Home / Sacramento County / Gelato
Gelato Hybrid Cookies Family
Gelato ranges $8.25–$81 across 22 dispensaries in Sacramento County, cheapest $8.25 at Connected Sacramento, as of Sep 27, 2026.
Updated Sep 27, 2026
How much does Gelato cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted creative Gelato is a hybrid bred by the Cookies Family / Sherbinski in the Bay Area, crossing Sunset Sherbet with Thin Mint Girl Scout Cookies. The strain spawned an entire numbered line (Gelato #33, #41, #45) that drove the late-2010s "dessert-strain" wave in California genetics. Gelato is the foundational parent of Wedding Cake, Ice Cream Cake, and Sunday Driver among many others.
Dispensaries 22
in Sacramento County
Products 126
in stock
Price range $8–$156
in Sacramento County
All126 Flower27 Pre-Rolls35 Cartridges54 Concentrates4 Edibles6 Flower See all carriers Gelato
3.5g $9.96
$2.85/g Updated Sep 16, 2026 FYPM Indica
Buds
See all carriers Gelato
3.5g $12
$3.43/g Updated Sep 17, 2026 Poppy’s Indica
Smalls
See all carriers Gelato
3.5g $14
$4/g Updated Sep 17, 2026 Talking Trees Indica
See all carriers Gelato
3.5g $22 $19.80 Sale
$5.66/g Updated Sep 17, 2026 Glass House Farms Indica
Buds
See all carriers Gelato
7g $42 $25.20 Sale
$3.60/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Hybrid
Smalls
See all carriers Gelato
5g $40.05 $28.03 Sale
$5.61/g Updated Sep 18, 2026 Traditional Indica
Smalls
See all carriers Gelato
3.5g $49 $29.40 Sale
$8.40/g Updated Sep 17, 2026 Traditional Indica
Buds
See all carriers Gelato
$31
$8.86/g Updated Sep 18, 2026 Fog City Farms Indica
Buds
See all carriers Gelato
$32.29
$9.23/g Updated Sep 27, 2026 Traditional
See all carriers Gelato
7g $38 $34.20 Sale
$4.89/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Gelato
3.5g $36
$10.29/g Updated Sep 17, 2026 Originals Indica
Buds
See all carriers Gelato
7g $38
$5.43/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Hybrid
Smalls
See all carriers Gelato
3.5g $49
$14/g Updated Sep 27, 2026 Traditional Indica
See all carriers Gelato
$105.05 $73.54 Sale
$4.90/g Updated Sep 18, 2026 Traditional Indica
Smalls
See all carriers Gelato
$75
$7.50/g Updated Sep 27, 2026 Sluggers Sativa
See all carriers Gelato
$75
$7.50/g Updated Sep 26, 2026 Sluggers Hybrid
See all carriers Gelato
$135 $81 Sale
$5.40/g Updated Sep 17, 2026 Traditional Indica
Smalls
Pre-Rolls See all carriers Gelato
1g $9.23
$9.23/piece Updated Sep 16, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $19 $9.50 Sale
$9.50/piece Updated Sep 27, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $15 $10.50 Sale
$10.50/piece Updated Sep 26, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $11
$11/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $15.05 $12.79 Sale
$12.79/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $13
$13/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1.5g $19.99
$19.99/piece Updated Sep 16, 2026 KOLAS - Brand Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $31 $21.70 Sale
$4.34/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 2.5g $24
$4.80/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
2g $24
$24/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $35 $24.50 Sale
$24.50/piece Updated Sep 26, 2026 Sparkiez Hybrid
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $24.60
$4.92/piece Updated Sep 16, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 5g $25
$5/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 5g $25
$5/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $34 $25.84 Sale
$5.17/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $29
$5.80/piece Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $31
$6.20/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 2.5g $50.05 $42.54 Sale
$8.51/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
Cartridges See all carriers Gelato
0.5g $16.50 $8.25 Sale
$16.50/g Updated Sep 26, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
5g $12 $8.40 Sale
$1.68/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
5g $14 $12.60 Sale
$2.52/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
0.5g $14
$28/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
$16
$16/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $24 $16.80 Sale
$16.80/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $28 $16.80 Sale
$16.80/g Updated Sep 27, 2026 Crystal Clear Hybrid
See all carriers Gelato
1g $17
$17/g Updated Sep 17, 2026 EUREKA
See all carriers Gelato
1g $17
$17/g Updated Sep 18, 2026 Papa's Herb
See all carriers Gelato
1g $25 $17.50 Sale
$17.50/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $19.99
$19.99/g Updated Sep 17, 2026 Crystal Clear
See all carriers Gelato
1g $21
$21/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $23.03
$23.03/g Updated Sep 16, 2026 Hanabi
See all carriers Gelato
1g $33 $23.10 Sale
$23.10/g Updated Sep 26, 2026 Jetty Extracts Hybrid
See all carriers Gelato
1g $33 $23.10 Sale
$23.10/g Updated Sep 26, 2026 ROVE Hybrid
See all carriers Gelato
1g $42 $25.20 Sale
$25.20/g Updated Sep 26, 2026 Kingpen Hybrid
See all carriers Gelato
1g $37 $25.90 Sale
$25.90/g Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Gelato
1g $26
$26/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers Gelato
1g $41 $28.70 Sale
$28.70/g Updated Sep 17, 2026 ROVE
See all carriers Gelato
1g $29
$29/g Updated Sep 18, 2026 Jeeter
See all carriers Gelato
1.25g $30
$24/g Updated Sep 17, 2026 Sauce
See all carriers Gelato
1g $32
$32/g Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Gelato
1g $56 $33.60 Sale
$33.60/g Updated Sep 17, 2026 Alien Labs
See all carriers Gelato
1g $34.02
$34.02/g Updated Sep 16, 2026 Kingpen
See all carriers Gelato
1g $43
$43/g Updated Sep 27, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Concentrates See all carriers Gelato
1g $18.75 $15.94 Sale
$15.94/g Updated Sep 27, 2026 SunSmoke
Diamonds/Crystals Live Resins Live_resin
See all carriers Gelato
1g $19.86
$19.86/g Updated Sep 26, 2026 SunSmoke
Concentrates
See all carriers Gelato
0.5g $30
$60/g Updated Sep 26, 2026 ALMORA Hybrid
Live Resins Live_resin
Edibles See all carriers Gelato
10mg · 10pk $20.05 $10.03 Sale
$1/mg Updated Sep 18, 2026 Lost Farm