Home / Contra Costa County / Banana OG Banana OG ranges $5–$65 across 21 dispensaries in Contra Costa County, cheapest $5 at Otc San Pablo LLC, as of Sep 26, 2026.
Updated Sep 26, 2026
How much does Banana OG cost in other regions?→ Banana OG is an indica-dominant cross of OG Kush with a banana-leaning phenotype, popularized by Hortilab seeds. The cultivar earned its reputation as a "creeper" — onset typically takes 5 to 10 minutes before strong body sedation sets in. The terpene profile presents an unusually clear sweet, overripe-banana aroma backed by classic OG diesel undertones. Effects skew strongly toward physical relaxation with appetite stimulation, making Banana OG a common evening or pre-sleep pick across California legal markets. THC tests commonly land in the 20-22% range. The cultivar is often confused with similar OG-line banana hybrids; Banana OG specifically refers to the Hortilab heritage line.
banana sweet tropical earthy Dispensaries 21
in Contra Costa County
Products 44
in stock
Price range $5–$65
in Contra Costa County
All44 Flower4 Pre-Rolls15 Cartridges23 Concentrates2 Flower See all carriers Banana OG
3.5g $26
$7.43/g Updated Sep 16, 2026 We Grow Indica
Buds
See all carriers Banana OG
3.5g $50
$14.29/g Updated Sep 17, 2026 Heirbloom Legacy Flower Indica
Buds
See all carriers Banana OG
$50
$14.29/g Updated Sep 26, 2026 Heirbloom Legacy Flower
Pre-Rolls See all carriers Banana OG
$5
$5/piece Updated Sep 26, 2026 Heirbloom Legacy Flower
See all carriers Banana OG
$5.38
$5.38/piece Updated Sep 27, 2026 Papa's Herb Indica
Sungrown Single
See all carriers Banana OG
1g $6
$6/piece Updated Sep 26, 2026 PUFF Indica
See all carriers Banana OG
$10
$10/piece Updated Sep 27, 2026 PUFF Hybrid
Flower
See all carriers Banana OG
1.3g $19
$19/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Banana OG
1.5g $26 $19.50 Sale
$19.50/piece Updated Sep 18, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
See all carriers Banana OG
2.5g $35.05 $24.53 Sale
$24.53/piece Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
See all carriers Banana OG
5pc · 0.5g $37 $25.90 Sale
$5.18/piece Updated Sep 18, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers Banana OG
1g $20 $14 Sale
$14/g Updated Sep 18, 2026 EUREKA
See all carriers Banana OG
1g $20.05 $14.04 Sale
$14.04/g Updated Sep 17, 2026 Dabwoods
See all carriers Banana OG
$20
$20/g Updated Sep 26, 2026 EUREKA Indica
See all carriers Banana OG
1g $30.05 $21.04 Sale
$21.04/g Updated Sep 17, 2026 Dabwoods
See all carriers Banana OG
1g $33 $24.75 Sale
$24.75/g Updated Sep 17, 2026 Micro Bar Indica
See all carriers Banana OG
1g $40 $26 Sale
$26/g Updated Sep 18, 2026 Claybourne Co.
See all carriers Banana OG
1g $38.05 $26.64 Sale
$26.64/g Updated Sep 17, 2026 Dabwoods
See all carriers Banana OG
$27
$27/g Updated Sep 17, 2026 Joost Hybrid
See all carriers Banana OG
$29.70
$29.70/g Updated Sep 27, 2026 Micro Bar Indica
All-In-One
See all carriers Banana OG
$35.20
$35.20/g Updated Sep 27, 2026 Claybourne
See all carriers Banana OG
$50
$50/g Updated Sep 26, 2026 Micro Bar Indica
All-In-One