Home / Sonoma County / GG4 GG4 ranges $2.50–$125 across 22 dispensaries in Sonoma County, cheapest $2.50 at The Cake House, as of Sep 26, 2026.
Updated Sep 26, 2026
How much does GG4 cost in other regions?→ relaxed euphoric happy sleepy uplifted GG#4 — originally branded Gorilla Glue #4 before a trademark dispute forced the rename — is a balanced hybrid bred by Joesy Whales and Lone Watty, released circa 2013. The strain swept cannabis cup competitions in 2014, winning both the Los Angeles and Michigan High Times Cannabis Cups for Best Hybrid that year. GG#4 is notable for unusually high THC content and a heavy resin coat, hence the original "glue" name.
Dispensaries 22
in Sonoma County
Products 66
in stock
Price range $3–$125
in Sonoma County
All66 Flower24 Pre-Rolls13 Cartridges22 Concentrates6 Edibles1 Flower See all carriers Gg4
3.5g $12 $8.40 Sale
$2.40/g Updated Sep 16, 2026 SunSmoke Indica
Buds
See all carriers Gg4
3.5g $12 $8.40 Sale
$2.40/g Updated Sep 28, 2026 SunSmoke Hybrid
See all carriers Gg4
3.5g $15 $9 Sale
$2.57/g Updated Sep 16, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Gg4
3.5g $15 $9 Sale
$2.57/g Updated Sep 28, 2026 Time Machine Hybrid
See all carriers Gg4
3.5g $15
$4.29/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Hybrid
See all carriers Gg4
$17
$4.86/g Updated Sep 28, 2026 Cannatrust Indica
See all carriers Gg4
3.5g $50 $25 Sale
$7.14/g Updated Sep 28, 2026 CAM Hybrid
See all carriers Gg4
3.5g $50 $25 Sale
$7.14/g Updated Sep 16, 2026 CAM Indica
Buds
See all carriers Gg4
3.5g $38 $26.60 Sale
$7.60/g Updated Sep 17, 2026 Hotbox Indica
Smalls
See all carriers Gg4
14g $40 $28 Sale
$2/g Updated Sep 16, 2026 SunSmoke Indica
Buds
See all carriers Gg4
14g $50 $30 Sale
$2.14/g Updated Sep 16, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Gg4
5g $45 $31.50 Sale
$6.30/g Updated Sep 16, 2026 THCD Indica
See all carriers Gg4
3.5g $38
$10.86/g Updated Sep 24, 2026 Hotbox
N/A
See all carriers Gg4
3.5g $47.95 $38.36 Sale
$10.96/g Updated Sep 28, 2026 710 Labs Hybrid
See all carriers Gg4
3.5g $40
$11.43/g Updated Sep 17, 2026 Wood Wide Indica
Buds
See all carriers Gg4
28g $95 $57 Sale
$2.04/g Updated Sep 16, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Gg4
$125
$4.46/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Hybrid
Pre-Pack
Cartridges See all carriers Gg4
1g $14
$14/g Updated Sep 16, 2026 Quiet Kings
See all carriers Gg4
1g $14
$14/g Updated Sep 28, 2026 Quiet Kings Hybrid
See all carriers Gg4
1g $21.99 $17.59 Sale
$17.59/g Updated Sep 17, 2026 GG#4
See all carriers Gg4
1g $25 $19.50 Sale
$19.50/g Updated Sep 16, 2026 Galaxy
See all carriers Gg4
1g $20
$20/g Updated Sep 16, 2026 Quiet Kings
See all carriers Gg4
1g $26 $20.28 Sale
$20.28/g Updated Sep 16, 2026 Ol' Skool
See all carriers Gg4
1g $29 $20.30 Sale
$20.30/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Indica
See all carriers Gg4
1g $36 $21.60 Sale
$21.60/g Updated Sep 17, 2026 PlugPlay
See all carriers Gg4
1g $29 $22.62 Sale
$22.62/g Updated Sep 16, 2026 Raw Garden
See all carriers Gg4
1g $26
$26/g Updated Sep 28, 2026 Ol' Skool
See all carriers Gg4
1g $32
$32/g Updated Sep 17, 2026 THE HYPNOTIC COMPANY
See all carriers Gg4
1g $75
$75/g Updated Sep 16, 2026 710 Labs