Home / Solano County / Skywalker OG Skywalker OG ranges $7–$64 across 11 dispensaries in Solano County, cheapest $7 at The Showcase LLC, as of Sep 25, 2026.
Updated Sep 25, 2026
How much does Skywalker OG cost in other regions?→ relaxed sleepy euphoric hungry Skywalker OG is an indica bred in California crossing Skywalker (a Blueberry-Mazar cross) with OG Kush. The cultivar is one of the most-recognizable members of the OG-pedigree family and helped define the broader "Skywalker" naming convention that proliferated through California dispensary menus in the early 2010s. Flowers carry a classic OG aroma: sharp diesel layered over earthy pine and spice. Effects are heavy and physically-focused — body sedation with mild cerebral euphoria — making Skywalker OG a steady evening pick on dispensary menus. THC tests commonly land in the 20-25% range. The cultivar remains widely-stocked across California legal markets and is one of the more-cloned OG-line indicas.
Dispensaries 11
in Solano County
Products 44
in stock
Price range $7–$64
in Solano County
All44 Flower7 Pre-Rolls12 Cartridges25 Flower See all carriers Skywalker OG
3.5g $9.99
$2.85/g Updated Sep 26, 2026 Big Tree Cannabis Sativa
Flowers
See all carriers Skywalker OG
3.5g $9.99
$2.85/g Updated Sep 17, 2026 Big Tree Cannabis Sativa
See all carriers Skywalker OG
$31.39 $15.69 Sale
$4.48/g Updated Sep 25, 2026 Originals Indica
Indoor
See all carriers Skywalker OG
$27.65
$3.95/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Indica
40's Mylar
See all carriers Skywalker OG
7g $32.95
$4.71/g Updated Sep 26, 2026 Stiiizy Indica
Flowers
See all carriers Skywalker OG
$37.25
$5.32/g Updated Sep 26, 2026 Stiiizy
See all carriers Skywalker OG
3.5g $42.30
$12.09/g Updated Sep 26, 2026 Originals Indica
Flowers
Pre-Rolls See all carriers Skywalker OG
1g $7
$7/piece Updated Sep 26, 2026 Gelato Canna Co. Indica
See all carriers Skywalker OG
$8
$8/piece Updated Sep 26, 2026 Gelato Indica
See all carriers Skywalker OG
$11.21
$11.21/piece Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Indica
40's Single
See all carriers Skywalker OG
$12
$12/piece Updated Sep 26, 2026 West Coast Cure Indica
Flower
See all carriers Skywalker OG
$15
$15/piece Updated Sep 26, 2026 Stiiizy Indica
Infused
See all carriers Skywalker OG
5pc $26
$5.20/piece Updated Sep 25, 2026 Stiiizy
Preroll
See all carriers Skywalker OG
5pc $26.10
$5.22/piece Updated Sep 26, 2026 Stiiizy
Preroll
See all carriers Skywalker OG
5pc $26.10
$5.22/piece Updated Sep 26, 2026 Stiiizy
Preroll
See all carriers Skywalker OG
5pc $27
$5.40/piece Updated Sep 25, 2026 Stiiizy
Preroll
See all carriers Skywalker OG
5pc · 2.5g $29
$5.80/piece Updated Sep 26, 2026 Stiiizy Indica
Infused
See all carriers Skywalker OG
5pc · 3g $40
$8/piece Updated Sep 26, 2026 JOINT LAB Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers Skywalker OG
$10.46
$10.46/g Updated Sep 25, 2026 Side Hustle Indica
Thc
See all carriers Skywalker OG
$14
$28/g Updated Sep 26, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Skywalker OG
$14
$28/g Updated Sep 26, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Skywalker OG
$14.90
$14.90/g Updated Sep 26, 2026 SunSmoke
510 Thread
See all carriers Skywalker OG
0.5g $15.40
$30.80/g Updated Sep 26, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Skywalker OG
$15.63
$15.63/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Skywalker OG
$16
$32/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy
See all carriers Skywalker OG
$18.62
$18.62/g Updated Sep 26, 2026 Papa's Herb
See all carriers Skywalker OG
$20
$20/g Updated Sep 26, 2026 Cabo Indica
All-In-One
See all carriers Skywalker OG
$22.33
$22.33/g Updated Sep 25, 2026 Papa's Herb Indica
All-In-One
See all carriers Skywalker OG
$24
$24/g Updated Sep 26, 2026 Stiiizy Indica
See all carriers Skywalker OG
$25
$25/g Updated Sep 25, 2026 Cabo
See all carriers Skywalker OG
$26
$26/g Updated Sep 26, 2026 Stiiizy
See all carriers Skywalker OG
1g $35 $26.25 Sale
$26.25/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
See all carriers Skywalker OG
$31
$31/g Updated Sep 25, 2026 Pure
See all carriers Skywalker OG
$35
$35/g Updated Sep 26, 2026 Papa's Herb Indica
All-In-One
See all carriers Skywalker OG
$35
$35/g Updated Sep 25, 2026 Stiiizy
See all carriers Skywalker OG
1g $48.83
$48.83/g Updated Sep 26, 2026 Heavy Hitters Hybrid
See all carriers Skywalker OG
$51
$51/g Updated Sep 26, 2026 ROVE Indica
All-In-One
See all carriers Skywalker OG
$64
$64/g Updated Sep 25, 2026 Heavy Hitters