Home / Sacramento County / Blue Dream Blue Dream ranges $2.10–$107.64 across 22 dispensaries in Sacramento County, cheapest $2.10 at Connected Sacramento, as of Sep 29, 2026.
Updated Sep 29, 2026
How much does Blue Dream cost in other regions?→ relaxed happy creative euphoric uplifted Blue Dream is a sativa-dominant hybrid (~60/40) that emerged from Santa Cruz in the mid-2000s, becoming one of California's flagship cultivars. Its cross of Blueberry indica with Haze sativa produces a balanced effect profile — relaxed body with cerebral elevation — that made it a dispensary mainstay nationwide. By the early 2010s Blue Dream was among the most-stocked strains on the West Coast and remains a recurring top-seller in California legal markets.
Dispensaries 22
in Sacramento County
Products 347
in stock
Price range $2–$110
in Sacramento County
All347 Flower64 Pre-Rolls91 Cartridges168 Concentrates12 Edibles12 Flower See all carriers Blue Dream
$7.69
$7.69/g Updated Sep 30, 2026 Certified Skunk Hybrid
See all carriers Blue Dream
3.5g $10 $8 Sale
$2.29/g Updated Sep 17, 2026 Allswell Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
3.5g $10
$2.86/g Updated Sep 29, 2026 Real Ones Hybrid
See all carriers Blue Dream
3.5g $25 $12.50 Sale
$3.57/g Updated Sep 28, 2026 Yada Yada Sativa
Smalls
See all carriers Blue Dream
3.5g $20 $14 Sale
$4/g Updated Sep 29, 2026 Glass House Farms Sativa
See all carriers Blue Dream
3.5g $21 $14.70 Sale
$4.20/g Updated Sep 17, 2026 DIME BAG Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
14g $15
$1.07/g Updated Sep 18, 2026 Deez Nugz Indica
Ground Shake
See all carriers Blue Dream
$15.38
$4.39/g Updated Sep 30, 2026 DIME BAG
See all carriers Blue Dream
3.5g $15.38
$4.39/g Updated Sep 17, 2026 Mr. Zips Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $16
$4.57/g Updated Sep 17, 2026 Pacific Stone Indica
See all carriers Blue Dream
3.5g $16
$4.57/g Updated Sep 18, 2026 Murphys Ridge Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $16
$4.57/g Updated Sep 18, 2026 Toasty Indica
See all carriers Blue Dream
3.5g $19.22
$5.49/g Updated Sep 16, 2026 Kolas Indica
See all carriers Blue Dream
$19.22
$5.49/g Updated Sep 30, 2026 Kolas Sativa
See all carriers Blue Dream
3.5g $20
$5.71/g Updated Sep 28, 2026 Sticky Hybrid
See all carriers Blue Dream
5g $20.05
$4.01/g Updated Sep 18, 2026 Yada Yada Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
3.5g $20.05
$5.73/g Updated Sep 18, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
1g $23
$23/g Updated Sep 28, 2026 STONY'S RESERVE
Indoor Flowers
See all carriers Blue Dream
7g $42 $25.20 Sale
$3.60/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
Infused Flower
See all carriers Blue Dream
3.5g $26
$7.43/g Updated Sep 18, 2026 Galaxy Indica
See all carriers Blue Dream
3.5g $27.50
$7.86/g Updated Sep 29, 2026 Pacific Stone Sativa
Shake
See all carriers Blue Dream
3.5g $31
$8.86/g Updated Sep 18, 2026 Kaizen Extracts Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
$31
$8.86/g Updated Sep 18, 2026 MOTA Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $31
$8.86/g Updated Sep 18, 2026 Habitat Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $45 $31.50 Sale
$9/g Updated Sep 29, 2026 Seven Leaves Hybrid
See all carriers Blue Dream
14g $34
$2.43/g Updated Sep 28, 2026 Tiny Fires Sativa
Smalls
See all carriers Blue Dream
7g $38 $34.20 Sale
$4.89/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Blue Dream
14g $50 $35 Sale
$2.50/g Updated Sep 17, 2026 DIME BAG Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
10g $35.05
$3.51/g Updated Sep 18, 2026 Yada Yada Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
7g $35.05
$5.01/g Updated Sep 18, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
7g $42.05 $35.74 Sale
$5.11/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
14g $36
$2.57/g Updated Sep 18, 2026 Time Machine Indica
See all carriers Blue Dream
3.5g $52 $36.40 Sale
$10.40/g Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
14g $36.90
$2.64/g Updated Sep 17, 2026 Smoakland Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
7g $38
$5.43/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
Infused Flower
See all carriers Blue Dream
14g $40
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 Cabo Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Blue Dream
7g $40
$5.71/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Blue Dream
3.5g $71.54 $42.92 Sale
$12.26/g Updated Sep 17, 2026 BLEM Indica
See all carriers Blue Dream
3.5g $45
$12.86/g Updated Sep 29, 2026 Daze Off Hybrid
Smalls
See all carriers Blue Dream
14g $45.05
$3.22/g Updated Sep 18, 2026 West Coast Treez Indica
Smalls
See all carriers Blue Dream
3.5g $52
$14.86/g Updated Sep 28, 2026 Claybourne Sativa
See all carriers Blue Dream
14g $60
$4.29/g Updated Sep 18, 2026 Midzotics Indica
See all carriers Blue Dream
7g $60
$8.57/g Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Sativa
See all carriers Blue Dream
14g $60
$4.29/g Updated Sep 29, 2026 First of the Month Hybrid
Smalls
See all carriers Blue Dream
$61.51
$4.39/g Updated Sep 30, 2026 DIME BAG
See all carriers Blue Dream
14g $70
$5/g Updated Sep 29, 2026 Another World Hybrid
See all carriers Blue Dream
14g $70
$5/g Updated Sep 28, 2026 Soma Rosa Farms Hybrid
See all carriers Blue Dream
28g $78
$2.79/g Updated Sep 18, 2026 Time Machine Indica
See all carriers Blue Dream
14g $91.05
$6.50/g Updated Sep 17, 2026 Preferred Gardens Indica
See all carriers Blue Dream
28g $107.64
$3.84/g Updated Sep 17, 2026 Dime Bag Flower Indica
Pre-Rolls See all carriers Blue Dream
1g $3 $2.10 Sale
$2.10/piece Updated Sep 29, 2026 Allswell Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $5
$5/piece Updated Sep 28, 2026 Shake That
See all carriers Blue Dream
2pc · 0.75g $7
$3.50/piece Updated Sep 18, 2026 Cizi Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $10 $7 Sale
$7/piece Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $10 $7 Sale
$7/piece Updated Sep 17, 2026 Fuzzies Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $11 $7.70 Sale
$7.70/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $11 $7.70 Sale
$7.70/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $8
$8/piece Updated Sep 18, 2026 Gramlin Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.2g $9
$9/piece Updated Sep 18, 2026 Black Mamba Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $15 $9 Sale
$9/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $9.23
$9.23/piece Updated Sep 16, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $10
$10/piece Updated Sep 29, 2026 Eighth Brother Sativa
See all carriers Blue Dream
1.2g $10
$10/piece Updated Sep 18, 2026 West Coast Cure Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $10
$10/piece Updated Sep 29, 2026 Gramlin
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $10
$10/piece Updated Sep 29, 2026 Presidential RX Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $11
$11/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $11.05
$11.05/piece Updated Sep 18, 2026 PUFF Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.75g $17.50 $12.25 Sale
$12.25/piece Updated Sep 28, 2026 Lime Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $13
$13/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $14
$14/piece Updated Sep 17, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.75g $14
$14/piece Updated Sep 18, 2026 Lime Brand Triple Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $15
$15/piece Updated Sep 29, 2026 Rosin Tech Labs Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
1g $15
$15/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.3g $15
$15/piece Updated Sep 18, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
4pc · 0.5g $15
$3.75/piece Updated Sep 18, 2026 Cizi Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$16.50
$16.50/piece Updated Sep 29, 2026 Quiet Kings Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
1.5g $18
$18/piece Updated Sep 18, 2026 Caviar Gold Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
2g $36 $18 Sale
$18/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
0.6g $31 $18.60 Sale
$18.60/piece Updated Sep 29, 2026 Gelato Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.5g $25 $20 Sale
$20/piece Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.5g $20.99
$20.99/piece Updated Sep 16, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.7g $21
$4.20/piece Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Sativa
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.5g $31 $21.70 Sale
$4.34/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 5g $32.52 $22.76 Sale
$4.55/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
2g $24
$24/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5g $24
$24/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
2.5g $35.05 $24.53 Sale
$24.53/piece Updated Sep 18, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
0.5g $24.60
$24.60/piece Updated Sep 16, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 5g $25
$5/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 3.5g $25
$5/piece Updated Sep 18, 2026 Gramlin Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 2.5g $25.95
$5.19/piece Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Sativa
Live Resin Live_resin
See all carriers Blue Dream
0.5g $27.50
$27.50/piece Updated Sep 28, 2026 Time Machine Sativa
See all carriers Blue Dream
2g $44 $30.80 Sale
$30.80/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.7g $31
$6.20/piece Updated Sep 28, 2026 Gramlin Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.5g $31
$6.20/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
7pc · 3.5g $31
$4.43/piece Updated Sep 18, 2026 Pacific Stone Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.5g $32
$6.40/piece Updated Sep 18, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
7pc · 0.5g $32.29
$4.61/piece Updated Sep 16, 2026 Pacific Stone Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
1.75g $35
$35/piece Updated Sep 29, 2026 Pacific Stone Sativa
Blunt Packs Infused
See all carriers Blue Dream
5pc · 0.65g $37
$7.40/piece Updated Sep 28, 2026 West Coast Cure Sativa
Infused
See all carriers Blue Dream
4pc · 0.75g $40
$10/piece Updated Sep 16, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Blue Dream
$55
$55/piece Updated Sep 29, 2026 Flores Cigars Sativa
Cannagars
Cartridges See all carriers Blue Dream
1g $10
$10/g Updated Sep 29, 2026 Eighth Brother Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $10
$10/g Updated Sep 29, 2026 Cizi
See all carriers Blue Dream
1g $10
$10/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother
See all carriers Blue Dream
1g $15 $10.50 Sale
$10.50/g Updated Sep 29, 2026 Allswell Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $12
$12/g Updated Sep 18, 2026 Flavors Brand Collab
See all carriers Blue Dream
5g $13
$2.60/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
5g $13
$2.60/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
1g $30 $15 Sale
$15/g Updated Sep 28, 2026 Timeless Hybrid
See all carriers Blue Dream
1g $15.38
$15.38/g Updated Sep 17, 2026 Fuzzies
See all carriers Blue Dream
1g $15.38
$15.38/g Updated Sep 17, 2026 Tutti Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $22.50 $15.75 Sale
$15.75/g Updated Sep 28, 2026 Gelato Hybrid
See all carriers Blue Dream
1g $16
$16/g Updated Sep 18, 2026 Gramlin
See all carriers Blue Dream
1g $16
$16/g Updated Sep 17, 2026 Allswell
See all carriers Blue Dream
1g $16
$16/g Updated Sep 28, 2026 Allswell Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $16
$16/g Updated Sep 28, 2026 Dabwoods Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $32 $16 Sale
$16/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $27.50 $16.50 Sale
$16.50/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
disposable $17
$34/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $25 $17.50 Sale
$17.50/g Updated Sep 29, 2026 Ol' Skool Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $18
$18/g Updated Sep 18, 2026 Calibis
See all carriers Blue Dream
1g $18
$18/g Updated Sep 18, 2026 Side Hustle Indica
See all carriers Blue Dream
1g $18
$18/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
1g $18
$18/g Updated Sep 18, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $30 $18 Sale
$18/g Updated Sep 29, 2026 Papa's Herb Hybrid
See all carriers Blue Dream
1g $30 $18 Sale
$18/g Updated Sep 28, 2026 turn Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $32 $19.20 Sale
$19.20/g Updated Sep 18, 2026 FARM2TANK
See all carriers Blue Dream
1g $19.51
$19.51/g Updated Sep 17, 2026 MAINSTAGE
See all carriers Blue Dream
1g $28 $19.60 Sale
$19.60/g Updated Sep 17, 2026 Gramlin
See all carriers Blue Dream
1g $28.05 $19.63 Sale
$19.63/g Updated Sep 18, 2026 Halara
See all carriers Blue Dream
1g $20
$20/g Updated Sep 18, 2026 dompen
See all carriers Blue Dream
1g $20
$20/g Updated Sep 18, 2026 Himalaya
See all carriers Blue Dream
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
See all carriers Blue Dream
1g $25 $20 Sale
$20/g Updated Sep 17, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Blue Dream
1g $40 $20 Sale
$20/g Updated Sep 28, 2026 Jetty Extracts Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $20.05
$20.05/g Updated Sep 18, 2026 Dabwoods
See all carriers Blue Dream
1g $20.76
$20.76/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
1g $21
$21/g Updated Sep 18, 2026 Cizi
See all carriers Blue Dream
1g $21
$21/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
1g $21
$21/g Updated Sep 18, 2026 Sauce
See all carriers Blue Dream
1g $21
$21/g Updated Sep 28, 2026 Gramlin Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $30 $21 Sale
$21/g Updated Sep 29, 2026 CAKE she hits different Hybrid
See all carriers Blue Dream
1g $30.05 $21.04 Sale
$21.04/g Updated Sep 18, 2026 turn Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $30.05 $21.04 Sale
$21.04/g Updated Sep 18, 2026 Dabwoods
See all carriers Blue Dream
1g $31 $21.70 Sale
$21.70/g Updated Sep 17, 2026 Himalaya
See all carriers Blue Dream
1g $22
$22/g Updated Sep 18, 2026 West Coast Cure
See all carriers Blue Dream
1g $22.26
$22.26/g Updated Sep 17, 2026 Gelato Classics
See all carriers Blue Dream
1g $22.30
$22.30/g Updated Sep 17, 2026 Tiny Fires
See all carriers Blue Dream
1g $22.30
$22.30/g Updated Sep 16, 2026 Tiny Fires Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $32 $22.40 Sale
$22.40/g Updated Sep 28, 2026 Himalaya Sativa
See all carriers Blue Dream
1000mg $22.50
$22.50/g Updated Sep 17, 2026 BLOOM
See all carriers Blue Dream
1g $23
$23/g Updated Sep 18, 2026 Geek THCx
See all carriers Blue Dream
1g $24
$24/g Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Blue Dream
1g $24
$24/g Updated Sep 18, 2026 Himalaya
See all carriers Blue Dream
1g $40 $24 Sale
$24/g Updated Sep 17, 2026 FARM2TANK
See all carriers Blue Dream
1g $25
$25/g Updated Sep 28, 2026 BLOOM Hybrid
See all carriers Blue Dream
1g $25
$25/g Updated Sep 29, 2026 Cities Hybrid
See all carriers Blue Dream
1g $42 $25.20 Sale
$25.20/g Updated Sep 29, 2026 Kingpen Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $25.37
$25.37/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
0.5g $36.50 $25.55 Sale
$51.10/g Updated Sep 29, 2026 Vior Extracts Hybrid
See all carriers Blue Dream
1g $26
$26/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Blue Dream
1g $27
$27/g Updated Sep 18, 2026 ROVE
Vapes
Also at 11 other stores Delta Health & Wellness, Inc.· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Blue Dream at Delta Health & Wellness, Inc. → Kolas #102· Sep 16, 2026 $33.06 Visit shop: Blue Dream at Kolas #102 ↗ KOLAS #104· Sep 17, 2026 $33.06 Visit shop: Blue Dream at KOLAS #104 ↗ KOLAS #103· Sep 16, 2026 $33.06 Visit shop: Blue Dream at KOLAS #103 ↗ Delta Health & Wellness, Inc.· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Blue Dream at Delta Health & Wellness, Inc. → Zen Garden Wellness (Northgate)· Sep 18, 2026 $36 Visit shop: Blue Dream at Zen Garden Wellness (Northgate) ↗ Two Rivers Wellness· Sep 29, 2026 $38.34 Visit shop: Blue Dream at Two Rivers Wellness ↗ Kolas #102· Sep 16, 2026 $38.44 Visit shop: Blue Dream at Kolas #102 ↗ KOLAS #103· Sep 16, 2026 $38.44 Visit shop: Blue Dream at KOLAS #103 ↗ Zen Garden Wellness (Northgate)· Sep 18, 2026 $40 Visit shop: Blue Dream at Zen Garden Wellness (Northgate) ↗ Two Rivers Wellness· Sep 29, 2026 $42.19 Visit shop: Blue Dream at Two Rivers Wellness ↗ See all carriers Blue Dream
1.25g $39.02 $27.31 Sale
$21.85/g Updated Sep 17, 2026 Vior Extracts
See all carriers Blue Dream
1g $28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Gramlin Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $28
$28/g Updated Sep 18, 2026 Himalaya
See all carriers Blue Dream
1g $28
$28/g Updated Sep 18, 2026 CAKE she hits different
See all carriers Blue Dream
1g $40 $28 Sale
$28/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers Blue Dream
1g $28.45
$28.45/g Updated Sep 17, 2026 Himalaya
Live Resin Cartridge
See all carriers Blue Dream
1g $29
$29/g Updated Sep 18, 2026 Galaxy
See all carriers Blue Dream
$29.60
$29.60/g Updated Sep 30, 2026 Himalaya
All-In-One
See all carriers Blue Dream
1g $30
$30/g Updated Sep 29, 2026 Gramlin Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $50 $30 Sale
$30/g Updated Sep 28, 2026 Connected Cannabis Co
See all carriers Blue Dream
1g $30.60
$30.60/g Updated Sep 29, 2026 The Plant
Vapes
See all carriers Blue Dream
1g $31
$31/g Updated Sep 28, 2026 Himalaya Sativa
See all carriers Blue Dream
$31
$31/g Updated Sep 18, 2026 Dabwoods
See all carriers Blue Dream
1g $31
$31/g Updated Sep 29, 2026 ROVE Hybrid
Vape Kits
See all carriers Blue Dream
1g $52.03 $31.22 Sale
$31.22/g Updated Sep 17, 2026 Connected
See all carriers Blue Dream
1g $32
$32/g Updated Sep 17, 2026 PlugPlay
See all carriers Blue Dream
disposable $32
$32/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $33.83
$33.83/g Updated Sep 16, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Blue Dream
0.5g $35
$70/g Updated Sep 28, 2026 Sluggers
See all carriers Blue Dream
1g $35
$35/g Updated Sep 17, 2026 ABX / absoluteXtracts
See all carriers Blue Dream
disposable $35
$35/g Updated Sep 29, 2026 Kingpen Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $62 $37.20 Sale
$37.20/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $62 $37.20 Sale
$37.20/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Sativa
See all carriers Blue Dream
$37.67
$37.67/g Updated Sep 30, 2026 ROVE Hybrid
All-In-One
See all carriers Blue Dream
1g $38.05
$38.05/g Updated Sep 18, 2026 Dabwoods
See all carriers Blue Dream
1g $39.02
$39.02/g Updated Sep 17, 2026 MAINSTAGE Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $40
$40/g Updated Sep 28, 2026 Micro Bar Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $41
$41/g Updated Sep 28, 2026 CAKE she hits different Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $60.05 $42.04 Sale
$42.04/g Updated Sep 18, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Blue Dream
$42.17
$42.17/g Updated Sep 29, 2026 Himalaya
Vapes
See all carriers Blue Dream
1g $43
$43/g Updated Sep 28, 2026 Jetty Extracts Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $45
$45/g Updated Sep 28, 2026 LAX Sativa
See all carriers Blue Dream
$45.05
$45.05/g Updated Sep 18, 2026 PlugPlay
See all carriers Blue Dream
1g $73 $51.10 Sale
$51.10/g Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Blue Dream
1g $56
$56/g Updated Sep 29, 2026 Heavy Hitters Sativa
See all carriers Blue Dream
1g $73
$73/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Sativa
Concentrates See all carriers Blue Dream
1g $10
$10/g Updated Sep 18, 2026 Mendocino Natural Farms
Ice Water Hash
See all carriers Blue Dream
$11
$11/g Updated Sep 18, 2026 WVY
Badder
See all carriers Blue Dream
1g $12
$12/g Updated Sep 17, 2026 Crème De Canna Sativa
Badder
See all carriers Blue Dream
1g $13
$13/g Updated Sep 18, 2026 hashtag
Temple Ball
See all carriers Blue Dream
1g $14.50
$14.50/g Updated Sep 28, 2026 NUG Sativa
Live Resins Live_resin
See all carriers Blue Dream
1g $18.75 $15.94 Sale
$15.94/g Updated Sep 28, 2026 SunSmoke Sativa
Diamonds/Crystals
See all carriers Blue Dream
1g $16
$16/g Updated Sep 18, 2026 hashtag
Dry Sift
See all carriers Blue Dream
$18
$18/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
Badder
See all carriers Blue Dream
1g $20
$20/g Updated Sep 28, 2026 Creme De Canna Sativa
Diamonds/Crystals
See all carriers Blue Dream
1g $28.50
$28.50/g Updated Sep 28, 2026 Emerald Bay Extracts Sativa
Rick Simpson Oil (rso)
Edibles See all carriers Blue Dream
20mg · 5pk $17 $11.90 Sale
$0.60/mg Updated Sep 18, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Blue Dream
10mg · 10pk $20.05 $14.04 Sale
$1.40/mg Updated Sep 18, 2026 Lost Farm