Home / San Francisco / Apple Fritter Apple Fritter ranges $7.50–$64 across 28 dispensaries in San Francisco, cheapest $7.50 at Cookies Mendocino Dispensary, as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does Apple Fritter cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted creative Apple Fritter is a balanced hybrid bred by Lumpy's Flowers in California, crossing Sour Apple with Animal Cookies. The cultivar earned a spot on High Times' 2016 World's Strongest Strains list and has remained a fixture on California shelves since. Flowers carry a sweet baked-pastry aroma backed by sour green apple, an unusual terpene combination that contributes to its enduring popularity. Effects are well-balanced — relaxed cerebral euphoria paired with a moderate body buzz that stops short of full couchlock. THC test results commonly land in the 22-26% range. Apple Fritter is one of the more reliable hybrids for users seeking a long, even-keeled high without strong sedation.
Dispensaries 28
in San Francisco
Products 78
in stock
Price range $8–$64
in San Francisco
All78 Flower5 Pre-Rolls15 Cartridges55 Concentrates2 Edibles1 Flower See all carriers Apple Fritter
$10
$2.82/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother Indica
Smalls
See all carriers Apple Fritter
3.5g $36
$10.29/g Updated Sep 28, 2026 LUMPY's
See all carriers Apple Fritter
3.5g $36
$10.29/g Updated Sep 28, 2026 Lumpy's Flowers Hybrid
See all carriers Apple Fritter
3.5g $54.99
$15.71/g Updated Sep 18, 2026 TEDS BUDZ Indica
Buds
See all carriers Apple Fritter
7g $64
$9.14/g Updated Sep 28, 2026 Lumpy's Flowers Indica
Flower/Infused Flower (7 Grams)
Pre-Rolls See all carriers Apple Fritter
1.25g $12 $9 Sale
$9/piece Updated Sep 17, 2026 ICED Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
1g $14
$14/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
See all carriers Apple Fritter
1g $14
$14/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
Prerolls
See all carriers Apple Fritter
1g $16 $14 Sale
$14/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
See all carriers Apple Fritter
1g $25 $15 Sale
$15/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
1g $16
$16/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
$22
$22/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
5pc · 2.5g $23
$4.60/piece Updated Sep 17, 2026 Paletas Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
5pc $31 $23.25 Sale
$4.65/piece Updated Sep 28, 2026 ROVE Hybrid
See all carriers Apple Fritter
6pc · 0.6g $39 $27.30 Sale
$4.55/piece Updated Sep 18, 2026 ROVE Hybrid
Infused
See all carriers Apple Fritter
5pc $31
$6.20/piece Updated Sep 28, 2026 ROVE Hybrid
See all carriers Apple Fritter
14pc $35
$2.50/piece Updated Sep 28, 2026 TGR Hybrid
Prerolls
See all carriers Apple Fritter
14pc · 7g $35
$2.50/piece Updated Sep 28, 2026 TGR Hybrid
Cartridges See all carriers Apple Fritter
1g $10 $7.50 Sale
$7.50/g Updated Sep 17, 2026 Eighth Brother
See all carriers Apple Fritter
5g $16.50 $8.25 Sale
$1.65/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
$18 $12.60 Sale
$12.60/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
1g $16
$16/g Updated Sep 28, 2026 Eighth Brother Hybrid
See all carriers Apple Fritter
0.5g $16
$32/g Updated Sep 16, 2026 STIIIZY - Original
See all carriers Apple Fritter
disposable $16
$32/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers Apple Fritter
1g $32 $16 Sale
$16/g Updated Sep 17, 2026 DIME BAG
See all carriers Apple Fritter
1g $23 $16.10 Sale
$16.10/g Updated Sep 17, 2026 DIME BAG
See all carriers Apple Fritter
1g $17.99
$17.99/g Updated Sep 28, 2026 ICED Hybrid
510 Cartridges
See all carriers Apple Fritter
1g $25 $18.75 Sale
$18.75/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 8 other stores Kmbm, Inc.· Sep 17, 2026 $20 See this shop: Apple Fritter at Kmbm, Inc. → 899 Columbus LLC· Sep 18, 2026 $20.99 Visit shop: Apple Fritter at 899 Columbus LLC ↗ Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $23 See this shop: Apple Fritter at Skyline Yarok, LLC - Daly City → Positive Vibe· Sep 16, 2026 $23 Visit shop: Apple Fritter at Positive Vibe ↗ Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Apple Fritter at Sgi Brannan LLC ↗ Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Apple Fritter at Bcok, Inc. ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Apple Fritter at United 415, Inc. → Farmhouse Artisan Market· Sep 17, 2026 $29.99 See this shop: Apple Fritter at Farmhouse Artisan Market → See all carriers Apple Fritter
$18.95
$37.90/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Apple Fritter
$19.21
$19.21/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
Pod System
See all carriers Apple Fritter
$19.95
$19.95/g Updated Sep 28, 2026 ICED Hybrid
510 Thread
See all carriers Apple Fritter
1g $20
$20/g Updated Sep 17, 2026 Kushy Punch
See all carriers Apple Fritter
1g $25 $20 Sale
$20/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
Also at 5 other stores Positive Vibe· Sep 16, 2026 $23 Visit shop: Apple Fritter at Positive Vibe ↗ Sgi Brannan LLC· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Apple Fritter at Sgi Brannan LLC ↗ Bcok, Inc.· Sep 17, 2026 $25 Visit shop: Apple Fritter at Bcok, Inc. ↗ United 415, Inc.· Sep 17, 2026 $25 See this shop: Apple Fritter at United 415, Inc. → Skyline Yarok, LLC - Daly City· Sep 17, 2026 $28 See this shop: Apple Fritter at Skyline Yarok, LLC - Daly City → See all carriers Apple Fritter
1g $20.99
$20.99/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
Stiiizy Pods - B2g1 Everyday
See all carriers Apple Fritter
$24
$24/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Apple Fritter
$24
$24/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Apple Fritter
$25.88
$25.88/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers Apple Fritter
$26.95
$26.95/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Apple Fritter
1g $28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
See all carriers Apple Fritter
1.25g $30
$24/g Updated Sep 17, 2026 Sauce
See all carriers Apple Fritter
disposable $30
$30/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Apple Fritter
1g $45
$45/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Hybrid
Vape Cartridge
See all carriers Apple Fritter
1g $52 $47 Sale
$47/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Hybrid
See all carriers Apple Fritter
$47.95
$47.95/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Hybrid
Cart
See all carriers Apple Fritter
1.25g $48
$38.40/g Updated Sep 28, 2026 Sauce Hybrid
See all carriers Apple Fritter
1g $49.99
$49.99/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Hybrid
510 Cartridges
See all carriers Apple Fritter
$55
$55/g Updated Sep 28, 2026 Heavy Hitters Hybrid
510 Thread
See all carriers Apple Fritter
1g $57.99
$57.99/g Updated Sep 17, 2026 Heavy Hitters
Concentrates See all carriers Apple Fritter
1g $14
$14/g Updated Sep 17, 2026 PUNCH EDIBLES & EXTRACTS
Shatter
See all carriers Apple Fritter
$16
$16/g Updated Sep 28, 2026 ICED Hybrid
Concentrates
Edibles See all carriers Apple Fritter
500mg · 40pk $60
$0.12/mg Updated Sep 28, 2026 Emerald Bay Extracts CBD