Home / Los Angeles / Lemon Cherry Gelato
Lemon Cherry Gelato Hybrid Lemon Cherry Gelato ranges $3.50–$230 across 113 dispensaries in Los Angeles, cheapest $3.50 at Shango Marijuana Dispensary Moreno Valley, as of Oct 1, 2026.
Updated Oct 1, 2026
How much does Lemon Cherry Gelato cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted Lemon Cherry Gelato is a balanced hybrid bred by Backpack Boyz, crossing Sunset Sherbet, Girl Scout Cookies, and Lemon Pound Cake. The cultivar has become one of the most-recognizable Backpack Boyz releases of the early 2020s and a defining example of the lemon-pedigree wave within the modern Cookies-line dessert tier. Flowers carry a complex aroma: sharp citrus over cherry-candy sweetness with mild OG-line gas undertones. Effects are balanced — body relaxation paired with mood-elevating cerebral lift — and THC tests routinely land in the 25-30% range. Lemon Cherry Gelato is widely-cloned across California legal markets and frequently appears within the premium "exotic" tier on dispensary menus.
Dispensaries 113
in Los Angeles
Products 562
in stock
Price range $4–$230
in Los Angeles
All562 Flower108 Pre-Rolls147 Cartridges260 Concentrates46 Edibles1 Flower See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $4
$4/g Updated Sep 18, 2026 Mecca Indica
Buds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $8.49 $7.22 Sale
$7.22/g Updated Sep 17, 2026 Most Wanted Indica
See all carriers Lemon Cherry Gelato
3.5g $27.78 $11.12 Sale
$3.18/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
3.5g $12
$3.43/g Updated Sep 17, 2026 FYPM - Indica
See all carriers Lemon Cherry Gelato
3.5g $34.99 $13.99 Sale
$4/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$21.61 $14.21 Sale
$4.06/g Updated Sep 18, 2026 MOTA Indica
Buds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$30 $15 Sale
$2.14/g Updated Oct 1, 2026 Circles Base Camp Hybrid
Whole Flower - 1/4 Oz
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $16
$16/g Updated Sep 24, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Small-Buds Smalls
See all carriers Lemon Cherry Gelato
5g $35 $17.50 Sale
$3.50/g Updated Sep 18, 2026 Sluggers Hit Indica
Buds
Also at 8 other stores The 18629 LLC· Sep 18, 2026 $24 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at The 18629 LLC ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $28.50 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $29 See this shop: Lemon Cherry Gelato at STIIIZY Downtown LA → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $29 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Varda - Dispensary → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Off The Charts - Bell Gardens → Mmd, Inc.· Sep 18, 2026 $32.19 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Mmd, Inc. ↗ Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $33.75 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer] ↗ Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $35 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Greenhouse Organics, Inc. ↗ See all carriers Lemon Cherry Gelato
3.5g $35 $17.50 Sale
$5/g Updated Sep 30, 2026 Sluggers Hybrid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
3.5g $18
$5.14/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$18.40
$2.63/g Updated Sep 30, 2026 BETTER DAYS Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$19
$2.71/g Updated Oct 1, 2026 BETTER DAYS Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$19.50
$5.57/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy
Pre-Pack
See all carriers Lemon Cherry Gelato
14g $20
$1.43/g Updated Sep 30, 2026 Moonland Cannabis Hybrid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
28g $20
$0.71/g Updated Sep 17, 2026 Jeff's Sessions Indica
Ground Shake
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$21
$6/g Updated Sep 30, 2026 Hybrid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$21.50
$3.07/g Updated Sep 29, 2026 Allswell Indica
Pre-Pack
See all carriers Lemon Cherry Gelato
7g $43.20 $21.60 Sale
$3.09/g Updated Sep 18, 2026 Delighted Indica
Buds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
3.5g $22.11
$6.32/g Updated Sep 18, 2026 Zero Gravity Indica
See all carriers Lemon Cherry Gelato
3.5g $26.27 $22.33 Sale
$6.38/g Updated Sep 17, 2026 THE SYNDICATE Indica
Smalls
See all carriers Lemon Cherry Gelato
3.5g $22.50
$6.43/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Lemon Cherry Gelato
3.5g $24
$6.86/g Updated Sep 30, 2026 Aims Horticulture
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $24.93
$24.93/g Updated Sep 18, 2026 BLITZ Indica
Buds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$26
$7.43/g Updated Sep 30, 2026 ICED
Infused Flower
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$26
$7.43/g Updated Sep 27, 2026 AIMS Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$26.60
$5.32/g Updated Sep 30, 2026 Sluggers
Also at 7 other stores 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $26.60 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Sep 30, 2026 $26.60 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → 4th Street Collective, Inc.· Sep 30, 2026 $26.60 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at 4th Street Collective, Inc. ↗ 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $26.60 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst - Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $26.60 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ Casey Crow Collective· Sep 30, 2026 $26.60 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Casey Crow Collective ↗ 11500 Vermont Holdings LLC· Sep 30, 2026 $26.60 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ See all carriers Lemon Cherry Gelato
3.5g $27
$7.71/g Updated Sep 18, 2026 WAVVY Indica
Buds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$27
$3.86/g Updated Sep 30, 2026 Heart of Humboldt
Pre-Pack
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$28
$5.60/g Updated Sep 30, 2026 Sluggers
See all carriers Lemon Cherry Gelato
3.5g $30
$8.57/g Updated Sep 24, 2026 818 Hybrid
Whole-Flower
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$30
$8.57/g Updated Sep 18, 2026 Inadaze Indica
Buds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$31.25
$8.93/g Updated Oct 1, 2026 TRADECRAFT FARMS
Pre-Pack
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$31.69
$9.05/g Updated Sep 17, 2026 Originals Indica
Buds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$31.69
$9.05/g Updated Sep 30, 2026 Originals
See all carriers Lemon Cherry Gelato
3.5g $32
$9.14/g Updated Sep 18, 2026 Gramlin Indica
Buds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$32.41
$9.26/g Updated Sep 18, 2026 MOTA Indica
Smalls
See all carriers Lemon Cherry Gelato
7g $32.41
$4.63/g Updated Sep 18, 2026 Mota Flwr Indica
See all carriers Lemon Cherry Gelato
7g $32.41
$4.63/g Updated Sep 18, 2026 Mota Flwr Indica
See all carriers Lemon Cherry Gelato
7g $32.41
$4.63/g Updated Sep 18, 2026 Mota Flwr Indica
See all carriers Lemon Cherry Gelato
7g $32.41
$4.63/g Updated Sep 18, 2026 Mota Flwr Indica
See all carriers Lemon Cherry Gelato
3.5g $33
$9.43/g Updated Sep 17, 2026 Aims Horticulture Indica
Buds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
7g $40 $34.80 Sale
$4.97/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Indica
Buds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
3.5g $35
$10/g Updated Sep 30, 2026 Green Earth Co. Hybrid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
3.5g $36
$10.29/g Updated Sep 30, 2026 AIMS Hybrid
Flower Samples
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$36
$7.20/g Updated Sep 30, 2026 Sluggers Hit Hybrid
Flowers
See all carriers Lemon Cherry Gelato
3.5g $36
$10.29/g Updated Sep 30, 2026 XOTX
Flowers
See all carriers Lemon Cherry Gelato
7g $60 $36 Sale
$5.14/g Updated Sep 17, 2026 Death Row Records - California Indica
Buds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
7g $57 $37.05 Sale
$5.29/g Updated Sep 18, 2026 Palm Trees Indica
Smalls
See all carriers Lemon Cherry Gelato
3.5g $54 $37.80 Sale
$10.80/g Updated Sep 18, 2026 The Standard by Farmdale Indica
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$39
$5.57/g Updated Sep 27, 2026 AIMS Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Lemon Cherry Gelato
14g $39
$2.79/g Updated Sep 17, 2026 FYPM Indica
Buds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
7g $40
$5.71/g Updated Sep 30, 2026 Aims Horticulture
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$40
$11.43/g Updated Sep 30, 2026 Lumpy's Flowers
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$40
$13.33/g Updated Sep 30, 2026 KINGROLL
See all carriers Lemon Cherry Gelato
3.5g $67 $40 Sale
$11.43/g Updated Sep 17, 2026 Sticky Status Indica
Buds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
3.5g $75 $41.25 Sale
$11.79/g Updated Sep 18, 2026 Claybourne Co. Indica
Buds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
10g $86.44 $43.22 Sale
$4.32/g Updated Sep 18, 2026 Sluggers Hit Indica
Buds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
14g $44
$3.14/g Updated Sep 18, 2026 Mecca - $61.09 Indica
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$45
$12.86/g Updated Sep 17, 2026 Fig Farms Indica
Buds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
3.5g $50
$14.29/g Updated Sep 30, 2026 BACKPACKBOYZ
See all carriers Lemon Cherry Gelato
7g $56.52
$8.07/g Updated Sep 18, 2026 Chairman's Choice Indica
Buds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
14g $59
$4.21/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Treez Indica
Buds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
14g $60
$4.29/g Updated Sep 30, 2026 HydroBoys Hybrid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
14g $105 $63 Sale
$4.50/g Updated Sep 17, 2026 Munchies Indica
Buds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$70
$2.50/g Updated Oct 1, 2026 BETTER DAYS Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Lemon Cherry Gelato
14g $120 $72 Sale
$5.14/g Updated Sep 17, 2026 Death Row Records - California Indica
Buds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
14g $80
$5.71/g Updated Sep 17, 2026 Duffy$ Indica
Buds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
14g $80
$5.71/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy - FL Indica
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$94.50
$6.75/g Updated Sep 30, 2026 THE STANDARD
See all carriers Lemon Cherry Gelato
28g $130
$4.64/g Updated Sep 18, 2026 Erb & Arbor Indica
Smalls
See all carriers Lemon Cherry Gelato
28g $230
$8.21/g Updated Sep 24, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Small-Buds Smalls
Pre-Rolls See all carriers Lemon Cherry Gelato
$3.50
$3.50/piece Updated Sep 30, 2026 PUFF
Preroll
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$6.50 $4.87 Sale
$4.87/piece Updated Sep 30, 2026 Sluggers
Infused Single
See all carriers Lemon Cherry Gelato
0.7g $11 $5.50 Sale
$5.50/piece Updated Sep 18, 2026 Sluggers Hit Hybrid
Infused
Also at 9 other stores Euphoros· Sep 18, 2026 $6.48 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Euphoros → CannaCruz - Watsonville· Sep 18, 2026 $6.60 See this shop: Lemon Cherry Gelato at CannaCruz - Watsonville → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $7.02 See this shop: Lemon Cherry Gelato at STIIIZY - Hawthorne → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $9 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Varda - Dispensary → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $9 See this shop: Lemon Cherry Gelato at STIIIZY Downtown LA → Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $9.38 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $10 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Fuego· Sep 18, 2026 $10 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Fuego → Gravity Retail· Sep 18, 2026 $10 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Gravity Retail → See all carriers Lemon Cherry Gelato
0.7g $11 $5.50 Sale
$5.50/piece Updated Sep 30, 2026 Sluggers Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $6
$6/piece Updated Sep 17, 2026 Grasshoppers Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$7
$7/piece Updated Sep 30, 2026 Fog City Farms
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $7
$7/piece Updated Sep 18, 2026 Crumbz Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$7.20
$7.20/piece Updated Oct 1, 2026 Hybrid
Infused Pre-Roll Single
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $8
$8/piece Updated Sep 30, 2026 MOONLAND Hybrid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $8
$8/piece Updated Sep 17, 2026 Quiet Kings Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$8
$8/piece Updated Sep 30, 2026 Hybrid
Prerolls
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$9
$9/piece Updated Sep 30, 2026 Claybourne Co.
Preroll
See all carriers Lemon Cherry Gelato
0.7g $9.36
$9.36/piece Updated Sep 30, 2026 Sluggers Hit Hybrid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $10
$10/piece Updated Sep 17, 2026 Presidential Hybrid
Infused
Also at 9 other stores Urban Smoke La LLC· Sep 18, 2026 $12.35 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Urban Smoke La LLC ↗ Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $12.96 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $13 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Off the Charts - Harbor City → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $14 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Varda - Dispensary → The set Northridge· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Lemon Cherry Gelato at The set Northridge → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $14 See this shop: Lemon Cherry Gelato at STIIIZY Downtown LA → Bread Farms· Sep 17, 2026 $14.26 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Bread Farms → Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $14.41 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Traditional - LAX → Mmd, Inc.· Sep 18, 2026 $15.46 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Mmd, Inc. ↗ See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $10
$10/piece Updated Sep 18, 2026 Papa's Herb Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1.25g $13 $10.01 Sale
$10.01/piece Updated Sep 18, 2026 ICED Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$11
$11/piece Updated Sep 30, 2026 Lowell Herb Co.
Preroll
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $13.34 $11.34 Sale
$11.34/piece Updated Sep 17, 2026 THE SYNDICATE Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $12
$12/piece Updated Sep 30, 2026 Goddess
Preroll
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $12
$12/piece Updated Sep 18, 2026 Rosin Tech Labs Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
3pc · 5g $19 $12.35 Sale
$4.12/piece Updated Sep 18, 2026 The Standard by Farmdale Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
5pc $13
$2.60/piece Updated Sep 30, 2026 PUFF
Preroll
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1.5g $22 $13.20 Sale
$13.20/piece Updated Sep 18, 2026 Sluggers Hit Hybrid
Infused
Also at 10 other stores Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Off the Charts - Harbor City → The set Northridge· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Lemon Cherry Gelato at The set Northridge → Gravity Retail· Sep 18, 2026 $17 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Gravity Retail → Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $17.25 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $18 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Lemon Cherry Gelato at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → The 18629 LLC· Sep 18, 2026 $22 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at The 18629 LLC ↗ Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens → Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Mr. Nice Guy → Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $24 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Vvs Panorama LLC ↗ See all carriers Lemon Cherry Gelato
2g $28.80 $14.40 Sale
$14.40/piece Updated Sep 18, 2026 Sluggers Hit Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$15
$15/piece Updated Sep 30, 2026 Creme Cultivation Indica
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1.5g $15
$15/piece Updated Sep 17, 2026 Presidential Hybrid
Infused
Also at 14 other stores Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $15 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Higher Ground - Baldwin Park → Euphoros· Sep 18, 2026 $15.84 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Euphoros → The Artist Tree Dispensary Koreatown· Sep 18, 2026 $17.33 See this shop: Lemon Cherry Gelato at The Artist Tree Dispensary Koreatown → Urban Smoke La LLC· Sep 18, 2026 $17.55 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Urban Smoke La LLC ↗ LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $20.16 See this shop: Lemon Cherry Gelato at LA Kush - Los Angeles → Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $20.89 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Traditional - LAX → Mmd, Inc.· Sep 18, 2026 $21.08 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Mmd, Inc. ↗ JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Lemon Cherry Gelato at JADEROOM Artesia → Sweetflower Culver, LLC· Sep 17, 2026 $23 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Sweetflower Culver, LLC ↗ PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $24 See this shop: Lemon Cherry Gelato at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Superior Herbal Health, LLC → The Drop LA· Sep 18, 2026 $27 See this shop: Lemon Cherry Gelato at The Drop LA → Gravity Retail· Sep 18, 2026 $30 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Gravity Retail → Flower & Leaf LA· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Flower & Leaf LA → See all carriers Lemon Cherry Gelato
$15.85
$15.85/piece Updated Sep 30, 2026 Biscotti
Preroll
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$15.88
$15.88/piece Updated Sep 30, 2026 Sluggers Official Retail
Preroll
See all carriers Lemon Cherry Gelato
0.5g $32 $16 Sale
$16/piece Updated Oct 1, 2026 ICED
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $18
$18/piece Updated Sep 30, 2026 Fig Farms Hybrid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1.3g $18
$18/piece Updated Sep 18, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $20
$20/piece Updated Sep 30, 2026 Big Tree Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
3pc · 1.5g $20
$6.67/piece Updated Sep 30, 2026 THE STANDARD
Pre_rolls
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$20
$20/piece Updated Sep 30, 2026 Back Pack Boyz
Preroll
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1.2g $20
$20/piece Updated Sep 18, 2026 Black Mamba Cannabis Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
5pc · 0.5g $20
$4/piece Updated Sep 17, 2026 Quiet Kings Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1.5g $20
$20/piece Updated Sep 29, 2026 Sluggers Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$20
$20/piece Updated Sep 30, 2026 Sluggers Official Retail
Preroll
See all carriers Lemon Cherry Gelato
5pc $20
$4/piece Updated Sep 30, 2026 Hybrid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
5pc $20
$4/piece Updated Sep 30, 2026 Ooowee
Preroll
See all carriers Lemon Cherry Gelato
2.5g $34 $20.40 Sale
$20.40/piece Updated Sep 18, 2026 St. Ides Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
2g $20.87
$20.87/piece Updated Sep 18, 2026 Chairman's Choice Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1.3g $39 $23.40 Sale
$23.40/piece Updated Sep 18, 2026 WAVVY Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1.5g $25
$25/piece Updated Sep 30, 2026 Sluggers Hybrid
Preroll
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1.5g $25.21
$25.21/piece Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
4pc $26.65
$6.66/piece Updated Sep 30, 2026 KINGROLL
Preroll
See all carriers Lemon Cherry Gelato
5pc · 2.5g $27
$5.40/piece Updated Sep 18, 2026 WAVVY Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
5pc · 0.5g $40 $28 Sale
$5.60/piece Updated Oct 1, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused Preroll Pack
See all carriers Lemon Cherry Gelato
5pc · 3.5g $38 $28.88 Sale
$5.78/piece Updated Sep 18, 2026 Sluggers Hit Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
5pc · 3.5g $38 $28.88 Sale
$5.78/piece Updated Sep 18, 2026 Sluggers Hit Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$30
$30/piece Updated Sep 30, 2026 Claybourne Co.
Preroll
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$31.69
$31.69/piece Updated Sep 30, 2026 Sluggers Official Retail
Preroll
See all carriers Lemon Cherry Gelato
10pc $38.13 $32.41 Sale
$3.24/piece Updated Sep 17, 2026 Silver Bullet Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
2.5g $34
$34/piece Updated Sep 30, 2026 Claybourne Co. Hybrid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
5pc $35.65
$7.13/piece Updated Sep 30, 2026 Sluggers Official Retail
Preroll
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$36
$36/piece Updated Sep 30, 2026 Claybourne Co.
Preroll
See all carriers Lemon Cherry Gelato
2.5g $36
$36/piece Updated Sep 18, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
5pc $36
$7.20/piece Updated Sep 30, 2026 Hybrid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
5pc · 3.5g $37.80
$7.56/piece Updated Oct 1, 2026 Sluggers
Preroll
Also at 7 other stores Catalyst - Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $37.80 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ Catalyst - Lynwood LLC· Oct 1, 2026 $37.80 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Catalyst - Lynwood LLC ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Oct 1, 2026 $37.80 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → 4th Street Collective, Inc.· Sep 30, 2026 $37.80 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at 4th Street Collective, Inc. ↗ Casey Crow Collective· Oct 1, 2026 $37.80 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Casey Crow Collective ↗ 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $37.80 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ 11500 Vermont Holdings LLC· Oct 1, 2026 $37.80 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ See all carriers Lemon Cherry Gelato
$38
$38/piece Updated Sep 30, 2026 Sluggers Official Retail
Preroll
See all carriers Lemon Cherry Gelato
28pc · 14g $40
$1.43/piece Updated Oct 1, 2026 Soma Rosa
Flower
See all carriers Lemon Cherry Gelato
5pc · 3g $40
$8/piece Updated Sep 18, 2026 BACKPACKBOYZ Hybrid
Infused
See all carriers Lemon Cherry Gelato
5pc · 2.5g $40
$8/piece Updated Sep 24, 2026 Claybourne Co. Hybrid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
5pc $41.64
$8.33/piece Updated Sep 30, 2026 Claybourne Co.
Preroll
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$45
$45/piece Updated Sep 30, 2026 Pressure Pack
Prerolls
Cartridges All(100 of 103 ) cheapest first · refine filters to narrow See all carriers Lemon Cherry Gelato
5g $18.52 $7.40 Sale
$1.48/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 14 other stores Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $8.65 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Traditional - LAX → CannaCruz - Watsonville· Sep 18, 2026 $10.80 See this shop: Lemon Cherry Gelato at CannaCruz - Watsonville → LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $11.53 See this shop: Lemon Cherry Gelato at LA Kush - Los Angeles → Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $11.90 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Superior Herbal Health, LLC → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $13 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Off the Charts - Harbor City → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $13 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Leaf and Lion - Long Beach → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Off the Charts - Long Beach → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $14 See this shop: Lemon Cherry Gelato at STIIIZY Downtown LA → Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $14 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $14 See this shop: Lemon Cherry Gelato at STIIIZY - Hawthorne → Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $15 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Vvs Panorama LLC ↗ Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $17 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Varda - Dispensary → Gravity Retail· Sep 18, 2026 $17 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Gravity Retail → West Coast Holistic Center· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Lemon Cherry Gelato at West Coast Holistic Center → See all carriers Lemon Cherry Gelato
$8.67
$8.67/g Updated Sep 30, 2026 Cizi
Thc
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$10
$10/g Updated Sep 30, 2026 Smoakland
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$10.08
$10.08/g Updated Sep 18, 2026 Zetti
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$10.12
$20.24/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
V3 Lqd
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$10.50
$21/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $12
$12/g Updated Sep 18, 2026 Cizi
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$12.24
$12.24/g Updated Oct 1, 2026 Cizi Indica
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$12.28
$12.28/g Updated Sep 30, 2026 Side Hustle
Live Resin
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $16 $12.80 Sale
$12.80/g Updated Sep 18, 2026 Papa's Herb
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $25.75 $12.87 Sale
$12.87/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $19.50 $13.65 Sale
$13.65/g Updated Sep 17, 2026 Kushy Punch
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $36.01 $14.41 Sale
$14.41/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 25 other stores Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $16.87 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Traditional - LAX → Euphoros· Sep 18, 2026 $18 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Euphoros → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $18.90 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Long Beach Green Room → Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $19.60 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Superior Herbal Health, LLC → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $19.60 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Off The Charts - Bell Gardens → Robertson Caregivers Beverlywood· Sep 18, 2026 $23.10 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Robertson Caregivers Beverlywood → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Lemon Cherry Gelato at STIIIZY - Hawthorne → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Off The Charts - Eagle Rock → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Lemon Cherry Gelato at STIIIZY Downtown LA → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $25.21 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $26.40 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Higher Ground - Baldwin Park → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $27 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Off the Charts - Harbor City → LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $27 See this shop: Lemon Cherry Gelato at LA Kush - Los Angeles → Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $27.30 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer] ↗ Mota Inc.· Sep 18, 2026 $28.16 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Mota Inc. ↗ Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $29 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Varda - Dispensary → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $30 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $30 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Vvs Panorama LLC ↗ Gravity Retail· Sep 18, 2026 $30 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Gravity Retail → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $31.20 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Leaf and Lion - Long Beach → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Lemon Cherry Gelato at ATRIUM - Topanga → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Off the Charts - Long Beach → Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $38 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Mr. Nice Guy → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $42 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ West Coast Holistic Center· Sep 17, 2026 $42 See this shop: Lemon Cherry Gelato at West Coast Holistic Center → See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $15
$15/g Updated Sep 17, 2026 Quiet Kings
See all carriers Lemon Cherry Gelato
0.5g $15
$30/g Updated Sep 19, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $15
$15/g Updated Sep 17, 2026 ICED
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $30 $15 Sale
$15/g Updated Oct 1, 2026 Papa's Herb Hybrid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$15.85
$15.85/g Updated Sep 30, 2026 EUREKA
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $31.70 $15.85 Sale
$15.85/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
Also at 28 other stores Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $17.50 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Long Beach Green Room → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $18.20 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Off The Charts - Bell Gardens → Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $18.20 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Superior Herbal Health, LLC → Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $19.63 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Armla One, Inc. ↗ Sweetflower Culver, LLC· Sep 17, 2026 $21.70 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Sweetflower Culver, LLC ↗ Safe Harbor Patient's Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $21.70 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Safe Harbor Patient's Collective, Inc. ↗ Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $23 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Vvs Panorama LLC ↗ Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $24 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Leaf and Lion - Long Beach → Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $24.20 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Higher Ground - Baldwin Park → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Lemon Cherry Gelato at STIIIZY Downtown LA → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Off the Charts - Harbor City → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Lemon Cherry Gelato at STIIIZY - Hawthorne → Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $25.20 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer] ↗ Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Off The Charts - Eagle Rock → Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $26 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $27 See this shop: Lemon Cherry Gelato at LA Kush - Los Angeles → The set Northridge· Sep 17, 2026 $27 See this shop: Lemon Cherry Gelato at The set Northridge → Gravity Retail· Sep 18, 2026 $27 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Gravity Retail → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $28 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Off the Charts - Long Beach → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $29 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Varda - Dispensary → The Artist Tree Dispensary Koreatown· Sep 18, 2026 $32 See this shop: Lemon Cherry Gelato at The Artist Tree Dispensary Koreatown → The 18629 LLC· Sep 18, 2026 $32 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at The 18629 LLC ↗ Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville· Sep 17, 2026 $32.02 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville → Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Mr. Nice Guy → Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens → Third & Kenmore LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $36 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Third & Kenmore LLC [Equity Retailer] ↗ West Coast Holistic Center· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Lemon Cherry Gelato at West Coast Holistic Center → See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $15.90
$15.90/g Updated Sep 30, 2026 EUREKA Hybrid
Vapes
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $17
$17/g Updated Sep 18, 2026 Side Hustle Hybrid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $17
$17/g Updated Sep 30, 2026 Cizi Indica
Vapes
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $17
$17/g Updated Sep 17, 2026 dompen
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $34 $17 Sale
$17/g Updated Sep 18, 2026 Papa's Herb
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $18
$18/g Updated Sep 30, 2026 ICED
Vapes
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $18
$18/g Updated Sep 30, 2026 ICED
Vapes
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $18
$18/g Updated Sep 30, 2026 ICED Hybrid
Vapes
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1.2g $36 $18 Sale
$15/g Updated Sep 18, 2026 Sluggers Hit
See all carriers Lemon Cherry Gelato
2g $36 $18 Sale
$9/g Updated Sep 18, 2026 Zetti
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $18.01
$18.01/g Updated Sep 17, 2026 Brite Labs
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$18.07
$18.07/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
V3 Lqd
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $38 $19 Sale
$19/g Updated Sep 18, 2026 Muha Meds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $38 $19 Sale
$19/g Updated Sep 18, 2026 Claybourne Co.
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $38 $19 Sale
$19/g Updated Sep 30, 2026 Muha Meds Sativa
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$19.43
$19.43/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Hybrid
V3 Lqd Aio
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $30 $19.50 Sale
$19.50/g Updated Sep 18, 2026 Fields Family Farmz
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $33 $19.80 Sale
$19.80/g Updated Sep 18, 2026 CAKE she hits different
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$19.81
$3.96/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$19.81
$3.96/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$20
$20/g Updated Sep 18, 2026 Sweet Flower
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 FYPM -
See all carriers Lemon Cherry Gelato
0.5g $20
$40/g Updated Sep 24, 2026 Stiiizy Hybrid
Live-Resin Live_resin
See all carriers Lemon Cherry Gelato
0.5g $20
$40/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Hybrid
0.5g Vape Carts & Pods
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 Alien Labs
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$20
$20/g Updated Sep 30, 2026 dompen
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $20.17
$20.17/g Updated Sep 18, 2026 Zetti
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $51.45 $20.57 Sale
$20.57/g Updated Sep 17, 2026 Dabbar Liquid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $24.22 $20.59 Sale
$20.59/g Updated Sep 17, 2026 Kushy Punch
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$21.50
$21.50/g Updated Sep 30, 2026 MJUICE
Also at 7 other stores 11500 Vermont Holdings LLC· Sep 30, 2026 $25.80 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ Catalyst - Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $25.80 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ 4th Street Collective, Inc.· Sep 30, 2026 $25.80 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at 4th Street Collective, Inc. ↗ 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $25.80 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $25.80 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst - Lynwood LLC· Sep 30, 2026 $25.80 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Catalyst - Lynwood LLC ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Sep 30, 2026 $30.10 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $43.20 $21.60 Sale
$21.60/g Updated Sep 18, 2026 Gramlin
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $22
$22/g Updated Sep 17, 2026 dompen
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $22
$22/g Updated Sep 17, 2026 Quiet Kings
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $22.18
$22.18/g Updated Sep 17, 2026 Kingpen
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $56.59 $22.63 Sale
$22.63/g Updated Sep 18, 2026 Dabwoods
Also at 10 other stores The Syndicate - Woodland Hills· Sep 17, 2026 $34.31 See this shop: Lemon Cherry Gelato at The Syndicate - Woodland Hills → Rdc Collective Corp.· Sep 17, 2026 $34.31 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Rdc Collective Corp. ↗ Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Off The Charts - Eagle Rock → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $36 See this shop: Lemon Cherry Gelato at ATRIUM - Topanga → The Drop LA· Sep 18, 2026 $37.80 See this shop: Lemon Cherry Gelato at The Drop LA → Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $38 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Vvs Panorama LLC ↗ Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $40.05 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Armla One, Inc. ↗ Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $43 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance· Sep 18, 2026 $45 See this shop: Lemon Cherry Gelato at SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance → Flower & Leaf LA· Sep 18, 2026 $65 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Flower & Leaf LA → See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $23
$23/g Updated Sep 18, 2026 WAVVY
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$23.76
$23.76/g Updated Sep 30, 2026 EUREKA
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $23.76
$23.76/g Updated Sep 30, 2026 Papa's Herb Hybrid
Vapes
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$24
$24/g Updated Sep 17, 2026 Bodega Boyz
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$24.46
$24.46/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$25
$25/g Updated Sep 30, 2026 Hybrid
Vapes
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $25
$25/g Updated Sep 17, 2026 EIGHTBIT
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $50.42 $25.21 Sale
$25.21/g Updated Sep 18, 2026 Dabwoods
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$26
$26/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$26.35
$26.35/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy
All-In-One
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$27
$27/g Updated Oct 1, 2026 dompen
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $27.36
$27.36/g Updated Sep 17, 2026 HIGH 90s
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $28.80
$28.80/g Updated Sep 30, 2026 dompen™ & Koa Hybrid
Vapes
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$29.25
$29.25/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$30
$10/g Updated Sep 30, 2026 Berry Green Indica
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$30
$30/g Updated Sep 30, 2026 Giggles
Vape Cartridges
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $30
$30/g Updated Sep 19, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$30
$30/g Updated Oct 1, 2026 Snickle Fritz by Grow Op Farms
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$30
$30/g Updated Sep 30, 2026 dompen
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$30
$30/g Updated Sep 30, 2026 EUREKA Hybrid
Vapes
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $50 $30 Sale
$30/g Updated Sep 18, 2026 Molli
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $60 $30 Sale
$30/g Updated Sep 18, 2026 Alpine Vapor
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $43 $30.10 Sale
$30.10/g Updated Sep 18, 2026 CATALYST
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$30.97
$30.97/g Updated Oct 1, 2026 Stiiizy Hybrid
All-In-One
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$31.76
$26.47/g Updated Sep 30, 2026 Sluggers Official Retail
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$33
$33/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1.2g $35
$29.17/g Updated Sep 30, 2026 Sluggers Hit Hybrid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $35
$35/g Updated Sep 30, 2026 Claybourne Co. Hybrid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $35
$35/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Hybrid
1g Vape Carts & Pods
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$35
$35/g Updated Sep 30, 2026 Fly Indica
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$35
$29.17/g Updated Sep 30, 2026 Sluggers Official Retail
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $36
$36/g Updated Sep 24, 2026 Stiiizy Hybrid
Live-Resin Live_resin
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1.2g $36
$30/g Updated Sep 30, 2026 Sluggers Hit Hybrid
Vapes
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $36
$36/g Updated Sep 30, 2026 Push Indica
Vapes
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $60 $36 Sale
$36/g Updated Sep 18, 2026 Molli
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$36.45
$36.45/g Updated Sep 30, 2026 Claybourne Co.
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $38
$38/g Updated Sep 18, 2026 Sluggers Hit
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $39.62
$39.62/g Updated Sep 17, 2026 BACKPACKBOYZ
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$39.62
$39.62/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $40
$40/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$40
$40/g Updated Sep 30, 2026 No Bad Days
Vape Cartridges
See all carriers Lemon Cherry Gelato
2g $60 $42 Sale
$21/g Updated Sep 18, 2026 Sluggers Hit
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$45
$45/g Updated Sep 30, 2026 Amnesia
Vape Cartridges
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$45
$22.50/g Updated Sep 30, 2026 Pressure Pack
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $75 $45 Sale
$45/g Updated Sep 18, 2026 Coldfire Extracts
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $75 $45 Sale
$45/g Updated Sep 18, 2026 Coldfire Extracts
Concentrates See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $16 $8 Sale
$8/g Updated Sep 30, 2026 ICED Hybrid
Diamonds/Crystals
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$10 $8.50 Sale
$8.50/g Updated Sep 18, 2026 WVY
Concentrates Badder
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$9.60
$9.60/g Updated Oct 1, 2026 Brite Labs Indica
Sugar
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $10
$10/g Updated Sep 17, 2026 Big Tree
Diamonds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $21.60 $10.80 Sale
$10.80/g Updated Sep 18, 2026 Sluggers Hit
Sauce
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $16.56 $11.59 Sale
$11.59/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
Sugar
Also at 8 other stores Rdc Collective Corp.· Sep 17, 2026 $11.59 Visit shop: Lemon Cherry Gelato at Rdc Collective Corp. ↗ Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Off The Charts - Bell Gardens → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $18 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Leaf and Lion - Long Beach → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Off The Charts - Eagle Rock → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Off the Charts - Long Beach → SWED A SNOOP DOGG Dispensary - LBC· Sep 18, 2026 $22 See this shop: Lemon Cherry Gelato at SWED A SNOOP DOGG Dispensary - LBC → Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville· Sep 17, 2026 $23.99 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville → Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Lemon Cherry Gelato at Superior Herbal Health, LLC → See all carriers Lemon Cherry Gelato
$12
$12/g Updated Sep 30, 2026 Ooowee
Concentrate
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $12
$12/g Updated Sep 17, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS
Badder
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$12.97
$12.97/g Updated Sep 30, 2026 WVY
Concentrate
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $14
$14/g Updated Sep 18, 2026 CALI KOSHER
Concentrates
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$20 $14 Sale
$14/g Updated Sep 17, 2026 West Coast Cure
Badder
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $21 $14.70 Sale
$14.70/g Updated Oct 1, 2026 ALMORA Hybrid
Live Resins Live_resin
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$15
$15/g Updated Sep 30, 2026 WVY
Concentrates
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$15
$15/g Updated Sep 30, 2026 Hybrid
Concentrates
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $16
$16/g Updated Sep 17, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS
Badder
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $25 $17.50 Sale
$17.50/g Updated Sep 18, 2026 Locals Only Concentrates
Diamonds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $35 $17.50 Sale
$17.50/g Updated Sep 18, 2026 Locals Only Concentrates
Sugar
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $18
$18/g Updated Sep 18, 2026 Dab Daddy Ⓡ
Sauce
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1.2g $19
$15.83/g Updated Sep 18, 2026 ALMORA
Sauce
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $20
$20/g Updated Sep 18, 2026 Bishop Boyz
Crumble
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$20
$20/g Updated Sep 30, 2026 Sluggers Hit Hybrid
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $21
$21/g Updated Sep 18, 2026 Quiet Kings
Badder
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $25 $21.25 Sale
$21.25/g Updated Sep 17, 2026 ICED Indica
Diamonds
See all carriers Lemon Cherry Gelato
1g $22
$22/g Updated Sep 18, 2026 Buddies Brand
Sugar
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$25
$25/g Updated Sep 30, 2026 West Coast Cure Hybrid
Concentrates
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$25
$25/g Updated Sep 18, 2026 WVY - Lemon
Badder
See all carriers Lemon Cherry Gelato
$30
$30/g Updated Sep 30, 2026 8 Bit
Concentrate