Home / Sonoma County / Apple Fritter Apple Fritter ranges $7.80–$50 across 23 dispensaries in Sonoma County, cheapest $7.80 at PHENOTOPIA, as of Sep 27, 2026.
Updated Sep 27, 2026
How much does Apple Fritter cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted creative Apple Fritter is a balanced hybrid bred by Lumpy's Flowers in California, crossing Sour Apple with Animal Cookies. The cultivar earned a spot on High Times' 2016 World's Strongest Strains list and has remained a fixture on California shelves since. Flowers carry a sweet baked-pastry aroma backed by sour green apple, an unusual terpene combination that contributes to its enduring popularity. Effects are well-balanced — relaxed cerebral euphoria paired with a moderate body buzz that stops short of full couchlock. THC test results commonly land in the 22-26% range. Apple Fritter is one of the more reliable hybrids for users seeking a long, even-keeled high without strong sedation.
Dispensaries 23
in Sonoma County
Products 102
in stock
Price range $8–$50
in Sonoma County
All102 Flower12 Pre-Rolls17 Cartridges58 Concentrates6 Edibles9 Flower See all carriers Apple Fritter
3.5g $15
$4.29/g Updated Sep 28, 2026 Solful Daily Green Hybrid
See all carriers Apple Fritter
3.5g $60 $42 Sale
$12/g Updated Sep 18, 2026 TEDS BUDZ Indica
Buds
See all carriers Apple Fritter
3.5g $50
$14.29/g Updated Sep 18, 2026 Lumpy's Flowers Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers Apple Fritter
1g $16 $8 Sale
$8/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
1g $14.99 $8.99 Sale
$8.99/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
1g $14 $10.92 Sale
$10.92/piece Updated Sep 16, 2026 Kushy Punch Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
1g $20 $12 Sale
$12/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
1.25g $13
$13/piece Updated Sep 17, 2026 ICED Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
1g $14
$14/piece Updated Sep 28, 2026 Kushy Punch Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
1.5g $14
$14/piece Updated Sep 16, 2026 ICED - Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
2g $28.50 $14.25 Sale
$14.25/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
2g $30 $18 Sale
$18/piece Updated Sep 16, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
5pc · 0.5g $24 $18.72 Sale
$3.74/piece Updated Sep 16, 2026 Kushy Punch Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
5pc · 0.5g $36 $21.60 Sale
$4.32/piece Updated Sep 16, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
14pc · 7g $39
$2.79/piece Updated Sep 17, 2026 TGR Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers Apple Fritter
5g $13 $7.80 Sale
$1.56/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
1g $11 $8 Sale
$8/g Updated Sep 18, 2026 Eighth Brother
See all carriers Apple Fritter
$14 $8.40 Sale
$8.40/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
1g $10
$10/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Hybrid
See all carriers Apple Fritter
1g $16 $12.48 Sale
$12.48/g Updated Sep 16, 2026 Buddies
See all carriers Apple Fritter
1g $16 $12.48 Sale
$12.48/g Updated Sep 16, 2026 DANK -
See all carriers Apple Fritter
1g $16 $12.48 Sale
$12.48/g Updated Sep 16, 2026 Kushy Punch
See all carriers Apple Fritter
$13
$26/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Apple Fritter
1g $23 $13.80 Sale
$13.80/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
$14
$28/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Apple Fritter
1g $14
$14/g Updated Sep 17, 2026 THREDDY
See all carriers Apple Fritter
1g $28 $14 Sale
$14/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers Apple Fritter
1g $24.50 $14.70 Sale
$14.70/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
$15.39
$15.39/g Updated Sep 28, 2026 JUICYPOT Hybrid
510 Thread
See all carriers Apple Fritter
1g $16
$16/g Updated Sep 28, 2026 Kushy Punch Hybrid
See all carriers Apple Fritter
1g $16
$16/g Updated Sep 28, 2026 Buddies Brand
See all carriers Apple Fritter
1g $16
$16/g Updated Sep 28, 2026 Dank Vapes Hybrid
See all carriers Apple Fritter
1g $27 $16.20 Sale
$16.20/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
See all carriers Apple Fritter
1g $16.88
$16.88/g Updated Sep 18, 2026 DANK
See all carriers Apple Fritter
$20.29
$20.29/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Apple Fritter
1.25g $30 $21 Sale
$16.80/g Updated Sep 16, 2026 Sauce
See all carriers Apple Fritter
1g $23
$23/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
$23
$23/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Apple Fritter
$28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
510 Thread
See all carriers Apple Fritter
$28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
All-In-One
See all carriers Apple Fritter
$34
$27.20/g Updated Sep 28, 2026 Sauce Hybrid
All-In-One
See all carriers Apple Fritter
1g $40
$40/g Updated Sep 17, 2026 WAVVY
Concentrates See all carriers Apple Fritter
$19.19
$19.19/g Updated Sep 18, 2026 Raw Garden
Sauce
See all carriers Apple Fritter
1g $30
$30/g Updated Sep 28, 2026 Emerald Bay Extracts CBD
Rick Simpson Oil (rso)
Edibles See all carriers Apple Fritter
500mg · 40pk $40 $28 Sale
$0.06/mg Updated Sep 28, 2026 Emerald Bay Extracts CBD
See all carriers Apple Fritter /
1000mg · 40pk $40
$0.04/mg Updated Sep 28, 2026 EMERALD BAY Hybrid
See all carriers Apple Fritter
500mg · 40pk $45
$0.09/mg Updated Sep 26, 2026 Emerald Bay Extracts
See all carriers Apple Fritter
1000mg · 40pk $50
$0.05/mg Updated Sep 28, 2026 Emerald Bay Extracts Hybrid