Home / Alameda County / Blue Dream Blue Dream ranges $2.52–$138 across 28 dispensaries in Alameda County, cheapest $2.52 at Icann LLC, as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does Blue Dream cost in other regions?→ relaxed happy creative euphoric uplifted Blue Dream is a sativa-dominant hybrid (~60/40) that emerged from Santa Cruz in the mid-2000s, becoming one of California's flagship cultivars. Its cross of Blueberry indica with Haze sativa produces a balanced effect profile — relaxed body with cerebral elevation — that made it a dispensary mainstay nationwide. By the early 2010s Blue Dream was among the most-stocked strains on the West Coast and remains a recurring top-seller in California legal markets.
Dispensaries 28
in Alameda County
Products 282
in stock
Price range $3–$138
in Alameda County
All282 Flower60 Pre-Rolls67 Cartridges129 Concentrates10 Edibles16 Flower See all carriers Blue Dream
1g $4.50
$4.50/g Updated Sep 28, 2026 Time Machine Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $4.50
$4.50/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
3.5g $7.20
$2.06/g Updated Sep 28, 2026 Give Thanks Sativa
Smalls
See all carriers Blue Dream
3.5g $12
$3.43/g Updated Sep 28, 2026 West Coast Treez Sativa
Smalls
See all carriers Blue Dream
14g $12
$0.86/g Updated Sep 28, 2026 Deez Nugz Hybrid
See all carriers Blue Dream
$13.60
$3.89/g Updated Sep 28, 2026 HI-FIDELITY Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
3.5g $18 $14.94 Sale
$4.27/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $15
$4.29/g Updated Sep 17, 2026 Quiet Kings Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $17
$4.86/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$20
$5.71/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Sativa
See all carriers Blue Dream
7g $23 $20.01 Sale
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
3.5g $34 $20.40 Sale
$5.83/g Updated Sep 28, 2026 The Bohemian Chemist Hybrid
Pre Pack
See all carriers Blue Dream
$28 $22.40 Sale
$6.40/g Updated Sep 28, 2026 State Flower Sativa
See all carriers Blue Dream
3.5g $24
$6.86/g Updated Sep 28, 2026 ICED Sativa
Infused Flower
See all carriers Blue Dream
3.5g $25
$7.14/g Updated Sep 28, 2026 Preferred Gardens Sativa
See all carriers Blue Dream
3.5g $25
$7.14/g Updated Sep 28, 2026 Happy Day Farms Hybrid
See all carriers Blue Dream
3.5g $25
$7.14/g Updated Sep 28, 2026 Duffy$ Hybrid
See all carriers Blue Dream
7g $56.65 $28.33 Sale
$4.05/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Blue Dream
28g $30
$1.07/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brothers Sativa
See all carriers Blue Dream
$31
$2.21/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Sativa
See all carriers Blue Dream
3.5g $45 $31.50 Sale
$9/g Updated Sep 28, 2026 UpNorth Humboldt Hybrid
Premium
See all carriers Blue Dream
28g $35
$1.25/g Updated Sep 28, 2026 Caring Kind Sativa
See all carriers Blue Dream
3.5g $35
$10/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
Whole-Flower
See all carriers Blue Dream
28g $35
$1.25/g Updated Sep 17, 2026 Caring Kind Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
7g $42.05 $35.74 Sale
$5.11/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Blue Dream
3.5g $38
$10.86/g Updated Sep 17, 2026 Preferred Gardens Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$38
$5.43/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
14g $65 $39 Sale
$2.79/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Sativa
See all carriers Blue Dream
3.5g $40
$11.43/g Updated Sep 28, 2026 Aura SF Sativa
See all carriers Blue Dream
14g $41
$2.93/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
3.5g $59.98 $41.99 Sale
$12/g Updated Sep 17, 2026 UpNorth Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$42
$4.20/g Updated Sep 28, 2026 Yada Yada
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
$50
$7.14/g Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
7g $50
$7.14/g Updated Sep 16, 2026 Oakfruitland (OFL) Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
7g $50
$7.14/g Updated Sep 28, 2026 KINGROLL Sativa
See all carriers Blue Dream
3.5g $73 $51.10 Sale
$14.60/g Updated Sep 17, 2026 Crown Genetics Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $52
$14.86/g Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $56
$16/g Updated Sep 17, 2026 BLEM Indica
See all carriers Blue Dream
$65
$9.29/g Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
$68
$2.43/g Updated Sep 28, 2026 HI-FIDELITY Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
$70.50
$10.07/g Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
$105 $84 Sale
$6/g Updated Sep 28, 2026 State Flower Sativa
See all carriers Blue Dream
14g $85
$6.07/g Updated Sep 28, 2026 Seven Leaves Sativa
See all carriers Blue Dream
28g $105
$3.75/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$115
$8.21/g Updated Sep 28, 2026 Claybourne Sativa
Pre-Pack Smalls
See all carriers Blue Dream
$138
$4.93/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Sativa
Pre-Rolls See all carriers Blue Dream
1g $4.20 $2.52 Sale
$2.52/piece Updated Sep 28, 2026 Allswell Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $7 $4.20 Sale
$4.20/piece Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $5
$5/piece Updated Sep 28, 2026 Quiet Kings Sativa
Preroll
See all carriers Blue Dream
6g $8 $5.60 Sale
$5.60/piece Updated Sep 17, 2026 Lime Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$9
$9/piece Updated Sep 28, 2026 State Flower Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $9
$9/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $12 $9 Sale
$9/piece Updated Sep 28, 2026 Rosin Tech Labs Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
0.5g $10
$10/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $10
$10/piece Updated Sep 28, 2026 Fuzzies Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
1.75g $15 $10.50 Sale
$10.50/piece Updated Sep 17, 2026 Lime Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $11
$11/piece Updated Sep 17, 2026 Himalaya Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $11
$11/piece Updated Sep 28, 2026 Himalaya Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $15 $12 Sale
$12/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $17 $12.92 Sale
$12.92/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.2g $13
$13/piece Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.5g $14
$2.80/piece Updated Sep 28, 2026 PUFF Sativa
See all carriers Blue Dream
4pc · 0.5g $20.98 $14.69 Sale
$3.67/piece Updated Sep 17, 2026 Cizi Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$15
$15/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $15
$15/piece Updated Sep 17, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
6pc · 6g $15
$2.50/piece Updated Sep 28, 2026 Eighth Brothers Sativa
Preroll
See all carriers Blue Dream
1g $16
$16/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$16
$16/piece Updated Sep 28, 2026 West Coast Cure Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
1.5g $24 $16.80 Sale
$16.80/piece Updated Sep 28, 2026 UpNorth Humboldt Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
1.3g $17
$17/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 5g $34.98 $17.49 Sale
$3.50/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.5g $25.99 $18.19 Sale
$18.19/piece Updated Sep 17, 2026 UpNorth Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$20
$20/piece Updated Sep 28, 2026 Lime
See all carriers Blue Dream
1.5g $21
$21/piece Updated Sep 17, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
2g $28 $21 Sale
$21/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.6g $30 $21 Sale
$4.20/piece Updated Sep 17, 2026 Lime Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
2g $40 $22 Sale
$22/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $23
$23/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Sativa
See all carriers Blue Dream
2g $30 $23.10 Sale
$23.10/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
0.5g $39 $23.40 Sale
$23.40/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 5g $30 $24.90 Sale
$4.98/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc $25
$5/piece Updated Sep 28, 2026 818 Sativa
Non-Infused Pr Pack
See all carriers Blue Dream
0.5g $26
$26/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
2.5g $39 $27.30 Sale
$27.30/piece Updated Sep 17, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.7g $28
$5.60/piece Updated Sep 28, 2026 State Flower Sativa
Multipack
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.5g $50 $30 Sale
$6/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 3.5g $31
$6.20/piece Updated Sep 28, 2026 Gramlin Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
2.5g $48 $33.60 Sale
$33.60/piece Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 3g $34
$6.80/piece Updated Sep 28, 2026 Lime
See all carriers Blue Dream
4pc · 0.75g $34
$8.50/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 3.25g $37
$7.40/piece Updated Sep 28, 2026 West Coast Cure Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
12pc · 0.25g $40
$3.33/piece Updated Sep 28, 2026 SELFiES Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
7pc · 3.5g $44
$6.29/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Sativa
See all carriers Blue Dream
14pc · 7g $51
$3.64/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone
Cartridges See all carriers Blue Dream
1g $20 $9 Sale
$9/g Updated Sep 28, 2026 Allswell Sativa
See all carriers Blue Dream
$14.98 $10.49 Sale
$10.49/g Updated Sep 17, 2026 Buzznug - Blue
See all carriers Blue Dream
1g $12
$12/g Updated Sep 28, 2026 Cizi Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $12
$12/g Updated Sep 28, 2026 The Lazy Bud Sativa
See all carriers Blue Dream
0.5g $13
$26/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
Also at 5 other stores Rishon, LLC· Sep 28, 2026 $15 Visit shop: Blue Dream at Rishon, LLC ↗ Icann LLC· Sep 28, 2026 $16.65 Visit shop: Blue Dream at Icann LLC ↗ M & M Telegraph Inc. [Equity Retailer]· Sep 28, 2026 $17.50 Visit shop: Blue Dream at M & M Telegraph Inc. [Equity Retailer] ↗ Rishon, LLC· Sep 28, 2026 $24 Visit shop: Blue Dream at Rishon, LLC ↗ Rishon, LLC· Sep 28, 2026 $30 Visit shop: Blue Dream at Rishon, LLC ↗ See all carriers Blue Dream
5g $14
$2.80/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
1g $20 $14 Sale
$14/g Updated Sep 17, 2026 Gramlin
See all carriers Blue Dream
1g $15
$15/g Updated Sep 28, 2026 Crystal Clear Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $15
$15/g Updated Sep 28, 2026 Alpine Sativa
See all carriers Blue Dream
$15
$15/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
$21.99 $15.39 Sale
$15.39/g Updated Sep 17, 2026 Dream
See all carriers Blue Dream
$16
$16/g Updated Sep 28, 2026 Allswell Sativa
510 Thread
See all carriers Blue Dream
1g $27.99 $16.79 Sale
$16.79/g Updated Sep 17, 2026 Dabwoods
See all carriers Blue Dream
1g $33.99 $16.99 Sale
$16.99/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
0.5g $17
$34/g Updated Sep 17, 2026 STIIIZY - Original
See all carriers Blue Dream
$17
$17/g Updated Sep 28, 2026 EUREKA Sativa
See all carriers Blue Dream
$17.50
$17.50/g Updated Sep 28, 2026 Gramlin Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
1g $25 $17.50 Sale
$17.50/g Updated Sep 17, 2026 Gramlin
See all carriers Blue Dream
1g $35 $17.50 Sale
$17.50/g Updated Sep 28, 2026 BLOOM Sativa
See all carriers Blue Dream
1.25g $36.98 $18.49 Sale
$14.79/g Updated Sep 17, 2026 Vior Extracts
See all carriers Blue Dream
1g $25 $18.75 Sale
$18.75/g Updated Sep 28, 2026 Jetty Extracts Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $18.99
$18.99/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
1g $30.05 $19.53 Sale
$19.53/g Updated Sep 17, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Blue Dream
$28 $19.60 Sale
$19.60/g Updated Sep 28, 2026 ABX Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $28.05 $19.63 Sale
$19.63/g Updated Sep 17, 2026 Halara
See all carriers Blue Dream
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 Kushy Punch
See all carriers Blue Dream
1g $20
$20/g Updated Sep 16, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $20
$20/g Updated Sep 28, 2026 SunSmoke Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $40 $20 Sale
$20/g Updated Sep 28, 2026 AbsoluteXtracts Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $20.90
$20.90/g Updated Sep 28, 2026 Crystal Clear Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
$21
$21/g Updated Sep 28, 2026 Gramlin Sativa
510 Thread
See all carriers Blue Dream
1g $36 $21.60 Sale
$21.60/g Updated Sep 16, 2026 PlugPlay
See all carriers Blue Dream
1000mg $22
$22/g Updated Sep 17, 2026 BLOOM
See all carriers Blue Dream
$44.98 $22.49 Sale
$22.49/g Updated Sep 17, 2026 Dabwoods
See all carriers Blue Dream
1g $45 $22.50 Sale
$22.50/g Updated Sep 28, 2026 turn Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $23
$23/g Updated Sep 28, 2026 Geek THCx Hybrid
See all carriers Blue Dream
1g $34.98 $24.49 Sale
$24.49/g Updated Sep 17, 2026 Sauce
See all carriers Blue Dream
1g $35.05 $24.53 Sale
$24.53/g Updated Sep 17, 2026 Halara
See all carriers Blue Dream
1g $26
$26/g Updated Sep 28, 2026 Halara Sativa
See all carriers Blue Dream
$26
$26/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
1000mg $26
$26/g Updated Sep 17, 2026 BLOOM
See all carriers Blue Dream
1g $27
$27/g Updated Sep 17, 2026 Quiet Kings
See all carriers Blue Dream
$45 $27 Sale
$27/g Updated Sep 17, 2026 PlugPlay
See all carriers Blue Dream
1g $55 $27.50 Sale
$27.50/g Updated Sep 28, 2026 PlugPlay Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Himalaya Sativa
See all carriers Blue Dream
$28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Punch Sativa
510 Thread
See all carriers Blue Dream
1g $28
$28/g Updated Sep 17, 2026 Himalaya
See all carriers Blue Dream
1g $28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Himalaya Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $28
$28/g Updated Sep 17, 2026 Crystal Clear Blue Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $28
$28/g Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Blue Dream
$40.05 $28.03 Sale
$28.03/g Updated Sep 17, 2026 turn Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $29
$29/g Updated Sep 17, 2026 Kushy Punch
See all carriers Blue Dream
1g $29.99
$29.99/g Updated Sep 17, 2026 Geek THCx
See all carriers Blue Dream
$30
$30/g Updated Sep 28, 2026 Himalaya Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
1g $30
$30/g Updated Sep 28, 2026 Gramlin Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $30.05
$30.05/g Updated Sep 17, 2026 Dabwoods
See all carriers Blue Dream
$31
$31/g Updated Sep 28, 2026 Himalaya Sativa
510 Thread
See all carriers Blue Dream
1g $63 $31.50 Sale
$31.50/g Updated Sep 28, 2026 PAX Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $45 $31.50 Sale
$31.50/g Updated Sep 17, 2026 Dabwoods
See all carriers Blue Dream
1g $32
$32/g Updated Sep 16, 2026 Raw Garden
See all carriers Blue Dream
$34
$34/g Updated Sep 28, 2026 State Flower Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
$49 $34.30 Sale
$34.30/g Updated Sep 28, 2026 PAX (Peace & Haight) Sativa
Pax Era Pod
See all carriers Blue Dream
1g $35
$35/g Updated Sep 28, 2026 Fuzzies Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $35
$35/g Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Blue Dream
1g $35
$35/g Updated Sep 17, 2026 Himalaya
See all carriers Blue Dream
1g $50.05 $35.04 Sale
$35.04/g Updated Sep 17, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Blue Dream
1g $35.05
$35.05/g Updated Sep 17, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Blue Dream
1g $53 $37.10 Sale
$37.10/g Updated Sep 17, 2026 Claybourne
See all carriers Blue Dream
1g $38
$38/g Updated Sep 26, 2026 Dabwoods
See all carriers Blue Dream
1g $38.05
$38.05/g Updated Sep 17, 2026 Dabwoods
See all carriers Blue Dream
$40
$40/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
1g $55 $41.25 Sale
$41.25/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $60.05 $42.04 Sale
$42.04/g Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Blue Dream
1g $62 $43.40 Sale
$43.40/g Updated Sep 17, 2026 ROVE
See all carriers Blue Dream
$44
$44/g Updated Sep 28, 2026 ROVE Hybrid
See all carriers Blue Dream
$45
$45/g Updated Sep 28, 2026 PlugPlay Sativa
See all carriers Blue Dream
$45
$45/g Updated Sep 28, 2026 LAX Hybrid
All-In-One
See all carriers Blue Dream
1g $65.05 $45.54 Sale
$45.54/g Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Blue Dream
1g $46
$46/g Updated Sep 28, 2026 ROVE
See all carriers Blue Dream
$46
$46/g Updated Sep 28, 2026 turn Sativa
See all carriers Blue Dream
$50
$50/g Updated Sep 28, 2026 Micro Bar Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
1g $50
$50/g Updated Sep 28, 2026 ROVE Hybrid
Vape Kits
See all carriers Blue Dream
$51
$51/g Updated Sep 28, 2026 ROVE Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
$51
$51/g Updated Sep 28, 2026 Claybourne Sativa
510 Thread
See all carriers Blue Dream
1g $56
$56/g Updated Sep 26, 2026 ROVE
See all carriers Blue Dream
1g $69
$69/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Sativa
Concentrates See all carriers Blue Dream
1g $10
$10/g Updated Sep 28, 2026 Smoakland Sativa
Waxes
See all carriers Blue Dream
1g $14.98 $10.49 Sale
$10.49/g Updated Sep 17, 2026 Micro Greenz
Concentrates
See all carriers Blue Dream
$14.50
$14.50/g Updated Sep 28, 2026 NUG Sativa
Live Resin Badder
See all carriers Blue Dream
1g $16
$16/g Updated Sep 17, 2026 Shooters
Badder
See all carriers Blue Dream
$18
$18/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
Sauce
See all carriers Blue Dream
1g $18
$18/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Sativa
Live Resins Live_resin
See all carriers Blue Dream
$28
$28/g Updated Sep 28, 2026 CREAM OF THE CROP Sativa
Sugar
See all carriers Blue Dream
1g $30
$30/g Updated Sep 28, 2026 Emerald Bay Extracts Hybrid
Rick Simpson Oil (rso)
See all carriers Blue Dream
0.5g $50
$100/g Updated Sep 28, 2026 Tall Tree Society
Hash
Edibles See all carriers Blue Dream
100mg · 1pk $12
$0.12/mg Updated Sep 28, 2026 Uncle Arnie's Sativa
See all carriers Blue Dream
100mg · 1pk $12
$0.12/mg Updated Sep 28, 2026 Uncle Arnie's Sativa
See all carriers Blue Dream
100mg · 5pk $19 $12.92 Sale
$0.13/mg Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Blue Dream
100mg · 1pk $20 $14 Sale
$0.14/mg Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters Blueberry Sativa
See all carriers Blue Dream
10mg · 10pk $20.05 $14.04 Sale
$1.40/mg Updated Sep 17, 2026 Lost Farm
See all carriers Blue Dream
10mg · 10pk $20 $15 Sale
$1.50/mg Updated Sep 28, 2026 Lost Farm Sativa
Sweets
See all carriers Blue Dream
1000mg · 40pk $45.05 $22.53 Sale
$0.02/mg Updated Sep 17, 2026 FLASH -