Home / Sonoma County / Biscotti Biscotti ranges $7–$63 across 27 dispensaries in Sonoma County, cheapest $7 at The Cake House, as of Sep 29, 2026.
Updated Sep 29, 2026
How much does Biscotti cost in other regions?→ relaxed sleepy euphoric happy Biscotti is an indica-leaning hybrid bred by Cookies Fam Genetics in San Francisco, with a parentage tracing through Girl Scout Cookies and South Florida OG lines. Released around 2018, the cultivar quickly became a Cookies Brand flagship and helped define the modern dessert-pedigree cookies-line aesthetic. Flowers carry a sweet, earthy aroma with sharp diesel snap and pronounced trichome coverage. Effects skew heavily toward body relaxation with mood-elevating cerebral euphoria, and THC tests routinely land in the 24-28% range. Biscotti is a foundational parent for many modern hybrids and remains one of the most-cloned cultivars in California legal markets.
Dispensaries 27
in Sonoma County
Products 122
in stock
Price range $7–$69
in Sonoma County
All122 Flower36 Pre-Rolls33 Cartridges52 Concentrates1 Flower See all carriers Biscotti
3.5g $19
$5.43/g Updated Sep 17, 2026 Sweet Sisters - Indica
See all carriers Biscotti
3.5g $44 $22 Sale
$6.29/g Updated Sep 28, 2026 LAX Hybrid
See all carriers Biscotti
3.5g $44 $22 Sale
$6.29/g Updated Sep 16, 2026 LAX Indica
See all carriers Biscotti
3.5g $44 $22 Sale
$6.29/g Updated Sep 16, 2026 LAX Indica
See all carriers Biscotti
7g $38 $22.80 Sale
$3.26/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Biscotti
3.5g $50 $25 Sale
$7.14/g Updated Sep 16, 2026 Connected Cannabis Co Indica
Buds
See all carriers Biscotti
3.5g $57 $28.50 Sale
$8.14/g Updated Sep 28, 2026 Connected Cannabis Co Indica
See all carriers Biscotti
3.5g $44 $28.60 Sale
$8.17/g Updated Sep 16, 2026 Luci Canna Co. Indica
See all carriers Biscotti
7g $34
$4.86/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Infused
See all carriers Biscotti
7g $69 $34.50 Sale
$4.93/g Updated Sep 16, 2026 LAX Indica
See all carriers Biscotti
7g $69 $34.50 Sale
$4.93/g Updated Sep 16, 2026 LAX Indica
See all carriers Biscotti
14g $40
$2.86/g Updated Sep 28, 2026 Quiet Kings Indica
See all carriers Biscotti
14g $40
$2.86/g Updated Sep 16, 2026 Quiet Kings Indica
Buds
See all carriers Biscotti
3.5g $40
$11.43/g Updated Sep 28, 2026 Connected
See all carriers Biscotti
$43
$6.14/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Infused
See all carriers Biscotti
14g $60 $46.80 Sale
$3.34/g Updated Sep 16, 2026 Big Boy Dro Indica
See all carriers Biscotti
14g $126 $63 Sale
$4.50/g Updated Sep 16, 2026 LAX Indica
Pre-Rolls See all carriers Biscotti
1g $14 $7 Sale
$7/piece Updated Sep 28, 2026 Connected Cannabis Co Indica
See all carriers Biscotti
$7.19
$7.19/piece Updated Sep 28, 2026 Connected Hybrid
Flower
See all carriers Biscotti
1g $12 $7.20 Sale
$7.20/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
1g $12.95 $9.06 Sale
$9.06/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Infused
See all carriers Biscotti
1g $13 $9.10 Sale
$9.10/piece Updated Sep 16, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
1.3g $14 $9.80 Sale
$9.80/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
1g $10
$10/piece Updated Sep 28, 2026 Papa's Herb
See all carriers Biscotti
1g $13
$13/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
5g $24 $14.40 Sale
$14.40/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
0.5g $17
$17/piece Updated Sep 28, 2026 Quiet Kings Indica
See all carriers Biscotti
2g $24.95 $17.47 Sale
$17.47/piece Updated Sep 16, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
4pc · 0.75g $20
$5/piece Updated Sep 18, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
5pc · 2.5g $24
$4.80/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Infused
See all carriers Biscotti
5pc · 5g $26
$5.20/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Biscotti
5pc $26
$5.20/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
Preroll
Cartridges See all carriers Biscotti
5g $13 $7.80 Sale
$1.56/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
5g $14 $8.40 Sale
$1.68/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
5g $14.99 $10.49 Sale
$2.10/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
1g $23 $11.50 Sale
$11.50/g Updated Sep 28, 2026 Connected Cannabis Co Indica
See all carriers Biscotti
1g $12
$12/g Updated Sep 28, 2026 Allswell Indica
See all carriers Biscotti
1g $12
$12/g Updated Sep 16, 2026 Allswell
See all carriers Biscotti
1g $16 $12.48 Sale
$12.48/g Updated Sep 16, 2026 DANK
See all carriers Biscotti
$13
$26/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
1g $18 $13 Sale
$13/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
1g $14
$14/g Updated Sep 28, 2026 BOUTIQ Hybrid
See all carriers Biscotti
1g $14
$14/g Updated Sep 16, 2026 BOUTIQ
See all carriers Biscotti
$14
$28/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
$14
$28/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
1g $24.50 $14.70 Sale
$14.70/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Biscotti
1g $16
$16/g Updated Sep 28, 2026 Dank Vapes Hybrid
See all carriers Biscotti
$17
$17/g Updated Sep 28, 2026 Allswell Indica
510 Thread
See all carriers Biscotti
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Biscotti
$20.29
$20.29/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
1g $30 $21 Sale
$21/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
$23
$23/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Biscotti
$24.49
$24.49/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
All-In-One
See all carriers Biscotti
$24.99
$24.99/g Updated Sep 28, 2026 Gelato Indica
510 Thread
See all carriers Biscotti
$25.99
$25.99/g Updated Sep 28, 2026 Gelato Indica
All-In-One
See all carriers Biscotti
1g $26
$26/g Updated Sep 28, 2026 Gelato Indica
See all carriers Biscotti
1g $44.99 $26.99 Sale
$26.99/g Updated Sep 18, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Biscotti
$28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
All-In-One