Home / Contra Costa County / Skywalker OG Skywalker OG ranges $4.99–$49 across 18 dispensaries in Contra Costa County, cheapest $4.99 at Sgi Pacheco LLC, as of Sep 29, 2026.
Updated Sep 29, 2026
How much does Skywalker OG cost in other regions?→ relaxed sleepy euphoric hungry Skywalker OG is an indica bred in California crossing Skywalker (a Blueberry-Mazar cross) with OG Kush. The cultivar is one of the most-recognizable members of the OG-pedigree family and helped define the broader "Skywalker" naming convention that proliferated through California dispensary menus in the early 2010s. Flowers carry a classic OG aroma: sharp diesel layered over earthy pine and spice. Effects are heavy and physically-focused — body sedation with mild cerebral euphoria — making Skywalker OG a steady evening pick on dispensary menus. THC tests commonly land in the 20-25% range. The cultivar remains widely-stocked across California legal markets and is one of the more-cloned OG-line indicas.
Dispensaries 18
in Contra Costa County
Products 48
in stock
Price range $5–$49
in Contra Costa County
All48 Flower13 Pre-Rolls8 Cartridges24 Concentrates3 Flower See all carriers Skywalker OG
$8
$2.29/g Updated Sep 29, 2026 Big Tree Indica
Pre-Pack
See all carriers Skywalker OG
$31.39 $15.69 Sale
$4.48/g Updated Sep 28, 2026 Originals Indica
Indoor
See all carriers Skywalker OG
$25
$7.14/g Updated Sep 28, 2026 Duffy$
See all carriers Skywalker OG
$27.65
$3.95/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
40's Mylar
See all carriers Skywalker OG
$28
$2/g Updated Sep 29, 2026 Big Tree Indica
Pre-Pack
See all carriers Skywalker OG
$30.80
$8.80/g Updated Sep 29, 2026 Originals
See all carriers Skywalker OG
3.5g $31
$8.86/g Updated Sep 17, 2026 Angelenos Cult Indica
See all carriers Skywalker OG
$40
$5.71/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers Skywalker OG
$42
$12/g Updated Sep 28, 2026 Traditional
See all carriers Skywalker OG
$49
$14/g Updated Sep 28, 2026 Traditional Indica
Pre-Pack
Pre-Rolls See all carriers Skywalker OG
$9.99 $4.99 Sale
$4.99/piece Updated Sep 28, 2026 Originals Indica
Indoor Single
See all carriers Skywalker OG
$5
$5/piece Updated Sep 28, 2026 Gelato Indica
See all carriers Skywalker OG
$8
$8/piece Updated Sep 28, 2026 Gelato Indica
See all carriers Skywalker OG
$8
$8/piece Updated Sep 28, 2026 Grasshopper
See all carriers Skywalker OG
$11.21
$11.21/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Indica
40's Single
See all carriers Skywalker OG
5pc · 3g $25
$5/piece Updated Sep 29, 2026 JOINT LAB Indica
Infused
See all carriers Skywalker OG
7g $48
$48/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers Skywalker OG
$10.46
$10.46/g Updated Sep 28, 2026 Side Hustle Indica
Thc
See all carriers Skywalker OG
$12
$24/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers Skywalker OG
1g $14
$14/g Updated Sep 17, 2026 Cabo
See all carriers Skywalker OG
1g $16
$16/g Updated Sep 18, 2026 Papa's Herb
See all carriers Skywalker OG
0.5g $17
$34/g Updated Sep 17, 2026 STIIIZY - Original
See all carriers Skywalker OG
1g $32.05 $22.43 Sale
$22.43/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
See all carriers Skywalker OG
$23
$23/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers Skywalker OG
$33.60
$33.60/g Updated Sep 29, 2026 ROVE
See all carriers Skywalker OG
$43.40
$43.40/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Skywalker OG
$48
$48/g Updated Sep 28, 2026 CAM
All-In-One