Home / San Jose / Wedding Cake
Wedding Cake Hybrid Seed Junky Genetics
Wedding Cake ranges $2.99–$68.99 across 19 dispensaries in San Jose, cheapest $2.99 at Bundy Canyon, LLC, as of Sep 25, 2026.
Updated Sep 25, 2026
How much does Wedding Cake cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted aroused Wedding Cake (also Pink Cookies) is an indica-leaning hybrid from Seed Junky Genetics, released in the late 2010s. It crosses Triangle Kush with Animal Mints and rose quickly to flagship status in the post-Cookies-family modern California canon. Wedding Cake won Leafly's Strain of the Year in 2019 and remains one of the most-stocked premium cultivars across legal markets.
Dispensaries 19
in San Jose
Products 123
in stock
Price range $3–$104
in San Jose
All123 Flower45 Pre-Rolls42 Cartridges26 Concentrates10 Flower See all carriers Wedding Cake
1g $6.99 $4.19 Sale
$4.19/g Updated Sep 24, 2026 Pacific Stone Indica
Shake
Also at 5 other stores Bundy Canyon, LLC· Sep 24, 2026 $11.99 Visit shop: Wedding Cake at Bundy Canyon, LLC ↗ Bundy Canyon, LLC· Sep 24, 2026 $18.59 Visit shop: Wedding Cake at Bundy Canyon, LLC ↗ Bundy Canyon, LLC· Sep 24, 2026 $20.99 Visit shop: Wedding Cake at Bundy Canyon, LLC ↗ Bundy Canyon, LLC· Sep 24, 2026 $35.99 Visit shop: Wedding Cake at Bundy Canyon, LLC ↗ Bundy Canyon, LLC· Sep 24, 2026 $68.99 Visit shop: Wedding Cake at Bundy Canyon, LLC ↗ See all carriers Wedding Cake
1g $6.99 $4.19 Sale
$4.19/g Updated Sep 16, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
1g $13.99 $7 Sale
$7/g Updated Sep 16, 2026 Claybourne Co. Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
$10
$2.86/g Updated Sep 24, 2026 BAGGIE BUDS
See all carriers Wedding Cake
3.5g $14.99 $10.49 Sale
$3/g Updated Sep 16, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
3.5g $14.99 $11.24 Sale
$3.21/g Updated Sep 24, 2026 Time Machine Indica
See all carriers Wedding Cake
3.5g $11.99
$3.43/g Updated Sep 24, 2026 Pre-Packaged Flowers
See all carriers Wedding Cake
3.5g $19.99 $11.99 Sale
$3.43/g Updated Sep 16, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
7g $16
$2.29/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Wedding Cake
7g $37 $18.50 Sale
$2.64/g Updated Sep 16, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
14g $30.99 $18.59 Sale
$1.33/g Updated Sep 16, 2026 Pacific Stone Indica
Ground Shake
See all carriers Wedding Cake
28g $24.99 $18.74 Sale
$0.67/g Updated Sep 24, 2026 Eighth Brother Hybrid
Shake
See all carriers Wedding Cake
7g $29.99 $20.99 Sale
$3/g Updated Sep 16, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
14g $55 $27.50 Sale
$1.96/g Updated Sep 16, 2026 Time Machine Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
14g $40 $28 Sale
$2/g Updated Sep 16, 2026 Eyeelle Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
3.5g $59.99 $29.99 Sale
$8.57/g Updated Sep 23, 2026 CAM Indica
See all carriers Wedding Cake
3.5g $59.99 $30 Sale
$8.57/g Updated Sep 16, 2026 CAM Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
3.5g $33.99
$9.71/g Updated Sep 24, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Pre-Packaged Flowers
See all carriers Wedding Cake
7g $68 $34 Sale
$4.86/g Updated Sep 16, 2026 Claybourne Co. Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
14g $59.99 $35.99 Sale
$2.57/g Updated Sep 16, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
See all carriers Wedding Cake
7g $79.99 $39.99 Sale
$5.71/g Updated Sep 24, 2026 Claybourne Hybrid
Smalls
See all carriers Wedding Cake
28g $59.99 $44.99 Sale
$1.61/g Updated Sep 24, 2026 Yada Yada Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
20g $59.99 $44.99 Sale
$2.25/g Updated Sep 16, 2026 Yada Yada - wedding cake Indica
Smalls
See all carriers Wedding Cake
$50
$14.29/g Updated Sep 24, 2026 Cannabiotix
See all carriers Wedding Cake
$50
$14.29/g Updated Sep 24, 2026 CAM
See all carriers Wedding Cake
3.5g $55.07
$15.73/g Updated Sep 24, 2026 CBX Cannabiotix Hybrid
See all carriers Wedding Cake
3.5g $63
$18/g Updated Sep 24, 2026 Claybourne Co. Hybrid
See all carriers Wedding Cake
28g $114.99 $68.99 Sale
$2.46/g Updated Sep 16, 2026 Pacific Stone Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers Wedding Cake
1g $3.99 $2.99 Sale
$2.99/piece Updated Sep 24, 2026 Quiet Kings Indica
See all carriers Wedding Cake
1g $4.99 $3.49 Sale
$3.49/piece Updated Sep 24, 2026 The Cake House Hybrid
See all carriers Wedding Cake
$8.99 $3.60 Sale
$3.60/piece Updated Sep 16, 2026 New Skool Wedding Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
$4
$4/piece Updated Sep 24, 2026 Eighth Brother
See all carriers Wedding Cake
0.5g $6.99 $4.19 Sale
$4.19/piece Updated Sep 24, 2026 Pacific Stone Indica
Infused
Also at 4 other stores Bundy Canyon, LLC· Sep 24, 2026 $20.99 Visit shop: Wedding Cake at Bundy Canyon, LLC ↗ Bundy Canyon, LLC· Sep 24, 2026 $23.99 Visit shop: Wedding Cake at Bundy Canyon, LLC ↗ Jn Development, Inc.· Sep 24, 2026 $36.03 Visit shop: Wedding Cake at Jn Development, Inc. ↗ Jn Development, Inc.· Sep 24, 2026 $40.04 Visit shop: Wedding Cake at Jn Development, Inc. ↗ See all carriers Wedding Cake
1g $6.99
$6.99/piece Updated Sep 24, 2026 Eighth Brother Indica
See all carriers Wedding Cake
$12 $8.40 Sale
$8.40/piece Updated Sep 24, 2026 Fuzzies Hybrid
Flower
See all carriers Wedding Cake
1.5g $14.99 $10.49 Sale
$10.49/piece Updated Sep 16, 2026 SELFiES Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1.5g $14.99 $11.24 Sale
$11.24/piece Updated Sep 24, 2026 SELFiES Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
1g $14.99 $11.24 Sale
$11.24/piece Updated Sep 16, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1g $16.99 $11.89 Sale
$11.89/piece Updated Sep 16, 2026 Raw Garden Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1g $16.99 $12.74 Sale
$12.74/piece Updated Sep 24, 2026 Raw Garden Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
0.6g $33.99 $13.60 Sale
$13.60/piece Updated Sep 24, 2026 New Skool Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
$15
$15/piece Updated Sep 24, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
1g $30 $15 Sale
$15/piece Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
5pc · 0.5g $21.03 $15.77 Sale
$3.15/piece Updated Sep 24, 2026 PUFF Indica
See all carriers Wedding Cake
3pc · 1.5g $21.99 $16.49 Sale
$5.50/piece Updated Sep 16, 2026 Pink Cookies Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
5pc $16.99
$3.40/piece Updated Sep 24, 2026 PUFF
Preroll
See all carriers Wedding Cake
$16.99
$16.99/piece Updated Sep 24, 2026 Claybourne Co.
Preroll
See all carriers Wedding Cake
1g $20
$20/piece Updated Sep 24, 2026 Raw Garden Indica
See all carriers Wedding Cake
7pc · 0.5g $40 $20 Sale
$2.86/piece Updated Sep 16, 2026 Pacific Stone Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
7pc · 0.5g $34.99 $20.99 Sale
$3/piece Updated Sep 16, 2026 Pacific Stone Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
1.5g $21
$21/piece Updated Sep 17, 2026 Presidential Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
0.5g $39.99 $23.99 Sale
$23.99/piece Updated Sep 24, 2026 ALMORA Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1.5g $24
$24/piece Updated Sep 23, 2026 Presidential RX Indica
Infused
See all carriers Wedding Cake
5pc · 0.5g $34.99 $24.49 Sale
$4.90/piece Updated Sep 16, 2026 Raw Garden Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
14pc · 7g $30
$2.14/piece Updated Sep 24, 2026 Pacific Stone
See all carriers Wedding Cake
4pc · 0.75g $34
$8.50/piece Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Wedding Cake
7pc · 4.2g $40
$5.71/piece Updated Sep 24, 2026 Ol' Skool
See all carriers Wedding Cake
0.5g $59.99 $44.99 Sale
$44.99/piece Updated Sep 24, 2026 Time Machine Indica
Cartridges See all carriers Wedding Cake
1g $19.99 $13.99 Sale
$13.99/g Updated Sep 16, 2026 Papa's Herb
See all carriers Wedding Cake
1g $19.99 $13.99 Sale
$13.99/g Updated Sep 24, 2026 Papa's Herb Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1g $29.99 $17.99 Sale
$17.99/g Updated Sep 16, 2026 West Coast Cure
See all carriers Wedding Cake
1g $39.99 $19.99 Sale
$19.99/g Updated Sep 24, 2026 Timeless Indica
See all carriers Wedding Cake
1g $39.99 $20 Sale
$20/g Updated Sep 16, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Wedding Cake
$44.99 $22.50 Sale
$22.50/g Updated Sep 16, 2026 Timeless
See all carriers Wedding Cake
1g $32.99 $23.09 Sale
$23.09/g Updated Sep 16, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
1g $39.99 $25.99 Sale
$25.99/g Updated Sep 25, 2026 turn Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1g $26
$26/g Updated Sep 17, 2026 SunSmoke
See all carriers Wedding Cake
1g $35.02 $29.77 Sale
$29.77/g Updated Sep 24, 2026 PUREXTRACTS Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1g $59.99 $30 Sale
$30/g Updated Sep 16, 2026 Claybourne Co.
See all carriers Wedding Cake
1g $34.99
$34.99/g Updated Sep 25, 2026 Dime Industries Hybrid
See all carriers Wedding Cake
1g $34.99
$34.99/g Updated Sep 16, 2026 Dime Industries
See all carriers Wedding Cake
$36.99
$36.99/g Updated Sep 24, 2026 PUREXTRACTS
See all carriers Wedding Cake
1g $59.99 $41.99 Sale
$41.99/g Updated Sep 24, 2026 Raw Garden Indica
Also at 5 other stores Jn Development, Inc.· Sep 24, 2026 $42.03 Visit shop: Wedding Cake at Jn Development, Inc. ↗ Jn Development, Inc.· Sep 25, 2026 $42.03 Visit shop: Wedding Cake at Jn Development, Inc. ↗ Vmk, Inc.· Sep 24, 2026 $43.99 Visit shop: Wedding Cake at Vmk, Inc. ↗ Jn Development, Inc.· Sep 25, 2026 $45.05 Visit shop: Wedding Cake at Jn Development, Inc. ↗ Vmk, Inc.· Sep 24, 2026 $49.99 Visit shop: Wedding Cake at Vmk, Inc. ↗ See all carriers Wedding Cake
1g $59.99 $41.99 Sale
$41.99/g Updated Sep 16, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
0.5g $60 $42 Sale
$84/g Updated Sep 16, 2026 PAX
See all carriers Wedding Cake
$43
$43/g Updated Sep 25, 2026 Raw Garden
All In One
Concentrates See all carriers Wedding Cake
$25 $12.50 Sale
$12.50/g Updated Sep 16, 2026 Raw Garden
Sauce
See all carriers Wedding Cake
1g $18 $12.60 Sale
$12.60/g Updated Sep 25, 2026 Raw Garden Indica
Live Resins Live_resin
See all carriers Wedding Cake
$21.99 $13.19 Sale
$13.19/g Updated Sep 16, 2026 West Coast Cure
Sugar
See all carriers Wedding Cake
1g $24 $14.40 Sale
$14.40/g Updated Sep 25, 2026 Paper Planes Extracts Indica
Live Resins Live_resin
See all carriers Wedding Cake
1g $29.99 $15 Sale
$15/g Updated Sep 16, 2026 CBX: Cannabiotix
Sugar
See all carriers Wedding Cake
$40 $29.99 Sale
$12/g Updated Sep 24, 2026 Raw Garden
See all carriers Wedding Cake
2g $44.99 $33.74 Sale
$16.87/g Updated Sep 24, 2026 Gelato Hybrid
Other
See all carriers Wedding Cake
2g $44.99 $33.74 Sale
$16.87/g Updated Sep 16, 2026 Gelato
Solvent
See all carriers Wedding Cake
$33.99
$33.99/g Updated Sep 24, 2026 Rokin
Concentrate
See all carriers Wedding Cake
$40
$40/g Updated Sep 24, 2026 turn