5g $16.31 $10.60 Sale
$21.20/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers White Widow
$12
$12/g Updated Sep 25, 2026 Propane Sativa
See all carriers White Widow
$12
$12/g Updated Sep 27, 2026 Propane
See all carriers White Widow
$12
$12/g Updated Oct 3, 2026 Propane
See all carriers White Widow
$20 $14 Sale
$14/g Updated Sep 27, 2026 Big Chief Sativa
510 Thread
See all carriers White Widow
0.5g $15
$30/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers White Widow
$16
$3.20/g Updated Oct 2, 2026 Stiiizy
See all carriers White Widow
$24 $16.80 Sale
$16.80/g Updated Sep 27, 2026 Crystal Clear Hybrid
All-In-One
See all carriers White Widow
1g $16.99
$16.99/g Updated Sep 28, 2026 West Coast Cure Sativa
See all carriers White Widow
1g $16.99
$16.99/g Updated Sep 23, 2026 West Coast Cure Sativa
See all carriers White Widow
$17
$34/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy
See all carriers White Widow
$17
$17/g Updated Sep 25, 2026 Big Chief Sativa
See all carriers White Widow
$17
$17/g Updated Sep 25, 2026 Crystal Clear Hybrid
See all carriers White Widow
$17
$17/g Updated Sep 27, 2026 Big Chief
See all carriers White Widow
$17
$17/g Updated Sep 27, 2026 Crystal Clear
See all carriers White Widow
1g $18
$18/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy
See all carriers White Widow
0.5g $19
$38/g Updated Sep 23, 2026 Stiiizy
See all carriers White Widow
1g $27.67 $19.37 Sale
$19.37/g Updated Oct 3, 2026 Big Chief Hybrid
See all carriers White Widow
$20
$20/g Updated Oct 3, 2026 Crystal Clear
See all carriers White Widow
$20
$20/g Updated Sep 25, 2026 Gelato
See all carriers White Widow
1g $20
$20/g Updated Sep 23, 2026 EUREKA
See all carriers White Widow
$20
$20/g Updated Oct 3, 2026 Gelato Hybrid
See all carriers White Widow
$20
$20/g Updated Sep 27, 2026 Crystal Clear
See all carriers White Widow
$20
$20/g Updated Sep 27, 2026 West Coast Cure
See all carriers White Widow
1g $21
$21/g Updated Oct 3, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers White Widow
$33 $23.10 Sale
$23.10/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers White Widow
$35 $24.50 Sale
$24.50/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Indica
All-In-One
See all carriers White Widow
1g $24.99
$24.99/g Updated Sep 23, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers White Widow
1g $35.70 $24.99 Sale
$24.99/g Updated Oct 3, 2026 West Coast Cure Sativa
See all carriers White Widow
$40 $28 Sale
$22.40/g Updated Sep 27, 2026 Sauce Hybrid
All-In-One
See all carriers White Widow
$30
$30/g Updated Oct 2, 2026 OL SKOOL
See all carriers White Widow
$32
$32/g Updated Oct 2, 2026 Stiiizy
See all carriers White Widow
$32
$32/g Updated Oct 2, 2026 Stiiizy
See all carriers White Widow
$32
$32/g Updated Oct 2, 2026 Stiiizy
See all carriers White Widow
1g $32
$32/g Updated Oct 3, 2026 turn
See all carriers White Widow
0.5g $46.62 $32.63 Sale
$65.26/g Updated Oct 3, 2026 Sauce Essentials Hybrid
See all carriers White Widow
$38
$38/g Updated Sep 25, 2026 Heavy Hitters Hybrid
See all carriers White Widow
1g $59.72 $41.80 Sale
$41.80/g Updated Oct 3, 2026 Heavy Hitters Hybrid
See all carriers White Widow
1g $49.99
$49.99/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Hybrid
See all carriers White Widow
$50
$50/g Updated Sep 27, 2026 Heavy Hitters
See all carriers White Widow
1g $50
$50/g Updated Sep 23, 2026 turn
See all carriers White Widow
$62
$62/g Updated Oct 3, 2026 Heavy Hitters