Home / Contra Costa County / Gelato
Gelato Hybrid Cookies Family
Gelato ranges $3.84–$100.80 across 26 dispensaries in Contra Costa County, cheapest $3.84 at Sgi Pacheco LLC, as of Sep 29, 2026.
Updated Sep 29, 2026
How much does Gelato cost in other regions?→ relaxed happy euphoric uplifted creative Gelato is a hybrid bred by the Cookies Family / Sherbinski in the Bay Area, crossing Sunset Sherbet with Thin Mint Girl Scout Cookies. The strain spawned an entire numbered line (Gelato #33, #41, #45) that drove the late-2010s "dessert-strain" wave in California genetics. Gelato is the foundational parent of Wedding Cake, Ice Cream Cake, and Sunday Driver among many others.
Dispensaries 26
in Contra Costa County
Products 169
in stock
Price range $4–$125
in Contra Costa County
All169 Flower41 Pre-Rolls45 Cartridges68 Concentrates6 Edibles9 Flower See all carriers Gelato
$8.96
$2.56/g Updated Sep 28, 2026 POPPYS Indica
Sungrown Smalls
See all carriers Gelato
$16.50
$4.71/g Updated Sep 29, 2026 Coastal Sun
See all carriers Gelato
$32.14 $19.28 Sale
$5.51/g Updated Sep 28, 2026 Traditional Indica
Indoor
See all carriers Gelato
$25
$7.14/g Updated Sep 28, 2026 Duffy$
See all carriers Gelato
$26.40
$7.54/g Updated Sep 28, 2026 Traditional
See all carriers Gelato
$27.65
$3.95/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
40's Mylar
See all carriers Gelato
3.5g $49 $29.40 Sale
$8.40/g Updated Sep 18, 2026 Traditional Indica
Buds
See all carriers Gelato
7g $34
$4.86/g Updated Sep 17, 2026 KINGROLL Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Gelato
7g $35
$5/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Indica
Infused Flower Infused
See all carriers Gelato
$36.40
$7.28/g Updated Sep 28, 2026 Traditional
See all carriers Gelato
3.5g $43
$12.29/g Updated Sep 18, 2026 TRADITIONAL - INDOOR Indica
See all carriers Gelato
$62.30
$4.45/g Updated Sep 28, 2026 Originals
See all carriers Gelato
$96.11 $72.08 Sale
$4.81/g Updated Sep 28, 2026 Traditional Indica
Indoor Smalls
See all carriers Gelato
$84
$5.60/g Updated Sep 18, 2026 Traditional Indica
Smalls
See all carriers Gelato
$100.80
$6.72/g Updated Sep 28, 2026 Traditional
Pre-Rolls See all carriers Gelato
$3.84
$3.84/piece Updated Sep 28, 2026 Sparkiez Hybrid
Indoor Single
See all carriers Gelato
$5
$5/piece Updated Sep 28, 2026 See all carriers Gelato
$6
$6/piece Updated Sep 28, 2026 Hybrid
See all carriers Gelato
1g $14 $7 Sale
$7/piece Updated Sep 17, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $11 $7.70 Sale
$7.70/piece Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
$11.21
$11.21/piece Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
40's Single
See all carriers Gelato
1g $15 $12 Sale
$12/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $15.05 $12.79 Sale
$12.79/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
1g $17 $12.92 Sale
$12.92/piece Updated Sep 17, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
$15
$15/piece Updated Sep 29, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
$15
$15/piece Updated Sep 28, 2026 Infused Pre-Roll Single
See all carriers Gelato
5pc · 5g $20
$4/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 5g $20
$4/piece Updated Sep 18, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $21
$4.20/piece Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $21
$4.20/piece Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc $32 $21.44 Sale
$4.29/piece Updated Sep 18, 2026 BABY JEETER Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
0.5g $23
$23/piece Updated Sep 18, 2026 Munchies Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
2g $24
$24/piece Updated Sep 16, 2026 Stiiizy Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
4pc · 0.5g $28
$7/piece Updated Sep 17, 2026 Cizi Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
5pc · 0.5g $42 $29.40 Sale
$5.88/piece Updated Sep 18, 2026 Jeeter Hybrid
Infused
See all carriers Gelato
14pc · 14g $30
$2.14/piece Updated Sep 29, 2026 Sparkiez Hybrid
Flower
See all carriers Gelato
14pc $45
$3.21/piece Updated Sep 28, 2026 Cartridges See all carriers Gelato
5g $13 $6.50 Sale
$1.30/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $9
$9/g Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Gelato
1g $22 $11 Sale
$11/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers Gelato
1g $23 $11.50 Sale
$11.50/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
$12
$24/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
$12
$12/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $15
$15/g Updated Sep 18, 2026 Crystal Clear
See all carriers Gelato
1g $16
$16/g Updated Sep 17, 2026 Crystal Clear
See all carriers Gelato
1g $18
$18/g Updated Sep 16, 2026 Gelato Brand Flavor
See all carriers Gelato
1000mg $18
$18/g Updated Sep 18, 2026 CATALYST
See all carriers Gelato
0.5g $19
$38/g Updated Sep 16, 2026 Raw Garden
See all carriers Gelato
1g $28 $19.60 Sale
$19.60/g Updated Sep 17, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
1g $24 $21.60 Sale
$21.60/g Updated Sep 18, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
$23
$23/g Updated Sep 28, 2026 Stiiizy
See all carriers Gelato
$23.07
$23.07/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
Lqd Aio
See all carriers Gelato
1g $25
$25/g Updated Sep 17, 2026 Papa's Herb
See all carriers Gelato
$25
$25/g Updated Sep 28, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Gelato
1g $27
$27/g Updated Sep 18, 2026 Papa's Herb
See all carriers Gelato
$28
$28/g Updated Sep 28, 2026 Jeeter Hybrid
510 Thread
See all carriers Gelato
1g $29
$29/g Updated Sep 17, 2026 Jeeter
See all carriers Gelato
1g $32
$32/g Updated Sep 17, 2026 Kingpen
See all carriers Gelato
1g $43 $32.25 Sale
$32.25/g Updated Sep 18, 2026 Jetty Extracts
See all carriers Gelato
1g $34
$34/g Updated Sep 16, 2026 Alien Labs
See all carriers Gelato
1g $35
$35/g Updated Sep 18, 2026 ROVE
Edibles See all carriers Gelato
1000mg · 10pk $49
$0.05/mg Updated Sep 28, 2026 Emerald Bay Extracts Hybrid