Home / Solano County / Blue Dream Blue Dream ranges $3–$125 across 27 dispensaries in Solano County, cheapest $3 at Sundial Collective Red Bluff - Out the door pricing, as of Sep 23, 2026.
Updated Sep 23, 2026
How much does Blue Dream cost in other regions?→ relaxed happy creative euphoric uplifted Blue Dream is a sativa-dominant hybrid (~60/40) that emerged from Santa Cruz in the mid-2000s, becoming one of California's flagship cultivars. Its cross of Blueberry indica with Haze sativa produces a balanced effect profile — relaxed body with cerebral elevation — that made it a dispensary mainstay nationwide. By the early 2010s Blue Dream was among the most-stocked strains on the West Coast and remains a recurring top-seller in California legal markets.
Dispensaries 27
in Solano County
Products 351
in stock
Price range $3–$133
in Solano County
All351 Flower79 Pre-Rolls109 Cartridges145 Concentrates8 Edibles10 Flower See all carriers Blue Dream
1g $5 $3 Sale
$3/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
$14 $8.40 Sale
$2.40/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Treez Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
$11.96
$3.42/g Updated Sep 22, 2026 Pacific Stone Sativa
Mixed Light
See all carriers Blue Dream
$19.43 $13.01 Sale
$3.72/g Updated Sep 22, 2026 Preferred Gardens Sativa
Mixed Light
See all carriers Blue Dream
$14.90
$4.26/g Updated Sep 23, 2026 DIME BAG Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
3.5g $18 $14.94 Sale
$4.27/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$15
$4.29/g Updated Sep 22, 2026 Pacific Reserve Sativa
Bag
See all carriers Blue Dream
$15
$4.29/g Updated Sep 22, 2026 West Coast Treez
See all carriers Blue Dream
$31.39 $15.69 Sale
$4.48/g Updated Sep 22, 2026 Originals Sativa
Indoor
See all carriers Blue Dream
3.5g $16
$4.57/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $18
$5.14/g Updated Sep 16, 2026 Soma Rosa Farms Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$18
$5.14/g Updated Sep 23, 2026 Soma Rosa Farms
See all carriers Blue Dream
3.5g $19
$5.43/g Updated Sep 17, 2026 Red Eye Indica
See all carriers Blue Dream
3.5g $19.44
$5.55/g Updated Sep 23, 2026 Sticky Sativa
Flowers
See all carriers Blue Dream
7g $23 $20.01 Sale
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
3.5g $24
$6.86/g Updated Sep 22, 2026 Preferred Gardens Sativa
See all carriers Blue Dream
3.5g $35.05 $24.53 Sale
$7.01/g Updated Sep 17, 2026 Oakfruitland (OFL) Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $25
$7.14/g Updated Sep 17, 2026 ALMORA Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$27.65
$3.95/g Updated Sep 22, 2026 Stiiizy Sativa
40's Mylar
See all carriers Blue Dream
3.5g $40 $28 Sale
$8/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$29.90
$2.14/g Updated Sep 22, 2026 Time Machine Sativa
Mixed Light Smalls
See all carriers Blue Dream
3.5g $29.90
$8.54/g Updated Sep 23, 2026 Daze Off Sativa
Flowers
See all carriers Blue Dream
7g $45 $31.50 Sale
$4.50/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Blue Dream
3.5g $45.02 $31.51 Sale
$9/g Updated Sep 18, 2026 UpNorth Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
7g $34
$4.86/g Updated Sep 17, 2026 Red Eye Indica
See all carriers Blue Dream
7g $40 $34.80 Sale
$4.97/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
7g $35
$5/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Blue Dream
7g $35.05
$5.01/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$37.25
$5.32/g Updated Sep 22, 2026 KINGROLL
Infused
See all carriers Blue Dream
14g $40
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
$40
$11.43/g Updated Sep 22, 2026 West Coast Cure Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
7g $45 $40.50 Sale
$5.79/g Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Blue Dream
$41
$11.71/g Updated Sep 22, 2026 Oakfruitland
See all carriers Blue Dream
$41.85
$2.99/g Updated Sep 22, 2026 Pacific Stone Sativa
Mixed Light
See all carriers Blue Dream
14g $60.05 $42.04 Sale
$3/g Updated Sep 18, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $42.30
$12.09/g Updated Sep 17, 2026 Originals Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $42.30
$12.09/g Updated Sep 23, 2026 Originals Sativa
Flowers
See all carriers Blue Dream
$45
$6.43/g Updated Sep 23, 2026 KINGROLL Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
$45
$6.43/g Updated Sep 22, 2026 KINGROLL Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
3.5g $46
$13.14/g Updated Sep 16, 2026 Bosky Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$47
$3.36/g Updated Sep 22, 2026 Allswell Sativa
Pre-Pack Smalls
See all carriers Blue Dream
14g $47
$3.36/g Updated Sep 17, 2026 Allswell Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
14g $55 $49.50 Sale
$3.54/g Updated Sep 17, 2026 Cabo Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Blue Dream
$50
$3.57/g Updated Sep 22, 2026 Pacific Reserve Sativa
Bag
See all carriers Blue Dream
$56
$16/g Updated Sep 22, 2026 UpNorth
See all carriers Blue Dream
28g $103 $61.80 Sale
$2.21/g Updated Sep 17, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
$66
$4.71/g Updated Sep 23, 2026 DIME BAG Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
$69
$2.46/g Updated Sep 23, 2026 ERB Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
$72
$5.14/g Updated Sep 22, 2026 Pacific Stone Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
$77.74
$2.78/g Updated Sep 22, 2026 Pacific Stone Sativa
Mixed Light
See all carriers Blue Dream
$103
$3.68/g Updated Sep 22, 2026 Time Machine Sativa
Pre-Pack
See all carriers Blue Dream
28g $104
$3.71/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$125
$4.46/g Updated Sep 23, 2026 DIME BAG Sativa
Pre-Pack
Pre-Rolls See all carriers Blue Dream
$5
$5/piece Updated Sep 23, 2026 Pacific Reserve Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $7
$7/piece Updated Sep 22, 2026 PUFF Sativa
See all carriers Blue Dream
0.5g $8
$8/piece Updated Sep 18, 2026 Smoakland Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$8.25
$8.25/piece Updated Sep 23, 2026 Rosin Tech Labs Sativa
Infused Prerolls
See all carriers Blue Dream
$9
$9/piece Updated Sep 22, 2026 PUFF
Preroll
See all carriers Blue Dream
$9
$9/piece Updated Sep 23, 2026 West Coast Cure Sativa
Infused Prerolls
See all carriers Blue Dream
1g $11 $9.90 Sale
$9.90/piece Updated Sep 17, 2026 Himalaya Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$10
$10/piece Updated Sep 22, 2026 DIME BAG
Preroll
See all carriers Blue Dream
1.2g $10.35
$10.35/piece Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.2g $10.35
$10.35/piece Updated Sep 23, 2026 West Coast Cure Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $10.90
$10.90/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.2g $10.99
$10.99/piece Updated Sep 23, 2026 Gelato Canna Co. Hybrid
See all carriers Blue Dream
$11
$11/piece Updated Sep 22, 2026 Himalaya Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $11.05
$11.05/piece Updated Sep 17, 2026 PUFF Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$11.21
$11.21/piece Updated Sep 22, 2026 Stiiizy Sativa
40's Single
See all carriers Blue Dream
1g $12
$12/piece Updated Sep 22, 2026 PUFF Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
$12
$12/piece Updated Sep 22, 2026 Habitat Sativa
Flower
See all carriers Blue Dream
1g $15 $12 Sale
$12/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $15 $12 Sale
$12/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.3g $21 $12.60 Sale
$12.60/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $17 $12.92 Sale
$12.92/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $14
$14/piece Updated Sep 17, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $14.99
$14.99/piece Updated Sep 23, 2026 Jeeter Sativa
See all carriers Blue Dream
$15
$15/piece Updated Sep 22, 2026 Stiiizy Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $15
$15/piece Updated Sep 17, 2026 Bigfoot Blue Dream Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.75g $17 $15.30 Sale
$15.30/piece Updated Sep 17, 2026 Lime Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.5g $27 $16.20 Sale
$3.24/piece Updated Sep 17, 2026 PUFF Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 6g $28 $16.80 Sale
$3.36/piece Updated Sep 17, 2026 Lime Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$17
$17/piece Updated Sep 22, 2026 Lime Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
1.5g $17.60
$17.60/piece Updated Sep 17, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 5g $33.05 $19.83 Sale
$3.97/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$20
$20/piece Updated Sep 22, 2026 Presidential RX
Preroll
See all carriers Blue Dream
2.5g $21
$21/piece Updated Sep 17, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
2g $28 $21 Sale
$21/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.5g $22
$22/piece Updated Sep 16, 2026 Caviar Gold Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 5g $32 $22.40 Sale
$4.48/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
10pc · 0.35g $23
$2.30/piece Updated Sep 22, 2026 Pacific Reserve Sativa
See all carriers Blue Dream
2pc · 1g $23
$11.50/piece Updated Sep 23, 2026 Claybourne Co. Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc $24.60
$4.92/piece Updated Sep 22, 2026 Gramlin
Preroll
See all carriers Blue Dream
$25
$25/piece Updated Sep 22, 2026 KINGROLL
Preroll
See all carriers Blue Dream
5pc $26.10
$5.22/piece Updated Sep 22, 2026 Stiiizy
Preroll
See all carriers Blue Dream
5pc $26.10
$5.22/piece Updated Sep 22, 2026 Stiiizy
Preroll
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.6g $27
$5.40/piece Updated Sep 17, 2026 Lime Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
2.5g $46 $27.60 Sale
$27.60/piece Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream &
5pc · 3g $28
$5.60/piece Updated Sep 22, 2026 Lime Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 65g $28
$5.60/piece Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.5g $40 $28 Sale
$5.60/piece Updated Sep 22, 2026 Punch Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
2g $29
$29/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 2.5g $29
$5.80/piece Updated Sep 23, 2026 Stiiizy Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
2g $33 $29.70 Sale
$29.70/piece Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.5g $33 $29.70 Sale
$5.94/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$30
$30/piece Updated Sep 23, 2026 Fuzzies Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.5g $31.49
$6.30/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
2g $35 $31.50 Sale
$31.50/piece Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
4pc · 0.75g $34
$8.50/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5g $37
$37/piece Updated Sep 17, 2026 Rosin Tech Labs Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 3.25g $37
$7.40/piece Updated Sep 23, 2026 West Coast Cure Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc $38
$7.60/piece Updated Sep 22, 2026 Kwik Ease
Preroll Infused
See all carriers Blue Dream
10pc · 0.7g $38
$3.80/piece Updated Sep 23, 2026 Pacific Reserve Sativa
See all carriers Blue Dream
5pc · 2.5g $40
$8/piece Updated Sep 23, 2026 KINGROLL Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
14pc · 7g $45
$3.21/piece Updated Sep 23, 2026 Pacific Stone Sativa
Flower
See all carriers Blue Dream
20pc · 7g $45
$2.25/piece Updated Sep 23, 2026 Pacific Stone Sativa
Flower
See all carriers Blue Dream
14pc · 7g $54
$3.86/piece Updated Sep 22, 2026 ALMORA Sativa
Flower
See all carriers Blue Dream
14pc · 7g $56
$4/piece Updated Sep 22, 2026 Pacific Stone
Preroll
Cartridges See all carriers Blue Dream
$12.06
$12.06/g Updated Sep 23, 2026 Gramlin Sativa
Thc
See all carriers Blue Dream
5g $13
$2.60/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
1g $14
$14/g Updated Sep 17, 2026 Side Hustle Sativa
See all carriers Blue Dream
$14
$28/g Updated Sep 23, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $20 $14 Sale
$14/g Updated Sep 17, 2026 Gramlin
See all carriers Blue Dream
1g $24 $14.40 Sale
$14.40/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
See all carriers Blue Dream
$14.90
$14.90/g Updated Sep 23, 2026 Gramlin
510 Thread
See all carriers Blue Dream
1g $30 $15 Sale
$15/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
$15.40
$15.40/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
0.5g $15.40
$30.80/g Updated Sep 23, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
$15.63
$15.63/g Updated Sep 23, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
$16
$32/g Updated Sep 22, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
1g $16
$16/g Updated Sep 17, 2026 Allswell
See all carriers Blue Dream
$17
$17/g Updated Sep 23, 2026 EUREKA Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $17
$17/g Updated Sep 17, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS Sativa
See all carriers Blue Dream
$18.62
$18.62/g Updated Sep 22, 2026 Papa's Herb
See all carriers Blue Dream
1g $18.90
$18.90/g Updated Sep 23, 2026 Cities Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $27 $18.90 Sale
$18.90/g Updated Sep 17, 2026 Gramlin
See all carriers Blue Dream
1g $27.05 $18.94 Sale
$18.94/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
$19.43
$19.43/g Updated Sep 23, 2026 Gramlin Sativa
Thc Aio
See all carriers Blue Dream
1g $30.05 $19.53 Sale
$19.53/g Updated Sep 18, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Blue Dream
1g $28.05 $19.63 Sale
$19.63/g Updated Sep 17, 2026 Halara
See all carriers Blue Dream
1g $19.95
$19.95/g Updated Sep 23, 2026 High 90's Sativa
See all carriers Blue Dream
$20
$20/g Updated Sep 22, 2026 Gramlin Sativa
510 Thread
See all carriers Blue Dream
1g $20
$20/g Updated Sep 18, 2026 Smoakland
See all carriers Blue Dream
1g $27 $20.25 Sale
$20.25/g Updated Sep 17, 2026 Halfpipe Cannabis
See all carriers Blue Dream
$20.92
$20.92/g Updated Sep 22, 2026 The Plant Sativa
Live Resin
See all carriers Blue Dream
1000mg $21
$21/g Updated Sep 17, 2026 BLOOM
See all carriers Blue Dream
1g $21
$21/g Updated Sep 17, 2026 BLOOM
See all carriers Blue Dream
$21.95
$21.95/g Updated Sep 17, 2026 turn Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $37 $22.20 Sale
$22.20/g Updated Sep 17, 2026 Himalaya
See all carriers Blue Dream
$22.33
$22.33/g Updated Sep 23, 2026 Papa's Herb Hybrid
All-In-One
See all carriers Blue Dream
1g $45 $22.50 Sale
$22.50/g Updated Sep 17, 2026 Ursa Extracts
See all carriers Blue Dream
1g $46 $23 Sale
$23/g Updated Sep 17, 2026 PlugPlay
See all carriers Blue Dream
$23.80
$19.04/g Updated Sep 23, 2026 Vior Hybrid
All-In-One
See all carriers Blue Dream
$24
$24/g Updated Sep 23, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $24.45
$24.45/g Updated Sep 17, 2026 Halara
See all carriers Blue Dream
1g $35.05 $24.53 Sale
$24.53/g Updated Sep 18, 2026 Halara
See all carriers Blue Dream
1g $41 $24.60 Sale
$24.60/g Updated Sep 17, 2026 Dabwoods
See all carriers Blue Dream
1.25g $24.75
$19.80/g Updated Sep 17, 2026 Vior Extracts
See all carriers Blue Dream
1.25g $24.75
$19.80/g Updated Sep 23, 2026 Vior Hybrid
See all carriers Blue Dream
1g $24.75
$24.75/g Updated Sep 23, 2026 Gramlin Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $25
$25/g Updated Sep 18, 2026 Eighth Brother
See all carriers Blue Dream
1g $25
$25/g Updated Sep 16, 2026 Cizi
See all carriers Blue Dream
$25
$25/g Updated Sep 22, 2026 Cizi
See all carriers Blue Dream
$36 $25.20 Sale
$25.20/g Updated Sep 17, 2026 turn Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $40 $26 Sale
$26/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers Blue Dream
1g $26.90
$26.90/g Updated Sep 17, 2026 CAKE she hits different
See all carriers Blue Dream
1g $27
$27/g Updated Sep 22, 2026 SunSmoke Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $28
$28/g Updated Sep 17, 2026 Side Hustle Sativa
See all carriers Blue Dream
$28
$28/g Updated Sep 17, 2026 The Plant
See all carriers Blue Dream
1g $32 $28.80 Sale
$28.80/g Updated Sep 17, 2026 Himalaya
See all carriers Blue Dream
1g $32 $28.80 Sale
$28.80/g Updated Sep 17, 2026 HIGH 90s
See all carriers Blue Dream
1g $29
$29/g Updated Sep 17, 2026 Kushy Punch
See all carriers Blue Dream
1g $29.50
$29.50/g Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Blue Dream
1g $29.50
$29.50/g Updated Sep 23, 2026 Jetty Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $29.90
$29.90/g Updated Sep 23, 2026 Jetty Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $30
$30/g Updated Sep 18, 2026 Whoa
See all carriers Blue Dream
1g $30
$30/g Updated Sep 18, 2026 LAZY BUD
See all carriers Blue Dream
1g $30.05
$30.05/g Updated Sep 18, 2026 Dabwoods
See all carriers Blue Dream
1g $30.95
$30.95/g Updated Sep 17, 2026 ABX / absoluteXtracts
See all carriers Blue Dream
$31
$31/g Updated Sep 22, 2026 Gramlin
See all carriers Blue Dream
$32
$32/g Updated Sep 22, 2026 High 90's Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
$32
$32/g Updated Sep 22, 2026 Himalaya Sativa
510 Thread
See all carriers Blue Dream
1g $35
$35/g Updated Sep 18, 2026 Kingpen
See all carriers Blue Dream
$35
$35/g Updated Sep 22, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
1g $50.05 $35.04 Sale
$35.04/g Updated Sep 17, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Blue Dream
$36
$36/g Updated Sep 22, 2026 turn Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $38.05
$38.05/g Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Blue Dream
1g $55.05 $38.54 Sale
$38.54/g Updated Sep 18, 2026 PAX
See all carriers Blue Dream
1g $39
$39/g Updated Sep 17, 2026 LAX PACKS
See all carriers Blue Dream
$40
$40/g Updated Sep 22, 2026 Jeeter Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
$40
$40/g Updated Sep 22, 2026 turn Sativa
See all carriers Blue Dream
$41
$32.80/g Updated Sep 22, 2026 Vior Hybrid
All-In-One
See all carriers Blue Dream
1g $71 $42.60 Sale
$42.60/g Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Blue Dream
$43
$43/g Updated Sep 22, 2026 Jetty Sativa
All-In-One
See all carriers Blue Dream
$45
$45/g Updated Sep 22, 2026 LAX Hybrid
All-In-One
See all carriers Blue Dream
1g $48.83
$48.83/g Updated Sep 23, 2026 Heavy Hitters Sativa
See all carriers Blue Dream
$64
$64/g Updated Sep 22, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Blue Dream
1g $64
$64/g Updated Sep 16, 2026 Heavy Hitters
Concentrates See all carriers Blue Dream
$14.50
$14.50/g Updated Sep 22, 2026 NUG Sativa
Live Resin Badder
See all carriers Blue Dream
1g $20
$20/g Updated Sep 18, 2026 Smoakland
Crumble
See all carriers Blue Dream
$28
$28/g Updated Sep 22, 2026 ABX AbsoluteXtracts
Concentrate
See all carriers Blue Dream
1g $28
$28/g Updated Sep 16, 2026 ABX / absoluteXtracts
Badder
See all carriers Blue Dream
$29.80
$29.80/g Updated Sep 22, 2026 Emerald Bay Extracts
Concentrate
See all carriers Blue Dream
$32
$32/g Updated Sep 22, 2026 Emerald Bay Extracts
Concentrate
Edibles See all carriers Blue Dream
100mg · 5pk $18 $12.96 Sale
$0.13/mg Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Blue Dream
10mg · 10pk $20.05 $14.04 Sale
$1.40/mg Updated Sep 17, 2026 Lost Farm