Home / Alameda County / Apple Fritter Apple Fritter ranges $8.99–$49.30 across 19 dispensaries in Alameda County, cheapest $8.99 at Cookies Hayward, as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does Apple Fritter cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted creative Apple Fritter is a balanced hybrid bred by Lumpy's Flowers in California, crossing Sour Apple with Animal Cookies. The cultivar earned a spot on High Times' 2016 World's Strongest Strains list and has remained a fixture on California shelves since. Flowers carry a sweet baked-pastry aroma backed by sour green apple, an unusual terpene combination that contributes to its enduring popularity. Effects are well-balanced — relaxed cerebral euphoria paired with a moderate body buzz that stops short of full couchlock. THC test results commonly land in the 22-26% range. Apple Fritter is one of the more reliable hybrids for users seeking a long, even-keeled high without strong sedation.
Dispensaries 19
in Alameda County
Products 44
in stock
Price range $9–$49
in Alameda County
All44 Flower1 Pre-Rolls9 Cartridges29 Concentrates4 Edibles1 Flower See all carriers Apple Fritter
3.5g $40
$11.43/g Updated Sep 28, 2026 Lumpy's Flowers Indica
Pre-Rolls See all carriers Apple Fritter
1g $22.98 $11.49 Sale
$11.49/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
1g $22 $12.10 Sale
$12.10/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
$23
$23/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter
See all carriers Apple Fritter
2g $45 $27 Sale
$27/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
6pc · 0.6g $39 $27.30 Sale
$4.55/piece Updated Sep 17, 2026 ROVE Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
5pc · 2.5g $28
$5.60/piece Updated Sep 17, 2026 Paletas Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
5pc · 0.5g $50 $30 Sale
$6/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers Apple Fritter
5g $14.98 $8.99 Sale
$1.80/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
5g $13
$2.60/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
0.5g $13
$26/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Apple Fritter
$14
$28/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Apple Fritter
$23.05 $16.13 Sale
$16.13/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers Apple Fritter
$17
$17/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
$18
$18/g Updated Sep 28, 2026 Eden extracts Hybrid
See all carriers Apple Fritter
1g $25 $20 Sale
$20/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
1g $25 $20 Sale
$20/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
$21
$21/g Updated Sep 28, 2026 JUICYPOT
510 Thread
See all carriers Apple Fritter
1g $30 $21 Sale
$21/g Updated Sep 17, 2026 Buddies Brand
See all carriers Apple Fritter
$26
$26/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
All-In-One
See all carriers Apple Fritter
$28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
510 Thread
See all carriers Apple Fritter
1g $28
$28/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers Apple Fritter
1g $30
$30/g Updated Sep 28, 2026 DIME BAG Hybrid
All-In-One
See all carriers Apple Fritter
1g $58 $49.30 Sale
$49.30/g Updated Sep 16, 2026 Heavy Hitters
Concentrates See all carriers Apple Fritter
1g $16.98 $11.89 Sale
$11.89/g Updated Sep 17, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS
Shatter
See all carriers Apple Fritter
$18
$18/g Updated Sep 28, 2026 ICED Hybrid
Sugar
See all carriers Apple Fritter
1g $30 $24 Sale
$24/g Updated Sep 28, 2026 Emerald Bay Extracts CBD
Rick Simpson Oil (rso)
Edibles See all carriers Apple Fritter
500mg · 40pk $50 $30 Sale
$0.06/mg Updated Sep 28, 2026 Emerald Bay Extracts CBD