Home / San Jose / Cherry Pie Cherry Pie ranges $3.60–$33.74 across 12 dispensaries in San Jose, cheapest $3.60 at Cake Sd 420, LLC, as of Sep 10, 2026.
Updated Sep 10, 2026
How much does Cherry Pie cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted Cherry Pie is a balanced hybrid bred by Cookies Fam Genetics, crossing Girl Scout Cookies with Granddaddy Purple. The cultivar is a foundational parent for the Forum Cookies and broader GSC pedigree lines that defined the modern dessert-hybrid wave. Flowers carry a sweet cherry aroma backed by earthy pine and berry. Effects are balanced — body relaxation paired with cerebral uplift — making Cherry Pie a versatile daytime-to-evening pick. THC tests commonly land in the 16-24% range. The cultivar remains a steady fixture across California dispensary shelves and is one of the most-cloned hybrid lines in the Cookies Fam catalog.
Dispensaries 12
in San Jose
Products 31
in stock
Price range $4–$34
in San Jose
All31 Flower4 Pre-Rolls13 Cartridges8 Concentrates1 Edibles5 Flower See all carriers Cherry Pie
$10
$2.86/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother
See all carriers Cherry Pie
14g $42 $21 Sale
$1.50/g Updated Sep 16, 2026 Treesap Indica
See all carriers Cherry Pie
3.5g $34.99 $24.49 Sale
$7/g Updated Sep 16, 2026 Awesome Dope Indica
Buds
See all carriers Cherry Pie
3.5g $47.05 $32.93 Sale
$9.41/g Updated Sep 28, 2026 UpNorth Humboldt Hybrid
Premium
Pre-Rolls See all carriers Cherry Pie
$8.99 $3.60 Sale
$3.60/piece Updated Sep 16, 2026 New Skool Cherry Hybrid
Infused
See all carriers Cherry Pie
$8
$8/piece Updated Sep 28, 2026 Grasshopper
See all carriers Cherry Pie
$12
$12/piece Updated Sep 28, 2026 Froot
See all carriers Cherry Pie
1g $15
$15/piece Updated Sep 28, 2026 Froot Indica
Infused
See all carriers Cherry Pie
$15
$15/piece Updated Sep 16, 2026 Froot Hybrid
Infused
See all carriers Cherry Pie
1.5g $21.99 $15.39 Sale
$15.39/piece Updated Sep 28, 2026 ICED
Infused
See all carriers Cherry Pie
1g $16
$16/piece Updated Sep 28, 2026 UpNorth Hybrid
See all carriers Cherry Pie
0.5g $26.99 $20.24 Sale
$20.24/piece Updated Sep 28, 2026 UpNorth Humboldt
See all carriers Cherry Pie
0.6g $32.99 $24.74 Sale
$24.74/piece Updated Sep 28, 2026 Gelato Hybrid
Infused
See all carriers Cherry Pie
5pc · 3g $26
$5.20/piece Updated Sep 28, 2026 Gelato
Cartridges See all carriers Cherry Pie
1g $19.99 $11.99 Sale
$11.99/g Updated Sep 28, 2026 Left Coast Extracts Hybrid
See all carriers Cherry Pie
1g $19.99 $11.99 Sale
$11.99/g Updated Sep 16, 2026 LEFT COAST
See all carriers Cherry Pie
1g $22.99 $13.79 Sale
$13.79/g Updated Sep 16, 2026 LEFT COAST
See all carriers Cherry Pie
1000mg $29.99 $17.99 Sale
$17.99/g Updated Sep 16, 2026 BLOOM
See all carriers Cherry Pie
0.5g $25.99 $18.19 Sale
$36.38/g Updated Sep 16, 2026 Heirbloom Legacy Flower
See all carriers Cherry Pie
1g $24.99
$24.99/g Updated Sep 16, 2026 Eighth Brother
See all carriers Cherry Pie
1g $24.99
$24.99/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Indica
Concentrates See all carriers Cherry Pie
2g $44.99 $33.74 Sale
$16.87/g Updated Sep 28, 2026 Gelato Hybrid
Other