Home / Ventura / Wedding Cake
Wedding Cake Hybrid Seed Junky Genetics
Wedding Cake ranges $3.70–$104 across 13 dispensaries in Ventura, cheapest $3.70 at Dbo Investments Ph, LLC [Equity Retailer], as of Sep 29, 2026.
Updated Sep 29, 2026
How much does Wedding Cake cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted aroused Wedding Cake (also Pink Cookies) is an indica-leaning hybrid from Seed Junky Genetics, released in the late 2010s. It crosses Triangle Kush with Animal Mints and rose quickly to flagship status in the post-Cookies-family modern California canon. Wedding Cake won Leafly's Strain of the Year in 2019 and remains one of the most-stocked premium cultivars across legal markets.
Dispensaries 13
in Ventura
Products 59
in stock
Price range $4–$104
in Ventura
All59 Flower30 Pre-Rolls18 Cartridges11 Flower See all carriers Wedding Cake
$4
$4/g Updated Sep 30, 2026 Time Machine
See all carriers Wedding Cake
$8
$2.26/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Wedding Cake
3.5g $10
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
$12
$3.43/g Updated Sep 30, 2026 Eighth Brother
See all carriers Wedding Cake
3.5g $15.50
$4.43/g Updated Sep 30, 2026 Time Machine Indica
See all carriers Wedding Cake
7g $16
$2.29/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Wedding Cake
3.5g $16
$4.57/g Updated Sep 16, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
$18
$5.14/g Updated Sep 29, 2026 Pacific Stone
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
28g $20
$0.71/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
Ground Shake
See all carriers Wedding Cake
$25
$0.89/g Updated Sep 30, 2026 Eighth Brother
See all carriers Wedding Cake
3.5g $25
$7.14/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
$28.90
$4.13/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
$32
$2.29/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
$33.60
$9.60/g Updated Sep 29, 2026 Claybourne
See all carriers Wedding Cake
3.5g $90 $35.10 Sale
$10.03/g Updated Sep 17, 2026 CAM Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
14g $40
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
14g $60.05 $42.04 Sale
$3/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
$54 $43.20 Sale
$12.34/g Updated Sep 30, 2026 CBX Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
14g $45
$3.21/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Ground Shake
See all carriers Wedding Cake
3.5g $45.05
$12.87/g Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
3.5g $90 $49.50 Sale
$14.14/g Updated Sep 17, 2026 CBX: Cannabiotix Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
3.5g $51
$14.57/g Updated Sep 30, 2026 CBX Cannabiotix Hybrid
See all carriers Wedding Cake
$54
$15.43/g Updated Sep 30, 2026 CAM Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Wedding Cake
14g $110.05 $77.04 Sale
$5.50/g Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
28g $104
$3.71/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers Wedding Cake
$3.70
$3.70/piece Updated Sep 30, 2026 Eighth Brother
Preroll
See all carriers Wedding Cake
2pc · 1g $10 $7 Sale
$3.50/piece Updated Sep 29, 2026 Pacific Stone Indica
Flower
See all carriers Wedding Cake
0.5g $8.25
$8.25/piece Updated Sep 30, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Wedding Cake
$9
$9/piece Updated Sep 30, 2026 Claybourne Co.
Preroll
See all carriers Wedding Cake
1.3g $30 $15 Sale
$15/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1g $30 $15 Sale
$15/piece Updated Sep 17, 2026 Raw Garden Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
5pc $15.20
$3.04/piece Updated Sep 30, 2026 PUFF
Preroll
See all carriers Wedding Cake
$17.50
$17.50/piece Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
7pc · 3.5g $28 $19.60 Sale
$2.80/piece Updated Sep 30, 2026 Pacific Stone Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
14pc · 7g $20
$1.43/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Indica
Flower
See all carriers Wedding Cake
5pc · 2.5g $35 $21 Sale
$4.20/piece Updated Sep 30, 2026 Raw Garden
Infused
See all carriers Wedding Cake
7pc $22.25
$3.18/piece Updated Sep 30, 2026 Time Machine
Preroll
See all carriers Wedding Cake
14pc · 7g $36 $25.20 Sale
$1.80/piece Updated Sep 30, 2026 Pacific Stone Indica
Flower
See all carriers Wedding Cake
5pc $34
$6.80/piece Updated Sep 30, 2026 Claybourne Co.
Preroll
See all carriers Wedding Cake
14pc · 7g $40
$2.86/piece Updated Sep 28, 2026 ALMORA Hybrid
Flower
See all carriers Wedding Cake
7pc · 5g $45
$6.43/piece Updated Sep 17, 2026 The Pairist Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers Wedding Cake
1g $11
$11/g Updated Sep 30, 2026 SunSmoke Indica
See all carriers Wedding Cake
1g $14.85
$14.85/g Updated Sep 30, 2026 Papa's Herb Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1g $30.05 $19.53 Sale
$19.53/g Updated Sep 17, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Wedding Cake
1g $45 $22.50 Sale
$22.50/g Updated Sep 17, 2026 Dime Industries
See all carriers Wedding Cake
1g $50 $25 Sale
$25/g Updated Sep 17, 2026 Dime Industries
See all carriers Wedding Cake
1g $26.50
$26.50/g Updated Sep 30, 2026 Dime Industries
See all carriers Wedding Cake
$40 $28 Sale
$28/g Updated Sep 30, 2026 turn
See all carriers Wedding Cake
$30.30
$30.30/g Updated Sep 30, 2026 Dime Industries
See all carriers Wedding Cake
$40.40
$40.40/g Updated Sep 30, 2026 Dime Industries
See all carriers Wedding Cake
0.5g $60
$120/g Updated Sep 17, 2026 PAX