Home / Los Angeles / Strawberry Cough Strawberry Cough ranges $3.50–$126.77 across 209 dispensaries in Los Angeles, cheapest $3.50 at Tradecraft Farms Cannabis Dispensary, as of Sep 30, 2026.
Updated Sep 30, 2026
How much does Strawberry Cough cost in other regions?→ uplifted happy energetic creative focused Strawberry Cough originated in the early 2000s and was popularized by New York breeder Kyle Kushman. The cultivar's lineage traces through Strawberry Fields and Haze, producing a sativa-leaning hybrid with a distinctive sweet-strawberry aroma layered over earthy berry undertones. The "cough" in the name references an apocryphal claim — disputed but persistent in cannabis lore — that the strain stops users from coughing on the inhale, despite its high THC. Effects are cerebral and sativa: mood-elevating, focus-oriented, energetic, with minimal body component. THC tests commonly land in the 15-20% range. Strawberry Cough remains one of the most-recognizable East-Coast-pedigree sativas on California legal-market shelves.
strawberry sweet berry earthy Dispensaries 209
in Los Angeles
Products 1000
in stock
Price range $1–$2235
in Los Angeles
All1000 Flower91 Pre-Rolls323 Cartridges540 Concentrates28 Edibles18 Flower See all carriers Strawberry Cough
$8
$8/g Updated Sep 30, 2026 Gelato Canna
See all carriers Strawberry Cough
$10
$2.86/g Updated Sep 17, 2026 BAGGIE BUDS Indica
Buds
See all carriers Strawberry Cough
$12.95
$3.70/g Updated Sep 17, 2026 M5 Farms Indica
See all carriers Strawberry Cough
$15.85
$4.53/g Updated Sep 30, 2026 The Cure Company
See all carriers Strawberry Cough
28g $23 $17.25 Sale
$0.62/g Updated Sep 17, 2026 Smoakland Indica
Ground Shake
See all carriers Strawberry Cough
7g $48.36 $19.34 Sale
$2.76/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
Also at 39 other stores Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $21.41 See this shop: Strawberry Cough at Traditional - LAX → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Eagle Rock → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $28.88 Visit shop: Strawberry Cough at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Sweet Flower - Pasadena· Sep 17, 2026 $29.40 See this shop: Strawberry Cough at Sweet Flower - Pasadena → Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey· Sep 17, 2026 $30.60 See this shop: Strawberry Cough at Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey → Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $31.50 See this shop: Strawberry Cough at Superior Herbal Health, LLC → Firehouse Health Care Industries, Inc.· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Strawberry Cough at Firehouse Health Care Industries, Inc. ↗ La Greenplanet LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $32.41 Visit shop: Strawberry Cough at La Greenplanet LLC [Equity Retailer] ↗ CannaCruz - Watsonville· Sep 18, 2026 $32.90 See this shop: Strawberry Cough at CannaCruz - Watsonville → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $33.85 Visit shop: Strawberry Cough at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $34 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Artesia → Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $34 Visit shop: Strawberry Cough at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ The High Way Dispensary· Sep 17, 2026 $34.24 See this shop: Strawberry Cough at The High Way Dispensary → Genetics Dispensary LLC· Sep 16, 2026 $35 Visit shop: Strawberry Cough at Genetics Dispensary LLC ↗ STIIIZY Wilmington (Long Beach)· Sep 16, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Wilmington (Long Beach) → Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Strawberry Cough at Velvet Eagle Rock LLC [Equity Retailer] ↗ STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Atlantic → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY - Hawthorne → OG Time· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at OG Time → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Inglewood → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $35.40 See this shop: Strawberry Cough at Leaf and Lion - Long Beach → Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $35.74 Visit shop: Strawberry Cough at Armla One, Inc. ↗ Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $36 Visit shop: Strawberry Cough at Greenhouse Organics, Inc. ↗ ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $38 See this shop: Strawberry Cough at ATRIUM - Topanga → The Ounce· Sep 17, 2026 $38.50 See this shop: Strawberry Cough at The Ounce → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Bell Gardens → OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Strawberry Cough at OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Strawberry Cough at Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens → The set Northridge· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Strawberry Cough at The set Northridge → The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Strawberry Cough at The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne → Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $45 See this shop: Strawberry Cough at Mr. Nice Guy → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $46 See this shop: Strawberry Cough at Varda - Dispensary → Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $52 Visit shop: Strawberry Cough at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ Premium Blossom - Local Marijuana and Weed Dispensary· Sep 17, 2026 $53.12 See this shop: Strawberry Cough at Premium Blossom - Local Marijuana and Weed Dispensary → HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont· Sep 17, 2026 $54.15 See this shop: Strawberry Cough at HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont → Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $55 Visit shop: Strawberry Cough at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $55 See this shop: Strawberry Cough at Herbal Relief Caregivers → See all carriers Strawberry Cough
3.5g $43 $21.50 Sale
$6.14/g Updated Sep 17, 2026 Oakfruitland (OFL) Indica
Buds
See all carriers Strawberry Cough
5g $21.58
$4.32/g Updated Sep 17, 2026 Okie Nugz 5g MoonRocks Indica
See all carriers Strawberry Cough
3.5g $45 $22.50 Sale
$6.43/g Updated Sep 16, 2026 Goddess Indica
Buds
See all carriers Strawberry Cough
$23.77
$1.70/g Updated Sep 30, 2026 The Cure Company
See all carriers Strawberry Cough
3.5g $36.40 $23.95 Sale
$6.84/g Updated Sep 17, 2026 Oakfruitland (OFL) Indica
Buds
See all carriers Strawberry Cough
3.5g $50 $25 Sale
$7.14/g Updated Sep 17, 2026 UpNorth Indica
Buds
Also at 14 other stores Rd Lynwood Retail LLC· Sep 16, 2026 $31.90 Visit shop: Strawberry Cough at Rd Lynwood Retail LLC ↗ OG NATION· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Strawberry Cough at OG NATION → OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Strawberry Cough at OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD → Stilo Supply· Sep 17, 2026 $44 See this shop: Strawberry Cough at Stilo Supply → Valley Verde· Sep 17, 2026 $44 Visit shop: Strawberry Cough at Valley Verde ↗ HYPERWOLF· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Strawberry Cough at HYPERWOLF → Dragonfly Wellness Center· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Strawberry Cough at Dragonfly Wellness Center → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Long Beach → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Artesia → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $46 See this shop: Strawberry Cough at Leaf and Lion - Long Beach → The Ounce· Sep 17, 2026 $49.50 See this shop: Strawberry Cough at The Ounce → The Artist Tree Dispensary West Hollywood· Sep 17, 2026 $50 See this shop: Strawberry Cough at The Artist Tree Dispensary West Hollywood → Lizbor, Inc.· Sep 17, 2026 $58 Visit shop: Strawberry Cough at Lizbor, Inc. ↗ See all carriers Strawberry Cough
3.5g $50 $25 Sale
$7.14/g Updated Sep 29, 2026 UpNorth Humboldt Sativa
Premium
See all carriers Strawberry Cough
$25.30
$3.61/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
40's Mylar
See all carriers Strawberry Cough
7g $38 $26.60 Sale
$3.80/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Sativa
Infused Flower
See all carriers Strawberry Cough
14g $30
$2.14/g Updated Sep 17, 2026 Eyeelle Indica
Buds
See all carriers Strawberry Cough
7g $56 $33.60 Sale
$4.80/g Updated Sep 30, 2026 Oakfruitland Sativa
See all carriers Strawberry Cough
14g $35
$2.50/g Updated Sep 18, 2026 PARADISE - Indica
See all carriers Strawberry Cough
$40
$11.43/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
See all carriers Strawberry Cough
3.5g $42
$12/g Updated Sep 17, 2026 UpNorth Indica
See all carriers Strawberry Cough
7g $45
$6.43/g Updated Sep 17, 2026 Oakfruitland (OFL) Indica
Buds
See all carriers Strawberry Cough
7g $68 $47.60 Sale
$6.80/g Updated Sep 16, 2026 Oakfruitland (OFL) Indica
Buds
See all carriers Strawberry Cough
7g $50
$7.14/g Updated Sep 29, 2026 Oakfruitland
See all carriers Strawberry Cough
1g $53
$53/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Strawberry Cough
$60
$4.29/g Updated Sep 30, 2026 Ooowee
See all carriers Strawberry Cough
$63.38
$4.53/g Updated Sep 30, 2026 The Cure Company
See all carriers Strawberry Cough
$68
$68/g Updated Sep 29, 2026 UpNorth Sativa
See all carriers Strawberry Cough
14g $101 $70.70 Sale
$5.05/g Updated Sep 29, 2026 Claybourne Sativa
Smalls
See all carriers Strawberry Cough
14g $109 $76.30 Sale
$5.45/g Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Indica
Smalls
See all carriers Strawberry Cough
28g $80
$2.86/g Updated Sep 18, 2026 HOUSE PARTY EXOTICS Indica
See all carriers Strawberry Cough
28g $84
$3/g Updated Sep 17, 2026 Smoakland Indica
Smalls
See all carriers Strawberry Cough
14g $140 $98 Sale
$7/g Updated Sep 16, 2026 Oakfruitland (OFL) Indica
Buds
See all carriers Strawberry Cough
$104.10
$7.44/g Updated Sep 30, 2026 Claybourne Co.
See all carriers Strawberry Cough
28g $112.40
$4.01/g Updated Sep 17, 2026 Oakfruitland (OFL) Indica
Smalls
See all carriers Strawberry Cough
$126.77
$9.06/g Updated Sep 30, 2026 The Cure Company
Pre-Rolls All(100 of 115 ) cheapest first · refine filters to narrow See all carriers Strawberry Cough
$3.50
$3.50/piece Updated Sep 29, 2026 Gelato
Flower
See all carriers Strawberry Cough
1g $7 $3.50 Sale
$3.50/piece Updated Sep 17, 2026 Tutti Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
$4
$4/piece Updated Sep 29, 2026 SunSmoke
Preroll
See all carriers Strawberry Cough
$5
$5/piece Updated Sep 30, 2026 Walden Cannabis
Preroll
See all carriers Strawberry Cough
$5
$5/piece Updated Sep 30, 2026 Smoove
Infused Pre-Roll Single
See all carriers Strawberry Cough
$5
$5/piece Updated Sep 30, 2026 Gelato Hybrid
See all carriers Strawberry Cough
1.2g $10 $5 Sale
$5/piece Updated Sep 17, 2026 Smoove Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
1g $6
$6/piece Updated Sep 28, 2026 Gelato Sativa
Preroll
See all carriers Strawberry Cough
$9 $6.30 Sale
$6.30/piece Updated Sep 29, 2026 Tutti Sativa
Infused Preroll Single
See all carriers Strawberry Cough
1g $13 $6.50 Sale
$6.50/piece Updated Sep 29, 2026 UpNorth Humboldt Sativa
See all carriers Strawberry Cough
1g $17.49 $6.99 Sale
$6.99/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 33 other stores Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $6.99 Visit shop: Strawberry Cough at Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ La Flora Organica [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $7.67 Visit shop: Strawberry Cough at La Flora Organica [Equity Retailer] ↗ Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $9 Visit shop: Strawberry Cough at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ OG Time· Sep 17, 2026 $9 See this shop: Strawberry Cough at OG Time → ZZFLUX· Sep 17, 2026 $9 See this shop: Strawberry Cough at ZZFLUX → Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $9 Visit shop: Strawberry Cough at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $9.90 See this shop: Strawberry Cough at Higher Ground - Baldwin Park → Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $11.20 See this shop: Strawberry Cough at Superior Herbal Health, LLC → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $12 See this shop: Strawberry Cough at Varda - Dispensary → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $12 See this shop: Strawberry Cough at Leaf and Lion - Long Beach → STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $12.04 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Atlantic → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $12.04 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Inglewood → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $12.04 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Downtown LA → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $13 Visit shop: Strawberry Cough at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Off the Charts· Sep 17, 2026 $13 Visit shop: Strawberry Cough at Off the Charts ↗ Tradecraft Farms El Monte· Sep 16, 2026 $13 See this shop: Strawberry Cough at Tradecraft Farms El Monte → The Ounce· Sep 17, 2026 $13.75 See this shop: Strawberry Cough at The Ounce → Genetics Dispensary LLC· Sep 16, 2026 $14 Visit shop: Strawberry Cough at Genetics Dispensary LLC ↗ STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $14 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Wilmington (Long Beach)· Sep 16, 2026 $14 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Wilmington (Long Beach) → The Chronic· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Strawberry Cough at The Chronic → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Dispensary in McFarland → HYPERWOLF· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Strawberry Cough at HYPERWOLF → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Artesia → Wfarm1045· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Strawberry Cough at Wfarm1045 ↗ Weed Lane· Sep 17, 2026 $15.31 See this shop: Strawberry Cough at Weed Lane → Greenhouse Herbal Center, LLC· Sep 17, 2026 $17 Visit shop: Strawberry Cough at Greenhouse Herbal Center, LLC ↗ Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $17.99 Visit shop: Strawberry Cough at Discount Caregivers ↗ Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $18 Visit shop: Strawberry Cough at Vvs Panorama LLC ↗ Valley Verde· Sep 17, 2026 $18 Visit shop: Strawberry Cough at Valley Verde ↗ Hot Box Dispensary· Sep 16, 2026 $18 See this shop: Strawberry Cough at Hot Box Dispensary → Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $19 Visit shop: Strawberry Cough at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Strawberry Cough at Herbal Relief Caregivers → See all carriers Strawberry Cough
1g $7
$7/piece Updated Sep 19, 2026 Gelato Sativa
See all carriers Strawberry Cough
1g $7
$7/piece Updated Sep 17, 2026 Quiet Kings Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
1g $18.52 $7.40 Sale
$7.40/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 18 other stores Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $7.40 Visit shop: Strawberry Cough at Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ La Flora Organica [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $9.32 Visit shop: Strawberry Cough at La Flora Organica [Equity Retailer] ↗ CannaCruz - Watsonville· Sep 18, 2026 $10.80 See this shop: Strawberry Cough at CannaCruz - Watsonville → Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $12.95 Visit shop: Strawberry Cough at Discount Caregivers ↗ STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $12.96 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Inglewood → STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $12.96 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Atlantic → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $13 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Harbor City → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $13 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Long Beach → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $13 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Bell Gardens → Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $14.70 Visit shop: Strawberry Cough at Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer] ↗ ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $15 See this shop: Strawberry Cough at ATRIUM - Topanga → STIIIZY Wilmington (Long Beach)· Sep 16, 2026 $16 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Wilmington (Long Beach) → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $16 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $16 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY - Hawthorne → The Ounce· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Strawberry Cough at The Ounce → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Strawberry Cough at Varda - Dispensary → Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Strawberry Cough at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Strawberry Cough at Herbal Relief Caregivers → See all carriers Strawberry Cough
$7.92
$7.92/piece Updated Sep 29, 2026 The Cure Company
Preroll
See all carriers Strawberry Cough
$8
$8/piece Updated Sep 30, 2026 PICC Platform (PP)
Preroll
See all carriers Strawberry Cough
$8
$8/piece Updated Sep 30, 2026 PICC Platform (PP)
Preroll
See all carriers Strawberry Cough
1g $18.84 $9.42 Sale
$9.42/piece Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
Also at 16 other stores Stilo Supply· Sep 17, 2026 $9.80 See this shop: Strawberry Cough at Stilo Supply → HYPERWOLF· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Strawberry Cough at HYPERWOLF → The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Strawberry Cough at The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne → Stilo Supply· Sep 17, 2026 $23.10 See this shop: Strawberry Cough at Stilo Supply → Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $23.99 Visit shop: Strawberry Cough at Discount Caregivers ↗ Xzibit's West Coast Cannabis Bel Air· Sep 16, 2026 $24 See this shop: Strawberry Cough at Xzibit's West Coast Cannabis Bel Air → Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation· Sep 17, 2026 $25.60 Visit shop: Strawberry Cough at Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation ↗ The Circle· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Strawberry Cough at The Circle → Firehouse Health Care Industries, Inc.· Sep 17, 2026 $28 Visit shop: Strawberry Cough at Firehouse Health Care Industries, Inc. ↗ HYPERWOLF· Sep 17, 2026 $33 See this shop: Strawberry Cough at HYPERWOLF → Studio City Caregivers, Inc.· Sep 17, 2026 $34.50 Visit shop: Strawberry Cough at Studio City Caregivers, Inc. ↗ The Artist Tree Dispensary West Hollywood· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at The Artist Tree Dispensary West Hollywood → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $36 See this shop: Strawberry Cough at ATRIUM - Topanga → Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Strawberry Cough at Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens → Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $40 See this shop: Strawberry Cough at Mr. Nice Guy → PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Strawberry Cough at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → See all carriers Strawberry Cough
1g $14 $9.80 Sale
$9.80/piece Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Sativa
Infused
See all carriers Strawberry Cough
1g $10
$10/piece Updated Sep 29, 2026 Tutti Sativa
Pre-Roll Infused
See all carriers Strawberry Cough
$10
$10/piece Updated Sep 30, 2026 Freshy Fine
Prerolls
See all carriers Strawberry Cough
$10
$10/piece Updated Sep 30, 2026 Tutti
Preroll
See all carriers Strawberry Cough
1g $10
$10/piece Updated Sep 29, 2026 Oakfruitland Sativa
See all carriers Strawberry Cough
1g $10
$10/piece Updated Sep 29, 2026 Gelato Sativa
See all carriers Strawberry Cough
$10.12
$10.12/piece Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
40's Single
See all carriers Strawberry Cough
1g $10.67
$10.67/piece Updated Sep 18, 2026 DIME BAG Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
1g $18 $10.80 Sale
$10.80/piece Updated Sep 29, 2026 Jeeter Sativa
Infused
See all carriers Strawberry Cough
$11
$11/piece Updated Sep 30, 2026 Gelato Sativa
See all carriers Strawberry Cough
5pc · 1g $11
$2.20/piece Updated Sep 17, 2026 Gramlin Hybrid
Infused
Also at 9 other stores Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Artesia → Herb N Vibes· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Strawberry Cough at Herb N Vibes → Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Strawberry Cough at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Bell Gardens → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Off the Charts· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Strawberry Cough at Off the Charts ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Harbor City → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Long Beach → Emerald Ventures, Inc [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $17.17 Visit shop: Strawberry Cough at Emerald Ventures, Inc [Equity Retailer] ↗ See all carriers Strawberry Cough
$38.07 $11.42 Sale
$11.42/piece Updated Sep 17, 2026 Koa Cannabis Co. Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
1g $18 $11.70 Sale
$11.70/piece Updated Sep 16, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
Also at 14 other stores ZZFLUX· Sep 17, 2026 $11.70 See this shop: Strawberry Cough at ZZFLUX → Universal Herbal Center, LLC· Sep 17, 2026 $12 Visit shop: Strawberry Cough at Universal Herbal Center, LLC ↗ Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $12.60 Visit shop: Strawberry Cough at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Rdc Collective Corp.· Sep 17, 2026 $14.92 Visit shop: Strawberry Cough at Rdc Collective Corp. ↗ Cana Silver Lake· Sep 17, 2026 $15.84 See this shop: Strawberry Cough at Cana Silver Lake → Off the Charts· Sep 17, 2026 $16 Visit shop: Strawberry Cough at Off the Charts ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Harbor City → OG NATION· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Strawberry Cough at OG NATION → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Eagle Rock → Mota Inc.· Sep 18, 2026 $16.60 Visit shop: Strawberry Cough at Mota Inc. ↗ 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $16.99 Visit shop: Strawberry Cough at 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer] ↗ The Cure Company - South LA· Sep 17, 2026 $17.43 See this shop: Strawberry Cough at The Cure Company - South LA → ReLeaf· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Strawberry Cough at ReLeaf → See all carriers Strawberry Cough
1g $12
$12/piece Updated Sep 17, 2026 UpNorth Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
5pc · 2.5g $12
$2.40/piece Updated Sep 17, 2026 Smoove Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
2pc $12
$6/piece Updated Sep 17, 2026 Koa Cannabis Co. Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
1.3g $20 $12 Sale
$12/piece Updated Sep 18, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
Also at 10 other stores Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $13.30 Visit shop: Strawberry Cough at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ CCC by The Cure Company· Sep 16, 2026 $14.29 See this shop: Strawberry Cough at CCC by The Cure Company → OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Strawberry Cough at OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Bell Gardens → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $16.02 See this shop: Strawberry Cough at Long Beach Green Room → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $17 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY - Hawthorne → The Drop LA· Sep 18, 2026 $17.25 See this shop: Strawberry Cough at The Drop LA → The Ounce· Sep 17, 2026 $17.60 See this shop: Strawberry Cough at The Ounce → Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Strawberry Cough at Herbal Relief Caregivers → Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $23 Visit shop: Strawberry Cough at Vvs Panorama LLC ↗ See all carriers Strawberry Cough
5pc · 2.5g $12.50
$2.50/piece Updated Sep 27, 2026 Smoove
Infused
See all carriers Strawberry Cough
1g $25 $12.50 Sale
$12.50/piece Updated Sep 16, 2026 ROVE Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
1.75g $13
$13/piece Updated Sep 18, 2026 hashtag Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
$13
$13/piece Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
See all carriers Strawberry Cough
$13
$13/piece Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
Infused
See all carriers Strawberry Cough
2.5g $13.81
$13.81/piece Updated Sep 17, 2026 COUNTRY CANNABIS Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
2g $34.99 $13.99 Sale
$13.99/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 21 other stores Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $15.23 See this shop: Strawberry Cough at Traditional - LAX → Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $16 Visit shop: Strawberry Cough at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ OG Time· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Strawberry Cough at OG Time → HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont· Sep 17, 2026 $19.20 See this shop: Strawberry Cough at HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont → Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Strawberry Cough at Superior Herbal Health, LLC → STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $21.06 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Atlantic → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $21.06 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Inglewood → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Long Beach → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $24 See this shop: Strawberry Cough at Leaf and Lion - Long Beach → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Artesia → Genetics Dispensary LLC· Sep 16, 2026 $27 Visit shop: Strawberry Cough at Genetics Dispensary LLC ↗ STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $27 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Wilmington (Long Beach)· Sep 16, 2026 $27 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Wilmington (Long Beach) → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $27 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Downtown LA → The Ounce· Sep 17, 2026 $28.60 See this shop: Strawberry Cough at The Ounce → Haven Hawthorne LLC· Sep 16, 2026 $32 Visit shop: Strawberry Cough at Haven Hawthorne LLC ↗ Highland Park Patient Collective, Inc.· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Strawberry Cough at Highland Park Patient Collective, Inc. ↗ Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Strawberry Cough at Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville → Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $33 See this shop: Strawberry Cough at Mr. Nice Guy → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $34 See this shop: Strawberry Cough at Varda - Dispensary → See all carriers Strawberry Cough
5pc · 5g $34.99 $13.99 Sale
$2.80/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 45 other stores OG Time· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Strawberry Cough at OG Time → Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Strawberry Cough at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $15.23 See this shop: Strawberry Cough at Traditional - LAX → Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $17.50 See this shop: Strawberry Cough at Superior Herbal Health, LLC → Euphoros· Sep 18, 2026 $18 See this shop: Strawberry Cough at Euphoros → ZZFLUX· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Strawberry Cough at ZZFLUX → Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $18 Visit shop: Strawberry Cough at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $19.60 Visit shop: Strawberry Cough at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ CannaCruz - Watsonville· Sep 18, 2026 $19.80 See this shop: Strawberry Cough at CannaCruz - Watsonville → Safe Harbor Patient's Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $21 Visit shop: Strawberry Cough at Safe Harbor Patient's Collective, Inc. ↗ Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $22 See this shop: Strawberry Cough at Higher Ground - Baldwin Park → Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $23 Visit shop: Strawberry Cough at Vvs Panorama LLC ↗ Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $23.09 Visit shop: Strawberry Cough at Discount Caregivers ↗ Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $23.77 Visit shop: Strawberry Cough at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $24 See this shop: Strawberry Cough at Long Beach Green Room → Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Strawberry Cough at Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $24.92 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $24.92 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $24.92 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Inglewood → STIIIZY Wilmington (Long Beach)· Sep 16, 2026 $24.92 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Wilmington (Long Beach) → STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $24.92 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Atlantic → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $25 Visit shop: Strawberry Cough at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Long Beach → Cali Cal Ventures, Inc.· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Strawberry Cough at Cali Cal Ventures, Inc. ↗ Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Artesia → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Harbor City → Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Strawberry Cough at Medical Caregivers Company ↗ The set Northridge· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Strawberry Cough at The set Northridge → OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Strawberry Cough at OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD → CCC by The Cure Company· Sep 16, 2026 $27.73 See this shop: Strawberry Cough at CCC by The Cure Company → Genetics Dispensary LLC· Sep 16, 2026 $28 Visit shop: Strawberry Cough at Genetics Dispensary LLC ↗ Mota Inc.· Sep 18, 2026 $28.16 Visit shop: Strawberry Cough at Mota Inc. ↗ The Ounce· Sep 17, 2026 $28.60 See this shop: Strawberry Cough at The Ounce → HYPERWOLF· Sep 17, 2026 $29 See this shop: Strawberry Cough at HYPERWOLF → Wfarm1045· Sep 17, 2026 $29 Visit shop: Strawberry Cough at Wfarm1045 ↗ Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Dispensary in McFarland → The Chronic· Sep 17, 2026 $31 See this shop: Strawberry Cough at The Chronic → PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Strawberry Cough at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Strawberry Cough at The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne → The Green Heart Collective· Sep 18, 2026 $32 See this shop: Strawberry Cough at The Green Heart Collective → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $32 See this shop: Strawberry Cough at Varda - Dispensary → Tahoe Harvest Collection Dispensary Delivery ONLY· Sep 29, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at Tahoe Harvest Collection Dispensary Delivery ONLY → Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $36 Visit shop: Strawberry Cough at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $38 See this shop: Strawberry Cough at Herbal Relief Caregivers → Macapa Inc. [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $40 Visit shop: Strawberry Cough at Macapa Inc. [Equity Retailer] ↗ See all carriers Strawberry Cough
1g $14
$14/piece Updated Sep 29, 2026 UpNorth Sativa
See all carriers Strawberry Cough
1.5g $29.60 $14.80 Sale
$14.80/piece Updated Sep 17, 2026 Claybourne Co. Hybrid
Infused
Also at 9 other stores Catalyst Cannabis Dispensary El Monte· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Strawberry Cough at Catalyst Cannabis Dispensary El Monte → Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $22.50 See this shop: Strawberry Cough at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → Catalyst Cannabis Dispensary South LA - Figueroa· Sep 17, 2026 $22.50 See this shop: Strawberry Cough at Catalyst Cannabis Dispensary South LA - Figueroa → Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Strawberry Cough at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → Ohana Cannabis - Beverly Hills· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Strawberry Cough at Ohana Cannabis - Beverly Hills → Lizbor, Inc.· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Strawberry Cough at Lizbor, Inc. ↗ ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $26 See this shop: Strawberry Cough at ATRIUM - Topanga → Bread Farms· Sep 17, 2026 $27.33 See this shop: Strawberry Cough at Bread Farms → York Retailer LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $31 Visit shop: Strawberry Cough at York Retailer LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Strawberry Cough
1.75g $15
$15/piece Updated Sep 17, 2026 hashtag Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
$15
$15/piece Updated Sep 30, 2026 Gramlin Sativa
See all carriers Strawberry Cough
1.5g $21 $15 Sale
$15/piece Updated Sep 18, 2026 Honey King Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
5pc · 5g $38.07 $15.23 Sale
$3.05/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Also at 37 other stores Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $16.46 See this shop: Strawberry Cough at Traditional - LAX → OG Time· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Strawberry Cough at OG Time → ZZFLUX· Sep 17, 2026 $18.50 See this shop: Strawberry Cough at ZZFLUX → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $21 Visit shop: Strawberry Cough at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Stilo Supply· Sep 17, 2026 $21.70 See this shop: Strawberry Cough at Stilo Supply → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Eagle Rock → The Pottery Inc.· Sep 16, 2026 $24 Visit shop: Strawberry Cough at The Pottery Inc. ↗ Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $24.50 See this shop: Strawberry Cough at Superior Herbal Health, LLC → Rd Lynwood Retail LLC· Sep 16, 2026 $24.75 Visit shop: Strawberry Cough at Rd Lynwood Retail LLC ↗ STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $24.94 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Atlantic → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $24.94 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $24.94 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $24.94 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Inglewood → STIIIZY Wilmington (Long Beach)· Sep 16, 2026 $24.94 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Wilmington (Long Beach) → Firehouse Health Care Industries, Inc.· Sep 17, 2026 $25.60 Visit shop: Strawberry Cough at Firehouse Health Care Industries, Inc. ↗ Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $25.89 Visit shop: Strawberry Cough at Discount Caregivers ↗ Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $26 See this shop: Strawberry Cough at Long Beach Green Room → Palladium Alliance, LLC· Sep 17, 2026 $26.25 Visit shop: Strawberry Cough at Palladium Alliance, LLC ↗ Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $26.40 See this shop: Strawberry Cough at Leaf and Lion - Long Beach → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $26.65 Visit shop: Strawberry Cough at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Robertson Caregivers Beverlywood· Sep 18, 2026 $26.72 See this shop: Strawberry Cough at Robertson Caregivers Beverlywood → Green Label Rx. Echo Park LLC. [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $27 Visit shop: Strawberry Cough at Green Label Rx. Echo Park LLC. [Equity Retailer] ↗ Bread Farms· Sep 17, 2026 $27.73 See this shop: Strawberry Cough at Bread Farms → The Ounce· Sep 17, 2026 $28.60 See this shop: Strawberry Cough at The Ounce → The set Northridge· Sep 17, 2026 $29 See this shop: Strawberry Cough at The set Northridge → Genetics Dispensary LLC· Sep 16, 2026 $29 Visit shop: Strawberry Cough at Genetics Dispensary LLC ↗ Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Artesia → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $30 Visit shop: Strawberry Cough at Greenhouse Organics, Inc. ↗ The Chronic· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at The Chronic → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Long Beach → HYPERWOLF· Sep 17, 2026 $31 See this shop: Strawberry Cough at HYPERWOLF → PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $32 See this shop: Strawberry Cough at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $36 See this shop: Strawberry Cough at Varda - Dispensary → Evergreen Cannabis Dispensary· Sep 17, 2026 $37 See this shop: Strawberry Cough at Evergreen Cannabis Dispensary → Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Strawberry Cough at Herbal Relief Caregivers → Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $41 Visit shop: Strawberry Cough at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Strawberry Cough
2pc · 2.4g $15.85
$7.93/piece Updated Sep 17, 2026 Black Mamba Cannabis Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
$16
$16/piece Updated Sep 30, 2026 Prerolls
See all carriers Strawberry Cough
1g $16
$16/piece Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Strawberry Cough
1g $16
$16/piece Updated Sep 16, 2026 STIIIZY - 40's Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
6pc · 0.6g $40.13 $16.05 Sale
$2.68/piece Updated Sep 18, 2026 ROVE Hybrid
Infused Preroll
Also at 20 other stores Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $16.05 Visit shop: Strawberry Cough at Kore Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Euphoros· Sep 18, 2026 $18 See this shop: Strawberry Cough at Euphoros → Xzibit's West Coast Cannabis Bel Air· Sep 16, 2026 $22.50 See this shop: Strawberry Cough at Xzibit's West Coast Cannabis Bel Air → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Eagle Rock → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Bell Gardens → Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Strawberry Cough at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ Gravity Retail· Sep 18, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at Gravity Retail → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Cudahy → Herb N Vibes· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Strawberry Cough at Herb N Vibes → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Long Beach → PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → Off the Charts· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Strawberry Cough at Off the Charts ↗ Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $35 Visit shop: Strawberry Cough at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Ghost Management Retail LLC· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at Ghost Management Retail LLC → PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at ATRIUM - Topanga → X Raided - San Pedro· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at X Raided - San Pedro → SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance· Sep 18, 2026 $37 See this shop: Strawberry Cough at SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance → Cwd Alliance, LLC· Sep 29, 2026 $45 Visit shop: Strawberry Cough at Cwd Alliance, LLC ↗ Greenlight Discount Pharmacy· Sep 17, 2026 $46 Visit shop: Strawberry Cough at Greenlight Discount Pharmacy ↗ See all carriers Strawberry Cough
2.5g $20.93 $16.74 Sale
$16.74/piece Updated Sep 18, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
1g $17
$17/piece Updated Sep 29, 2026 UpNorth Sativa
See all carriers Strawberry Cough
2pc · 1.5g $17.29
$8.65/piece Updated Sep 17, 2026 Mello Gold Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
2pc $18
$9/piece Updated Sep 30, 2026 Claybourne Co.
Preroll
See all carriers Strawberry Cough
1g $18
$18/piece Updated Sep 29, 2026 Jeeter Sativa
Infused
See all carriers Strawberry Cough
2.5g $36 $18 Sale
$18/piece Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Strawberry Cough
1g $18.22
$18.22/piece Updated Sep 16, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
0.5g $27 $18.90 Sale
$18.90/piece Updated Sep 29, 2026 Gramlin Sativa
Infused
See all carriers Strawberry Cough
5pc · 0.5g $38.90 $19.45 Sale
$3.89/piece Updated Sep 18, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
Also at 16 other stores The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne· Sep 17, 2026 $21.60 See this shop: Strawberry Cough at The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne → OG NATION· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Strawberry Cough at OG NATION → The Pottery Inc.· Sep 16, 2026 $23.10 Visit shop: Strawberry Cough at The Pottery Inc. ↗ Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $23.40 Visit shop: Strawberry Cough at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ ZZFLUX· Sep 17, 2026 $23.40 See this shop: Strawberry Cough at ZZFLUX → PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $27 See this shop: Strawberry Cough at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → Rdc Collective Corp.· Sep 17, 2026 $30.34 Visit shop: Strawberry Cough at Rdc Collective Corp. ↗ Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $33 Visit shop: Strawberry Cough at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ Gravity Retail· Sep 18, 2026 $33 See this shop: Strawberry Cough at Gravity Retail → Evergreen Cannabis Dispensary· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at Evergreen Cannabis Dispensary → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Eagle Rock → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Artesia → The Artist Tree Dispensary Koreatown· Sep 18, 2026 $36 See this shop: Strawberry Cough at The Artist Tree Dispensary Koreatown → The Ounce· Sep 17, 2026 $37.40 See this shop: Strawberry Cough at The Ounce → Lizbor, Inc.· Sep 17, 2026 $43 Visit shop: Strawberry Cough at Lizbor, Inc. ↗ Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $45 Visit shop: Strawberry Cough at Vvs Panorama LLC ↗ See all carriers Strawberry Cough
5pc · 0.5g $30 $19.50 Sale
$3.90/piece Updated Sep 17, 2026 DIME BAG Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
1.2g $20
$20/piece Updated Sep 18, 2026 Black Mamba Cannabis Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
1.75g $20
$20/piece Updated Sep 29, 2026 Lime Sativa
Pre-Roll Infused
See all carriers Strawberry Cough
$20
$20/piece Updated Sep 30, 2026 Jeeter
Preroll
See all carriers Strawberry Cough
1g $20
$20/piece Updated Sep 29, 2026 Jeeter Sativa
Pre-Roll Infused
See all carriers Strawberry Cough
2g $33 $21.45 Sale
$21.45/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
0.5g $22
$22/piece Updated Sep 29, 2026 Quiet Kings Sativa
See all carriers Strawberry Cough
5pc · 0.5g $38 $22.80 Sale
$4.56/piece Updated Sep 29, 2026 Claybourne Co. Sativa
Infused Preroll Pack
See all carriers Strawberry Cough
5pc · 0.5g $39 $23.40 Sale
$4.68/piece Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Sativa
Blunt Pack
See all carriers Strawberry Cough
5pc $24
$4.80/piece Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
Infused Pre-Roll Single
See all carriers Strawberry Cough
5pc · 2.5g $24.46
$4.89/piece Updated Sep 29, 2026 Stiiizy
Flower
See all carriers Strawberry Cough
5pc · 2.5g $24.50
$4.90/piece Updated Sep 29, 2026 Jeeter
Preroll
Also at 7 other stores 11500 Vermont Holdings LLC· Sep 29, 2026 $35 Visit shop: Strawberry Cough at 11500 Vermont Holdings LLC ↗ Catalyst - Lynwood LLC· Sep 29, 2026 $35 Visit shop: Strawberry Cough at Catalyst - Lynwood LLC ↗ 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $35 Visit shop: Strawberry Cough at 4158 Pico Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst - Hawthorne LLC· Sep 30, 2026 $35 Visit shop: Strawberry Cough at Catalyst - Hawthorne LLC ↗ 4th Street Collective, Inc.· Sep 30, 2026 $35 Visit shop: Strawberry Cough at 4th Street Collective, Inc. ↗ 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer]· Sep 30, 2026 $35 Visit shop: Strawberry Cough at 1539 Manchester Holdings, LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore· Sep 30, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach Belmont Shore → See all carriers Strawberry Cough
5pc · 3.5g $25
$5/piece Updated Sep 17, 2026 Gramlin Hybrid
Infused
Also at 8 other stores Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Dispensary in McFarland → LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at LA Kush - Los Angeles → Stilo Supply· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at Stilo Supply → HYPERWOLF· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at HYPERWOLF → Wonderland Oasis Inc.· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Strawberry Cough at Wonderland Oasis Inc. ↗ Herb N Vibes· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at Herb N Vibes → Emerald Ventures, Inc [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $34.37 Visit shop: Strawberry Cough at Emerald Ventures, Inc [Equity Retailer] ↗ Mmd, Inc.· Sep 18, 2026 $35 Visit shop: Strawberry Cough at Mmd, Inc. ↗ See all carriers Strawberry Cough
1.5g $25
$25/piece Updated Sep 24, 2026 Claybourne Co. Sativa
See all carriers Strawberry Cough
5pc · 3.5g $25
$5/piece Updated Sep 30, 2026 Gramlin
See all carriers Strawberry Cough
5pc · 2.5g $25
$5/piece Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Strawberry Cough
5pc · 0.5g $25
$5/piece Updated Sep 17, 2026 Gramlin Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
5pc · 2.5g $25
$5/piece Updated Sep 30, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS
See all carriers Strawberry Cough
$25.21
$25.21/piece Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
Infused Pre Roll
See all carriers Strawberry Cough
5pc · 1g $25.94
$5.19/piece Updated Sep 17, 2026 COUNTRY CANNABIS Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
1.5g $26
$26/piece Updated Sep 17, 2026 UpNorth Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
$26.80
$26.80/piece Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
Preroll
See all carriers Strawberry Cough
5pc · 2.5g $26.99
$5.40/piece Updated Sep 29, 2026 UpNorth Sativa
Flower
See all carriers Strawberry Cough
5pc $27
$5.40/piece Updated Sep 30, 2026 Gramlin
Infused Pre Roll
See all carriers Strawberry Cough
$27.37
$27.37/piece Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Strawberry Cough
6pc · 3.6g $28
$4.67/piece Updated Sep 30, 2026 ROVE
See all carriers Strawberry Cough
$41 $28.70 Sale
$28.70/piece Updated Sep 17, 2026 Ganjeez Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
4pc · 0.75g $29.31
$7.33/piece Updated Sep 16, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
Also at 11 other stores The Cure Company - South LA· Sep 17, 2026 $29.38 See this shop: Strawberry Cough at The Cure Company - South LA → Off the Charts· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Strawberry Cough at Off the Charts ↗ Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Cudahy → STIIIZY Wilmington (Long Beach)· Sep 16, 2026 $34 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Wilmington (Long Beach) → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $34 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Downtown LA → Genetics Dispensary LLC· Sep 16, 2026 $34 Visit shop: Strawberry Cough at Genetics Dispensary LLC ↗ Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at Superior Herbal Health, LLC → Dragonfly Wellness Center· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at Dragonfly Wellness Center → The Ounce· Sep 17, 2026 $36.30 See this shop: Strawberry Cough at The Ounce → La Wonderland Caregivers Inc.· Sep 17, 2026 $43.20 Visit shop: Strawberry Cough at La Wonderland Caregivers Inc. ↗ Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $45 Visit shop: Strawberry Cough at Lax Cc, Inc. ↗ See all carriers Strawberry Cough
5pc · 0.5g $42.50 $29.75 Sale
$5.95/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
5pc · 2.5g $30
$6/piece Updated Sep 17, 2026 UpNorth Hybrid
Infused
See all carriers Strawberry Cough
$30
$30/piece Updated Sep 30, 2026 Claybourne Co.
Preroll
See all carriers Strawberry Cough
5pc $30
$6/piece Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
Preroll
See all carriers Strawberry Cough
10pc $30
$3/piece Updated Sep 30, 2026 KOA
Preroll
See all carriers Strawberry Cough
5pc $31
$6.20/piece Updated Sep 30, 2026 See all carriers Strawberry Cough
5pc $31
$6.20/piece Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Strawberry Cough
$31.76
$31.76/piece Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
Preroll
See all carriers Strawberry Cough
2.5g $34
$34/piece Updated Sep 30, 2026 Claybourne Co. Sativa
Cartridges All(100 of 162 ) cheapest first · refine filters to narrow See all carriers Strawberry Cough
5g $13.85 $6.93 Sale
$1.39/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 43 other stores Traditional - DTLA· Sep 17, 2026 $7.40 See this shop: Strawberry Cough at Traditional - DTLA → Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $8.24 See this shop: Strawberry Cough at Traditional - LAX → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $8.40 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Artesia → OG Time· Sep 17, 2026 $8.40 See this shop: Strawberry Cough at OG Time → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $9.10 See this shop: Strawberry Cough at Long Beach Green Room → Mota Inc.· Sep 18, 2026 $9.33 Visit shop: Strawberry Cough at Mota Inc. ↗ Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $9.38 Visit shop: Strawberry Cough at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Highway DTLA (South LA)· Sep 17, 2026 $9.80 See this shop: Strawberry Cough at Highway DTLA (South LA) → La Greenplanet LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $10.09 Visit shop: Strawberry Cough at La Greenplanet LLC [Equity Retailer] ↗ Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $10.29 Visit shop: Strawberry Cough at Medical Caregivers Company ↗ Greenlight Discount Pharmacy· Sep 17, 2026 $10.50 Visit shop: Strawberry Cough at Greenlight Discount Pharmacy ↗ Trinity Ma Inc.· Sep 17, 2026 $10.80 Visit shop: Strawberry Cough at Trinity Ma Inc. ↗ Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation· Sep 17, 2026 $11.20 Visit shop: Strawberry Cough at Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation ↗ HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont· Sep 17, 2026 $11.66 See this shop: Strawberry Cough at HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont → La Wonderland Caregivers Inc.· Sep 17, 2026 $11.90 Visit shop: Strawberry Cough at La Wonderland Caregivers Inc. ↗ Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $12 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $12 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Long Beach → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $12 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Harbor City → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $12 See this shop: Strawberry Cough at Leaf and Lion - Long Beach → Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $13 Visit shop: Strawberry Cough at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ STIIIZY Wilmington (Long Beach)· Sep 16, 2026 $13 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Wilmington (Long Beach) → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $13 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $13 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $13 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Atlantic → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $13 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Inglewood → The Chronic· Sep 17, 2026 $13 See this shop: Strawberry Cough at The Chronic → Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $13.30 Visit shop: Strawberry Cough at Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer] ↗ Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Eagle Rock → Off Green· Sep 16, 2026 $14.44 Visit shop: Strawberry Cough at Off Green ↗ Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $15 See this shop: Strawberry Cough at Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer] → The set Northridge· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Strawberry Cough at The set Northridge → Gravity Retail· Sep 18, 2026 $15 See this shop: Strawberry Cough at Gravity Retail → Evergreen Cannabis Dispensary· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Strawberry Cough at Evergreen Cannabis Dispensary → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $16 See this shop: Strawberry Cough at Varda - Dispensary → Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $16 Visit shop: Strawberry Cough at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ Haven Hawthorne LLC· Sep 16, 2026 $16.65 Visit shop: Strawberry Cough at Haven Hawthorne LLC ↗ PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Strawberry Cough at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → Highland Park Patient Collective, Inc.· Sep 17, 2026 $18 Visit shop: Strawberry Cough at Highland Park Patient Collective, Inc. ↗ Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $19 See this shop: Strawberry Cough at Herbal Relief Caregivers → Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $19 See this shop: Strawberry Cough at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → Central Remedies· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Strawberry Cough at Central Remedies → West Coast Holistic Center· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Strawberry Cough at West Coast Holistic Center → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $20 Visit shop: Strawberry Cough at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Strawberry Cough
$19.55 $7.81 Sale
$7.81/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 26 other stores ZZFLUX· Sep 17, 2026 $8.50 See this shop: Strawberry Cough at ZZFLUX → Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $11.05 Visit shop: Strawberry Cough at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ Perennial Holistic Wellness Center, Inc.· Sep 17, 2026 $11.55 Visit shop: Strawberry Cough at Perennial Holistic Wellness Center, Inc. ↗ Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $11.90 See this shop: Strawberry Cough at Superior Herbal Health, LLC → Trinity Ma Inc.· Sep 17, 2026 $13.30 Visit shop: Strawberry Cough at Trinity Ma Inc. ↗ Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $13.69 Visit shop: Strawberry Cough at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ The Chronic· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Strawberry Cough at The Chronic → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Artesia → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Eagle Rock → La Organic Pharmacy Inc.· Sep 18, 2026 $15 Visit shop: Strawberry Cough at La Organic Pharmacy Inc. ↗ Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $15 Visit shop: Strawberry Cough at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ Cana Silver Lake· Sep 17, 2026 $15.85 See this shop: Strawberry Cough at Cana Silver Lake → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $16 See this shop: Strawberry Cough at ATRIUM - Topanga → Wfarm1045· Sep 17, 2026 $16 Visit shop: Strawberry Cough at Wfarm1045 ↗ The set Northridge· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Strawberry Cough at The set Northridge → Mmd, Inc.· Sep 18, 2026 $17.50 Visit shop: Strawberry Cough at Mmd, Inc. ↗ The 18629 LLC· Sep 18, 2026 $18 Visit shop: Strawberry Cough at The 18629 LLC ↗ The Ounce· Sep 17, 2026 $18.70 See this shop: Strawberry Cough at The Ounce → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Long Beach → Highland Park Patient Collective, Inc.· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Strawberry Cough at Highland Park Patient Collective, Inc. ↗ Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Strawberry Cough at Varda - Dispensary → Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Strawberry Cough at Herbal Relief Caregivers → Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $21 Visit shop: Strawberry Cough at Vvs Panorama LLC ↗ Off Green· Sep 16, 2026 $21.66 Visit shop: Strawberry Cough at Off Green ↗ 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $24.99 Visit shop: Strawberry Cough at 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Strawberry Cough
$13.01 $8.71 Sale
$8.71/g Updated Sep 30, 2026 Gramlin Sativa
Thc
See all carriers Strawberry Cough
$9
$18/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Strawberry Cough
1g $14 $9.80 Sale
$9.80/g Updated Sep 17, 2026 Allswell
See all carriers Strawberry Cough
$14 $9.80 Sale
$9.80/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Strawberry Cough
$10
$10/g Updated Sep 30, 2026 Chico Verde
See all carriers Strawberry Cough
$10.80
$10.80/g Updated Sep 30, 2026 Cizi Sativa
See all carriers Strawberry Cough
1g $18 $10.80 Sale
$10.80/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
Also at 81 other stores ZZFLUX· Sep 17, 2026 $12.25 See this shop: Strawberry Cough at ZZFLUX → Traditional - DTLA· Sep 17, 2026 $13.17 See this shop: Strawberry Cough at Traditional - DTLA → OG Time· Sep 17, 2026 $13.20 See this shop: Strawberry Cough at OG Time → Euphoros· Sep 18, 2026 $14.40 See this shop: Strawberry Cough at Euphoros → Big Chief Cannabis Dispensary· Sep 18, 2026 $15.22 See this shop: Strawberry Cough at Big Chief Cannabis Dispensary → Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $15.93 Visit shop: Strawberry Cough at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ LB Collective· Sep 17, 2026 $15.96 See this shop: Strawberry Cough at LB Collective → Healpura LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $15.99 Visit shop: Strawberry Cough at Healpura LLC [Equity Retailer] ↗ Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $16.10 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Artesia → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $16.10 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Cudahy → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $16.10 See this shop: Strawberry Cough at Long Beach Green Room → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $16.10 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Bell Gardens → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $16.61 Visit shop: Strawberry Cough at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $16.84 Visit shop: Strawberry Cough at Armla One, Inc. ↗ Robertson Caregivers Beverlywood· Sep 18, 2026 $17.19 See this shop: Strawberry Cough at Robertson Caregivers Beverlywood → The Circle· Sep 17, 2026 $17.40 See this shop: Strawberry Cough at The Circle → Mota Inc.· Sep 18, 2026 $17.43 Visit shop: Strawberry Cough at Mota Inc. ↗ Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $17.50 Visit shop: Strawberry Cough at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ Firehouse Health Care Industries, Inc.· Sep 17, 2026 $17.59 Visit shop: Strawberry Cough at Firehouse Health Care Industries, Inc. ↗ PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $18 See this shop: Strawberry Cough at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Strawberry Cough at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → The Pottery Inc.· Sep 16, 2026 $18.50 Visit shop: Strawberry Cough at The Pottery Inc. ↗ Off Green· Sep 16, 2026 $19.17 Visit shop: Strawberry Cough at Off Green ↗ Stilo Supply· Sep 17, 2026 $19.60 See this shop: Strawberry Cough at Stilo Supply → Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville· Sep 17, 2026 $19.73 See this shop: Strawberry Cough at Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville → The Drop LA· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Strawberry Cough at The Drop LA → STIIIZY Wilmington (Long Beach)· Sep 16, 2026 $20.01 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Wilmington (Long Beach) → STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $20.01 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Atlantic → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $20.01 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Inglewood → Palladium Alliance, LLC· Sep 17, 2026 $21 Visit shop: Strawberry Cough at Palladium Alliance, LLC ↗ Universal Herbal Center, LLC· Sep 17, 2026 $21.50 Visit shop: Strawberry Cough at Universal Herbal Center, LLC ↗ New Apothecary, Inc.· Sep 18, 2026 $21.61 Visit shop: Strawberry Cough at New Apothecary, Inc. ↗ Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $22 See this shop: Strawberry Cough at Higher Ground - Baldwin Park → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $22 See this shop: Strawberry Cough at Leaf and Lion - Long Beach → Greenlight Discount Pharmacy· Sep 17, 2026 $22.40 Visit shop: Strawberry Cough at Greenlight Discount Pharmacy ↗ Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $22.99 Visit shop: Strawberry Cough at Discount Caregivers ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Harbor City → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Long Beach → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Downtown LA → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Evergreen Cannabis Dispensary· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Strawberry Cough at Evergreen Cannabis Dispensary → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY - Hawthorne → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $23.05 Visit shop: Strawberry Cough at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Trinity Ma Inc.· Sep 17, 2026 $23.80 Visit shop: Strawberry Cough at Trinity Ma Inc. ↗ Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $23.80 Visit shop: Strawberry Cough at Valley Opportunities, LLC [Equity Retailer] ↗ Green Label Rx. Echo Park LLC. [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $24 Visit shop: Strawberry Cough at Green Label Rx. Echo Park LLC. [Equity Retailer] ↗ The set Northridge· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Strawberry Cough at The set Northridge → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $25 Visit shop: Strawberry Cough at Greenhouse Organics, Inc. ↗ LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Strawberry Cough at LA Kush - Los Angeles → Valley Verde· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Strawberry Cough at Valley Verde ↗ Gravity Retail· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Strawberry Cough at Gravity Retail → Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Strawberry Cough at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ Macapa Inc. [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Strawberry Cough at Macapa Inc. [Equity Retailer] ↗ CCC by The Cure Company· Sep 16, 2026 $25.35 See this shop: Strawberry Cough at CCC by The Cure Company → La Greenplanet LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $25.73 Visit shop: Strawberry Cough at La Greenplanet LLC [Equity Retailer] ↗ Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $26 See this shop: Strawberry Cough at Varda - Dispensary → The Green Heart Collective· Sep 18, 2026 $26 See this shop: Strawberry Cough at The Green Heart Collective → Highway DTLA (South LA)· Sep 17, 2026 $27 See this shop: Strawberry Cough at Highway DTLA (South LA) → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $27 See this shop: Strawberry Cough at ATRIUM - Topanga → Cana Silver Lake· Sep 17, 2026 $27.37 See this shop: Strawberry Cough at Cana Silver Lake → Weed Lane· Sep 17, 2026 $27.79 See this shop: Strawberry Cough at Weed Lane → The Ounce· Sep 17, 2026 $27.83 See this shop: Strawberry Cough at The Ounce → Haven Hawthorne LLC· Sep 16, 2026 $28.18 Visit shop: Strawberry Cough at Haven Hawthorne LLC ↗ JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $29 See this shop: Strawberry Cough at JADEROOM Artesia → Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $29 See this shop: Strawberry Cough at Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer] → Lemonnade Van Nuys· Sep 17, 2026 $29 Visit shop: Strawberry Cough at Lemonnade Van Nuys ↗ HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont· Sep 17, 2026 $29.99 See this shop: Strawberry Cough at HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont → Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at Herbal Relief Caregivers → Central Remedies· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at Central Remedies → Third & Kenmore LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Strawberry Cough at Third & Kenmore LLC [Equity Retailer] ↗ The 18629 LLC· Sep 18, 2026 $30 Visit shop: Strawberry Cough at The 18629 LLC ↗ Dtpg Collective· Sep 17, 2026 $31.69 See this shop: Strawberry Cough at Dtpg Collective → Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $32 See this shop: Strawberry Cough at Mr. Nice Guy → Greenhouse Herbal Center, LLC· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Strawberry Cough at Greenhouse Herbal Center, LLC ↗ Altaherb LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $32.20 Visit shop: Strawberry Cough at Altaherb LLC [Equity Retailer] ↗ Rebud - San Pedro· Sep 17, 2026 $32.20 See this shop: Strawberry Cough at Rebud - San Pedro → Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $33 Visit shop: Strawberry Cough at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $35 Visit shop: Strawberry Cough at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ West Coast Holistic Center· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at West Coast Holistic Center → 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $39.99 Visit shop: Strawberry Cough at 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Strawberry Cough
1g $15.85 $11.10 Sale
$11.10/g Updated Sep 18, 2026 Buddies Brand
See all carriers Strawberry Cough
1g $19 $11.40 Sale
$11.40/g Updated Sep 18, 2026 Gramlin
Also at 17 other stores Stilo Supply· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Strawberry Cough at Stilo Supply → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Bell Gardens → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Long Beach → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Harbor City → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Off the Charts· Sep 17, 2026 $16 Visit shop: Strawberry Cough at Off the Charts ↗ Urban Smoke La LLC· Sep 18, 2026 $16.25 Visit shop: Strawberry Cough at Urban Smoke La LLC ↗ Dragonfly Wellness Center· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Strawberry Cough at Dragonfly Wellness Center → Herb N Vibes· Sep 17, 2026 $17.50 See this shop: Strawberry Cough at Herb N Vibes → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $18 See this shop: Strawberry Cough at Varda - Dispensary → STIIIZY Wilmington (Long Beach)· Sep 16, 2026 $18 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Wilmington (Long Beach) → STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Atlantic → Mmd, Inc.· Sep 18, 2026 $21 Visit shop: Strawberry Cough at Mmd, Inc. ↗ Gravity Retail· Sep 18, 2026 $21 See this shop: Strawberry Cough at Gravity Retail → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $22 Visit shop: Strawberry Cough at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Macapa Inc. [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $22 Visit shop: Strawberry Cough at Macapa Inc. [Equity Retailer] ↗ Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Artesia → See all carriers Strawberry Cough
1g $16.78 $11.75 Sale
$11.75/g Updated Sep 16, 2026 Micro Greenz
See all carriers Strawberry Cough
1g $24.25 $12.12 Sale
$12.12/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Strawberry Cough
$25 $12.50 Sale
$12.50/g Updated Sep 18, 2026 Zetti
See all carriers Strawberry Cough
0.5g $13
$26/g Updated Sep 16, 2026 STIIIZY - Original
See all carriers Strawberry Cough
1g $22 $13.20 Sale
$13.20/g Updated Sep 16, 2026 Cizi
Also at 9 other stores Trinity Ma Inc.· Sep 17, 2026 $14.45 Visit shop: Strawberry Cough at Trinity Ma Inc. ↗ PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $15 See this shop: Strawberry Cough at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $17 Visit shop: Strawberry Cough at Lax Cc, Inc. ↗ Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Strawberry Cough at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → Mission Hills Patients Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $20 Visit shop: Strawberry Cough at Mission Hills Patients Collective, Inc. ↗ Rebud - San Pedro· Sep 17, 2026 $20.17 See this shop: Strawberry Cough at Rebud - San Pedro → Altaherb LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $22.16 Visit shop: Strawberry Cough at Altaherb LLC [Equity Retailer] ↗ Rebud North Hollywood· Sep 17, 2026 $22.16 Visit shop: Strawberry Cough at Rebud North Hollywood ↗ York Retailer LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $22.16 Visit shop: Strawberry Cough at York Retailer LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Strawberry Cough
1g $26.46 $13.23 Sale
$13.23/g Updated Sep 17, 2026 Gramlin
Also at 22 other stores Natural Remedies Caregivers· Sep 17, 2026 $18.73 See this shop: Strawberry Cough at Natural Remedies Caregivers → The Syndicate - Woodland Hills· Sep 17, 2026 $21.96 See this shop: Strawberry Cough at The Syndicate - Woodland Hills → Rdc Collective Corp.· Sep 17, 2026 $21.96 Visit shop: Strawberry Cough at Rdc Collective Corp. ↗ Stilo Supply· Sep 17, 2026 $22.40 See this shop: Strawberry Cough at Stilo Supply → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Long Beach → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Bell Gardens → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Herb N Vibes· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Strawberry Cough at Herb N Vibes → Off the Charts· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Strawberry Cough at Off the Charts ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Harbor City → CannaCruz - Watsonville· Sep 18, 2026 $27 See this shop: Strawberry Cough at CannaCruz - Watsonville → Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Strawberry Cough at Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $29 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY - Hawthorne → STIIIZY Wilmington (Long Beach)· Sep 16, 2026 $29 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Wilmington (Long Beach) → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $29 See this shop: Strawberry Cough at Varda - Dispensary → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $29 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $29 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Inglewood → Wonderland Oasis Inc.· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Strawberry Cough at Wonderland Oasis Inc. ↗ Gravity Retail· Sep 18, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at Gravity Retail → HYPERWOLF· Sep 17, 2026 $31 See this shop: Strawberry Cough at HYPERWOLF → Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Strawberry Cough at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $35 Visit shop: Strawberry Cough at Greenhouse Organics, Inc. ↗ See all carriers Strawberry Cough
1g $26.50 $13.25 Sale
$13.25/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 55 other stores Traditional - DTLA· Sep 17, 2026 $13.99 See this shop: Strawberry Cough at Traditional - DTLA → OG Time· Sep 17, 2026 $15 See this shop: Strawberry Cough at OG Time → Traditional - LAX· Sep 18, 2026 $15.23 See this shop: Strawberry Cough at Traditional - LAX → Euphoros· Sep 18, 2026 $15.85 See this shop: Strawberry Cough at Euphoros → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $16.10 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Cudahy → Originals Factory & Weed Shop· Sep 17, 2026 $17.14 See this shop: Strawberry Cough at Originals Factory & Weed Shop → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $17.15 See this shop: Strawberry Cough at Long Beach Green Room → Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $17.50 See this shop: Strawberry Cough at Superior Herbal Health, LLC → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $17.85 Visit shop: Strawberry Cough at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ La Greenplanet LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $18 Visit shop: Strawberry Cough at La Greenplanet LLC [Equity Retailer] ↗ LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $18.73 See this shop: Strawberry Cough at LA Kush - Los Angeles → LB Collective· Sep 17, 2026 $19.05 See this shop: Strawberry Cough at LB Collective → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $19.60 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Bell Gardens → PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $19.80 See this shop: Strawberry Cough at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → STIIIZY Wilmington (Long Beach)· Sep 16, 2026 $20.01 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Wilmington (Long Beach) → STIIIZY Atlantic· Sep 17, 2026 $20.01 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Atlantic → STIIIZY Inglewood· Sep 17, 2026 $20.01 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Inglewood → CannaCruz - Watsonville· Sep 18, 2026 $20.40 See this shop: Strawberry Cough at CannaCruz - Watsonville → Stilo Supply· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Strawberry Cough at Stilo Supply → Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $21 Visit shop: Strawberry Cough at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation· Sep 17, 2026 $21.60 Visit shop: Strawberry Cough at Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation ↗ Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey· Sep 17, 2026 $22.20 See this shop: Strawberry Cough at Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey → Off Green· Sep 16, 2026 $22.23 Visit shop: Strawberry Cough at Off Green ↗ Palladium Alliance, LLC· Sep 17, 2026 $22.40 Visit shop: Strawberry Cough at Palladium Alliance, LLC ↗ Xzibit's West Coast Cannabis Bel Air· Sep 16, 2026 $22.50 See this shop: Strawberry Cough at Xzibit's West Coast Cannabis Bel Air → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Downtown LA → STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $23 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY - Hawthorne → Vvs Panorama LLC· Sep 18, 2026 $23 Visit shop: Strawberry Cough at Vvs Panorama LLC ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Harbor City → Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $24.20 See this shop: Strawberry Cough at Higher Ground - Baldwin Park → The High Way Dispensary· Sep 17, 2026 $24.57 See this shop: Strawberry Cough at The High Way Dispensary → The Drop LA· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Strawberry Cough at The Drop LA → Varda - Dispensary· Sep 18, 2026 $26 See this shop: Strawberry Cough at Varda - Dispensary → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Artesia → Macapa Inc. [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $27 Visit shop: Strawberry Cough at Macapa Inc. [Equity Retailer] ↗ Trinity Ma Inc.· Sep 17, 2026 $27.30 Visit shop: Strawberry Cough at Trinity Ma Inc. ↗ Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Long Beach → Gravity Retail· Sep 18, 2026 $28 See this shop: Strawberry Cough at Gravity Retail → The Chronic· Sep 17, 2026 $29 See this shop: Strawberry Cough at The Chronic → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $30 Visit shop: Strawberry Cough at Greenhouse Organics, Inc. ↗ The Ounce· Sep 17, 2026 $30.80 See this shop: Strawberry Cough at The Ounce → The Artist Tree Dispensary West Hollywood· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Strawberry Cough at The Artist Tree Dispensary West Hollywood → Highland Park Patient Collective, Inc.· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Strawberry Cough at Highland Park Patient Collective, Inc. ↗ The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Strawberry Cough at The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne → PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $33 See this shop: Strawberry Cough at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at Herbal Relief Caregivers → Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at Tigranandlavrent LLC [Equity Retailer] → Greenhouse Herbal Center, LLC· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Strawberry Cough at Greenhouse Herbal Center, LLC ↗ Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $37 Visit shop: Strawberry Cough at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ West Coast Holistic Center· Sep 17, 2026 $38 See this shop: Strawberry Cough at West Coast Holistic Center → Third & Kenmore LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $38 Visit shop: Strawberry Cough at Third & Kenmore LLC [Equity Retailer] ↗ Hazelwood Patients Collective· Sep 17, 2026 $40 Visit shop: Strawberry Cough at Hazelwood Patients Collective ↗ Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Strawberry Cough at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $40 Visit shop: Strawberry Cough at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $44.99 Visit shop: Strawberry Cough at 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Strawberry Cough
$13.50
$13.50/g Updated Sep 30, 2026 Punch
See all carriers Strawberry Cough
1g $13.86
$13.86/g Updated Sep 17, 2026 Oil Traderz Sativa
See all carriers Strawberry Cough
1g $14
$14/g Updated Sep 17, 2026 Quiet Kings
See all carriers Strawberry Cough
$14.40
$2.88/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Strawberry Cough
$14.40
$2.88/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
All-In-One
See all carriers Strawberry Cough
1g $25.92 $14.40 Sale
$14.40/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Sativa
Vapes
See all carriers Strawberry Cough
0.5g $14.41
$28.82/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Strawberry Cough
$14.50
$2.90/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
See all carriers Strawberry Cough
1g $15
$15/g Updated Sep 17, 2026 PURE VAPE
See all carriers Strawberry Cough
1g $30 $15 Sale
$15/g Updated Sep 29, 2026 Papa's Herb Sativa
See all carriers Strawberry Cough
1g $15.85
$15.85/g Updated Sep 29, 2026 Buddies Hybrid
Vapes
See all carriers Strawberry Cough
0.5g $16
$32/g Updated Sep 18, 2026 STIIIZY - Original
See all carriers Strawberry Cough
$16
$16/g Updated Sep 30, 2026 Papa's Herb
See all carriers Strawberry Cough
$16
$16/g Updated Sep 30, 2026 Gramlin
See all carriers Strawberry Cough
1g $16
$16/g Updated Sep 17, 2026 Micro Greenz
See all carriers Strawberry Cough
1g $16
$16/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
Also at 8 other stores Dragonfly Wellness Center· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Strawberry Cough at Dragonfly Wellness Center → Greenhouse Herbal Center, LLC· Sep 17, 2026 $22 Visit shop: Strawberry Cough at Greenhouse Herbal Center, LLC ↗ The High Way Dispensary· Sep 17, 2026 $22.33 See this shop: Strawberry Cough at The High Way Dispensary → Emerald Sasquatch Dispensary· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Strawberry Cough at Emerald Sasquatch Dispensary → Fuego· Sep 18, 2026 $26 See this shop: Strawberry Cough at Fuego → The Artist Tree Dispensary Koreatown· Sep 18, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at The Artist Tree Dispensary Koreatown → The Artist Tree Dispensary West Hollywood· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at The Artist Tree Dispensary West Hollywood → The Drop LA· Sep 18, 2026 $40 See this shop: Strawberry Cough at The Drop LA → See all carriers Strawberry Cough
1g $23 $16.10 Sale
$16.10/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
Also at 11 other stores Calm and Collective· Sep 18, 2026 $17.60 See this shop: Strawberry Cough at Calm and Collective → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Bell Gardens → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Artesia → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Cudahy → STIIIZY Downtown LA· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY Downtown LA → Off the Charts· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Strawberry Cough at Off the Charts ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Harbor City → Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $25.28 Visit shop: Strawberry Cough at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $26 Visit shop: Strawberry Cough at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ Fuego· Sep 18, 2026 $31 See this shop: Strawberry Cough at Fuego → The Drop LA· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at The Drop LA → See all carriers Strawberry Cough
1g $23 $16.10 Sale
$16.10/g Updated Sep 17, 2026 Cizi
Also at 8 other stores Higher Ground - Baldwin Park· Sep 18, 2026 $18.90 See this shop: Strawberry Cough at Higher Ground - Baldwin Park → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $28 See this shop: Strawberry Cough at Leaf and Lion - Long Beach → Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Strawberry Cough at Lax Cc, Inc. ↗ Mission Hills Patients Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $35 Visit shop: Strawberry Cough at Mission Hills Patients Collective, Inc. ↗ Rebud - San Pedro· Sep 17, 2026 $38.40 See this shop: Strawberry Cough at Rebud - San Pedro → Rebud North Hollywood· Sep 17, 2026 $38.40 Visit shop: Strawberry Cough at Rebud North Hollywood ↗ York Retailer LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $38.40 Visit shop: Strawberry Cough at York Retailer LLC [Equity Retailer] ↗ Altaherb LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $38.40 Visit shop: Strawberry Cough at Altaherb LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Strawberry Cough
$16.13
$16.13/g Updated Sep 29, 2026 Allswell
510 Thread
See all carriers Strawberry Cough
1g $17
$17/g Updated Sep 29, 2026 Cizi Sativa
Vapes
See all carriers Strawberry Cough
1g $43.22 $17.28 Sale
$17.28/g Updated Sep 17, 2026 ROVE
Also at 38 other stores LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $17.65 See this shop: Strawberry Cough at LA Kush - Los Angeles → Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $21.04 Visit shop: Strawberry Cough at Armla One, Inc. ↗ Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $22.50 Visit shop: Strawberry Cough at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ ZZFLUX· Sep 17, 2026 $22.50 See this shop: Strawberry Cough at ZZFLUX → Universal Herbal Center, LLC· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Strawberry Cough at Universal Herbal Center, LLC ↗ Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Eagle Rock → OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD· Sep 17, 2026 $26 See this shop: Strawberry Cough at OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD → Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $29.75 Visit shop: Strawberry Cough at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at Leaf and Lion - Long Beach → Firehouse Health Care Industries, Inc.· Sep 17, 2026 $30.40 Visit shop: Strawberry Cough at Firehouse Health Care Industries, Inc. ↗ Catalyst Cannabis Dispensary El Monte· Sep 17, 2026 $30.80 See this shop: Strawberry Cough at Catalyst Cannabis Dispensary El Monte → Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $30.80 See this shop: Strawberry Cough at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → Bread Farms· Sep 17, 2026 $30.97 See this shop: Strawberry Cough at Bread Farms → Rd Lynwood Retail LLC· Sep 16, 2026 $31.50 Visit shop: Strawberry Cough at Rd Lynwood Retail LLC ↗ Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Cudahy → Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Strawberry Cough at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $33 See this shop: Strawberry Cough at ATRIUM - Topanga → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $34 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Bell Gardens → Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at Superior Herbal Health, LLC → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $35 Visit shop: Strawberry Cough at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Artesia → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Long Beach → The Drop LA· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at The Drop LA → Cana Silver Lake· Sep 17, 2026 $36.01 See this shop: Strawberry Cough at Cana Silver Lake → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $37 Visit shop: Strawberry Cough at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ Altaherb LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $39 Visit shop: Strawberry Cough at Altaherb LLC [Equity Retailer] ↗ Rebud North Hollywood· Sep 17, 2026 $39 Visit shop: Strawberry Cough at Rebud North Hollywood ↗ Mission Hills Patients Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $40 Visit shop: Strawberry Cough at Mission Hills Patients Collective, Inc. ↗ Tradecraft Farms El Monte· Sep 16, 2026 $40 See this shop: Strawberry Cough at Tradecraft Farms El Monte → Wonderland Oasis Inc.· Sep 17, 2026 $40 Visit shop: Strawberry Cough at Wonderland Oasis Inc. ↗ Nature's Story· Sep 17, 2026 $41 See this shop: Strawberry Cough at Nature's Story → South Coast Safe Access Cannabis Dispensary· Sep 17, 2026 $42.51 See this shop: Strawberry Cough at South Coast Safe Access Cannabis Dispensary → Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $44 See this shop: Strawberry Cough at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → GREENWOLF BELLFLOWER· Sep 16, 2026 $45 See this shop: Strawberry Cough at GREENWOLF BELLFLOWER → Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Strawberry Cough at Herbal Relief Caregivers → Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $50 See this shop: Strawberry Cough at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $55 Visit shop: Strawberry Cough at Lax Cc, Inc. ↗ See all carriers Strawberry Cough
1g $17.29
$17.29/g Updated Sep 17, 2026 Treesap - CA
See all carriers Strawberry Cough
$17.50
$17.50/g Updated Sep 27, 2026 Pure Sativa
510 Thread
See all carriers Strawberry Cough
0.5g $18
$36/g Updated Sep 24, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Strawberry Cough
1g $18
$18/g Updated Sep 16, 2026 GRAMLIN - THC
See all carriers Strawberry Cough
2g $36 $18 Sale
$9/g Updated Sep 18, 2026 Zetti
See all carriers Strawberry Cough
$18.07
$18.07/g Updated Sep 30, 2026 Papa's Herb
Thc Aio
See all carriers Strawberry Cough
1g $26 $18.20 Sale
$18.20/g Updated Sep 17, 2026 Dime Industries
See all carriers Strawberry Cough
$18.90
$18.90/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy Sativa
Ready To Use
See all carriers Strawberry Cough
1g $27.05 $18.94 Sale
$18.94/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Strawberry Cough
0.5g $19
$38/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Sativa
0.5g Vape Carts & Pods
See all carriers Strawberry Cough
1g $38 $19 Sale
$19/g Updated Sep 16, 2026 Alpine Vapor
See all carriers Strawberry Cough
1g $38 $19 Sale
$19/g Updated Sep 18, 2026 Claybourne Co.
Also at 21 other stores The Artist Tree Dispensary West Hollywood· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Strawberry Cough at The Artist Tree Dispensary West Hollywood → The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Strawberry Cough at The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne → Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $23.99 Visit shop: Strawberry Cough at Discount Caregivers ↗ MMD Marina Del Rey· Sep 17, 2026 $32.21 See this shop: Strawberry Cough at MMD Marina Del Rey → Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $33 Visit shop: Strawberry Cough at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $33 See this shop: Strawberry Cough at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → Mmd, Inc.· Sep 18, 2026 $33.60 Visit shop: Strawberry Cough at Mmd, Inc. ↗ Catalyst Van Nuys· Sep 16, 2026 $35.20 Visit shop: Strawberry Cough at Catalyst Van Nuys ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Hawthorne· Sep 16, 2026 $35.20 See this shop: Strawberry Cough at Catalyst Cannabis Dispensary Hawthorne → CCC by The Cure Company· Sep 16, 2026 $35.65 See this shop: Strawberry Cough at CCC by The Cure Company → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $36 See this shop: Strawberry Cough at ATRIUM - Topanga → Studio City Caregivers, Inc.· Sep 17, 2026 $36 Visit shop: Strawberry Cough at Studio City Caregivers, Inc. ↗ Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $41 See this shop: Strawberry Cough at Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens → Stilo Supply· Sep 17, 2026 $41 See this shop: Strawberry Cough at Stilo Supply → Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $41 See this shop: Strawberry Cough at Mr. Nice Guy → CCA California Caregivers Alliance· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Strawberry Cough at CCA California Caregivers Alliance → Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $45 Visit shop: Strawberry Cough at Lax Cc, Inc. ↗ Altaherb LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $46 Visit shop: Strawberry Cough at Altaherb LLC [Equity Retailer] ↗ Rebud - San Pedro· Sep 17, 2026 $46 See this shop: Strawberry Cough at Rebud - San Pedro → Rebud North Hollywood· Sep 17, 2026 $46 Visit shop: Strawberry Cough at Rebud North Hollywood ↗ York Retailer LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $46 Visit shop: Strawberry Cough at York Retailer LLC [Equity Retailer] ↗ See all carriers Strawberry Cough
1g $27.77 $19.44 Sale
$19.44/g Updated Sep 17, 2026 Dime Industries
Also at 38 other stores Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $19.60 Visit shop: Strawberry Cough at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Euphoros· Sep 18, 2026 $23.40 See this shop: Strawberry Cough at Euphoros → Robertson Caregivers Beverlywood· Sep 18, 2026 $24.29 See this shop: Strawberry Cough at Robertson Caregivers Beverlywood → The Cure Company - South LA· Sep 17, 2026 $25.35 See this shop: Strawberry Cough at The Cure Company - South LA → Universal Herbal Center, LLC· Sep 17, 2026 $25.50 Visit shop: Strawberry Cough at Universal Herbal Center, LLC ↗ CCC by The Cure Company· Sep 16, 2026 $27.73 See this shop: Strawberry Cough at CCC by The Cure Company → Off Green· Sep 16, 2026 $28.88 Visit shop: Strawberry Cough at Off Green ↗ JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $29 See this shop: Strawberry Cough at JADEROOM Artesia → Harvest Of Santa Monica· Sep 18, 2026 $29 Visit shop: Strawberry Cough at Harvest Of Santa Monica ↗ ZZFLUX· Sep 17, 2026 $29.25 See this shop: Strawberry Cough at ZZFLUX → Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $29.25 Visit shop: Strawberry Cough at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Bell Gardens → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Eagle Rock → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Long Beach → Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey· Sep 17, 2026 $30.60 See this shop: Strawberry Cough at Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey → Valley Verde· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Strawberry Cough at Valley Verde ↗ LB Collective· Sep 17, 2026 $32.36 See this shop: Strawberry Cough at LB Collective → Cana Silver Lake· Sep 17, 2026 $32.41 See this shop: Strawberry Cough at Cana Silver Lake → Stilo Supply· Sep 17, 2026 $33 See this shop: Strawberry Cough at Stilo Supply → HYPERWOLF· Sep 17, 2026 $33 See this shop: Strawberry Cough at HYPERWOLF → OG Time· Sep 17, 2026 $34 See this shop: Strawberry Cough at OG Time → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $35 Visit shop: Strawberry Cough at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ Sweet Flower - Pasadena· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at Sweet Flower - Pasadena → Perennial Holistic Wellness Center, Inc.· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Strawberry Cough at Perennial Holistic Wellness Center, Inc. ↗ Sweetflower Culver, LLC· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Strawberry Cough at Sweetflower Culver, LLC ↗ Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Strawberry Cough at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ Third & Kenmore LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $38 Visit shop: Strawberry Cough at Third & Kenmore LLC [Equity Retailer] ↗ CCA California Caregivers Alliance· Sep 17, 2026 $39 See this shop: Strawberry Cough at CCA California Caregivers Alliance → X Raided - San Pedro· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Strawberry Cough at X Raided - San Pedro → PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Strawberry Cough at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Strawberry Cough at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → Evergreen Cannabis Dispensary· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Strawberry Cough at Evergreen Cannabis Dispensary → Rebud North Hollywood· Sep 17, 2026 $41.85 Visit shop: Strawberry Cough at Rebud North Hollywood ↗ York Retailer LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $41.85 Visit shop: Strawberry Cough at York Retailer LLC [Equity Retailer] ↗ Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $42 See this shop: Strawberry Cough at Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens → Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $42 See this shop: Strawberry Cough at Mr. Nice Guy → LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $44 See this shop: Strawberry Cough at LA Kush - Los Angeles → See all carriers Strawberry Cough
1g $19.99
$19.99/g Updated Sep 17, 2026 THREDDY
See all carriers Strawberry Cough
$20
$20/g Updated Sep 18, 2026 Sweet Flower
See all carriers Strawberry Cough
$20
$20/g Updated Sep 30, 2026 Raw Garden
All-In-One
See all carriers Strawberry Cough
$20
$4/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Sativa
Vapes
See all carriers Strawberry Cough
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 DIME BAG
See all carriers Strawberry Cough
1g $29.99 $20 Sale
$20/g Updated Sep 17, 2026 Quiet Kings
See all carriers Strawberry Cough
1g $31 $20.15 Sale
$20.15/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Strawberry Cough
1g $20.17
$20.17/g Updated Sep 18, 2026 Zetti
See all carriers Strawberry Cough
$20.17
$20.17/g Updated Sep 29, 2026 Gramlin
All-In-One
See all carriers Strawberry Cough
1g $28.88 $20.22 Sale
$20.22/g Updated Sep 18, 2026 Dabwoods
See all carriers Strawberry Cough
1g $23 $20.70 Sale
$20.70/g Updated Sep 29, 2026 Punch Hybrid
See all carriers Strawberry Cough
1g $26 $20.80 Sale
$20.80/g Updated Sep 18, 2026 Hanabi
See all carriers Strawberry Cough
1g $21
$21/g Updated Sep 18, 2026 Kushy Punch
See all carriers Strawberry Cough
$21
$4.20/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Sativa
Vapes
See all carriers Strawberry Cough
1g $26.72 $21.38 Sale
$21.38/g Updated Sep 18, 2026 Oakfruitland (OFL)
See all carriers Strawberry Cough
1g $42.99 $21.49 Sale
$21.49/g Updated Sep 17, 2026 Buddies Brand
Also at 7 other stores Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $27 Visit shop: Strawberry Cough at Greenhouse Organics, Inc. ↗ Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $29 Visit shop: Strawberry Cough at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance· Sep 18, 2026 $29.75 See this shop: Strawberry Cough at SUNRISE CAREGIVER FOUNDATION Torrance → OG NATION· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at OG NATION → The Green Heart Collective· Sep 18, 2026 $37 See this shop: Strawberry Cough at The Green Heart Collective → West Coast Holistic Center· Sep 17, 2026 $42 See this shop: Strawberry Cough at West Coast Holistic Center → Homegrown Oregon Weed Dispensary West Salem· Sep 16, 2026 $2,235 See this shop: Strawberry Cough at Homegrown Oregon Weed Dispensary West Salem → See all carriers Strawberry Cough
1g $21.58
$21.58/g Updated Sep 17, 2026 ROVE
Vapes
Also at 84 other stores Euphoros· Sep 18, 2026 $21.60 See this shop: Strawberry Cough at Euphoros → Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $22.50 Visit shop: Strawberry Cough at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $23.04 Visit shop: Strawberry Cough at Demeter Retail Group, LLC [Equity Retailer] ↗ Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $25 Visit shop: Strawberry Cough at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ ZZFLUX· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Strawberry Cough at ZZFLUX → ZZFLUX· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Strawberry Cough at ZZFLUX → Kja Granada Hills LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $25.90 Visit shop: Strawberry Cough at Kja Granada Hills LLC [Equity Retailer] ↗ OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Strawberry Cough at OG NATION X OFF THE CHARTS - LYNWOOD → Robertson Caregivers Beverlywood· Sep 18, 2026 $28.90 See this shop: Strawberry Cough at Robertson Caregivers Beverlywood → Xzibit's West Coast Cannabis Bel Air· Sep 16, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at Xzibit's West Coast Cannabis Bel Air → Firehouse Health Care Industries, Inc.· Sep 17, 2026 $30.80 Visit shop: Strawberry Cough at Firehouse Health Care Industries, Inc. ↗ Medical Caregivers Company· Sep 17, 2026 $31.50 Visit shop: Strawberry Cough at Medical Caregivers Company ↗ Palladium Alliance, LLC· Sep 17, 2026 $31.50 Visit shop: Strawberry Cough at Palladium Alliance, LLC ↗ Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $32 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Eagle Rock → Firehouse Health Care Industries, Inc.· Sep 17, 2026 $32 Visit shop: Strawberry Cough at Firehouse Health Care Industries, Inc. ↗ Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey· Sep 17, 2026 $32.40 See this shop: Strawberry Cough at Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey → Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $32.50 Visit shop: Strawberry Cough at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst Cannabis Dispensary El Monte· Sep 17, 2026 $33.60 See this shop: Strawberry Cough at Catalyst Cannabis Dispensary El Monte → Catalyst Cannabis Dispensary South LA - Figueroa· Sep 17, 2026 $33.60 See this shop: Strawberry Cough at Catalyst Cannabis Dispensary South LA - Figueroa → Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $33.60 See this shop: Strawberry Cough at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → Catalyst Van Nuys· Sep 16, 2026 $33.60 Visit shop: Strawberry Cough at Catalyst Van Nuys ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Hawthorne· Sep 16, 2026 $33.60 See this shop: Strawberry Cough at Catalyst Cannabis Dispensary Hawthorne → Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower· Sep 17, 2026 $33.60 See this shop: Strawberry Cough at Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $33.93 Visit shop: Strawberry Cough at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ Westwood World LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $34 Visit shop: Strawberry Cough at Westwood World LLC [Equity Retailer] ↗ Natural Remedies Caregivers· Sep 17, 2026 $34.58 See this shop: Strawberry Cough at Natural Remedies Caregivers → Gravity Retail· Sep 18, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at Gravity Retail → Fgs Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Strawberry Cough at Fgs Group LLC [Equity Retailer] ↗ Macapa Inc. [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Strawberry Cough at Macapa Inc. [Equity Retailer] ↗ Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $36 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Artesia → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $36 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Bell Gardens → Off The Charts - Dispensary in McFarland· Sep 17, 2026 $36 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Dispensary in McFarland → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $36 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Cudahy → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $36 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Harbor City → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $36 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Long Beach → Off the Charts· Sep 17, 2026 $36 Visit shop: Strawberry Cough at Off the Charts ↗ Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey· Sep 17, 2026 $36 See this shop: Strawberry Cough at Xzibit's West Coast Cannabis - Marina del Rey → Traditional - DTLA· Sep 17, 2026 $36.01 See this shop: Strawberry Cough at Traditional - DTLA → Weed Lane· Sep 17, 2026 $36.53 See this shop: Strawberry Cough at Weed Lane → Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $37 Visit shop: Strawberry Cough at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Hawthorne· Sep 16, 2026 $38.50 See this shop: Strawberry Cough at Catalyst Cannabis Dispensary Hawthorne → HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont· Sep 17, 2026 $39.99 See this shop: Strawberry Cough at HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont → Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville· Sep 17, 2026 $39.99 See this shop: Strawberry Cough at Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville → Haven Hawthorne LLC· Sep 16, 2026 $39.99 Visit shop: Strawberry Cough at Haven Hawthorne LLC ↗ X Raided - San Pedro· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Strawberry Cough at X Raided - San Pedro → OG Time· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Strawberry Cough at OG Time → Wonderland Oasis Inc.· Sep 17, 2026 $40 Visit shop: Strawberry Cough at Wonderland Oasis Inc. ↗ Ghost Management Retail LLC· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Strawberry Cough at Ghost Management Retail LLC → Greenhouse Organics, Inc.· Sep 18, 2026 $40 Visit shop: Strawberry Cough at Greenhouse Organics, Inc. ↗ ReLeaf· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Strawberry Cough at ReLeaf → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Artesia → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $40 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Long Beach → Sunset Herbal Corner, Inc.· Sep 17, 2026 $40.43 Visit shop: Strawberry Cough at Sunset Herbal Corner, Inc. ↗ ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $41 See this shop: Strawberry Cough at ATRIUM - Topanga → Euphoros, LLC [Equity Retailer]· Sep 29, 2026 $43.22 Visit shop: Strawberry Cough at Euphoros, LLC [Equity Retailer] ↗ ReLeaf· Sep 17, 2026 $44 See this shop: Strawberry Cough at ReLeaf → Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $45 See this shop: Strawberry Cough at Superior Herbal Health, LLC → Wonderland Oasis Inc.· Sep 17, 2026 $45 Visit shop: Strawberry Cough at Wonderland Oasis Inc. ↗ PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $45 See this shop: Strawberry Cough at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → The Drop LA· Sep 18, 2026 $45 See this shop: Strawberry Cough at The Drop LA → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $45 See this shop: Strawberry Cough at Leaf and Lion - Long Beach → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $46 See this shop: Strawberry Cough at ATRIUM - Topanga → Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $47 Visit shop: Strawberry Cough at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ Evergreen Cannabis Dispensary· Sep 17, 2026 $48 See this shop: Strawberry Cough at Evergreen Cannabis Dispensary → Mission Hills Patients Collective, Inc.· Sep 18, 2026 $49 Visit shop: Strawberry Cough at Mission Hills Patients Collective, Inc. ↗ Hazelwood Patients Collective· Sep 17, 2026 $50 Visit shop: Strawberry Cough at Hazelwood Patients Collective ↗ Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $50 See this shop: Strawberry Cough at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville· Sep 17, 2026 $50.99 See this shop: Strawberry Cough at Haven Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Porterville → HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont· Sep 17, 2026 $50.99 See this shop: Strawberry Cough at HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - Belmont → Haven Hawthorne LLC· Sep 16, 2026 $50.99 Visit shop: Strawberry Cough at Haven Hawthorne LLC ↗ Greenlight Discount Pharmacy· Sep 17, 2026 $51.30 Visit shop: Strawberry Cough at Greenlight Discount Pharmacy ↗ York Retailer LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $52 Visit shop: Strawberry Cough at York Retailer LLC [Equity Retailer] ↗ Rebud - San Pedro· Sep 17, 2026 $52 See this shop: Strawberry Cough at Rebud - San Pedro → Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $54 See this shop: Strawberry Cough at Mr. Nice Guy → Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $54 See this shop: Strawberry Cough at Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens → Superior Herbal Health, LLC· Sep 17, 2026 $55 See this shop: Strawberry Cough at Superior Herbal Health, LLC → Lax Cc, Inc.· Sep 17, 2026 $55 Visit shop: Strawberry Cough at Lax Cc, Inc. ↗ LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $55 See this shop: Strawberry Cough at LA Kush - Los Angeles → Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $55 See this shop: Strawberry Cough at Herbal Relief Caregivers → Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $57 Visit shop: Strawberry Cough at Libra Crenshaw LLC [Equity Retailer] ↗ Greenlight Discount Pharmacy· Sep 17, 2026 $57.60 Visit shop: Strawberry Cough at Greenlight Discount Pharmacy ↗ Rebud - San Pedro· Sep 17, 2026 $63 See this shop: Strawberry Cough at Rebud - San Pedro → York Retailer LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $63 Visit shop: Strawberry Cough at York Retailer LLC [Equity Retailer] ↗ Herbal Relief Caregivers· Sep 17, 2026 $65 See this shop: Strawberry Cough at Herbal Relief Caregivers → See all carriers Strawberry Cough
1g $21.61
$21.61/g Updated Sep 17, 2026 SunSmoke
See all carriers Strawberry Cough
2g $21.65
$10.83/g Updated Sep 17, 2026 Timeless Vapes
See all carriers Strawberry Cough
$21.67
$21.67/g Updated Sep 28, 2026 Gramlin Sativa
Thc Aio
See all carriers Strawberry Cough
1g $31 $21.70 Sale
$21.70/g Updated Sep 18, 2026 Kushy Punch
See all carriers Strawberry Cough
$22
$22/g Updated Sep 30, 2026 Sativa
See all carriers Strawberry Cough
1.25g $35 $22.75 Sale
$18.20/g Updated Sep 17, 2026 Vior Extracts
Also at 11 other stores Noa Poppy LLC [Equity Retailer]· Sep 16, 2026 $22.75 Visit shop: Strawberry Cough at Noa Poppy LLC [Equity Retailer] ↗ Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Harbor City → Ghost Management Retail LLC· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at Ghost Management Retail LLC → Mr. Nice Guy· Sep 18, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at Mr. Nice Guy → Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at Mr Nice Guy Cannabis Marijuana Dispensary - Bell Gardens → Off the Charts - Long Beach· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Long Beach → Off The Charts - Bell Gardens· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Bell Gardens → X Raided - San Pedro· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at X Raided - San Pedro → ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $32 See this shop: Strawberry Cough at ATRIUM - Topanga → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $32 Visit shop: Strawberry Cough at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗ LA Cannabis Co - Los Angeles· Sep 17, 2026 $35 See this shop: Strawberry Cough at LA Cannabis Co - Los Angeles → See all carriers Strawberry Cough
1g $23
$23/g Updated Sep 16, 2026 STIIIZY - Original
See all carriers Strawberry Cough
1g $23
$23/g Updated Sep 17, 2026 Quiet Kings
See all carriers Strawberry Cough
1g $23
$23/g Updated Sep 17, 2026 Geek THCx
Also at 10 other stores ATRIUM - Topanga· Sep 18, 2026 $25 See this shop: Strawberry Cough at ATRIUM - Topanga → OG NATION· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Strawberry Cough at OG NATION → The Cure Company - South LA· Sep 17, 2026 $25.35 See this shop: Strawberry Cough at The Cure Company - South LA → Dtpg Collective· Sep 17, 2026 $25.35 See this shop: Strawberry Cough at Dtpg Collective → Long Beach Green Room· Sep 18, 2026 $25.93 See this shop: Strawberry Cough at Long Beach Green Room → Rd Lynwood Retail LLC· Sep 16, 2026 $26.60 Visit shop: Strawberry Cough at Rd Lynwood Retail LLC ↗ Weed Lane· Sep 17, 2026 $27.73 See this shop: Strawberry Cough at Weed Lane → PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → PACKS Weed Dispensary South Los Angeles· Sep 18, 2026 $30 See this shop: Strawberry Cough at PACKS Weed Dispensary South Los Angeles → Atwater Retail Partners, LLC· Sep 17, 2026 $35 Visit shop: Strawberry Cough at Atwater Retail Partners, LLC ↗ See all carriers Strawberry Cough
1g $23
$23/g Updated Sep 16, 2026 STIIIZY - Original
See all carriers Strawberry Cough
1g $23.76
$23.76/g Updated Sep 29, 2026 Papa's Herb Sativa
Vapes
See all carriers Strawberry Cough
1g $24
$24/g Updated Sep 17, 2026 Pressure Extracts
See all carriers Strawberry Cough
$24
$4.80/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Sativa
Vapes
See all carriers Strawberry Cough
$24.46
$24.46/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy
All-In-One
See all carriers Strawberry Cough
$24.50
$24.50/g Updated Sep 30, 2026 Gramlin
See all carriers Strawberry Cough
1g $25
$25/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Sativa
See all carriers Strawberry Cough
$25
$25/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
Vape
See all carriers Strawberry Cough
$25
$25/g Updated Sep 30, 2026 Sativa
See all carriers Strawberry Cough
1g $25
$25/g Updated Sep 18, 2026 Chico Verde
See all carriers Strawberry Cough
1g $25
$25/g Updated Sep 17, 2026 Side Hustle
See all carriers Strawberry Cough
$25.35
$25.35/g Updated Sep 28, 2026 Geek THCx
See all carriers Strawberry Cough
1g $43 $25.80 Sale
$25.80/g Updated Sep 16, 2026 PAX
See all carriers Strawberry Cough
2g $25.90
$12.95/g Updated Sep 17, 2026 Dime Industries
See all carriers Strawberry Cough
$25.99
$25.99/g Updated Sep 29, 2026 Gelato Sativa
All-In-One
See all carriers Strawberry Cough
$26
$26/g Updated Sep 29, 2026 Geek THCx Sativa
Vapes
See all carriers Strawberry Cough
$26
$20.80/g Updated Sep 29, 2026 Vior Sativa
All-In-One
See all carriers Strawberry Cough
1g $27
$27/g Updated Sep 17, 2026 Sauce
See all carriers Strawberry Cough
$27
$27/g Updated Sep 30, 2026 Gelato Seeds
See all carriers Strawberry Cough
$27
$27/g Updated Sep 18, 2026 Hustle
See all carriers Strawberry Cough
1g $28
$28/g Updated Sep 17, 2026 DIME BAG
See all carriers Strawberry Cough
$28
$28/g Updated Sep 30, 2026 DIME BAG
Concentrates See all carriers Strawberry Cough
1g $8.63
$8.63/g Updated Sep 17, 2026 Sunday Extracts
Badder
See all carriers Strawberry Cough
$10
$10/g Updated Sep 30, 2026 Walden Cannabis
Concentrate
See all carriers Strawberry Cough
1g $10
$10/g Updated Sep 17, 2026 Quiet Kings
Badder
See all carriers Strawberry Cough
1g $20 $10 Sale
$10/g Updated Sep 17, 2026 Smoove
Badder
See all carriers Strawberry Cough
1g $12
$12/g Updated Sep 17, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS
Badder
Also at 11 other stores STIIIZY - Hawthorne· Sep 18, 2026 $13 See this shop: Strawberry Cough at STIIIZY - Hawthorne → Off the Charts· Sep 17, 2026 $14 Visit shop: Strawberry Cough at Off the Charts ↗ Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Artesia → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Harbor City → Catalyst Cannabis Dispensary Hawthorne· Sep 16, 2026 $18 See this shop: Strawberry Cough at Catalyst Cannabis Dispensary Hawthorne → Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Strawberry Cough at Catalyst Cannabis Dispensary Bellflower → Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Strawberry Cough at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → The Chronic· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Strawberry Cough at The Chronic → X Raided - San Pedro· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Strawberry Cough at X Raided - San Pedro → Rebud - San Pedro· Sep 17, 2026 $22.50 See this shop: Strawberry Cough at Rebud - San Pedro → Hazelwood Patients Collective· Sep 17, 2026 $30 Visit shop: Strawberry Cough at Hazelwood Patients Collective ↗ See all carriers Strawberry Cough
$15
$15/g Updated Sep 30, 2026 Agro Couture
Concentrate
See all carriers Strawberry Cough
1.2g $23.05 $16.13 Sale
$13.44/g Updated Sep 18, 2026 ALMORA
Badder
See all carriers Strawberry Cough
1g $17.13
$17.13/g Updated Sep 18, 2026 Zips By Crown
Sugar
See all carriers Strawberry Cough
$20
$20/g Updated Sep 30, 2026 Micro Greenz
Concentrate
See all carriers Strawberry Cough
$22
$22/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Diamonds
See all carriers Strawberry Cough
1g $22.05
$22.05/g Updated Sep 18, 2026 Punch Extracts
Badder
See all carriers Strawberry Cough
2g $25.90
$12.95/g Updated Sep 17, 2026 Sunday 2g Live Resin
Concentrates
See all carriers Strawberry Cough
$30
$30/g Updated Sep 30, 2026 Sauce Essentials Sativa
See all carriers Strawberry Cough
$30
$30/g Updated Sep 30, 2026 Mac Pharms Sativa
Concentrates
See all carriers Strawberry Cough
$30
$30/g Updated Sep 30, 2026 Gelato Seeds
Concentrate
See all carriers Strawberry Cough
$38
$38/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
Concentrate
See all carriers Strawberry Cough
$40
$40/g Updated Sep 30, 2026 ROVE
See all carriers Strawberry Cough
$40
$40/g Updated Sep 30, 2026 Stiiizy
Concentrate
See all carriers Strawberry Cough
$40
$40/g Updated Sep 30, 2026 Dime Industries
Concentrate
See all carriers Strawberry Cough
$50
$40/g Updated Sep 30, 2026 Sauce
Concentrate
See all carriers Strawberry Cough
$75
$75/g Updated Sep 30, 2026 Fresh Canna
Concentrates
Edibles See all carriers Strawberry Cough
20mg · 5pk $23 $13.80 Sale
$0.69/mg Updated Sep 16, 2026 Heavy Hitters
Also at 28 other stores Robertson Caregivers Beverlywood· Sep 18, 2026 $13.86 See this shop: Strawberry Cough at Robertson Caregivers Beverlywood → Off The Charts - Eagle Rock· Sep 17, 2026 $14 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Eagle Rock → Armla One, Inc.· Sep 18, 2026 $14.04 Visit shop: Strawberry Cough at Armla One, Inc. ↗ Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation· Sep 17, 2026 $14.40 Visit shop: Strawberry Cough at Beach Enlightenment And Compassionate Healing Corporation ↗ The Artist Tree Dispensary West Hollywood· Sep 17, 2026 $14.40 See this shop: Strawberry Cough at The Artist Tree Dispensary West Hollywood → The Artist Tree Dispensary Koreatown· Sep 18, 2026 $14.40 See this shop: Strawberry Cough at The Artist Tree Dispensary Koreatown → Off The Charts - Cudahy· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Cudahy → OG Time· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Strawberry Cough at OG Time → Off The Charts - Artesia· Sep 17, 2026 $16 See this shop: Strawberry Cough at Off The Charts - Artesia → CannaCruz - Watsonville· Sep 18, 2026 $16.10 See this shop: Strawberry Cough at CannaCruz - Watsonville → Off the Charts - Harbor City· Sep 17, 2026 $17 See this shop: Strawberry Cough at Off the Charts - Harbor City → HYPERWOLF· Sep 17, 2026 $18 See this shop: Strawberry Cough at HYPERWOLF → ReLeaf· Sep 17, 2026 $19 See this shop: Strawberry Cough at ReLeaf → Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry· Sep 17, 2026 $19.60 See this shop: Strawberry Cough at Catalyst Cannabis Dispensary Long Beach - Cherry → The Chronic· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Strawberry Cough at The Chronic → Cannatrust Group LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $20 Visit shop: Strawberry Cough at Cannatrust Group LLC [Equity Retailer] ↗ JADEROOM Artesia· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Strawberry Cough at JADEROOM Artesia → Leaf and Lion - Long Beach· Sep 18, 2026 $20 See this shop: Strawberry Cough at Leaf and Lion - Long Beach → PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Strawberry Cough at PACKS Weed Dispensary San Gabriel Valley → Catalyst Cannabis Dispensary El Monte· Sep 17, 2026 $21 See this shop: Strawberry Cough at Catalyst Cannabis Dispensary El Monte → The Ounce· Sep 17, 2026 $22 See this shop: Strawberry Cough at The Ounce → 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer]· Sep 17, 2026 $22.99 Visit shop: Strawberry Cough at 6803 Melrose And Hope, LLC [Equity Retailer] ↗ Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood· Sep 17, 2026 $23.80 See this shop: Strawberry Cough at Catalyst Cannabis Dispensary Lynwood → Discount Caregivers· Sep 17, 2026 $23.99 Visit shop: Strawberry Cough at Discount Caregivers ↗ The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Strawberry Cough at The Artist Tree Dispensary & Lounge Hawthorne → Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc· Sep 17, 2026 $24 See this shop: Strawberry Cough at Cana Harbor Powered by Green Earth Pharmacy Inc → LA Kush - Los Angeles· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Strawberry Cough at LA Kush - Los Angeles → Arusto Holdings LLC [Equity Retailer]· Sep 18, 2026 $25 Visit shop: Strawberry Cough at Arusto Holdings LLC [Equity Retailer] ↗