Home / Sacramento County / Apple Fritter Apple Fritter ranges $3.75–$91.05 across 19 dispensaries in Sacramento County, cheapest $3.75 at Perfect Union (Northside), as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does Apple Fritter cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted creative Apple Fritter is a balanced hybrid bred by Lumpy's Flowers in California, crossing Sour Apple with Animal Cookies. The cultivar earned a spot on High Times' 2016 World's Strongest Strains list and has remained a fixture on California shelves since. Flowers carry a sweet baked-pastry aroma backed by sour green apple, an unusual terpene combination that contributes to its enduring popularity. Effects are well-balanced — relaxed cerebral euphoria paired with a moderate body buzz that stops short of full couchlock. THC test results commonly land in the 22-26% range. Apple Fritter is one of the more reliable hybrids for users seeking a long, even-keeled high without strong sedation.
Dispensaries 19
in Sacramento County
Products 68
in stock
Price range $4–$96
in Sacramento County
All68 Flower14 Pre-Rolls11 Cartridges40 Concentrates2 Edibles1 Flower See all carriers Apple Fritter
2g $7.50 $3.75 Sale
$1.88/g Updated Sep 28, 2026 Yada Yada CBD
Ground Flower Smalls
See all carriers Apple Fritter
3.5g $6.92
$1.98/g Updated Sep 17, 2026 Yada Yada Indica
Ground Shake
See all carriers Apple Fritter
7g $15.38
$2.20/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
Smalls
See all carriers Apple Fritter
3.5g $25 $16.25 Sale
$4.64/g Updated Sep 28, 2026 Yada Yada Hybrid
Smalls
See all carriers Apple Fritter
5g $18.45
$3.69/g Updated Sep 17, 2026 Yada Yada Indica
Smalls
See all carriers Apple Fritter
3.5g $26
$7.43/g Updated Sep 18, 2026 Galaxy Indica
See all carriers Apple Fritter
3.5g $36
$10.29/g Updated Sep 18, 2026 Lumpy's Flowers Indica
Buds
See all carriers Apple Fritter
14g $143.07 $71.54 Sale
$5.11/g Updated Sep 17, 2026 Lumpy's Flowers Indica
Buds
See all carriers Apple Fritter
7g $91.05
$13.01/g Updated Sep 17, 2026 Lumpy's Flowers Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers Apple Fritter
1g $19 $9.50 Sale
$9.50/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
1g $13
$13/piece Updated Sep 18, 2026 Jeeters Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
2g $26
$26/piece Updated Sep 18, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
5pc · 0.5g $38.05 $26.64 Sale
$5.33/piece Updated Sep 18, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
0.5g $30
$30/piece Updated Sep 28, 2026 THREDDY Sativa
Infused
See all carriers Apple Fritter
5pc · 0.5g $31
$6.20/piece Updated Sep 18, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
6pc · 0.6g $31.52
$5.25/piece Updated Sep 16, 2026 ROVE Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
5pc · 0.5g $38
$7.60/piece Updated Sep 17, 2026 ROVE Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers Apple Fritter
0.5g $16.50 $8.25 Sale
$16.50/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Apple Fritter
1g $10
$10/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother
See all carriers Apple Fritter
1g $10
$10/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Hybrid
See all carriers Apple Fritter
$15 $12 Sale
$12/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
5g $14 $12.60 Sale
$2.52/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
5g $13
$2.60/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
1g $23 $13.80 Sale
$13.80/g Updated Sep 28, 2026 DIME BAG Hybrid
See all carriers Apple Fritter
0.5g $14
$28/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Apple Fritter
1g $24.05 $16.84 Sale
$16.84/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
1g $28 $19.60 Sale
$19.60/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers Apple Fritter
1g $20.76
$20.76/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
1g $21
$21/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
1g $24.60
$24.60/g Updated Sep 16, 2026 DIME BAG
See all carriers Apple Fritter
$24.99
$24.99/g Updated Sep 28, 2026 DIME BAG
All-In-One
See all carriers Apple Fritter
1g $26
$26/g Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Apple Fritter
$27.68
$27.68/g Updated Sep 28, 2026 Buddies Brand Hybrid
All-In-One
See all carriers Apple Fritter
1g $28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
See all carriers Apple Fritter
disposable $32
$32/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Apple Fritter
1g $60.05 $42.04 Sale
$42.04/g Updated Sep 18, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Apple Fritter
1g $50.01
$50.01/g Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Apple Fritter
1g $56
$56/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Hybrid
See all carriers Apple Fritter
1g $62
$62/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Hybrid
Concentrates See all carriers Apple Fritter
1g $14
$14/g Updated Sep 28, 2026 ICED Hybrid
Diamonds/Crystals
See all carriers Apple Fritter
1g $15.05
$15.05/g Updated Sep 18, 2026 ICED -
Diamonds
Edibles See all carriers Apple Fritter
500mg · 40pk $58
$0.12/mg Updated Sep 28, 2026 Emerald Bay Extracts CBD