Home / Contra Costa County / Apple Fritter Apple Fritter ranges $7–$96 across 20 dispensaries in Contra Costa County, cheapest $7 at DELTA DISPENSARY INC, as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does Apple Fritter cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted creative Apple Fritter is a balanced hybrid bred by Lumpy's Flowers in California, crossing Sour Apple with Animal Cookies. The cultivar earned a spot on High Times' 2016 World's Strongest Strains list and has remained a fixture on California shelves since. Flowers carry a sweet baked-pastry aroma backed by sour green apple, an unusual terpene combination that contributes to its enduring popularity. Effects are well-balanced — relaxed cerebral euphoria paired with a moderate body buzz that stops short of full couchlock. THC test results commonly land in the 22-26% range. Apple Fritter is one of the more reliable hybrids for users seeking a long, even-keeled high without strong sedation.
Dispensaries 20
in Contra Costa County
Products 87
in stock
Price range $7–$96
in Contra Costa County
All87 Flower5 Pre-Rolls19 Cartridges60 Concentrates3 Flower See all carriers Apple Fritter
3.5g $21
$6/g Updated Sep 16, 2026 Wave Rider Indica
Buds
See all carriers Apple Fritter
$25.20
$7.20/g Updated Sep 28, 2026 LUMPY's
Pre-Pack
See all carriers Apple Fritter
14g $96
$6.86/g Updated Sep 17, 2026 Lumpy's Flowers Indica
Buds
Pre-Rolls See all carriers Apple Fritter
1g $14 $7 Sale
$7/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
1.25g $14
$14/piece Updated Sep 18, 2026 ICED Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
5pc · 0.5g $32 $21.44 Sale
$4.29/piece Updated Sep 18, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
5pc · 2.5g $23
$4.60/piece Updated Sep 17, 2026 Paletas Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
5pc · 0.5g $28
$5.60/piece Updated Sep 18, 2026 ROVE Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
5pc · 0.5g $42 $29.40 Sale
$5.88/piece Updated Sep 18, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
2g $35.05
$35.05/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter - XL Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
5pc · 2.5g $42
$8.40/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Indica
Infused
See all carriers Apple Fritter
6pc · 0.6g $56
$9.33/piece Updated Sep 17, 2026 ROVE Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers Apple Fritter
1g $10
$10/g Updated Sep 18, 2026 Eighth Brother
See all carriers Apple Fritter
1g $14 $10.50 Sale
$10.50/g Updated Sep 18, 2026 Micro Greenz
See all carriers Apple Fritter
1g $23 $11.50 Sale
$11.50/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
$12
$12/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
$12
$24/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
5g $12
$2.40/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
5g $18 $13.50 Sale
$2.70/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
1g $15
$15/g Updated Sep 18, 2026 Crystal Clear
See all carriers Apple Fritter
1g $15
$15/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Hybrid
Aio
See all carriers Apple Fritter
0.5g $16
$32/g Updated Sep 18, 2026 STIIIZY - Original
See all carriers Apple Fritter
1g $23.05 $16.13 Sale
$16.13/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers Apple Fritter
$17
$34/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
All-In-One
See all carriers Apple Fritter
$18
$18/g Updated Sep 28, 2026 Micro Greenz Hybrid
510 Thread
See all carriers Apple Fritter
1g $27.05 $18.94 Sale
$18.94/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
1g $28 $19.60 Sale
$19.60/g Updated Sep 18, 2026 Jeeter
See all carriers Apple Fritter
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 Kushy Punch
See all carriers Apple Fritter
1.25g $20.50
$16.40/g Updated Sep 18, 2026 Sauce
See all carriers Apple Fritter
1g $21
$21/g Updated Sep 18, 2026 Buddies Brand
See all carriers Apple Fritter
1g $23
$23/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
$23
$23/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
$28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
510 Thread
See all carriers Apple Fritter
1g $32
$32/g Updated Sep 18, 2026 Buddies Brand
See all carriers Apple Fritter
1g $67 $46.90 Sale
$46.90/g Updated Sep 18, 2026 Heavy Hitters
See all carriers Apple Fritter
$48
$48/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Hybrid
510 Thread
See all carriers Apple Fritter
$82
$82/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Hybrid
510 Thread