Home / Sonoma County / Wedding Cake
Wedding Cake Hybrid Seed Junky Genetics
Wedding Cake ranges $2.50–$128 across 34 dispensaries in Sonoma County, cheapest $2.50 at The Cake House, as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does Wedding Cake cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted aroused Wedding Cake (also Pink Cookies) is an indica-leaning hybrid from Seed Junky Genetics, released in the late 2010s. It crosses Triangle Kush with Animal Mints and rose quickly to flagship status in the post-Cookies-family modern California canon. Wedding Cake won Leafly's Strain of the Year in 2019 and remains one of the most-stocked premium cultivars across legal markets.
Dispensaries 34
in Sonoma County
Products 161
in stock
Price range $3–$128
in Sonoma County
All161 Flower52 Pre-Rolls43 Cartridges46 Concentrates20 Flower See all carriers Wedding Cake
1g $6 $3.60 Sale
$3.60/g Updated Sep 16, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
1g $6 $3.60 Sale
$3.60/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
3.5g $11 $8.58 Sale
$2.45/g Updated Sep 16, 2026 Quiet Kings Indica
See all carriers Wedding Cake
3.5g $15
$4.29/g Updated Sep 29, 2026 Solful Daily Green Indica
See all carriers Wedding Cake
3.5g $17
$4.86/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
3.5g $18
$5.14/g Updated Sep 17, 2026 Casa Flor Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
3.5g $20
$5.71/g Updated Sep 16, 2026 Flora Terra - Indica
See all carriers Wedding Cake
$25
$7.14/g Updated Sep 28, 2026 The Pairist Indica
See all carriers Wedding Cake
3.5g $50 $25 Sale
$7.14/g Updated Sep 29, 2026 CAM Indica
See all carriers Wedding Cake
$27
$1.93/g Updated Sep 28, 2026 Box Lunch Indica
Pre-Ground
See all carriers Wedding Cake
3.5g $45 $27 Sale
$7.71/g Updated Sep 16, 2026 Claybourne Co. Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
14g $50 $30 Sale
$2.14/g Updated Sep 16, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
14g $50 $30 Sale
$2.14/g Updated Sep 28, 2026 Time Machine Indica
See all carriers Wedding Cake
3.5g $56 $39.20 Sale
$11.20/g Updated Sep 16, 2026 CBX - Indica
See all carriers Wedding Cake
3.5g $56 $39.20 Sale
$11.20/g Updated Sep 28, 2026 CBX Cannabiotix Hybrid
See all carriers Wedding Cake
3.5g $40
$11.43/g Updated Sep 29, 2026 Claybourne Co.
See all carriers Wedding Cake
$40
$11.43/g Updated Sep 28, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
7g $59 $42 Sale
$6/g Updated Sep 18, 2026 Claybourne Co. Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
14g $45
$3.21/g Updated Sep 17, 2026 Eyeelle Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
28g $45
$1.61/g Updated Sep 17, 2026 Eyeelle Indica
See all carriers Wedding Cake
14g $64 $45 Sale
$3.21/g Updated Sep 18, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
14g $60 $46.80 Sale
$3.34/g Updated Sep 16, 2026 Big Boy Dro Indica
See all carriers Wedding Cake
3.5g $50
$14.29/g Updated Sep 16, 2026 CBX: Cannabiotix Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
$54
$3.86/g Updated Sep 28, 2026 Time Machine Indica
Pre-Pack Smalls
See all carriers Wedding Cake
28g $95 $57 Sale
$2.04/g Updated Sep 16, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
14g $60
$4.29/g Updated Sep 28, 2026 Big Boy Dro Hybrid
See all carriers Wedding Cake
28g $118 $83 Sale
$2.96/g Updated Sep 18, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
$103
$3.68/g Updated Sep 28, 2026 Time Machine Indica
Pre-Pack Smalls
See all carriers Wedding Cake
$128
$4.57/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Pre-Pack
Pre-Rolls See all carriers Wedding Cake
1g $2.50
$2.50/piece Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Wedding Cake
1g $3
$3/piece Updated Sep 28, 2026 Quiet Kings Indica
See all carriers Wedding Cake
1g $6 $4.20 Sale
$4.20/piece Updated Sep 28, 2026 PUFF Indica
See all carriers Wedding Cake
1.2g $6 $5 Sale
$5/piece Updated Sep 18, 2026 Smoove Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1g $6
$6/piece Updated Sep 28, 2026 PUFF Indica
Preroll
See all carriers Wedding Cake
1g $6
$6/piece Updated Sep 28, 2026 Heshies Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
1g $13 $9.10 Sale
$9.10/piece Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
1.5g $12 $9.36 Sale
$9.36/piece Updated Sep 16, 2026 SELFiES Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1.3g $10
$10/piece Updated Sep 18, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1g $10
$10/piece Updated Sep 16, 2026 Fuzzies Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1g $12
$12/piece Updated Sep 17, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1.5g $12
$12/piece Updated Sep 28, 2026 SELFiES Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
1.5g $12
$12/piece Updated Sep 28, 2026 SELFiES Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
1g $13
$13/piece Updated Sep 16, 2026 Raw Garden Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1.5g $14
$14/piece Updated Sep 16, 2026 New Skool Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
2g $26 $15.60 Sale
$15.60/piece Updated Sep 16, 2026 Pacific Stone Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
2g $26 $15.60 Sale
$15.60/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
1.5g $19
$19/piece Updated Sep 17, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
2.5g $32 $19.20 Sale
$19.20/piece Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
7pc · 0.5g $35 $21 Sale
$3/piece Updated Sep 16, 2026 Pacific Stone Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
0.5g $22
$22/piece Updated Sep 28, 2026 The Pairist Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
7pc · 5g $30 $23.40 Sale
$3.34/piece Updated Sep 16, 2026 The Pairist Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
7pc · 3.5g $25.19
$3.60/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
7pc · 3.5g $25.19
$3.60/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
0.6g $44
$44/piece Updated Sep 28, 2026 New Skool
Infused
See all carriers Wedding Cake
7pc · 0.6g $44
$6.29/piece Updated Sep 16, 2026 New Skool Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
14pc · 7g $45
$3.21/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Flower
See all carriers Wedding Cake
14pc · 7g $45
$3.21/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Flower
See all carriers Wedding Cake
28pc · 14g $48.99
$1.75/piece Updated Sep 28, 2026 Time Machine Indica
Flower
Cartridges See all carriers Wedding Cake
1g $19 $9.50 Sale
$9.50/g Updated Sep 16, 2026 Big Chief
See all carriers Wedding Cake
1g $19 $9.50 Sale
$9.50/g Updated Sep 28, 2026 Big Chief Hybrid
See all carriers Wedding Cake
$9.99
$9.99/g Updated Sep 28, 2026 BUD'S EVERYDAY Indica
510 Thread
See all carriers Wedding Cake
1g $18 $10 Sale
$10/g Updated Sep 17, 2026 Tutti Indica
See all carriers Wedding Cake
1g $16 $12.48 Sale
$12.48/g Updated Sep 16, 2026 Highrise
See all carriers Wedding Cake
1g $13.50
$13.50/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Treez
See all carriers Wedding Cake
1g $23 $13.80 Sale
$13.80/g Updated Sep 16, 2026 West Coast Cure
See all carriers Wedding Cake
$15
$15/g Updated Sep 18, 2026 Zetti
See all carriers Wedding Cake
$15.39
$15.39/g Updated Sep 28, 2026 WEEDLOVE Indica
510 Thread
See all carriers Wedding Cake
1g $25.99 $18.19 Sale
$18.19/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
See all carriers Wedding Cake
1g $37 $18.50 Sale
$18.50/g Updated Sep 16, 2026 Turn -
See all carriers Wedding Cake
1g $20
$20/g Updated Sep 16, 2026 Papa's Herb
See all carriers Wedding Cake
1g $20
$20/g Updated Sep 29, 2026 Papa's Herb Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1g $21
$21/g Updated Sep 29, 2026 Papa's Herb Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1g $36 $21.60 Sale
$21.60/g Updated Sep 16, 2026 Claybourne Co.
See all carriers Wedding Cake
1g $28 $21.84 Sale
$21.84/g Updated Sep 16, 2026 Dime Industries
See all carriers Wedding Cake
1g $29 $22.62 Sale
$22.62/g Updated Sep 16, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
$25.99
$25.99/g Updated Sep 28, 2026 Papa's Herb Hybrid
All-In-One
See all carriers Wedding Cake
1g $26
$26/g Updated Sep 18, 2026 Zetti
See all carriers Wedding Cake
1g $28
$28/g Updated Sep 28, 2026 DIME Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1g $29
$29/g Updated Sep 16, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
1g $40 $31.20 Sale
$31.20/g Updated Sep 16, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
1g $40 $31.20 Sale
$31.20/g Updated Sep 16, 2026 Kingpen
See all carriers Wedding Cake
0.5g $46.99 $32.89 Sale
$65.78/g Updated Sep 17, 2026 PAX
See all carriers Wedding Cake
1g $36
$36/g Updated Sep 28, 2026 turn Indica
See all carriers Wedding Cake
1g $38
$38/g Updated Sep 16, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
1g $40
$40/g Updated Sep 28, 2026 Kingpen
See all carriers Wedding Cake
$40
$40/g Updated Sep 28, 2026 Claybourne Hybrid
All-In-One
Concentrates See all carriers Wedding Cake
1g $12 $8.40 Sale
$8.40/g Updated Sep 17, 2026 hashtag
Badder
See all carriers Wedding Cake
1g $12 $9.36 Sale
$9.36/g Updated Sep 16, 2026 Galaxy
Crumble
See all carriers Wedding Cake
1g $18 $10.80 Sale
$10.80/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Hybrid
Live Resins Live_resin
See all carriers Wedding Cake
1g $14 $10.92 Sale
$10.92/g Updated Sep 16, 2026 Big Boy Dro
Badder
See all carriers Wedding Cake
1g $16 $11.20 Sale
$11.20/g Updated Sep 17, 2026 Mendocino Natural Farms
Concentrates
See all carriers Wedding Cake
1g $19.99 $11.99 Sale
$11.99/g Updated Sep 17, 2026 CBX: Cannabiotix
Sugar
See all carriers Wedding Cake
1g $14
$14/g Updated Sep 28, 2026 Big Boy Dro
Waxes
See all carriers Wedding Cake
$17.99 $14.39 Sale
$14.39/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
Sauce
See all carriers Wedding Cake
$16
$16/g Updated Sep 28, 2026 Big Boy Dro
Crumble
See all carriers Wedding Cake
1g $32 $16 Sale
$16/g Updated Sep 16, 2026 Kaizen Extracts
Rosin
See all carriers Wedding Cake
$18
$18/g Updated Sep 28, 2026 hashtag
Badder
See all carriers Wedding Cake
2g $30 $21 Sale
$10.50/g Updated Sep 16, 2026 Gelato
Solvent
See all carriers Wedding Cake
2g $30 $21 Sale
$10.50/g Updated Sep 28, 2026 Gelato
Other
See all carriers Wedding Cake
1g $40 $28 Sale
$28/g Updated Sep 28, 2026 Master Makers Indica
Rosins
See all carriers Wedding Cake
$39
$19.50/g Updated Sep 28, 2026 Gelato Hybrid