Home / San Jose / GG4 GG4 ranges $6.74–$140 across 8 dispensaries in San Jose, cheapest $6.74 at Bundy Canyon, LLC, as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does GG4 cost in other regions?→ relaxed euphoric happy sleepy uplifted GG#4 — originally branded Gorilla Glue #4 before a trademark dispute forced the rename — is a balanced hybrid bred by Joesy Whales and Lone Watty, released circa 2013. The strain swept cannabis cup competitions in 2014, winning both the Los Angeles and Michigan High Times Cannabis Cups for Best Hybrid that year. GG#4 is notable for unusually high THC content and a heavy resin coat, hence the original "glue" name.
Dispensaries 8
in San Jose
Products 29
in stock
Price range $7–$140
in San Jose
All29 Flower15 Pre-Rolls8 Cartridges3 Concentrates3 Flower See all carriers Gg4
3.5g $16 $11.20 Sale
$3.20/g Updated Sep 16, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Gg4
7g $25 $15 Sale
$2.14/g Updated Sep 16, 2026 Gorilla Glue Indica
Buds
See all carriers Gg4
3.5g $35 $17.50 Sale
$5/g Updated Sep 16, 2026 Preferred Gardens Indica
Buds
See all carriers Gg4
28g $24.99 $18.74 Sale
$0.67/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Indica
Shake
See all carriers Gg4
7g $35.99 $21.59 Sale
$3.08/g Updated Sep 28, 2026 Glass House Farms Hybrid
See all carriers Gg4
3.5g $44.99 $22.50 Sale
$6.43/g Updated Sep 16, 2026 Gorilla Glue Indica
Buds
See all carriers Gg4
14g $43 $25.80 Sale
$1.84/g Updated Sep 16, 2026 Gorilla Glue Indica
Buds
See all carriers Gg4
3.5g $58 $29 Sale
$8.29/g Updated Sep 16, 2026 CAM Indica
Buds
See all carriers Gg4
3.5g $59.99 $29.99 Sale
$8.57/g Updated Sep 29, 2026 CAM Hybrid
See all carriers Gg4
14g $54.99 $38.49 Sale
$2.75/g Updated Sep 28, 2026 Awesome Dope Hybrid
See all carriers Gg4
7g $99.99 $50 Sale
$7.14/g Updated Sep 16, 2026 CAM Indica
Buds
See all carriers Gg4
28g $86 $51.60 Sale
$1.84/g Updated Sep 16, 2026 Gorilla Glue Indica
Buds
See all carriers Gg4
28g $150 $140 Sale
$5/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers Gg4
1g $8.99 $6.74 Sale
$6.74/piece Updated Sep 28, 2026 Henry's Original Hybrid
See all carriers Gg4
1g $6.99
$6.99/piece Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Gg4
1.5g $7.99
$7.99/piece Updated Sep 28, 2026 Ol' Skool Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
1.3g $18
$18/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
5pc · 0.5g $50 $25 Sale
$5/piece Updated Sep 16, 2026 Heavy Hitters Hybrid
Infused
See all carriers Gg4
5pc · 3.5g $35
$7/piece Updated Sep 28, 2026 Awesome Dope Indica
See all carriers Gg4
0.5g $59.99 $44.99 Sale
$44.99/piece Updated Sep 28, 2026 Time Machine Hybrid
Concentrates See all carriers Gg4
1g $29.99 $22.49 Sale
$22.49/g Updated Sep 28, 2026 Raw Garden Hybrid
Diamonds/Crystals
See all carriers Gg4
$34
$34/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
Diamonds
See all carriers + Gg4
1g $59.99
$59.99/g Updated Sep 16, 2026 Gorilla Dosha #3
Rosin