Home / San Jose / Gelato
Gelato Hybrid Cookies Family
Gelato ranges $7.49–$75 across 16 dispensaries in San Jose, cheapest $7.49 at Bundy Canyon, LLC, as of Sep 29, 2026.
Updated Sep 29, 2026
How much does Gelato cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted creative Gelato is a hybrid bred by the Cookies Family / Sherbinski in the Bay Area, crossing Sunset Sherbet with Thin Mint Girl Scout Cookies. The strain spawned an entire numbered line (Gelato #33, #41, #45) that drove the late-2010s "dessert-strain" wave in California genetics. Gelato is the foundational parent of Wedding Cake, Ice Cream Cake, and Sunday Driver among many others.
Dispensaries 16
in San Jose
Products 100
in stock
Price range $7–$75
in San Jose
All100 Flower15 Pre-Rolls37 Cartridges43 Concentrates2 Edibles3 Flower See all carriers Gelato
3.5g $25 $17.50 Sale
$5/g Updated Sep 16, 2026 Coastal Sun Indica
See all carriers Gelato
7g $39 $23.40 Sale
$3.34/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Gelato
3.5g $34.99 $24.49 Sale
$7/g Updated Sep 16, 2026 Awesome Dope Indica
Buds
See all carriers Gelato
7g $40.99 $24.59 Sale
$3.51/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused Flower
See all carriers Gelato
7g $39.99 $27.99 Sale
$4/g Updated Sep 28, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused Flower
See all carriers Gelato
3.5g $59.99 $30 Sale
$8.57/g Updated Sep 16, 2026 CAM Indica
Buds
See all carriers Gelato
3.5g $35
$10/g Updated Sep 28, 2026 Duffy$ Indica
Premium
See all carriers Gelato
$42
$12/g Updated Sep 28, 2026 Traditional
See all carriers Gelato
7g $50
$7.14/g Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Gelato
$150 $75 Sale
$5/g Updated Sep 16, 2026 Traditional Indica
Smalls
Pre-Rolls See all carriers Gelato
1g $9.99 $7.49 Sale
$7.49/piece Updated Sep 28, 2026 Greenline Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $9.99 $7.49 Sale
$7.49/piece Updated Sep 16, 2026 Greenline Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $13 $7.80 Sale
$7.80/piece Updated Sep 16, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
$8
$8/piece Updated Sep 28, 2026 Sparkiez
See all carriers Gelato
1g $13 $9.10 Sale
$9.10/piece Updated Sep 16, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1.25g $13.99 $9.79 Sale
$9.79/piece Updated Sep 16, 2026 Mango Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $17.99 $10.79 Sale
$10.79/piece Updated Sep 16, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $18.99 $11.39 Sale
$11.39/piece Updated Sep 16, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 5g $26 $15.60 Sale
$3.12/piece Updated Sep 16, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 5g $27 $16.20 Sale
$3.24/piece Updated Sep 16, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
0.5g $27.99 $16.79 Sale
$16.79/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 4 other stores Vmk, Inc.· Sep 28, 2026 $17.99 Visit shop: Gelato at Vmk, Inc. ↗ Bundy Canyon, LLC· Sep 28, 2026 $19.19 Visit shop: Gelato at Bundy Canyon, LLC ↗ Vmk, Inc.· Sep 28, 2026 $34.99 See this shop: Gelato at Vmk, Inc. → Vmk, Inc.· Sep 28, 2026 $39.99 See this shop: Gelato at Vmk, Inc. → See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $34.99 $20.99 Sale
$4.20/piece Updated Sep 16, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
2g $35 $21 Sale
$21/piece Updated Sep 16, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $30 $22.50 Sale
$4.50/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
Infused Pre-Roll Pack
See all carriers Gelato
12pc · 3g $32.99 $23.09 Sale
$1.92/piece Updated Sep 16, 2026 SELFiES Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
0.5g $39.99 $23.99 Sale
$23.99/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
4pc · 0.5g $42.99 $25.79 Sale
$6.45/piece Updated Sep 16, 2026 Cizi Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers Gelato
$13 $7.80 Sale
$7.80/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
0.5g $15.99 $7.99 Sale
$15.98/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
Also at 5 other stores Bundy Canyon, LLC· Sep 28, 2026 $8.49 Visit shop: Gelato at Bundy Canyon, LLC ↗ Bundy Canyon, LLC· Sep 29, 2026 $16.49 Visit shop: Gelato at Bundy Canyon, LLC ↗ Vmk, Inc.· Sep 28, 2026 $19.59 See this shop: Gelato at Vmk, Inc. → Bundy Canyon, LLC· Sep 28, 2026 $19.99 Visit shop: Gelato at Bundy Canyon, LLC ↗ Vmk, Inc.· Sep 28, 2026 $20.99 See this shop: Gelato at Vmk, Inc. → See all carriers Gelato
5g $15 $9 Sale
$1.80/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $19.99 $11.99 Sale
$11.99/g Updated Sep 28, 2026 Left Coast Extracts Hybrid
See all carriers Gelato
1g $20.99 $12.59 Sale
$12.59/g Updated Sep 16, 2026 Crystal Clear
See all carriers Gelato
1g $22.99 $13.79 Sale
$13.79/g Updated Sep 16, 2026 LEFT COAST
See all carriers Gelato
1g $28 $14 Sale
$14/g Updated Sep 16, 2026 Jeeter
See all carriers Gelato
1g $28 $14 Sale
$14/g Updated Sep 16, 2026 Treesap - CA
See all carriers Gelato
1g $25 $15 Sale
$15/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
$32.99 $16.50 Sale
$16.50/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $28 $16.80 Sale
$16.80/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $28.99 $20.29 Sale
$20.29/g Updated Sep 16, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Gelato
1g $28.99 $20.29 Sale
$20.29/g Updated Sep 29, 2026 Raw Garden Indica
See all carriers Gelato
1g $28.99 $21.74 Sale
$21.74/g Updated Sep 28, 2026 Jetty Extracts Hybrid
See all carriers Gelato
$32 $22.40 Sale
$22.40/g Updated Sep 28, 2026 Jetty Hybrid
See all carriers Gelato
$23
$23/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
$33 $23.10 Sale
$23.10/g Updated Sep 28, 2026 Quiet Kings Hybrid
All In One
See all carriers Gelato
1g $35.99 $25.19 Sale
$25.19/g Updated Sep 16, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Gelato
$36 $25.20 Sale
$25.20/g Updated Sep 28, 2026 Jetty Hybrid
All In One
See all carriers Gelato
1g $30
$30/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
All-In-One
See all carriers Gelato
1g $50 $30 Sale
$30/g Updated Sep 17, 2026 Alien Labs
See all carriers Gelato
$45 $31.50 Sale
$31.50/g Updated Sep 28, 2026 ROVE Indica
510 Thread
See all carriers Gelato
1g $40 $32 Sale
$32/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
See all carriers Gelato
$53
$53/g Updated Sep 28, 2026 Jetty Hybrid
All-In-One
See all carriers Gelato
1g $59.99
$59.99/g Updated Sep 28, 2026 BLUTREE Indica
Edibles See all carriers Gelato
10mg · 10pk $20.99 $14.69 Sale
$1.47/mg Updated Sep 16, 2026 Lost Farm
See all carriers Gelato
1000mg · 10pk $47.99 $35.99 Sale
$0.04/mg Updated Sep 28, 2026 Emerald Bay Extracts Hybrid