Home / Solano County / Gelato
Gelato Hybrid Cookies Family
Gelato ranges $6.60–$93.43 across 21 dispensaries in Solano County, cheapest $6.60 at Sundial Collective Red Bluff - Out the door pricing, as of Sep 28, 2026.
Updated Sep 28, 2026
How much does Gelato cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted creative Gelato is a hybrid bred by the Cookies Family / Sherbinski in the Bay Area, crossing Sunset Sherbet with Thin Mint Girl Scout Cookies. The strain spawned an entire numbered line (Gelato #33, #41, #45) that drove the late-2010s "dessert-strain" wave in California genetics. Gelato is the foundational parent of Wedding Cake, Ice Cream Cake, and Sunday Driver among many others.
Dispensaries 21
in Solano County
Products 145
in stock
Price range $7–$93
in Solano County
All145 Flower29 Pre-Rolls50 Cartridges53 Concentrates8 Edibles5 Flower See all carriers Gelato
$8.96
$2.56/g Updated Sep 27, 2026 POPPYS Indica
Sungrown Smalls
See all carriers Gelato
3.5g $9.90
$2.83/g Updated Sep 17, 2026 Diesel - Platinum Indica
See all carriers Gelato
$27.65
$3.95/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Hybrid
40's Mylar
See all carriers Gelato
7g $45 $31.50 Sale
$4.50/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Gelato
$31.66
$4.52/g Updated Sep 27, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
$32.14
$9.18/g Updated Sep 27, 2026 Traditional Indica
Indoor
See all carriers Gelato
7g $32.95
$4.71/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
Flowers
See all carriers Gelato
$33.50
$9.57/g Updated Sep 26, 2026 Smoken Promises
See all carriers Gelato
3.5g $35
$10/g Updated Sep 16, 2026 Awesome Dope Indica
Buds
See all carriers Gelato
$37
$10.57/g Updated Sep 17, 2026 Fog City Farms Indica
Buds
See all carriers Gelato
$37.25
$5.32/g Updated Sep 26, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
3.5g $40.05
$11.44/g Updated Sep 17, 2026 Traditional Indica
Buds
See all carriers Gelato
$45
$6.43/g Updated Sep 26, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
$45
$6.43/g Updated Sep 28, 2026 KINGROLL Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
$48
$13.71/g Updated Sep 27, 2026 Traditional
See all carriers Gelato
$50
$14.29/g Updated Sep 27, 2026 Green Dragon Extracts
See all carriers Gelato
$65
$18.57/g Updated Sep 27, 2026 TEDS BUDZ
See all carriers Gelato
7g $79
$11.29/g Updated Sep 17, 2026 CAM Indica
Buds
See all carriers Gelato
$93.43
$6.23/g Updated Sep 27, 2026 Traditional Indica
Indoor Smalls
Pre-Rolls See all carriers Gelato
2pc · 5g $11 $6.60 Sale
$3.30/piece Updated Sep 17, 2026 SELFiES Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
$10
$10/piece Updated Sep 26, 2026 Sparkiez Hybrid
Flower
See all carriers Gelato
$11.21
$11.21/piece Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Hybrid
40's Single
See all carriers Gelato
1g $12
$12/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $12
$12/piece Updated Sep 18, 2026 Greenline Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $15 $12 Sale
$12/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $17 $12.92 Sale
$12.92/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
$13
$13/piece Updated Sep 26, 2026 Traditional Indica
Flower
See all carriers Gelato
1g $20.05 $14.04 Sale
$14.04/piece Updated Sep 18, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $14.99
$14.99/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $14.99
$14.99/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
See all carriers Gelato
3pc · 0.5g $15
$5/piece Updated Sep 27, 2026 FLASHBACK Indica
See all carriers Gelato
$15
$15/piece Updated Sep 26, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 2.5g $18.27
$3.65/piece Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused Preroll
See all carriers Gelato
$21
$21/piece Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
2g $28 $21 Sale
$21/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $24.40
$4.88/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc $24.60
$4.92/piece Updated Sep 26, 2026 Greenline
Preroll Infused
See all carriers Gelato
5pc · 5g $30 $24.90 Sale
$4.98/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 5g $28 $24.92 Sale
$4.98/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
$25
$25/piece Updated Sep 27, 2026 Kingstone Pharms
Preroll
See all carriers Gelato
5pc $26.10
$5.22/piece Updated Sep 26, 2026 Stiiizy
Preroll
See all carriers Gelato
5pc · 2.5g $29
$5.80/piece Updated Sep 26, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
2g $29
$29/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $33 $29.70 Sale
$5.94/piece Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
14pc $29.80
$2.13/piece Updated Sep 26, 2026 Sparkiez
Preroll
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $31.49
$6.30/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $34
$6.80/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
14pc · 14g $42
$3/piece Updated Sep 28, 2026 Sparkiez Hybrid
Flower
Cartridges See all carriers Gelato
5g $13
$2.60/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $27.05 $13.53 Sale
$13.53/g Updated Sep 17, 2026 FLASH -
See all carriers Gelato
$14
$28/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
$14
$28/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
1g $28 $14 Sale
$14/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers Gelato
$15
$15/g Updated Sep 28, 2026 Dank Vapes Indica
510 Thread
See all carriers Gelato
$15.40
$15.40/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
0.5g $15.40
$30.80/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
0.5g $26 $15.60 Sale
$31.20/g Updated Sep 17, 2026 Raw Garden
See all carriers Gelato
$15.63
$15.63/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
$16
$16/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
0.5g $16
$32/g Updated Sep 17, 2026 STIIIZY - Original
See all carriers Gelato
1g $24.05 $16.84 Sale
$16.84/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $25 $20 Sale
$20/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $23.48
$23.48/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
See all carriers Gelato
$24
$24/g Updated Sep 26, 2026 Stiiizy Hybrid
See all carriers Gelato
$25
$5/g Updated Sep 27, 2026 Raw Garden
See all carriers Gelato
1g $25
$25/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
See all carriers Gelato
$28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
510 Thread
See all carriers Gelato
$28
$28/g Updated Sep 26, 2026 Jeeter Hybrid
510 Thread
See all carriers Gelato
1g $28.60
$28.60/g Updated Sep 28, 2026 ROVE Indica
See all carriers Gelato
1g $29.50
$29.50/g Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Gelato
1g $29.50
$29.50/g Updated Sep 28, 2026 Jetty Hybrid
See all carriers Gelato
$29.80
$29.80/g Updated Sep 26, 2026 West Coast Cure
See all carriers Gelato
1g $30
$30/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers Gelato
1g $31.50
$31.50/g Updated Sep 28, 2026 Jetty Hybrid
See all carriers Gelato
1g $35
$35/g Updated Sep 18, 2026 Kingpen
See all carriers Gelato
$35
$35/g Updated Sep 27, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $41 $36.90 Sale
$36.90/g Updated Sep 17, 2026 ROVE
See all carriers Gelato
1g $38.05
$38.05/g Updated Sep 17, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Gelato
$41
$41/g Updated Sep 26, 2026 ROVE Indica
510 Thread
See all carriers Gelato
$43
$43/g Updated Sep 26, 2026 Jetty Hybrid
All-In-One
See all carriers Gelato
1g $46
$46/g Updated Sep 16, 2026 Kingpen
See all carriers Gelato
$46
$46/g Updated Sep 27, 2026 Kingpen