Home / Solano County / Apple Fritter Apple Fritter ranges $5–$125 across 20 dispensaries in Solano County, cheapest $5 at Rio Vista Farms LLC, as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does Apple Fritter cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted creative Apple Fritter is a balanced hybrid bred by Lumpy's Flowers in California, crossing Sour Apple with Animal Cookies. The cultivar earned a spot on High Times' 2016 World's Strongest Strains list and has remained a fixture on California shelves since. Flowers carry a sweet baked-pastry aroma backed by sour green apple, an unusual terpene combination that contributes to its enduring popularity. Effects are well-balanced — relaxed cerebral euphoria paired with a moderate body buzz that stops short of full couchlock. THC test results commonly land in the 22-26% range. Apple Fritter is one of the more reliable hybrids for users seeking a long, even-keeled high without strong sedation.
Dispensaries 20
in Solano County
Products 90
in stock
Price range $5–$125
in Solano County
All90 Flower11 Pre-Rolls25 Cartridges51 Concentrates3 Flower See all carriers Apple Fritter
$17
$4.86/g Updated Sep 28, 2026 Quiet Kings Hybrid
Pre-Pack
See all carriers Apple Fritter
3.5g $33.20
$9.49/g Updated Sep 28, 2026 LUMPY's Indica
Flowers
See all carriers Apple Fritter
7g $73 $36.50 Sale
$5.21/g Updated Sep 17, 2026 Lumpy's Flowers Indica
Buds
See all carriers Apple Fritter
3.5g $47
$13.43/g Updated Sep 16, 2026 Lumpy's Flowers Indica
Buds
See all carriers Apple Fritter
$47
$13.43/g Updated Sep 28, 2026 Lumpy's Flowers
See all carriers Apple Fritter
3.5g $55
$15.71/g Updated Sep 17, 2026 TEDS BUDZ Indica
Buds
See all carriers Apple Fritter
$60
$2.14/g Updated Sep 28, 2026 Blue's Beach
See all carriers Apple Fritter
14g $125 $62.50 Sale
$4.46/g Updated Sep 17, 2026 Lumpy's Flowers Indica
Buds
See all carriers Apple Fritter
14g $75
$5.36/g Updated Sep 17, 2026 Quiet Kings Indica
Buds
See all carriers Apple Fritter
$125
$8.93/g Updated Sep 28, 2026 Quiet Kings Hybrid
Pre-Pack
Pre-Rolls See all carriers Apple Fritter
$5
$5/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Reserve Sativa
See all carriers Apple Fritter
$9.75
$9.75/piece Updated Sep 28, 2026 ICED Hybrid
Infused Prerolls
See all carriers Apple Fritter
1g $21 $12.60 Sale
$12.60/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
1g $14.99
$14.99/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
1g $14.99
$14.99/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
See all carriers Apple Fritter
$16.40
$16.40/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
Infused Preroll
See all carriers Apple Fritter
$16.40
$16.40/piece Updated Sep 28, 2026 KINGROLL
Preroll
See all carriers Apple Fritter
$21
$21/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
5pc · 0.5g $42 $21 Sale
$4.20/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
$22
$22/piece Updated Sep 28, 2026 KINGROLL
Preroll
See all carriers Apple Fritter
5pc · 2.5g $23
$4.60/piece Updated Sep 17, 2026 Paletas Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
10pc · 0.35g $23
$2.30/piece Updated Sep 28, 2026 Pacific Reserve Sativa
See all carriers Apple Fritter
5pc · 0.5g $42 $27.30 Sale
$5.46/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
$38 $28.50 Sale
$28.50/piece Updated Sep 17, 2026 Evidence Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
14pc $34.25
$2.45/piece Updated Sep 28, 2026 TGR Hybrid
See all carriers Apple Fritter
2g $35.05
$35.05/piece Updated Sep 18, 2026 Jeeter - XL Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
5pc · 2.5g $41
$8.20/piece Updated Sep 28, 2026 ROVE Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
5pc $46
$9.20/piece Updated Sep 28, 2026 Evidence
Preroll
Cartridges See all carriers Apple Fritter
1g $23 $11.50 Sale
$11.50/g Updated Sep 17, 2026 Buddies Brand
See all carriers Apple Fritter
$12
$12/g Updated Sep 28, 2026 ICED Hybrid
510 Thread
See all carriers Apple Fritter
5g $13
$2.60/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
$14
$28/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Apple Fritter
1g $28 $14 Sale
$14/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers Apple Fritter
$15
$15/g Updated Sep 28, 2026 Dank Vapes Hybrid
510 Thread
See all carriers Apple Fritter
1g $30 $15 Sale
$15/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
5g $15.40
$3.08/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
$15.63
$15.63/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Apple Fritter
$15.83
$15.83/g Updated Sep 28, 2026 DIME BAG Hybrid
510 Thread
See all carriers Apple Fritter
$16
$16/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
$16
$32/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
5g $16
$3.20/g Updated Sep 16, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
1g $24.05 $16.84 Sale
$16.84/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
$17
$34/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
All-In-One
See all carriers Apple Fritter
1g $27.05 $18.94 Sale
$18.94/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
1g $37 $22.20 Sale
$22.20/g Updated Sep 17, 2026 Buddies Brand
See all carriers Apple Fritter
1g $23.48
$23.48/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
See all carriers Apple Fritter
$24
$24/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Apple Fritter
$24.60
$24.60/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter
See all carriers Apple Fritter
1g $25
$25/g Updated Sep 18, 2026 Eighth Brother
See all carriers Apple Fritter
1g $28 $25.20 Sale
$25.20/g Updated Sep 17, 2026 DIME BAG
See all carriers Apple Fritter
$33.50
$26.80/g Updated Sep 28, 2026 Sauce
All-In-One
See all carriers Apple Fritter
$35
$35/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
$40
$32/g Updated Sep 28, 2026 Sauce Hybrid
All-In-One
See all carriers Apple Fritter
1g $68 $40.80 Sale
$40.80/g Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Apple Fritter
1g $48.83
$48.83/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Hybrid
See all carriers Apple Fritter
$52.10
$52.10/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters
Concentrates See all carriers Apple Fritter
1g $13.90
$13.90/g Updated Sep 28, 2026 ICED Hybrid
Concentrates
See all carriers Apple Fritter
$16
$16/g Updated Sep 28, 2026 CALI KOSHER Hybrid
Sauce
See all carriers Apple Fritter
$29.80
$29.80/g Updated Sep 28, 2026 Emerald Bay Extracts
Concentrate