Home / Los Angeles / Banana OG Banana OG ranges $3.50–$62 across 26 dispensaries in Los Angeles, cheapest $3.50 at Shango Marijuana Dispensary Moreno Valley, as of Oct 2, 2026.
Updated Oct 2, 2026
How much does Banana OG cost in other regions?→ Banana OG is an indica-dominant cross of OG Kush with a banana-leaning phenotype, popularized by Hortilab seeds. The cultivar earned its reputation as a "creeper" — onset typically takes 5 to 10 minutes before strong body sedation sets in. The terpene profile presents an unusually clear sweet, overripe-banana aroma backed by classic OG diesel undertones. Effects skew strongly toward physical relaxation with appetite stimulation, making Banana OG a common evening or pre-sleep pick across California legal markets. THC tests commonly land in the 20-22% range. The cultivar is often confused with similar OG-line banana hybrids; Banana OG specifically refers to the Hortilab heritage line.
banana sweet tropical earthy Dispensaries 26
in Los Angeles
Products 36
in stock
Price range $4–$62
in Los Angeles
All36 Flower9 Pre-Rolls12 Cartridges11 Concentrates4 Flower See all carriers Banana OG
$7.50
$7.50/g Updated Oct 2, 2026 La Mota
See all carriers Banana OG
$10.49
$3/g Updated Oct 2, 2026 La Mota
See all carriers Banana OG
3.5g $41 $32.80 Sale
$9.37/g Updated Sep 18, 2026 Heirbloom Legacy Flower Indica
Buds
See all carriers Banana OG
3.5g $55 $35 Sale
$10/g Updated Oct 2, 2026 Heirbloom Hybrid
See all carriers Banana OG
$40
$11.43/g Updated Oct 2, 2026 Heirbloom Indica
Whole Flower - 1/8 Oz
See all carriers Banana OG
$45
$12.86/g Updated Oct 2, 2026 Heirbloom Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Banana OG
3.5g $60
$17.14/g Updated Oct 2, 2026 Heirbloom Legacy Flower Indica
Pre-Rolls See all carriers Banana OG
$3.50
$3.50/piece Updated Oct 2, 2026 PUFF
Preroll
See all carriers Banana OG
1g $7 $3.50 Sale
$3.50/piece Updated Oct 2, 2026 Papa's Herb Indica
See all carriers Banana OG
$7 $3.50 Sale
$3.50/piece Updated Oct 2, 2026 Circles Base Camp Indica
Preroll Single
See all carriers Banana OG
$12.96 $6.48 Sale
$6.48/piece Updated Oct 2, 2026 Heirbloom Legacy Flower
See all carriers Banana OG
0.75g $11 $7.70 Sale
$7.70/piece Updated Oct 2, 2026 Heirbloom Indica
See all carriers Banana OG
0.75g $10
$10/piece Updated Oct 2, 2026 Heirbloom Indica
See all carriers Banana OG
$15
$15/piece Updated Oct 2, 2026 Cannabiotix
See all carriers Banana OG
5pc $20
$4/piece Updated Oct 1, 2026 Indica
See all carriers Banana OG
1.5g $25
$25/piece Updated Sep 24, 2026 Claybourne Co. Indica
See all carriers Banana OG
5pc $29
$5.80/piece Updated Oct 2, 2026 KINGROLL
Preroll
See all carriers Banana OG
2.5g $34
$34/piece Updated Oct 2, 2026 Claybourne Co. Indica
See all carriers Banana OG
$36
$36/piece Updated Oct 1, 2026 Claybourne Co.
Preroll
Concentrates See all carriers Banana OG
$15
$15/g Updated Oct 2, 2026 WVY
Concentrates Waxes
See all carriers Banana OG
$34.45
$34.45/g Updated Oct 2, 2026 The Cure Company
Concentrate
See all carriers Banana OG
1g $62
$62/g Updated Sep 18, 2026 CBX: Cannabiotix
Cold Cure Badder