Home / San Jose / OG Kush OG Kush ranges $3–$269.99 across 20 dispensaries in San Jose, cheapest $3 at Otc San Jose LLC, as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does OG Kush cost in other regions?→ relaxed happy euphoric sleepy hungry OG Kush is a hybrid (often described as indica-dominant) of contested origin — most accounts trace it to early-1990s Southern California, with attribution to a cross of Chemdawg and Hindu Kush. The "OG" prefix has been claimed to mean "Ocean Grown" or "Original Gangster." OG Kush became the genetic parent of countless West Coast cultivars and remains a foundational strain in California cannabis culture.
Dispensaries 20
in San Jose
Products 90
in stock
Price range $3–$270
in San Jose
All90 Flower22 Pre-Rolls14 Cartridges49 Concentrates4 Edibles1 Flower See all carriers OG Kush
28g $24.99 $14.99 Sale
$0.54/g Updated Sep 29, 2026 Eighth Brother Hybrid
Shake
See all carriers OG Kush
$21
$6/g Updated Sep 28, 2026 West Coast Treez Hybrid
Pre-Pack
See all carriers OG Kush
4g $25
$6.25/g Updated Sep 24, 2026 Canna Culture Indica
See all carriers OG Kush
$25
$7.14/g Updated Sep 28, 2026 Rush
See all carriers OG Kush
4g $25
$6.25/g Updated Sep 24, 2026 Canna Culture Indica
See all carriers OG Kush
7g $25
$3.57/g Updated Sep 24, 2026 Canna Culture Indica
Shake-Trim
See all carriers OG Kush
3.5g $62 $31 Sale
$8.86/g Updated Sep 16, 2026 WIZARD TREES Indica
Buds
See all carriers OG Kush
3.5g $32.02
$9.15/g Updated Sep 28, 2026 SATTVA Indica
See all carriers OG Kush
3.5g $32.02
$9.15/g Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Indica
Premium
See all carriers OG Kush
5g $65 $32.50 Sale
$6.50/g Updated Sep 16, 2026 Traditional Indica
Smalls
See all carriers OG Kush
3.5g $65 $45.50 Sale
$13/g Updated Sep 16, 2026 BLEM Indica
Buds
See all carriers OG Kush
10g $159.99 $95.99 Sale
$9.60/g Updated Sep 16, 2026 BLEM Indica
Buds
See all carriers OG Kush
14g $100
$7.14/g Updated Sep 24, 2026 Canna Culture Indica
See all carriers OG Kush
28g $449.99 $269.99 Sale
$9.64/g Updated Sep 16, 2026 BLEM Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers OG Kush
$3
$3/piece Updated Sep 28, 2026 Quiet Kings
See all carriers OG Kush
$4
$4/piece Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother
See all carriers OG Kush
$18.99 $11.39 Sale
$11.39/piece Updated Sep 16, 2026 BLEM Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
1g $13.99
$13.99/piece Updated Sep 28, 2026 Oakfruitland Indica
See all carriers OG Kush
1.2g $30 $15 Sale
$15/piece Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
5pc · 0.5g $21.03 $15.77 Sale
$3.15/piece Updated Sep 28, 2026 PUFF Indica
See all carriers OG Kush
5pc $16.99
$3.40/piece Updated Sep 28, 2026 PUFF
Preroll
See all carriers OG Kush
1.3g $29.99 $17.99 Sale
$17.99/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Indica
Infused
See all carriers OG Kush
3pc · 1.8g $19
$6.33/piece Updated Sep 17, 2026 El Blunto by Albert Einstone's Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
5pc · 65g $40 $28 Sale
$5.60/piece Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
5pc · 5g $54.99 $32.99 Sale
$6.60/piece Updated Sep 16, 2026 BLEM Hybrid
Infused
See all carriers OG Kush
1g $84.99 $63.74 Sale
$63.74/piece Updated Sep 28, 2026 Henry's Original Indica
Cartridges See all carriers OG Kush
5g $13 $7.80 Sale
$1.56/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
0.5g $15.99 $7.99 Sale
$15.98/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers OG Kush
5g $15.99 $8 Sale
$1.60/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
$12
$24/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
1g $17.99 $12.59 Sale
$12.59/g Updated Sep 16, 2026 Greenline Hybrid
See all carriers OG Kush
1g $17.99 $13.49 Sale
$13.49/g Updated Sep 28, 2026 Greenline Hybrid
See all carriers OG Kush
1g $22.99 $13.79 Sale
$13.79/g Updated Sep 28, 2026 Left Coast Extracts Indica
See all carriers OG Kush
1g $28.99 $14.50 Sale
$14.50/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
1g $29.99 $14.99 Sale
$14.99/g Updated Sep 28, 2026 Push Hybrid
See all carriers OG Kush
1g $29.99 $14.99 Sale
$14.99/g Updated Sep 28, 2026 Quiet Kings Indica
See all carriers OG Kush
1g $25 $15 Sale
$15/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
1g $29.99 $15 Sale
$15/g Updated Sep 16, 2026 Quiet Kings
See all carriers OG Kush
1.25g $30 $15 Sale
$12/g Updated Sep 16, 2026 Vior Extracts
See all carriers OG Kush
$16
$16/g Updated Sep 28, 2026 Papa's Herb Indica
See all carriers OG Kush
1g $23.99 $16.79 Sale
$16.79/g Updated Sep 16, 2026 Daze Off CA
See all carriers OG Kush
1g $27.99 $16.79 Sale
$16.79/g Updated Sep 28, 2026 Tiny Fires Hybrid
See all carriers OG Kush
1g $34.99 $17.49 Sale
$17.49/g Updated Sep 28, 2026 CAKE she hits different Hybrid
See all carriers OG Kush
1g $34.99 $17.50 Sale
$17.50/g Updated Sep 16, 2026 CAKE she hits different
See all carriers OG Kush
1g $23.99 $17.99 Sale
$17.99/g Updated Sep 28, 2026 Daze Off Hybrid
See all carriers OG Kush
1g $42 $19 Sale
$19/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
See all carriers OG Kush
1g $39.99 $19.99 Sale
$19.99/g Updated Sep 28, 2026 Timeless Hybrid
See all carriers OG Kush
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 SunSmoke
See all carriers OG Kush
1g $39.99 $20 Sale
$20/g Updated Sep 16, 2026 Timeless Vapes
See all carriers OG Kush
1g $28.99 $20.29 Sale
$20.29/g Updated Sep 28, 2026 Papa's Herb Indica
See all carriers OG Kush
1g $33.99 $20.39 Sale
$20.39/g Updated Sep 28, 2026 Muha Meds Indica
See all carriers OG Kush
1g $29.99 $20.99 Sale
$20.99/g Updated Sep 16, 2026 ABX / absoluteXtracts
See all carriers OG Kush
1g $29.99 $20.99 Sale
$20.99/g Updated Sep 28, 2026 AbsoluteXtracts Indica
See all carriers OG Kush
1.25g $29.99 $20.99 Sale
$16.79/g Updated Sep 16, 2026 CAKE she hits different
See all carriers OG Kush
$21
$21/g Updated Sep 28, 2026 West Coast Cure Indica
See all carriers OG Kush
$23
$23/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers OG Kush
$25.50
$25.50/g Updated Sep 28, 2026 West Coast Cure Indica
See all carriers OG Kush
0.5g $30
$60/g Updated Sep 24, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers OG Kush
1g $30
$30/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
All-In-One
See all carriers OG Kush
$30
$30/g Updated Sep 28, 2026 ABX / absoluteXtracts
See all carriers OG Kush
1g $46.99 $32.89 Sale
$32.89/g Updated Sep 16, 2026 PAX
See all carriers OG Kush
$33
$33/g Updated Sep 28, 2026 Quiet Kings
Aio
See all carriers OG Kush
1g $49.99
$49.99/g Updated Sep 28, 2026 PAX Hybrid
Edibles See all carriers OG Kush
1000mg · 20pk $47.99 $35.99 Sale
$0.04/mg Updated Sep 28, 2026 Emerald Bay Extracts Indica