Home / Sonoma County / Northern Lights Northern Lights ranges $5–$56 across 32 dispensaries in Sonoma County, cheapest $5 at Russell Ave Corp. [Equity Retailer], as of Sep 27, 2026.
Updated Sep 27, 2026
How much does Northern Lights cost in other regions?→ relaxed sleepy happy euphoric hungry Northern Lights is a foundational indica strain dating to the mid-1980s Pacific Northwest. Its precise lineage is uncertain (most accounts credit Afghani and Thai parents), and the strain was popularized worldwide through Sensi Seeds' commercial release in the Netherlands. Northern Lights is one of the most-bred-from strains in cannabis history, serving as the indica parent for countless modern hybrids.
Dispensaries 32
in Sonoma County
Products 150
in stock
Price range $5–$60
in Sonoma County
All150 Flower3 Pre-Rolls20 Cartridges108 Concentrates11 Edibles8 Flower See all carriers Northern Lights
3.5g $27
$7.71/g Updated Sep 17, 2026 Sticky Indica
Buds
See all carriers Northern Lights
$45 $33.75 Sale
$9.64/g Updated Sep 17, 2026 Sense Indica
Buds
See all carriers Northern Lights
$45
$12.86/g Updated Sep 28, 2026 Sense Indica
Pre-Pack
Pre-Rolls See all carriers Northern Lights
0.5g $5
$5/piece Updated Sep 17, 2026 Smoakland Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
$12 $9.36 Sale
$9.36/piece Updated Sep 16, 2026 Quiet Kings Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
1.5g $12 $9.36 Sale
$9.36/piece Updated Sep 16, 2026 SELFiES Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
$12
$12/piece Updated Sep 28, 2026 Quiet Kings
Infused
See all carriers Northern Lights
1.5g $12
$12/piece Updated Sep 28, 2026 SELFiES
Infused
See all carriers Northern Lights
5pc · 0.5g $13.75
$2.75/piece Updated Sep 18, 2026 DIME BAG Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
1.5g $14
$14/piece Updated Sep 16, 2026 New Skool Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
5pc · 0.5g $25.99 $18.19 Sale
$3.64/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
5pc · 0.5g $23
$4.60/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
5pc · 2.5g $35
$7/piece Updated Sep 28, 2026 Fuzzies
Infused
See all carriers Northern Lights
7pc · 0.6g $44
$6.29/piece Updated Sep 16, 2026 New Skool Hybrid
Infused
See all carriers Northern Lights
0.6g $44
$44/piece Updated Sep 28, 2026 New Skool
Infused
Cartridges See all carriers Northern Lights
5g $13 $7.80 Sale
$1.56/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Northern Lights
1g $11
$11/g Updated Sep 18, 2026 DIME BAG
See all carriers Northern Lights
1g $12
$12/g Updated Sep 17, 2026 Loyalty Vapes Indica
See all carriers Northern Lights
1g $20 $14 Sale
$14/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
Also at 10 other stores Flame Dispensary· Sep 18, 2026 $14 Visit shop: Northern Lights at Flame Dispensary ↗ PHENOTOPIA· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Northern Lights at PHENOTOPIA ↗ Sgi Santa Rosa LLC· Sep 16, 2026 $18.17 Visit shop: Northern Lights at Sgi Santa Rosa LLC ↗ Mercy Wellness (Cotati)· Sep 17, 2026 $24.49 Visit shop: Northern Lights at Mercy Wellness (Cotati) ↗ Mercy Wellness Of Cotati· Sep 18, 2026 $24.49 Visit shop: Northern Lights at Mercy Wellness Of Cotati ↗ Flora Terra (Empire Industrial)· Sep 17, 2026 $28 Visit shop: Northern Lights at Flora Terra (Empire Industrial) ↗ SONOMA CHO LLC (Flora Terra Hwy 12)· Sep 16, 2026 $28 Visit shop: Northern Lights at SONOMA CHO LLC (Flora Terra Hwy 12) ↗ Sonoma Cho LLC· Sep 17, 2026 $28 Visit shop: Northern Lights at Sonoma Cho LLC ↗ Redwood Herbal Alliance· Sep 18, 2026 $34 Visit shop: Northern Lights at Redwood Herbal Alliance ↗ MERCY WELLNESS SANTA ROSA· Sep 17, 2026 $34.99 Visit shop: Northern Lights at MERCY WELLNESS SANTA ROSA ↗ See all carriers Northern Lights
1g $28 $14 Sale
$14/g Updated Sep 28, 2026 Halara Indica
See all carriers Northern Lights
$15
$15/g Updated Sep 28, 2026 Hush Indica
510 Thread
See all carriers Northern Lights
1g $20 $15.60 Sale
$15.60/g Updated Sep 16, 2026 Loyalty Vapes Indica
See all carriers Northern Lights
1.25g $32 $16 Sale
$12.80/g Updated Sep 16, 2026 Vior Extracts
See all carriers Northern Lights
1g $27 $16.20 Sale
$16.20/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Northern Lights
1g $22 $17.16 Sale
$17.16/g Updated Sep 16, 2026 DIME BAG
See all carriers Northern Lights
1g $18
$18/g Updated Sep 17, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS Indica
See all carriers Northern Lights
1g $30 $18 Sale
$18/g Updated Sep 17, 2026 PlugPlay
Also at 8 other stores Flame Dispensary· Sep 18, 2026 $23 Visit shop: Northern Lights at Flame Dispensary ↗ Cr Santa Rosa, LLC· Sep 18, 2026 $23 Visit shop: Northern Lights at Cr Santa Rosa, LLC ↗ Flora Terra (Empire Industrial)· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Northern Lights at Flora Terra (Empire Industrial) ↗ Sonoma Cho LLC· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Northern Lights at Sonoma Cho LLC ↗ SONOMA CHO LLC (Flora Terra Hwy 12)· Sep 16, 2026 $30 Visit shop: Northern Lights at SONOMA CHO LLC (Flora Terra Hwy 12) ↗ Flora Terra (4th St)· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Northern Lights at Flora Terra (4th St) ↗ Sgi Santa Rosa LLC· Sep 16, 2026 $31.20 Visit shop: Northern Lights at Sgi Santa Rosa LLC ↗ 365 Recreational Cannabis· Sep 17, 2026 $43 Visit shop: Northern Lights at 365 Recreational Cannabis ↗ See all carriers Northern Lights
1g $25.99 $18.19 Sale
$18.19/g Updated Sep 17, 2026 Sauce
See all carriers Northern Lights
1g $37 $18.50 Sale
$18.50/g Updated Sep 16, 2026 Turn -
See all carriers Northern Lights
$37 $18.50 Sale
$18.50/g Updated Sep 16, 2026 turn Indica
See all carriers Northern Lights
1.25g $24 $18.72 Sale
$14.98/g Updated Sep 16, 2026 Potters
See all carriers Northern Lights
$20
$20/g Updated Sep 28, 2026 EUREKA Indica
See all carriers Northern Lights
1g $20
$20/g Updated Sep 28, 2026 Loyalty Vapes Indica
See all carriers Northern Lights
1g $26 $20.28 Sale
$20.28/g Updated Sep 16, 2026 Ol' Skool
See all carriers Northern Lights
$22
$22/g Updated Sep 28, 2026 Cabo Indica
All-In-One
See all carriers Northern Lights
1g $22
$22/g Updated Sep 28, 2026 Sauce
See all carriers Northern Lights
1g $22
$22/g Updated Sep 18, 2026 Side Hustle Indica
See all carriers Northern Lights
1g $22
$22/g Updated Sep 28, 2026 DIME BAG Indica
See all carriers Northern Lights
1g $30 $23.40 Sale
$23.40/g Updated Sep 16, 2026 Papa's Herb
See all carriers Northern Lights
1g $34 $23.80 Sale
$23.80/g Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Northern Lights
1g $24
$24/g Updated Sep 28, 2026 Gelato Indica
See all carriers Northern Lights
1g $30 $24 Sale
$24/g Updated Sep 28, 2026 Sauce Essentials Indica
See all carriers Northern Lights
$24.49
$24.49/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Northern Lights
1g $35 $24.50 Sale
$24.50/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Northern Lights
1g $25
$25/g Updated Sep 16, 2026 Halara
See all carriers Northern Lights
$25
$25/g Updated Sep 28, 2026 Shaman Indica
See all carriers Northern Lights
$25.99
$25.99/g Updated Sep 28, 2026 Sauce Indica
All-In-One
See all carriers Northern Lights
1g $27
$27/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy
See all carriers Northern Lights
1g $30
$30/g Updated Sep 28, 2026 Papa's Herb
See all carriers Northern Lights
$30
$24/g Updated Sep 28, 2026 Papa's Herb Indica
See all carriers Northern Lights
1g $40.50 $30 Sale
$30/g Updated Sep 16, 2026 Hanabi
See all carriers Northern Lights
$31
$31/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
All-In-One
See all carriers Northern Lights
1g $32
$32/g Updated Sep 28, 2026 PlugPlay Indica
Vape Kits
See all carriers Northern Lights
1g $35
$35/g Updated Sep 28, 2026 PAX Indica
See all carriers Northern Lights
1g $36
$36/g Updated Sep 28, 2026 PlugPlay
See all carriers Northern Lights
$36
$36/g Updated Sep 16, 2026 PlugPlay
See all carriers Northern Lights
1g $51 $39.78 Sale
$39.78/g Updated Sep 16, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Northern Lights
$40
$32/g Updated Sep 28, 2026 Vior Indica
All-In-One
See all carriers Northern Lights
1g $56 $42 Sale
$42/g Updated Sep 18, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Northern Lights
1g $50
$50/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Indica
See all carriers Northern Lights
1g $51
$51/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Indica
See all carriers Northern Lights
1g $55
$55/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Indica
See all carriers Northern Lights
$56
$56/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Indica
510 Thread
Concentrates See all carriers Northern Lights
1g $10 $7 Sale
$7/g Updated Sep 18, 2026 Eighth Brother
Crumble
See all carriers Northern Lights
1g $14
$14/g Updated Sep 26, 2026 Greenline Indica
See all carriers Northern Lights
1g $14
$14/g Updated Sep 17, 2026 Greenline Indica
Crystalline
See all carriers Northern Lights
1g $16
$16/g Updated Sep 24, 2026 Tutti Indica
Hash
See all carriers Northern Lights
1g $16
$16/g Updated Sep 17, 2026 Tutti
Concentrates
See all carriers Northern Lights
1g $17
$17/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Northern Lights
$19.19
$19.19/g Updated Sep 18, 2026 Tutti
Ice Water Hash
See all carriers Northern Lights
1g $22
$22/g Updated Sep 28, 2026 Smoove Indica
Edibles See all carriers Northern Lights
10mg · 10pk $20 $14 Sale
$1.40/mg Updated Sep 17, 2026 Lost Farm