Home / Contra Costa County / Blue Dream Blue Dream ranges $3–$115 across 27 dispensaries in Contra Costa County, cheapest $3 at Holistic Healing Collective, Inc., as of Sep 29, 2026.
Updated Sep 29, 2026
How much does Blue Dream cost in other regions?→ relaxed happy creative euphoric uplifted Blue Dream is a sativa-dominant hybrid (~60/40) that emerged from Santa Cruz in the mid-2000s, becoming one of California's flagship cultivars. Its cross of Blueberry indica with Haze sativa produces a balanced effect profile — relaxed body with cerebral elevation — that made it a dispensary mainstay nationwide. By the early 2010s Blue Dream was among the most-stocked strains on the West Coast and remains a recurring top-seller in California legal markets.
Dispensaries 27
in Contra Costa County
Products 414
in stock
Price range $3–$115
in Contra Costa County
All414 Flower83 Pre-Rolls105 Cartridges204 Concentrates10 Edibles12 Flower See all carriers Blue Dream
$7.47
$2.13/g Updated Sep 28, 2026 Time Machine Sativa
Mixed Light Smalls
See all carriers Blue Dream
1g $8
$8/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
$10
$2.82/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Blue Dream
$11.96
$3.42/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Sativa
Mixed Light
See all carriers Blue Dream
3.5g $15
$4.29/g Updated Sep 17, 2026 Quiet Kings Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$31.39 $15.69 Sale
$4.48/g Updated Sep 28, 2026 Originals Sativa
Indoor
See all carriers Blue Dream
3.5g $16
$4.57/g Updated Sep 17, 2026 Flavors Antioch Indica
See all carriers Blue Dream
3.5g $16
$4.57/g Updated Sep 16, 2026 Murphys Ridge Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $17
$4.86/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$18
$5.14/g Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone
See all carriers Blue Dream
3.5g $36 $18 Sale
$5.14/g Updated Sep 28, 2026 Daze Off Hybrid
Smalls
See all carriers Blue Dream
28g $21
$0.75/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
Ground Shake
See all carriers Blue Dream
$23.80
$6.80/g Updated Sep 29, 2026 Preferred Gardens
See all carriers Blue Dream
3.5g $24
$6.86/g Updated Sep 18, 2026 Rush Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $25
$7.14/g Updated Sep 17, 2026 Daze Off CA Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$25.90
$7.40/g Updated Sep 29, 2026 Oakfruitland
See all carriers Blue Dream
$26
$7.43/g Updated Sep 18, 2026 Autumn Brands Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $26
$7.43/g Updated Sep 17, 2026 Preferred Gardens Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$27.65
$3.95/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
40's Mylar
See all carriers Blue Dream
3.5g $40 $28 Sale
$8/g Updated Sep 18, 2026 West Coast Cure Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $47 $28.20 Sale
$8.06/g Updated Sep 18, 2026 Fog City Farms Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$29.90
$2.14/g Updated Sep 28, 2026 Time Machine Sativa
Mixed Light Smalls
See all carriers Blue Dream
3.5g $31
$8.86/g Updated Sep 16, 2026 Kaizen Extracts Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$31
$8.86/g Updated Sep 16, 2026 MOTA Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $31
$8.86/g Updated Sep 17, 2026 Angelenos Cult Indica
See all carriers Blue Dream
3.5g $31
$8.86/g Updated Sep 17, 2026 The Cure Company Indica
See all carriers Blue Dream
$33.60
$9.60/g Updated Sep 29, 2026 Claybourne
See all carriers Blue Dream
7g $34
$4.86/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Blue Dream
$35
$10/g Updated Sep 29, 2026 Nameless Genetics
See all carriers Blue Dream
7g $39 $35.10 Sale
$5.01/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Blue Dream
$39
$5.57/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
14g $40
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
7g $40
$5.71/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$40
$5.71/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
$41.85
$2.99/g Updated Sep 29, 2026 Pacific Stone Sativa
Mixed Light
See all carriers Blue Dream
$42
$8.40/g Updated Sep 28, 2026 Rosin Tech Labs Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
14g $60.05 $42.04 Sale
$3/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
14g $43
$3.07/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Ground Shake
See all carriers Blue Dream
7g $45
$6.43/g Updated Sep 18, 2026 KINGROLL Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Blue Dream
$50.40
$7.20/g Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland
See all carriers Blue Dream
14g $55
$3.93/g Updated Sep 18, 2026 Autumn Brands Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
3.5g $56
$16/g Updated Sep 18, 2026 BLEM Indica
See all carriers Blue Dream
$60
$8.57/g Updated Sep 28, 2026 See all carriers Blue Dream
$60
$4.29/g Updated Sep 28, 2026 Sativa
See all carriers Blue Dream
14g $70
$5/g Updated Sep 17, 2026 Daze Off CA Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
28g $78
$2.79/g Updated Sep 16, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
14g $115 $80.50 Sale
$5.75/g Updated Sep 18, 2026 Claybourne Co. Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
$115
$8.21/g Updated Sep 28, 2026 Claybourne Sativa
Pre-Pack Smalls
Pre-Rolls See all carriers Blue Dream
1g $3
$3/piece Updated Sep 28, 2026 Safari Sativa
See all carriers Blue Dream
$4
$4/piece Updated Sep 28, 2026 Sativa
See all carriers Blue Dream
6g $6 $4.20 Sale
$4.20/piece Updated Sep 17, 2026 Lime Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$5.38
$5.38/piece Updated Sep 28, 2026 Papa's Herb Sativa
Sungrown Single
See all carriers Blue Dream
$6
$6/piece Updated Sep 28, 2026 Sativa
See all carriers Blue Dream
$6
$6/piece Updated Sep 28, 2026 Allswell Sativa
Flower
See all carriers Blue Dream
5pc · 1g $8
$1.60/piece Updated Sep 17, 2026 Gramlin Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $8
$8/piece Updated Sep 17, 2026 Himalaya Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $16.50 $8.25 Sale
$8.25/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
1.75g $12 $8.40 Sale
$8.40/piece Updated Sep 17, 2026 Lime Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.2g $9
$9/piece Updated Sep 17, 2026 Black Mamba Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
2pc · 1g $9
$4.50/piece Updated Sep 28, 2026 CAT4
Preroll
See all carriers Blue Dream
2pc · 1g $9
$4.50/piece Updated Sep 17, 2026 ROVE Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
2pc · 1g $9
$4.50/piece Updated Sep 28, 2026 ROVE
See all carriers Blue Dream
1g $11 $9.90 Sale
$9.90/piece Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$10
$10/piece Updated Sep 28, 2026 PUFF Sativa
Flower
See all carriers Blue Dream
$11.21
$11.21/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
40's Single
See all carriers Blue Dream
1g $16.50 $11.55 Sale
$11.55/piece Updated Sep 28, 2026 Presidential RX Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
6pc $12
$2/piece Updated Sep 28, 2026 Sativa
Pre-Roll Pack
See all carriers Blue Dream
$12
$12/piece Updated Sep 28, 2026 Presidential
See all carriers Blue Dream
6pc · 1g $12
$2/piece Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $13
$13/piece Updated Sep 16, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $14
$14/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
2.5g $20 $14 Sale
$14/piece Updated Sep 17, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.5g $15
$15/piece Updated Sep 17, 2026 Caviar Gold Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $15
$15/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $16
$16/piece Updated Sep 18, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$16
$16/piece Updated Sep 28, 2026 West Coast Cure Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
2pc · 1g $16
$8/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Sativa
Flower
See all carriers Blue Dream
5pc · 3.5g $17
$3.40/piece Updated Sep 18, 2026 Gramlin Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 2.5g $19.20
$3.84/piece Updated Sep 28, 2026 CAT4
Preroll
See all carriers Blue Dream
2g $19.50
$19.50/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.5g $26 $19.50 Sale
$19.50/piece Updated Sep 18, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.5g $28.05 $19.63 Sale
$3.93/piece Updated Sep 17, 2026 PUFF Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 2.5g $20
$4/piece Updated Sep 28, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS
See all carriers Blue Dream
5pc · 5g $20
$4/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 3g $20
$4/piece Updated Sep 29, 2026 Lime Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.5g $21
$4.20/piece Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$21
$21/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.5g $33 $23.10 Sale
$4.62/piece Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5g $24
$24/piece Updated Sep 16, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.5g $24
$24/piece Updated Sep 18, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
2.5g $35.05 $24.53 Sale
$24.53/piece Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 5g $25
$5/piece Updated Sep 16, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.5g $25
$5/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 2.5g $29
$5.80/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
2pc $30
$15/piece Updated Sep 28, 2026 Infused Pre-Roll Single
See all carriers Blue Dream
5pc · 2.5g $30.80
$6.16/piece Updated Sep 29, 2026 Claybourne
Preroll
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.5g $31
$6.20/piece Updated Sep 16, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 3.5g $31
$6.20/piece Updated Sep 28, 2026 Gramlin Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.5g $32
$6.40/piece Updated Sep 17, 2026 Caviar Gold Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 2.5g $32
$6.40/piece Updated Sep 28, 2026 Caviar Gold
See all carriers Blue Dream
14pc · 1g $36
$2.57/piece Updated Sep 28, 2026 Safari Sativa
See all carriers Blue Dream
5g $42
$42/piece Updated Sep 18, 2026 Rosin Tech Labs Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
14pc · 1g $45
$3.21/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Sativa
See all carriers Blue Dream
7g $48
$48/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
14pc · 7g $51
$3.64/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Stone Sativa
Flower
See all carriers Blue Dream
28pc · 14g $70
$2.50/piece Updated Sep 28, 2026 Time Machine Sativa
See all carriers Blue Dream
28pc · 14g $89
$3.18/piece Updated Sep 28, 2026 Time Machine
Flower
Cartridges All(100 of 102 ) cheapest first · refine filters to narrow See all carriers Blue Dream
5g $13 $6.50 Sale
$1.30/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
1g $9
$9/g Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Blue Dream
$13.45 $9.01 Sale
$9.01/g Updated Sep 28, 2026 Gramlin Sativa
Thc
See all carriers Blue Dream
1g $10
$10/g Updated Sep 17, 2026 Smoakland
See all carriers Blue Dream
1g $10
$10/g Updated Sep 18, 2026 Eighth Brother
See all carriers Blue Dream
$10.46
$10.46/g Updated Sep 29, 2026 Side Hustle Sativa
Thc
See all carriers Blue Dream
$14.20 $10.65 Sale
$10.65/g Updated Sep 29, 2026 West Coast Cure Sativa
Thc
See all carriers Blue Dream
1g $11
$11/g Updated Sep 17, 2026 Cizi
See all carriers Blue Dream
1g $11.50
$11.50/g Updated Sep 18, 2026 Big Chief
See all carriers Blue Dream
$12
$12/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
$12
$24/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
1g $16 $12 Sale
$12/g Updated Sep 18, 2026 West Coast Treez Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $24.25 $12.12 Sale
$12.12/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
$12.71
$12.71/g Updated Sep 28, 2026 Punch Sativa
Thc
See all carriers Blue Dream
1g $13
$13/g Updated Sep 18, 2026 Jeff's Sessions
See all carriers Blue Dream
$14
$14/g Updated Sep 29, 2026 Gramlin Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
1g $16 $14.40 Sale
$14.40/g Updated Sep 18, 2026 Allswell
See all carriers Blue Dream
1g $14.50
$14.50/g Updated Sep 18, 2026 Sauce
See all carriers Blue Dream
$21.67 $14.51 Sale
$14.51/g Updated Sep 28, 2026 Gramlin Sativa
Thc Aio
See all carriers Blue Dream
1g $15
$15/g Updated Sep 18, 2026 Gramlin
See all carriers Blue Dream
1g $15
$15/g Updated Sep 18, 2026 Crystal Clear
See all carriers Blue Dream
1g $15
$15/g Updated Sep 17, 2026 Dabwoods
See all carriers Blue Dream
1g $16
$16/g Updated Sep 18, 2026 Halara
See all carriers Blue Dream
1g $16
$16/g Updated Sep 17, 2026 Tutti Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $16
$16/g Updated Sep 28, 2026 The Artist Tree Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $23 $16.10 Sale
$16.10/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 11 other stores Embarc Martinez· Sep 17, 2026 $16.84 Visit shop: Blue Dream at Embarc Martinez ↗ Embarc Martinez LLC· Sep 17, 2026 $16.84 Visit shop: Blue Dream at Embarc Martinez LLC ↗ Flavors Of Antioch, LLC· Sep 16, 2026 $18 Visit shop: Blue Dream at Flavors Of Antioch, LLC ↗ Flavors of Antioch· Sep 17, 2026 $18 Visit shop: Blue Dream at Flavors of Antioch ↗ Off the Charts· Sep 17, 2026 $21 Visit shop: Blue Dream at Off the Charts ↗ NUG· Sep 18, 2026 $21.60 Visit shop: Blue Dream at NUG ↗ Flame· Sep 17, 2026 $23 Visit shop: Blue Dream at Flame ↗ AUTHENTIC EL CERRITO LLC· Sep 18, 2026 $23 Visit shop: Blue Dream at AUTHENTIC EL CERRITO LLC ↗ Bakery Antioch I, LLC· Sep 17, 2026 $23 Visit shop: Blue Dream at Bakery Antioch I, LLC ↗ Authentic El Cerrito LLC· Sep 17, 2026 $23 Visit shop: Blue Dream at Authentic El Cerrito LLC ↗ One Plant Antioch· Sep 18, 2026 $24 Visit shop: Blue Dream at One Plant Antioch ↗ See all carriers Blue Dream
1g $27 $16.20 Sale
$16.20/g Updated Sep 18, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Blue Dream
1g $24 $16.80 Sale
$16.80/g Updated Sep 18, 2026 West Coast Cure
See all carriers Blue Dream
$17
$17/g Updated Sep 28, 2026 Big Chief
See all carriers Blue Dream
$17
$17/g Updated Sep 28, 2026 Crystal Clear
See all carriers Blue Dream
1g $34 $17 Sale
$17/g Updated Sep 28, 2026 turn Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $34 $17 Sale
$17/g Updated Sep 28, 2026 Papa's Herb Hybrid
See all carriers Blue Dream
1g $28 $19.60 Sale
$19.60/g Updated Sep 18, 2026 Gramlin
See all carriers Blue Dream
1g $28 $19.60 Sale
$19.60/g Updated Sep 18, 2026 dompen
See all carriers Blue Dream
$20
$20/g Updated Sep 28, 2026 Halara
See all carriers Blue Dream
1g $20
$20/g Updated Sep 18, 2026 Kushy Punch
See all carriers Blue Dream
$20
$20/g Updated Sep 28, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Blue Dream
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 Jeff's Sessions
See all carriers Blue Dream
1g $20
$20/g Updated Sep 18, 2026 Halara
See all carriers Blue Dream
1g $27 $20.25 Sale
$20.25/g Updated Sep 18, 2026 Papa's Herb
See all carriers Blue Dream
1g $21
$21/g Updated Sep 17, 2026 Cizi
See all carriers Blue Dream
$21.53
$21.53/g Updated Sep 28, 2026 The Plant Sativa
Live Resin
See all carriers Blue Dream
$21.70
$21.70/g Updated Sep 28, 2026 turn
See all carriers Blue Dream
1g $31 $21.70 Sale
$21.70/g Updated Sep 18, 2026 Himalaya
See all carriers Blue Dream
1g $22
$22/g Updated Sep 17, 2026 HIGH 90s
See all carriers Blue Dream
$22.40
$22.40/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter
All-In-One
See all carriers Blue Dream
1g $23
$23/g Updated Sep 17, 2026 Geek THCx
See all carriers Blue Dream
1g $23
$23/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
$23.07
$23.07/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter Sativa
Lqd Aio
See all carriers Blue Dream
1g $33 $23.10 Sale
$23.10/g Updated Sep 18, 2026 turn Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $39 $23.40 Sale
$23.40/g Updated Sep 28, 2026 PlugPlay Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $23.50
$23.50/g Updated Sep 18, 2026 PlugPlay
See all carriers Blue Dream
$23.80
$23.80/g Updated Sep 28, 2026 turn
See all carriers Blue Dream
$24.75
$24.75/g Updated Sep 28, 2026 Micro Bar
All-In-One
See all carriers Blue Dream
1g $25
$25/g Updated Sep 17, 2026 Himalaya
See all carriers Blue Dream
$25
$50/g Updated Sep 28, 2026 Himalaya Sativa
510 Thread
See all carriers Blue Dream
$25
$25/g Updated Sep 28, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Blue Dream
1g $26
$26/g Updated Sep 18, 2026 Papa's Herb
See all carriers Blue Dream
1g $26
$26/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
$26.60
$26.60/g Updated Sep 28, 2026 PlugPlay
See all carriers Blue Dream
1g $38 $26.60 Sale
$26.60/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $38.05 $26.64 Sale
$26.64/g Updated Sep 17, 2026 Dabwoods
See all carriers Blue Dream
1g $27
$27/g Updated Sep 17, 2026 Dabwoods
See all carriers Blue Dream
$27
$27/g Updated Sep 28, 2026 Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
$27
$27/g Updated Sep 28, 2026 Connected Sativa
510 Thread
See all carriers Blue Dream
1g $37 $27.75 Sale
$27.75/g Updated Sep 18, 2026 Raw Garden
See all carriers Blue Dream
1g $28
$28/g Updated Sep 18, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS Sativa
See all carriers Blue Dream
$28
$28/g Updated Sep 17, 2026 turn Sativa
See all carriers Blue Dream
$28
$28/g Updated Sep 17, 2026 The Plant
See all carriers Blue Dream
1g $28
$28/g Updated Sep 16, 2026 CAKE she hits different
See all carriers Blue Dream
$28
$28/g Updated Sep 28, 2026 turn
See all carriers Blue Dream
$28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Punch Sativa
510 Thread
See all carriers Blue Dream
1.25g $30
$24/g Updated Sep 18, 2026 Vior Extracts
See all carriers Blue Dream
1g $30
$30/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
See all carriers Blue Dream
1g $30
$30/g Updated Sep 17, 2026 Dabwoods
See all carriers Blue Dream
$30
$30/g Updated Sep 28, 2026 PlugPlay
See all carriers Blue Dream
1g $44 $30.80 Sale
$30.80/g Updated Sep 18, 2026 ROVE
See all carriers Blue Dream
$31
$31/g Updated Sep 28, 2026 Himalaya Sativa
510 Thread
See all carriers Blue Dream
1g $32
$32/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers Blue Dream
1g $33
$33/g Updated Sep 17, 2026 PURE VAPE
See all carriers Blue Dream
$33.60
$33.60/g Updated Sep 28, 2026 ROVE
See all carriers Blue Dream
$36
$36/g Updated Sep 28, 2026 ROVE
See all carriers Blue Dream
$36.40
$18.20/g Updated Sep 28, 2026 turn
See all carriers Blue Dream
1g $61 $36.60 Sale
$36.60/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Sativa
See all carriers Blue Dream
$37
$37/g Updated Sep 17, 2026 turn Sativa
See all carriers Blue Dream
$37
$37/g Updated Sep 28, 2026 turn
See all carriers Blue Dream
1g $38.05
$38.05/g Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Blue Dream
$38.50
$38.50/g Updated Sep 29, 2026 ROVE
See all carriers Blue Dream
1g $55.05 $38.54 Sale
$38.54/g Updated Sep 17, 2026 PAX
See all carriers Blue Dream
$49 $39.20 Sale
$39.20/g Updated Sep 18, 2026 turn Sativa
See all carriers Blue Dream
$40
$40/g Updated Sep 28, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Blue Dream
1g $40
$40/g Updated Sep 18, 2026 FARM2TANK
See all carriers Blue Dream
$41
$41/g Updated Sep 28, 2026 Himalaya Sativa
510 Thread
See all carriers Blue Dream
$43
$43/g Updated Sep 28, 2026 Jetty Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
1g $43.05
$43.05/g Updated Sep 17, 2026 Ursa Extracts
See all carriers Blue Dream
$44
$44/g Updated Sep 29, 2026 ROVE Hybrid
See all carriers Blue Dream
1g $48
$48/g Updated Sep 18, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Blue Dream
$48
$48/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Sativa
See all carriers Blue Dream
$50
$50/g Updated Sep 28, 2026 Micro Bar Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
$51
$51/g Updated Sep 18, 2026 PlugPlay